Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16951) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Nem teszem spoilerbe, mert szerintem nem az, de ha magad akarod felfedezni a buildeket, akkor ne olvasd el.

A különböző buildekről: 133 óránál járok, próbálgattam elég sok stílust, és messze a full hacker build a legdurvábban OP. Az öl a leggyorsabban és a legkevesebb fáradsággal. Másképpen szólva, az a legunalmasabb. Csináltam egy videót, ahol LVL20 intelligence és majdnem fullra gyúrt quickhack perkekkel gyakorlatilag az előszobában állva kiírtok egy épületet. Ez épp normal, de itt még csak a contagion és a ping hackem legendary. Amikor megvan a rövidzárlat és a túlhevülés (legendary-ban), onnan a very hard is közel hasonló.
Bemész és megállsz az ajtóban vagy elmész a budira (vagy ha látszik kívülről is egy enemy legalább, akkor megállsz az épület előtt), hack, ping, contagion, a maradékkal meg lehet mókázni: suicide, pscyho, ami tetszik.
Nekem ez a tökéletes build, mert így very hardon is tudok figyelni a sztorira meg a többi tartalomra. És az ölés is jó móka ezzel.
Ja, és abszolút lopakodó is, gyakorlatilag soha senki sem vesz észre.

[ Szerkesztve ]

(#16952) CPT.Pirk válasza szTotyy (#16948) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Be bizony. :K

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#16953) FingR86 válasza Cray Tyler (#16951) üzenetére


FingR86
őstag

ha egy sniper rommá van fejlesztve az épületen kívülről pingelsz egyet és a falon keresztül szana szét lehet lőni őket anélkül h tudnák miről is van szó, az talán még ettől is könnyebb :D

(#16954) Cray Tyler válasza Cray Tyler (#16951) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Még annyit ehhez, hogy ha nincs meg a LVL20 quickhack skill (bal lent), illetve a Master RAM liberator (az a quickhack meta-perk, legalul), akkor a bossfightok tudnak kínosak lenni, mert elfogy a RAM, és meghalsz (illetve futsz az életedért). Ha viszont a RAM is kellő sebességgel jön vissza, akkor azok is is egyszerűbbek. Adam Smasher pl egy headshottal egyszerűbb persze, itt nyer a gunslinger build, de nekem sem tartott tovább 1-2 percnél.

További hasznos infó, ha ilyen "csak egyvalamihez értek, de ahhoz nagyon" embert épít valaki:
a videón azért nem maxos még a szükséges quickhack skill (ami kell a megaimba meta-perkhez), mert valamikor LVL 30 körül döntöttem el, hogy felhagyok a tech-puskás karrieremmel, és überhekker leszek (addig nem is különösebben hackeltem, quickhackjeim se nagyon voltak). Így onnantól már hiába toltam only-hackben a game-et, alig lett meg lvl50-re a 20-as quickhack (és akkor már túl sok pontot sem tudsz ugye rárakni, csak tabula rasával).
Tehát konkrétan a hasznos infó: ha csak egyvalamiben jó karit építesz, akkor konzekvensen már egyes szinttől arra és csak arra érdemes gyúrni, úgy lesz igazán OP. Ez a mostani nehézségen nem feltétlenül létszükséglet, de ha állítanak (nehezítenek) a difficulty-n, vagy jön jó nehéz DLC, akkor fontos lehet.

(#16955) abéla válasza CJ4567 (#16908) üzenetére


abéla
senior tag

Jut eszembe, RT-46:
ezt a Burya -t (a kék) a játék elején (kb 25-30. óra) környékén dobta egy ellen(most vagyok 98h-n), azóta is tunkolom az upgrdet, most már kb írtózat matterigénnyel, de megéri, mert hiába "csupasz" kb minden téren, mégiscsak duplashot, de úgy hogy közben meg marad az alap 4x tár: majd'sniper dmg, revolver reload(minimálisan lassabb defaultnál) ... op, nna :DDD

Egyébként volt szó a item-upgrd logikátlanság/átláthatatlanságról; hát bizony azt mondom, ez így sokkal jobban működik: mert ugye ha ragaszkodsz vlmi régi sz*rhoz -merthogy drva mod van rajta pl- akkor annak egy idő után egyre komolyabb ára van. Persze próbáltam én kraftolni jópárszor, de az istennek se adja ezt a duplashot modot (nyilván nem véletlen).

De kell a kék és lila EMP gránát tervrajza és nincs gond a fejlesztéssel:
ezeket fehér/zöld alapmatterből lehet craftolni és elbontva adja a ritka kék/lila mattert (csak győzze az ember katingatással :DDD )

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#16956) Cray Tyler válasza FingR86 (#16953) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Ezzel az a bajom (nekem), hogy az aim-skillem hátőő, hogy mondjam neked, fostalicska :B

(#16957) FingR86 válasza Cray Tyler (#16956) üzenetére


FingR86
őstag

nekem elég jól megy :D [link]

[ Szerkesztve ]

(#16958) CJ4567 válasza S e t h (#16947) üzenetére


CJ4567
veterán

Én very hardon kezdtem el, és azon kívül, hogy tényleg jelentősen gyorsabban tudsz meghalni, túlzott taktikázás nem kellett, lopakodva a revolver mindent is visz. ;]

Más: a bunyózáson úgy lehet könnyíteni, hogy a harc előtt az arénába ledobod a legjobb kardod, és a harc legelején egyből így veszed fel, hogy elő is veszed, PC-n az R gombbal.

No Sana No Life

(#16959) abéla válasza FingR86 (#16957) üzenetére


abéla
senior tag

uhh, hát ez így tényleg ízi, (szerk: azért ezt a 5 rétegnyi falon/ betonon/virágágyáson keresztűl-kasult kicsit nerfelhetnék)
csak nehogy vlki reload alatt rádfusson :))

más: a játéknehézség-állítást kivették a már futó játékból? (tolnám hard --> v.hardra) szval csak újrajátszás játszik, ha ezt szeretném?

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#16960) m0h0senator válasza abéla (#16959) üzenetére


m0h0senator
őstag

Bármikor módosíthatod a nehézséget, változtatás után vissza tesz az utolsó mentésre. Előtte érdemes menteni egyet.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#16961) CJ4567 válasza FingR86 (#16953) üzenetére


CJ4567
veterán

Az a baj az Overwatch-al, hogy eléggé inkonzisztensen működik. Néha egyáltalán nem vesznek észre, amikor használod, máskor egy ölés után már mindenki tudja, hogy hol vagy. :D

No Sana No Life

(#16962) abéla válasza m0h0senator (#16960) üzenetére


abéla
senior tag

lehet hülye kérdés, de ezt hol tehetem meg? (játék-beállítások(játékmenet, de a többit is) végigbogarásztam, ott nincs :F

jahh, játékindításkor, főmenüből nem lehet, csak ha betöltöd és játék közben kilépve állítod :B

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#16963) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

:DDD CP77 NPC behaviour
a többi sem rossz pl. ez

Life, Uh, Finds A Way

(#16964) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Ez a sárga ég esőzés közben micsoda? :F

u wanted, i got it \o/

(#16965) hombre[EU] válasza WATERDACA (#16964) üzenetére


hombre[EU]
veterán

acid rain v.0.1b

Life, Uh, Finds A Way

(#16966) Mr.Csizmás válasza WATERDACA (#16964) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vszeg a homok badlands-ról. (amúgy irl itt is szokása, ha olyan a nap, időjárás együttállás nyáron)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16967) Tibro5


Tibro5
senior tag

az a csávó megvolt akinek gránát van az orra helyén, később bunyózni is kell ellene, elég vicces

[ Szerkesztve ]

(#16968) VágniValó válasza WATERDACA (#16950) üzenetére


VágniValó
addikt

Sajnálom, mert megéri :P Sapkáért elnézést, mellény a lényeg:

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16969) m0h0senator válasza VágniValó (#16968) üzenetére


m0h0senator
őstag

Az a cipő :D

An odyssey through the realm of consciousness.

(#16970) Entonik válasza VágniValó (#16968) üzenetére


Entonik
junior tag

Jó a szetted :)

(#16971) heihachi válasza szTotyy (#16948) üzenetére


heihachi
addikt

Igen, megvolt ő is, női karival voltam :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16972) soo277 válasza Tibro5 (#16967) üzenetére


soo277
őstag

Csak úgy csörgött a biztosítószög, mikor gyepáltam a fejét:DDD:DDD:DDD

BT: wersoo#21211

(#16973) hszilard666 válasza Tibro5 (#16967) üzenetére


hszilard666
veterán

Én megdöglöttem a röhögéstől amikor beszállt a kocsiba és elmondja hogy nem rossz, csak vigyáznia kell amikor túrja az orrát, nehogy kibiztosítsa. :DDD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#16974) Peace válasza heihachi (#16918) üzenetére


Peace
nagyúr

Én szívem szerint nem venném elő akkor sem, de tuti nem bírok majd magammal és feltelepítem. Pedig jó lenne megvárni egy Enchanced Edition-t, amibe minden benne van. De az tuti legalább 1,5 év.....ha túléli a CDPR és hajlandóak lesznek kiadni egy ilyen változatot.......Én is rettenetesen sajnálom, hogy ilyen állapotban érkezett és ennyi előre beharangozott fícsör volt tömény hazugság. Mert maga a hangulat és a gameplay meg a story az fergeteges! Én is csak kóvályogtam a világban a végigjátszás után és csak ürességet éreztem. És csak az igazán jó játékélmények képesek ilyesmit kiváltani belőlem. De az A.I. állapota és a többi megbotránkoztató részlet kimondottan illúzióromboló. :(

(#16975) Mopar426


Mopar426
tag

Pont egy pohár piát itattam V-vel mikor elkezdtem kicsit szédülni. Huhh mondom nagyon interaktív a játék.. Nem csak a képernyő hullámzik de én is érzem.. Mint kiderült pont a földmozgás közben történt... :D Fasza érzés volt

Hope for the best, plan for the worst!

(#16976) cyberkind válasza Peace (#16974) üzenetére


cyberkind
félisten

Majd a 2078 2025 után, talán kevesebb lesz a kamu és a kezdők vezetői pozíciója.

Paranormal Cocktivity

(#16977) Peace válasza cyberkind (#16976) üzenetére


Peace
nagyúr

Én nagyon remélem, hogy tudnak valamit kezdeni a gépjárművek és járókelők viselkedésével, mert az vágta gallyra nekem leginkább a játékélményt. Amiket ígértek és amit kaptam.....te jó ég! :((( Tényleg az lenne a legjobb, ha ki tudnám bírni a felpimpelt verzió megjelenéséig, amiben már benne lesz az összes megjelenő story DLC. Már ha lesznek ilyenek. Az életben maradásért és a renoméjuk minimális visszaszerzéséért küzdenek, mi meg itt már story DLC-ről álmodozunk.......

[ Szerkesztve ]

(#16978) LK


LK
addikt

Két karakterrel vagyok a játék 30%-ánál, és csak most jött elő az első komoly bug. Leestem a térkép alá, amikor beszálltam egy kocsiba.
Egy tapasztalatot megosztok, hátha nem mindenki tudja. A célzás közben ha nem tud tüzelni, vagy gránát dobás gomb nem működik, nálam bevált, hogy fegyvert cserélek a fegyverslotba, majd visszarakom. Illetve gránátot cserélek ugyanígy. Vagy megesrősítem a gránát dobás gombot, csata közben. Így nem kell mentést visszatöltögetni.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#16979) cyberkind válasza Peace (#16977) üzenetére


cyberkind
félisten

Te tényleg azt gondolod, hogy írnak ai-t az npc tömegnek, meg visszakerül ezernyi dolog, amivel ismét megborulna a grafmotor és társai? Ez a része ennyi volt, marad a folytatásra, hülyék lennének a bugokon és az optimalizáción kívül mást javítani. Az ai meg a kivágott dolgok 1 év múlva se változtak volna, ez a gond.

Ezt mind csak maguknak köszönhetik, ahogy a fenyegető üziknél is, de majd lecsesznek ezért is mint anno, de akkor se gondolom máshogy. cdPR az új nevük.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#16980) Cray Tyler válasza cyberkind (#16976) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Ez van amikor üzleti döntés nyomán jelenik meg valami, és nem akkor, amikor az alkotók szerint készen van.

Nem kellett volna pl. induláskor 4. generációs konzol port. Ez nyilván üzletileg elfogadhatatlan, mert az is pénz, még ha szar is lesz. A 4th gen konzol portok sziszifuszi debuggolása helyett lehetett volna a kapacitásokat a tartalomra fordítani.

De hát az üzlet az üzlet. A CDPR volt az egyik olyan cég, aki még nyomta a "when its done" szöveget, és állami támogatással a háta mögött ezt meg is tehette. Én örültem ennek, bíztam benne, hogy az a pénz és a hozzáállás lehetővé teszi egy kész game kiadását. Hogy ne kelljen rohanni. Ez pár éve volt. Most meg azt olvasom mindenhol, hogy befektetők így meg úgy. Nem értem feltétlen, hogy hirtelen honnan lettek ekkora befolyással a befektetők a cégre (utána kéne olvasnom).

Én 30 éve vagyok gamer, láttam sok nagy stúdiót szétrohadni (nem csak az EA által), és ezen esetek jelentős százalékában akkor kezdődtek a bajok, amikor ambíciózus fejlesztésbe fognak egy önerőből elért komoly siker UTÁN, és ehhez tőkét vonnak be.

Nekem a CDPR is ennyivót, beállt a sorba. A CP2077 zseniális, többszáz órát fogok vele játszani, de a következő címüket már fenntartásokkal fogom kezelni. Maradt a Paradox meg a Firaxis, akikben még bízok.

(#16981) Peace válasza cyberkind (#16979) üzenetére


Peace
nagyúr

A kimaradt fícsörök semmiképp, de én A.I.-ban még bízok. Ez idővel ki fog derülni. Hogy lesz-e egyáltalán felpimpelt fullos kiadás. Mert hogy GOTY nem lesz, az tuti. :(

(#16982) Peace válasza Cray Tyler (#16980) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem még a Larian Studios ilyen. ;)

(#16983) cyberkind válasza Peace (#16981) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha lesz dlc, azzal együtt lesz a Goty és ennyi, így szokott lenni az esetek hatalmas részében.

Paranormal Cocktivity

(#16984) sixpak válasza Mopar426 (#16975) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kemény volt, rendesen mozgott a csillár, meg mozogtak a szekrények, csörömpölt minden.... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#16985) Winne válasza Mopar426 (#16975) üzenetére


Winne
nagyúr

Vas megye? :D

Nálam is himbálózott a szék, hátra is néztem kétszer, hogy a gyerek rángatja-e, de ott sem volt. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16986) RubbishBin válasza Peace (#16981) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Szvsz nem fognak itt már új A.I.-t írni. De majd meglátjuk. Nekem az nem fér a fejembe, hogy hogyan maradhatott ilyen puritán a játék ezen része :F Nem fejlesztettem még játékot, de valahogy úgy képzelem el, hogy az A.I. programozásnak valahol a fejlesztés első negyedében kell megtörténnie. Amikor még a játékból szinte semmi nincs, és szürke, textúrázatlan objectek között tesztelgetik/írják.
Ebben a fázisban még nem voltak siettetve a közönség által. A gond meg ugye nem is az, hogy csiszolni kéne rajta, hanem úgy alapvetően belerakni egyáltalán... Jelenleg ez tényleg pac-man A.I., és nem értem ez hogyan történhetett meg. Ok, ne lehessen velük beszélgetni, ok ne legyen napi rutinjuk, ok csak mászkáljanak. De ezek normálisan sétálni is hülyék, hogy legalább az élő város látszata megmaradjon.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#16987) zseko válasza Cray Tyler (#16951) üzenetére


zseko
veterán

És ahhoz melyik perk kell, hogy falakon keresztül is meg tudjam őket hekkelni? Már pár fűszál mellett sem tudom még megpingelni sem őket, nem hogy mást ráküldeni, fel sem adja a listát. Max annyit tudok, hogy pingelés után megjelölgetni őket, semmi egyebet. Vagy az is hiba volt, és az 1.04-es patchnél még nem működik?

HR24.hu

(#16988) eldiablo válasza Cray Tyler (#16980) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

"Nem kellett volna pl. induláskor 4. generációs konzol port."
Megjelent SNES-re meg Mega Drive-ra is a CP2077? :Y :DDD

(#16989) Peace válasza RubbishBin (#16986) üzenetére


Peace
nagyúr

Érthetetlen hol siklott félre ez az egész. Nem akarom elhinni, hogy nem voltak tisztában ezzel, hogy ez a része egy hulladék, hemzseg a bugoktól és játszhatatlan last-gen konzolokon.....és mégis világszintű reklámkampányt indítottak. Olyan, mintha direkt saját magukat akarták volna kivéreztetni. Még a Time Square-es és tv reklámok nélkül is óriási lett volna a várakozás a Witcher 3 miatt, de így......fel nem foghatom hogy jutottunk ide. :(

(#16990) DelArco válasza zseko (#16987) üzenetére


DelArco
aktív tag

én úgy tudom a legendary ping kell hozzá

Youth hides the key to salvation

(#16991) szTotyy válasza Peace (#16989) üzenetére


szTotyy
őstag

Valószínűleg a befektetők egyik fele siettette a megjelenést. A másik fele az, akik most perlik őket, mert a gyenge késztermék miatt esett a részvények ára. Viszont ha most nem adják ki, akkor meg azok perelték volna a fejlesztőket, akik siettették (esetleg kötbér a szerződésben lévő határidő miatt). 22-es csapdája. Nem látunk bele, de biztos, hogy olyan döntéshozatal előtt voltak, amikor nem lehetett jó döntést hozniuk. Azért ott sem agyatlan hülyék ülnek, biztos tudják már hol cseszték el, és később nem esnek ugyanebbe bele.

[ Szerkesztve ]

(#16992) Cifu válasza WATERDACA (#16944) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Én is cool / int karaktert csináltam, de azért sikerült 1800-2000 körüli armort összehozni 50-es szintre. Olyan ruci kell, aminek vannak slotjai, ahova tehetsz be páncélzatnövelőt. Kicsit faramuci, de a vége felé ezért jártam western kalapba (mert két slotja volt), igaz nem lógott ki nagyon a Corpo karakterem image-éből szeretncsére. Ha csak az alap rucikat nézed (fej-szemüveg-felső ruházat-alsó ruházat-nadrág-cipő) akkor is egy-egy slotos ruhákat használva ez önmagában már több, mint 600 armor (szinttől is függ persze). A plusz páncélzat addonokat ruhaboltokban tudod megvásárolni.

Úgy vettem észre, hogy a Cool Blood perkek jók ilyenkor, van olyan, ami páncélzatot növel és bekapott sebzést csökkent per Cool Blood stack.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16993) VágniValó válasza zseko (#16987) üzenetére


VágniValó
addikt

+1 ez engem is erdekelne, mert ezek szerint valami kimaradt az életemből. Pedig amióta láb implantátumot vásároltam és a spacet nyomva tartva felugrok épületek tetejére, azóta gyakorlatilag kaptam egy új játékot. Sam CyberFisher

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16994) WATERDACA válasza Cifu (#16992) üzenetére


WATERDACA
őstag

Armadillot egy helyen találtam a ruhásoknál azt hiszem Little Chinaban. Kellett a tárgykészítési terv amit szintén sehol nem tudtam megvenni, pedig már minden boltot átnéztem.
Úgyhogy maradt az az utolsó mentsvár hogy megnéztem neten hol lehet begyűjteni. Akkor megláttam hogy egy NCPD küldetésnél van elrejtve a ládában.

Úgyhogy megszereztem, most már tudom craftolni. Bár kicsit csalás volt és utólag kicsit szarul érzem magam miatta, de tényleg nagyon peches voltam, sehol se tudtam megvenni se a tárgykészítését, se magát a modot (1 db pedig 8 slotra édeskevés).

Most már 1700 körüli armorom van. Bár sokat nem dob lopakodás mellett, max ha lebukok... :)

u wanted, i got it \o/

(#16995) Alpi. válasza Peace (#16989) üzenetére


Alpi.
addikt

"óriási lett volna a várakozás a Witcher 3 miatt" ja, ez logikus lenne, de akkor miért pityeregne annyi mindenki az AI hiánya miatt, a passzív npck, stb., stb. miatt ??
Ok, az autó irányításával nem rémlik, hogy gond lett volna a Witcher 3-ban... Viszont a ló az aztán a világ összes beakadását tudta már csikó korától ! :DDD
Witcher 3 pont ugyan ilyen. Mindez hova vezetett nálam az előddel kapcsolatban ?
Imádom ! Sajnos a Cyberpunk nem tudta megugrani, mert a Witcher annyira magasan van, de pont akkorát ugrott. Speciel amíg azt érzem, hogy "Figyi, adok még egyszer ennyi lóvét, nem tudnátok még egy 20-30 órát legalább adni ?! Nem akarom, hogy vége legyen !", addig részemről nem releváns "hiányosságokról" beszélni. Ha olyan felemás szájízzel jössz ki, na akkor igen Mindazon túl, ha azt nézzük, hogy a Witcher 3, az említett fostaliga felépítéssel is elbotorkált és még mindig teszi, nem hiszem, hogy annyira rá vannak feszülve a CP-nél is egy esetleges ilyen irányú fejlesztésre. A történet több helyen szinte sóvárog folytatásért, remélem az érkező Dlc olyan Witcheresen tartalmas lesz ! Számomra ennél több nem is kéne a jövőben ! :K

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#16996) Cifu válasza szTotyy (#16991) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Valószínűleg a befektetők egyik fele siettette a megjelenést.

A játékot eleve 2020-ban akarták megjelentetni, a Cyberpunk 2020 tiszteletére. Ez nem a befektetők siettetésének kérdése. 2019 augusztusában senki sem siettette a játékot. Egyszerűen ennyire nem volt képben a felsővezetés azzal, hogy mit kérnek a fejlesztő csapattól. Úgy vélték, hogy 8 hónap alatt befejezhető a játék. Óriásit tévedtek. Ez amatőr hiba volt, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16997) cyberkind válasza Cifu (#16996) üzenetére


cyberkind
félisten

Az ai hiánya (vagy megléte) tényleg egy kérés akart lenni? Emlékeim szerintem nem voltak ennyire sötétek az npc-k a TW3-ban.

Alpi.
Ott nem voltak ennyire gyökerek az npc-k.

Paranormal Cocktivity

(#16998) szTotyy válasza Cifu (#16996) üzenetére


szTotyy
őstag

Nem akarom tovább húzni a témát, úgysem fogjuk megfejteni.
De a nyakamat teszem rá, hogy 2019-ben (sőt már '16-ban is bőven) befektetők sora kilincselt a fejlesztőknél és sokkal már meg is egyeztek. Szép summát ajánlva a csapatnak, akik erre ráharaptak, csak hiba volt tartani az előre bejelentett megjelenést. Nyilván amikor először elhangzott a 2020-as bejelentés, nem látták, hogy tarthatatlan lesz az időpont. Tökösnek kellett volna lenni most decemberben, és kiállni a világ elé, hogy: anyázás és fenyegetés ide vagy oda, a játék csúszik 21-re, a befektetők meg várjanak szépen, ha nagy lóvét akarnak kaszálni!

[ Szerkesztve ]

(#16999) Alpi. válasza cyberkind (#16997) üzenetére


Alpi.
addikt

Pont ezt tudták. Aki nem volt érintett a story-ba, az egy darab mondatot nyomott ha ráköszöntél. Nem hasonló volt, hanem pont ilyen. :)
Mondom mindezeket úgy, hogy 4x toltam végig a 3-at és tényleg nem tudok hasonló élményt adó (részemre) játékot igazán említeni. Nem érdekes, hogy mit tud az npc, nem hiányzik, hogy 17 féle harcmodort kelljen egyszerre alkalmazni, hogy a napot túl élhessem. Nyílván minden plusz, plusz lenne és szeretném, de így is lehengerel, beszív, részemmé válik, én a részévé, tud valamit, ami miatt annyira azonosulni tudok a milliővel, mint semmi más játékban eddig. Számomra, amit anno többször is boncolgattunk, hogy mennyire lehet egyáltalán közel kerülni a Witcher 3 -hoz bármi másnak is a jövőben, az a válasz most, hogy baszki, megcsinálták !! A CDPR megcsinálta ! Leraktak még egy címet hasonló szinten ! :C
Egy fillért nem adtam volna erre ! Tudom, hogy lehet én vagyok egyedül a világon, ez 110%-osan szubjektív, de ettől még így gondolom.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#17000) cyberkind válasza Alpi. (#16999) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem nem a beszélgetés a bajom, hanem az, hogy szó szerint beleszaladnak a fegyverbe, vagy megvár amíg én odamegyek és lekaszálom meg társai.

szTotyy
Már a 13-as trailer is egy hiba volt, utána meg a dátum 19-ben.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.