Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19901) Alpi. válasza beyruth82 (#19899) üzenetére


Alpi.
addikt

Judy azért teljesen más lélek ! Ő nem olyan valójában, mint amit sokszor mutat és amit mutat is inkább zárkózottság, mint "vagányság". Vagy nem is tudom, hogy mondjam, amolyan páncél, amiről lepattansz, de belül, a valódi Judy, nagyon más típus. Tény, hogy ha megkedvel, hamar megnyílik, de volt egy időlimit, ami alatt be kellett következnie. :) Az meg ennyit engedett. Legalábbis nekem így jött le.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#19902) Strezi válasza beyruth82 (#19898) üzenetére


Strezi
őstag

Idővel lehet dupla ugrást fejleszteni, levegőben is tudsz mégegyet ráugrani. Meg akármilyen magasról leugrani, leesni sebzés nélkül.

Én gránátos - sniperre gyúrtam rá. Saját gránátaim nem sebeznek, mindenki mást meg jelentősen. Szorosabb helyzetekben, meg zárt helyeken megszórom a környéket, aztán nem igen maradnak talpon;) Minden másra meg ott a fejlövés. Csak 21. szintű vagyok (igaz Street Cred 40), de nem igen ellenfelek a játék szerint koponyás küldik sem, jelenleg maximális nehézségen.
A végjátékot is megoldottam már 20. szinten, igaz akkor csak közepes nehézségen.

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#19903) Alpi.


Alpi.
addikt

Emlékeztek ? Volt egy idióta, aki azt állította, az SMT bug nem is bug és főleg nem a CDPR tehet róla ? (Én voltam :DDD)
Ezt épp most találtam egy másik topicba és csak úgy itt hagyom. BF1 multi.
:B
Elnézést senki nem fog kérni gondolom a stúdiótól.... Nem a magánszemélyekre gondolok nyílván, hanem a Techpowerup, Videocards, stb. "komolyságú" oldalakra... Pedig akár lehetne is a sok, egyébként jogos(abb) kritika mellett...

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#19904) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

a Judys küldetés nekem úgy végzōdött,hogy búvárkodtunk és lelépett a városból, rám hagyta a lakását...legalábbis így emlékszek. erre most elmentem hozzá és a semmibōl ott termett illetve úgy beszélt mintha ott sem lenne, pl. beszélhetünk,mert épp vezetek :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#19905) Alpi. válasza hombre[EU] (#19904) üzenetére


Alpi.
addikt

Lol, az elég érdekes ! :DDD
Én úgy tudom, ha elmegy, akkor el lesz menve ! :DDD Ha meg nem, akkor meg ott van a lakásba és 3 vagy 4 mondatot tudsz vele diskurálni a világ végezetéig. Ha már Judy-s szál a téma, nekem, bár ez igazán mindkét főbb románcra igaz, nagyon félbehagyott érzetű az egész. MEgismerkedtek, az eleje egész szépen, és jól is, fel van építve, aztán bamm, vége. Judy-ra visszatérve ha elhagyja a várost, utána legalább kapsz pár üzenetet, miközben ha ott marad, ergo együtt maradtok vagyis lesztek vagy mi, akkor meg semmi. :/ Ez a Panam-es szálra is igaz, legalább még egy könnyed sétálós randit, akár egy olyan hajózós, gitározós "töltelék" küldit, akármit megért volna sztem a dolog.

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#19906) zsoltee10 válasza hombre[EU] (#19904) üzenetére


zsoltee10
addikt

búvárkodás után még nem lép le a városból, ott vár a lakásban, amibe megengedte, hogy oda költözz. :) majd az ending után lép le, ha te a városban maradsz.

(#19907) Alpi. válasza zsoltee10 (#19906) üzenetére


Alpi.
addikt

Attól függ, mi történik búvárkodás után. :) Maradhat és el is hagyhatja a várost.

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#19908) zsoltee10 válasza beyruth82 (#19898) üzenetére


zsoltee10
addikt

lehet fejleszteni a bokát, ha hosszan nyomod a space-t, nagyot tud ugrani, vagy a másik, ha ugrasz és még egyszer leütöd a space-t, akkor a levegőben is ugrasz egyet. Az első végigjátszásnál nem is néztem nagyon a kibervereket, pedig ezzel könnyebb a városban haladni, tiszta pókember, átugrod a kerítéseket, nem kell kerülőutakat keresni, krva jó :D

(#19909) balazs025 válasza zsoltee10 (#19906) üzenetére


balazs025
senior tag

Biztos, hogy bugos, mert nekem is lelépett (még nem fejeztem be a fő sztorit, a Judy-s szálat igen), küldi is az sms-eket, képeket hogy hol jár, és közben meg ott áll a lakásában.

(#19910) zsoltee10 válasza CPT.Pirk (#19900) üzenetére


zsoltee10
addikt

LEgjobb játék evör, se sztoriban se kapcsolatokban nem volt azóta se olyan, ami nálam megütötte volna azt a mércét. Rendesen megörültem a 2. részben, amikor Garrusszal összefutottam, eeejjj mondom öreg cimbora. :D Jó lenne abból egy remaster, mint a crysis. CP77 szintű grafikus motorral, hmmmm

(#19911) hombre[EU] válasza zsoltee10 (#19906) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ja ok...de már telefonáltunk is és a szüleinél volt és mikor a lakásba értem nem volt ott csak miután kilootoltam a fürdōszobát...illetve mint írtam csevegés közben azt mondta épp vezet na mindegy

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#19912) CPT.Pirk válasza zsoltee10 (#19910) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az nálam a Life is Strange. AAA játékok olyat nem tudnak nyújtani. :N Btw, készzül az ME remaster, elvileg idén megjelenik.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19913) Vesa válasza juliensorel (#19865) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Na ez érdekes, akkor szerintem bug lesz, mert a többi összetevőnél működik a piros/zöld jelzés.

A tudomány a valóság költészete!

(#19914) juliensorel válasza Vesa (#19913) üzenetére


juliensorel
senior tag

Nem tudom, hogy rossz tervezés vagy bug de ez mindig is így volt, a komponensekre igaz amit mondasz, de ott azt is mutatja, hogy miből mennyi kell ugyebár, tehát az teljesen egyértelmű...

(#19915) Vesa válasza juliensorel (#19914) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Gondolom alapvetően egységesre tervezhették, ezért vélem bug-nak (vagy simán csak félkésznek), de a craft UI úgy általában véve sincs átgondolva, teljesen át kéne tervezni az egészet, mert jelen állapotában minden, csak nem felhasználóbarát.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#19916) zsoltee10


zsoltee10
addikt

ruhához modokat nem találok a boltban, találtam egy csini szoknyát, két modhely is van rajta, de modokat sehol nem találok. :D

(#19917) sith7


sith7
nagyúr

Series S tulajdonosoktól kérdezném, hogyan fut a játék a patch óta ?

/musztii - tól vásárolt kódban van magyar nyelv ?/

(#19918) Vesa válasza zsoltee10 (#19916) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Lehet venni ruhaüzletekben. Vagy behúzod a perket, ami a ruhák szétbontása után visszaadja a modokat, így a küldetéseken dobált ruhákból is kiszedhetőek.

A tudomány a valóság költészete!

(#19919) Bep válasza sith7 (#19917) üzenetére


Bep
senior tag

Itt egy 1.06-1.1 összehasonlító videó. FPS, felbontás, árnyék, látótáv, npc, stb.

[Cyberpunk 2077 | 1.10 Patch Comparison | Xbox One S|X - Xbox Series S|X]

(#19920) Jinxb1rd válasza Bep (#19919) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nem csodálom, hogy nem fut jól a régi vason, be van kapcsolva a csillogás, motion blur... Meg akkor gondolom egy csomó felesleges mindenség.

Ezen megállapításon kívül semmi értelme ennek a videónak, nem tudom ki csinálta, de inkább menjen porszívózni legközelebb.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#19921) RetepNyaraB válasza Jinxb1rd (#19920) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nem Neked címzem, csak általában megint előjött:

ez a játék NEM FUT JÓL a régi vasakon, ezt is már ugorhatnák a népek, igen unalmas. Még újon se, mit akarunk akkor 10 éves tech esetén...
Az összehasonlítás is nettó clickbait; aki akarta végigtolta már, akár többször, aki utálja húzzon a halál... nyavajgás helyett. Én speciel nem érzek futáskülönbséget, de nem méregetem a kukim. A textúrák még ócskábban töltenek, ha ez fokozható egyáltalán, de ennyi. VRAM se fogy kevesebb, de belefér, a kis felbontás és no RTX miatt meg a rendszermemória bőségesen elég.

Ja és a zenét is szeretem; a tegnapi margójára :) Mindent lehetne máshogy, meg "jobban", én mondjuk ezáltal megismertem a Refusedet és azóta hallgatom, mert bejön. A játékhoz írt körítés zene meg nem oszt, nem szoroz. Ahogy a Witcheré sem, ott is az egyes dalok ütöttek, nem a háttér. Kb. a Senua zenéjét szoktam külön hallgatni, más nem is jut eszembe. Ezek alkalmazott dolgok, mint a filmzenék. Azokat se nagyon hallgatja senki külön (pár kivételtől eltekintve persze, lásd Blade Runner 1, esetleg Oblivion)

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#19922) Vesa válasza RetepNyaraB (#19921) üzenetére


Vesa
Topikgazda

A hagnemre kérlek figyelj!

A tudomány a valóság költészete!

(#19923) RetepNyaraB válasza Vesa (#19922) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Tudom, tudom. 51 év alatt se sikerült. De kipontoztam és offban is van :DDD :O

szerk.: done :R

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#19924) Vesa válasza RetepNyaraB (#19923) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Korrekt! Köszönöm! :R

A tudomány a valóság költészete!

(#19925) juliensorel


juliensorel
senior tag

Ő, aha...10 perccel korábbi gránátok... :U mai kép, 1.1

(#19926) RetepNyaraB válasza juliensorel (#19925) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Rosszul látod. Beleprogramoztak egy komplett meteorrajt. Feature! :DD

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#19927) Bep válasza Jinxb1rd (#19920) üzenetére


Bep
senior tag

2 dolgot nem értek.

1.Kommented lényegi részét konzol viszonylatában :F
2.Ez, hogy kapcsolódik a videóshoz :F

(#19928) zsoltee10 válasza Vesa (#19918) üzenetére


zsoltee10
addikt

na nem szórakoztam, tele pakoltam a ruhákat epikus armadillokkal, páncél 4300. :D

(#19929) csababarca válasza zsoltee10 (#19928) üzenetére


csababarca
őstag

epikust mikor tud dobni a craft?
ha már aktiváltad azt a skillt, akkor elvileg kellene tudni craftolni?
vagy az lutri, aztán ha sokat csinálsz, akkor előbb utóbb beadja őket?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#19930) beyruth82


beyruth82
veterán

Nem tudom bug-e de a Wakako Oda által adott mellék küldetésben, ahol egy bizonyos Sergei nevű manuszt kell egy kocsi csomagtartójában elszállítanom Tyger Claws tagoknak, átadtam a kocsit az emberrel a csomagtartóban(gondoltam most teljesítem a megbízást rendesen nem engedtem el a csomiba pakolt férfit) mire az éttermen keresztűl akartam távozni és hátba támadott az egyik bandatag. Kénytelen voltam lemészárolni a megbizóimat ismét pedig most tényleg nem én kezdtem. Ezek után jobb híján szabadon engedtem a férfit mire wakakao-tól megkaptam a pénzt ugyan de eléggé furcsákat mondott. Lesz ennek következménye?Akkor most nem vagy kevesebb megbízást ad majd csak mert nem az eredetileg adott küldetést csináltam meg ?

(#19931) Vesa válasza beyruth82 (#19930) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Menj ki a parkolón át, miután leadtad a kocsit a faszival a csomagtartóban.

A tudomány a valóság költészete!

(#19932) Winne válasza CJ4567 (#19854) üzenetére


Winne
nagyúr

Ami piros, azt miért nem tudom craftolni?

Én sokat használom ezt a fegyvert, de sem craftolni, sem pedig fejleszteni nem tudom, utóbbit régebben lehetett, aztán egyszer csak eltűnt a listából, pedig nálam van. Próbáltam eldobni, visszavenni, az sem segített.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19933) Vesa válasza Winne (#19932) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Hiányzik hozzá valamilyen összetevő...

A tudomány a valóság költészete!

(#19934) Winne válasza Vesa (#19933) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem ez a baj. Van ami ugyanannyiba fáj, azt meg tudom gyártani.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19935) beyruth82 válasza Vesa (#19931) üzenetére


beyruth82
veterán

Aha!Akkor ez volt a baj.Nekem is eszembe jutott, hogy rossz helyen akartam távozni és ellenségnek észleltek, de ez akkor lényegében véve egy kis bug nem?

(#19936) zsoltee10 válasza csababarca (#19929) üzenetére


zsoltee10
addikt

az epikus perket aktiváltam, aztán csinálok 20at, abból lesz 5-6 epikus, többit elbontom és legyártom újra.

(#19937) zsoltee10


zsoltee10
addikt

viszont addig küzdöttem a fejlesztésekkel, hogy a Katanám eltűnt a tárgyfejlesztés menüből, pedig még csak 1700dps :D megvan a kard, ott van a kezemben, fejlesztenés menüben meg nem látszik.

(#19938) csababarca válasza zsoltee10 (#19936) üzenetére


csababarca
őstag

Én nekem is aktivàlva van, de csak kékeket dob, lilát nem.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#19939) zsoltee10 válasza csababarca (#19938) üzenetére


zsoltee10
addikt

milyen magas a tárgykészítési szinted? Nekem 13 ha jól rémlik. Mondjuk én a végén járok a játéknak, 45ös szintű a karakterem.

[ Szerkesztve ]

(#19940) csababarca válasza zsoltee10 (#19939) üzenetére


csababarca
őstag

Fejből nem tudom, de lehet az kevés még hozzá.
Ránézek holnap.
28as szinten vagyok úgy általánosan, technika 18.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#19941) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Biztos volt róla már szó, de a beragadt felkiáltójeles fegyókra van valami megoldás?

We are only Stardust...

(#19942) Maelephant válasza csababarca (#19938) üzenetére


Maelephant
aktív tag

A karakterszinttől függ, maximum milyen ritkaságú összetevőket/tárgyakat gyártasz.

(#19943) proci985 válasza zsoltee10 (#19937) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ilyen akkor lehet, ha az item level elerted a karaktered szintjet. pl 50es karakternel a frissen epicrol legendary szintre craftolt cuccokat mar nem lehet tovabb upgradelni.

1700 az nekem gyanus, hogy max szintu.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#19944) zsoltee10 válasza proci985 (#19943) üzenetére


zsoltee10
addikt

ahha, köszi. hát ez hiba. :D

(#19945) Segal válasza zsoltee10 (#19944) üzenetére


Segal
veterán

100% hogy ez a probléma. Én is sok mindennel elértem már a max fejlesztést. Ilyenkor eltűnik.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#19946) tomazin válasza csababarca (#19929) üzenetére


tomazin
veterán

Szintedtol fugg.
Konkret szamokat nem tudok, de az remlik valahonnan,h lvl32tol dob epikust, de kb 1-2%kal. Ahogy no a szinted egyre nagyobb az eselye.

(#19947) erahurka válasza RetepNyaraB (#19921) üzenetére


erahurka
félisten

"ez a játék NEM FUT JÓL a régi vasakon, ezt is már ugorhatnák a népek, igen unalmas. Még újon se, mit akarunk akkor 10 éves tech esetén..."

Úgy hirdették hogy futni fog, vagy nem úgy hirdették hogy futni fog? Még olyat is nyilatkoztak, hogy meglepően jól fut PS4-en. Később meg azt ígérték, hogy 2021 elején megoldják a problémákat a régi konzolokon is, és látjuk hogy áll a dolog.

(#19948) rdt89


rdt89
addikt

Srácok ha kipucultam mindent, de kellene még pénz, mivel tudnék alapanyaghoz/pénzhez jutni? Már az utolsó kő alá is benéztem :C

(#19949) anubis6 válasza csababarca (#19940) üzenetére


anubis6
aktív tag

30-as szint alatt nem kapsz epic stuffot, hiába van meg a perk (nálam is max rare armadillo esett), a legendary meg egyáltalán nem működött eddig.

#19948 rdt89: Craftolj fegyókat, van amelyik legendary fegyó simán 1000 eddie ;)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#19950) juliensorel válasza RetepNyaraB (#19926) üzenetére


juliensorel
senior tag

Újabb remek "feature", ami szerintem az 1.1-el jött, hogy az ereklye meghibásodás effekt beragad a képernyőre, jóval azután is, hogy Johnnyval beszélt az emberünk. Se az időugrás de még a fast travel sem oldja meg, főmenübe ki, majd mentés betöltés, csak ez. Remek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.