Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16301) Léc


Léc
tag

Erre van valami megoldás hogy nem használja ki a GPU-t meg CPU-t teljesen és emiatt kemény FPS dropp van? (3900X, RTX 3080)

Ryzen 7900X3D, ARCTIC Liquid Freezer II 360, MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G, Corsair 32GB KIT DDR5 6200MHz CL36 Vengeance Black, ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI , iPhone XR 64GB, Playstation 5 Digital Edition (https://www.twitch.tv/hangyapajesz)

(#16302) abridabri válasza Léc (#16301) üzenetére


abridabri
veterán

Vsync ON gyanus nekem .

(#16303) Chalez


Chalez
őstag

Fú srácok...most értem utol a topic sebességét, gyakorlatilag kb. 2000 hsz-szel voltam elmaradva egy idő után. A launch kezdetekor rögtön elkezdtem a játékot, majd aztán egy kis gépfejlesztés és kemény tesztelések miatt nem toltam annyit mint amennyit szerettem volna. 30+ órám van benne, de meg kell mondanom, hogy nagyon odavagyok érte. Van pár apróbb bug amin kiakadtam néha, de egyik sem egetrengető. Baromi jó a gunplay (nekem) gyakorlatilag első játékom tisztán kontrollerrel PC-n. Úgy lövök néha, mint 10 éves Pistike a búcsúban, akinek légpuska helyett véletlenül egy AK került a kezébe.... Tetszik a sztori, a küldetések, a kraftolás, a hekkerkedés, ha úgy kívánja lopakodom, vagy ha úgy érzem akkor dara mindenkit.
A graf szinte maxon, RT ultra, dlss quality, és ilyen 70-80 fps az átlag. 1080p-n tolom 65" OLED-en, gyakorlatilag folyik a nyálam a látványtól. És igen, én ezt a kompromisszumot választottam, inkább legyen fluid a játékmenet kisebb felbontáson, mint vánszorogjon 35-40-el. A grafika gyönyörű, változatos, a pályadesign aprólékos. Rengeteget vezetek, nagyon élem a közlekedésemet. Felparkolok korlátokon keresztül a járdára, kit érdekel ;)
Múltkor lent nyomultam Lizzie bárjában, és közeledtem a music hangforrása felé...egyszercsak megszólalt az asszony valahol mögöttem, hogy úr isten, elindult alatta a kanapé ;]
Hát tehetek én arról, hogy kicsit felcsavartam a mélyet a subládán :DDD
Bizonyos szempontból sajnálom azokat, akik ezt nem tudják így megélni, vagy nem is akarják, de legfőképpen a konzolosokat, mert valahol tényleg át lettek b@&$va :(((
Remélem a CDPR kikalapálja még nekik is a játékot élvezhetőbb szintre, szerintem van még remény. Várom a patch-eket, remélhetőleg szórni fogják ki őket, és még jobb lesz a játék. Jobb AI, jobb balance, tartalmak és DLC-k.
Na go vissza NC-be az ágyba aludni, aztán pár óra és hagyom magam ismét beszippantani :K

(#16304) Adam_Shepard válasza Szigii (#16288) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Én nyomtam neki, de még semmit nem írtak.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#16305) Adam_Shepard válasza hszilard666 (#16299) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Melyik módot választottad? Csak mert megszivat es a valasztott ELLENKEZOJE lesz a vegleges 50 oles utan.

amugy all. Mennek questre es Panam igy he van ragadva. Mit lehet ezzel csinalni?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#16306) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Na a végére értem a játéknak.

Spoiler az én befejezésemről és minimálisan a többiről is:

Hááát egy hangyafasznyit vegyesek az érzéseim. Amikor megláttam, hogy milyen végkifejletet hoztam össze, szinte biztos voltam benne, hogy ez a "legrosszabb". Átadtam magam az Arasaka-nak, hogy másolja le a személyiségemet. Ennek ellenére ez a végkifejlet nagyon jól megvolt írva itt a végén és nagyon hatásosan, átérezhetően mutatták V-t, látszott rajta az elkeseredés, hogy hiába tettünk meg mindent, még mindig a halál elől menekülünk. Ez mind ott volt az arcán amikor a végső műtétre befeküdtem. Kiváló volt az arc mimika. Viszont azért vegyesek az érzéseim mert miután utána olvastam a többi befejezésnek én nem találtam igazán pozitív befejezést. Talán az a legjobb amikor Panam segítségét kérjük és a végén az lóg a levegőben, hogy Ők talán ismernek egy olyan embert aki segíthet, hogy ne murdeljünk meg 6 hónap múlva. Valamint az sem jön be annyira, hogy az utolsó küldetés elé dob be a játék és így csinálhatom tovább a side questeket. Nekem ez így nem adja igazán. Úgy lenne igazán jó érzés tovább játszani, hogy a karakter mögött ott van, hogy megoldottuk a problémát.

Összességében tetszett a fő sztori és a side questek is hozták kb ugyanezt a szintet, néha még jobbak is voltak. PS5-ön játszottam, kb 20-25 crash-el és sok kisebb-nagyobb bug-al, de nem tudta elvenni a kedvemet a játéktól mert beszippantott. Várom a nextgen patchet, hogy azzal majd még 1x kipörgessem.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#16307) Adam_Shepard válasza ImACeltic (#16306) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Van 6+1 befejezés. Namost ha platinazni akarod akkor vegigmennel ezen 7x? Az idegesit hogy mire odajutok hogy bedaralom ezt a rengeteg idohuzo kek questet addigra vagy bepatchelnek egy ng+t vagy nemtom.

én a titkos endinget tekintenem kanonnak. (Ja, lespoilereztem magamnak)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#16308) ImACeltic válasza Adam_Shepard (#16307) üzenetére


ImACeltic
őstag

Én tuti nem platinázom. :D Az túl hosszú lenne. De még egy végigjátszást simán megér a nextgen patchel. Amúgy igen, a secret ending sem rossz.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#16309) shotika válasza hszilard666 (#16299) üzenetére


shotika
őstag

Ne is mondd, én meg se csinálom a küldit, amiben kér, hogy vigyem vissza a gazdájához.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#16310) nincsnév007 válasza hszilard666 (#16299) üzenetére


nincsnév007
őstag

a di dam dum dum meg egy rihanna zene :D

(#16311) shotika válasza Adam_Shepard (#16305) üzenetére


shotika
őstag

Panam már csak ilyen kis vicces.

Nekem az egyik küldetésben, nem szállt fel a motorra, az meg elindult nélküle :D

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#16312) Fitzgerald válasza Cifu (#16280) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Akkor ezek szerint csak nem figyeltem eléggé. Viszont átdolgozhatták volna az UI ezen részét, hacsak tényleg nem arról van szó, hogy terveznek még oda valamit a jövőben...

(#16313) leviske válasza ImACeltic (#16306) üzenetére


leviske
veterán

Ha nem adod át magad az Arasakanak, akkor meg kell támadnod a tornyot. Ezzel nem igazán feküdne az, hogy utána csendben még furikázol a város minden szegletében. Ráadásul pont az első endiged az, amiben meg eleve V csak Mikoshi-ban létezik tovább.

Szerintem elfogadható kompromisszum, hogy azt választották, amit a Witcher 3 esetében is.

(#16314) Cifu válasza megint én (#16297) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Úgy, hogy side questeket meg NCPD küldiket tolok, és ha jól rémlik 46-os szintű vagyok. Cool 20, Intelligencia 18, Reflex 16.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16315) Adam_Shepard válasza shotika (#16311) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

de mi? akkor ez ennyi? nem lehet megcsinálni a questet?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#16316) abridabri válasza Chalez (#16303) üzenetére


abridabri
veterán

65" 4k OLED 1080p-ben az pont 33,89 PixelPerInch ,nem bántásból mondom : az nagyon ocsmány lehet :O
Inkább próbáld ki 4k RT offon ugyanannyi fpsed lesz ,de legalább nem lenne pixeles :R

[ Szerkesztve ]

(#16317) Madwe válasza Adam_Shepard (#16307) üzenetére


Madwe
nagyúr

A platinához nem kell 7x végigvinni (eleve csak 4 befejezés ad trophyt) mert a point of no return elötti mentéssel megoldható :) [link]
a közel 2millió ed kocsokra már neccesebb :)

(#16318) Adam_Shepard válasza Madwe (#16317) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

jó, itt arra akartam utalni hogy ha egybol menni kell ngbe mint egy soulsban akkor az nagyobb szivacs lenne. Pont most csinalom a kocsikat. Nemtom mennyi van meg ahogy haladunk a storyval de mar csak 3 van a listaban perpill.

a pénz hekkel (Branchesi megötszörözve -20000 ed - 1 automata) viszonylag sok idő mert mindig menni kell vkit lehuzni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#16319) Triathlete válasza Adam_Shepard (#16315) üzenetére


Triathlete
senior tag

De, a motor mögött "repül" 20-30méterrel.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#16320) Argh!


Argh!
aktív tag

Ez hatalmas :D [reddit]

(#16321) Madwe válasza Adam_Shepard (#16318) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nade pont ez a baj h kiskaput használva is sok idő :) teéjesen unbaéanced a pénzszerzés, na nem mintha a skillek a szintezés az eléenfelek szinteződése vagy a craftolás balanced lenne, iszonyat mennyire félkész ebből a szempontból is...

(#16322) beef válasza Argh! (#16320) üzenetére


beef
őstag

Amikor azt hinnéd, hogy Keszeg trükkjeit nem lehet űberelni...
CDPRed: - Fogd meg a söröm.

(#16323) Léc válasza abridabri (#16302) üzenetére


Léc
tag

Valóban Vsync ON de 144Hz-es monitorom van :)

Ryzen 7900X3D, ARCTIC Liquid Freezer II 360, MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G, Corsair 32GB KIT DDR5 6200MHz CL36 Vengeance Black, ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI , iPhone XR 64GB, Playstation 5 Digital Edition (https://www.twitch.tv/hangyapajesz)

(#16324) ImACeltic válasza leviske (#16313) üzenetére


ImACeltic
őstag

De kaptunk elvileg új testet nem?

Amúgy meglehetett volna oldani szerintem a torony támadás után is a dolgot, hogy ne legyen utánunk hajtóvadászat. Vagy a toronyban kitörölni a fő szerverről a "történetünket" vagy mondjuk Vik megpiszkálja a fejünket és új azonosító kódot kapunk meg ilyesmi.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#16325) Chalez válasza abridabri (#16316) üzenetére


Chalez
őstag

Nem ocsmány, dehogy is... Nekem az RT baromira adja, nem szeretném kikapcsolni. Viszont így csak ebben a formában folyékony, már 1440-ben sem az, a 4k-ról nem beszélve, próbáltam őket. Maradt a full graf+RT+1080p :D

[ Szerkesztve ]

(#16326) Adam_Shepard válasza Madwe (#16321) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

nembaj, innentől kinyeshet az egész farmolgatás :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#16327) mettek válasza Adam_Shepard (#16318) üzenetére


mettek
addikt

Hogy ad 20ezret? A pénz hekk maximum 100%-al növeli a mennyiséget és egy hekkelés alapból 500-1200 dolcsi között az attól függőben mennyire jól sikerül a hekkelés, tehát a pénz hekkel max 2500 körül adhat...nem nagyon értem.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#16328) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

amd vga-val (580/8) mivel screenshotoltok ami nem ugrik össze a cp-vel? :R

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16329) Juhasz27 válasza mettek (#16327) üzenetére


Juhasz27
tag

Fene tudja hogy nézi... Nekem a legtöbb hekkpénz 10100 Eudodo volt.

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#16330) VikMorroHun válasza Cifu (#16280) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Szerintem ezt simán meg lehetett volna oldani, csak kellett volna egy kijelző, hogy mennyire vagyunk a kiberpszichózistól. Aztán, ha valaki túlzásba viszi, jött volna egy MaxTac csata, és game over.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#16331) Peace


Peace
nagyúr

Csinált valakinek olyat a GOG verzió, hogy a pár 100MB-os patch helyett elkezdte leszedni újra az 54 GB-ot??? Beléptem GOG-ba....updating....0/54GB. 1.04-es volt a játék, mikor legutoljára játszottam vele.

(#16332) Adam_Shepard válasza mettek (#16327) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

van item dupe glitch.

5 festmény az 20000 pémnz

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#16333) sixpak válasza Mr.Csizmás (#16328) üzenetére


sixpak
nagyúr

Afterburner?
Bár nekem az 1.06 óta nem működik és a Steam f12 sem...
Viszont minden patch-el jobb lett a teljesítmény nálam, tegnap konkrétan meg kellett néznem, hogy nem-e állította vissza a graphics settings-et... de nem, az 1.05 is sokat javított, meg ez is, nálam grafikai bugból is (mintha) kevesebb lenne vagy csak szerencsém van.
Szóval jók a patchek, dolgoznak azért.
51 óránál vagyok, 0 gamebreaking bug, kisebb grafikai szarságok, leginkább textura problémák.
Nagyon szépen fut, jó a sztori, kiváló a grafika, sok a tennivaló, mellékküldik némelyike szenzációs, szóval nálam az év játéka.
De még csak felénél vagyok kb.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#16334) tomazin


tomazin
veterán

(#16335) hszilard666 válasza Adam_Shepard (#16305) üzenetére


hszilard666
veterán

A stone cold killer módot! :D 50kill után meg beoltott a pisztoly, hogy keressek fel egy mentálhigéniás szakembert :DDD Meghaltam. De a puppy loving pacifist móddal is lehet gyilkolni, csak ritkán adja be a headshotot. De így is a kedvenc fegyverem kb, az apró nüanszok miatt! :K

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#16336) VikMorroHun válasza mettek (#16327) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Itt játék hackről van szó. Vagy duplázza a festményt, vagy csak simán visszavásárolja 5 eddiért a 4000-ért eladott képet. Mint a 750 eddies szemetek, csak ez korlátlan.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#16337) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Amikor Panem küldetéseit csináljuk és a Millitech konvoj lerohanása van ahol le kell lőni mindenkit, ott van egy csaj, Linda Knopf, a unifications wars veteránja. Neki mindenképpen meg kell halnia? Már régen csináltam a küldit, de a liftekben a hírekben párszor hallottam a nevét.
Azt a küldit ki lehetett volna úgy hozni, hogy nem hal meg, vagy tőlem független az Aldocado lelő mindenkit?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#16338) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jól sikerült az 1.06-os hotfix, a memóriakezelésre. Eddig nekem semmi ilyen bajom nem volt, de a patch óta harmadszor csuklik össze a játék Series X-en. Bezáródik, és Xbox főmenübe dob. Másnál nem jelentkezik a probléma Series X-en?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16339) F_Peter válasza VikMorroHun (#16330) üzenetére


F_Peter
őstag

Ez eredetileg úgy néz ki, hogy mindenki másként bírja (mint a piát :)), minél magasabb az Empátia értéked annál több és durvább beültetést bírsz elviselni. Ha fejleszted akkor fejlődhet ebben is és még több kiberver mehet.
Szóval ugyanúgy fontos egy build építésnél, ha mondjuk kiberverekre akarsz alapozni.

[ Szerkesztve ]

(#16340) S e t h válasza .LnB (#16338) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sokkal több bugom van 1.06 óta.
Én eddig elvoltam azzal a párral, de most jönnek szembe amikkel eddig csak youtube videókon találkoztam.
Inkább ettek volna bejglit.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16341) Maxtreme


Maxtreme
addikt

vótmá? :)
Full Set Of FREE LEGENDARY Fixer Armor
..és még jól is néz ki :)

(#16342) Peti 13


Peti 13
újonc

Heló

[ Szerkesztve ]

(#16343) Bep


Bep
senior tag

Van egy olyan mellékküldi, mikor egy faszi akar megöletni egy fószert aki megölte a feleségét és követni kell a kocsit egy aluljáró előtt és megállunk és onnantól még megy a küldi, de az már nem édekes. Na már most a követés alatt végig a képernyőn lévő autók eltűntek és másikak megjelentek, szinte az összes, mondjuk ez a már általános, hogy hip-hop eltűnnek autók és megjelenik másik, sőt elég csak körbefordulni a karakterrel.
De nem sokkal később mentem arra küldi nélkül újra az a bizonyos alagút felé és ugyan ott megáll a motor és mikor húznám a kontin a gázt leszáll a motorról (a terep tök üres). Motorral meg sem tudtam indulni. Mentést visszatöltöttem, újraindítottam a játékot, egyedül hátrafele tudtam megindulni, de azon a pici aluljárón nem lehet átmenni. Besza-behu.

(#16344) macy válasza Peti 13 (#16342) üzenetére


macy
addikt

Van magyar felirat a játékban.

(#16345) edari válasza Peti 13 (#16342) üzenetére


edari
őstag

Van benne alapból magyar felirat.

(#16346) Mr.Csizmás válasza sixpak (#16333) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Nekem is az 1.06 van, azert kerdem :K amugy patent, egy 50k-s vgahoz kepest alleejto :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16347) F_Peter válasza Bep (#16343) üzenetére


F_Peter
őstag

Ott elvileg ki kellene írnia a sarokban valami olyasmit, hogy "errefelé még semmi dolgod nincs", csak később nyílik meg. Már ha jó részre gondolok.

(#16348) Bep válasza F_Peter (#16347) üzenetére


Bep
senior tag

Ez a város belsejében van valahol, küldi itt volt előtte, utána csak azért mentem arra, mert a gps vitt volna azon át, de így az a 30 méter miatt kerülnöm kellett másfele.

(#16349) Aljasvip válasza edari (#16345) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Csak annyit írt, hogy "Heló"
Ti gondolat olvasók vagytok? ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.