Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16601) Vesa válasza hszilard666 (#16600) üzenetére


Vesa
Topikgazda

:C Grat a végigjátszáshoz!
Én is elégedett vagyok a zenékkel, pedig tartottam tőle az előzetesek alapján, bár ez minden esetben szubjektív. Talán egyedül a rádiók zenei felhozatala nem hozta azt, amit vártam. Nem nevezném csalódásnak, de különösebb késztetést sem éreztem arra, hogy bekapcsoljam bármelyik "adót".

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#16602) hszilard666 válasza Vesa (#16601) üzenetére


hszilard666
veterán

Nálam is ugyanez volt. Laposak voltak a rádiók szerintem. 2 állomást hallgattam, ez egyik a ritual radio, itt jó kis classic black metal megy, valamint a morrow rock radio-t pörgettem! :K

Vesa:
Ugyanezt érzem. A pici lore szilánkok nagyon jók a világépítésben. :D

Amit nagyon bírtam még azok a TV-k. Konkrétan megálltam percekre TV-t nézni. :D

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#16603) Vesa válasza hszilard666 (#16602) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Nekem még maradtak tennivalók, most az ünnepek miatt hanyagoltam a játékot.
Sok időt töltök egyébként a város felfedezésével, mert rengeteg apró érdekesség van elrejtve. Pl. a legkülönösebb helyeken találtam hullákat, melyekben valamilyen extra loot volt, mellette pedig egy adatszilánk egy rövid történettel vagy levelezéssel, amiből kiderült, ki volt az illető és miért/hogyan halt meg.
Rendkívül sokat hozzátesz számomra a játékélményhez, és így végre annak is van értelme, hogy mászkáljak a városban sikátorról-sikátorra, felfedezve az egészet az utolsó szögig.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#16604) makaj


makaj
csendes tag

Végeztem a játékkal, 86.7 óra (összes side quest + gig). Hát azt kell mondjam, elképesztően élvezetes móka volt. A questek szinte mind nagyon jól meg lettek írva, és nagyon igényesen lettek meganimálva. Ha a bugokat javítják, lesz rendőr, autós, járókelő, stb AI, meg egy kis életet visznek a városba (minigame-ek, NPC-k reakciója bármire, random max tac razziák, karambolok stb.), akkor ez egyértelmű legjobb RPG ever. Egy kis weapon + skill balansz sem ártana, de single player game úgyhogy másodlagos (végén 350 ezreket criteltem comrade's hammerrel)
Én hiszem, hogy ezek javítva lesznek a következő 1 évben, addig sajnos nem sok értelmét látom annak, hogy csak úgy rohangáljak a városban. Várom a DLC-ket, de előbb mindenképp a fenti hiányosságokat kell pótolni.

(#16605) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Kb. 76órányi játékidővel végeztem a Nomád sztorival, 4 végjátékot csináltam végig. A nomád karakterem 50/50-es lett,rendőrküldik is nullázva, az autóversenyes küldik is. Már csak 1 mellék küldi szál van vissza. A bugok ellenére nagyon élvezetes volt számomra a játék, még úgy is, hogy fullra lebutított grafikával tudtam játszani.
Ma este folytatom másik karakterrel.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#16606) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Nem vagyok egy divatdiktátor/tervező beállítottságú de.. ennek a ruhának biztos így kell kinéznie? :DDD

(#16607) Turist válasza modflow (#16589) üzenetére


Turist
tag

Elég nehéz erre válaszolni, mert attól függ mit csináltál meg mellette.

Ha nincs más fő küldetés akkor még van 1-2 utána és feldobja majd, hogy "utolsó küldetés", biztos neki kezdesz-e? De ott is attól függ, hogy kérsz-e segítséget és kitől kérsz. Ugyanis az is elindít egy küldetést.

nesh_019: 100 óra alatt egy motorossal sem találkoztam. (Igaz amit fentebb írtak, hogy átvezetőben vannak, de gondolom nem erre vonatkozott a kérdés.)

[ Szerkesztve ]

(#16608) tomazin válasza Mr.Csizmás (#16597) üzenetére


tomazin
veterán

Nekem csak a beszelgetesek magyarok igy (tehat amit hallasz is).

(#16609) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Azt hiszem találtam egy easter egget. Eddig a kedvenc.

Ez minden bizonnyal a San Andreasból a Grove Street lemásolása. Jobbról az első épületnél van egy gig, ami a laptopon írja, hogy drogokat dugdosnak, még a kertbe is elásták őket. Imádom ezeket az apró utalásokat :)

u wanted, i got it \o/

(#16610) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Cyberpunk 2077 One-Click Tool Promises Up To 30 FPS Uplift

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16611) Vesa válasza Cifu (#16280) üzenetére


Vesa
Topikgazda

"Elvben az Emberség / Empátia lett volna ott tudomásom szerint, a 2018-as játékmenet videóban még szerepelt a kiberver beépítésénél ez a tulajdonság, de aztán kivették a játékból."

Én még reménykedem abban, hogy ez bekerül egyszer. Szerves része lenne a téma fizolófiai oldalának is, bár kétségtelenül nem lehet egyszerű ezt úgy megoldani egy videojátékban, hogy vissza tudja adni a probléma mélyebb aspektusait.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#16612) VágniValó válasza WATERDACA (#16609) üzenetére


VágniValó
addikt

Bizony az! És még side job is van itt.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16613) nubreed


nubreed
veterán

Erősen off, bocs, de ha azt gondoltátok, hogy ez az év már nem lehet őrültebb akkor tévedtek: [KFC Announces Their Gaming Console... What Is 2020 Anymore (KFConsole)] (Igen az a KFC!)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16614) D1Rect válasza l.skywalker (#16610) üzenetére


D1Rect
félisten

Én is ezért jöttem.
Próbálta valaki?

(#16615) Maxtreme válasza l.skywalker (#16610) üzenetére


Maxtreme
addikt

Müxik valóban. Nem azt mondom hogy nincs különbség a látványban, de ahhoz képest hogy mennyit gyorsít, elenyésző:

Default nálam:

Ez pedig a balanced

Gyengébb hw-el rendelkezők mindenképp lessenek rá.

(#16616) modflow válasza Turist (#16607) üzenetére


modflow
veterán

Ó. Közben kikerestem a mission listát és aszerint kb. 70%-on lehetek.

Kicsit rá kell gyúrnom mellékelésekre akkor.
Köszi.

(#16617) laerdridam válasza modflow (#16589) üzenetére


laerdridam
lelkes újonc

Mit nem ertesz rajta?

(#16618) l.skywalker válasza D1Rect (#16614) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én majd este vagy holnap próbálom ki.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16619) Maxtreme válasza Maxtreme (#16615) üzenetére


Maxtreme
addikt

Még1:

Default:


Balaneced:


Itt azért elég látványos a különbség :)

(#16620) hombre[EU] válasza Maxtreme (#16619) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szóval kikapcsolja a tükrözōdést és fps-t ad :DDD wow,engineering at its finest

Life, Uh, Finds A Way

(#16621) Maxtreme válasza hombre[EU] (#16620) üzenetére


Maxtreme
addikt

yepp, meg a fényeket is elég rendesen kinyírja ha megnézed.
Én személy szerint nem fogom használni, de van akinek hasznos lehet :)

[ Szerkesztve ]

(#16622) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Akkor a stori folyt.köv Utcakölyök vonalon,ezúttal női karakterrel :DDD

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#16623) Vesa válasza Maxtreme (#16619) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Sajnos csodák nincsenek.
Erre a szintre valószínűleg menüből, opciókkal is le lehetne butítani. Esetleg néhány olyan paramétert kapcsol ki teljesen, amit csak low-ra lehet levenni a játékon belül.

A tudomány a valóság költészete!

(#16624) Cifu válasza l.skywalker (#16610) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Természetesen akinek FPS problémái vannak, megpróbálhatják, de én nem igazán értem a dolgot, kivéve, ha valaki nem szereti a grafikai beállításokat kézzel mahinálni.
Ha kevés az FPS-em, akkor elkezdem lekapcsolgatni és visszavenni az effekteket (vagy feljebb venni a DLSS-t).
Igaz ehhez nagyon hiányzik egy beépített benchmark tool, teszem hozzá... :U

Megnézve a képeket, amiket @Maxtreme berakott, finoman szólva is kiábrándító a végeredmény.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16625) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Az eddigi legjobb írásos PC benchmark:

https://www.game-debate.com/news/29966/cyberpunk-2077-most-important-graphics-options-every-video-setting-benchmarked

Érdekes hogy pl. Film Grain vagy Depth of Field náluk 5/4 priority? Itt tényleg ennyit dob a látványon, vagy embere válogatja? Ki mit észlelt?

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#16626) Bep válasza Cifu (#16624) üzenetére


Bep
senior tag

Nana! Ne tessék leszolni csak. Vannak platformok, ahol mi már hozzászoktunk :DDD :DDD :DDD

Vitz ;]

(#16627) Cifu válasza WATERDACA (#16625) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Izlések és pofonok.

Nekem a Film Grain és a DoF is no-go, ahogy a többi mozis hatás (Chromatic Abberation, Lens Flare, stb.). Nem moziban nézek szallagról vetített filmet (aminek a hatását a Film Grain próbálja imitálni) és nem is a képernyő a szemem, hogy a háttérben lévő dolgok el legyenek mosva.

Az, hogy kinek melyik mennyire fontos, az vitatható és egyéni ingerencia kérdése.
A cikk értékelése eléggé szubjektív, például az anizotropic filtering miért csak 4/5-nek veszik vagy hogy a Screen Space Reflections Quality miért 1/5 prioritásban, azt egyszerűen nem értem. Az előbbi kb. 2 évtizede meghatározó a grafikai minőség terén, utóbbi pedig alapjaiban befolyásolja játék kinézetének esszenciáját adó fényeknek és azok tükröződéseinek.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16628) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Én speciel 2060-nal tolom és ultra beállítások helyett inkább ajánlom a mid-highot és akkor a DLSS-t ki lehet kapcsolni. Nem rossz az, azzal is szép a kép, de nélküle mégszebb.

Egyébként nem tudom hogy ultra beállításokba miért van mindenki belehülyülve mikor placebon kívül semmit nem ad

We are only Stardust...

(#16629) cyberkind válasza WATERDACA (#16625) üzenetére


cyberkind
félisten

Sokan vannak, akik szeretik mesterségesen rontani a képet, konzolon meg nincs opció, ott be van kapcsolva minden ilyen szar, én utálom, egyedül a lens flare jöhet, de az se mindig, így is eléggé szar az emberi szem.

Paranormal Cocktivity

(#16630) VágniValó válasza WATERDACA (#16625) üzenetére


VágniValó
addikt

A depth of field érthetetlen számomra, alapból az a funkciója hogy elhomályosít nem előtérben lévő elemeket. Ha ember kikapcsolja effektíve élesebb, teljesebb lesz az összkép. Instant kikapcsolós érték.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16631) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

mert az utóbbi azon kívül, hogy zabálja az fpst, még rosszul is számolja ki a dolgokat elég sokszor, a hangyás, kávás mozgó textúrák pedig förtelmesek és nevetségesek.

Illetve vannak helyszínek, ahol kikapcsolva sokkal szebb az utca. Nemrég volt az hogy találtam egy utcát kínai részlegen és csodálkoztam, hogy be van kapcsolva a tükröződés? kiderült hogy nem, próbából bekapcsoltam, erre eltűntek a részletek, burkolati hibák az útról és helyette kaptam egy jégpályát. megpróbálom majd újra megkeresni és lőni egy képet róla. Sokkal kevesebbet ad, mint amit elvesz.

We are only Stardust...

(#16632) freddirty


freddirty
senior tag

Sziasztok,

Hát itt is véget ért a Cyberpunk. A nekem tetsző endinget toltam végig és most elolvastam mik lettek volna az egyebek. Nem bántam meg, és nem is akarom mindet végigtolni, így kerek a történetem.
Sidemission-ök majdnem mind megvannak olyan 90%-át végigtoltam, egy rakás autó (egyet se vettem) és pár verekedős mission maradt ki, de ez így is marad.
Azt kell mondjam nagyon korrekt lett a történet, a bugok engem nem zavartak.
Sok éve hogy William Gibson mindhárom trilógiáját olvastam, de most kedvet kaptam újraolvasni. Nagyon sokat merített onnan ez a világ, és imádnivaló lett.
Úgy goldom a CDPR hosszú távra tervez a játékkal, a bugokat majd szépen kigyomlálják, és hasonló utat szánnak neki mint a witcher 3-nak. 6-7 év és még mosógépen is fog futni :)
De erősen remélem hogy belevágnak egy online verzióba is, újabb adag jó történettel és küldivel. Nagyon nagy a potenciál a világban amit felépítettek és nem fogják hagyni kicsúszni a kezükből "csak" egy single player game megvalósításával.
Hogy legyen némi negatív is:
A romance verziók nekem problémásak. Mivel role playing ezért nemnek megfelelő /ffi/ karit indítottam. Ámde ez erősen visszavetette romance opciókat. Judy jó csaj, jó a story és a feeling de csak lánnyal kavar sajnos. Panam egy troublemaker, nekem nem jön be sehogy, ergo ahol lehetett passzoltam az opcióit. A többi opció meg hát vagy férfi vagy elég rövid kis szösszenetek. Szóval itt még lett volna hely javítani úgy gondolom, mert hát így nagyjából ez nekem kimaradt a történetből. A wittcher 3-hoz képest ez bizony jóval gyengébb. Mondjuk ott Geralt adott volt.

[ Szerkesztve ]

fred

(#16633) sixpak válasza VágniValó (#16630) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az első amit bekapcsolok, mindenhol, anélkül "műanyag" szar lesz egész.
Persze nem gond, ha valakinek nem jön be, esetleg máshogy látja, nem vagyunk egyformák.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#16634) Maxtreme válasza VágniValó (#16630) üzenetére


Maxtreme
addikt

na nálam a film grain ilyen, ahol lehet, azonnal nyomom ki.

[ Szerkesztve ]

(#16635) VágniValó válasza sixpak (#16633) üzenetére


VágniValó
addikt

Most megleptél, igen kicsit sterilebb lesz, mert minden tisztán látszik, mintha nem egy helyre fókuszálna a kamera. Screenshotokon visszanézve viszont irritál néhány homályosabb elem.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16636) Vesa válasza VágniValó (#16635) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Attól is függhet, ki, mihez szokott hozzá. Én jó 35éve játszom PC-n, ahol korábban ezek az FX-ek nem is léteztek a játékokban. Amikor kezdtek teret hódítani, számomra már zavarónak hatott a legtöbb. Ilyen a DOF is. Aki viszont eleve ezt a látványt szokta meg, annak a hiánya lesz zavaró.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#16637) freddirty válasza Vesa (#16636) üzenetére


freddirty
senior tag

+1
lens flare, motion blur, DOF, etc. mind a fotográfia világából átemelt velejáró effektek (amik ellen mint fotós sokszor küzdünk is), de nem egy játékba valóak szerintem sem. Az első hogy ezeket mind kikapcsolom bármilyen játékról van szó.

fred

(#16638) Bile Demon


Bile Demon
őstag

Engem legjobban a ívelt/torzított HUD zavar a képen, de azzal is együtt lehet élni. Nálam minden effekt ON, kivéve a motion blurt.

Bruhe

(#16639) freddirty válasza Bile Demon (#16638) üzenetére


freddirty
senior tag

Egyébként milyen lett volna, ha mondjuk a beépített optika a játékosban szabályozza a látványt ténylegesen. Pl. az elején egy olcsó fos szem cyberware ami együtt jár sok lens flare, lassú fókusz, nagy mélységélesség, erős motion blur. erős grain effektekkel. Ahogy cseréli a cyberware-t játékos úgy szorítja vissza ezeket a látást korlátozó effekteket. Mondjuk le7 hülyét kaptam volna tőle :) az elején.

fred

(#16640) Vesa válasza Bile Demon (#16638) üzenetére


Vesa
Topikgazda

A HUD/UI tervezés mai napig nem megy tökéletesen nagyon sok fejlesztőnek. 2021-ben, az általánossá vált konzol verziók ellenére még mindig csak nagyon kevés játékot terveznek skálázható UI-vel, fix és apró fontokkal, apró ikonokkal. Sokszor látni példát a rossz helykihasználásra is, amikor a fél képernyő üres, a megjelenő ablakban meg scrollozni kell vagy a helyszűke miatt apró betűket alkalmazni. A logikátlan felépítésről és menürendszerekről nem is beszélve. CP-ben is vannak nem teljesen átgondolt megoldások, de összességében jól használható a HUD/UI.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#16641) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Spoiler kérdés!
Hány kimenetele van a játéknak?
Eddig amiket megcsináltam:
Johnnyként mentem vissza
V-ként mentem vissza
Az Arasaka űrállomás mind2 kimenetelét meg csináltam
Elutaztam a nomád csajjal
Van amit kihagytam?
A főküldi még mindig aktív.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#16642) Cifu válasza freddirty (#16639) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Nyilván a végtelenségig lehet tekerni, hogy mi mindent lehetett volna másképpen megcsinálni a játékban.
Lásd nekünk nem lehetnek látványos kibervégtagjaink, nem lehet a képünkre Maelstrom-arcot szerelni, nincs azonos típusú kiberverből több féle (csak Kiroshi optika van például...), nincs full body replacement (lásd Adam Smasher) és így tovább.
Szintén nincs a játékban egy csipetnyi sem a drogokból. Ahogy nem lehet külső vázunk sem (exoskeleton), csak az ellenfeleknél láthatjuk.
Szerintem napestig lehetne a dolgot sorolni.

De reméljük a Cyberpunk 2078 majd elhozza ezeket. :D

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16643) mettek válasza Cifu (#16642) üzenetére


mettek
addikt

Kicsit túl lett tolva q háttérsztori is ahhoz képest ami q játékban van. Ugye volt szó arról is hogy vannak gettó techsebészek ahol ki tudja milyen kibervert raknak be aztán ez meghibásodhat stb...nos ennek sincs semmi vonala a játékban de még a műtét sincs leanimálva. Az ilyen olyan kültakarókról ne is beszéljünk. Sokkal több a mögöttes tartalom mint maga a játék. Egy filmben ezek jók lennének.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#16644) Cifu válasza st3v3np3t3r (#16641) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Összesen 5+2 végkifejlete lehet a játéknak.
A főküldi mindig aktív lesz, ha befejezted a játékot, visszadob a Point of No Return elé (amikor Hanakoval találkozol).

A játék lehetséges kimenetelei (nagyon spoiler!):

1.: V lepaktál az Arasakával. Ehhez nem kell semmiféle side quest.
2.: V öngyilkos lesz. Ehhez sem kell semmiféle side quest. Mistyvel való találkozás után elpusztítjuk a pirulákat.
3.: V háta mögött hagyja Night City-t a Nomádokkal, Silverhand pedig a Cyberspace-ben marad. Minden Panam és Afterlife / Rogue side quest kell hozzá.
4.: V Night City-ben marad, Silverhand a Cyberspace-be kerül. Panam / Rogue questek kellenek.
5.: V átadja a testét Johnny Silverhandnek, és V kerül a Cyberspace-be. Panam / Rogue questek.

Rejtett végkifejlet:
Ehhez az kell, hogy sokat várj a döntésre a Misty-vel való beszélgetés után. Johnny elkezd beszélni arról, hogy meg kéne támadni az Arasaka tornyot, noha csak magunkra számíthatunk. Ennek lehet két plusz kifejlete:
+1.: Sikerül a támadás (rohadt nehéz lesz)
+2.: Nem sikerül a támadás, V meghal közben (bármikor).

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16645) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Fem V és Judy románc kontra River... Érdekes volt, mivel már rég kapcsolatban voltam Judy-val, így szegény Rivertől nem akartam semmit, de olyan opciót nem kínált föl, hogy bocs, de már van valakim... Így szerencsétlen azt hihette, hogy szimplán csak nem érdekel miközben az egész családja tolta River szekerét az ebédnél, ami így kissé gáz volt, a végére már sajnáltam azt a benga terminátort...
A történet összefoglalva videóban, 2:30-nál besírsz :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#16646) Cifu válasza CPT.Pirk (#16645) üzenetére


Cifu
Topikgazda

River Ward? LoL :D
Én férfi karakterrel játszottam, és mikor felmegyünk a víztorony (?) tetejére, volt egy olyan opció, hogy megcsókolni. Én diplomatikusan kihagytam a kínálkozó alkalmat, már bocsánat, de ez a lehetőség nem érdekelt - ezek szerint River biszex lehet talán?

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16647) CPT.Pirk válasza Cifu (#16646) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Gondolom visszautasított volna, mert heteró. :) Bocs, ha ez összetörte a szívedet. :D

Engem Panem kosarazott ki, hasonló okból. Life sucks. :D

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#16648) Ellia


Ellia
addikt

Emberünk megszívta, a küldetésen jót mosolyogtam, viszont:

Azt mondja, ha leszállítod a cyberdocknak a csókát, akkor picit később a jutalom, hogy a tárgy listájáról választhatsz valamit ingyen. Ez tök jó viszont nem emelte ki, hogy mi választható ingyen így beválasztottam egy jó kis legendás módba - le is szipkázta a pénzem. A mód jó lesz a későbbiekben, de nem most akartam elkölteni (legalábbis nem erre) azt a viszonylag nagyobb pénzmagot... Végül megtaláltam mi volt ingyen, persze csak bontani jó cucc volt...

(#16649) ratcache válasza Ellia (#16648) üzenetére


ratcache
aktív tag

nem tudom mit csináltam másként, de nekem nem volt ilyen opció, egyszerűen később felhívott és némi pénz csörgedezett a számlámra :F

mondjuk nem semmi speed-run volt, mert persze valami random zsákmányolt motorral voltam, mikor belefutottam még a legelején (még kocsit sem lehetett hívni), ő meg visított, hogy arra nem tud felszállni :D szóval az időkorláton belül még kellett vadászni egy autót is a forgalomban amiből ki tudom rántani a sofőrt :U

(#16650) proci985 válasza Cifu (#16644) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a Reaper kuldeteshez az nem eleg, pontosan egy dontesi fa mukodik a kuldetesben ahol meglatogatod Johnny sirjat miutan elvitted autos moziba Rougeot. Ez egyebkent ronda, mert pl az osszes tobbi beszelgetesnel es vegkifejletnel tobb szalon lehet ugyanoda eljutni, a temetesnel viszont egyetlen egy, a tobbihez kepest nem teljesen trivialis parbeszed kell.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.