Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29451) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Mini házikót keresnék lampom fogadására, lehetőleg táppal.
Nem kell nagyon csicsásnak lennie, de a front azért szép legyen. :D
:R

ja és persze olcsón.

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#29452) MaxTorque


MaxTorque
tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mennyivel egyszerűbb eladni egy Samsung Galaxy Mini-t, mint egy Huawei X3-at? Szegény X3-at hirdetem hónapok óta, a Minit is ennyi ideig kéne?

(#29453) hcs57 válasza cekkk (#29443) üzenetére


hcs57
őstag

Nem sok beleszólásom van a moderációba, de Daa-raa-nak igaza van.
Kérdezném: ha nem akarod megvenni, akkor mi közöd ahhoz, hogy mennyiért adja? Ha igen, akkor pedig te ügyes vagy, a guglin keresel ócsóbbat.
Az árral, vagy bármi mással a hirdetés tekintetében priviben írj tanácsot.
:R

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#29454) stranger28 válasza cekkk (#29443) üzenetére


stranger28
addikt

Látod, megmondtam, hogy szemét állat leszel, mert valaki aranyáron kínálja a portékát. :DDD

(#29455) cekkk válasza hcs57 (#29453) üzenetére


cekkk
veterán

Úgy meg vagytok áldva a privivel, hogy hihetetlen, most ha valaki nyíltan hirdet valamit olyan helyen ahol hozzá lehet szólni és még le sem hurrogtam, hogy drága csak belinkeltem, hogy ez az új ára neki. Ennyi erővel tiltsák be a hozzászólásokat és legyen a kommunikáció privát és akkor nem kell akkor ebben a fórumban sem hirdetni mert akkor arra ott van az apró nem? ;)

(#29454) stranger28
Látom, nem bírják az emberek azt ha ők hülyének néznek másokat és véletlen szólni mernek neki, hogy még se azok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29456) kiss.a


kiss.a
csendes tag

eladó cd, dvd, dl lemezek akár darabra is.

(#29457) ati012 válasza Blabcsi (#29451) üzenetére


ati012
senior tag

Van még 4 db ilyen házikóm kihúzható alaplapi tálcával. Raksz bele paneltápot, vagy az általam hirdetett Dell minitáp is belefér, burkolat nélkül némi forrasztgatással.

2.000 Ft,

Van hozzá slim olvasóm is.

[ Szerkesztve ]

(#29458) pockhome válasza ati012 (#29457) üzenetére


pockhome
senior tag

OK, megneztem a linket :)

[ Szerkesztve ]

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#29459) stranger28 válasza cekkk (#29455) üzenetére


stranger28
addikt

Emberiség elleni bűnt követtél el, nem is értem miért nem zártak még be ezért. :DDD

(#29460) cekkk válasza stranger28 (#29459) üzenetére


cekkk
veterán

Már úton vannak értem, csak nem értek ide :DDD ;]

(#29461) stranger28 válasza cekkk (#29460) üzenetére


stranger28
addikt

Hány évet kapnak mostanában az emberek üzletrontásért? 5-6?

(#29462) cekkk: Hát végül is igen, jogos egyfelől, hisz tök ugyanaz, mintha megöltél volna egy falunyi embert. :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29462) cekkk válasza stranger28 (#29461) üzenetére


cekkk
veterán

Áh, ténylegesen letöltendő életfogytiglant :P :O ;]

Így van, tűzre velem ;] :Y

[ Szerkesztve ]

(#29463) stranger28 válasza cekkk (#29462) üzenetére


stranger28
addikt

Az a szerencséd, hogy minden bűnöző szerves hulladékot életben tartunk: [link]

33x megszúrta a tanárnőt, azt még az idióta pápa is berinyált, hogy ne kapjon áramot. :DDD :DDD

"Az áldozat unokája, Bill Pelke már két évvel nagyanyja meggyilkolása után kampányt szervezett, hogy Cooper elkerülje a villamosszéket. Mint mondta, nagyanyját minden bizonnyal elborzasztotta volna, hogy egy fiatal lányt halálra ítélnek." Komolyan, csoda, hogy még nem haltunk ki.

[ Szerkesztve ]

(#29464) hcs57 válasza cekkk (#29455) üzenetére


hcs57
őstag

Amit írtam az egyrészt "üzleti intelligencia", lehet ellene lázadni, mindenféle érveket felhozni, attól az alapelv nem változik, nem fogják megváltoztatni (szerencsére).
Ha másként vélekedsz, azt megteheted máshol, de itt a regisztrációval te is elfogadtad az alapelveket. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#29465) z0d1AK válasza MaxTorque (#29452) üzenetére


z0d1AK
veterán

Minden csak ár kérdése. Ha jó áron adod, bármelyik eladható egy nap alatt. Ha reális áron hirdeted, akkor meg lehet akár hónapokig is várni, ha nem találsz vevőt.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#29466) cekkk válasza hcs57 (#29464) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor tekints unintelligensnek, ellenben én meg nem tartom tisztességes embernek aki bolti áron akar eladni valamit, ami használt.
A hardveraprón is egyre több a csaló, sok olyan hirdetés látok, hogy megvesznek dolgokat és utána egy-két napra már árulják mert ők a számlát beteszik a vállalkozásba amit utána eltudnak számolni, itt meg árulják jobb esetben 5-10%kal olcsóbban a bolti árnál.
Nem egy webshopnál láttam már, hogy oda volt írva, hogy ha olcsóbb helyet talál írjon és akkor oda adják olcsóbban. Ez a korrekt.

Szóval, szerintem nem tekinthető az üzletrontásnak ha valaki valamit HASZNÁLTAN annyiért ad ami a bolti ára, és kap egy linket hozzá. De ha az oldal üzemeltetői szerint igen akkor sajnálom, csak majd a vásárlók akkor olyan helyen fognak keresgélni ahol reális áron jutnak hozzá a dolgokhoz.
Nem szoktam én egyébként linkelni és beleszólni az árba de ez pont olyan, pofátlan ár volt, hogy tudtam kihagyni. :(

(#29467) Kickass


Kickass
őstag

Üdv,

Van valakinek eladó független/vodás Sony Xperia U vagy LG Optimus 2X? :R

(#29468) atike válasza Kickass (#29467) üzenetére


atike
nagyúr

Megy privát.... :)

(#29469) Laraxior


Laraxior
titán

Most már tényleg el kellene vinni, mert megjött az utód ;]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#29470) Calogero


Calogero
addikt

Speciális Hardvert keresek ;]

Debrecenben hol tudok venni tulipánfát.
A főnök kitalálta hogy a pénteki nyugdíjas búcsúztatóra az elköszön nyugdíjasok tulipán fát fognak ültetni.

(#29471) Zola007 válasza stranger28 (#29463) üzenetére


Zola007
veterán

most csak 123 ft bruttó a 38-asba valónak darabja

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#29472) Blabcsi válasza ati012 (#29457) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Ding.
Önnek privát üzenete érkezett.
Ding.
:D

(#29458) pockhome Azért hagyjál nekem is. :DD

[ Szerkesztve ]

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#29473) pockhome válasza ati012 (#29457) üzenetére


pockhome
senior tag

Ez a fránya infláció...:W Február óta egy 500-ast nőtt az ára :Y
Persze ha olvasóval együtt kerül ennyibe akkor más teljesen a baba fekvése :K

De nem rontom itt az üzletet, mert le lesz harapva a fejem mint a többieknek :B

(#29472) Blabcsi: hagyok, nyugi :D

[ Szerkesztve ]

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#29474) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Eladó babakocsi.
Eladó ez az eredeti német babakocsi. Hihetetlenül strapabíró és masszív. Acél rugózatú, nagyon kényelmes a babának már pici kortól is.
A tartozékok hozzá járnak. A mózeskosárról a merevítéseket eltávolítva kényelmes meleg bundazsák, ami egyszerűen rögzíthető a kocsiba. Érdeklődni privi.
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#29475) hcs57 válasza cekkk (#29466) üzenetére


hcs57
őstag

Továbbra is aktuális amit itt:[link] írtam. Jobb, ha megfogadod, kevesebb gondod lesz.

Szerintem.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#29476) sto1911 válasza hcs57 (#29475) üzenetére


sto1911
veterán

Szerintem meg szolasszabadsag van, es az ove is egy velemeny volt, a tied is, meg az enyem is. Ha az oldal a hozzaszolasat uzletrontasnak tekinti, akkor az se lenne kar erte, ha beborulna a francba az egesz.

(#29477) hcs57 válasza sto1911 (#29476) üzenetére


hcs57
őstag

A szólásszabadság a PH-n az alapelvek betartásával lehet... ha ez nem tetszik, akkor azt máshol kell gyakorolni.

Ha bármi gondod van ezzel, akkor keress egy moderátort, és fogadd meg a tanácsát.

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#29478) sto1911 válasza hcs57 (#29477) üzenetére


sto1911
veterán

Szerintetek komolyan az az uzletrontas, hogy mondta neki, hogy ne adja a hasznaltat uj aron? Bezzeg, ha ti szivnatok be, menne a rinya. Szanalmasak vagytok.

Az itteni moderatorokrol meg inkabb szot se, kisse reszrehajloak szoktak lenni...

(#29479) Salex1 válasza Calogero (#29470) üzenetére


Salex1
senior tag

Privát ment!

Keres valaki nyári munkát Józsán? (festés, fűnyírás stb. ha érdekel keress meg)

(#29480) Bjørgersson válasza Salex1 (#29479) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Neked is. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29481) pockhome válasza Salex1 (#29479) üzenetére


pockhome
senior tag

PÜ! :K

[ Szerkesztve ]

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#29482) cekkk válasza hcs57 (#29475) üzenetére


cekkk
veterán

Mivel daa-raa szólt így én abba hagytam és igen neked nincs beleszólásod a moderációba, szóval abba is hagyhatjuk.
Viszont akkor sem tudok egyetérteni ezzel, mert ez részre hajló az eladók felé.
Az alapelvekben ennyi szerepel, hogy:
„Üzletrontás”: ne rontsd más üzletét akkor sem, ha ugyanazt a terméket olcsóbban láttad/vetted/adod
És itt nincs leírva, hogy én mivel is rontom, azért picit hézagos a megfogalmazás, talán nem véletlenül.
Azt nekik is meg kell érteni, hogy ha HA fizetős lesz és ilyen emberek miatt majd egyre kevesebben járnak ide vásárolni nem térül meg a befektetett pénzük.
A másik gondolom nem véletlen nem rakta ki ide a HAra a eladó a portékáját mivel itt ugyanazt a fülest újonnan 8-9 ezerért lehet megvenni, és nem használtan 15ért.

(#29483) hcs57 válasza sto1911 (#29478) üzenetére


hcs57
őstag

Meg akarta venni? Szerintem nem... akkor minek ossza az eszet? Senki nem kérte erre.

Ha gondod van a moderátorokkal akkor arról csak magad tehetsz.

(#29482) cekkk - csak azért írtam, mert nem nyugodtál bele a moderátor tanácsába, továbbra is háborogtál. Most is azt teszed. Itt ezek a szabályok vannak, biztosan találsz olyan fórumot, ahol ezt eltűrik neked.

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#29484) werszomjas válasza cekkk (#29482) üzenetére


werszomjas
őstag

A HA továbbra sem lesz fizetős, csupán az extra, nem kötelező kiemelésekért kell fizetni.

Egyébként meg jó kis ingyen reklám ez most ennek a fejhallgatónak már 1 oldalon keresztül csak erről olvasni. :D

[ Szerkesztve ]

üdv

(#29485) ati012


ati012
senior tag

HD5770-t vennék holnapi átvétellel!

(#29486) sto1911 válasza hcs57 (#29483) üzenetére


sto1911
veterán

Nekem sose volt gondom a modikkal, azt latom, amit massal tesznek (hozzateszem egyik sem baratom/ismerosom!), igy van meg ez a velemenyem. Persze nem mind ilyen, de most nem ez a tema.

Azert osztja az eszet, mert lehet. Te miert osztod masik iranybol? Teged megkert valaki? Reszesedest kapsz? Na ugye, akkor meg, minek osztod az eszet?

Inkabb arra valaszolj, hogy MIERT UZLETRONTAS? Erre meg SENKI nem birt valaszolni, ahogy mindegyik kenyes temanal is csak ez megy, hogy miert szol bele, egy rendes valaszt meg nem lattam kb. sosem itt... Tegye ki rendes aron, es nem fog szolni neki senki.

[ Szerkesztve ]

(#29487) pockhome


pockhome
senior tag

Hozzászólás írása -
Téma: Debrecen és környéke adás-vétel-csevegés-szájkarate 16.0

:R

[ Szerkesztve ]

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#29488) _seth_ válasza pockhome (#29487) üzenetére


_seth_
veterán

Csak, hogy ki ne maradjon:

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#29489) hcs57 válasza sto1911 (#29486) üzenetére


hcs57
őstag

Hogy neked is érthető legyen leírom az esetemet:
új voltam itt több évvel ezelőtt, s eladásra kínáltam valamit, utólag belátva irreális áron.
Egy moderátor privát üzenetben azt írta, ennyiért itt nem fog elmenni. Ezt privátban írta, s valóban igaza volt.
Ami a fontos, nem a hirdetésembe írt bele, nem tette szóvá itt. Működött.

Ha beszólsz valakinek nyilvánosan, hogy az drága, azzal nem fogsz semmit elérni.

Szerintem.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#29490) cekkk válasza hcs57 (#29483) üzenetére


cekkk
veterán

Te mit osztod az eszet? ;] :P
Szerinted miért kerestem rá a fülesre, pont azért mert venni akartam, de mit látok, hogy bolti áron adja vagy még az felett. Ha nem tetszik a hsz-em akkor kérj moderációt a moderátoroktól és ne te ints engem rendre, mert nincs jogod hozzá. :U

Egyenlőre te hőbörögsz és idegesíted magadat az én hozzászólásomon. :(

(#29491) pockhome válasza _seth_ (#29488) üzenetére


pockhome
senior tag

:C

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#29492) hcs57 válasza cekkk (#29490) üzenetére


hcs57
őstag

Az előbb már írtam, ha találtál olcsóbban, akkor miért nem hagytad őt békén? Vedd meg az olcsóbbat, és kész. Ő majd eladja valaki másnak, amihez sem nekem sem neked nincs közöd, hogy mennyiért. Itt a PH-n így működünk.

Csak azért szóltam hozzá, mert nekibátorodva majd az én hirdetéseimhez is hozzászól, hogy itt meg itt olcsóbb...

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#29493) sto1911 válasza hcs57 (#29489) üzenetére


sto1911
veterán

Erre cekkk valaszat tudom csak mondani, rakeresett, be is linkelte, hogy annyi a realis ara.

A multkor engem is privatban kerestek meg, mert nem volt egyertelmu az ar/termek, utananeztem, koszontem, javitottam, el is ment. Es szerintem tokmindegy, hogy privatban vagy nyilvanosan irod, a lenyeg, hogy nem kell felkapni ra a vizet! De ne vedjuk mar azt, ha valaki le akar huzni masat, legalabb itt legyen tisztesseg (ami egyre kevesebb)

Es ez itt nem a HA, hogy hirdetesbe irja bele, ez a dumaforum.

Meg miert nem a jo oldalat nezitek? Segit neki rendesen bearazni, hogy hamar elmenjen.

[ Szerkesztve ]

(#29494) PindurAnna válasza cekkk (#29482) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Amikor én szóltam ezért, baj volt.. Mert mertem anno linket írni privibe valakinek, hogy drágábban adja mint újonnan a boltban kapható.. Erre az volt a válasz, hogy aki lusta utána nézni hol mennyi és megveszi annyiért amennyiért kínálják, az így járt..s ez a "piac": aki kínálja mindegy mennyiért egyik oldalon, másikon meg aki megveszi mindegy mennyiért, ha lusta bolti árat keresni...szóval ez a "piac" :W

Azóta ehhez mérten nem szólok...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#29495) patex1983


patex1983
őstag

Kellene egy kis help bios jelszó témában. Bátyám vett egy laptopot használtan, a bios le van jelszavazva, az eladó sem tudja a jelszót...
Hogyan lehetne kiiktatni a jelszavas védelmet?

X

(#29496) GIJoe válasza patex1983 (#29495) üzenetére


GIJoe
addikt

az eladó sem tudja, komoly a kék-fény fórumban nézném meg nem e keresi a gazdája... :B

(#29497) pockhome válasza patex1983 (#29495) üzenetére


pockhome
senior tag

Ha az elado sem tudja, akkor lopott is lehet :(

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#29498) hcs57 válasza sto1911 (#29493) üzenetére


hcs57
őstag

Mindennek annyi a reális ára, amennyit adnak érte.
A hirdetőt eszem ágában sincs védeni, arról sem akarok nyilatkozni, hogy az ár sok volt e.

Ami a lényeg: itt az a szabály, hogy nem rontjuk a másik üzletét. Ezt kell megérteni.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#29499) ngabor2 válasza patex1983 (#29495) üzenetére


ngabor2
nagyúr

milyen gyártmányú a lapi? általában egy bios reset segíteni szokott. notinál ez az elem kivétele és a csatlakozók rövidre zárása szokott lenni, egy drót segíthet.

(#29500) ProdyG


ProdyG
senior tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.