Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29401) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Eladó / cserélhető / rendelhető.
Szemezgessetek bátran.

1.: E5500 procit cserélném erősebbre.

2.: Tükrös szekrény eladó / cserélhető.

3.: Kristálygyöngy karkötő anyagáron eladó / cserélhető.

4.: Egyedi kristály ékszer készítés rendelés alapján.

5.: És a kihagyhatatlan ajánlat: GRAVIR készítés megrendelés alapján.

6.: Keresek Nokia 6020-hoz gombsort, illetve előlapot lányos színben. Olcsón.

7.: Ledes ( 12V ) kör alakú lámpát hol lehet venni? Belső átm. 8, külső 10 cm.

Csere esetén sok minden érdekel, SSD, monitor, stb.
Bármilyen kérdéssel keress bátran. :DD

:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#29402) cekkk válasza rolkaDb (#29400) üzenetére


cekkk
veterán

Szerintem nem kell hisztizned, nem vagy te kis lány, vagy ha annak érzed magad(mostanában már semmi nem biztos), akkor én kérek elnézést ;] :P
A mobilxen én nem találok ilyen terméket ;]
Itt vannak még árak nézegesd nyugodtan és akkor esetleg tudsz viszonyítani :P ;)

(#29403) z0d1AK válasza werszomjas (#29395) üzenetére


z0d1AK
veterán

Kell az a 350 ft. A ferihegyi vasútállomás nagyon, de nagyon messze van még a 2-es Termináltól, 3-4 megálló a 200E busszal. Tehát ha leszállsz a vonatról, nem szállhatsz még egyből a repülőre.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#29404) PLaci58 válasza cekkk (#29402) üzenetére


PLaci58
őstag

Nem ezt hívják üzletrontásnak?
Tudtommal mindenki annyiért hírdet, amennyiért akar!
Az Ő dolga, hogy el tudja-e adni.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#29405) cekkk válasza PLaci58 (#29404) üzenetére


cekkk
veterán

Ez szerintem egy debreceni fórum, és nem a saját adásvételi topikja. Üzletrontás pedig akkor lenne ha úgy mondok árakat, hogy semmivel sem támasztom alá a szavaimat, csak benyögöm, hogy ez ennyiért drága máshol olcsóbb és persze semmivel nem bizonyítom.
Ha valaki meg valamit drágán akar adni, és véletlen valaki szól, hogy máshol olcsóbb az ne egyből a másiknak támadjon. Van az a mondás, hogy aki k.. áll .... Ha elakarsz adni valamit akkor fogadd a kritikát is.

(#29406) arpeen2


arpeen2
senior tag

Gázmizéria témához közérdekűleg :

A kollégáméknál (ahol szintén Szabó Attila akarta bepalizni a házat) tegnap sikeresnek nevezhető lakógyülésen kiderítették hogy ez a "kötelező" szopatás nem is kötelező, főleg nem úgy ahogy Szabó szeretné, hogy mindenkit lehúz. Szabó Attila meg szépen elkullogott, pár millióval szegényebben. A lényeg tehát hogy felülvizsgálat kötelező elvégeztetni, de olyan a világon nincs, hogy kötelezően mindenkinél ki kell kapcsolni a gázt ! Akit érint járjon utána, mert százezreket spórolhat úgy, hogy nem megy a biztonság rovására.

(#29407) Nooki


Nooki
csendes tag

Eladó Intel Core 2Duo E8200 processzor + venti 9k

(#29408) PLaci58 válasza arpeen2 (#29406) üzenetére


PLaci58
őstag

Éppen tegnap néztem anyukámnál, hogy a lakásszövetkezet intézi az ellenőrzést, de az ő felelősségük csak a fővezetékekre és a gázóráig terjed ki, ezért csak ezeket rendelték meg egy szolgáltatótól. A belső hálózat (gázórától) ellenőriztetése a lakó feladata!
Ami engem zavar ebben az egészben, hogy egyes "ellenőrök" a mai szabályoknak, előírásoknak megfelelően akarják átalakíttatni a gázrendszereket. Lásd csavaros kötés helyett hegesztés, kék gázcsapok helyett sárga, stb. A régen szerelt rendszereknek az akkori szabályozásnak kell megfeleniük és biztonságosnak lenniük. Nem kell átépíteni, csak ott ahol olyan hiba van, amit nem lehet javítani és újból kell szerelni. Azokon a helyeken már az új szabályozásnak megfelelő rendszert kell építeni. Egy szivárgást könnyű megszüntetni, egy ablak szellőzőt nem nehéz megcsinálni (15-20 furat és takaró lemez).

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#29409) SOAD19


SOAD19
addikt

No, megérkezett angolból a Sportsdirect csomagom. Rendeltem két rövidnadrágot, de az egyik sajna nagy, úgyhogy eladó.
Ez lenne az "S"-es méretben, szürke színben: [link]
Illetve a korábban említett Helly Hansen galléros póló szintén "S"-es méretben is eladó, ha valaki ad 12k-t érte.
Mindkettő teljesen új, csak felpróbálva lettek.

(#29410) kovy29 Csak kíváncsiságból, mire gondolsz? Olyan kis méretű cuccod nem hiszem, hogy van, ami jó rám. ;] Inkább pénzre szeretném beváltani, és venni egy másik rövidnadrágot. Kár, pedig jól néz ki, ez a Lee nadrág. :(((

[ Szerkesztve ]

(#29410) Bjørgersson válasza SOAD19 (#29409) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csere? :F

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29411) SOAD19 válasza Bjørgersson (#29410) üzenetére


SOAD19
addikt

Megnéztem a hirdetéseid, azok közül nincs, ami érdekelne, ha egyáltalán azokra gondoltál csere alatt. :)

No Uraim, elmesélem a dolgot! :DDD
Szóval eredetileg csak egy kerékpáros cipőt akartam beszerezni a SD-ből, de az itteni üzletükben, csak fekete színben van, nekem meg szürke kellett. Annyiból jó, hogy volt kirakva fekete, mert a méretet be tudtam lőni, pont jó volt a mérete. Lehozatni nem tudtak, csakis a webshopból tudtam rendelni.
De, mivel rövidnadrág is kellett szétnéztem az oldalon, hátha lenne nekem tetsző. Volt kettő, ami tetszett, és az egyiket, egy Firetrapet fel is tudtam az itteni boltjukban, csak ebből is, ami méretben jó volt (XS), csak egy darab volt, az meg színben nem bejövős, túl világos lett volna.
Szóval megrendeltem a cipőt, illetve ezt a Firetap nadrágot, mert tudtam, hogy ezekből hányas kell, és még hozzá csaptam a most eladó sorba kerülő nadrágot, hogy hátha jó lesz (kisebb méret nem volt belőle), de nem sajna. Úgy voltam vele, hogy sokat nem bukhatok vele. :)
Visszaküldeni meg nem érné meg szerintem, az itteni boltba meg nem vihetem vissza, ezt már korábban megérdeklődtem.

[ Szerkesztve ]

(#29412) giigz válasza SOAD19 (#29409) üzenetére


giigz
veterán

Miért nem úgy vásárolsz, hogy felpróbálod a boltban, és ha jó, akkor megveszed? :D

(#29413) Bjørgersson válasza SOAD19 (#29411) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, arra gondoltam, hogy miért nem cserélteted ki. XS-es nincs? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29414) kymera


kymera
senior tag

Üdv mindenkinek !

Keresek USB - Serial átalakítót - olyasmit mint a képen .
Ajánlatokat privátban várok.

Köszönöm !

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#29415) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Továbbra is keresek egy fuvarost Budapestre, aki egy kisméretű csomagot vinne fel egy másik fórumtársnak. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29416) cekkk válasza Bjørgersson (#29415) üzenetére


cekkk
veterán

Milyen kicsi? Vonaton elfér? Pénteken megyek fel a nyugatiba 20:37re vagy hogy érkezik meg a zIC ha oda hozod az állomásra és oda jön érte a kolléga elviszem.

(#29417) Bjørgersson válasza cekkk (#29416) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egy videokártya dobozában, olyan 35x25x5 cm lehet a doboz, 2kg körül. Írtam a címzettnek, hogy jó-e így neki, aztán meglátjuk.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29418) cekkk válasza Bjørgersson (#29417) üzenetére


cekkk
veterán

Ok.

(#29419) giigz válasza Bjørgersson (#29417) üzenetére


giigz
veterán

880-ért elviszi a Posta :)

(#29420) Bjørgersson válasza giigz (#29419) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én meg egy ilyen drága cuccot nem bízok a Postára. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29421) giigz válasza Bjørgersson (#29420) üzenetére


giigz
veterán

Nem tudom pontosan mekkora értékről van szó, de nyugodtan rábízhatod a Postára, nem lesz semmi baja. Számtalanszor postáztam már vagy kaptam postázva 1-től 70k értékű cuccokat, sosem volt semmi baj, és még nem is hallottam, hogy bárkinek baja lett volna vele. Ha ilyen 20k körüli az a vga, akkor teljesen nyugodtan használhatod a postát, mint sokan mások.

(#29422) Bjørgersson válasza giigz (#29421) üzenetére


Bjørgersson
félisten

50k. Ha a héten nem sikerül összehozni, akkor meggondolom, mert futárra gondoltam egyébként, valamiért nagyon nem bízok a Postában. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29423) giigz válasza Bjørgersson (#29422) üzenetére


giigz
veterán

Futár 1,5k körül elviszi ;)

(#29424) cekkk válasza Bjørgersson (#29422) üzenetére


cekkk
veterán

Én adtam már fel 100 ezres cumót is azt se lopták el, igaz nem sima csomagként volt feladva, meg biztosítva is volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29425) Bjørgersson válasza giigz (#29423) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én is ott körül emlékeztem, inkább adok nekik annyit. :)

(#29424) cekkk: Bátor vagy, biztosítva meg szerintem még 3k-ból sem jönne ki. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29426) z0d1AK válasza giigz (#29421) üzenetére


z0d1AK
veterán

Bezzeg a kismamák kuponjaira lecsapnak a postán. :D

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#29427) atike


atike
nagyúr

Pár apróság:

DVD író, IDE, LG GSA-4082B 1db 1000 Ft
DVD író, IDE, Pioneer DVR-111D 1db 2000 Ft
DVD író, SATA, Pioneer DVR-212D 1db 2000 Ft
HDD hűtő 2x venti, Spire HD05040S/HD05010S 1db 500 Ft
AMD CPU Phenom X4 9750 AM2+ 2.4Ghz 10000 Ft
CPU cooler Arctic Freezer 64 Pro (9cm venti), (AMD FM2, FM1, AM3+, AM3, AM2+, AM2, 939, 754) 3000 Ft
Joystick, (gameport), QuickShot QS-123 500 Ft
Gamepad Saitek Cyborg Rumble Pad P3600, PC, USB 3000 Ft

Nokia 5110 előlap+ billentyűzet, Xpress-on Cover 3db,
Átlátszó világos zöld, világos kék, sárga-fekete
500Ft/db
Nokia 3510 hátlap, 3 SIM kártyás, Haffner, 500 Ft
Nokia 3210 erdeti elő- és hátlap, szürke 500 Ft

(#29428) #65675776 válasza cekkk (#29405) üzenetére


#65675776
törölt tag

Üzletet rontani mindenhol lehet, ahol üzletelnek, ergo itt is! A továbbiakban tartózkodj a hasonló megnyilvánulásoktól!

(#29429) Nazara válasza atike (#29427) üzenetére


Nazara
őstag

Az a HDD - cooler mennyi idős, milyen hangos?

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#29430) werszomjas válasza Bjørgersson (#29425) üzenetére


werszomjas
őstag

Nyugodtan mehet postával, 50.000ft-ig alapból biztosítva van a csomag és 1000ft vagy ha a címzett postán veszi át, még olcsóbb.

Én legutóbb küldtem egy tápot és egy procit is, mivel 50e a határ én annyit is írtam be értéknek, reménykedtem is hogy ellopják a 10ezres tápot, meg a 13 ezres procit és majd megtérítik az 50k-t de mindkettő megérkezett épségben. :DDD

Ezek meg hogy nyúlja a posta a csomagot számomra érdekes én már állítom több 100 feladáson vagyok túl, de még sosem tűnt el csomagom, pedig volt közöttük igen értékes.

Ajánlottan kell mindent küldeni, hogy nyoma legyen, rendesen becsomagolva, hogy ne lássák mi van benne és normálisan címezve, aki meg sajnálja a néhány 100ft-ot arra, hogy biztosítva, ajánlottan adja fel a csomagot, az magára vessen.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#29431) cekkk válasza Bjørgersson (#29425) üzenetére


cekkk
veterán

Drága dolog volt így inkább nem kockáztattam.

(#29428) daa-raa
Abba mi az üzlet rontás ha valaki bolti új áráért akar valamit adni és erre megjegyzést teszek? Ha elmegy az ember vásárolni mondjuk kocsit vagy tévét ott is ha azt mondja a másik helyen olcsóbb akkor az is üzlet rontás, ráadásul kedvezőbb kondíciókkal? :K
A megnyilvánulás tényleg nem volt szép, de ha valaki irreális áron akar valamit eladni és véletlen megjegyzik neki egyből megy a sírás, hogy milyen mocskok az emberek...

(#29432) atike válasza Nazara (#29429) üzenetére


atike
nagyúr

Ment már több, mint 2 évet, de határozottan halk. Oda volt rá figyelve, takarítva, ilyesmi... :)

(#29433) #65675776 válasza cekkk (#29431) üzenetére


#65675776
törölt tag

Alapelvek III. ( Moderáció ) 10. ( Különösen tiltott a Felhasználói Tartalomban: ) 14.: "„Üzletrontás”: ne rontsd más üzletét akkor sem, ha ugyanazt a terméket olcsóbban láttad/vetted/adod."

[ Szerkesztve ]

(#29434) sto1911 válasza #65675776 (#29433) üzenetére


sto1911
veterán

LOL, az miert nincs benne, hogy hasznalt termeket ne uj aron akarj eladni, ezzel atverve a vevot? (nem konkret esetre ertem)

Szerintem ket dolgot tett: 1) felhivta az elado figyelmet, hogy ennyiert valszeg nem fog elmenni a cucc
2) felhivta a vevo figyelmet, h ne hagyja magat atverni.

(#29435) #65675776 válasza sto1911 (#29434) üzenetére


#65675776
törölt tag

Most már nincs benne ugyan az alapelvekben, de régen benne volt: "Mindennek annyi az ára, amennyiért elkel." Nincs ebben semmi átverés. Odaírta, hogy használt, milyen állapotban van és mit kér érte. Innentől a vevő dolga, hogy eldöntse megéri-e neki. Átverésről akkor beszélünk, ha valamit eltitkol.

Annyiért hirdeti amennyiért akarja. Aztán vagy el tudja adni, vagy nem. Tisztában vagyok vele, hogy HA-n mindenki fél áron akarja megvenni azt is, aminek már egyszer ki lett nyitva a doboza, de egyébként semmi egyéb nem történt vele.

(#29436) sto1911 válasza #65675776 (#29435) üzenetére


sto1911
veterán

Miert kerult ki? :F
Niylvan annyiert megy el, amennyiert megveszik (lsd. I am rich :DD ), de szerintem nem az uzletrontasi szandek sugarzott belole, hanem a segito szandek.
Szerintem az is atveres, ha egy hasznalt termeket uj araban ad el, hisz akkor mar talan se gari se csere nem jatszik. Vagy pl. hamarabb romlik el, ki tudja.
Ha hasznalt termeket ad el, akkor ne akarja lehuzni a vevoket, a vevonek meg legyen annyi esze, hogy utananez.

Ha meg nem akarja valaki hasznalni a termeket, akkor ne is bontsa fel megvetel utan, majd kiprobalja az uj vevo (es lehet akkor se fogja megvenni bolti aron, inkabb elsetal a boltba)

(#29437) #65675776 válasza sto1911 (#29436) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez a verzió már amennyire csak lehet hivatalos nyelven íródott és abba talán nem fért volna bele az adott fogalmazás. Mindjuk nem tudom miért, mert törvényekben pl simán le van írva a házalás szó. Internetes kereskedelem meg nem, az törvényekben úgy szerepel, hogy "információs társadalommal összefüggő szolgáltatás útján".

(#29438) csapee válasza sto1911 (#29436) üzenetére


csapee
senior tag

Kicsit csendesebben mergelodjunk mar, volt itt olyan forumtag akitol a 7e forinter vett hifi a proba erejeig mukodott. A valasz csak egy vallranditas volt, szetszedve belul kokanyolad hegyek. Majd ha atvertek szolhatsz, amugy aki a guglit se tudja hasznalni megerdemli hogy dragabban vegye;]

Csapee

(#29439) mghltm válasza cekkk (#29431) üzenetére


mghltm
addikt

ilyen esetben erdemes privat uzenetet kuldeni az eszreveteleddel. az elado pedig lehet megkoszoni, hogy felhivtad a figyelmet arra, hogy nehez lesz eladni hasznalt dolgot bolti brutto aron...

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#29440) sto1911 válasza csapee (#29438) üzenetére


sto1911
veterán

Ne kiabalva olvasd el amit irtam, nalam tok csendes ;]

HIdd el, ha olvastam volna/lattam volna, akkor mergelodtem volna azon is (csak most ez jott kapora). Nem tudom te lattad-e, amikor egy Amadeus30 nevu ficko akart atverni, happy end lett a vege (reszemrol).

"amugy aki a guglit se tudja hasznalni megerdemli hogy dragabban vegye" - nyilvan ebben is van igazsag, pont ezert irtak neki, hogy hatha mas legalabb arra ratalal.

[ Szerkesztve ]

(#29441) salamander66


salamander66
csendes tag

Régi bakelit lemezek helyhiány miatt ELADÓAK!

500 Ft / db ÁRON!

Rengeteg van.Érdeklődni privátban!

(#29442) _seth_


_seth_
veterán

Facebookos hirdetésben találtam:
"HP Pavilion dv6000es bva hibás laptop eladó!15,4es kijelző,2x1.8 ghz intel processzor,2 gb ram,250 gb hdd,128 mb ati videókártya,dvd író,wifi,webcam,bluetoot,kártyaolvasó...irányár 47 ezer ft!az ár alkuképes!ha érdekel jelölj be és írj üzenetet!"
Rákérdeztem: "A billt külön mennyiért adnád? Valamint a belső szürke bill körüli borítást és a fedlapot?"
És jött a válasz: "nem darabolom szét ne haragudj!egyben eladó max 5 ezret tudok engedni az árból"

Kb erre gondoltam:

De csak ennyit írtam vissza: ":)"
Alkatrészként eladható gyorsan a vinyó, ram és ennyi, a kijelző talán még ér valamit a többi kb eladhatatlan pláne értelmes áron, de ha szeret sokáig hirdetni tegye :) (Vaterán 35ért van hibátlan, korábban egy 6820-as hp renew példányt vettem ha jól emlékszem 50e körüli áron, 4 giga ram, 2x2,3 ghz c2d, stb).

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#29443) cekkk válasza #65675776 (#29433) üzenetére


cekkk
veterán

Ezt olvastam. http://hardverapro.hu/allando/szabalyzat.html, de mivel ez a rész nem a hardverapró, valamint nem gondoltam, hogy ez most üzletrontás, ha egy nyilvános fórumban belinkelem a terméket, hogy ugyan annyiért adja amennyiért újonnan is meglehet venni.

(#29435) daa-raa
Igen sok eladó meg vesz valamit kipróbálja és sok esetben új árában akarja eladni, de azért amit már használtak kibontottak, az nem új, annak az értékét nem az új árához kell belőni.

(#29439) tiborandras
Neked is ennyit tudok mondani, hogy ez egy beszélgetős topik is, most miért ne beszélhetnénk ki azt is, hogy vannak eladók akik bolti áron akarnak eladni használt terméket. :U

(#29442) _seth_
És ha leírod, hogy ez drága meg nem ér ennyit mert tényleg nem, akkor te vagy az utolsó aljas mocsok. :W

[ Szerkesztve ]

(#29444) _seth_ válasza cekkk (#29443) üzenetére


_seth_
veterán

Gondoltam rá, leírtam majd kitöröltem, majd leírtam finomabban, majd ismét kitöröltem, aztán jött a sima smile, aki ennyiért akarja eladni annak úgyis mind1, hogy mit írok :D 42e egy halott notiért és akkor már engedett az árból :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#29445) Big_Leslie


Big_Leslie
csendes tag

Sziasztok!

Keresek újszerű borhűtőt ha lenne valakinek szóljon már pü-ben! Előre is köszi.

üdv L.

(#29446) cekkk válasza _seth_ (#29444) üzenetére


cekkk
veterán

Ki is léptem ezekből a csoportokból.

Egyébként azt vettem észre, hogy mindig azok vannak a legjobban felháborodva azon ha szólnak nekik, hogy máshol ennyi újonnan stb akik nagyon is tisztában vannak ezzel, csak sok ember nem használja a keresőt és várják a pali madarakat...

(#29447) mghltm válasza cekkk (#29443) üzenetére


mghltm
addikt

te hiaba irsz jo/segito szandekkal, ha a masik fel nem megfeleloen reagal, akkor jon a szajkarate. a kulturalt tarsalgashoz higgadt emberek kellenek, a vitatkozashoz ellenben eleg egy szikra.

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#29448) cekkk válasza mghltm (#29447) üzenetére


cekkk
veterán

Ebben is igazad van. De lásd fentebbi hszemet, általában azok hőbörögnek akik tisztában vannak azzal, hogy sumákolnak picit, vagy nagyon :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29449) pockhome válasza _seth_ (#29442) üzenetére


pockhome
senior tag

Ez a Hajdú-Bihari adok veszek meg a Debreceni bizniszek csoportban volt ha jól sejtem. ott minden sz@rt aranyáron akarnak eladni, azt hiszik sok a hülye...
Meg amikor kitesz egy képet egy telefonról, azt se lehet róla tudni hogy bú vagy bá, csak egy kép...és akkor kiröhögnek ha odaírom hogy valamit írjon már róla... Aztán kimásolja nekem a telefonguru.hu-ról a sok felesleges cuccot, és legyek azzal megelégedve. Az árát még akkor sem tudtam meg, ill hogy függő/független...áh mindegy, sok ilyen van...egyre több :N

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#29450) Csöves


Csöves
senior tag

(IMG:/dl/upc/2013-06/18/13329_tep0z6fzayqa8rwn_emachines-e510-processszor-ht-ventilator_14.jpg)(/IMG)Laptopventi arcátlanul drágán eladó.

Kompatibilis: Acer Aspire 5220, 5310, 5310G, 5315, 5315G, 5520, 5520G, 5710, 5710G, 5715, 5715Z, 5720, 5720G, 5720Z, 5720ZG, 7220, 7520, 7520G, 7720, 7720G. Lenovo 3000 sorozat N500. Emachines sorozat.

Aquila non captat muscas.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.