Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18751) zkxdn válasza Fitzgerald (#18746) üzenetére


zkxdn
őstag

Ehhh nemtudom. Én az ingyenes DLCket nem toltam volna el. Oké DLC de mi van benne? NewGame+? Extra küldetések? Fodrászat, tetoválószalon? Skinek? Ergo extra tartalom? Sokan pont erre vágynak a bugjavításokon kívül, hogy a kivágott kontentet meg a hiányzó dolgokat (NCPD,fodrászat stb) beletegyék.
SZERINTEM teljesen korrekt lett volna ha kettészedik őket, és az egyiket a 1.1-es patch-hez a másikat pedig az 1.2-es patch-hez rakták volna.

(#18752) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Cyberpunk 2077 – Még hosszú hónapokat kell várni az újgenerációs verziókra (pcguru.hu)

Néhány nap múlva újabb kisebb patch, pár hét múlva az első nagyobb patch.

u wanted, i got it \o/

(#18753) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Menetrend:

u wanted, i got it \o/

(#18754) CPT.Pirk válasza WATERDACA (#18753) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Picit ha visszaolvasol, ezeket már tegnap posztolták. ;)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#18755) hyggelig válasza b. (#18734) üzenetére


hyggelig
senior tag

El se kezdtem a küldetést. Ahogy mondta, hogy verseny lesz és előttem hevert a fegyver, kinyírtam mindenkit a g*cibe :D

(#18756) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Mondjon nekem valaki még egy fejlesztőcég vezetőt, aki kiállt a kamerák elé, elnézést kért, teljes felelősséget vállalva és dolgozóit megvédve (azért ez egy elég kellemetlen dolog, vállalat vezetőként le kell vetned a nagy mellényt, sajnos nem ez a standard).

Anthem, Fallout 76 fanok hol vagytok?

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#18757) Bep válasza WATERDACA (#18756) üzenetére


Bep
senior tag

Hát kellemetlen tud lenni az biztos, ha leveszik szinte az egyetlen bevételt teremtő termékedet egyik legnagyobb piaci platformról.

(#18758) andor80 válasza WATERDACA (#18756) üzenetére


andor80
senior tag

Kit érdekel más mitt tettNEm más játékokról kell regélni az itt elítélendő(.A többiek nem hazudtak ők eleve hazugok voltak mindig(EA bethesda,stb,Bioware)
Ők voltak a játékipar jófiui.(CDproject)Most nyakig ürülékben Mert össze vissza hazudtak
Jó ideig elfog tartani ennek a alpha állapotó végleges demonak a hibajavítgatása addig SENKI egy fillért ne adjon érte aki tervezné. .Jövő ősszel már benne lesznek a DLCék(story)
Lesz gondolom goty.Leárazva a pincébve akár jó bétel is lehet.Jelen technikai állapotábvan nem az várjon vele aki még nem vette meg.. :R Poteciál van minőség nincs

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#18759) bunfi válasza andor80 (#18758) üzenetére


bunfi
őstag

Azért visszaolvasod amiket írsz? Végezzük ki a Lacikát, mert ellopott egy kétforintos csokit és nem mondott róla igazat, miközben milliós sikkasztások maradnak felderítetlenül, de mivel azokról mindenki tudja, hogy lopnak így nem baj? Tényleg feltétlenül szükséges, hogy időközönként itt írod magadból ki a haragodat és csalódottságodat?

#18752 WATERDACA
Látom ők is szeretik a bashing narratívát. Mert hát az milyen lett volna, hogyha azt a címet adják a cikknek, hogy "Javítások miatt tolódik 2021 második felére a játék új generációs verziójának megjelenése."

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18760) Chris1983107 válasza shotika (#18743) üzenetére


Chris1983107
tag

Nem feltétlenül lopott kulcsokat árulnak. Van köztük ingyen kiosztott promóciós kulcs is amiket mondjuk nem valószínű, hogy legálisan árulnak, de nem minden esetben lopott. (Már csak azért sem, mert azokat le tudják lőni a kiadók.) Amúgy még mindig jobb megvenni a kulcsot bárhonnan, mint letorrentezni aztán fröcsögni, hogy mennyire szar a game :D :D

(#18761) brumi1024 válasza SenorGrande (#18739) üzenetére


brumi1024
veterán

Gyorsan írtam, igen nem a GOGon akciózzák, a gogos verzió ennyi. Mindenesetre érdekes, hogy az 1 hónappal korábban megjelent tucatAC 10 usd-vel drágább a hasonló oldalakon.

zkxdn: A next gen update év végi érkezése (a DLC-k) után kicsit fájó pont. Oké, hogy nem játszhatatlan azokon a konzolokon, de közelében sincs annak, hogy szép lenne.

[ Szerkesztve ]

(#18762) Cassi válasza b. (#18734) üzenetére


Cassi
senior tag

Engem automatikusan megtámadtak, miután megnyertem a versenyt és átvettem a fegyvert. Az első állomásnál is mondta az egyik pofa, hogy ezt az alakot már ismerjük valahonnan. Így aztán halomra lettek lőve. Vajon a játék követi, hogy melyik bandával milyen a reputáció?

(#18763) .LnB válasza bunfi (#18727) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt vártam tőlük. Viszont az is beigazolódni látszik, hogy nagy tartalmi frissítés idén nem lesz. Ezektől a kis DLC-ktől tartok, szerintem apróságokról beszélünk.
Sajna sokkal okosabbak nem lettünk. Jan, Feb updatekről már eddig is beszéltek. Viszont a további tervek homályosak még mindig. Annyival lettünk okosabbak, hogy a Nextgen update-et még idénre ígérik.
Bár szerintem ebbe az egészbe már benne van, hogy nem mernek nagyot ígérni. Szeretnének végre nyugodtan dolgozni, és úgy kijavítani a játékot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18764) brumi1024 válasza b. (#18734) üzenetére


brumi1024
veterán

Double jumppal közelítettem meg a helyszínt, egyből támadtak, gyors vége lett. Utólag tudtam meg, hogy lehetett volna lövészverseny. :DDD

(#18765) zkxdn válasza .LnB (#18763) üzenetére


zkxdn
őstag

"Bár szerintem ebbe az egészbe már benne van, hogy nem mernek nagyot ígérni. Szeretnének végre nyugodtan dolgozni, és úgy kijavítani a játékot."

bingó :K

(#18766) hyggelig válasza .LnB (#18763) üzenetére


hyggelig
senior tag

Igazából tartják, amit ígértek. A next gen update-re végig 2021-et mondtak. 2021. december 31. is idén :DDD

(#18767) bunfi válasza .LnB (#18763) üzenetére


bunfi
őstag

Teljesen igazuk van, te is szarabbul dolgozol, ha ott üvöltöznek a hátad mögött, hogy dolgozzál már, mikor lesz kész?!

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18768) juliensorel válasza b. (#18734) üzenetére


juliensorel
senior tag

Megnyertem versenyt, aztán szarrá lőttem őket. Ebben a helyzetben egyáltalán nem haboztam, az egyik legellenszenvesebb koalíció a játékban.

(#18769) Cassi válasza juliensorel (#18768) üzenetére


Cassi
senior tag

Ez a rész élőben ment a Capitoliumon :D

(#18770) hyggelig válasza bunfi (#18767) üzenetére


hyggelig
senior tag

Sajnos el tudom képzelni, milyen lehet most náluk a hangulat. Szerintem ez megy már kb szeptember óta. Folyamatos túlórázás, seggarc vezetők, szar megjelenés, még több túlóra, kritikák, anyázás.
2018-ban én is átestem ilyesmin. A fél csapatnak egészségügyi problémái voltak a stressztől.
Nem irigylek ott senkit. Akármennyit is keresnek. Tuti, ez van náluk is.

[ Szerkesztve ]

(#18771) brumi1024 válasza juliensorel (#18768) üzenetére


brumi1024
veterán

Mondjuk a scavokat siman oda lehetne tenni mellejuk.

(#18772) bunfi válasza hyggelig (#18770) üzenetére


bunfi
őstag

Szerintem ez már 2019 közepén is így volt. Baromi nehéz lehet úgy dolgozni, hogy közben még a munkádat is szapulja mindenki, függetlenül attól, hogy semmit nem tudnak arról, hogy milyen körülmények között született. Szomorú, hogy csak akkor számítanak a körülmények, hogyha azok összevágnak a közvélekedés retorikájával.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18773) andor80 válasza bunfi (#18759) üzenetére


andor80
senior tag

Szia értelek ,.hogy a sok pénzért megvett(?) játékod miatt tagadásban élsz de tegnap 10x ismerték be amit leírtam ők maguk...Nincs haragom se csalódottáségom.Véleményem van ez egy szabad ország szabad fórum ha jól tudom.Csomóan lelrták a kellemes élményeiket a topkba rengetsgszer én miért ne lehetnék az ellenpólus? Ki és hol határozza megmennyiszer lehet kritikával illetni egy játékot illetve mennyire lehet kritika nélkül csak a szépet közölni?(Mondjuk erről tudnék írni milyen megbeszélések folytak a topik felett felsőbb szinten de úriember vagyok nem teregetek ki pmeket)
Tényleg megértelek az avatarod alapján nehéz lehet az objektívítás más szemmel tekintesz a játékra na. :RReméljük jönnek azok a patchek több :K száz giga menniségben kell most ez a legfontosabb a borzalmas technikai állapot miatt

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#18774) bunfi válasza andor80 (#18773) üzenetére


bunfi
őstag

Attól, hogy nem sírom tele a topicot és szidom a fejlesztőket, hogy mekkorát csalódtam bennük és senki ne vegye meg a játékot, már vak lennék és tagadásban élnék?

Én speciel olyan kritikát is tudnék mondani a játékról, ami ezerszer messzebb megy, mint az, amit te minden alkalommal, ugyanúgy leírsz. Szerintem mindenki aki rendszeresen idejár, az már olvasta, asszimilálta, majd saját egyet(nem)értés tengelyén elhelyezte a meglátásaidat.

Az ellenpólushoz több kell, mint annyit leírni minden alkalommal, hogy szarneveddmeg!!!444. De szerintem ezt utóljára emeltem ki, mert lehet, hogy célravezetőbb, ha ignorálom az ilyen kitöréseidet.

szerk. Az avatarom? Hát ennél "szebb" szegénységi bizonyítványt nehéz lett volna kiállítani magadról.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18775) Frod válasza .LnB (#18763) üzenetére


Frod
addikt

"Bár szerintem ebbe az egészbe már benne van, hogy nem mernek nagyot ígérni."

Már a nextgen patch-et is necces volt megtippelni idénre.
Az se baj, ha az alap patchek után állnak neki.
Konzolon már úgyis felejtős, pc-n meg jelenleg is teljesen f@sz@ minden is.

Do you see the white shadow?

(#18776) .LnB válasza bunfi (#18767) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te, miért kell rögtön ellen érvvel, kérdéssel jönnöd?
Én egyet értek azzal amit csinálnak, csak mondom. Felesleges rögtön kötözködnöd.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18777) Peace válasza Frod (#18775) üzenetére


Peace
nagyúr

"...pc-n meg jelenleg is teljesen f@sz@ minden is." Az 5 FPS-es diavetítés is 1080p-ben RTX ON és DLSS Quality mellett. :DDD Nem tudom most milyen állapotban van a játék, ez a megjelenéskor volt.

(#18778) zkxdn válasza Peace (#18777) üzenetére


zkxdn
őstag

Nekem erősen szarkazmus szaga volt :DDD
De a példádtól amúgy jobb a helyzet, ha nem is tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#18779) Peace válasza zkxdn (#18778) üzenetére


Peace
nagyúr

Mind1 hogy szaglik, akár komolyan is gondolhatta! Bármi megtörténhet manapság! :DDD

(#18780) Frod válasza Peace (#18777) üzenetére


Frod
addikt

Ha valamit megtanultam az internetről a játékról az az, hogy csak a console peasant-ök sírnak a hÉtÉvEs hArDvEr miatt, mindig is pc-re lett fejlesztve, és ott nyilván glorious. :DDD /s

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#18781) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Sziasztok egy olyan kérdésem van, hogy a talált kiberverekre hatással van a szint level? Úgy értem ha magasabb szintu vagyok akkor a talált kiberver statok is nőnek mint a fegyvereknél vagy a kiberver cuccok statjai állandóak?

=^-^=

(#18782) pandras83 válasza andor80 (#18773) üzenetére


pandras83
senior tag

báttya neked egész egyszerűen nem való ez a játék, de ez a topic sem biztos...go play akármi más. nem azért mert hangot akarsz adni a csalódottságodnak, hanem mert te vagy az 1.000.0000 + 1 aki sír és már kib#szott unalmas. más is észreveszi a bugokat, más is kénytelen visszatölteni állást, mert bugos a küldi, másnál is szarabbul fut a vártnál és stb. refundoltad? ha nem, miért nem? ha igen, akkor mi a gond?

Cyberfuck Patchrunner

(#18783) hyggelig


hyggelig
senior tag

Végigtoltam Xbox Series X-en. Kb 120 órát játszottam vele.
Vannak durva hibái, az AI gagyi, egyszer ki is vágott a dash-re, de! a vége nekem akkorát ütött,hogy, túlzások nélkül, a Witcher 3 óta nem éreztem ilyet.Azóta is Cyberpunk videókat nézek a youtube-on, pedig tegnap már másik játékba kezdtem.

Alttal való találkozás után (szerintem ez nem spoiler) nekem nagyon pozitív irányba ment el a véleményem az egész történetről. Johnny indítékai, a Samurai tagjainak felkutatása és Rogue-gal mozizás! Nagyon bejött! Judy-val búvárkodni, miközben az életéről mesélt! Johnny-val hullamvasutazni! Igen, vannak gyenge pillanatai (nem is egy), de a mérleg nyelve mindenképp pozitív irányba billen nálam.
Kedvenc szereplőm? Kerry!! Imádom a csávót!! :D A legjobb arc az egész játékban.
Durva hibák, bugok, amiket a neten is láttam, nálam nem voltak , vagy csak nagyon-nagyon ritkán. Lehet, szerencsés vagyok, vagy nem érdekelt annyira, mint másokat.

(#18784) sixpak válasza Peace (#18777) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kapcsold ki a RT-et és hasítani fog.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#18785) Caboose válasza andor80 (#18773) üzenetére


Caboose
tag

Szállj már le a magas lóról Te önkéntes fogyasztóvédő. Te papolsz az objektivitásról? Mást se csinálsz csak szubjektív szempontok alapján fikázol, majd meg akarod mondani, hogy "márpedig ez a játék szar és, ha nem így gondolod akkor hülye vagy!"

Amit tolsz arról kb. ez jut eszembe:

Nagyon örülünk, hogy Te akarod megmondani nekünk, hogy mit csinálhatunk vagy éppen nem csinálhatunk. De köszönjük nem kérünk belőle.
És most nem arról van szó, hogy nem "bírjuk" a kritikát. A játék szerintem is tele van hibával illetve átlagon alul kivitelezett részekkel (bugok, rendőrök, közlekedés stb.)
De Te konkrétan lehülyézed azokat, akik pozitívabb szemléletűek vagy csak simán élvezik a játék amúgy kifejezetten jó részeit. Mert Te majd jól megmentesz minket a gonosz CDPR átverésétől, mert Te mindenek felett állsz és jobban tudsz mindent is! Mert ugye minket itt csúnyán átvertek csak mi ezt nem tudjuk, mert buta birkák vagyunk...

(#18786) Jinxb1rd válasza Peace (#18777) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ezt úgy mondod, mintha pisztolyt tartanának a fejedhez, hogy RT-t be kell kapcsolnod. Elárulom: nem kell. Sőt: a DLSS-t se qualityn járatnod, sőt továbbmegyek: nem kell az összes megtalálható kis fos kapcsolót ultrára állítani a játékban.

Autót is úgy vezetsz, hogy kapásból 6-osba váltasz?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#18787) #04441088 válasza Caboose (#18785) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nem kell vele foglalkozni, ilyen emberek mindig voltak, vannak és lesznek is.

(#18788) ADAM1337 válasza abridabri (#18705) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az a gond, a dlss-el hogy a fokusz ponton is butít sokat, mozgásnál hirtelen bemozdulásoknál mintha egy motion blur lenne, én is próbáltam annyira nem jött be.
Inkább natív felbontást preferálom, néhol az álló képeken is látszodik hogy kontrasztosabb, az állásból elindulásoknál látszodik hirtelen a romlás, a már folyamatban lévő részeknél meg nem veszel észre difit, mert egyből lerántja 75%-80% resolution scale-re és 1440p-ből már hirtelen lesz egy fhd felbontásod, ergo lejebb is rakhatnád fhd-ra...

(#18789) Peace válasza sixpak (#18784) üzenetére


Peace
nagyúr

Ki lett kapcsolva természetesen. Csak én naivan feltételeztem, hogy sikerül normálisan megírniuk. De sok minden nem sikerült sajnos a játékkal kapcsolatban. Ha jön a story expansion hozzá, akkor majd meglesek egy második végigjátszást. ;)

(#18790) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

De tényleg én nem értem, mi ez: valami hülye menőzési mánia? Hogy nem tudod azt mondani a haveroknak, hogy minden játékot ultrán tudsz játszani? Mi az, ami elválasztja ezeket az embereket az ésszerű kompromisszumoktól? Elvárják, hogy a játékfejlesztők az ő kártyájukra optimalizáljanak 144 fps-sel, ne próbáljanak fejlődni? A hideg kezd kirázni ettől a baromságtól, ami megy.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#18791) Peace válasza Jinxb1rd (#18786) üzenetére


Peace
nagyúr

Jesszus, Téged ki bántott? :DDD NVIDIA driver optimálisnak vélt beállításaival lett elindítva a játék. Én naivan feltételeztem, hogy azért optimális, mert ezekkel a beállításokkal optimálisan fut. De hamar rá kellett jönnöm, hogy ez nem így van. 1440p-ben játszottam végig maximális grafikai részletességgel RT nélkül. Csak ugyebár RT lett volna a lényeg, azért fejlesztettem gépet. Sajnos hittem a rendszerkövetelmény táblázatuknak. De sajnos utólag kiderült, hogy hiba volt. Nehéz lesz újra bízni bennük, az tény. Nagyon kíváncsi leszek az új játékuk bejelentésének fogadtatására.

(#18792) Jinxb1rd válasza Peace (#18791) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

És eddig nem játszottál játékokkal, csak RT miatt kezdtél el? Az összes játék eddig borzalmas volt RT nélkül? Ha be tudnád kapcsolni az RT-t, egyből egy élvezetes 10/10-es játékot kapnál, ez számodra a minden, ami kell bele, addig csak egy fika az egész?

Engem nem bántott senki, csak a folyamatos baromság már fárasztó. Nem az RT miatt lesz jó egy játék, de még ha grafika mániás is valaki, RT nélkül is igen látványos. Van egy lehetőség, hogy még szebb legyen a játék, majd a jövőben, ha lesz rá hardvered újrajátszod ha akarod.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#18793) hyggelig


hyggelig
senior tag

Szerintem vagy dolgoznotok kéne, vagy órán kéne lennetek vagy egyszerűen csak le kéne nyugodnotok.

(#18794) hajbel


hajbel
addikt

Masahiro Sakurai véleménye a Cyberpunkról

#vótpénzlefizetni #rosszúfordították #nemismeriafejlesztoketmertakkorbiztosszarozná

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#18795) Peace válasza Jinxb1rd (#18792) üzenetére


Peace
nagyúr

Fuhh, látom Veled is annyira élvezetes kommunikálni, mint sajtreszelővel re*szolni. :DDD Tehát mint említettem volt [link] ez alapján bíztam egy 1080p RT Ultra beállításban DLSS-el 60 FPS környékén. Megörültem megjelenéskor, mert az NVIDIA driver pont ezt lőtte be nekem a játékhoz, amiben reménykedtem. Városban ment 40-50 környékén (nem mértem, csak bántotta szemem) és harcnál diavetítés/szaggatás. Ekkor kapcsoltam ki RT-t és állítottam át 1440p-re, ahol atomstabil volt végig szerencsére. Tehát sosem ez volt a kérdés, amin Te lovagolsz (nem is értem miért), hanem az, hogy a kiadott rendszerkövetelmény miatt reménykedtem, hogy a 230k-s befektetésemnek köszönhetően úgy játszhatom végig, ahogyan azt terveztem. Ezen volt a hangsúly. A játékot amúgy nagyon élveztem, teljesen beszippantott arra a bő 60 órára. A hiányzó A.I., a kivágott fícsörök és az optimalizálás része fájó pont marad, de reméljük egyszer rendbe szedik. A fejlesztőket sajnálom nagyon, mert az végig érződött, hogy ők igyekeztek minden beleadni. Megjelenésre ennyire futotta.

(#18796) Peace válasza hyggelig (#18793) üzenetére


Peace
nagyúr

Én nyugodt voltam, amíg nem kezdett hülyeségeket beszélni. :DDD Inkább keresek valami munkát, igazad van. ;)

(#18797) VikMorroHun válasza Cassi (#18762) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Szerintem igen. Már többször volt olyan, hogy elmentem pár bandatag mellett az utcán, és nem foglalkoztak velem. Máshol meg azonnal tüzet nyitottak rám, ahogy megláttak. Az mondjuk nem ártana, ha ezt kijelezné valahol a játék. A lövészversenyesnél pl. felajánlották, hogy csatlakozhatok hozzájuk, de nem volt olyan válaszlehetőség, hogy oké, mostantól én is a 6. utcai bandához tartozok. Pedig érdekes lett volna. :)

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#18798) Jinxb1rd válasza Peace (#18795) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Te írogatsz be olyan egy mondatos jóságokat, hogy 5 fps-es diavetítéses a játék, mintha mindenki ezt tapasztalná...

De oké megoldjuk. Mostantól minden ilyenre beírom én is, hogy 70 fps-re fixált grafikával játszottam végig 170 órát full HD-n, DLSS Off-fal.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#18799) zsoltee10


zsoltee10
addikt

második végigjátszást női V-vel csinálom Judy miatt, most néztem youtubeon, hogy el lehet húzni a faxba night cityből Judyval is? Király :D

(#18800) hyggelig válasza zsoltee10 (#18799) üzenetére


hyggelig
senior tag

Csak akkor, ha a nomád befejezést választod.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.