Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17051) Entonik válasza VágniValó (#17036) üzenetére


Entonik
junior tag

Vajon melyik a jobb világ ? :)

(#17052) Jinxb1rd válasza csababarca (#17042) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

- Azt aláírom, a kikerülés tényleg kellene, viszont ez nem egy egyszerű programozói feladat. A játékban, kresz szerint, szabályok szerint mennek az autók. Ha te elállod az utat, pont a kereszteződésben vagy a lámpa előtt, akkor a kocsiknak hirtelen egy csomó dolgot figyelembe kell vennie ahhoz hogy kikerülhessen: zöld van-e, neki megy-e valakinek, kinek van elsőbbsége, eltud-e úgy menni hogy elférjen, ne öljön meg senkit. Én megértem, hogy ezen itt vágtak egyet és inkább így hagyták a dolgot. De ezt is meg lehet oldani a játékos részéről normálisan úgy, ahogy a való életben tennéd: LEPARKOLSZ. És akkor nem fog zavarni. :)

Ha meg karambolozol és úgy szállsz ki, akkor az valós lehet, hogy kevésbé kerülgetnek.

- Motor az tényleg lehetne halálosabb és sérülékenyebb. Tegnapelőtt így vágtam le egy utat, hogy a hegyről leugrattam vele olyan 100-150 métert. Többet nem csinálom, mert nem túl real. :DDD

- Vezetésnél a mutatott map területe nagyobb lesz, szóval valamennyit változik csak nem eleget. Szerintem ezt az első patchben javítani fogják. Egyébként meg lehet szokni, engem nem különösebben zavar, mert kézifékkel gyorsan meg tudok fordulni.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#17053) Alpi. válasza Jinxb1rd (#17052) üzenetére


Alpi.
addikt

Bizony ! Egy vonalon húzni a forgalmat nem igazán "szép", viszont kiengedni a teljes térbe egy nem hülyebiztos AI-t, azt meg láttuk már a Terminator 1 -ben ! :DDD

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#17054) zseko válasza CJ4567 (#17004) üzenetére


zseko
veterán

Csak ez még nem elég ahhoz, hogy falon keresztül is hackelni tudj.

HR24.hu

(#17055) Vesa válasza Jinxb1rd (#17037) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Az autókat szerintem rendkívül jól megcsinálták. Mind látványban, mind vezetési tulajdonságokban. Tegnap elkötöttem egy Mad Max stílusú fosztogató járgányt. A sivatagban egy élmény vele menni, nem csúszik (annyira), nagyon jól irányítható, gyors, stabil. Ugyanitt a Porsche úgy viselkedik, mint kis túlzással a jégpályán.
Viszont a fosztogató kocsival aszfalton már más a helyzet, sokkal kevésbé kezes bárány.

Ez miért nem jó? :F

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#17056) Jinxb1rd válasza Vesa (#17055) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én nagyon, de nagyon félek attól, hogy hozzányúlnak. Mert rohadt jó lett a kocsik fizikája. Vagy felőlem nyúljanak hozzá, csak lehessen választani, hogy original classic vagy arcade jellegű legyen.

We are only Stardust...

(#17057) csababarca válasza Jinxb1rd (#17052) üzenetére


csababarca
őstag

De pont azt csinálom, megpróbálok szépen leparkolni, amennyire lehet, kerék rálóg az útra, igazából kikerülni se kéne az autómat, de úgy érzékelik, hogy elállom az utat.
Pedig nem, simán mehetnének tovább a nyomvonalon.

Na mindegy. Értem bonyolult megoldani, mégis láttam már olyat, ahol kikerültek.
Mondjuk nem egy nagy probléma, mert a játékomat nem befolyásolja, csak furcsa picit, hogy ennyitől megbénulnak.
De îgy hogy leírtad, megértettem az okát.
Viszont tènyleg ne úgy képzeld el, hogy az úttesten állok meg telibe, 5-10% lóg rá a kocsinak max, bőven kikerülés nélkül mehetnének, de nem mennek.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#17058) Alpi. válasza csababarca (#17057) üzenetére


Alpi.
addikt

Szóval Téged az zavar, hogy zavarod a forgalom többi résztvevőjét ? :D Ilyen irányú viselkedésre ki a rák számítana 2077-be, mikor már jelenleg sem látsz senkit ! :DDD

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#17059) Cray Tyler válasza VágniValó (#16993) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Legendary ping tudja ezt, igen. Mondanom se kell, hogy ez a kis addicionális extra adja az alapját az egész buildnek.

(#17060) csababarca válasza Alpi. (#17058) üzenetére


csababarca
őstag

Nem értem miért zavarok azzal másokat, hogy lehúzódok az útról.
Szerintem részletesen leírtam, mire gondolok, hogy parkolok le.
Kis kellemetlenség, nem nagy dolog, csak mivel erről volt szó, leírtam én miket tapasztalok közlekedés alatt.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#17061) Vesa válasza Jinxb1rd (#17056) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Én is sajnálnám... itt létezik járművenként eltérő féktáv, eltérő kanyarodási képesség, felgyelembe veszik a felületet (poros, homokos talajon jobban csúsznak bizonyos járművek). Sok más játékban csupán a gyorsulás és a megcsúszás mértékében van eltérés, a fékről nem is beszélve, ami jellemzően egyformán irreálisan fog még a GTA-ban is. Ahhoz képest, hogy ez enm egy szimulátor, meglepően összetett rendszert írtak rá.

A tudomány a valóság költészete!

(#17062) cyberkind


cyberkind
félisten

De egyébként mondok egy jobbat, van a verseny Claire-nél(talán ez a neve?), ott megnéztem az elsőt, nagyon csicsi, vagi meg király. A verseny vége felé utcahosszal vezettem, de voltam olyan hülye, hogy visszanéztem, nem a gombbal, hanem az egérrel visszafordítottam a kamerát, majd amikor ismét előre néztem, az összes versenyzőt bedobta elém meg rám, mondani se kell, ez se annyira átlagos, a kocsi tropa lett, de a verseny meglett, csak nem értem ez mi meg hogy. :N

Paranormal Cocktivity

(#17063) Cray Tyler válasza Vesa (#17048) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Ezzel egyet kell értenem. Már-már mikrotranzakciós szintre fejlesztették ezt. Egy haverom erre mondta, hogy a Pradoxnál makrotranzakció van. De azért tegyük hozzá, hogy azok a DLC-k igen jók ám szinte mindig! :)

(#17064) Vesa válasza csababarca (#17057) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Ez a része javítva lesz valószínűleg. A Watch Dogs-ban pl. kikerülnek rendesen, de mire megyek vele, ha egyébként maga a játék tizedannyit sem tud nyújtani más téren? A hasonlításnál érdemes egész játékokat vizsgálni, véleményem szerint.

A tudomány a valóság költészete!

(#17065) csababarca válasza Vesa (#17064) üzenetére


csababarca
őstag

Jah hát írtam, hogy nem annyira izgat, mert kb ezt az egy “hibát” tudom felhozni, meg hogy az npc-ken át lehet menni.

Már viszket a tenyerem hogy játszhassak, ez a két hét mint egy elvonó most:D

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#17066) Alpi. válasza csababarca (#17060) üzenetére


Alpi.
addikt

Jajj, ne érts félre ! Full szarkazmus volt ! :D
Sry ! :F

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#17067) csababarca válasza Alpi. (#17066) üzenetére


csababarca
őstag

Jójó közben értelmeztem:D no problem.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#17068) velizare válasza VágniValó (#16993) üzenetére


velizare
nagyúr

szvsz nem perk, hanem legendary ping.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17069) Vesa


Vesa
Topikgazda

Ha már bugok, azt másnál is csinálja a játék, hogy random nem világítanak az AI autók fényszórói és helyzetjelzői? Ütköztem már este emiatt nem egyszer, főleg ködben, hátulról rohantam beléjük mert nem látszottak. Érdekes, mert nem minden autónál csinálja, nehéz eldönteni, hogy ez feature, vagy bug.

A tudomány a valóság költészete!

(#17070) LK válasza Vesa (#17064) üzenetére


LK
addikt

Mafia 2-ben jól megoldották, ahhoz hasonló jó lenne. Hihető, napszaktól függő többsávos lüktető forgalom, koccanásnál kiszállnak a kocsiból, kikerül, dudál. Rádudálsz, elenged. Teherautó,busz, milló féle jármű. A kreszt be kell tartani, mert jön a yard. stb. Az ő megoldásaik nagyon jók voltak. Tudom, a játék motorjától is függ mit lehet tenni és mit nem. Remélem rendbeteszik a harmadik végigjátszásomig.

Láttam már egy fényszóróval kocsikat a játékban. Csak úgy, mint a való életben. :)

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#17071) Alpi. válasza cyberkind (#17062) üzenetére


Alpi.
addikt

Uhhh... az első, városi futamnál mekkora segítség lenne, ha lehetne látni, merre kell menni... :U
Ott voltak érdekes dolgok nekem is. Hogy, hogynem igyekeztem az élre törni, de hamar leesett, hogy miért nem volt nagy küzdelem a helyért. :D Ahogy kell, a pályán rossz sávba mentem, ott ugye jött egy visszarakás, ami jó dolog. Lett volna, de ez átrakás volt, egy másik, pályán kivüli helyre. :DDD Na, onnan soha többet nem tudtam merre van az arra. 6/6 helyezéssel egy ideig még esetlen bájjal próbálkoztam és csodák csodája, elkezdtem felzárkózni... :DDD
A vége az lett, hogy hosszabb, már első helyen lévő, de a pályát továbbra is tökéletesen elkerülő autózás után visszatöltöttem a verseny előtti mentést. :))
Kicsit túl előzékeny a handycap rendszer asszem' ! :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#17072) Fitzgerald válasza Vesa (#17069) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Este nem figyeltem még erre fel, de pl. ahol a Caliburn-t találod a barlangban, ott észrevettem, hogy nem kapcsol be a fényszóró ha nappal mész oda. Éjszaka talán igen, nem tudom.
De ez csak egy a millió apróság közül, amelyekre nem figyeltek...

(#17073) F_Peter válasza csababarca (#17060) üzenetére


F_Peter
őstag

Igazából az lenne autentikus (regény alapján), ha megállsz az úton, kiszálsz és az autód automatikusan elmegy onnan és majd hívásra visszajön.

(#17074) Vesa válasza LK (#17070) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Nem lenne rossz, valóban élvezetesre sikerült, bár nekem inkább a Mafia 1, főleg az eredeti 99-es verzió. Biztos vagyok benne, hogy számos dolgot bizonyos okból kivágtak, pl. a közösségi közlekedéssel vélhetően ez történt, hiszen láttuk a trailerben is, hogy van ilyen, és a városban is ki van építve a metro csak nem tudunk bemenni az állomásokra, illetve egy monorail szerűség is behálózza a várost, jól látható módon.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#17075) Jinxb1rd válasza cyberkind (#17062) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Úgy rémlik hogy valamelyik versenynél csaltak és levágták az utat a kocsik, miközben mi elsők voltunk. És úgy rémlik Claire is külön szólt miatta. De nem emlékszem már pontosan, lehet behaluztam. :DDD

We are only Stardust...

(#17076) morfondőr válasza Jinxb1rd (#17075) üzenetére


morfondőr
őstag

Elég a minimapra pillantani! Folyamatosan spawnolnak az autók a játékos mögé. Ha meg elnézel valamit és falnak mész, akkor szépen bevárnak. Nem is tudom, hogy lehet-e egyáltalán veszíteni versenyt? Ezt kellett volna inkább kivágni, mert szvsz ez a leggyengébb az egész játékban!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#17077) gandalf


gandalf
tag

hogyan lehet tagelni pc-n, a gyakorló kküldetésben ugyanis se a v-re se az egér görgetö gombjára nem reagál?

Gandalf The Grey

(#17078) szTotyy válasza morfondőr (#17076) üzenetére


szTotyy
őstag

Nem hittem a szememnek, hogy milyen gusztustalan módon megvár az ellen, ha hibázok a versenyen. :( Szerintem ez a rákfenéje a mai játékoknak, hogy fenemód könnyűek (azt érzem úgy csinálják, hogy a leghülyébb embernek is legyen sikerélménye), nem a bugok. A bugok benne vannak, elvégre kicsit bonyolultabban van megírva, mint egy Pac-man. Mégis a Pac-man ezerszer nagyobb kihívás, mint a mai játékok. ;]

[ Szerkesztve ]

(#17079) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Van olyan grafikai beállítás pc-n, ami látványra nem ad lényegében semmit, ezért érdemes kicsit visszább venni? 3060Ti-vel nyitott terepen megvan a 60 fps minden maxon, de városban gyakran 40 alá is beesik, jó lenne tartalékba egy +10-15fps.

(#17080) cyberkind


cyberkind
félisten

A Chippin In mellékküldi mikor nyílik meg, vagy ki adja, haladni kéne előre a sztorival, és majd ott szól Johnny?

Paranormal Cocktivity

(#17081) VágniValó válasza Jhonny06 (#17079) üzenetére


VágniValó
addikt

Ambient occlusion-ból 1 értéket vegyél le, + esetleg árnyékbeállítások. De az előbbi 2 pofával eszi a memóriát, akárcsak a volumetric fog.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#17082) Madwe válasza Jinxb1rd (#17056) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem tudom szoktál e normális autós címeket tolni, de arra ami a cpben van, arra mást jelzőt mint hogy súrlódásmentes árkád fizika mást nem lehet mondani az biztos.

(#17083) Lajmund


Lajmund
senior tag

Másnak is csinált már olyat a megküzdöttem az igazságért mellék küldiben hogy a briandance-ba nem vált a modok közt hogy vizuál, audio? Végig vizuált ir ki és át tudok audio modba kapcsolni csak éppen nem irja ki hogy audio és a zöld sáv se vált élénk zöldre meg nem "látja a hangokat". Fél orát bojongtam mire elkezdtem youtube videot nézni hogy mi a probléma mivel a játék elején volt a ilyen briandance azota se 50 ora alatt és elfelejtettem. Még jo hogy néztem vidit.. Ujra inditás meg volt ugyan az. Eddig semmi se bosszatott fel ennyire de ma ez annyira felkurt hogy mára hagyom is a cp-ét elmennek tényleg a buggos anyukájukba most igy érzem :D Fwentebb olvastam a minimap problémát azt is hogy lehet igy megcsinálni hogy az utolso pillantban veszed észre hjol lehet lefordulni agyfasz. Amugy tetszik a játék összeségében bejön.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#17084) WATERDACA


WATERDACA
őstag

A TP szilánkok automatikusan beépülnek a fejlődésünkbe vagy nekünk kell aktiválni?

Őszintén szólva most kicsit összezavarodtam, mert elvileg már volt amit én aktiváltam be, volt amit észre se vettem és eltűnt, ahogy felvettem. :C

u wanted, i got it \o/

(#17085) Vesa válasza Jhonny06 (#17079) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Volumetric Fog/Volumetric Light, nagyon sokat zabálnak, érdemes levenni mert annyit nem jelent látványban, összességében.

A tudomány a valóság költészete!

(#17086) bélanéni válasza Jhonny06 (#17079) üzenetére


bélanéni
őstag

Én 3060Ti-vel városban is nagyrészt 60fps-t ki tudtam csikarni így:
- Minden max kivéve:
- Chromatic Aberration off
- DoF off
- Motion blur off
- Fim grain off
- FoV 85
Ezek kikapcsolásával szerintem szebb képet kapsz, felesleges effektek.
- 4db árnyékra vonatkozó beállítás (2db Local + 2db Cascaded) egyel lejjebb, vagyis MEDIUM
- Screen Space Reflection: Ultra
- Ambient Occlusion: Low (alig észrevehető a romlás, de plusz néhány FPS)
- Ray Tracing és DLSS off

Látom van M.2 SSD-d, én arra telepíteném és nem a HDD-ra.

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#17087) Vesa válasza Madwe (#17082) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Nyilván, de ez nem egy szimulátor! Ide elég amit ad a játék, én még ennyit sem vártam ezen a téren. Nézd meg pl. a Watch Dogs megoldását, és értékelni fogod a CP-t. :D

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#17088) nesh_019


nesh_019
senior tag

[link] Ha még mindig rosszul fut a Cyberpunk 2077, ezzel a programmal javítható a teljesítmény

Ezt próbáltátok már?

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#17089) cyberkind válasza bélanéni (#17086) üzenetére


cyberkind
félisten

Én direkt átraktam sima, sata ssd-ről az m2 ssd-re, de semmi se változott. :D

Paranormal Cocktivity

(#17090) Vesa válasza nesh_019 (#17088) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Igen, volt már. Csodát nem tesz természetesen, visszaröpíti a grafikát 10évvel, kikapcsol kb. mindent, csúnyább lesz a játék, de nyer pár fps-t.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#17091) bélanéni válasza cyberkind (#17089) üzenetére


bélanéni
őstag

Az nem csoda. Viszont HDD ---> SSD esetén a töltési idő, esetleg a textúrák betöltése gyorsabb lehet. Én kizárólag M.2 SSD-t használok, azóta minden anomália megszűnt (stutterek, microlagok, mini beakadások, késő textúra betöltés; mármint univerzálisan, nem csak CP2077 alatt).

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#17092) Fitzgerald válasza nesh_019 (#17088) üzenetére


Fitzgerald
veterán

"Max Boost" -ot próbáltam tegnap 5700 XT-vel, kb. 5%-ot gyorsult 1440p-ben, bármiféle minőségbeli veszteség nélkül. Viszont ha be van kapcsolva, akkor után hiába állítgatsz bizonyos grafikai beállításokon, nem történik semmi. Screen space reflections-t próbáltam pl. állítani miközben futott a progi, az zabálja a VGA-t az összes beállítás közül a legjobban (RTX kivételével nyilván, de az engem nem érint), és off-ról high-ra téve ugyanolyan volt a teljesítmény, illetve nem vettem észre különbséget a tükröződések minőségén sem...
Ha mondjuk 1060-ad, vagy hasonló kaliberű kártyád van és 1080p-ben játszol, akkor hasznos lehet.

[ Szerkesztve ]

(#17093) velizare válasza Madwe (#17082) üzenetére


velizare
nagyúr

én rendszeresen forzázok a fiammal, és pont azt beszéltük vele, hogy ha legalább egy horizon szintre nem tudják megcsinálni, akkor inkább hagyják a fenébe. a gta 4-5 is szar, csak másvalami miatt. az egyik így árkád, a másik meg máshogyan.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17094) Madwe válasza Vesa (#17087) üzenetére


Madwe
nagyúr

Világos. Csak nevettem egyet azon h nehogy árkád módot tegyenek bele, miközben ez is az, nem is kicsit. A fentebb említett forza horizon fényévekkel jobb nála. Pedig az is még bőven a súrlódásmentes árkád kategória :)

(#17095) Kobe válasza Vesa (#17090) üzenetére


Kobe
veterán

Nem tudom, en mar kb 3.-4. alkalommal futok bele a grafika kerdesebe, de valami nem koser.
Rtx2080, drivert frissitettem, geforce expienceben is javasolt beallitasokkal is futtattam mar, meg az itteni custom beallitasokkal is probalgattam (AO, cloud fog stb) de en pontosan 0 kulonbseget latok grafban.... Ami onmagaban nem lenne gaz de az a latvany gyak ugyanaz mint a gta 5, egy fokkal nem tunik jobbnak :( es kozeleben nincs annak amiket 9700K / RTX2080 streameken latok, a jarmuvek gta 5 ben szebbek voltak....

[ Szerkesztve ]

(#17096) omfgk válasza bélanéni (#17086) üzenetére


omfgk
addikt

Screen Space Reflection-ből a Psycho az ami nagyon durván zabálja az fps-t.

Több YT review-ban is volt róla szó.

Annyit megeszik mint a Ray Tracing Reflection.

(#17097) DelArco válasza cyberkind (#17080) üzenetére


DelArco
aktív tag

haladj a fősztorival onnan fog leágazni ez a mellékszál.

Az autóversenyes rész tényleg nagyon rossz lett szerintem.
Jópárszor elrontottam az utat mert kisodrodtam de a többiek türelmesen bevártak a következő saroknál :) Nem értem miért igy oldották meg. Simán benne lehetne hogy nem nyersz és nem jutsz be a döntőbe.

@gandalf
én úgy emlékszem hogy tab-ot folyamatosan nyomvatartva elöbb scanneled őket aztán működik az egér középső gombos tag.
emlékszem nekem sem jöt össze elsőre aztán olvasgattam a fórumokat hogy másnál is volt probléma vele.

[ Szerkesztve ]

Youth hides the key to salvation

(#17098) cyberkind válasza DelArco (#17097) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszi! :)

Paranormal Cocktivity

(#17099) bélanéni válasza omfgk (#17096) üzenetére


bélanéni
őstag

Azért írtam hogy Ultra-n kell hagyni :DDD nálam így megy, de very high is szóba jöhet, gondolom nincs nagy visszalépés a tükröződés minőségben.

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#17100) tomazin válasza velizare (#17093) üzenetére


tomazin
veterán

Tehat egy vezetesre kihegyezett jatek szintjet kellene hozni. Meg gunplayben is egy lovoldozesre kihegyezett jatek szintjet. Es utana meg megy a siras,h mennyi mindent kivettek, meg bugos...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.