Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#105551) Aryes válasza mghltm (#105509) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mi a jó isten, ez gyorsítva van, vagy realtime cikáznak ennyire? :Y

(#105552) Zola007 válasza Aryes (#105551) üzenetére


Zola007
veterán

realtime

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#105553) Aryes válasza Zola007 (#105552) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tuti nem. :)

(#105554) #33253120 válasza Aryes (#105553) üzenetére


#33253120
törölt tag

Szerintem meg realtime van gyorsítva.
;]

(#105555) atike válasza Aryes (#105553) üzenetére


atike
nagyúr

Pedig az. A kameramozgás is gyorsulna, ha a képen gyorsítanának. Na meg a lábak a háttérben is. Megdöbbentő számomra is, de realtime a videó....

(#105556) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Nincs valakinek kimaradva / feleslegben 33 cm széles hajlatbádog lemez összesen 6 m hosszúságban Létavértes környékén? Átvenném tőle, vagy ha tud valaki beszerzési helyet a környéken legyen szíves írja meg.

Köszönöm

(#105557) Aryes válasza atike (#105555) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez ugyanott készült, és hallani, hogy nincs gyorsítva. A tegnapi a hang alapján kb. 2x-esére lett gyorsítva, attól tűnik úgy, mintha térhajtóművel mozognának, de csak a harc, nem tudom ilyet mivel lehet csinálni. :)
Nem azért, mert normál tempóban is hihetetlenül mozognak, de legalább a fizika törvényeit nem szegik meg (nagyon). :DDD

[ Szerkesztve ]

(#105558) Zola007 válasza Aryes (#105557) üzenetére


Zola007
veterán

Nekem ez semmivel nem tűnik lassabbnak mint tegnapi

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#105559) Aryes válasza Zola007 (#105558) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hallgasd a hangjukat. Egy oktáv különbség van a két videó közt. :)

(#105560) atike válasza Aryes (#105557) üzenetére


atike
nagyúr

De a zene meg a hang a tegnapiban normálnak tűnik, nem gyorsítottnak.... :U És mint ahogy leírtam sem a kamera mozgása sem az egyéb háttérben lévő mozgások nem utalnak gyorsításra...

Itt egy másik videó - sajnos kevés benne az akció és csak az egyik robot pörög, de látszik, hogy nincs manipulálva... Durva.

(#105561) mghltm válasza Aryes (#105559) üzenetére


mghltm
addikt

a videom leirasa: Carefully edited takes from several years of footage.

elkepzelheto, hogy az erzekelok / villanymotorok / algoritmusok annyit fejlodtek az evek alatt, hogy a 16-os / 17-es videokon mar joval gyorsabbak a robotok?

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#105562) Salex1


Salex1
senior tag

Nincs valakinek elfekvőben egy hibás klíma beltéri egysége? DIY projekthez kellene, a lényeg, hogy a burkolata rendben legyen és a hűtő rész ne legyen lyukas illetve a fő ventillátor működjön. Vezérlés, szervó távvezérlő lényegtelen.

(#105563) Zola007 válasza Aryes (#105559) üzenetére


Zola007
veterán

Más robotok és nem ugyanott készült, ha megfigyeled a küzdőtér alatti szőnyeg színét.
A zenén és a háttérben beszélők hangján hallani, hogy tompább a készítő kamera mikrofonja, ebből adódhat a hallott "oktáv" különbség, nem a sebességből.

A következő - és az atike által linkelt - videón is nehezen vitatható a felvétel sebessége és látszik, hogy simán vannak olyan gyorsak mint a legelső videón ► [link]

Egyszerűen itt tart a robottechnika, mai technikai világban ez különösebben nem lep meg.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#105564) Peti78


Peti78
őstag

Ezt a kérdést átlinkelem ide, mivel napok óta nincs reakció.
Megköszönöm, ha valaki érdemben válaszol. :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#105565) Aryes válasza Zola007 (#105563) üzenetére


Aryes
nagyúr

Jól van, meggyőztetek. :)
De akkor is csak azt tudom mondani, amit az öreg székely mondott, mikor meglátta a zsiráfot:
"Márpedig ilyen állat nincs." :DDD

(#105566) Zola007 válasza Aryes (#105565) üzenetére


Zola007
veterán

Igen, nem könnyű megemészteni, hogy holt tart a technika, ha abból indulok ki, hogy 1992-ben volt először színes tévénk otthon.
Egyik ismerősöm foglalkozik ilyesmivel és azt mondja pár év alatt az ipari robotok is többszörös sebességre gyorsultak.

Főleg a kétkezi munkakörben dolgozóknak érdemes ezzel számolni.
Tudom, hogy nehezen nyeli le az ember, ha elveszi a munkáját egy gép, de azt nem nehéz belátni, hogy pl. ilyen sebességgel nem lehet embernek felvenni a versenyt: [link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#105567) Aryes válasza Zola007 (#105566) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát beszélgethetünk az élőmunka szükségszerű feleslegessé válása és az alapjövedelem bevezetésének az elkerülhetetlenségéről, de eléggé messzire visz a téma. :)

(#105568) ati012 válasza ati012 (#104596) üzenetére


ati012
senior tag

(#105569) Borosz válasza csapee (#105540) üzenetére


Borosz
senior tag

Lehet hülye kérdés, de olyan BT headset van, ami mono - kvázi elvileg csak telefonálásra van kitalálva - de minden más hangot is a füledbe küld a telefonról? Mondjuk nyelvtanuláshoz - fél füles megoldással, hogy a másikkal azért halljad a környezetedet (kolléga szól pl.).

(#105570) sto1911 válasza Borosz (#105569) üzenetére


sto1911
veterán

Szerintem alapbol az olyan fules nem engedi az egyeb hangokat atkuldeni, viszont Androidra van olyan program, ami rairanyitja a csatornakat. Csekkold ezeket: [link] [link]

(#105571) arpeen2


arpeen2
senior tag

Van egy ilyen kávéfőzőm eladó, ha vkit érdekel privi !

Ár : 5k alku nincs

(#105572) Ádám16


Ádám16
addikt

Tapétát keresek.
Látom azt, hogy melyik cégek árulnak nagy választékban, de azt is, hogy sok helyen ugyanazokat a termékeket árulják. Nem akarok sok kört lefutni ezért, így ha valaki meg tudja mondani, hogy melyik a legajánlottabb üzlet, amelyik jó áron kínálja a tapétáit, azt megköszönném.

(#105573) bucihost válasza Borosz (#105569) üzenetére


bucihost
senior tag

Vannak olyan headsetek amik 1 fülesek, de csak telefonálásra lehet használni. De abból is létezik olyan, ami ugyan úgy 1 füles, de minden hangot át enged, akár zenét is.

De vannak stereo sport headsetek is, azok alapból mindenre jók.

Nálunk az üzletben van ilyen is, olyan is.

(#105574) bhonti válasza Ádám16 (#105572) üzenetére


bhonti
tag

Tapétabarlang - Csapó utca. Nekem bevált pár éve.

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#105575) Peti78


Peti78
őstag

Simítózáras tasakokat hol lehet nagyobb méretben kapni a belvárosban? min 300x200 méretben kellene. Lehetőleg darabra, és nem 100 as porciókban

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#105576) Zola007 válasza Peti78 (#105575) üzenetére


Zola007
veterán

Fórum piac

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#105578) Peti78 válasza Zola007 (#105576) üzenetére


Peti78
őstag

Köszi, meglátjuk elérem-e még őket :R

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#105579) zolikaDB válasza mezis (#105549) üzenetére


zolikaDB
veterán

De, volt dörgés, villámlás.
Ezt írja ki:

De hogy lehet az, h ezen a gépen se UTP kábellel, se USB-s wifi stickkel nincs net?

(#105580) csapee válasza Borosz (#105569) üzenetére


csapee
senior tag

Plantronics-bol van, de az 7e-tol indul az alap ami meg nem tartalmazza azt a BT profilt. Jo az amit ajánlottak hogy app-al kényszeríted , de jobban merül tőle a füles.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#105581) Peti78 válasza Borosz (#105569) üzenetére


Peti78
őstag

Én ezt vettem, majdnem 4 dodo volt. Nem egy high end cucc, de telefonálni tökéletes, és a zene is átjön.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#105582) Zola007 válasza Peti78 (#105578) üzenetére


Zola007
veterán

Ugy 2-ig vannak
Ha nem, akkor Regio Center, ok 4-ig, talan adnak bontva de kerdezz ra telefonon

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#105583) stb123


stb123
tag

Nexbox A95X androidos médialejátszó, tévéokosító kütyü használtan eladó!


Táppal, hdmi kábellel, távirányítóval (ami egy kicsit viseltes, de működik).
1/8GB S905
5k, vagy csere ps4 játékra!

ilyen

[ Szerkesztve ]

(#105584) lappy


lappy
őstag

Debrecen és környéki kőműves/építő ipari céget, személyt aki ismer és ajánlani is tudna az írja már meg privátban az elérhetőségüket.

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#105585) bul07


bul07
nagyúr

Úgy bántja a fülemet a emag reklámja hogy nem igaz
Laptopot hirdetnek és sorolja a tulajdonságokat közte
"500GB memóriával"
Szóban ezt mondja de a képen természetesen 500GB HDD van

Nem igaz hogy aki felolvasta az se vette észre hogy amit felolvas az nem stimmel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#105586) mghltm válasza bul07 (#105585) üzenetére


mghltm
addikt

hehe, akkor masnak is feltunt mar

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#105587) #33253120 válasza Salex1 (#105562) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ha lesz, akkor jelzek. Múlt héten vittünk ki kettőt a hulladékudvarba.

(#105588) mezis válasza zolikaDB (#105579) üzenetére


mezis
nagyúr

Próbáld ki egy Live Linux-al.

mezis

(#105589) schulc99


schulc99
tag

Sziasztok!

Szerintetek el lehet adnia a 2 db Kingston DDR3-as 2x4 kit-es memóriát 24 -ért.

Kingston HyperX KHX1600C9D3/4GX

[ Szerkesztve ]

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#105590) stb123 válasza schulc99 (#105589) üzenetére


stb123
tag

Hirdesd meg, és meglátod! Szerintem igen!

(#105591) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Ha már úgy is autós téma volt nem régen kérdésem lenne.
Ford Focus 1.6 TDCi (2006-2007) érdemes megvenni vagy ekkora motorral inkább benzinest?
Megbízhatóság és alacsony fogyasztás illetve kicsi fenntartási költség a cél. És hogy 2 felnőtt és 2 gyerkőc akár csomagokkal kényelmesen elférjen.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#105592) Zsoleszhun válasza schulc99 (#105589) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Kétlem, hogy elmenne, a 2x8-ast olcsóbban árulják. Nézzél szét az aprón de van beárazós topik is ott biztos segítenek belőni az árát.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#105593) schulc99 válasza Zsoleszhun (#105592) üzenetére


schulc99
tag

Én is szeretném lecserélni 2x8-ra és ezért érdekelne, hogy elmenne e 24-ért.
De úgy látom elég necces a 24-es ár!

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#105594) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Microsoft Lumia 535 eladó!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#105595) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Van itt valaki Létavértesről? Lenne egy kérdésem hozzá aki ismeri a települést úgy nagyjából.

(#105596) bul07


bul07
nagyúr

Megerősítésre lenne szükségem
Lesz egy fuvarom Ferihegy 2B terminálhoz
4-sen megyek és ha Vecsésen megyek át és fordulok vissza a reptér felé akkor nem kell útdíjat fizetnem ugye?

Biztosra akarok menni mert én csak sofőr leszek kocsi se az enyém lesz.
Elméletileg 6:30kor indul a repülő, én úgy gondolom min 4-re legyenek a reptéren, éjfél körül indulunk így egy két pár perces pihenő is belefér már ha igénylik :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#105597) Atomantiii válasza bul07 (#105596) üzenetére


Atomantiii
őstag

A 4-esen Szolnok kb 2 órányira van forgalomtól függően, utána nem tudom mennyi kell még nem szoktam sokkal tovább járni onnan :)

De az biztos, hogy a román kamionok lenyomnak az útról ha 90-el mész.

(#105598) bul07 válasza Atomantiii (#105597) üzenetére


bul07
nagyúr

Úgy lesz a menet hogy Berettyóújfalu-Püspökladány-Budapest ismerem ezt a utat mint a tenyeremet(42-es majd 4-es), csak ugye ott a Vecsést elkerülőt szépen fizetősé tették így ha nem akar az ember fizetni átmegy Vecsésen, én csak biztosra akarok menni hogy tényleg úgy van hogy Vecsésen átmegyek majd jobbra vissza rámegyek az elkerülőre a reptéri leágazásig és hogy addig nem fizetős

Nincs már annyi kamion mint régen, és 90-el se szoktam menni :DDD

Leghúzósabb menetem a 4-es az volt amikkor Berettyóújfaluból-Szolnokra vontattak
Peugeot Expert vontatott és is Expert-el voltam, semmit nem láttam előre vagy 70-el, a kamionok meg előztek minket
És az volt még rossz hogy tudtam hogy a munkatárs aki vontatott hirtelen fékezős, tehát hiába látja hogy fékezni kell nem lassítva fékez hanem hirtelen nagyobbat, állandóan azt vártam hogy mikkor fékez hírtelen

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#105599) Atomantiii válasza bul07 (#105598) üzenetére


Atomantiii
őstag

Éjszaka biztos nincs olyan forgalom, de nappal azért legalább egy őrült pillanat / út biztos akad aminek a kiváltó oka nem magyar rendszámmal rendelkezik.

Nem tudom milyen sűrűn jársz arra, de azért nappal célszerű észnél lenni, mert a megszokott helyeken szoktak sokszor trafizni, Vecsésig meg már nem is emlékszem mikor kellett mennem, ha meg kellett is akkor általában pályán mentünk.

[ Szerkesztve ]

(#105600) Salex1 válasza dewil666 (#105591) üzenetére


Salex1
senior tag

Nekem 2007-es említett példány van, pont most léptem át a 200000-et. 5éve vettem, 142000Km-el, ami még most is reálisnak tűnik. Volt vele kisebb probléma, de semmi komoly. Viszont én lassan eladni szeretném, mert zsebbenyúlós dolgok jöhetnek (pl. kettős tömegű) nem szeretném megvárni.
Maga a motorja (peugeottal közös fejlesztés) nem a legjobban sikerült motor, az 1.8 és a 2.0 sokkal jobb, de nagyon ritka, főleg kombiban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.