Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17101) velizare válasza tomazin (#17100) üzenetére


velizare
nagyúr

vagy megcsinálják rendesen, és az nem a gta 4/5 szint, vagy kár bele erőforrást tenni. a gta5öt is megszokta idővel mindenki.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17102) RubbishBin válasza tomazin (#17100) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Ja, köcsög játékosok! Sőt, személyesen Velizare szarta tele bugokkal a játékot!

;]

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#17103) cyberkind válasza velizare (#17101) üzenetére


cyberkind
félisten

De a Gta sorozat, főleg az 5 egy lötyögés, ez a cyberpunk stílus pedig nem való mindenkinek.

Paranormal Cocktivity

(#17104) Winne


Winne
nagyúr

Vannak azért rossz környékek a játékban, csak befutottam a boltba egy sörért, mire visszajöttem a kocsi 3/4-ét lenyúlták. :Y

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17105) Kobe


Kobe
veterán

Sracok
Olyan bug letezhet, hogy grafikai beallitasok beragadnak, vagy nem mentodnek / kerulnek alkalmazasra?
Config fileban nem lehet valahogy visszaellenorizni, tenylegesen milyen beallitasokon fut a game?

Azert gondolok ilyesmire mert:
- nezegetem az itteni screenshotokat, youtubeon az enyemmel azonos konfiggal keszult graphic settings osszehasonlitokat azonos es nalam azonos beallitasok mellett konkretan nem ugy nez ki a jatek, itt par embernek gyengebb vgan is joval latvanyosabban oorog
Nem arrol van szo, hogy pl 50 helyett ugyanugy csak 40-45 fpsel futna, hanem konkretan effektek "hianyoznak". Pl akarhogy jatszok ray tracinggel, texturaval, stb, a kocsiknal es karaktereknel olyan a kinezet mintha egy gta 5 elotti idokbol animalt valami lenne, es semmi rzekelheto valtozas, semmilyen beallitas mellett
A kocsik pl egy gta 4 szinvonalu, telj3sen matt, egyszinu valamik, semmi fenyjatek vagy barmi hasonlo rajta, mint amiket minden forrasban latok. Fegyok megjelenitese kb ugyanez

- a nyelvi beallitasokat hiaba allitom at, mindig minden inditasnal elfelejti es visszapakolja alapertelmezettre, van hogy a Language resz eltunik a menubol es van h magyar textre van allitva es angolul megy a rizsa....

Emiatt gyanakszom arra h esetleg mas beallitasokat is elfelejt a progi

Elso napokban volt valami config fileos bacodas h allitani kellett benne mennyi memoriat hasznaljon, mert a konzolos settings maradt benne. Ezt meg kell manualisan allitgatni?

(#17106) LK válasza tomazin (#17100) üzenetére


LK
addikt

Minimum cod, de abból is a legújabb.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#17107) Fitzgerald válasza tomazin (#17100) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ez még meg is állna két lábon, ha az erpégé rész legalább "ki lenne hegyezve" rendesen...de ugye a választott lifepath-nek tizedakkora gyakorlati jelentősége van kb. mint ami be lett harangozva, a néhány tényleg fontos, akár a végjátékot is érinthető döntés meg jellemzően nincs eléggé kihangsúlyozva ahhoz, hogy igazi döntésként lehessen rájuk tekinteni. A fejlődésrendszer meg egy hatalmas össze-visszaság...
Mindezt úgy írom, hogy 55 óra után is élvezem a játékot, de ne essünk már át a ló túloldalára: itt tökre nem arról van szó, hogy el kellett vonni erőforrásokat innen-onnan, hogy a játék 1-1 aspektusa kiemelt figyelmet kaphasson...a CDPR nem egy 15 fős garázscég...már rég.
A sztori és a mellékküldetések tényleg kiemelkedőek, de erpégéként is borked az egész, és open world játékként is...
Viszont rendbe lesz téve. Majd.

[ Szerkesztve ]

(#17108) VikMorroHun válasza abéla (#16946) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Én azóta tartalékolok 2-3 tulajdonságpontot. Sose lehet tudni, melyik küldetésnél lesz rá szükség.
Cray Tyler: Az előző generációs konzolport sziszifuszi javítgatása kb. egy hónapig tartott. Valamikor a novemberi csúszás bejelentése idején írták, hogy "ja, bocs, többet kellett volna foglalkoznunk a konzolos változatok tesztelésével". Vagyis addig nem igazán foglalkoztak vele, csak a (novemberi) megjelenés előtt nem sokkal jöttek rá, hogy nem megy.

"Gondoltál már te is arra, hogy NEM LÉPSZ KI EGY AUTÓ ELÉ?" - Hát de ha az utca túloldalán van a mission, wazze? :))

#17052Jinxb1rd: Az általad felvetett dolgokat mind le lehet programozni, néhány változóval meg elágazással. Azt mondjuk nem tudom, hogyan sikerült megoldani CDPR részről, hogy az autók balra a külső sávból próbálnak meg kanyarodni - van, amikor szemből szintén, és ilyenkor szépen megállnak az útkereszteződés közepén, mivel mindkettőnek van valami az útjában. (Néha azzal szoktam szórakozni, hogy eltolom az egyiket az útból, de makacs, és megpróbál visszamenni a helyére. :) ) Nem tudom, találkozott-e már valaki Dune 2-vel, vagy hasonló játékkal huszonvalahány évvel ezelőtt. Ugyanez a probléma jelentkezett időnként, hogy két jármű viszonylag kis helyen (épületek között) megpróbált egymással szemben haladni. Amikor ütközést észleltek, mindkettő megpróbált kitérni - néha ugyanabba az irányba - és újabb ütközés jött létre. De az akkori programozók meg tudták oldani a feladatot.

Másik ilyen helyzet a korai LAN hálózatoknál jelentkezett. Ha két gép egyszerre próbált adatokat küldeni a hálózatra, akkor adatforgalom helyett csak zaj keletkezett. De erre készültek különféle protokollok, hogy minden gép sorra kerülhessen, észleljék az ütközést, várakozzanak (esetleg eltérő ideig), és előbb-utóbb minden adat (vagy a másik példában autó) eljusson a rendeltetési helyére. Szerintem ebben a játékban pár hét alatt meg lehetne írni a közlekedést vezérlő algoritmusokat - csak le kellene ülni, és rendesen meg kellene tervezni.

Vesa: Igen, az autók lámpái nem világítanak, ha a közeledbe érnek. Hiba.

WATERDACA: A TP szilánkokat nekünk kell aktiválni. Bár az utóbbi 3-4 db, amit felvettem, fogalmam sincs, hova lett, mert sehol nem találtam a tárgylistámban. De korábban volt, amit használnom kellett, és ki is írta a játék, hogy szereztem n tapasztati pontot.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#17109) Bep válasza VikMorroHun (#17108) üzenetére


Bep
senior tag

Mondjuk ez a mostani gyalogos gázolásos esetem, ahol szemtanú voltam, enyhén cserben hagyás gyanús :DDD :DDD :))

[Videó]

(#17110) CJ4567 válasza Vesa (#17055) üzenetére


CJ4567
veterán

Billentyűzeten eddig egyetlen egy autóra mondtam azt, hogy na ez tényleg vezethető, az pedig a Shion "Coyote" volt.

No Sana No Life

(#17111) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Valakinek sikerült már V titkos lakásába bejutnia? Néztem róla videót,de nekem nem akar úgy viselkedni a karakter ahogy a videóban a srác csinálja [link]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#17112) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Ezt a kanyart is kimaxolta a jó öreg Caliburn.

Aztán elment a nap, fáztam és lemásztam róla. Időben.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#17113) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ez a craft rendszer gyötrelmes. 70 óra játék alatt végig kraftoltam meg kb. mindent lebontottam, most vagyok 12.5 szinten craftból és fogalmam sincs, hogy a maradék fél szintet hogy érem el...

Zöld nekomata sniper kraftolásával húztam 2 szintet a crafton, gyártottam majd lebontottam és újra gyártottam őket, de ez így kiakasztó, több száz gyártásról és lebontásról van szó.

Le tudtam kraftolni meg kicsit húzni 3 legendary fegyvert, de arra esélyem sincs, hogy pl. ruhát upgradeljek vagy craftoljak.

Meg ugye Dex fegyverét meg hasonlókat tudnál craftolni, de csak ha nem bontottad le az alapot... Utána már nem tudsz újat csinálni, hiába figyel ott a craft recept az epic Dax pisztolyhoz, ha kell hozzá az alap kék pisztoly, de ezt persze nem mondja semmit, most meg már késő...

Szerettem volna Johnny ruháit upgradelni, de így esélytelen. Vagy nézek valami expolitot erre, hátha van alapanyag sokszorosításra valami...

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#17114) Vesa válasza Kobe (#17105) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Szerintem készíts backup-ot a mentéseidből, és reinstall! Furcsa hiba, de biztosan hiba, mivel a kártyádnak Ultra beállításokon kéne vinnie a játékot, a natív RTX-et leszámítva a legjobb látvány mellett.
Az említett EZoptimizer nem neked való az RTX2080-al, csak szétcseszi a játékod grafikáját.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#17115) Vesa válasza CPT.Pirk (#17113) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Vannak perkek a Tech. képességen belül, melyek esélyt adnak pl. ingyenes tárgykészítésre, de van olyan is, amivel több nyersanyag nyerhető ki szétszedéskor és olyan is, ami a szükséges összetevők számát csökkenti (meg még egy csomó más hasznos is). Ezeket fejleszteni kell, ha Tech Build-re akarsz rámenni. Összetevőket lehet vásárolni is, pénzt szerezni pedig elég könnyű a játékban, tehát így is megoldható. Legendary összetevőket is vettem már kereskedőtől, ha éppen az kellett. Emellett rengeteg található városszerte elszórva, és a küldetésekről is összeszedhető elég sok. Tech./Int. vonalon fejlesztettem az első karaktert, de nem volt ilyen problémám.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#17116) CPT.Pirk válasza Vesa (#17115) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Minden perk meg van ott véve. Az összetevők vásárlásával meg az a gond, hogy mindenből csak 50-et ad egy vendor. A zöld meg a kék dolgokból jóval több kellene...

*természetesen mindent lootoltam, amerre jártam.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#17117) bozont válasza Vesa (#17115) üzenetére


bozont
veterán

Lehet alapanyagokat is craftolni (azt nem tudom hogy perk adta-e vagy a crafting ág szintjéhez kötött). Ugyanakkor jelenlegi formájában eléggé macerás a dolog. Csak egyesével lehet gyártani és mivel a normál és uncommon alapanyagból van rengeteg így onnan kell indulni. Viszont 1 legendary-hoz kell 9 epic, 1 epic-hez 9 rare és így tovább. Például ha kell 40 epic alapanyagot gyártani, ahhoz kell 360 rare és ha épp nincs belőle elég (fogy szépen ha upgradelget az ember) akkor egyesével legyártani nem valami szórakoztató.
Jó persze ott van a perk ami ad esély az ingyen gyártásra, de még mindig nem túl kényelmes.

#17116 CPT.Pirk
Azt hiszem 24 óránként resetőldnek az árusok és akkor újratermelődik az alapanyagkészlet.

[ Szerkesztve ]

(#17118) Vesa válasza CPT.Pirk (#17116) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Akkor passz, én csak néhány fegyverre mentem rá, ruhából találtam olyanokat, melyek jók voltak a játék végéig, ezért nem craftoltam ruhát egyáltalán (csak fejlesztettem rajtuk itt-ott). Nem igazán nehéz a játék, nem volt értelme többet húzni rajta, így is elég OP karakter lett. Talán ezért nem jött ki nálam az amit írsz...

bozont
Igen így van, de ezzel a lehetőséggel szintén nem éltem. Egy balance ráférne a játékra itt-ott, és pár helyen lehetne átgondoltabb. A lőszergyártás is macera, nem tudom miért nem lehet megadni egy darabszámot és kész, kézzel kell "egyesével" pörgetni..

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#17119) CJ4567 válasza CPT.Pirk (#17113) üzenetére


CJ4567
veterán

"Ez a craft rendszer gyötrelmes. 70 óra játék alatt végig kraftoltam meg kb. mindent lebontottam, most vagyok 12.5 szinten craftból és fogalmam sincs, hogy a maradék fél szintet hogy érem el..."

Upgradelj legendás fegyvereket, én ha az Archangelem fejlesztem, az több, mint 1000 xp.

Van egy tippem: Kraftolj lila EMP gránátokat, itt megtalálod a blueprint helyét[link] , azokat bontsd le, és ha megvan a tune-up perk, a lila alkatrészekből tudsz legendásat csinálni. Ha van elég alkatrészed, és megvan Ozob's Nose , akkor elkezdheted azt craftolni, és azt lebontani.

No Sana No Life

(#17120) omfgk válasza CPT.Pirk (#17116) üzenetére


omfgk
addikt

Vegyél üdítőket az automatákból.
Azokat bontsd utána fel.

10 dolcsi/db. 40+ dollárnyi cucc jön ki belőle (ha eladná az ember).
A zöldből pedig lehet kék vagy lila cuccot gyártani amik kékeket dobnak.

[ Szerkesztve ]

(#17121) Vesa válasza CJ4567 (#17119) üzenetére


Vesa
Topikgazda

"Upgradelj legendás fegyvereket én ha az Archangelem fejlesztem, az több, mint 1000 xp. "

Ezt jó, hogy írod, én nem figyeltem meg, de akkor ezek szerint nálam is ettől ment fel az xp, mert főleg csak legendás fegyvereket húztam a játék közepétől.

A tudomány a valóság költészete!

(#17122) SenorGrande válasza st3v3np3t3r (#17111) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Igen, én már kilootoltam.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#17123) st3v3np3t3r válasza SenorGrande (#17122) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Hogy sikerült feljutni? Nekem nem sikerül kicsikarni azt a mozdulat sort.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#17124) proci985 válasza CPT.Pirk (#17113) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

lila fire (vagy lehet az emp is jo) granat egy common + egy uncommon, es ha szetszeded, akkor rare / epic componentet ad. legendary component mehet upgradebol, rare/epicet olcson megoldja a granat, de a hajad le fogod rakni mire egyenkent megnyomva a gombot lecraftolsz mondjuk 200at ami kell egy jobb upgradehez. talan majd egyszer lesz tomeges upgrade is, de tippre az elite granatoknal elszurtak a balanceot es nem lennek meglepodve, ha valamikor javitanak.

ozob granat (ehhez az ozob bozo kuldetes kell) kapcsan en nem vagyok biztos, hogy azt is megeri szetszedni mert unique component is kell hozza, de lehet.

component upgradet felejtsd el, beleoszulsz, mire valamennyit legyartasz egyenkent. unique componenteknel ahol kell mondjuk max 20 ez elfogadhato, de nyomogasson egy gombot masodpercekig 80szor akinek harom anyja van egyetlen unique miatt. vendoroknal max 50 epic van egyszerre kb 12000 korul, figyelembe veve a jobb uniqueok arat 2-3 bolton vegig kell menni mire kapsz eleget szoval megint nem opcio.

---

ja igen, ugy nez ki hogy max street cred szinten az arusok nem adnak el unique ruha blueprinteket akkor sem, ha eloszor jarsz naluk, szoval ez a resz korabban reszben bugos volt es jelenleg teljesen bebugzott. remelhetoleg javitjak, mert nem lehet legendary fejfedot craftolni ahogy nezem.

---

ha int builddel mesz es eleve ugyis vegighackelsz mindent (tehat dogivel lesz komponensed), akkor csak a legendary quickhackok legyartasabol is pillanatok alatt megvan a 10+os crafting.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17125) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Unalmamban megcsináltam az Öngyi Endinget. Eddig ez siratósabb vége. Panam nagyon ki volt ki volt akadva, Judy-t nagyon sajnáltam. A többit nem néztem meg. Így ez lett a hatodik EndingGame mentés.

A titkos kecóhoz egyszerűen nem tudok eljutni,akárhogy próbálom.

Egyetlen 1 mellékes meló maradt meg, egy kaja automatás.Odamegyek és semmi nem történik.

A Kerry-s melléksztori is megállt. Felgyújtottuk a jachtot. Elköszöntünk és azóta semmi.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#17126) proci985 válasza st3v3np3t3r (#17125) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a titkos kecohoz el lehet jutni az egyik ending (The Sun) alatt.

a mellekkuldetesnel megint beszelni kell az automataval picit kesobb.

Kerrynel varni kell amig megint jelentkezik utana.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17127) st3v3np3t3r válasza proci985 (#17126) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

:R

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#17128) modflow


modflow
veterán

Ha végigviszem a fő küldetéseket, akkor tényleg vége a játéknak és nem tudok visszatérni a mellékküldetésekhez?

Csak mert ugyan van egy csomó mellékküldetésem, de mind nagyon magas veszéllyel. Ennek ellenére kipróbáltam és akkor be is láttam, hogy a jelenlegi karakter szintemmel azok nem teljesíthetők....

Csak akkor azt nem tudom, hogy fejlődjek akkor? :F

(#17129) Peace válasza bélanéni (#17086) üzenetére


Peace
nagyúr

Na ez a gusztustalan, hogy azt kell kikapcsolni, ami miatt a videókártyát vettem, az a fránya RT. :( Engem ez ba**ott fel. De aztán elengedtem. Maradt az 1440p max grafika. :(((

(#17130) Peace válasza modflow (#17128) üzenetére


Peace
nagyúr

Ha végigtolod az uccsó küldetést, akkor utána visszadob a végső misszió előtti állapotra. Én 44-es lettem, mire oda jutottam.

(#17131) VikMorroHun válasza Kobe (#17105) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Cyberpunk 2077\r6\config\settings\options.json és
Cyberpunk 2077\r6\config\settings\platform\pc\options.json

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#17132) D1Rect válasza Kobe (#17105) üzenetére


D1Rect
félisten

Ingame nem tudod állítani a textúrákat, csak menüből.
Nem lehet, hogy neked ez hiányzik?

(#17133) bélanéni válasza Peace (#17129) üzenetére


bélanéni
őstag

Nekem RTX ON + RTX Lighting off + RTX Reflection Medium + DLSS Quality mellett simán megvolt a stabil 60fps ugyanezen beállítások mellett, de bárki bármit mond, legalábbis 1080p-ben elég ratyi ez a DLSS, még Quality mellett is. Pl a karakter az inventoryban kb 3x elmosottabb mint DLSS off mellett. Nekem fontosabb hogy ilyen kompromisszumokat ne kelljen kötni, éles legyen minden + 60fps meglegyen, mint az RTX bekapcsolása. Továbbra is azt mondom, inkább kicsit más, de nem jobb számomra RTX ON mellett. Vagy nagyon bele kell magyarázni. "Látatlanban" ugyanez volt a véleményem, most RTX 3060Ti-t birtokolva is ugyanez maradt. Biztos egyszer jó lesz ez a dolog, vagy inkább azt mondanám, alap funkció lesz, de ahhoz még ki kell halnia 1-2 GPU generációnak. Én határozottam a stabil 60fps és kis erőtartalék miatt vettem 1080p-hez a kártyát, nem a Ray Tracing miatt, azt egyelőre én is elengedem, viszonylag könnyen :)

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#17134) modflow válasza Peace (#17130) üzenetére


modflow
veterán

Én 12-es vagyok. :D
Köszi!

(#17135) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kerestem a topikba, de nem igazán volt róla szó.
A secret ending-et lenyomta valaki? Nekem esélyem se volt, mert végig jóban voltam Johnny-val. És ahhoz pedig 50%-on kell állnia a Johnny százalékának. Egyébként ezt a Johnnny (Samurai), és Pirula statokat lehet maxolni? Mert nekem 70% és 60% volt a max, amit ki tudtam hozni belőlük.
Szóval visszatérve a Secret Ending-re, érdekelne, hogy milyen nehéz? Kell e hozzá az lvl50 megint? Mert az első végig játszáskor ugye mindent megcsináltam a játékban, amit lehetett, így a végére brutál erős lettem. És most tudatosabban fogok fejlődni, még erősebb leszek. Bár mivel a Kézifegyvereket maxolni akarom lvl20-ra, az lehet, hogy így is - úgy is el fog tartani lvl50-ig. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17136) drachoHUN válasza CPT.Pirk (#17113) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Duplicate glitch-el bármit lehet sokszorosítani pillanatok alatt. Percek alatt ki lehet maxolni a Craftingot is, amihez szintén alap az előbb említett glitch, és a játék egy másik hibája. Tele van vele a youtube.

Forza JUVE!!!

(#17137) proci985 válasza .LnB (#17135) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

amit leirtal, hogy mi kell hozza, az hulyeseg. a weboldalak joreszen igy van, de NEM ezen mulik. egyebkent cyberpunknal eszmeletlen, mennyi fel/hamis informacio van clickbait oldalakon, szoval ez inkabb azoknak szol.

[link] ez a jo guide. a friendship level NEM szamit, lehet 50 es 70, tobben teszteltek. az egyetlen ami szamit az egyetlen dialogus aminek lepesrol-lepesre stimmelnie kell a misszio Chippin in alatt es kell a Blistering Love.tobbi masik mellekkuldeteseken is mulik, de pl a katana buildekkel legalabb egy melekkuldetesnel Johnny nem lesz boldog (Delamainehez 10 iq kell es ha jol emlekszem az hat ra, de lehet tevedek).

van egyebkent build ra, bar szvsz egy jol megepitett hacker builddel is menne, egyedul a boss amit nem tud 1hitelni a system reset, bar ot neki eleve a hpja harmadat leuti az elso tamadas, a maradekot meg elvileg ki lehet kiteolni az O clockkal.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17138) Kobe válasza Vesa (#17114) üzenetére


Kobe
veterán

Valoszinuleg windows install lesz belole
Ha minden igaz, asus AI Suite 3 okozza a problemat, nem tudni miert..... de CDPR oldalan van egy kb 20 oldalas forum ahol mindenki arra panaszkodik hogy asus moboval + rtx karival rendelkezo usereknel ha fent van az AI Suite akkor a grafikat + fpst egy fix szintre lovi be a game, akarmit is csinalnak

Az AI Suiteot meg nem sikerult registrybol kiirtania senkinek rendesen csak win installal

(#17139) Peace válasza bélanéni (#17133) üzenetére


Peace
nagyúr

Nálam olyan diavetítések voltak, hogy csak na. 1080p RTX ultra DLSS Quality. Főleg harcnál. Én is inkább azt mondtam, hogy legyen meg a stabil 60 és ez 1440p max grafikán meg is lett. Csak kicsit csalódtam, mert pont az RT miatt vettem meg a kártyát. Control legalább rohadt jól nézett ki. :P

(#17140) .LnB válasza proci985 (#17137) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát ezek a választások pont azt eredményezik, hogy Johnny-val a kapcsolatod nem lesz 60-70%. Hanem 50%-on megáll. :D Úgyan ezt néztem én is, de videót. Abba is pontosan ugyan ezek a lépések vannak benne.

A Smasher-re én azt használtam, hogy mozgásképtelenné tettem mindig hack-kel. Aztán szórtam alá a gránátokat, közbe meg szúrtam a fejét a critekkel. Nem igazán tudott megmozdulni. :)

Delamaine quest-nél nem csak a tech megoldás. Az is jó, ha szétlövöd a magot. Johnny mondja is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17141) Peace válasza modflow (#17134) üzenetére


Peace
nagyúr

Miafa**???!!!!!!! :Y 12-es szinten a végső küldetésnél? Azt hogy? :F Vagy rosszul értettem remélem és nem vagy még a végénél....nekem sose volt gondom, gyönyörűen lehet látni, hogy merre visz a játék a mellékküldetésekkel, amik teljesíthetők. 44-es szint röhögve meglett csak a sárga kérdőjelekből és az összes telefonon érkező mellékküldetéssel.

[ Szerkesztve ]

(#17142) Kobe válasza D1Rect (#17132) üzenetére


Kobe
veterán

Nem ingame probaltam, hanem fomenubol, jatekba lepes elott. A nyelvi beallitasok menu (es maga a beallitasok) pl fomenuben is hol megjelennek, hol nem....
Ingameef lott akarmit allitottam, en nulla valtozast lattam

(#17143) proci985 válasza .LnB (#17140) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

mas is hat ra, elvileg ezekkel a valaszokkal meglehet a 70 is. egyik youtuber kiprobalta, csak nem talalom a linket.

varj, Smasherre akkor annyi a trukk, hogy "mozgaskeptelenseg" / reset optics + emp? :DDD erre nem is gondoltam, de realis. foleg, hogy ugy 30-50% hp alatt elkezd szetesni, es igazabol 20 alatt mar nem veszelyes. az elektromos tamadas meg maxon eleve 66%ig viszi a hpjat.

ugye minden masra ott az unique deck a dupla system reset + contagion spawnnal es mivel pillanatok alatt breachel gyakorlatilag az ellenfelek azonnal dolnek el. aztan akkor meg ott a detonate grenade es a suicide.

azert a vegen kicsit szomoru voltam amikor meglattam, hogy Alt hozzam kepest is dupla sebesseggel hackel :DDD.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17144) .LnB válasza proci985 (#17143) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, igazából ha igazad van, az még jó is. De ezekről a Chippin' In és Blistering Love válaszokról tudok, szóval ez a lényeg. ;) Aztán majd szétlövök mindenkit.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17145) Peace válasza .LnB (#17140) üzenetére


Peace
nagyúr

Smasher az egy vicc volt, talán 4-5 vágás. :( Mondjuk az egész játék túl könnyű normálon sajnos. Hard-on meg irritálóan nehéz. Nekem legalábbis. Mikor sorra haltam meg, akkor ment fel a pumpa és vettem vissza normálra.

(#17146) .LnB válasza proci985 (#17143) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Volt egy Legendary OS-em az első végigjátszás alatt. És elég sokat használtam a hack-eket. Nekem leginkább a "Fertőzés" vált be. Rájuk nyomtam, folyamatosan terjedt a tömegben. És mellé osztottam őket Johnny fegyverével. Pillanatok alatt pusztult el mindenki. A legtöbbet, már maga a fertőzés megölte. Volt pár perk téve erre. Például, hogy több emberre, nagyobb területre terjedjen.
De Smasher-nél csak az volt a cél, hogy ne mozogjon. Mire lejárt a hack, meghalt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17147) proci985 válasza .LnB (#17144) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

en nem kuldtem el a fenebe elsore, szoval csodalkoztam hogy varok es nem tortenik semmi hiaba varok 5 percce:DDD.

ahogy nezem reaperre foleg katana builddekkel mennek, de nagyon sok a zorej az oldalakon.

tippre max int + technology + body mindenkepp kell (bodybol talan eleg a 16-18 a second heart miatt), az elvileg 40es szint. maradek mehet mehet talan reflexbe vagy coolba, elvileg a reflex az idolassito cyberware miatt jobb. technologybol lehet eleg a 18 a legendary upgradek miatt. cyberware miatt ez nem fontos, de egyebkent ruhazatot eleg macera fejleszteni.

fertozes a contagion. en system resettel szoktam kombinalni, meg nekem is ki volt huzva melle az osszes tamado skill, ugy meg tenyleg undoritoan hatekony tomegben. 2 ellenfelre meg ott a reset. megtamogatva cooldown es resource csokkento skillekkel nincs nagyon ellenfel.

Tetratronic Rippler ugye eleve elmebaj a kobon, ketteseve castolja az ember a detonate grenade / suicide / system resetet, ugy meg pillanatok alatt refreshel minden.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17148) Cifu válasza proci985 (#17143) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Smasher harc:

Én Cyberware Malfunction-t toltam, az plusz a Reset Optics untig elég volt (igaz 50-es szinten...).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#17149) bozont válasza Peace (#17145) üzenetére


bozont
veterán

Nehéz? Én hardon játszottam végig és az első 5-10lvl tényleg volt egy kis kihívás, de utána, ahogy kezdtem kiismerni a játékmechanikát elég gyorsan könnyűvé vált. Én body/reflex és végül tech ágat húztam ki, AR/blade perkekkel és úgy is pár vágás volt a boss. Ott is mikor hívta az erősítést egyszerűen álltam csak egy helyben és bedaráltam őket AR-rel.
Nagyon kell majd a balance rework ide.

[ Szerkesztve ]

(#17150) .LnB válasza proci985 (#17147) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát én nem Katana-val fogok az tuti. Max Reflex. Magas Body a HP miatt, és Int. A többi nem érdekel. A Tech jó lenne a visszanyerhető modok miatt. De azt elengedem.

16 Body kell a második szívhez. Azt majd beszerzem. Úgy is van achivement is rá. Szóval 20 Reflex, 16 Body, maradék 14 meg int lesz akkor. És megnéztem 14 int-tel pont meglesz a Pestis perk is.
Hát majd meglátjuk. Még messze vagyok, nemrég kezdtem a második végigjátszást. De akkor ez lesz a build.

Időlassítást se használtam az első végigjátszás alkalmával. Most majd akarok. De még nem néztem, hogy mi kell hozzá. Esetleg tanács? :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.