Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18701) abridabri válasza shotika (#18700) üzenetére


abridabri
veterán

DLSS off vs DLSS of nálam (3440*1440 ultra ) :
OFF :

Quality DLSS

Off

Quality DLSS :

Látványban minimális különbség , fpsben +40%

[ Szerkesztve ]

(#18702) Puma K válasza shotika (#18700) üzenetére


Puma K
veterán

Csak hogy a CP2077-ben van egy rahedli beállítás DLSS-hez.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#18703) Maelephant válasza abridabri (#18701) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Szerintem is teljesen oké a Quality DLSS, én kikapcsolt RT mellett is használom, így van szép, fluid 80-100 FPSem 1440p-ben.

(#18704) Jinxb1rd válasza abridabri (#18701) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

De állóképileg nincs is baj a DLSS-sel, hanem mozgás közben okádék.

We are only Stardust...

(#18705) abridabri válasza Jinxb1rd (#18704) üzenetére


abridabri
veterán

Hát nekem a 35fps az okádék , de kinek mi .

(#18706) Maelephant válasza abridabri (#18705) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Hát, szerintem meg szép az RT+DLSS, de sokkal jobb "érzet" a DLSS magában, amikor a Freesync határ alá esik az FPS, az nem jó. A DLSS a mozgáson szerintem nem ront, nem találom okádéknak a natívhoz képest. De kinek-kinek vágyai, véleménye, lehetőségei szerint.

(#18707) 4264adam válasza Maelephant (#18706) üzenetére


4264adam
veterán

+1

(#18708) FingR86 válasza Maelephant (#18706) üzenetére


FingR86
őstag

én inkább dobtam az RT-t (2070 super).
helyette tükröződés meg ambiens fényhatások maxra. csillog minden mint a salamon töke és nem feleződik meg az FPS-em sem. nekem valahogy a RT simán elereszthető.

[ Szerkesztve ]

(#18709) shotika válasza abridabri (#18701) üzenetére


shotika
őstag

Telorol most nem tudom jol megnezni, de én otthon Fhd + dlss quality mosottabb mint anelkul. Persze mindenkinek mas az ingerkuszobe...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#18710) need


need
addikt

Sziasztok...

Xboxon játszom...
Valaki elárulná nekem hogyan lehet dudálni..?
Az analóg előre meg hátra meg a másik analóg előre hátra nem müxik.. ;]
Akkor mivel lehet...?
Itt van a kiosztás de itt sem látom ;]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#18711) nesh_019


nesh_019
senior tag

Sziasztok.
help
Cassius Ryder techsebésznél milyen jutalmat kell begyűjteni? Mert én nem találom, nincs nála. Lehet bugos. :((

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#18712) Alpi. válasza need (#18710) üzenetére


Alpi.
addikt

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#18713) McW1 válasza shotika (#18700) üzenetére


McW1
tag

Én inkább attól tartok, hogy egy eljövendő „varázspatch” nehogy inkább csak butítson a grafikán az optimalizáció jegyében.

A játék kifejezetten élvezetés és a látvány pedig a maga nemében meglehetősen szép.

A látványnál maradva ugyanakkor grafikailag/technikailag még elég ramaty állapotban van a játék, rengeteg a glitch; bitang gépen is a lod, a draw distance siralmas, gyakorlatilag a szemed előtt „épül fel” 20-30 méterre a világ, a hiányzó/betöltődő/villogó textúrák és fény/árnyék effektek nagyon zavaróak (ezeken persze némileg lehet javítani az ilyen-olyan modokkal, de azok tapasztalataim szerint további problémákat is okoznak).

Én csak wfhd-n tolom, de a (quality) dlss ott rettenet homályosít, gyakorlatilag megfájdul tőle a fejem (mintha rosszul látnék), ámbár wqhd-n vagy 4k-n ezt a játékot még nem láttam élőben futni, ott lehet nem olyan vészes a „létfontosságú” fps növekedés mellett.

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#18714) need válasza Alpi. (#18712) üzenetére


need
addikt

itt azt írja hogy Left Stick Down..
de
"Az analóg előre meg hátra meg a másik analóg előre hátra nem müxik."

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#18715) velizare válasza need (#18714) üzenetére


velizare
nagyúr

nyomd le a kart, ne húzd.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18716) need válasza velizare (#18715) üzenetére


need
addikt

próbáltam úgy is nem jött össze..!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#18717) Alpi. válasza McW1 (#18713) üzenetére


Alpi.
addikt

:D
Mint a 15 GB-os patch a Ps4-re ! :D
Jónak tűnik, kivéve ha egy 20GB-nyi text helyére jön és 5 GB-al csökken a végén a játék mérete. :DDD

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#18718) hyggelig válasza need (#18710) üzenetére


hyggelig
senior tag

110 óra alatt én sem jöttem rá. Pedig volt olyan küldetés, ahol dudálni kellett egyet. Hát én nyomtam midnent, aztán elfogadta :DDD

(#18719) RudY válasza need (#18716) üzenetére


RudY
addikt

Márpedig LS (L3) nyomva, rendőrautónál hosszabban, nem rövid klikk.

(#18720) F_Peter válasza need (#18716) üzenetére


F_Peter
őstag

Biztos jó a kontid? Nálam simán ment mindig a duda.

(#18721) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Kijött az Angry Joe videó a játékról. Korrekt, bazi vicces ahogy megcsinálták és Samurai kabátja Joe-nak az nagyon baszó! :K

https://www.youtube.com/watch?v=1oN5v0mcTMs

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#18722) bunfi válasza CPT.Pirk (#18721) üzenetére


bunfi
őstag

Félek megnézni, mi a verdikt? Yaay or nayyy?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18723) proci985 válasza bunfi (#18722) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

clickbait ;] :DDD

kb csak visszhangozza amit a forumokon irnak, mint az osszes tobbi youtuber. abbol jon a megtekintes, meg a penz.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#18724) CPT.Pirk válasza bunfi (#18722) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Két verdikt is van, mert ők először PS4-en kezdték el, rögtön a megjelenéskor, aztán váltottak PC-re a gondok és bugok miatt. Ebből van is egy 10 percnyi bug rész a 40 perces videóban, de egyébként korrekt és neki speciel tetszik is a játék csak rohadt mérges a csapatra.

Nézd meg az első 4 percét a videónak, utána szerintem nem akarod majd lekapcsolni. :D
proci985: nope. :N

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#18725) bunfi válasza CPT.Pirk (#18724) üzenetére


bunfi
őstag

Én ismerem régóta, de arra kifejezetten nem vágyom, hogy meghallgassam, amikor a YOU DONE F****D IT UP! elhagyja a száját ebben az esetben.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18726) juliensorel


juliensorel
senior tag

Az a bizonyos Samurai emlékkoncert...
Ez most komoly, hogy tök mindegy kit választasz, a beugrós "zenész" névre és kinézetre is pontosan ugyan lesz, csak egyszer dobos egyszer meg basszeros?! :U Komolyan ekkora kihívás lett volna kreálni két különböző karaktert egy ~2,5 perces jelenethez?!
Denny és Henry back story-ja több mint gyenge és kevés, így utólag nem értem miért kellett egyáltalán választani kettejük közül, mert mindkét karakter teljesen marginális és semmit nem változtat a történésekben az, hogy melyikük jön el. A koncert után senkivel nem lehet érdemben beszélni, nincsenek reakcióik egy ilyen "ritka esemény" után, olyan lapos volt az egész, hogy nem hittem a szememnek...
Ez a játék eszméletlen ambivalens néha, én eddig valahogy olyan jól el voltam a mellékes szálakkal de most egyre többször csalódok, ahogy közeledek a vége fele, remélem a főtörténet még belehúz, mert ez a koncertes "novella" baromi igénytelenül lett összerakva. :o

(#18727) bunfi


bunfi
őstag

Most posztolták Facebookon: [link] | http://cyberpunk.net/ourcommitment

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18728) Segal válasza juliensorel (#18726) üzenetére


Segal
veterán

Sajna szinte csak a legvégét nem számítva tök mindegy hogy döntesz a játékban :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#18729) zkxdn


zkxdn
őstag

10 napon belül jön az 1.1 update (Január gyakorlatilag ahogy mondták)
Utána pár héttel az 1.2 (Ami Február lesz)
És csak utána az ingyenes DLC majd utána a next gen update. Engem az érdekel a fizetős cuccok hol vannak? Blood and Wine Expansion-ök? (Jó tudom nagyobb bajok vannak most de ha már roadmap :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#18730) S e t h válasza CPT.Pirk (#18721) üzenetére


S e t h
nagyúr

Még csak felénél tartok és valóban korrekt, nincs mellébeszélés.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#18731) ImACeltic válasza zkxdn (#18729) üzenetére


ImACeltic
őstag

Nagy DLC-k tuti 2022-ben jönnek, vagy legalábbis 1 tuti.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#18732) xenom0rph


xenom0rph
őstag

sziasztok!
hátha érdekes infó: ma visszakaptam paypal-on keresztül a lemezesen megvásárolt ps4-es cb árát.

Noha kértek beleegyezést, hogy hajlandó vagyok nekik visszaküldeni a játékot, ilyen kérés még nem érkezett a cdpr felől.

Ezt így korrekt eljárásnak tartom (és ha kérik vissza is postázom a játékot).

halahala

(#18733) Cassi válasza nesh_019 (#18711) üzenetére


Cassi
senior tag

Ez a kézre való cyberware van nála 0 eddy-ért: "Tattoo: Tyger Claws dermal imprint"

Tényleg nem egyértelmű, de nem bug.

(#18734) b.


b.
félisten

TI milyen döntést hoztatok a 6th street bandánál? megnyertem a lövészversenyt, megvan a fegyver is,de baromira kinyírnám őket .
Egyelőre élnek de tettem egy manuál mentést hozzá. :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#18735) Jinxb1rd válasza CPT.Pirk (#18721) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Angry Joe... Összekevertem az Angry Videogame Nerd-del, aki még vicces is volt legalább. :(

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#18736) Maxxy10 válasza bunfi (#18727) üzenetére


Maxxy10
addikt

Szerintem totál korrekt. Elismerték hol hibáztak és bocsánatot kértek, nem sok stúdió tesz ilyet.
Szvsz day1-től kezdve egy nem hibátlan de iszonyatosan jó játékot kaptunk.

(#18737) tomazin


tomazin
veterán

úgy látom még senki nem kérdezte meg, de a fordítóknál Moldova György az író lenne?
[kép]

mellesleg egy szuper játék volt, nem tökéletes, vannak hibái (és itt nem a bugokra gondolok), de a 100órám nagy részét élveztem. (holnap meg jöhet a többi ending)

érdekességképpen: gogon a complete the main storyline achievment 28%-on áll az összes emberre nézve...

[ Szerkesztve ]

(#18738) brumi1024 válasza Maxxy10 (#18736) üzenetére


brumi1024
veterán

Mondjuk erősen marketingszagú volt a dolog. Úgy próbálták beállítani, hogy a PC verzió hibátlan, arra büszkék lehetnek, de a konzolverzió lehúzta az egészet. A hiányzó feature-ökről, be nem váltott ígéretekről egy szót sem ejtett. De kíváncsi leszek mit hoznak ebből ki.

Mindeközben GoGon 38$-ra akciózták a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#18739) SenorGrande válasza brumi1024 (#18738) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ez valami kulcsbolt, köze nincs a GOG-hoz.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#18740) jonnyjoker01 válasza brumi1024 (#18738) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nem.

Üdv. Johnny

(#18741) Vesa válasza brumi1024 (#18738) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Én nem látok akciózást GOG-on.
Az általad linkelt valami, egy G2A szintű "kulcsos butik". Így születnek a konteo-k.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#18742) beyruth82 válasza Vesa (#18741) üzenetére


beyruth82
veterán

A kulcsboltokkal mi a baj? Nem legalálisak? Vagy más baj van velük? CB2077 most 10 ezer ft a G2A-n, meg általaban véve is rengeteg játékot lehet kapni olcsón rajtuk.Valami miatt nem ajánlottak?Kezdő pc gamer vagyok így tényleg nem tudok ilyen téren semmit.

(#18743) shotika válasza beyruth82 (#18742) üzenetére


shotika
őstag

A nem hivatalos oldalak jellemzően lopott kulcsokat árulnak, általában feltűnően olcsóbban, mint a legális boltokban.
Hogy melyik bolt tartozik a hivatalos partnerek sorába, arról lehet találni listát a neten - pl a G2A nem igazán legális.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#18744) beyruth82 válasza shotika (#18743) üzenetére


beyruth82
veterán

Köszönöm szépen! Ezt nem tudtam, meg nem is gondoltam volna, hogy illegális, lopott aktiváló kódokkal ilyen nyíltan lehet kereskedni :(

[ Szerkesztve ]

(#18745) melega


melega
őstag

Az lenne a kérdésem hogy operációsrendszert váltottam a Cyberpunk 2077 ben, de mikor detonate granddal akarok kivégezni embereket mér csak azt írja ki hogy betörési protokoll?

Korábban azt is kiírta hogy optikai újraindítás, már csak azt hogy betörési protokoll.

Válaszotokat előre is köszönöm.

(#18746) Fitzgerald válasza zkxdn (#18729) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem lenne szép visszhangja, ha egy ilyen launch után fizetős déelcékről kezdenének beszélni...majd talán az év második felében.

[ Szerkesztve ]

(#18748) Cifu válasza Fitzgerald (#18746) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Nézőpont kérdése, szvsz elég sok embert (engem is) érdekel, hogy mikor lesznek várhatóak a nagyobb DLC-k. A The Blood & Wine DLC anno kb. egy külön plusz játék volt a The Witcher 3 esetén, és ha ehhez tartják magukat (korábban ezt ígérték), akkor ez eléggé meghatározó információ.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18749) CPT.Pirk válasza Jinxb1rd (#18735) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ahogy gondolod...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#18750) Cifu válasza melega (#18745) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Az OS kicserélése után a programokat fel kell újra tölteni.
Az inventory menüben jobb oldalt alulra, a Cyberdeck-re kell kattintani, hogy ezt meg tudd tenni:

Érdemes megjegyezni, hogy más kibervernél is van lehetőség kiegészítők feltöltésére, például a kiberszemünknél vagy a karba szerelhető eszközöknél (Gorilla Arm, Mantis Blade és társai), ezeket viszont a Cyberware menü alatt tehetjük meg.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.