Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18101) Cifu válasza CPT.Pirk (#18099) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Jobb ending iránti vágy:

Miért? A Cyberpunk egy alapjaiban rohadt, szörnyű világ, ahol mindenki úgy próbál menekülni a gonoszság és szenvedés elől, ahogy tud. Erről szól a BrainDance-függőség, erről szólna a drogfüggőség (ami sajnos látványosan hiányzik a játékból), erről szól az, hogy sokan bandákban keresnek menedéket (még ha olyan bizarr is legyen, mint a Scavengers vagy a Maelstrom), míg a szerencsések a Megavállalatok öltönykéiként próbálják ugyanezt.

Pondsmith világa eddig sem nyújtott habkönnyű és vidám opciókat. Az egész világ történetét erre fűzték fel, Johnny Silverhandestől, Morgan Blackhandestől, Rogue-ostól, Arasaka családostól.

Megértem, hogy miért jelentene feloldozást ebből egy csoki-karamell szirupos végkifejlet, de szerintem egyszerűen ez szembe menne az egész Cyberpunk feelinggel.

Mintha a Star Trekben a Borg, a 8472 illetve a Dominion összefogna, hogy innentől akkor egyesülnének a Föderációval, hogy aztán mindenki boldogan éljen, amíg meg nem hal...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18102) Segal válasza WATERDACA (#18089) üzenetére


Segal
veterán

Melyik évben? ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#18103) zseko válasza pandras83 (#18094) üzenetére


zseko
veterán

Igen, én is így teszek, bár nekem nyelvet nem kell állítani. Vezetés közben egyértelműen jobb, ez tény. Utcai zajok viszont, hát nem tudom, hol így jobb, hol úgy. Tegnap már belehülyültem abba, hogy oda-vissza állítgattam :DDD
Két monitorom van, egyikben a beállítást nyitottam meg, a másikban pedig a játékot beállítottam, hogy ablakban fusson. Mivel gamepaddal játszom, így nem volt gond, hogy az egér fókusza nem a játékban van, hanem a hangbeállításokon, a gamepad így is vitte a játékot, így simán tudtam kapcsolgatni a hangot bármikor oda-vissza anélkül, hogy megszakítanám a játékot.
Felemás az érzés, néhány hang sokkal jobban átjön a kikapcsolt loudness-kiegyenlítés állapotban, mint például a 'hangosbeszélő' (nekem olyannak tűnik), vagy npc-k beszéde 'igazibbnak' hangzik, vagy a kisrádiók, tévéműsorok hangja, bekapcsolva viszont nekem a környezeti, utcai hangok, zajok hangosabbak - viszont el is nyomják egymást és főleg a közeli rádióadásokat, egy kavalkád, 'katyvasz' lesz. Így első kikapcsoláskor ingerszegény, 'steril', 'süket' lett a játék a hangokat tekintve. Viszont marad kikapcsolva, mert összességében jobb.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#18104) Cifu válasza brumi1024 (#18100) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Bakker. Akkor még egy Secret Endinget meg kell csinálnom. :D

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18105) .LnB válasza CPT.Pirk (#18099) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az benne van a sztoriban, hogy a tudatokat nem lehet csak úgy bárkibe beleültetni. Saburo és Yorinobu egy vérvonal, plusz labori körülmények között sikerült csak. Szóval nem úgy van az, hogy találunk Johnny-nak egy random testet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18106) Kobe


Kobe
veterán

A terkepen elszort legendaryket barmikor, pl lvl 20 korul erdemes felkapkodni, vagy ha magasabb szinten lootolod jobb statokat ad?

(#18107) .LnB válasza Cifu (#18104) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A secret ending az amire várni kell 5 percet. És Rogue a cselekményben nem vesz részt, csak a végkifejletben. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18108) .LnB válasza CPT.Pirk (#18098) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom, én nem politológus karaktert indítottam. :U Utca kölyök voltam, meg Céges. Akiknek az volt a céljuk, hogy uralják a VÁROST. Nem az, hogy elmenjenek paprikát palántázni... :U
Max Nevadába mennék Judy-val, de ahhoz meg már késő. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18109) CPT.Pirk válasza Cifu (#18101) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Értem és megértem. De attól még szeretnék egy szirupos endinget Judy-val, fizettem érte :D . Oké, a Panam-os ilyen, de túl rövid ebből a szempontból és nem egyértelmű a történet vége.

.LnB: a relic-nek ez mégis sikerült. :) Bár valszeg ugyanaz lenne, csak akkor V lenne Johnny helyében egy 3. személy testében. Érdekes helyzet.

#18108: nem tudom, engem érdekelt a világ története, hogy hogyan jutottunk el ide, ahol tart Night City független városként két önálló terület határán.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#18110) VikMorroHun válasza csababarca (#18065) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Amíg aludtál, valaki ellopta. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#18111) CJ4567 válasza Kobe (#18106) üzenetére


CJ4567
veterán

Magasabb szinten jobb, mert kevesebbet kell költened utána upgrade-re.

No Sana No Life

(#18112) andor80


andor80
senior tag

Basszus srácok az a reddit poszt .HA tényleg ez történt teljesen jogosak a kritikák.Így kivágva lebutítva kiadni egy agyrém a steam felhasználók 80% menekült el a játéktól...
Elképesztő mennyire igaza volt itt nem egypár embernek .Nézek külföldi fórumokat bakker a CD project embereinek trolljai fizette forumozoi még így is bevédik a bevédhetettlent.Hogyan képesek tükörbe nézni?Így elcseszni.Remélem jó sokan minnél többen refundoltak ,hogy egy ilyen eset mostanában ne fordulgasson elő.Előrendelni meg mint előre utalni tilos...Élő példa cdproject .Az ipar jósrácai aztán pofántaposták azokat akik hitelt bizalmat szavaztak nekik.EA szint .Innen szép felállni mondjuk Minden tartalmi bővítés kötelező ingyen adni nem kérhetnek pénzt érte..Az is beszédes ,hogy ennyi nappal a mgejelenés utén miylen sokan végigjátszották.a witcher 3 ban még a véres báró küldetésig sem nagyn lehett eljutni.-..Van remény teljesen pozitív vagyok de majd megveszem ismét 2 év múlva a goty-t 3 pennyért.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#18113) Cifu válasza CJ4567 (#18111) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Ezt azért tartom falsnak valahol, mert addig is igen jó cuccok. Ingyen megkaphatod, így nem kell horror pénzeket költeni rájuk (mint a vendoroknál megvásárolható cuccokra, amikre úgy se lesz pénzed a játék első felében).
Szóval én az elején venném fel őket inkább.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18114) .LnB válasza Cifu (#18113) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te milyen nehézségi szinten játszottál Cufi? :D (direkt vó't)
Mert normál-on nincs az a szituáció amikor rá vagy kényszerülve a vendor-nál vásárlásra, vagy bármilyen tárgyfejlesztésre.

Egyedül a kiberver dokik számítanak. De ők nélkülözhetetlenek.

Én második végigjátszáskor semmi ilyesmit nem vettem igénybe. Csak a végén, amikor a secret ending miatt felkutattam pár legenary ruha és fegyver modot a vendorok-nál. De az se kell, csak próbáltam nagyon rákészülni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18115) Cifu válasza .LnB (#18114) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Hardon tolom.

Mivel lopakodós karakter, és az elején nem toltam ki a Cold Blood-ot (annak van páncélzatnövelő hatása), így a lövöldözéseknél simán meg tudtam feküdni többször is, ha észrevettek. Csak pár legendary cuccot vettem vendortól, például gépkarabélyt (Assault Rifle), mert egyszerűen nem jött szembe normálisabb (magas crit, magas fejlövés bónuszos).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18116) CJ4567 válasza Cifu (#18113) üzenetére


CJ4567
veterán

Az is igaz, viszont szerintem a játékban egész könnyű pénzt szerezni, én a legendás Overture-t 14-es szinten vettem meg 41k-ért, mert nem tudtam, hogy hol lehet találni ingyen. :DDD

No Sana No Life

(#18117) Segal válasza andor80 (#18112) üzenetére


Segal
veterán

MAnapség mindenhol ez van. Megvan a kerek egész történet, de inkább feldarabolják hogy dlc-ként adják el egy részét.
Az meg a fejlesztük mit szeretnének egy dolog. A mai világban a részvényesek szava dönt.
Szerintem lesznek kisebb dlc-k ingyen és nagyobbak pénzért.
Ezzel az a baj hogy ha most jön mondjuk februárban egy ingyenes kisebb dlc addigra a nagy része a játékostábornak el is felejti a játékot a maradék meg 1-2 nap alatt végez a tartalommal és megint várhat 1-2 hónapot mire valami érdemi dolgot kap.
Ha meg végez akkor átmegy a játék Dead City-be...
Ugyanez lett elcseszve a doom-nál. Az alapjáték piszkosul jó volt, sok időre le is kötötte az embereket, aztán kijött a dlc ami kb 5 óra alatt letolható volt (ha kiacsizta az ember akkor legyen 10-15) és ennyi. Utána ott is a várakozás több hónapig a következő dlc-re ami megint tutira pár órás lesz. Ott legalább van multi, mondjuk az más kérdés hogy sz*r :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#18118) Jinxb1rd válasza andor80 (#18112) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Te és többen is itt a topikban remekül prezentálták, hogy mennyire meglehet vezetni őket. Olyan könnyen, hogy az már nekem fáj.

We are only Stardust...

(#18119) .LnB válasza Cifu (#18115) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor igazad lehet. Én itt hibáztam, hogy másodjára is normálon játszottam.
Sima fegyver loot-ból bármit meg lehet oldani. Amint látható volt a képemen nem is Legendary pisztojjal fejeztem be a secret ending-et. Egy sima epic volt a befutó. Sima fizikai sebzés, semmi állapothatás. Pure (fizikai) dmg .

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18120) Caboose válasza Jinxb1rd (#18118) üzenetére


Caboose
tag

Egyetértek. Ijesztően sokan viselkednek úgy, mint a nyeretlen kétévesek, akik most jöttek le a falvédőről. Vagy csak mi vagyunk túl öregek, akik nem dőlünk be semmi bullshitnek meg marketing maszlagnak?
Konkrétan úgy viselkednek páran, mint ha először történt volna hasonló a videójátékok történelmében (vagy az élet bármely területén) és soha ennél rosszabb játékot nem adtak volna ki az életben.
Plusz a technikai kérdések, speciel én a 90-es években kezdtem el videójátékokkal játszani. És már azokat a relatív primitív játékokat is élveztük. Most meg megy a sírás, hogy ha nem fodrozódik a víz, ha belelőnek. Vagy ha nem úgy viselkednek az NPC, ahogy ők elképzelték. Persze fejlődni kéne, meg láttunk már jobb megvalósítást ezekre, de komolyan ettől lesz jó vagy rossz egy játék?

(#18121) .LnB válasza Caboose (#18120) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért nem kell ennyire messzire menni. Én bedőltem ennek a tegnapi linknek, mert jóhiszeműen azt hittem, hogy ellenőrzött, valós információ. :( És aki linkelte, gondoltam, hogy utánanézett.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18122) zkxdn válasza Segal (#18117) üzenetére


zkxdn
őstag

Blood and Wine-ra annyian visszamentek és Istenítik mai napig, hogy külön játék is lehetne stb... ha egy ilyet behúznak a Cyberpunkhoz plusz ott lesz majd a game of the year kiadás. Sokan akkor fogják megvenni, főleg ilyen launch után..
W3nak volt olyan éve mikor többet értékesítettek mint launch évben, bár ott volt netflix sorozat is
Gondolom ilyesmiben bíznak most a CDPRnál

(#18123) andor80 válasza Segal (#18117) üzenetére


andor80
senior tag

Igen sajnos. de pont a Witcher szériacd project volt ennek a legfényesebben ellenálló csillaga..

"Ezzel az a baj hogy ha most jön mondjuk februárban egy ingyenes kisebb dlc addigra a nagy része a játékostábornak el is felejti a játékot a maradék meg 1-2 nap alatt végez a tartalommal és megint várhat 1-2 hónapot mire valami érdemi dolgot kap."
Hatalmas + 1
Én még azt is eltudom képzelni,hogy a multival és az lap single játékkal valami élő szolgáltatást akartak ők is csinálni .És meg is tudták volna szerintem. De az még 2 év lett volna minimum..

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#18124) VikMorroHun válasza WATERDACA (#18084) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Kár, mert én reménykedtem, hogy megcsinálják rendesen a játékot.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#18125) Jinxb1rd válasza Caboose (#18120) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nem akarok öreg bácsit játszani, de kábé az utóbbi 1-2 évben nekem is ez jön le, de nem csak ezen a szinten. Szerintem nagyon rossz irányba tartunk. Almát hasonlítanak össze sajtreszelővel, mindent első olvasásra elhisznek és nem értékelnek semmit, de az üres dolgokat igen.
És elhiszik először a marketing hülyeségeket, picsognak érte egy sort aztán másodszor is beleszaladnak a pofonba egy noname hozzászólás alapján. Gondolkozni nem kell, hogy mi miért van.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#18126) Ellia válasza VikMorroHun (#18124) üzenetére


Ellia
addikt

Szerintem meg is fogják. Biztos vagyok benne, hogy undorító mennyiségű tartalom került a vágóasztalra (függetlenül a handabanda "fejlesztői" bejegyzéstől) amiből lehet építkezni.

Hála égnek ez egy SP játék ami megvár, nem maradsz le semmiről, ha nem azonnal nyúlsz hozzá.

(#18127) Entonik válasza VikMorroHun (#18124) üzenetére


Entonik
junior tag

Előbb utóbb biztos javítanak minél több hibát.

(#18128) l.skywalker válasza Jinxb1rd (#18125) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az persze már csak a helyzet pikantériája, hogy Einstein sosem mondott ilyet, csak ugye a technológia szülte az internetet is :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#18129) brumi1024 válasza zkxdn (#18092) üzenetére


brumi1024
veterán

Függetlenül attól, hogy igaz-e vagy sem a reddit poszt, semmilyen eshetőség esetén sem mondaná semmilyen dolgozó a cégnél azt, hogy igan, megerősítjük, egy dolgozó írta ezt. Pláne ha visszakövethető a személye. Ennek fényében ez a komment a devtől szimpla zaj, semmit nem jelent. Ez a hozzáállás pont ugyanaz, mint amit fentebb Jinxb1rd fejtegetett.

[ Szerkesztve ]

(#18130) velizare válasza Segal (#18117) üzenetére


velizare
nagyúr

régen meg az volt, hogy aminek befejeződött a fejlesztése határidőre, az bekerült, ami meg nem, az meg ment le a vécén, és esetleg a következő részekben, vagy más játékokban előkerült. dolgoztam együtt régi novotrade és eidos fejlesztőkkel, ezt mondták. viszont sokkal kevesebben dolgoztak 1-1 játékon, emiatt sokkal kevesebb volt az ötlet is, amin végig kellett menni. a mai játékok sokkal komplexebbek, mint a 20-25 évvel ezelőttiek, sokkal nagyobb tartalommal jönnek ki, és sokkal több is marad ki belőlük. ahol fát vágnak, ott hullik a forgács.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18131) CPT.Pirk válasza Jinxb1rd (#18118) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Én dolgoztam olyan cégnél, ahol befektetők voltak a vezetőség fölött, mi meg fejlesztőként a létra alján. Életszerűnek hangzik amit leírt és pl. a kaszinó helye jelenleg is megvan a játékban...

Mindegy, sokkal könnyebb lenne, ha kicsit többet kommunikálna a cég, hogy most hogyan tovább. Van még egy rakás apróbb bug, amivel csak nem kellene megvárni a hóvégére ígért nagyobb patchet. - ha az még úgy van, ahogy.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#18132) Caboose válasza CPT.Pirk (#18131) üzenetére


Caboose
tag

Tényleg Te dolgoztál ilyen helyen? És szerinted életszerű amit leírt? Akkor biztos igaz is. :DD

(#18133) CPT.Pirk válasza Caboose (#18132) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Talán én hoztam le a szentírást a hegyről? Kötekedjél mással. :P

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#18134) bunfi válasza CPT.Pirk (#18131) üzenetére


bunfi
őstag

Vagy még többet rontana a saját helyzetén. Én azt is megértem, ha most egy kicsit elegük van abból, hogy folyamatosan a címlapon tartja őket a sajtó.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18135) cikasz válasza Cifu (#18093) üzenetére


cikasz
őstag

"Johnny/Rogue támadás és a saját testünkben való visszatérés után Judy vagy Panam mellett ébredünk"
Érdekes mert én a tetőn nem hívtam fel Judy-t mikor Johnny mondja, hogy búcsúzzak el és egyedül ébredtem a nagy kecóban.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#18136) cikasz válasza Kobe (#18106) üzenetére


cikasz
őstag

Azokat, hogy lehet megszerezni? Külön ikonnal jelöli a térkép? Csak mert most kezdek a második végigjátszáshoz. :K :U

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#18137) Segal válasza cikasz (#18136) üzenetére


Segal
veterán

Nem jelöli semmi, csak el vannak dobálva fix pontokon a városban. Ha kifejezetten ezeket gyűjtögetnéd akkor keress rá- Millió oldal foglalkozik a legandary cuccok lelőhelyével. Valamelyik teljesen egyértelmű, de van amelyiknél azérrt lehet keresgélni mire rátalálsz.

Én is amikor be szerettem volna gyűjteni az acsikat, akkor letoltam ezt a befejezést is. Na mondom legalább megnézem közelről Panam seggét a zuhanyzóban :K Persze én sem hívtam fel elsőre.... Maradt a magány és a befejezés újrakezése :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#18138) _ak_


_ak_
addikt

Amúgy legendary fegyver modok léteznek? Pl. van legendary scope? Csak epic-kel találkoztam eddig.

Let's begin, de gozaimasu!

(#18139) Cifu válasza cikasz (#18135) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Judy / Panam végjáték:
Van olyan lehetőség, hogy Judy nem hagyja el a várost.
[Videó Panam - Judy - egyik sem opciókkal a "Path of Glory" féle végkifejlethez]

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18140) Cifu válasza cikasz (#18136) üzenetére


Cifu
Topikgazda

[Itt van egy, a már Segal által említett gyűjtőoldal]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18141) Segal válasza _ak_ (#18138) üzenetére


Segal
veterán

Nincsenek

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#18142) Cifu válasza _ak_ (#18138) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Scope nincs tudomásom szerint. Fegyver mod létezik, pl. van lőfegyvereknek +8 sebzést adó MOD, ahogy ruhába való MOD-okból is van legendary (pl. +30 critesélyt adó).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18143) edari


edari
őstag

(#18144) #69523456 válasza Cifu (#17918) üzenetére


#69523456
törölt tag

Végül sikerült megoldanom a Freedom of the Press küldetésben felmerült problémát... Nem bug. Miután visszatöltöttem egy régebbi mentést és gond nélkül tudtam teljesiteni a küldetést, összeállt a kép. Ez egy limitált ideig szóló küldetés. Amikor Regina a küldetést elinditja ketyegni kezd az óra, csak nem látszik... Viszont a megbizás szövegében világosan ott áll, hogy a meló tipusa: S.O.S. Tudniillik Max Jones fejére vérdijat tűztek ki, bármikor levadászhatják. Gyorsan kell cselekedni. Én ott rontottam el, hogy nem tudtam bemenni a bejáraton mert a tech. 7 képzettségem kevés volt, a tetőn való bejutást meg nem vettem észre. Ezért félretettem ezt a küldetést, mondván majd visszatérek rá, ha lesz tech.8. Aztán jóval később, amikor visszamentem, a bejárat nyitva volt , Max Jones pedig halott. Időközben levadászták... Elkéstem , az idő lejárt. Tanulság: a szöveget nem csak elolvasni, hanem értelmezni is kell. Nem volt jó ötlet félretenni, észre kellett volna venni a tetőn való bejutást, akkor nincs probléma. Mire rájöttem, már késő volt.

(#18145) Vesa


Vesa
Topikgazda

Így a végére lett még egy bug-om...Ha bug egyáltalán, de annak tűnik. Az utcán felvehető random, "keresgélős" küldetések egyikénél, nem lehet sehol bemenni a házba. A tetőn elintéztem akit kellett, elszedtem tőle mindent, nem volt nála belépőkártya vagy ilyesmi. Van a házon több ajtó és ablak, belül látom az ellenséget is, de sehol nem lehet bemenni, minden ajtó zárva (Tech 20-on vagyok, de nincs skill-el nyitható ajtó sem). Tetőn semmi, se ajtó, se betörhető ablak. A küldetésjelző mutatja, hogy be kéne mennem, de nem tudok sehol.

Úgyhogy a játék végére 2db küldetés bugolt be, az egyiket meg tudtam csinálni csak nem zárja le, hiába veszem át a jutalmat, a másik meg ez...

158 óra volt a vége, kivéve a verekedős küldiket, azok nem érdekelnek.

A tudomány a valóság költészete!

(#18146) maryannehope válasza Cifu (#18093) üzenetére


maryannehope
friss újonc

Nagyon hasonlóan látom.
Viszont egy megjegyzés: amit secret ending-nek írsz, az nem az :N
(a secret ending-ben Johnny egyedül megy az Arasaka toronyba).

(#18147) bunfi válasza Vesa (#18145) üzenetére


bunfi
őstag

Dobsz róla egy képet/küldetésnevet, hogy melyik az amelyik most ragadt be?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18148) Cifu válasza maryannehope (#18146) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Secret ending (most már valóban):
Végigszenvedtem ma. Az, hogy mentés nélkül kell(ene) megcsinálni, ráadásul valamiért nem tölt vissza max.-ra az életerőm (511 helyett valahol 374 környékéig töltött csak, bármit csináltam) annyira nem volt vicces.
Kicsit Deus Ex: Mankind Divided hangulatom lett tőle, ott volt hasonló élményem, hogy lopakodó karakterrel olyan harcba dobott, ahol nem lehetett lopakodni. Itt is rögtön úgy nyitottunk, hogy 5db rohadt tápos NPC ront rám. 20-as Int és elég maxos Quickhack-okkal oké, megoldottam, de azért jó sokszor töltöttem vissza az állást (külön kudos, mikor mögötted spawnol be egy ellenfél, mert én egy oldalsó folyosóba menekültem), és társ nélkül mintha Smasher is nehezebb dió lett volna.

Viszont többet vártam tőle - itt kvázi két endinget kapunk újra, ha meghalunk, akkor az Öngyilkos végkifejlet féle üzeneteket látunk és ennyi. Ha meg megcsináljuk valahogy, akkor a Path of Glory féle vég jön (mi vagyunk az istencsászárok és már a Kristálypalotát akarjuk kipakolni), csak ugye él Rogue. Utóbbit megértem, miért írta azt .LnB, hogy ez "canon" végkifejlet, mert hát jah, egyedül az Arasaka ellen, ez nagyon heroikus, de hát Johnny se támadta meg soha egyedül az Arasaka-t. 2020-ban kellett Rogue, Santiago és Thompson, 2023-ban pedig már egész különítménnyel indult el. Szóval a Rogue / Johnny féle támadás inkább tetszik nekem.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18149) Jinxb1rd válasza Cifu (#18148) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Secret Endingnél automata mentést én kaptam közbe, más nem kapott? :F

We are only Stardust...

(#18150) Segal válasza Cifu (#18148) üzenetére


Segal
veterán

Nem tudom mit küszködtök. Én a militech bázist is csak gorillakarral legyőztem. Adam ellen mondjuk lőttem, de gyakorlatig csak szembe álltunk egymással mint egy pisztolypárbajnál.
Normal fokozaton 800+ életerővel és akkoriban olyan 2000 körüli páncéllal és 1000+os revolverrel. Azóta meg ugye már 4200-as páncélom van. Szerintem már csak csúnyán kéne ránéznem Adam-re és meghalna :DDD
Lehetne még fokozni a dolgokat, de semmi értelme nem lenne.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.