Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17451) Puma K válasza Kobe (#17450) üzenetére


Puma K
veterán

Blake nekem sem volt a helyén.

Kerestem a hullák között, hogy lehet megöltem és nem adta be. De egyszerűen nem ücsörgött a gépénél mint lennie kellett volna. Ezért visszatöltöttem egy korábbi mentést.

Viszont nekem nem kellett csomagtartóba tennem a hulláját :F

Innentől kezdve sűrűbben mentetem...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#17452) RubbishBin


RubbishBin
senior tag

A GoG-os refundosoknak: végre törölték a játékot a fiókomról, és pár munkanapot ígérnek a visszautalásra.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#17453) Winne válasza Jinxb1rd (#17435) üzenetére


Winne
nagyúr

Na pont ezaz, hogy már csak két fegyver van nálam összvissz, amit nem akarok szétszedni, de a harmadiktól már túl dagadt vagyok. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17454) gyugyo79 válasza Segal (#17419) üzenetére


gyugyo79
addikt

Bejelentkezve próbáltam csak így és olyankor is azt adta amit amúgy is (vagy csak benéztem) de most, hogy írtad kipróbáltam böngészőből amibe nem voltam bejelentkezve és így már megvan. Köszi így akkor nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#17455) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Proci hűtőt cseréltem ma délelőtt, majd felhúztam 4,8 GHz-re a Core i7-7700K-t. Eredmény: csak egyszer esett 40 FPS alá belvárosban + Corpo Plazán kocsikázva a játék.

Aztán mentem az egyik küldetésre, és ilyen forgalmi helyzettel találkoztam. Na, ezt bogozza ki, aki tudja. :)

Winne: Adj el 40-50 gránátot (vagy rakd át a kocsiba). Marha nehezek tudnak lenni egy idő után.

Jinxb1rd: Én már legalább 2 félrefordítást láttam. :) Meg pár dolgot úgy hagytak (pl. Badlands, ami simán lehetne Vad vidék, mint a Star Trek DS9-ban), illetve a 6th Streetet hol lefordították, hol nem.

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#17456) zseko válasza Jinxb1rd (#17437) üzenetére


zseko
veterán

Belevéve a #17440-et is, mi nem érthető azon amit írtam? :F Magyarul játszom, a berakott képeimen is magyar minden, le is írtam az utolsó mondatban, hogy kíváncsi lettem volna angolul mit ír ki, csak nem volt eszemben.
Másik, a küldetésnél azt üzeni, intézzem el Pete-et. Üzenetben szintén azt üzeni, intézzem el Pete-et. A kistérkép alatt pedig azt írja, vigyem ki a holttestét a csomagtartóba. Nem Pete-et, nem a testét, hanem a holttestét. Ebből hol következik az, hogy élve kell? :F
De volt már, hogy egy 'ne ölj meg senkit' küldetésnél a lesokkolt ellenséget szimplán elrejtettem egy ládában, és emiatt el is buktam, mert 'meghalt', kezdhettem elölről.

HR24.hu

(#17457) Winne válasza VikMorroHun (#17455) üzenetére


Winne
nagyúr

Lehet az lesz nálam is akkor, hogy sok van nálam, ritkán dobálom. Köszi a tippet. A sok cucc / alkatrész amit a fegyverek szétszedéséért kapok az is súlyos, el lehet adni?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17458) LK válasza VikMorroHun (#17455) üzenetére


LK
addikt

Van egy-két dolog amit nem jó lefordítani :)
De ezt neked gondolom nem kell magyaráznom.
Ezüstkéz is inkább hangzik valami indián névnek pl. :DDD

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#17459) melega


melega
őstag

Srácok a játékban megvolt tegnap a best ending 50 óra után, de így is sok kérdőjel meg felkiáltójel elmaradt.

Ma megvolt a befejezés (Rouge oldalán) és (Hakimo Arasaka oldalán)

Ma egészt nap csak Cyberpunkoztam.

Újrakezdem mivel végig akarom játszani még Meredith Staut oldalán férfi karaterrel.

Utána Judi oldalán, de azzal való romantikához<spoiler>Női karatert kell választanom mert Judi leszbikus</spoiler>

Amúgy a játékkal tökéletesen megvagyok elégedve.

(#17460) Vesa válasza Winne (#17457) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Tárgyösszetevőket el lehet adni, de ha megnézed az adatlapjukat, 0 súlyuk van! (bal alul a kis "táska" ikon jelzi az itemek súlyát)

Van rá perk egyébként, amivel növelni tudod a teherbírást, így több tárgyat tudsz hordozni (Test tulajdonság alatt, pl. a "Málhás Öszvér" 50pontal növeli).

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#17461) Winne válasza Vesa (#17460) üzenetére


Winne
nagyúr

Megnézegettem, a ruhák nehezebbek, mint bármi kb.

Az aktív, de mást nem tudom aktiválni, hiába vannak pontjaim.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17462) omfgk válasza Winne (#17461) üzenetére


omfgk
addikt

Mert csak 4-es szintű a test.

(#17463) Vesa válasza Winne (#17461) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Azért nem tudod aktiválni őket, mert előbb a tulajdonság szintjét is fejleszteni kell. A képen még csak 4-es szintű a Test. A perkeknél írja, hogy hányas szinttől lesz elérhető az adott perk.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#17464) Winne


Winne
nagyúr

Tiszta. Akkor utolsó kérdés mára. Mi a legjobb metódus a test és társainak fejlesztésére?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17465) Vesa válasza Winne (#17464) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Ahogy haladsz a játékban, csinálod a feladatokat, úgy kapsz majd elosztható képességpontokat. Az rajtad áll, ezeket hogyan osztod el. Attól függ, milyen karaktert szeretnél építeni. A "Test" a fizikai érőnlétet, teherbírást, közelharci képességet fejleszti, de ennek fejlesztésével lehet pl. ajtókat erővel kinyitni. El tudod olvasni az egyes tulajdonságok hatásait, ha rájuk mész az egérrel. Fegyveres harcra kihegyezett karakterhez a "Reflex/Test" fejlesztése fog kelleni, ha hekkelős, lopakodós karaktert szeretnél, akkor az "Intelligencia/Nyugalom" páros lesz fontosabb. Ha craftolásban és a Tech fegyverekben erős karakter a cél, akkor a "Tech" képeséég a nyerő.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#17466) Winne válasza Vesa (#17465) üzenetére


Winne
nagyúr

Vannak szabad pontjaim.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17467) Vesa válasza Winne (#17466) üzenetére


Vesa
Topikgazda

:D Akkor tied a pálya!

A tudomány a valóság költészete!

(#17468) Segal válasza Winne (#17466) üzenetére


Segal
veterán

Neked kell eldönteni hogy melyik irányba fejlesztenéd a karaktered. Ha inkább ramboznál akkor a test meg reflex, ha meg lopakodnál akkor nyugalom és inteligencia.
Ettől függetlenül az inteligenciával és a technikai adottsággal érdemes foglalkozni mert azok nagyon hasznosak.
Én inkább ramboztam a játékban így nálam 20-as lett a test, de fontos volt a technikai tudás is meg az inteligencia is.
Szépen haladva úgyis rá fogsz jönni a dolgokra.
1 játanács viszont. Érdemes hagyni mindig 1-2 pontot szabadon, mert jól tud jönni ha az adott feladat esetleg problémásabb.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#17469) CPT.Pirk válasza Segal (#17468) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Én lopakodás + távolsági harcra mentem rá, miközben a pontok nagyját a tech-re tettem a craftolás miatt. Ez így jó volt, mert kb. minden ajtón be tudtam jutni, miközben tudtam kicsit hekkelni is az embereket, így általában nem került sor tűzharcra. (mondjuk a craftolást nem javaslom, amíg felül nem vizsgálják az egész craft rendszert)

A következő karakterem majd a nagyobb patchek után viszont rambó + tech lesz szerintem, mert hát szeretek lőni is. Bár a full netrunner is vonz, viszont az lehet, hogy unalmas egy idő után mikor már távolról kiirtasz mindenkit pár terjedő quickhack-el.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#17470) DelArco válasza Winne (#17461) üzenetére


DelArco
aktív tag

Esetleg még nézd meg hogy mennyi alkoholos ital van nálad. A többi elfogyasztható dolognak nincs súlya de az alkoholoknak van darabonként talán 0,2 vagy 0,3. Én használni nem használtam őket (nem láttam pontosan mi értelme van) de mindig felszedtem. Egy-egy darab nyilván elhanyagolható de van rengeteg féle és amikor mindegyikből van már nálad 20 darab akkor az tud értékes helyet elvenni.

Azt nem tudja valaki hogy a crit chance számolás hogy megy pontosan? Hiába tettem bele a ruhába modot a statnál nem mutatta hogy növekedett volna. Külön ruhadarabokban van tehát nem egy adottban van több. Vagy összesen egy darab lehet ruhában ami számít?

[ Szerkesztve ]

Youth hides the key to salvation

(#17471) Puma K válasza VágniValó (#17428) üzenetére


Puma K
veterán

Ez a kemény nem a kád széle :DDD

Ez a hogyan játszd végi a játékot egyik elég erős példája :Y :K

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#17472) Winne válasza DelArco (#17470) üzenetére


Winne
nagyúr

Igen az előbb végignéztem mindent, eladtam egy csomó cuccot, piákat is, így újra tele tudom pakolni magam. :DDD

Köszi a többieknek is, eddig csak mentem, mint egy világtalan, mert mindig csak kis időm van egyben játszani. Most már kezdem átlátni jobban ki kivel van. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17473) LK válasza Winne (#17472) üzenetére


LK
addikt

Kemény vagy, hogy 18-as szintig nem használtál el pontokat :R
Ilyenkor kell mondani, hogy direkt a kihívás miatt csináltad így, mert hardcore player vagy :DDD

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#17474) Winne válasza LK (#17473) üzenetére


Winne
nagyúr

Pont így volt, csak ha én mondtam volna nem tűnnék annyira keménynek. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17475) LK válasza Winne (#17474) üzenetére


LK
addikt

:))

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#17476) VikMorroHun válasza DelArco (#17470) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ruha modok nem működnek. Ezt a hibát is jelentettem 40-50 másikkal együtt; talán egyszer majd javítják.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#17477) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én is végére értem PS4 Pro-n a játéknak. Bugokkal is találkoztam elvétve, de igazából a 2-3 óránkénti játék leállások jobban idegesítettek, mert elég lassan indult el újra.

Amit tudtam mellékküldetést befejeztem így majd 50 órám volt a játékban.

Szívesen megcsináltam volna még a cyberpsycho küldetéseket is de baromi lassan adta be őket nem nem lehetett ugye saját szakállra tovább csinálni csak amikor hívtak. Talán 4et csináltam meg a 17ből... Ill. volt még pár ilyen küldetésem ami olyan állapotban volt, hogy játsszak tovább és majd hívnak, de nem nagyon történt meg így végül nekiálltam a végjátéknak.

Van valami megoldás erre, hogy ezeket a küldiket végignyomjam vagy céltalanul kellene bóklásznom csomót és akkor majd idővel beadja őket? Amit akartam kb. megcsináltam/megnéztem így ez a része már nem annyira vonz.

(#17478) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nincs a játékban valami lista, ahol a már megvehető autókat látom képpel együtt? nem annyiura poén odamenni mindehz, hogy kiderüljön, milyen kocsi is az valójában.

Eskü, mintha láttam volna már ilyen görgethető listát, de most sehol nem találom.

(#17479) DelArco válasza VikMorroHun (#17476) üzenetére


DelArco
aktív tag

Mármit egyik se működik? amelyik plussz páncélt ad ott látszik hogy megy fel az armor értéke amikor belerakok egyet. Az értékek mondjuk érdekesen számolódnak valóban de ott legalább látszik hogy változik.

BaLee:
A cyberpsysco kuldetesek nem sima kérdőjelesként vannak jelölve a mapon? Amikor a közelükbe érsz akkor hiv fel a nő. Tehát ha pont odamész az adott kérdőjelhez akkor hívni fog. Nyilván ha gyorsitani akarsz rajta akkor meg kell nézned hogy melyik kérdőjelek takarnak cyberpsyco küldetést biztos van ilyen map valahol már készen.
Ahol meg várni kell ott esetleg lehet előrepörgetni az időt pár nappal van egy skip time funkció.

[ Szerkesztve ]

Youth hides the key to salvation

(#17480) F_Peter válasza ForRedGlory (#17478) üzenetére


F_Peter
őstag

A telefonban az üzeneteknél is látod, illetve az Adattárban ott van a játék összes járműve.

(#17481) Bep


Bep
senior tag

Nekem a vérpumpa nem működik már egy ideje... többször próbálgattam pedig. Egy oldalon olvastam, hogy valaki azt vette észre, ha a gorilla kart használja, melgy nekem is lett közben (de állítólag más implantátummal is ez van), akkor nem működik.
Most ez is bug, vagy fícsör? :F :U

[ Szerkesztve ]

(#17482) Freddycom válasza ForRedGlory (#17478) üzenetére


Freddycom
őstag

Ez egy interaktív térkép, itt többek között látod az autót is.

[link]

(#17483) LK válasza BaLee (#17477) üzenetére


LK
addikt

PS4 pro? Én azt hittem játszhatatlanul bugos,élvezhetetlen. Én ebből a topicból ezt szűrtem le. Most akkor mégse? Ha javult a helyzet, annak örülök. Sokan refundoltak. Lehet hogy várni kellett volna kicsit ezzel.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#17484) Maelephant


Maelephant
aktív tag

Nekem van valami elektromos kisülés beültetésem, az működik, de mivel AoE, természetesen megölheti a rohadt járókelőket vagy megsebesítheti a rendőröket, akik rögtön lőni és odateleportálni kezdenek in force.
Turistaközponti, de nem belvárosi részen (Charter Hill, Kraviz's Clinic, megálló: Lele Park) van egy ripperdoc hölgy, igen puccos üzlethelységben, aki árusít 45E ED-ért 10 RAM-os legendary oprendszert és asszem legendary Militech berserk oprendszert is.

Cifu: köszi, akkor bekapcsolom azokat is, megnézem, mennyit veszítek FPS-ben (még)

[ Szerkesztve ]

(#17485) freeknight válasza Bep (#17481) üzenetére


freeknight
őstag

Nekem soha nem működött a vérpumpa, ahogy az a kiberver sem, ami bizonyos életerő alá csökkenve tolna vissza valamennyi hp-t. Biztosan bug, én már ezen meg sem lepődöm. Mondjuk totálisan feleslegesek is, mert a játék ezek nélkül is nevetségesen könnyű very hardon is.

(#17486) CJ4567 válasza DelArco (#17470) üzenetére


CJ4567
veterán

A crit chance, crit damage modok ruhákban nem stackelődnek, és olyanról is hallottam, hogy ha egynél több van összesen a ruháidban, akkor akár visszájára is fordulhat, és nem működhetnek, de ez nem biztos.

Jelenleg a legbiztosabb módszer az az, hogy egy 30%-os crit damage mod, és egy 15%-os crit chance modot használsz. Egy ruhába teheted mindkettőt, pl. a kabátodba, és akkor a többibe armort, vagy mást teszel. A fegyverekbe nyugodtan teheted, azok stackelődnek. (Vagy mondjuk a kabátba teszed a crit damage modot, és a pólóba/topba/akármibe a crit chance modot, stb.)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#17487) Kobe


Kobe
veterán

Nah, 20+ ora beletolva de szerintem sosem erek a vegere :D
12 es vagyok, es kb most pucoltam ki Watson felet csak. De a hangulat kegyetlen, szivesebben barangolok mint witcher 3ban.gta 5ben

Viszont a sztoriban meg sehol nem allok kb. Most fizettem ki 24K ert az elso szemimplantot a csavonak es ott helyben elvertem 80K t egyebekre, de amikor lattam hogy az MK3 3 slotos eye implant 4000 eddie a 24K adossag helyett, hat legszivesebben leutottem volna :D

Cuccokat ugy szoktam h felvaltva vagy betorom vagy eladom ihy jon craft alapamyag is meg penz is de meg nem probalgattam.
Kocsikat holtg udok az alap verda helyett venni?

[ Szerkesztve ]

(#17488) BaLee válasza LK (#17483) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Pro-n játszható volt. Pár bug azért előfordult, de game breaking buggal egyel sem találkoztam, ha volt is olyan hogy valamivel nem tudtam interactolni akkor mentés, majd visszatöltés után jó volt. Mikor elkezdtem vele játszani akkor jött ki az 1.05 patch, karácsony előtt meg az 1.06. Volt 1-2 belassulás főleg autózásnál amikor beállt 1-2sec-re de ment tovább. Engem ezek a programból való kilépegetések zavartak leginkább, meg a helyenként buta MI.

(#17489) freeknight válasza LK (#17483) üzenetére


freeknight
őstag

Kinek mi felel meg, mit tart játszhatónak. PS4 Pro-m már nincs itthon, tehát csak a digital foundryra tudtam támaszkodni, vezetés közben néha megvan a 30 fps, de inkább az átlag 23-25. Városi harc közben 18-22 fps.
Szóval valamivel jobb a base gépeknél, de sajnos még így sem üti meg a játszható színvonalat.
Aztán sokan vannak ps4 csoportban, akik alap gépen is kijátszották, és teljesen elégedettek is voltak a teljesítménnyel, de az emberek nagy többségének ez azért nem megfelelő, nem hiába szedték le a store-ról teljesen, és se pro-ra, se ps5-re nem elérhető.

(#17490) Segal válasza Kobe (#17487) üzenetére


Segal
veterán

Drágán vetted azt a szemet, mert nekünk csak 21k volt :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#17492) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Nagyon sokadik videó és próbálkozás után sikerült bejutnom a kecóba és onnan le is jutni. :DDez alapjàn sikerült feljutni [link]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#17493) Kobe válasza Segal (#17490) üzenetére


Kobe
veterán

sokat romlott a forint most így az ünnepek között na :D

(#17494) Segal válasza CPT.Pirk (#17469) üzenetére


Segal
veterán

Engem a hack rész annyira nem vonzott. Persze az acsik végett picit bele néztem aabba is, de doom-on nevelkedve nálam az előbb lövök aztán kérdezek elv érvényesült.
Egy "picit" fel is tápoltam a karakterem :))
A revolvert lehetne még húzni, de kb semmi értelmét nem látom.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#17495) Winne válasza Segal (#17494) üzenetére


Winne
nagyúr

Később nagyobb lóvékat ad majd, hogy ennyi dellád van?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17496) proci985 válasza havri1 (#17404) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

intelligencia, meg legendary quickhack.

plusz hackelesnel nem art, ha szinte minden perket kimaxolsz ha arra a buildre mesz ra. igaz ugy nagyon fegyverre nem kell pontot rakni, maxos hackeles iszonyatosan eros.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17497) JSaN válasza Winne (#17495) üzenetére


JSaN
addikt

Műkincs kereskedőnek állt, (antik festmények) abban van a pénz. :D
Én is úgy tudtam megvenni az összes kocsit, de a kocsis acsit leszámítva, magától is jön a pénz bőven a végére.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#17498) Vesa válasza ForRedGlory (#17478) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Igen, ez egy kicsit bután van megoldva, jobb lenne ha a naplóban egyből látni lehetne. Viszont a neve alapján meg tudod nézni a kódexben. Kicsit így is körülményes, de még mindig jobb, mint személyesen elmenni megnézni.

A tudomány a valóság költészete!

(#17499) Vesa válasza Segal (#17494) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Ganxsta Zolee in the future. :D

A tudomány a valóság költészete!

(#17500) ForRedGlory válasza Vesa (#17498) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát ja, marad ez a megoldás. Már az is jó lenne, ha a térképen, amikor kiválasztod a helyet, akkor pop-up ablakban felugrana az autó képe.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.