Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16451) donki válasza hszilard666 (#16380) üzenetére


donki
aktív tag

De az pontosan mitől rettentene el, hogy ótvar szar játékokat író cégek hihetetlen profitot termelnek, az év egyik legjobb játékával meg csődbe menne egy cég?

(#16452) hszilard666 válasza donki (#16451) üzenetére


hszilard666
veterán

Olvasd el a hozzászólásomat mégegyszer, picit lassabban. :DDD

Pont arra akarok rámutatni hogy a cégen belül vannak felelős poziciók. Aki meghozta a döntést hogy mehet a fogyasztók átverése, valamint a befektetők félretájékoztatása, annak kell elvinnie a balhét. Anyagilag, valamint emberileg is. Akkor annak a pár embernek a karrierje kuka ebben az ágazatban. Szerintem ze kiváló precedens lenne.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#16453) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

A boardot kéne leváltani, de az meg nem megy csak úgy, azt hiszem 30%-os résztulajdonos a két alapító...

(#16454) ImACeltic válasza Boonen007 (#16447) üzenetére


ImACeltic
őstag

Én 66 óra alatt játszottam végig a játékot. Egy RPG nem arról szól, hogy az ember végig fusson a fő sztorin. Ha pedig csinálja az ember a mellék küldetéseket, illetve tevékenységeket, akkor 50 óra alatt nem hiszem, hogy végig ér. A legtöbb RPG-hez képest ige, rövidebb a sztori, de összességében én nem éreztem rövidnek, mert úgy játszottam a játékot, ahogy azt kell.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#16455) st3v3np3t3r válasza hszilard666 (#16450) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Na porsche-ről lemaradtam :W jó lenne tudni hol volt az a mellékküldi...

Nekem eddig közel 70órám van a játékban. Az utcai hírnevet kimaxoltam az első 50 órában :DDD Jelenleg 43.as szinten járok(azt hiszem) A páncélzatom 3900. Tele vagyok legendás gyorshekkekkel, mondjuk a Kibermodom is legendás,24slotnyi rammal :DDD (kiberver cuccok miatt)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#16456) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Na, agyak. Eddig sikerült elvinni ezt a questet, viszont itt totál be van ragadva, ami azért is kurva zavaró, mert az egyik ending meg a Panama questline trophyt is bezárja.



Ill, annyi hogy elmentünk azzal a harckocsival és most mellette ül. Elvileg be kellene triggerelnie azt hogy elhív inni.

-rebuilding database
-vbisszatöltés
-quest ujra
-rátelefonáltam
-tápkábel kihuz 2 perc, amjd visszadug (ezt javasolja a CDPR oldala :D )

És semmi. Láttam itt olyat, akinek plationa a játék, szóval avgy mákos volt vagy van valami solution erre.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#16457) freeknight válasza Adam_Shepard (#16456) üzenetére


freeknight
őstag

Nekem is volt a panamos szálban gamebreaking bug (nem ez, ami nálad). Szerencsém volt, mert kb a nyolcadik mentés visszatöltés megoldotta a gondot. Mást nem nagyon lehet mondani, sok sikert, max pihentesd pár napig, nekem is azután javult meg, hogy 2 napra félretettem.

[ Szerkesztve ]

(#16458) Maxtreme válasza andor80 (#16439) üzenetére


Maxtreme
addikt

Az hogy jön össze? Én nagyon sok shardot nem olvastam még el, a craftolást egy kis mókolással begyorsítottam (elég csak klikkelni nem kell nyomva tartani a gombot), jelenleg a story felénél járok, és még mindig marha sok a melléküldetésem amiket mindennek hívnék csak repetitívnek nem...és így járok kb 45 óránál.
Biztos valamit rosszul csinálok.

Szerk: Ja és nem lopakodok, bár általában minden játékban imádok sunnyogni, de itt nagyon nem jön át.

[ Szerkesztve ]

(#16459) Boonen007 válasza ImACeltic (#16454) üzenetére


Boonen007
őstag

Lehet a One S látványvilága nem olyan elragadó. :)

(#16460) Peace válasza st3v3np3t3r (#16455) üzenetére


Peace
nagyúr

[link] Cyberpunk 2077: How to Get the Porsche 911 ;)

(#16461) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Vótmá'?

Cyberpunk 2077 Graphics Optimization Guide, Performance Benchmarks, & Comparisons

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#16462) ProEvoFan válasza andor80 (#16439) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ne akart beállítani úgy a játékidőket, hogy amit leírsz, az mindenkinél úgy van. Nem egyformán játszanak az emberek.
Pl a Death Stranding végigjátszása nálam 150 óra volt.Másnál 70 óra. Darksider Genesis-el 62 órát játszottam, mire platina lett.Van aki 15 óra után kijátszottnak tekintette...
Szóval ne mond már meg másoknak hogy mi a tartalom egy játékban. :N

(#16463) Boonen007 válasza ProEvoFan (#16462) üzenetére


Boonen007
őstag

Pont ezen gondolkoztam, hogy amikor már magyarázni kell azt, hogy, hogy is kell játszani ezt a játékot az már baj. Ha már valamit magyarázni kell az sosem jó. :F

(#16464) Cifu válasza hombre[EU] (#16428) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Persze, játékstílustól függ, ki hogyan játszik, mennyire tolja ki a mellékküldiket, töltelékeket (én pl. nem szedtem össze az összes kártyát a Witcherben, vagy nem csináltam meg minden monster küldit, de a CP-ben se toltam még ki az összes NCPD küldit), csak arra reflektáltam, hogy a két DLC (amelyek amúgy tényleg nagyon-nagyon jók voltak) azért messze nem egy kategóriásak játékidő terén a CP2077-el...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16465) Cifu válasza nincsnév007 (#16432) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Jackie szál:

Igen, a játék történetének szempontjából ez egy fix szál, tehát mindenképpen meghal, nem lehet megmenteni.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16467) Cifu


Cifu
Topikgazda

Red post a 8MB mentéslimit / meghibásodott mentések kapcsán:
-A megoldás jelenleg ideiglenes (azzal, hogy egyszerűen 8MB feletti mentéseket is betölti), később jön ezzel kapcsolatban egy végleges megoldás.
-A fő probléma az, hogy a játék minden craftolásnál (gyártásnál) lementi a legyártott elem (eszköz, ruha, fegyver, stb.) tulajdonságait a StatSystem node-ba, ami ugye így folyamatosan növeli a mentés méretét. Vagyis alapvetően azok találkozhatnak ezzel a problémával, akik sokat craftolnak (a tesztelés szerint több tízezer tárgynál érik el a limitet).
-(@tomazin javaslatára ;) ), alapvetően a dupla gyártás hibát, vagy instant legyártás mod alkalmazása esetén reális ebbe belefutni.
-Konzoloknál nem került ez az ideiglenes megoldás alkalmazásra, mivel nem volt még efféle hibajelzés onnan, és túl rizikósnak ítélték meg a gyorsjavítás alkalmazását a karácsonyi időszak előtt (ie.: lehet, hogy valami más problémát hoz elő a megoldás, mert nincs idő rendesen tesztelni, ezért ezt nem kockáztatták meg).

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16468) tomazin válasza Cifu (#16467) üzenetére


tomazin
veterán

Szerintem ezt lenyeges kiemelni, hogy erhetik el a limitet az emberek:
e.g. use a duplication glitch or a mod making crafting instant.

(#16469) Cifu válasza st3v3np3t3r (#16455) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Johnny Porsche-ja (Peace linkje a lényeget elmondja, de kicsit részletesebben):

A Chippin In küldetésnél, mikor Rogue-al nekiálltok felkutatni Adam Smashert, eljuttok egy hajóra ugye, hogy megtaláljátok Grayson-t. Mondja, hogy van még nála valami, ami Johnny-é volt. Ez után megkímélhetjük az életét vagy megölhetjük. Az első esetén a küldetés vezet is tovább a hajó menetirány szerinti jobb oldalán lévő portáldaru vezérlőjéhez (Grayson testétől indulva a bal oldalon lesz), hogy leengedjük a konténert, amit a Grayson-tól kapott shard-al ki lehet nyitni.
Ha Graysont megölted, a Shard dettó hozzád kerül (lehet lootolni), csak éppen neked kell megtalálni, hogy lehet leengedni a konténert, majd kinyitni az ajtaját.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16470) Bep válasza freeknight (#16457) üzenetére


Bep
senior tag

Ez azért megnyugtató, mert én is haladnék majd errefele lassan. De most akkor mi a tököm legyen. Amilyen mákom van a bugtenger ezen hullámát is be*******m.

(#16471) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Hatalmas játék tervezési hiba hogy a main quest után úgy tudsz visszamenni játszani a játékba hogy nem is vitted végig a játékot és nem kaptad meg az ott összegyűjtött xp-t, lootot stb.

Ez hatalmas mellényúlás. Így mindneki késlelteti a main questet és totál szétnyujtod, néha már azt se tudod hol állsz....

u wanted, i got it \o/

(#16472) Cifu válasza WATERDACA (#16471) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Ezt igazán jól nem lehet megoldani, mert a fő szál több ága nem arról szól, hogy itt a happy end. Sőt, inkább egyik sem.

Szerintem a játék megoldása teljesen korrekt, van egy 'Point of No Return', ami egyértelműen mutatja, hogy na, innentől döntsd el, mit szeretnél. Ha fojtatod, akkor a végkifejletig nincs már mellékszál.

Én főleg mellékküldiket csináltam eddig, néha-néha egy-egy fő küldetésszálat tovább vittem, amíg a PoNR-ig (ez zseniális rövidítés :D) el nem jutottam. Innentől most csak mellék-küldiket meg NCPD cuccokat csinálok, amíg "ki nem ürül a város". A biochip degradáció megállt először 20%-nál, most pár mellékszál (pl. Chippin In) után is csak 40%-nál van, tehát nem vagy sietettve, hogy na, menj-menj, mert átveszi a tested felett az uralmat Johnny...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16473) VágniValó


VágniValó
addikt

Captain Reyes GIG: Serious Side Effect

Azoknak, akik az 'optimal' részét is szeretik a küldetésnek kivinni: Ne tetőzzetek, ne kerülőzzetek a 2. emeleti 203-as szobához. Csak akkor deríthetitek ki, mi történt a földszinti szobában Updike nevű zsoldossal, ha uriember módjára a bejáraton mentek be, kivesztek a recepciósnál egy szobát, majd a folyosón lévő automatát szerelő srácot meggyőzitek, hogy nyissa ki nektek Updike szobáját (2 mód van rá, én kicsengettem neki egy ezrest, nem akartam egyszeri dolgozó emberrel keménykedni). Ha az emeleten kezditek és nem tudjátok stealth módban megcsinálni, akkor a recepciós is átmegy 'dont hurt me' módba és a szerelő srác is, cseszhetitek. Egyébként 3-4 access point is van a kis motelban, a hacking logikai játékkal elég szép summát be lehet darálni és utána még Reyes a fizut is átutalja. Jóságos.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16474) nubreed válasza andor80 (#16439) üzenetére


nubreed
veterán

Ez így nettó baromság. Legalábbis számomra. 110+ óránál járok a játékban és csinálgatom a fő sztorit is de a Side Questek valami elképesztően jók. 1-2 szinte érdekesebb mint a fő sztori. Rengeteget hozzá ad a játékhoz. Ezenkívül megcsinálok minden GIG-et és NCPD eseményt, mert engem nem untat egyáltalán. A tűzharc szerintem k*rva jól sikerült ebben a játékban. Ahogy már írták felettem is, mindenki máshogy játszik, én ennyi időt beletéve se tudtam megunni a játékot és még mindig nem végeztem a main storyval sem.

Jövő ilyenkorra (ha csak addig nem perlik le a gatyát a cégről és mennek a levesbe úgy ahogy vannak), ha még lesz CDPR akkor, a Cyberpunk 2077 2.0 lesz az a játék amit ígértek nekünk.

Mert bármennyire is élvezem, azért az rohadtul látszik, hogy ez egy félkész játék. Elképesztőan sok content és feature hiányzik belőle, olyanok is amikről tudjuk, hogy nem voltak benne a hivatalosan kivett/kiherélt dolgok között, tehát nem a metróra gondolok pl.
Na ezért kell, hogy összekapja magát a cég és leszállítsa azt amit mindenki várt. De ez nem fog egyik pillanatról a másikra megtörténni, most örülni fognak ha XONE -on és PS4-n sikerül valami csoda folytán jól futó, viszonylag jól kinéző és bugmentes állapotba hozni a játékot. Szerény véleményem szerint ki sem kellett volna adni a prev. genre ezt a játékot, hiába készül 8 éve, ez egy teljes mértékben next gen játék. Az igazi bravúr lesz ha a CDPR -nak sikerül mégis jól használható formába hozni a játékot prev. gen. -en.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16475) Cifu


Cifu
Topikgazda

[Crowd update @ NexusMods]
Több NPC az utcákon, távolabb tűnnek el, kisebb viselkedés-javítások, stb.
Ahogy nézem, az egész egy szerkeszthető fájlba kerül, tehát lehet tovább játszani vele.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16476) nubreed válasza Cifu (#16475) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi, végre egy érdekes dolog, nem egy 128ezredik karakter preset vagy reshade.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16477) st3v3np3t3r válasza Cifu (#16469) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Köszi a tippet :R megtaláltam a hajót.
Megvan Johnny cuccai közül:
Malorian Arms 3516
Porsche 911
Napszemcsi
Dzseki koppintás
ujjatlan póló
csuka

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#16478) modflow


modflow
veterán

No megtaláltam az Epistrophy coastview küldetést a VÉGREHAJTVA fülön, adóbb belül pedig a SIKERTELEN MELÓ megjelöléssel.

Innen ennek vége?
Nem tudom újra megpróbálni?

Több olyan is van, hogy "Sikertelen meló".
Ezeknek is vége? :F

(#16479) st3v3np3t3r válasza st3v3np3t3r (#16477) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Kiegészítem. ?-es helyszínen meg lett a gitár és a gatya

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#16480) Cifu válasza modflow (#16478) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Ha egy küldetés sikertelen, akkor értelemszerűen nem tudod utána újra megpróbálni.

Delamain Epistrophy küldetés:

Az a küldetés a Delamain küldetésszálhoz tartozik, hogy mi miatt lett sikertelen, azt nem tudom megmondani, vagy túlvagy már a Delamain küldetéssorozaton (ugye be kell menni hozzá egy vírus miatt, utána vagy reset lesz, vagy felszabadítod a renegát AI-kat), vagy valami miatt az a küldetés elkezdődött, de nem sikerült befejezni (nem robbant fel esetleg például az a Delamain a tűzharcban, ahogy rádtámadtak?).

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16481) Mans20


Mans20
addikt

Ugye ebből az agytáncból nem lesz sok a játékban? Az Evelynes résznél vagyok az elején és nagyon idegesítő.

(#16482) cintula187 válasza nubreed (#16474) üzenetére


cintula187
addikt

Side Questek valami elképesztően jók. 1-2 szinte érdekesebb mint a fő sztori. Rengeteget hozzá ad a játékhoz. Ezenkívül megcsinálok minden GIG-et és NCPD eseményt, mert engem nem untat egyáltalán.

így-így én is.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#16483) South Velen válasza Mans20 (#16481) üzenetére


South Velen
addikt

Az egyik legjobb dolog :))

(#16484) cyberkind válasza South Velen (#16483) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem is tetszik, lehetne ebből is több, vagy saját élmény, annyi minden csak kihagyott vagy kikerült ziccer a játékban.

Paranormal Cocktivity

(#16485) Aljasvip válasza Mans20 (#16481) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Az egyik legjobb újítás a jelenkori játékokban.
Nagyon remélem hogy sok lesz belőle és más játék készítő is lophatná az ötletet. Szerintem a jelenlegi megvalósításban túl sok segítség is van és így elveszi a "kincskeresés" örömét.

(#16486) RubbishBin válasza Aljasvip (#16485) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Semmi újítás nincs benne. A Batman játékokból van csórva.
Amúgy ez a része nekem is tetszett a játéknak, csak jojózott a szemem a sok pöttytől.

[ Szerkesztve ]

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#16487) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Kicsit olyan érzésem van ezzel a játékkal kapcsolatosan mint a W3 esetében, ez is olyan lesz, mint a "jó bor", minél korosabb, annál jobb.

Ezt most leginkább arra értem, hogy 50+ óra játék után kezdek rájönni, mennyi tömérdek tartalom van igazából ebben a játékban, beleértve a mellékküldetéseket és egyébként a dialógusok számát is.

Abban nem hazudtak, hogy brutális mennyiségű szinkront felvettek a játékhoz. Kb. minden sarkon van egy dialógus, amiért meg is állok, mert általában vagy érdekes/vicces.
Ez valamennyire javítja az NPC-kkel való kb. 0 interakciót, de azon is meglepődtem legutóbb, hogy a fixerekkel is mennyire el lehet beszélgetni.

u wanted, i got it \o/

(#16488) Mans20


Mans20
addikt

Inkább csak idegesítő. A prolog mikor jön? Mert elvileg onnan kezdődik el normálisan a játék.

(#16489) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ez a játék abba fogja hagyni valaha is a folyamatos szájbarágást, hogy mikor mit nyomjak meg, mit csináljak, és szakítja meg ezzel félpercenként a játék folyamatosságát?

Leültem volna tegnap 1 órát játszani, 2,5 óra lett belőle, amiben minden volt csak játék nem, illetve néhány ellenségbe bele kellett tolni 6 tár töltényt, meg kamerákat hekkelgetni, valami olyan helyen ami annyira idegesített a színek miatt, hogy alig láttam valamit az interaktív felületekből. Állandóan felugrálnak marginális információk, amik folyamatosan tördelik a játékélményt, nem tudok koncetrálni egy dologra mert állandóan penetrál a játék, nem sikerült még úgy megtennem néhány méternél többet hogy csörögjön a telefon, vagy ne dobálják fel folyamatosan a melléküldetéseket, vagy dumáljanak valami triviális dologról. Ez legalább annyira idegesít, mint amikor néma végig a főhős :DDD

Annyira felidegesített, hogy muszáj volt kliépnem, 2,5 órát bent voltam, de játszani nem nagyon sikerült még. Ez végig ilyen marad, vagy érdemes tovább eröltetni, és előbb utóbb a játék elgedi a kezemet, vagy én engedjem el az övét, mert ezt nem nekem találták ki? :R

(#16490) VágniValó válasza Aljasvip (#16485) üzenetére


VágniValó
addikt

Kicsit idegesítő volt, mert nem a gondolkodás hanem az időzítés volt a lényeg. Sokkal intuitívabb és izgalmasabb volt a detroit become-ban ugyanez a fajta nyomozás.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16491) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

ez sajnos gyakran előfordul azoknál az embereknél akik nem képesek szétnézni a beállításokban játék elött. ;] mert ki lehet kapcsolni a tutorialokat

- - - - -

Btw tegnap sikerült végigjátszani a profétás küldetést. Nem tudom patch javította-e meg vagy csak haladnom kellett a küldetésekkel egy kicsit, de így most okés a játék akkor :)

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#16492) hombre[EU] válasza DeathAdder (#16489) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ez nagyjából ilyen lesz :D
legszebb mikor questben vagy, zajlik a párbeszéd, közben felhívnak telefonon és van egy gyönyörū szinkron+választható dialógus overlap...a gameplay miatt viszont nem kell aggódni,mert nincs benne sok (javarészt hallgatsz,olvasol, follow xy) cserébe nem jó :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#16493) VikMorroHun válasza DeathAdder (#16489) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Szerintem a telefonhívásokat nem muszáj fogadni - legfeljebb lemaradsz egy mellékküldetésről. Vagy később újra hívnak.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#16494) modflow válasza Cifu (#16480) üzenetére


modflow
veterán

Ott az történt, hogy
elindítottam a küldetést és amivel mindig kinyírtak, otthagytam az egészet a fenébe. Haladtam más küldetéssel, később akartam ide visszatérni..... Nem gondoltam, hogy akkor ennek az egésznek annyi végleg.... Ráadásul az előző kb. 4 autó felszabadító küldetést is sikertelenre vette.... :F

(#16495) hombre[EU] válasza VikMorroHun (#16493) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szerintem meg automatikusan felveszi, ha sokáig csörög. csak válasz opció van, kinyomni nem lehet...

Life, Uh, Finds A Way

(#16496) zseko válasza Cifu (#16480) üzenetére


zseko
veterán

Annál a küldetésnél egyébként három kimenetel van ;), nekem legalábbis három különbözőt sikerült összehozni :)

1. Reset, ekkor nem emlékszik rám, csak a maradt jegyzetből, hogy kiemelt ügyfél vagyok/voltam, és adott egy autót.
2. Visszaintegráltam Delamainbe a renegát autókat, ekkor új személyisége lett, az összes keveréke, otthagyta nekem a 'fiát' köszönetképpen segíteni, ő meg elment valahova máshová, 'világgá'.
3. 'Sikerült' :DDD szétlőnöm a központi egységet, így Delamain elpusztult, a renegát autók meg éljenezve szétspricceltek mindenfelé a garázsból, csak az egyik maradt ott megvárni engem :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#16497) jonnyjoker01 válasza nubreed (#16476) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ha rá mész hogy Cyberpunk 2077 all mods, akkor a filtereknél görgess le a "tags must not include" részhez és ott rakd hozzá: character preset, saved games, non-playable resource, reshade, majd apply filters. Így éltűnik a sallang.

Üdv. Johnny

(#16498) SenorGrande válasza nubreed (#16474) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Van erről bármi hivatalos állásfoglalás, hogy kivett dolgokat visszatesznek, új feature-ök kerülnek bele? Mert szerintem örülnek ha sikerül nekik valaha minden platformon simára polírozni. Nem lesz kevés munkaóra, ki finanszírozná még ezen felül a plusz dolgokat?

#16493 VikMorroHun :
Soha egyetlen telefonhívást nem vettem fel, mindet automatikusan tette. Ami azért elég idegesítő megoldás...

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#16499) DeathAdder válasza hombre[EU] (#16492) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát sajnálom, akkor ez nem az én játékom. Dehát nem tetszhet minden, van ami meg nekem marhára bajön, másoknak meg nem, és jól van ez így :) Az egyszerűen nem tud lekötni, hogy állandóan tördelik valamivel a játék folyamatosságát, sőt inkább idegesít ez az őrült pörgés. W3-nál is volt tartalom bőven, de ott valahogy kíméletesen adagolták, imádtam is minden percét :K

*szerk: igen, ha nem veszem fel a telefont, akkor felveszi magától.

[ Szerkesztve ]

(#16500) Entonik


Entonik
junior tag

Gondolkodom a játék vásárlásán, van esetleg benne idegesítő hiba?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.