Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16501) DelArco


DelArco
aktív tag

Aki még nem csinálta meg a Gimme Danger küldetést annak azt javaslom ne a teherautó ellopós utat csinálja. Nem tudom hogy fix bug van e vele de ahogy látom sok embernél elöjött.
Nálam amikor azzal mentem be mindenki barátságos lettés végig lehetett menni simán az egészen. Még a virus feltöltés után se lett ellenséges senki pedig akkor legalább már kiirta hogy hostile env. Nem lett volna rossz ha úgy működik hogy egy pontig (mondjuk az első udvar) el lehet jutni így de aztán a további részeken már nem tud csak úgy átsétálni az ember. Kipróbálom az oldalról bejutós módszert vagy azt ahol a corpo háttér segítségével be lehet jutni a mási kapun (bár ez utóbbi lehet hogy ugyanígy hibás).

Youth hides the key to salvation

(#16502) #04441088 válasza Entonik (#16500) üzenetére


#04441088
törölt tag

Rengeteg. :DDD

Nem azt mondom, hogy olvasd végig a 16500 hozzászólást, de yton is van sok bug válogatás.

[ Szerkesztve ]

(#16503) Cifu válasza WATERDACA (#16487) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Engem nem az interakciók, hanem a random beszélgetések hatottak meg. Az egyik lépcső korlátjánál két csaj beszélget, az egyik nekiáll énekelni, a másik kicsit leoltja erre. Az egyik sarkon egy feltehetően hajléktalan páros beszélget a jövőjükről. Ilyesmivel rengeteggel találkoztam. Tök jó és hangulatos kis fűszerek ezek, ha az ember picit megáll és meghallgatja őket.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16504) Maxtreme válasza Entonik (#16500) üzenetére


Maxtreme
addikt

Azért felmerül bennem a kérdés hogy barlangban élsz, most kötötték be a netet' mint Vágási Feriékhez, vagy hibernálva voltál az elmúlt 1 hónapban? :DDD Konkrétan napok óta a játék körüli problémáktól zeng a "világháló".

[ Szerkesztve ]

(#16505) Mans20 válasza Cifu (#16503) üzenetére


Mans20
addikt

Hangulatos lenne, ha nem apró betűvel lennének kiírva ezek a beszélgetések.

(#16506) SenorGrande válasza Entonik (#16500) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Emberfüggő, kinek mekkora a toleranciaszintje.
Én nem ajánlom senkinek jelenleg a vásárlást, várni kell vele egy évet. A történet ugyanez marad, a játék megvár, de remélhetőleg addigra rendbehozzák technikailag. Amire szükség van, úgy gondolom ez vitathatatlan.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#16507) Entonik válasza SenorGrande (#16506) üzenetére


Entonik
junior tag

Ez mennyi időt vesz igénybe szerinted? Komolyan lehet venni a fejlesztő csapatjukat?

(#16508) sixpak válasza Mans20 (#16505) üzenetére


sixpak
nagyúr

Szemüveg? ;]
Amúgy tényleg lehetne nagyobb a felirat, de inkább azzal van baj szerintem, ha mozogsz közben és ugrál a felirat, ha megállsz, simán olvasható.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#16509) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

Akik már a végére értek
kb 50 órát tettem a játékba az összes lehetséges endinget kipörgettem. Nem vagyok teljesen elégedett :( Van akiben nem maradt “űr” a végén ? Ott éreztem egy kis izgalmat mikor elküldött a kékszemű az űrközpontba , de az is csak egy creditsbe torkollott.. hanyományos értelemben vett happy ending nincsen. Lehetsz jonny silverhand vagy fél év múlva meghalsz , illetve lementheted a személyiségmintád annak a reményében , hogy majd kapsz egy donor testet az arasakától. Esetleg lemaradtam valamiről vagy ez az összes opció?

[ Szerkesztve ]

(#16510) S e t h válasza Entonik (#16507) üzenetére


S e t h
nagyúr

Már nem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16511) Viiktor1989


Viiktor1989
tag

Az előbbi kérdésre becsatlakozva: arra már rájöttem,hogy a sebzesszàmot ki lehet kapcsolni,esetleg azt is ki lehet,hogy az ellenfelek körül ne jelenjen meg a piros burok? Sokat javítaná az egészen,ha nem.jelölődne be az ellenfél harc alatt pirosan. :R

(#16512) batai15


batai15
félisten

A meglévő cuccaimat nem lehet valami biztonságos helyre rakni ? Gyűjtögetem a különleges cuccaimat , és kellene valami ahová rakjam .
Írja is a játék hogy a leadó pont storage is tud lenni ,de csak eladni tudok ott .

(#16513) Aljasvip válasza batai15 (#16512) üzenetére


Aljasvip
senior tag

A kecódban van a stash, amihez a saját autód csomagtartójából is hozzá tudsz férni. Ez az a "biztonságos tároló" amit keresel szerintem.

(#16514) Entonik válasza S e t h (#16510) üzenetére


Entonik
junior tag

Nem látsz rá esélyt hogy 1 hónapon belül mindent kijavítanak ?

(#16515) macy válasza Entonik (#16514) üzenetére


macy
addikt

Viccelsz?

(#16516) juliensorel válasza batai15 (#16512) üzenetére


juliensorel
senior tag

Bocs de hogyan sikerult a toturialt ilyen szinten negligalni? Ilyen alapveteseket minden jatek megtanit az elejen. Amikor legeloszor kerulsz a foszereplo lakasara ezeket kerek perec megmutatjak, mar mar felszolitanak, hogy hasznald, probald ki stb... :U

(#16517) SenorGrande válasza Aljasvip (#16513) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Nem, az autó csomagtartója nincs összekötve a lakás tárolóval. Két külön tároló.

#16514 Entonik:
Szerintem nem oldják meg egy hónap alatt.
Szerintem most a prioritás a konzolverziók rendbetétele, PC verzióval mellékesen foglalkozhatnak. De nincs üveggömböm, figyelni kell a játék életútját. Én minimum fél évet tippelek.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#16518) ImACeltic válasza NyalokAA (#16509) üzenetére


ImACeltic
őstag

Szerintem az a legpozitívabb befejezés amikor felhívod Panam-et, hogy segítsen, majd Alt-nál azt választod, hogy a maradék idődben újrakezded az életet. Panam-el és a nomád családdal elmentek Arizonába ha jól emlékszem. Arra is tesznek megjegyzéseket, hogy ismernek olyan embereket, akik segíthetnek a helyzetünkön.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#16519) NomAd_82 válasza Entonik (#16514) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Szerintem az 1 éves becslés is egészen merész...
csodák vannak de az 1 hónap erre kevés...
SenorGrande is leírta, emberfüggő a tolerancia szintje, tele van a játék bugokkal de tőled függ mit fogadsz el és mennyit ezekből a bugokból.
Nézz videókat és döntsd el magad...

(#16520) Entonik válasza NomAd_82 (#16519) üzenetére


Entonik
junior tag

Akkor hova ez a hype, ami körülveszi a játékot , nem értem :N

(#16521) hombre[EU] válasza DeathAdder (#16499) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát sajnos ez nincs kész. ennek még legalább félév playtest/rovarírtás/finomhangolás kellett volna. jelenleg szigszalaggal tartják egyben :D

Life, Uh, Finds A Way

(#16522) ratcache válasza hombre[EU] (#16521) üzenetére


ratcache
aktív tag

mert ennek ellenére zseniális :DDD

(#16523) batai15 válasza juliensorel (#16516) üzenetére


batai15
félisten

Őszintén szólva neked ehez semmi közöd. :U
Ha nem tetszik nem olvasod el ,pont .
Kezdj magaddal valamit látszik hogy unatkozol.

(#16524) batai15 válasza Aljasvip (#16513) üzenetére


batai15
félisten

Köszi

(#16525) gyugyo79 válasza ImACeltic (#16518) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nekem azért volt "csalódás" a többi mert ez volt az első mire végződött a játék és reméltem, hogy van jobb is ...

[ Szerkesztve ]

(#16526) ImACeltic válasza gyugyo79 (#16525) üzenetére


ImACeltic
őstag

Én elsőre lemásoltattam az Arasaka-val a személyiségemet. Annak is megvolt a sajátos "gyönyöre". Maga a jelenetek megrendezése nagyon jó volt, hozta a nyomasztó, szinte reménytelen hangulatot és nagyon jó volt V mimikája is amint befekszik az utolsó műtétre. Ettől a befejezéstől jobban éreztem az ürességet, mint másnap a Panam-esnél. Persze ott csak visszatöltöttem a mentést és úgy fejeztem be másként, nem volt meg ugyanaz a flow, ezért is lehet ez.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#16527) Entonik válasza hombre[EU] (#16521) üzenetére


Entonik
junior tag

Akkor lehet mondani, hogy a jelenlegi játékos állomány “tesztel”?

(#16528) hombre[EU] válasza ratcache (#16522) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát nem lett egy breath of the wild, esetleg filmnek zseniális :D
haa kijavítják játéknak elmegy egy erōs 8-asnak

(#16527) Entonik inkább sz*pásnak éreztem, de ja...mondjuk,hogy "teszt" :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#16529) Cifu válasza Entonik (#16527) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Dunno, én especiel élvezem a játékot, nagyon. Bugok vannak, bőven, de hát kb. minden mostani játékban akadnak. A legsúlyosabb hibák (amikkel én találkoztam) is egy visszatöltésre megoldódtak, eddig talán tucatnyi ilyen esettel találkoztam (legtöbbször nem tudok válogatni a párbeszéd opciók között).

A játék hangulata zseniális, a grafika nagyon szép (RT+DLSS Quality mellett) meg lehet nézni a [screenshot topicot] , a zenék ütnek, a játék története nagyon igényes és korrekt. Szóval egy igazi gyöngyszem a maga kategóriájában.

Sokan csalódtak, de hát közben csak most több, mint 310 ezer ember játszik csak a Steam-en a játékkal úgy, hogy nagyon sokan már végigtolták (peak players 830 ezer, és ez ugye csak a Steam, mert ott van statisztika). Szóval nagyon sokan meg egyszerűen csak játszanak a játékkal...

Ha a bugos játékok zavarnak, akkor kb. fél év múlva érdemes ránézni, a legsúlyosabb problémákat addigra szerintem orvosolják.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16530) laerdridam válasza batai15 (#16523) üzenetére


laerdridam
lelkes újonc

De igaza van...

(#16531) Cifu válasza gyugyo79 (#16525) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Végigjátszás és a happy ending:

Ahogy már korábban is írtam, a Cyberpunk 2020 / 2077 világa nem a happy endingekről szól. Hanem arról, hogy a társadalom kb. minden szintjén szívás van, na jó, talán csak a leges leggazdagabb réteget leszámítva (de ott sem fenékig tejfel az élet, mert ott is vérre menő küzdelem folyik nap-mint-nap). Egyszerűen ebbe nem fér bele, hogy a naplementébe elautózol az állom nővel az anyósülésen. Ez arról szól, hogy megpróbálsz valami legendává válni (erről egy csomó utalás van, lásd Jackie emlegeti Rogue-t, Morgan Blackhandet, vagy a párbeszédlehetőségek között is ott van Dex-el), miközben minél menőbb és híresebb próbálsz lenni a zsoldosok között (ezért a 'Cool level').

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16532) NomAd_82 válasza Entonik (#16520) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Mert aki ezekkel együtt tud élni, mint én is, azok akkora élményeket élnek át a városban hogy csak na. :DDA város sokszínűsége Óriási, álleejtős, jó gunfight és sorolhatnám de ezt leírták es jobban megfogalmazták nálam sokkal többen. Úgyhogy megyek is vissza Night Citybe

+1Cifu, mondom hogy jobban megfogalmaztak nálam :C

[ Szerkesztve ]

(#16533) batai15 válasza laerdridam (#16530) üzenetére


batai15
félisten

De én megnem kérdeztem. :U az ilyen totálisan értelmetlen okoskodás szüli a flamet,pont . Ráadásul nem kifejezetten tőletek, hanem a közösséghez intéztem a kérdést,ha nehezedre esik nem kell segíteni . Lapozzunk.

[ Szerkesztve ]

(#16534) Entonik válasza Cifu (#16529) üzenetére


Entonik
junior tag

Az a baj mindenki mást ír hogy mikor lesz bug mentes a játék , fel év, 1ev, 2ev,soha... PUBG is mai napig botrányos ,azt hány éve kint van már..

(#16535) Cifu válasza Entonik (#16534) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Bugmentes játék nem tudom létezik-e egyáltalán. Ez kb. a bugmentes szoftver kategóriája (olyan sincs).

Ahogy más is írta, nézd meg a videókat. Ha tetszik a játék hangulata és van egy jó PC-d, akkor hajrá. Ha olyan játékot keresel, ahol minden perfectül megy, pl. nincsenek lebegő lootok például (ami azért több hasonló játékban elfordul), akkor nem ez a Te játékod.

Hogy mikor lesz jó állapotú a játék, azt pedig tippelni tudjuk, mert erre még a fejlesztők se tudnának választ adni. Anno a The Witcher 3 esetén kb. egy 6 hónap után tették rendbe a legtöbb problémás részét a játéknak (craftolás, inventory, küldetés bugok, stb.), és nagyjából egy évvel a megjelenés után, a második fizető DLC-vel érkező verzió volt az, ahol a játék tényleg már egész korrekt volt (de kisebb bugok akkor is voltak benne, én akkor játszottam végig másodszor). Én ez alapján tippeltem fél évet a komolyabb bugokra.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16536) NyalokAA válasza ImACeltic (#16526) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Nekem a sorrend az volt , hogy 1. hazamentem 2. másolás 3. átadtam a testem johnnynak 4. mikor felküld a kék szemű az űrállomásra és 5. elautóztam a naplementébe Panammel . Mindnek megvolt a saját kis sava borsa , de én valahogy többet vártam nagyokat igértek a Cdpr-es srácok lehet ezért a csalódottság . Panaszra azért igazából nincs ok nem is tudom mi volt az utolsó single player játék amiben 40+ órám van :U ( witcher 3 , de ugye az házon belüli kaland :)) ). Amennyiben a rengeteg bugtól eltekintek 1.06 ra már egészen csiszolt volt az egész , de egy minimális rossz szájíz megmaradt mert a 3 fajta életút full alibinek került be + ugye bármit is csináltunk a végjáték mindenképpen az Arasaka toronyba vitt. Aki csaj karaktert kezdett és összejött Judyval annak változott valami storyba ? -mármint Judy ugyanúgy lelépett vidékre és adios ?

(#16537) batai15


batai15
félisten

Én mondjuk minél többet játszom annál jobban kiábrándulok.
Sok a sablon küldetés , ráadásul maga a játék gigantikus ,de nem fogja kellően a kezed . Folyamatosan dobálja a küldetést , de mégis elveszettnek érzem magam .
Nálam ha open world Elder scrolls az etalon ,lehet öregszem nem tudom , de én így látom .

[ Szerkesztve ]

(#16538) LK


LK
addikt

A lányom nemben és korban is eltér tőlem, hátam mögött hosszú szerepjáték múlt van, mögötte nincsen. Mégis egymást váltjuk a gép előtt. Teljesen megfogott minket a játék hangulata. Lányom szerint nagyon bugos, szerintem kevésbé. Nálam az idegesítő egyedül, hogy harc közben beszarik néha a célzás közbeni tüzelés. Mindketten lassan haladunk a főszállal szándékosan, a véget nem érő mellékküldetéseket csináljuk, óriási a változatosság. Ha nincs kedvem csinálni őket, odamegyek egy sárga felkiáltójelhez a térképen. Ráadásul két ellentétes karaktert viszek, teljesen más hozzáállással. A craftolás közös egyedül. Lányom esetében szó nincs fanboyságról, részrehajlásról. Mégis imádja a játékot. Magam részéről megadom az esélyt a javításra a cdpr-nek, sőt drukkolok is nekik. Hiszem hogy megcsinálják, befejezik. Hajrá CDPR !!!

Cifu : köszi a Nexusmod-os ötletet, remélem a modok nem nyírják ki a játékot, nem teszik bugosabbá. A tömeggel kapcs. modot mindjárt ki is próbálom.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#16539) F_Peter válasza batai15 (#16537) üzenetére


F_Peter
őstag

Sablonok a kûldetések?
Igaz csak 60 órám van benne és 60%on állok, de nem volt két egyforma küldetés. Mindegyik sajátos történettel bír, egyedi karakterekkel foglalkozik, stb. Melyik küldetés volt számodra sablon?
A küldetések között egyedül a taxis megbízásokra lehetne szerintem ezt mondani, de még ott is mindegyik más más társadalmi vagy egyéb problémát boncolgat.
(a megbízások az más eset, de kûldetésekről bestélek)

(#16540) Entonik válasza Cifu (#16535) üzenetére


Entonik
junior tag

Akkor várok vele szerintem, egy gtx2060 fullhd-ba mennyire lenne játszható vele?

(#16541) batai15 válasza F_Peter (#16539) üzenetére


batai15
félisten

Főleg ezek a rendőrségi küldések , a taxisok is.
Mondjuk az utalások például a csernobili is tetszett.

(#16542) Bep válasza batai15 (#16541) üzenetére


Bep
senior tag

Mondjuk én ezeket az NCPD és társait amik szét vannak szórva a mapon, nem veszem bele a "küldetésekbe".

(#16543) LK válasza batai15 (#16541) üzenetére


LK
addikt

Én pont pihenésképpen farmolgatok, craftolgatok, fejlődgetek, gyakorlok a rendőrségi küldetéseken, terminálokból pénzt szerzek. Beazonosítgatom a hullákat :) Eladom a cuccokat. Szétszedem a cuccokat, sorolhatnám...

Más:
Valaki segítene? Motorokat vennék, de még nem ajánlott fel a játék ilyet. A játékban később lesz ilyen alkalom? (Nem a meglévő kapottra gondolok) Kis gyűjteményt szeretnék belőlük :)

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#16544) batai15 válasza Bep (#16542) üzenetére


batai15
félisten

Fizetni viszont nem fizet rosszul.

(#16545) jonnyjoker01 válasza Cifu (#16529) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Peak játékosok egyébként 1.054.388, steamdb.info már megjelenésétől gyűjtötte a statisztikákat, de a steamcharts.com csak egy nappal később. Ezzel a játék a steamen 4. legnagyobb all-time peak játék a PUBG, CSGO és DOTA 2 után és a Terrariát megelőzve (489.886) első a single player játékok között.

Üdv. Johnny

(#16546) Entonik válasza jonnyjoker01 (#16545) üzenetére


Entonik
junior tag

Kérdés a játékos bázis mennyire marad meg az esetleges csalódások miatt,te hogy látod?

(#16547) Cifu válasza Entonik (#16540) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Ray-Tracing nélkül Ultra minden 60 FPS meglenne.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16548) F_Peter válasza batai15 (#16541) üzenetére


F_Peter
őstag

Azok annyira csak kiegészítők, hogy szerintem a játék sem küldetés kategóriába sorolja, ha jól emlékszem.

A taxis kûldetések meg : ahogy írtam mindegyiknek más a sztorija, de mást is kell csinálni. Az egyikben le kell győzni, össze kell törni, a másikban csak furcsa beszélgetéssel megoldható, a harmadikban kemény tuzharc van, a negyedikben üldözés, stb.

Szóval szerintem a legsabbonosabbnak ítélt küldetés sem az, hát még a többi...

[ Szerkesztve ]

(#16549) kalimist


kalimist
aktív tag

Lvl 15-ön az Automatic Love quest során felvehető Lizzie pisztolynak nem sok kicsit a 460 körüli dps? Bug lehet? A következő legjobb fegyverem 240 körül van. Nem is használom mert 1 hit szinte minden Very Hard-on így nem nagy élmény a játék. :)

(#16550) Aljasvip válasza Cifu (#16547) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Ezt-azt azért nem árt finomhangolni azon az Ultra beállításon.
Először én is örültem, hogy minden Ultra beállításon ilyen jól megy 1080p-ben, Ryzen 3600+Vega64 konfiggal (ez RTX2060 felett van azért picivel), de a 60 FPS csak lábon van meg, a városban autózva éreztem hogy húzza a képet, ami a Freesync miatt gyanúsan 44FPS alatti tartományt jelent.
Árnyékokkal kapcsolatos beállítások medium-ra téve, és anti-aliasing kikapcsolva, így viszont már nem észleltem problémát, driver szerint 60FPS átlag (!) jött ki.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.