Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19037) Urby66 válasza VikMorroHun (#19032) üzenetére


Urby66
aktív tag

Tudjátok, már csak néha jövök ide vissza olvasgatni. Nem hiszem el, hogy még mindig azon meg a vita mennyire szar játék ez, és mekkorát hazudtak, meg ilyenek. :F
Ok elmondom én hogy csináltam:
Előrendeltem a játékot, majd megjelenéskor rögtön beletettem kb. 36 órát. (igen, felkeltem hajnalban elindítani a letöltést majd visszaaludtam, hogy reggel csak a play gombot kelljen megnyomni a csésze tea mellé. :B )
Miután olvastam a híreket és a fórumot, illetve miután tapasztaltam egy-két olyan dolgot ami nem tetszett, úgy döntöttem, hogy félreteszem a játékot és megvárom legalább az első nagyobb frissítést amit ígértek. Szóval már hetek óta Cyberpunk nélkül élek.
És egy kis FAQ: :DDD
Megvásároltam a játékot nemcsak letöltöttem? Igen!
Úgy érzem a játék nem olyan mint amire számítottam? Igen!
Úgy döntöttem egyenlőre nem játszom többet vele? Igen!
Telesírtam minden lehetséges fórumot, hogy mennyire szar és, hogy átvertek? Nem!
Eszembe jutott valaha visszakérni a pénzem? Nem!
Összeomlott az életem, mert nem játszok vele, utálnak a gyerekeim, kinevet a szomszéd, senki sem ül mellém a templomban és még a macskám is megdöglött miatta? Nem!

Bocsánat, hogy kifakadtam itt, de azt látom, hogy mindenki 50-100-150 órákat játszik egy szar, játszhatatlanul bugos játékkal, és mégis folyton csak a sírás megy. Ráadásul már van aki a második karaktert pörgeti. Szóval ide vagy mindenki sz@pni jár, mint a vadász a viccben, vagy ez már mostani állapotában is egy rohadt jó játék... :F

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.