Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#125501) Laza... válasza #05304832 (#125471) üzenetére


Laza...
addikt

Az fog tetszeni. Csak magyarral ne találkozz... :DDD

Never give up!

(#125502) Zola007 válasza Laza... (#125501) üzenetére


Zola007
veterán

Nincs is jobb, mint mikor Doverbe utaztok a komppal, csevegtek, s odajön 2 úriember nyájasan "Sziasztok, ti is magyarok vagytok?"
Majdnem elmorzsolsz egy könnycseppet, hogy csöpp hazádtól ilyen messze is odajön köszönni a honfitárs.
Közben gyorsan a lényegre tér és megkérdi, hogy van-e 50 forintosod váltani?
Boldogan segítesz neki, összegyűjtjük az összes 50-est

Majd pár perc múlva látod, hogy dobálják be a kólaautomatába, mert rájöttek, hogy ugyanakkora a magyar 50-es, mint az angol 50 pennys és így 200 forint helyett 50 Ft/darabért vesznek vagy 15 kólát.

:)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#125503) Laza... válasza kugli (#125485) üzenetére


Laza...
addikt

Aki élt tőlünk nyugatabbra, az tudja miért szidja a magyart. De segítek, mindez csupa tapasztalat. Mert a másik magyar:
- a pénztárcádban turkál
- vidd már be őt is arra a helyre ahol dolgozol - cserébe egy idő után görény lesz, okosabb mint a többi, csak ő dolgozik, és alkalmazkodjon mindenki őhozzá, és nem lesz rest az első alkalommal megfúrni - ha tud.
- semmi összetartás nincs, sehol a világon nincs "magyar negyed". (kis Kína, kis Olaszország, kis Afrika, etc.)
- angliába sok tipikus suttyó magyar ment ki, egész iparágat építettek ki a frissen kikerült magyarok lehúzására.
- sok barna bőrű honfitársunk is öregbítette a hírnevünket (kint a barna magyar is magyar), Londonban képesek voltak fél napra a metrót is megállítani.

A kevés fenti felsorolásban nem levők kerülik a többieket, ha magyar szót hall, arrább menekül hogy véletlen se legyen a "földid".

Aki komoly szándékkal ment ki, az igyekezett egzisztenciát teremteni, és igyekezett bizonyítani hogy érdemes arra, hogy befogadják az "őslakosok". Sokaknak még barátságokat is sikerült kiépíteni, még a jellemzően hűvös országokban is (pl. Skandinávia, de nem az éghajlat a "hűvös" :P ). Igen, beilleszkedtek, asszimilálódtak, és a gyerekeik vagy törve beszélik a magyar nyelvet, vagy nem is tudnak magyarul. Nekik már az a szülőföldjük. Ez az én tapasztalatom, de lehet csak a suttyókat vonzom :P

Mondom mindezt több mint 10 év külföldi meló után, a java ~6 év Anglia, ~4 év USA, közben egy kis Hollandiai tapasztalattal a hátam mögött.

De a téma ettől sokkal komplexebb, nem egy fórum bejegyzésre való. Mielőtt bárki megkövezne, vannak barátaim (magyarok is!) szerte a világban - fiatalon volt szerencsém a bolygónk 80%-át bejárni (kivéve ázsia - de ide nem is vágytam soha). Most nyugdíjig már ellébecolok itthon is -sokat nem kell dolgozni, relatíve ezt még meg is fizetik.

Never give up!

(#125504) Laza... válasza Zola007 (#125502) üzenetére


Laza...
addikt

Ez már ezer éves trükk :DDD És még mindig működik... :W

Never give up!

(#125505) Zola007 válasza Laza... (#125504) üzenetére


Zola007
veterán

Mindig tanul az ember valamit :)
Utána mondta is kinti ismerős, akinek meséltem, hogy ők itthon mindig váltanak vagy 10 ezerig 50-est.
Az automata-üzemeltető kedvelheti a dolgot :DDD

ellenben az itthoni LIDL kocsiba jó a kulcs-biléta, ha valaki ott vásárol és állandó 100-as hiányban szenved :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#125506) bul07


bul07
nagyúr

(#125503) Laza...

Ez igaz, sokan lehúzzák a másik magyart
Nem egy ilyen történetet hallani

De azért van ellenpélda is, Horvát Jánosé [link]
Mikkor lakás gondba voltak egy kint lévő magyar segített nekik

Mondjuk az is belejátszhat hogy frusztráltak kint is, nagy álmokkal mennek ki majd takarítanak, mosogatnak éveken át
Itthon meg néma csönd van hogy mit csinálnak kint, mintha szégyenli kellene a munkát

Példa hogy ilyenre is olyanra

2003-ba voltam Párizsba 10napot

Kis Trianonnál busznyi magyar főiskolás/egyetemista, de azok hogy milyen egy parasztok voltak, szemeteltek kiabáltak, én mentem mögöttük és vártam hogy valamelyik nagy tudású tegyen rám egy megjegyzést (140Kg vagyok), hogy ki tudjam osztani őket, de míg mellettük mentem nem halottam megjegyzést, megúszták :)

Eiffel-torony
Öcsémmel ép beálltunk fotózáshoz, unokatestvérem lőtte a képet
Jobbra elnéztünk mert egy igen szemrevaló csaj volt egy sráccal
Unokatestvérem odakiabál
"Na milyen a csaj, jó a s@gge" (nevetve viccelődve)
Erre megszólal a csaj barátja hogy ti is Magyarok vagytok.
Látta hogy zavarba jövünk, és poénosan közli hogy nincs gond mert a barátnője angol nem ért magyarul, csak átjöttek egy napra Párizsba :D
Beszéltünk pár mondatott és mindenki ment a dolgára

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#125507) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Srácok!
A mobilarena kezdeti formájában létrehozott tartalmak hova lettek? (tudom, nem fontos és nem mai téma)
Mert most nem találhatóak meg a honlap jelenlegi formájában az adatbázisban.

(#125508) zolko74 válasza bul07 (#125465) üzenetére


zolko74
tag

Zárszerviz Lehel u. 10.
3000-et fizettem egy Fabia kulcsmásolásért, a nyerskulcsot én vittem.

(#125509) bul07 válasza zolko74 (#125508) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez az? [link]
Nekik is írtam emailt, bár nem tudom hogy fogják e olvasni

Köszi neked is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#125511) Laza... válasza #05304832 (#125510) üzenetére


Laza...
addikt

Na ezért nem alkalmas egy fórum ilyenekről beszélgetni.

Az összetartást így is lehet érteni, amit Te mondasz.

Meg úgy is, hogy egy kínai becsöppen a 10milliós nagyváros kínai negyedébe, életében nem tanul meg angolul/németül/spanyolul (tetszőlegesen behelyettesíthető) nyelven, és leéli az egész életét "kis kínában". Kínaiak közt, kínaiul beszélve, kínai kaját tömve a képébe, kínaiul az orrát kifújva a piros lámpánál a földre, és hazaküldve a fontot, a dollárt, vagy eurót a családját segítendő, etc. - mert egy "hazai" közösségben él, kínai a főnöke, kínai a munkatársa, csak a pénztárcája és a lehetőségei nőttek meg - pl. évente elmegy 3 hétre hawai-ra a hasát süttetni (nem fog odamenni :D )

Na, egy ilyen magyar közösséget mutass. 50 fő ~12 család elég lesz ;)

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#125513) Aryes válasza Zola007 (#125505) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én bevásárlókocsikba 10-es csavaralátétet használok, mindig van egy nálam, kicsi, elfér a tárcámban és sosem költöm el. :DDD

(#125514) Cs1csó válasza Aryes (#125513) üzenetére


Cs1csó
félisten

A "Lidiben" ha kérsz kapsz a pénztárnál kis kék műanyag korongot.

(#125516) kugli válasza Laza... (#125511) üzenetére


kugli
aktív tag

Nagyjából local1 fórumtárssal értek egyet. A kis kínai kimegy külföldre nagyvárosba dolgozni. Vagy mindegy milyen nemzetiségű,román,magyar,lengyel,tökmindegy. Általános tapasztalat,hogy a "vendégmunkás" jóval kevesebb bért kap azért a munkáért,mint egy ottani állampolgár,és mindegy melyik országban vagyok,mindenhol lehúznak. A sokszor emlegetett németek de még az osztrákok is megb@...nak egy euro centért. Szóval akkor mi magyarok rohadékok vagyunk igen... Amit eddig mondtatok,miért is utáljátok a magyar társadalmat,az mindenhol megtalálható tapasztalható,ergo globális "probléma",az ember ilyen és kész, tisztelet a kivételnek.

(#125517) ViragL válasza bul07 (#125477) üzenetére


ViragL
tag

Az Auchanban van kulcsmásoló. Én őket ajánlom.

(#125518) Cs1csó válasza zolko74 (#125508) üzenetére


Cs1csó
félisten

Olcsóbb lett volna ha veszel egy új autót.

(#125519) bul07 válasza ViragL (#125517) üzenetére


bul07
nagyúr

Idézett a (#125465) bul07 hozzászólásomból

Auchan-ba lévőt kérdeztem egy egyszerű tol másolásra 6-8e Ft-os árt mondott, és úgy hogy én viszem az anyagot is hozzá

De azért köszi
Amúgy imo chipet náluk másoltattam anno, de egy sima tol másolásért sokkalom azt az árat amit mondtak

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#125520) depe95


depe95
tag

Sziasztok, valaki esetleg nem találkozott ilyen nyalóka-gyűrűvel valamelyik kisboltban mostanában?

(#125521) rayoliviero


rayoliviero
veterán

(#125522) lamiki válasza Aryes (#125513) üzenetére


lamiki
senior tag

Nem inkább 12-es laposalátét? Én azt használok, mert az olyan külső átmérőjű és vastagságú mint egy 100 Ft-os. Régebben a 100-ast ha valahol apró kellett és is mindig elköltöttem. Ezt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#125523) Zola007 válasza Aryes (#125513) üzenetére


Zola007
veterán

Én egyre ritkábban hordok magamnál pénztárcát, inkább csak kártyatartó és kulcsokat

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#125524) #33253120 válasza Zola007 (#125523) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ma pont ezért nem tudtam azt venni amit akartam.
Péntek óta el van romolva a kártyaolvasó a boltban. Kénytelen voltam átmenni a másik üzletbe ahol lehet kártyával fizetni, és kompromisszumot kötni a vásárolt termékek ügyében. :D

(#125525) Aryes válasza lamiki (#125522) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tényleg, lemértem, és valóban 12-es (a mérés alapján belül 13mm? kívül 24mm). Véletlenül a tárcámban maradt vagy három éve, egyszer kínomban kipróbáltam és azóta mindig azt használom. :)

(#125526) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Gép nem indulós kálváriám folytatódik. A
Aki műértő, kapcsolódjon be ;)
[link]

(#125527) Zsoleszhun válasza zolikaDB (#125526) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Így elsőre egy sata kábelt cserélnék de ez a curcial elég noname főleg rendszernek.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#125528) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Keresek:

Levi's 501-es, W30 L34 farmert, kék és fekete színben, akár többet is.

Továbbá Tronsmart Encore S6 fejhallgatót.

8"+ Hoverboard-ot.

Elektromos kotyogós kávéfőzőt.

Amazfit Bip okosórát.

#?*@&!

(#125529) rayoliviero válasza Zsoleszhun (#125527) üzenetére


rayoliviero
veterán

A gép építős topikban pedig ajánlják szépen

(#125530) zolikaDB válasza Zsoleszhun (#125527) üzenetére


zolikaDB
veterán

Tobbfele, bontatlan SATA kabellel probaltam.

(#125531) #33253120 válasza zolikaDB (#125526) üzenetére


#33253120
törölt tag

- Nem szóltam. :D

[ Szerkesztve ]

(#125532) zolikaDB válasza #33253120 (#125531) üzenetére


zolikaDB
veterán

Szinten kabel?

Sracok! Sor, csoki, kola kategoriaban es/vagy siman felebarati szeretet:
Erdemes kunyeralnom valakitol egy hasznalaton kivuli SSD/HDD-t, h azzal is kiprobaljam a gepet?
Nincs kedvem felkuldeni megint a PCX-hez, akik nyomnak egy bekapcs gombot, eppen bebootol a WIN veletlen, majd kikapcs es posta vissza, 2000 HUF volt koszonom.

(#125533) Cs1csó válasza zolikaDB (#125532) üzenetére


Cs1csó
félisten

Komplett gépet ott építtetted? Lépj fel harciasan, agresszíven, fenyegetőzz stb. ezeknek ez kell.

(#125534) pomorski válasza zolikaDB (#125532) üzenetére


pomorski
őstag

Adhatok egyet...

(#125535) Shokkolo válasza zolikaDB (#125532) üzenetére


Shokkolo
addikt

mi a gond Zoli, hátha tudok segíteni

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#125536) kugli válasza Aryes (#125525) üzenetére


kugli
aktív tag

Akkor most te is az a féle magyar vagy,aki nem tolja be a százast a bevásárló kocsiba,hanem csaló módra idegen tárgyat használ ;]
Valaki ki ne kérje magának :)

[ Szerkesztve ]

(#125537) bul07 válasza zolikaDB (#125532) üzenetére


bul07
nagyúr

[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#125538) Cs1csó válasza kugli (#125536) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tudom, hogy viccelsz de ez az egész kocsipénz dolgot azért találták ki, hogy a sok lusta, trehány, igénytelen ember simán amint kijönne a boltból vagy az autójánál otthagyná a kocsit, DE ez a 100 forint motiválja annyira, hogy hajlandó legyen megtenni még azt az 5-10 métert és a HELYÉRE tolni a kocsit. Zseniális ötlet nem tudom ki találta ki de nagyon ügyes.

Valaki akkor szabotálná ezt a dolgot ha valami értéktelen alátétet amiből neki van egy zsákra való használna mindig és mivel nem lenne rá szüksége ezért a fenti eset állna fenn azaz ahol neki jólesik otthagyná.

(#125539) #33253120 válasza Cs1csó (#125538) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ilyen tökmindegy.
Aki alátétet használ, (én pl sárga elzett kulcsot használtam anno a tescoban) az azt is kiveszi belőle, míg amikor pénz van benne, akkor simán megesik, hogy odatolod a homelessnek, hogy vigye vissza.

[ Szerkesztve ]

(#125541) Cs1csó válasza #05304832 (#125540) üzenetére


Cs1csó
félisten

:Y

(#125542) Aryes válasza #05304832 (#125540) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az Auchan-ban mióta?
Ez egyébként a neveltetés miatt van, mert az ember 20 év alatt megszokta, hogy vissza kell tolni a kocsit, és ez a kocsipénznek (is) köszönhető.
Viszont az Aldi előtt új divat van, három különböző színű kocsi, mindet csak a saját sorába lehet visszatolni, na annak bizony a k...a anyját, aki azt kitalálta. A motivációt értem, mert így nem lesz az, hogy az összes kocsit egy sorba tolják vissza, de egyrészt nagyon hasonlít a 3 szín, volt már, hogy elnéztem, és időt veszítek vele, a másik, hogy ha ugyan olyan színű kocsit tolnak éppen vissza, amit én is, akkor hiába tudnám a másik két sorba tolni a kocsit, nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#125543) 7Sony7 válasza Aryes (#125542) üzenetére


7Sony7
addikt

Na, ja. Aldinál egyszer tök egyformának láttam két sort, csodálkoztam, miért nem megy bele. Akkor nem csak én jártam így. :)
Tescónál is mindig visszaviszem. Jófiú vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

-

(#125544) #65675776 válasza #05304832 (#125540) üzenetére


#65675776
törölt tag

Bezzeg a Tesco-nál. Ott hagyják a kocsit, ahol éppen kipakoltak belőle. Ha ez a Segneren a buszmegálló, akkor ott.

(#125545) #33253120 válasza #65675776 (#125544) üzenetére


#33253120
törölt tag

Láttam én már nagyon messzi helyen is olyan kocsit. :)
Volt egy időszak, hogy a melóhelyhez közel, Szotyori sarkon is volt reggelente. El is akartam vinni a műhelybe játszósnak, de nem azért annyira nem vagyok olyan. Viszont láttam már a Böszrményin a meki után is ledobva.... :D

(#125546) Zola007 válasza #33253120 (#125524) üzenetére


Zola007
veterán

egy kétezres szokott lenni benne
kaja, víz, buszjegyre elég ha nem lehet valahol kártyával fizetni, más meg úgysem esszenciális :)

(#125536) kugli: nem azért pénzesek a kocsik, mert meg akarják nehezíteni az életünk, hanem vigyék vissza a tárolóba.
Akiben fel sem merül, hogy paraszt módjára otthagyja a parkoló közepén, az használjon nyugodtan csereszabatos tárgyat.
Maga a Lidl és Aldi is szokta osztogatni a 100-as méretű műanyag korongokat.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#125547) zolikaDB válasza Shokkolo (#125535) üzenetére


zolikaDB
veterán

csicso82: igen, mindent onnan vettunk, bár nem ok raktak ossze. Azert 2019-ben egy nem eppen olcso geptol elvarnam, hogy plug&play legyen.

bul07: koszi, de nem emlitettem, hogy SATA teruleten van valami rejtely, IDE cucc nem jo nekem.

Shokkolo: roviden a sztori: vadiuj gep, minden komponens friss platform (1151 v2, DDR4), minden egy helyrol, gep ment kb. 3 napot, aztan mar csak a BIOS jott be, SATA eszkozok mellett N/A szerepel.
Tévesen nem a legujabb beta HDS-el neztem meg az SSD-t, amit a progi hibasnak itelt.
Masik kolcson SSD-t, amin nem volt Win, a gep felismert, de mivel munkara is kell, nem kiserletezegettem vele naphosszat, masnap mar kuldtuk vissza az SSD-t a PCX-be, h rossz. Ez volt a gond.
Ok meg vissza, h radugtak egy PC-re es bootol a Win10, hibatlan.
Ma naivan visszatettem a gepunkbe, fel is bootolt a Win. Gyorsan leszedtem a HDS azon verziojat, ami ismeri a Crucial BX500-at, SSDOK-ot, es a Crucial sajat progijat. Mind hibatlannak iteli az SSD-t, igaz mondjuk, SATA1 sebesseggel kommunikalt a geppel az SSDOK szerint.
Kikapcs, bekapcs es tobbet nem bootolt a Win, csak BIOS-ig jutottam.
Cserelgettem a SATA kabeleket, es minden porton vegigprobaltam az SSD-t, talan még 3x bebootolt a Win, random modon, es ennyi. Az esetek fennmarado reszeben nem. Es baromi sokszor probaltam inditani.
Itt az eredeti posztom, benne videoval: [link]

[ Szerkesztve ]

(#125548) Dan-szan válasza Aryes (#125542) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Legalább fél éve biztos hogy nem kell bele pénzérme és más sem....

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#125549) Aryes válasza Dan-szan (#125548) üzenetére


Aryes
nagyúr

Köszi! Pedig pár hete voltam ott, talán nem vittem kocsit, azért nem emlékszem.

(#125550) wwhy válasza zolikaDB (#125547) üzenetére


wwhy
veterán

Dobjad ki az alaplapot. SATA vezérlő döglött, ennyi. Ugyanezt játszottam el laptoppal.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.