Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19701) beyruth82 válasza juliensorel (#19700) üzenetére


beyruth82
veterán

Valahogy jobban illik a cyber western vilaghoz, szegecselt bőr cuccokhoz, nagy verdákhoz és poszt apokaliptikus újjabb pusztulas szélén álló vilaghoz a rock és metál zene mint a Vangelis.

[ Szerkesztve ]

(#19702) Jinxb1rd válasza juliensorel (#19700) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

A rocker cucc nem illik a játékba, de a jazz az tetszik, az különleges hangulatot ad a játéknak. Hát persze. :D

Egyébként szerintem is fertelmesek. Úgy érzem, hogy béna, zs kategóriás előadók zs kategóriás számai vannak összeválogatva. Az ingame zenékkel is rendesen rá lehetett volna dobni a játékra, de egyszerűen nem elég effektívek, semmi emotinal töltetük.

Nagyon remélem hogy itt lesz valami moding rá, hogy saját számokat lehessen betenni. Mert szólhatna Celldweller, Blue Stahli, akik tényleg sikeresek ebben a műfajban és világban, de nem. Ki kellett spórolni és teletömni ilyen gagyival.

Az első állomást szoktam hallgatni, mert az néha biztosít ilyen különleges atmoszférát a játéknak. De vicces, hogy annak ellenére, hogy én pont a rockot és az elektronikus dubstep rockot, new wavet szeretem, semmivel nem tudtak a kedvemre tenni egy ilyen jellegű játékban... Bizonyára valami 70 éves befeketető válogatta össze, mik a jó számok.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#19703) Amartus válasza juliensorel (#19700) üzenetére


Amartus
senior tag

Végigzongoráztam a zenéket, és a jazz-nél maradtam. Valami royal talán a neve az adónak.
A taxis és kártás küldiknél(mind a kettő a játék elején elérhető, így nem igazán spoiler), felültem a motoromra és csak a küldiket csináltam. Nagyon hangulatos volt hallgatni a zenét és közben motorozni a folyamatosan változó városban. Besötétedett, kivilágosodott, eltüntek az emberek, újra megjelentek, esett az eső, elállt, az utakon volt pocsolya, a hidak alatt nem, stb. . Remek menet volt, hangulatos.
Így maradtam a jazz-adónál.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#19704) Maelephant válasza Jinxb1rd (#19702) üzenetére


Maelephant
aktív tag

A legjobb szám a PonPon Shit.

Viccet félre, történeti okai vannak a rocknak: az egész játékrendszer annyira nyolcvanas évek, hogy füstöl, ld. Japán szerepe, Kína marginalitása, Szovjetunió, rock-metál. Az alapjátékba kódolt korszerűtlenség üt át itt is (ld. rockerboy karakterosztály), amit próbáltak balanszírozni rettenetes, klónozott hiphop, kvázielektronikus meg számomra értelmezhetetlen és hallgathatatlan zenékkel, de ezzel nem futurisztikus, hanem furcsán, disszonánsan jelenkori hangulatot hoztak be a játékba.

(#19705) juliensorel válasza Jinxb1rd (#19702) üzenetére


juliensorel
senior tag

"Úgy érzem, hogy béna, zs kategóriás előadók zs kategóriás számai vannak összeválogatva. Az ingame zenékkel is rendesen rá lehetett volna dobni a játékra, de egyszerűen nem elég effektívek, semmi emotinal töltetük." - Pontosan ezt érzem én is, erről szólna az egész felvetésem! Jól megfogalmaztad.

beyruth82
"cyber western vilaghoz, szegecselt bőr cuccokhoz, nagy verdákhoz jobban illik a rock"
Ne haragudj, de szerintem egyáltalán nem ilyen a játék fő jellege, ugyanazzal játszunk? :P
Ok, van egy kvázi kietlen Badlands, de amit én látok: színes neon mindenütt, rengeteg műanyag-rikító ruhák, hajak, alakok, fegyverek, retrowave sportkocsik, zsúfolt nagyváros...

(#19706) sixpak válasza juliensorel (#19700) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem pont az a bajom, hogy mint rock/metal kedvelő, kevés a normális, nekem tetsző dal.
Morro Rock és Vexelstorm, ez a kettő forog, elvétve akad kellemes nóta, de többet vártam.
Ritual FM nem bejövős nekem, black metal-t soha nem hallgattam.
Még ősszel ilyeneket vízionáltam.
Jó is lett volna, Fear Factory megkerülhetetlen a témába, gyakorlatilag legenda.
Nem tudom objektíven szemlélni a dolgot, mert a 90-es évek eleje/közepe óta az egyik kedvenc bandám, de szerintem a nem metal beállítottságúaknak sem lehet közömbös, kiváló zenészek, fantasztikus dalok...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#19707) hombre[EU] válasza juliensorel (#19700) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én autózás közben a JPOP (body heat radio) zenéket engedtem :D jobban illett a játékhoz ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#19708) Jinxb1rd válasza sixpak (#19706) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én is most a Morro rockot kezdtem el hallgatni, de inkább csak azért, mert ott van valami összeesküvéselméletekről beszélő csóka. Azt hittem minden rádión ugyanaz a dumálás megy, mikor nem zene szól, de ezek szerint nem.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#19709) Cifu válasza Jinxb1rd (#19702) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Dunno, nekem összességében bejön a játék zenéje, az Ingame eléggé (V, Cyberninja, Been Good To Know Ya, Patri(di)ots), de a rádiózenék között is nagyon sok van, ami ott van (Resist & Disorder, GR4VES, Night City és Come Close a teljesség igénye nélkül).

A zeneválasztásnál az a probléma, hogy nem tudod kihagyni a hangulatot. A Fear Factory hiába csinál jó zenéket, nekem kb. örökre a Carmageddonhoz fog kötődni. :DDD
Ezeknek nálam nem volt semmi kötődése, így tök jó volt hallgatni őket, ha valamelyik nem tetszett, hát váltottam csatornát.

Ezzel együtt nekem rémlik olyasmi, hogy anno ígérték, hogy saját zenét is rakhatunk be, ez sajnos elmaradt...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#19710) nubreed válasza juliensorel (#19700) üzenetére


nubreed
veterán

Szerintem a rock a játék alapját képező Cyberpunk 2020 miatt kap ilyen hangsúlyos szerepet. (de ha ez nem így van, akkor majd kijavítanak).

A zene nekem is csalódás valahol, én legalább olyan szintű és minőségű zenét vártam, mint az abszolút zseniális és mai napig etalon (zenei értelemben) Deus Ex Human Revolution és Mankind Divided -ben volt hallható. Szólni kellett volna Michael McCann -nek (ő jegyzi a Deus EX -ek zenéjét is), hogy komponáljon valamit a Cyberpunkhoz is, esetleg Jasper Kyd -del karöltve.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#19711) juliensorel válasza Maelephant (#19704) üzenetére


juliensorel
senior tag

A 80-as években a diszkó, electro, funk, synthpop, hip hop is nagyon erősen jelen volt, sőt(!), tehát részemről ez se indokolja a rockot.

"disszonánsan jelenkori hangulatot hoztak be a játékba" - igen sajnos, egy sci-fi játékba... :U

(#19712) CJ4567 válasza Maelephant (#19704) üzenetére


CJ4567
veterán

Főleg úgy a legjobb szám a PonPon Shit, ha tudod, hogy mit jelent. ;]

No Sana No Life

(#19713) hyggelig válasza juliensorel (#19700) üzenetére


hyggelig
senior tag

A kommented teljesen arról szól, hogy neked milyen zene tetszik.
A hip-hop borzalmakat leszámítva, szerintem teljesen rendben van a soundtrack, de mondom ezt úgy, hogy én meg a hip-hopot nem szeretem.
Nekem kifejezetten tetszik Grimes száma, amivel agyba-főbe relkámozták a játékot.
A Pompon shit pedig igenis teljesen létező zene Japánban. Teljesen hasonló reklámzenét lehetett hallani az utcán, amikor arra jártam. :D
De vannak olyan zenék, amiket mintha nagyobb előadók csináltak volna, közben meg nem:
[Nine Inch Nails-az egész szám]
[Nine Inch Nails - az első zenei rész tisztára, mint a Burn c. számuk]
[Garbage-hangzás, főleg az énekes hangja]
[Tegan and Sara-szerű szám. Kommeltelők szerint inkább Chvrches.]
Így biztos, olcsóbb volt megcsináni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19714) S e t h válasza juliensorel (#19700) üzenetére


S e t h
nagyúr

Vezetés közben az első dolog volt mindig, hogy kikapcsoltam a rádiót, ami nálam nagy szó a GTA,Mafia széria után.
A zenének kellett volna lennie annak a plusznak, ami még jobban elhiteti velem, hogy annak a világnak a részese vagyok, de inkább csak kizökkentett.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#19715) beyruth82 válasza juliensorel (#19705) üzenetére


beyruth82
veterán

Ezen is látszik milyen különbség lehet két ember egyéniségében és látásmódjában.Ettől (is) szines a világ.Viszont egy kiberpszicho küldetésnél megint elakadtam. Tudnal segíteni? A kiberpszicho észlelés: Ahol a holttestek földet érnek címűnél ahol Ellis Carternek hívják a megvadult veteránt megint hiaba kutattam át és csekkoltam mindent és mindenkit ismét nem veszi késznek a küldetést.Kergetőzés közben a szigorúan vett harci területről pár méterrel kijöttünk, lehet az a baj?Akkor ez megint bug?Regina adta a melót de hiába hivom nem mond semmit csak várja hogy az egyetlen választ amit megadhatok: viszlát későbbet.Vagy mit tehetnék még?

(#19716) Strezi válasza hyggelig (#19713) üzenetére


Strezi
őstag

Csak úgy a zene témához, kb öt perc után lehúztam a zene hangerejét nullára. Eszembe sem jutott pl. autózni sem, pláne nem zenét hallgatni benne :(
Valós életben ugyanakkor nagyon élvezem mind a vezetést, mind a Spotify remek csatornáit közben, de a játék ezek közelébe sem tudott kerülni, nem is eröltettem.
Hogy Johnny éppen rocker zenész(is) volt, egye fene, átérzem a "lázadó" életérzést, de a zene továbbra sem érdekelt a játékban :R

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#19717) proci985 válasza hyggelig (#19713) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

akkor a Vanity Machine Makes Me Feel Better kapcsan nem csak nekem volt eros NIN Pretty Hate Machine utoerzetem :DDD. Mondjuk a Kill the Messenger is hasonlo.

Let's Eat Grandma egyebkent eloben is elegge hasonlit a Chvrchesre, ha jol emlekszem pont egy nap is lattam mindkettot eloben.

egyebkent a ponpon sh*t igy egy ido utan a jatekban tortenetelemme alakul a Kerry mellekkuldetesben. avagy ott valik tisztava a parhuzam, hogy ha a lanyok pozerek, akkor Kerry is... viszont masik oldalrol a lanyok is ugyanugy profik mint Kerry. es ahhoz, hogy ez mukodjon, egesz egyszeruen lazrpop kell.

radioadokbol egyedul a death metal radiot nem birtam hosszabb tavon.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#19718) sixpak válasza Jinxb1rd (#19708) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem tudtam, lehet belehallgatok a többibe is emiatt.

Cifu:
"A zeneválasztásnál az a probléma, hogy nem tudod kihagyni a hangulatot."
Ez egy fontos szempont, igazad van.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#19719) Bep válasza Strezi (#19716) üzenetére


Bep
senior tag

Szintén "zenész"! :DDD
Egy ideig próbálgattam melyik, melyik legyen, de arra jutottam, mint még egy játékban sem. Levettem annyira a hangerőt, hogy csak másodlagos háttérzaj legyen.

(#19720) SenorGrande válasza S e t h (#19714) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Jó, hát a Mafia után szinte az össze s játékban ki lehetne kapcsolni a rádiót/zenét, ott annyira magas a léc.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#19721) Warzoz válasza Strezi (#19716) üzenetére


Warzoz
senior tag

Én is lenullázom a zene hangerejét, bár egész más okból. Engem halálra idegesít a játék zenéje. Számomra nagyon sokat ad a játék hangulatához az, hogy pl a rádiókból zene szól. Bemegyek egy szórakozóhelyre és természetesen ott is megy a zene. De az, hogy harc közben, meg mikor lopakodva sunnyogok egy épületben, valami idegbajos virnyákolás zsibbasztja az agyamat, na az kikészít. Így kénytelen vagyok ilyen esetekben offolni a zenét, aztán meg vissza, ha elnémult a zsibbasztás. Nem tudom miért nem lehetett ezt a hangbeállításoknál külön csúszkára tenni :(

(#19722) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Egyébként kiberdekk nélkül egész jófajta a lopakodás a játékban. Így hogy nem lehet hekkelni semmit, a stukker meg csak a gyengébb ellenfelet végzi ki fejessel, így tényleg kihívás lett. :K
De a sáskapenge... eszméletlen gagyi.

We are only Stardust...

(#19723) juliensorel válasza hyggelig (#19713) üzenetére


juliensorel
senior tag

A kommentem melyik része szól arról, hogy nekem milyen zene tetszik valójában?
Kifejezetten ennek a játéknak a zenei felhozataláról beszélünk, nem a személyes zenei ízlésemről. Teljes szubjektivitás nélkül ez persze nehéz, direkt ezért próbáltam arra rávilágítani, hogy valahogy műfajilag nem passzentos az egész atmo, amit a zenéktől itt kapsz. Azt se állítom, hogy XY közreműködő előadó nem állja meg külön a helyét a szakmában a való életben (mert biztos van köztük ilyen).
Egyszerűen ahhoz képest, hogy milyen világot kapunk a játékban, nincs egyszer se valami igazán emlékezetes, különböző érzéseket/érzelmeket kiváltó darab. Egy két samurai-os momentumot leszámítva, de könyörgöm az csak egy pici szelete a játéknak. Nekem ezzel van a bajom, és mint látható sokan másoknak is.
Amúgy meg felvetettem egy vita témát, nem kell egyet érteni, de neked ennyi ment át? Ez inkább arról szól, hogy te rögtön ugrasz ha valaki kritizál olyat zenét ami neked tetszik? Én egy szóval nem mondtam, hogy nem szeretem a rockot vagy a laid back stílust vagy XY-t, amik itt helyet kaptak... szeretem én a legtöbbet csak nem NC-ben.

(#19724) beyruth82


beyruth82
veterán

Az lenne a legjobb ha lehetne saját zenét tenni a játék alá.Akkor mindenki arra zúzhatná az ellent és száguldozhatna a varosban amire akarna :D

Ui: Kiberpszicho küldetés megoldva.

(#19725) anubis6 válasza juliensorel (#19700) üzenetére


anubis6
aktív tag

Nekem nagy általánosságban tetszett, most hogy így másodjára tolom végig zenével (elsőre féltem a copyright strike miatt, mert youtube-ra is raktam fel videókat, említették, hogy néhol kevés az in-game beállítás, hogy ne legyen levédett zene), és az általatok említetteken kívül, azért a techno zene kedvelőinek is vannak csemegék, pl Nina Kraviz zenéje a Clouds-hoz.. szerintem nagyon jól sikerült:)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#19726) L3zl13 válasza beyruth82 (#19715) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Mi a küldi objective ahol elakadsz?
Először ártalmatlanná kell tenni a csávót - lehetőleg maradjon életben
aztán körbekutatni a környéken bizonyítékokért - ott van egy data shard a hullák mellett ahol a psycho bújkál
elolvasni az archivált beszélgetést - egyértelmű
aztán SMS-ezni Reginának - nem felhívni kell, hanem SMS-ben elküldeni neki az infót.

Aki hülye, haljon meg!

(#19727) juliensorel válasza anubis6 (#19725) üzenetére


juliensorel
senior tag

Igen, ez nem rossz szerintem se műfajon belül, viszont az Cloudsba egyszer tudsz bemenni aztán csókolom...vannak elszórva jobb zenék és pillanatok, de összességében teljesen felejthető. A rádiót akár el is felejthetjük, nézzük csak a küldetéseket...semmi emlékezetes, Kerry jachtos mutatványa az egyetlen.

L3zl13: Nem tudod megölni a psychokat még véletlenül se, scriptelve van, hogy életben maradnak az utolsó végzetes "sebzés" után. Erre egyáltalán nem kell figyelni, tök mindegy milyen fegyvert használsz, hogy intézed el stb.

[ Szerkesztve ]

(#19728) beyruth82 válasza L3zl13 (#19726) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen sikerült végül, köszönöm!

(#19729) L3zl13 válasza juliensorel (#19727) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Sose próbáltam, mindig non lethal weaponnel mentem nekik.
Ha tényleg így van az elég gagyi szerintem.

Aki hülye, haljon meg!

(#19730) Maelephant


Maelephant
aktív tag

PonPon Shit: hát, két magyarázatot találtam, az egyik szerint nettó közösülés, a másik szerint ananász (?) vaginába erőltetése és kinyomása keltette hang, tőlem...ettől nem látom/hallom bizarrabbnak.
Ha már metálokat tettek bele (egyébként egy Converge-szám is van a soundtrackben), talán a black és a jellegtelen mellett technical death (pl. Archspire, Rivers of Nihil), ""djent"" és mindeféle progcore vagy akár posztmetál (nagyon sok lehetne, nem sorolnám) fért volna el leginkább (mondjuk Thy Catafalque: Sgúrr: Oldódó Formák a Halál Titokzatos Birodalmában), a blacket én sem értem. Ja, Babymetal!

[ Szerkesztve ]

(#19731) Maelephant válasza L3zl13 (#19729) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Ha már a földön fekszenek, telefon, üzensz Reginának, küldetés sikerrel befejezve, ezután a földön fetrengő pszicho kivégzése = profit.

(#19732) juliensorel válasza L3zl13 (#19729) üzenetére


juliensorel
senior tag

Igen az, nagyon gagyi. Ez konkrétan így van benne a játékban. A naiv játékos meg próbál logikusan gondolkodni. :U

(#19733) Jinxb1rd válasza anubis6 (#19725) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Játékba nem tűnt fel szerencsére ez a zene, talán oda passzolt, hogy elvolt a háttérben, de magába hallgatva inkább lövöm főbe magam, mint hogy ezt végig kelljen hallgatnom.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#19734) Warzoz válasza juliensorel (#19727) üzenetére


Warzoz
senior tag

Érdekes, akkor lehet én egy másik játékkal játszottam, mert több psycho delikvens is elhalálozott a küldetéseim során.

(#19735) nubreed válasza Jinxb1rd (#19733) üzenetére


nubreed
veterán

Mondjuk ezzel a zenével én is így vagyok. :DDD Amúgy nem ez a Nina Kravitz volt az, aki a megjelenés előtt néhány nappal nyomott valami ultra gagyi performance -ot, ami a CDPR valami extra special meglepetésként harangozott be?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#19736) hyggelig válasza juliensorel (#19723) üzenetére


hyggelig
senior tag

Köszönöm, hogy ezzel a hozzászólással az agyi kapacitásomat kritizálod. :U Látom, személyeskedni sokkal könnyebb.

Egész egyszerűen ízlés kérdése, hogy szerinted illenek-e a játékba a számok. Az, hogy te hogyan képzelted el. Mert ha tetszenének, nem ilyen véleményen lennél. Képzeletbeli világ, képzeletbeli jövőképe. Igen, cyberpunk világ, de nem kell, hogy mindenhol synthwave szóljon.
Ha beszélgetést akarsz elindítani és én is leírom a véleményem, akkor azért nem illene megsértődni, ha másképp látom.

(#19737) nubreed válasza juliensorel (#19727) üzenetére


nubreed
veterán

Nekem sikerült megölnöm a 1-2 cyberpsychot, és ezt az is bizonyította, hogy utána olyan smst kaptam Reginától, amikben azt kifogásolta, hogy miért öltem meg, miért nem tudtam életben tartani. Ilyenkor mindig újra kezdtem az adott küldetést, hogy úgy csináljam meg, hogy ne nyírjam ki a szerencsétlent... előtte szerencsére mindig csináltam egy mentést.

Zene: nekem a hip hop/rap rádió viszonylag tetszett. :B

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#19738) juliensorel válasza hyggelig (#19736) üzenetére


juliensorel
senior tag

“A kommented teljesen arról szól, hogy neked milyen zene tetszik.” Erre reagaltam, ugyanis ez nem igaz, de latszolag elbeszelunk egymas mellett. Nem szeretnem folytatni.


cyberpsicho kuldik:erdekes amiket irtok, :F en mindet durvan elinteztem, altalaban valami op sniper headshottal a vegen, az ongyilkos hacket is kiprobaltam tobbszor, mindig az lett a vege, hogy a foldon fetrengtek (legyengulve) es ment az uzenet Reginanak, aki mindig halalkodott es mondta, hogy majd kuld valaki a psychoert.

(#19739) anubis6 válasza Jinxb1rd (#19733) üzenetére


anubis6
aktív tag

Ehhez tényleg a műfaj kedvelői közé kell tartozz, hogy ezt igazán tudd értékelni, mert amúgy nagyon elvont a csaj és a munkássága, de itt pont jó :DDD

#19735 nubreed : Ez a technosoknak, kb. olyan nagy kaliberű bejelentés, mint Keanu Reeves maga ;)

#19736 hyggelig Sajnos mindent sértésnek vesz, én is csak ugrattam picit, máris besértődött, óvatosan fogalmazz :B

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#19740) Bep


Bep
senior tag

Csináltam két klippet SX-n teljesítmény módban.

[Klip1]
Az elsőn először a kereszteződés jobb oldalán cserélődnek a kocsik (lila), majd a kereszteződésen előttem haladó kocsi betöltése is furcsa, de ami a legdurvább! az a bal oldalon lesz. Többször ilyen lassan tölti be a modell teljes részletességét. Kíváncsi lennék, hogy ez, technikailag a fejlesztőknek, hogyan sikerült így megcsinálni (day1 óta ilyen, biztonság képpen csináltam reinstallt is), mert azért az SX belső háttértára nem valami lassú.

[Klip2]
A másodiknál is látszik a szerszámoknál. De ez nagyon sok helyen így van, minőségmódban is.

[ Szerkesztve ]

(#19741) L3zl13 válasza Bep (#19740) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Access to gameclipscontent-d2013.xboxlive.com was denied

Aki hülye, haljon meg!

(#19742) zsoltee10 válasza .LnB (#19694) üzenetére


zsoltee10
addikt

ajaj, hát azon már rég túl vagyok, de nekem nem dobott be semmi ilyesmit. Bugos lenne? Akkor a Kerry szál nekem kuka? Nehogymár 3. karakterrel is elölről kelljen kezdeni, mert megkaparom magam. :D

(#19743) Bep válasza L3zl13 (#19741) üzenetére


Bep
senior tag

Nem tudom mi lelte a linkelést.

[link1]
[link2]

(#19744) L3zl13 válasza Bep (#19743) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A kocsik nálam is cserélődnek ha kikerülnek képből, majd visszanézek. A lassú textúra betöltődés viszont elég gáz.

Aki hülye, haljon meg!

(#19745) hombre[EU] válasza Bep (#19740) üzenetére


hombre[EU]
veterán

biztosan nem az 1.1-gyel jött ez, mert most nekem is fura volt,hogy nem igazán szép az összkép (csináltam én is videót [link])...azelōtt ennyire nem tūnt fel, fōleg 1.04-en játszottam és 0.6-on fejeztem be

Life, Uh, Finds A Way

(#19746) DzsannyX válasza L3zl13 (#19729) üzenetére

Nem. Nem így van.
Pl. Egy jó kis kardos harc keretében simán kivégzed. Ugyanez igaz, ha folyamatosan fejre lősz, akkor is könnyű eljutni oda, hogy elhalálozik.

(#19747) beyruth82 válasza hombre[EU] (#19745) üzenetére


beyruth82
veterán

Nagyon gyönyörűek az árnyékok és színek. Ilyen lenne nekem is ultra felbontáson?

(#19748) sixpak válasza beyruth82 (#19747) üzenetére


sixpak
nagyúr

Próbáld ki, mibe kerül?
Amúgy ilyen ultrán+RT:

Persze a RT-et én is csak fotó módban aktiválom, mert 20-30 fps-t kapok. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#19749) beyruth82 válasza sixpak (#19748) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem nem rt-s a kártyám. ☹️
Csak egy asus gtx 1650S.
De ez nagyon gyönyörű! Én mediumon játszom de az meg de közelíti ezt a látványt

(#19750) hombre[EU] válasza beyruth82 (#19747) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem :) biztosan nem ilyen...ez a series x 60fps módban ami kb a pc low/medium szinten lehet. vagy irónia volt? :D

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.