Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17851) csababarca válasza csababarca (#17843) üzenetére


csababarca
őstag

erre valaki,?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#17852) megint én válasza Jinxb1rd (#17848) üzenetére


megint én
őstag



Linkben a kép.

Olyan kis órácska van mindehol.

[ Szerkesztve ]

(#17853) omfgk válasza megint én (#17852) üzenetére


omfgk
addikt

Nem

(#17854) megint én válasza Winne (#17850) üzenetére


megint én
őstag

Sztem, ha arra nyomsz, hogy ugorjon 24 órát, akkor menni fog.
És igen, sajnos én is tech+intellre mentem. MMint nem sajnos, csak valami gyökér úgy találta ki, hogy nem az itemlevel számít, hanem hogy hányszor volt upgradelve. Így, ha az elejétől kezdve akarsz valamit szinten tartani, lehetetlenül drága lesz az aplapanyagköltsége.
Ha már erre mentél, jobb, ha újragyártod 5-6 szintenként az itemet. Már, ha van hozzá blueprint.

[ Szerkesztve ]

(#17855) VágniValó


VágniValó
addikt

Eljött a második game breaking bug-om. Pyramid Song, Judy-val.

Nem tudom felvenni a búvár ruhát, bárhogy közeledek csak a beszélgetés opciókat hozza fel Judy-val, ez a küldi is megy a Getting Warmer nevű GIG mellé. Qrva boldog vagyok. Próbáltam load gamet és ki-be lépést, semmi...ahogy youtubeon sem. :((( (ja és inventoryba se teszi be ruhát hogy csak felvegyem)

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#17856) megint én


megint én
őstag

Szerintem HWANGBO nevű búzaszál buggoltatta be a játékot.
Napokig mindenhova kövezett, nem jöttek érte a napközibe vagy valahogy mellettem ragadt, aztán eltűnt, és kb azóta nem tudok szkennelni.


Üdv a klubban. :DNekem abszolút semmit se hajlandó szkennelni.
De most, hogy rájöttem, olyan 7 szinttel és pár nappal ezelőttről van egy mentés ahol még jó. Grat CDPR! :C

[ Szerkesztve ]

(#17857) zkxdn


zkxdn
őstag

Basszus 2 ütés vagyok a box-meccseken, autóversenyzés easyre sikeredett ez meg abszolút nem fer...vagy csak én vagyok béna :DDD

(#17858) VágniValó válasza VágniValó (#17855) üzenetére


VágniValó
addikt

200 IQ Work-around implemented:
Beléptem megint, nem ment. Körbejártam a putri faházat: mentettem, load game. Körbeúsztam Judy-hoz, fel a stég lépcsőjén...instant engedte felvenni a ruhát.
Uram irgalmazz Ubisoft te állat!

Ja bocs, CDPR!!!!!

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#17859) Segal válasza zkxdn (#17857) üzenetére


Segal
veterán

Nem szabad kapkodni. Beviszel 2 ütést és már táncolhatsz is el egy picit. Ha meg meg tud ütni akkor ne támadj addig amíg nem regenerálódik vissza a szinted annyira hogy 1 újabb ütés ne legyen végzetes.
Ha nem megy most akkor erősödj még és visszamész majd később.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#17860) Ellia válasza zkxdn (#17857) üzenetére


Ellia
addikt

Box meccsen lehet csalni kicsit, ha egy nem halálos fegyvert a küzdőtéren elejtesz majd utána indítod a bunyót - így fel tudod venni, tudsz vele harcolni viszont így is papír maradsz :D :D

(#17861) Bep válasza VágniValó (#17858) üzenetére


Bep
senior tag

Ilyenkor még néha az bejön, ha a monitort/tv-t 90°-al elforgatod és úgy próbálod, vagy este hazafele járdán a repedésekre nem lépsz rá még véletlenül sem.

(#17862) VágniValó válasza Bep (#17861) üzenetére


VágniValó
addikt

Fűtést is visszaállítottam 20 fokra!

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#17863) Winne válasza megint én (#17854) üzenetére


Winne
nagyúr

A panam féle snipert fejlesztem, azt nem tudom legyártani.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17864) megint én


megint én
őstag

Itt is. Nee, konkrétan azt jelenti, hogy off a game?!
Kép


ARROYO városrészben a fegyverárusnál szokott lenni. Legendás változat ráadásul. Azt szoktam megvenni néha, onnan tudom, hogy én meg az OVERTURE revolverrel csinálom ugyanezt.
Sz.:
Ha nincs ott, akkor időt szkippeld 24-h aztán lesz.

[ Szerkesztve ]

(#17865) velizare válasza Frod (#17844) üzenetére


velizare
nagyúr

inkább év vége. ha minden jól megy, és senki sem szarik bele újra a ventilátorba.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17866) CJ4567 válasza Winne (#17863) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha legendássá fejleszted, a szinted közeléhez húzza fel a fegyvert.

Ha már mindenki mutogatta a karakterét, én se maradhatok ki, eléggé másképp néz ki, mint amiket itt látok. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#17867) Cray Tyler válasza velizare (#17830) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Illetve számítunk valami büdös nagy tényfeltáró cikkre mondjuk a Kotaku vagy nemtom honnan. Pár év múlva pedig kiugrott developerek visszaemlékezéseire. Volt ilyenre példa korábban is. Mindegyik ugyanarról fog szólni: a vezetőség inkompetens döntéseiről. Mert nem a developer kúrja el a projektet. A developer teszi, ami a dolga: fejleszt. Meg a vezető is: kielégíti a részvényesek meg a befektetők igényeit, továbbegyenlő minél gyorsabban piacra dobja a terméket.
Egy ilyen címnél ezt megteheti bugosan is, akkor is megveszik ha húgyban forralt szart tesznek a dobozba, ha Cyberpunk 2077 van ráírva. Mert a marketinges is tette a dolgát.
(disclaimer: marketinges vagyok egy multinál)

(#17868) Cray Tyler válasza CJ4567 (#17866) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Akkor lásd az enyémet is :)

(#17869) omfgk válasza Cray Tyler (#17867) üzenetére


omfgk
addikt

Áh igen, az a bizonyos Anthem-es cikk...

Meglátjuk lesz-e valami hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#17870) zseko


zseko
veterán

Sikerült bejutnom V rejtett házába, csupán alig háromnegyed órámba került, mire sikeresen átugrottam a két tető között :D Fent voltam már a másik épületen, de nem a dupla ugrást használom, így pár tíz alkalommal neki kellett futni... és végülis nem ott jutottam át, mert sehogy nem sikerült, de aztán találtam egy alternatív útvonalat.

Más, elmotoroztam éjjel kicsit a határállomásra, a karakterem eddig repült (majd csúszott pofán) attól a betonakadálytól, ami a háttérben látszik keresztben az úton... Igen, a GPS erre mutatta az utat, teljesen egyenesen, csupán elfelejtette megemlíteni az útlezárást...
:DDD

Ettől persze jóval sötétebb volt, azért is nem vettem észre időben, csak a foto módban húztam fel a fényerőt.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#17871) Cray Tyler válasza omfgk (#17869) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Melyikre cikkre gondolsz? Privát üzenetben kérlek, ez már nagyon off volna ide. :R

(#17872) proci985 válasza Winne (#17846) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

eleg draga, szoval ha vasarlas elott ki akarod probalni, akkor egy all a yachtok mellett a dokk parkolojaban, egy pedig Kerry Eurodyne villajaban.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17873) Segal válasza proci985 (#17872) üzenetére


Segal
veterán

bőven elég ha a vásárlás előtt csinál egy mentést. Ha nem tetszik neki a verda akkor visszatölti a vásárlás előttit :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#17874) Winne válasza CJ4567 (#17866) üzenetére


Winne
nagyúr

Blokkolnám! :DDD

Akkor várok még a legendással, igazából a határátkelős srácokon kívül minden instant kill így is. :DD

@ #17872 proci985 : köszi a tippet.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17875) nesh_019


nesh_019
senior tag

Help.
Silverhand autóját hogyan tudom megszerezni?

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#17876) Segal válasza nesh_019 (#17875) üzenetére


Segal
veterán

A Chippin mellékküldetésben szerezheted meg.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#17877) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Twitteres photo contesten indul valaki? (rajtam kívül)

(#17878) proci985 válasza Segal (#17873) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

igaz mondjuk :DDD. egyebkent varosban nem emlekszem, hogy lattam, bar elvileg van egy negyedik is, amit a jatek legelejen a Street kid megprobal ellopni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17879) Armatura válasza zseko (#17870) üzenetére


Armatura
tag

Jaaj az hatalmas igen,elsőnek én is belerongyoltam olyan 180-as tempóval. :DDD
Más:
Az itt jelzett helyen valaki tud interakcióba lépni a laptoppal,vagy ez még nincs kész?(most találtam)
[kép] [kép] [kép]

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

(#17880) VikMorroHun válasza Ellia (#17860) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Próbáltam, nem működött. Felvenni tudtam meccs közben, csak használni nem.

Elolvastam az előző aláírást. Ez kissé feldobta a csendes estémet. :))

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#17881) bozont válasza VikMorroHun (#17880) üzenetére


bozont
veterán

(#17882) gyugyo79 válasza Ellia (#17860) üzenetére


gyugyo79
addikt

Bár csalás de :
Halálos is lehet R -el fel lehet venni simán egy kardot pld. miután már elkezdődött az event. Amit persze mi dobunk le a harc előtt ...

[ Szerkesztve ]

(#17883) WATERDACA válasza Alpi. (#17833) üzenetére


WATERDACA
őstag

Konkrétan most 75 óra után úgy érzem hogy soha nem akarnak elfogyni a mellékküldetések, de rohadtul élvezetesek is, mintha szándékosan egyre érdekesebbek is lennének.

A magánnyomozóval is azt hittem vége lesz az unokaöccsével, de nem, jön még a folytatása. Aztán ugyanígy a polgármesterjelölt + felesége.

Akik újságíróknak nevezik magukat és felrótták a mellékküldetések minőségét - javaslom hogy most fejezzék be a pályafutásukat - mert a side questek a mai játékok főtörténetszálait verik oda meg vissza.

Annyi tartalom van ebben a játékban hogy besz*rás. Arról nem is beszélve, hogy a lore is hatalmas, annyiféle adatszilánkot össze lehet gyűjteni, de felét el se olvasom, majd csak másodjára vagy harmadjára.

Élvezem a játékot, nem is rohanok vele, napi 2-3 óra adagokkal.

Most azt csinálom hogy levettem minden extra armort magamról és inkább csinos és szexi leszek, mint tápos és legyőzhetetlen.

Így nehezebb is a játék szerencsére gunplaynél, very hardon is már könnyű volt amúgy. :)

u wanted, i got it \o/

(#17884) Ellia válasza VikMorroHun (#17880) üzenetére


Ellia
addikt

Pedig az ikreket pont így vertem meg jánossal :D :D

gyugyo79: Halálossal nem próbáltam, gondolom nem lehet megölni őket.

(#17885) m0h0senator válasza CJ4567 (#17866) üzenetére


m0h0senator
őstag

2000dps hangtompítóval. Szép munka!

An odyssey through the realm of consciousness.

(#17886) megint én válasza bozont (#17881) üzenetére


megint én
őstag

Én ezt a razor gyereket legyőztem úgy, hogy 6-os erőm volt. Semmi fegyó becsempészés, semmi glitch. Annyi, hogy sokáig kell püfölni, mindig ugyan azokkal támad. Közel nem szabad állni hozzá, mert akkor rúg is, és azt nem tudod védeni, instakillel.

(#17887) megint én válasza CJ4567 (#17866) üzenetére


megint én
őstag

Azt hogy csináltad, hogy 6 slotos?
Vagy ez is csak nálam bugos?
Amikor megvettem 6 slot volt rajta, amikor megnyitottam az inventori-t, akkor már csak 5. (Mármint a sight + silencer + 3 üres)

(#17888) RetepNyaraB válasza Ellia (#17884) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Tegnap este (najó, ma hajnalban) Arroyoban a gépkezűnél nem működött. Eldobtam a bunkót, fight, felvettem, kíírta nem lehet, aztán pofán vert a muksó közben és feküdtem...
De harmadjára agyoncsaptam a haverjaival együtt
szabadkézzel :)

más: ezek a lehetetlen armor értékek hogyan?? Lvl30, de nekem pár száz van úgy, hogy Johnny szerkóban vagyok, ennél erősebbet eddig nem találtam (boltban nem is néztem, az igaz)

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#17889) bagyulajuve válasza RetepNyaraB (#17888) üzenetére


bagyulajuve
addikt

készíteni kell armadillokat és azt berakni slotokba, nekem is van olyan felsőm amiben van 3 db 100-200-as máris van egy felsőm, ami 420-as armoros

Resistencia eterna

(#17890) nubreed válasza velizare (#17830) üzenetére


nubreed
veterán

Keanu Reeves jó fej meg minden, tényleg nagyon szimpatikus karakter, de őszinténszólva sokkal szívesebben láttam volna Cilian Murphyt, régóta egyik kedvenc színészem, a Peaky Blinders sorozat óta meg pláne. Tökéletes választás lett volna Keanu helyett, tehetségesebb, sok oldalúbb színész. Reméljük tényleg sok kivágott contentet visszahoznak a játékna június környékére, majd akkor fogom újra elővenni és végig játszani ismét.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17891) Vesa válasza velizare (#17830) üzenetére


Vesa
Topikgazda

"Most apartments with "Closed (locked)" indications used to be lootable, we've scrapped 50,000+ lines of dialogue"

Durva...Furcsa volt kezdettől fogva, hogy azok az ajtók miért vannak zárva?

A tudomány a valóság költészete!

(#17892) F_Peter válasza WATERDACA (#17883) üzenetére


F_Peter
őstag

"Most azt csinálom hogy levettem minden extra armort magamról és inkább csinos és szexi leszek, mint tápos és legyőzhetetlen."

Így így! Ez alapvetés a CP-ben. Pózőrködés fontos. Ha meghalsz akkor stílusissan és nézzél jól ki! 🙂
Erre a fejlesztők is rájátszotrak.

(#17893) Mr.Csizmás válasza velizare (#17830) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

We've also scrapped a big portion of the underground and sewers because of bugs.

:Y :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17894) Vesa válasza Mr.Csizmás (#17893) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Meg ugye ment a levesbe a metro is...Meg még ki tudja, mi minden.

A tudomány a valóság költészete!

(#17895) omfgk válasza Mr.Csizmás (#17893) üzenetére


omfgk
addikt

Most miért baj ez?

Én is ha elcseszem a fürdőszobaszekrényt akkor ahelyett ,hogy megjavítanám inkább befalazom a p*csába az egészet.
Hiba elhárítva. :))

(#17896) Mr.Csizmás válasza Vesa (#17894) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pl. az itt található zsákutca (Takemurás találkozónál) árulkodó, mintha a designer simán telirakta volna objectekkel. [link]

omfgk :DD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17897) Vesa válasza Mr.Csizmás (#17896) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Nekem a full térkép jön be a linkről, nem egy konkrét sikátor.

A tudomány a valóság költészete!

(#17898) CJ4567 válasza megint én (#17887) üzenetére


CJ4567
veterán

Az Archangel-re gondolsz? Azt egy küldetésben kaptam. Amúgy hangtompító + célzó + 4 mod slot, így jön ki a 6, nem nyúltam hozzá, csak felcraftoltam legendássá, amikor megkaptam. :) lehet, hogy csak szerencsém volt a fegyverrel.

M0h0senator: Revolverrel nem nehéz. ;]

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#17899) sixpak válasza Vesa (#17897) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ott a custom marker, görgess...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#17900) proci985 válasza Vesa (#17894) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a metro az teljesen ertheto dontes volt. 5 percig poen, de alapvetoen a metrohalozat a toredeke a jelenlegi fast travel rendszernek. valoszinuleg rajottek, hogy a metrohalozat elegtelen es eljutni Abol Bbe lassu. amit lehet csinalni:
- kiegeszitik a metrot: brutalisan draga, minden alkalommal percekig nezni Vt az elso harom alkalom utan dogunalmas
- hagyjak a metrot es hozzaadjak a fast travelt. az user meg nem erti, hogy miert kell ketfele megoldas a jatekba
- atmegy minden fast travelbe: gyors, kenyelmes, cserebe kimarad par atvezeto animacio

igy nezve szerintem eleg egyertelmu miert a harmadik verzio nyert

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.