Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#20301) Abu85 válasza eladohardver (#20293) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mindig írja a napló, hogy melyik modul nem ment fel. Vagy succeed, vagy fail lesz a modul mellett.

(#20300) Sanyi19: Az eszközkezelőben betallózható, de akkor már nem biztos, hogy jól fog működni. A driverpucoló betett neki teljesen. Azokat nem szabad használni, olyan dolgot is eltávolíthat, amit nem szabad. A sima uninstall nem viccből hagy meg bejegyzéseket. Ha most már mindent nem távolít el kézzel, amit a pucoló nem tett meg, akkor innentől a rendszer csak egy visszaállítási ponttal menthető, de akkor is necces.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#20302) Sanyi19 válasza Abu85 (#20301) üzenetére


Sanyi19
őstag

Én volt már, hogy régebbi verziót innen raktam vissza. Pl. felraktam a 12.11 beta 4-et valami bugolt, raktam vissza a 12.10-et, felrakta és nem a 12.10 driverét töltötte be, hanem a 12.11 beta 4-ét. Eszközkezelőből meg be tudtam tallózni. Mondjuk én most 12.11 beta 11-et használok és jó minden amit eddig próbáltam.

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#20303) icy68


icy68
csendes tag

Sziasztok,

Kellene egy kis segítség.
Van nálam egy gép amin újraraktam a rendszert de a VGA driver egyszerűen nem akar felmenni.
Próbáltam már a 12-6-ot illetve régebbieket is.
Elindul a telepítő és úgy tűnik minden rendben de mégsem teszi fel a vezérlőt csak a telepítéskezelőt, meg a HDMI illesztőprogramot.
Közben semmiféle hibát nem ad ki.
Próbáltam a windowssal megkerestetni a drivert nem jött be, már újraraktam a windowst egy másik lemezzel, de ugyanaz.
Van egy AGP vezérlő driver az alaplap oldalán azt is feltettem, semmi.

Elég sürgős lenne mert már 2 napja ezzel küzdök és nem jutok a végére...
Most megpróbálok betenni egy másik kártyát, hogy arra mit lép de elvileg annak nincs baja.
Gép adatai:
Gigabyte K8VT800 alaplap, 3000+ Sempron proci, 1G DDr1 ram, Asus 3450 AGP VGA, XP SP3

Előre is kösz a segítséget!

(#20304) Sanyi19 válasza icy68 (#20303) üzenetére


Sanyi19
őstag

AGP Hotfix-es driver kell. Ezekből próbáld valamelyiket:[link]

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#20305) Milka 78 válasza Sanyi19 (#20300) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ez még megér egy próbát,de az a gyanum,hogy újra kell majd húznom a rendszert.

Abu85:Ha gondolod a következő instalomnál belinkelem...Kiírja a fenti figyelmeztetést,mindent sikeresnek vél és a hibákat taglaló bejegyzés holt üres(vagy is nincs).

[ Szerkesztve ]

(#20306) icy68 válasza Sanyi19 (#20304) üzenetére


icy68
csendes tag

Kösz a segítséget, működik a 12-3 AGP hotfixxel.

(#20307) eladohardver válasza Abu85 (#20301) üzenetére


eladohardver
őstag

Semmi nincs a naplóban csak írja azt az üzit... nálam ilyen után hibátlanul szokott működni... nem foglalkozok vele

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#20308) Abu85 válasza Milka 78 (#20305) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Láttam már naplót. Kiírja az installra kijelölt komponenseket, illetve azt, hogy azok feltelepültek-e (Success), vagy nem (Fail). Emellett kiírja, hogy milyen hardvereket talált.
A Fail esetében, ha a telepítés az install manager hibájából nem történt meg, akkor leírást is kapsz a miértekről, míg ha külső tényező okozta, akkor természetesen a telepítő nem tud neked tájékoztatást adni, hogy miért nem történt meg a telepítés, ilyenkor üres a hibaleírás bejegyzése.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#20309) Milka 78 válasza Abu85 (#20308) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Na ez utóbbi van nálam :K Külső tényező alatt hardveres hibára gondolsz,esetleg op. rendszer(ez utóbbira tenném a voksom)?

[ Szerkesztve ]

(#20310) csobanandras


csobanandras
tag

Üdv! Ismét kérném a segítségeteket!
A probléma a következő: van egy dell 7520as laposom 7730m es vga val.
Feltettem ma rá a win8at, ezelött win7 volt és ott nem jött elő ez a probléma.
Ha belépek battlefield 3ba a vga csak 60-65% loadon megy teljes képernyőn, viszont amikor lehozom tálcára és ilyen kis ablakban látom akkor a vga felmegy 90% kihasználtság felé és látom h az fps is megnő, de ha ingame vagyok akkor low az fps..
Próbáltam 3 féle driverrel, mind ezt produkálja..

(#20311) Pocok256 válasza csobanandras (#20310) üzenetére


Pocok256
veterán

Játék topikjába kérdezd meg ez játék specifikus hiba szerintem.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#20312) BeriHampeR


BeriHampeR
aktív tag

gyorskérdés:

Eddig integrált VGA volt a gépre feltelepítve, miután letöröltem a drivert és berakom a VGAt (HD4850) ezután nem indul el a win7 x64 , hanem a betöltő képernyőnél befagy, újraindítás után win7 helyreállítás, s vissza állítás előző dátumra, ami az integrált VGa driver törlési időpontja, ezután használhatom a Win7 et de nem tudom felrajni a Catalyst. Valami ötlet?

(#20313) Boxi88 válasza BeriHampeR (#20312) üzenetére


Boxi88
őstag

AGP vagy PCIe a kártya? Ennek megfelelően szedted le a drivert?

(#20314) Sanyi19 válasza BeriHampeR (#20312) üzenetére


Sanyi19
őstag

Alaplap milyen? Táp? Kártya más gépbe jó?

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#20315) BeriHampeR válasza Sanyi19 (#20314) üzenetére


BeriHampeR
aktív tag

Gigabyte GA-G41M-Combo 775
HD4850

Régebben is ezt csinálta ez a lap, de azóta más újraraktam, de telepítés végénél kaptam 15-20 perces fekete képernyőt, majd újraindult és szintén megakadt betöltésnél, mint ahogy amikor a drivert töröltem.

PCE E

Windows Program eltávolító... :W

(#20316) Csaszykj


Csaszykj
aktív tag

Hali!

AGP-s 3450-et szerettem volna telepíteni XP 32bitre.
Próbáltam a 12.3 és 12.6-os driverekkel, kékhalálozik a gép vele.
Melyik stabil drivert tudjátok ajánlani?

Konfig:

Abit AI7
P4 3,0Ghz HT
2*1GB Kingstone ram
Samu SATA2 200GB
Shappire HD3450 512MB DDR2

Köszi! :R

(#20317) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Lenne egy érdekes kérdésem. Néha jatek közben barna/piros/szürke függőleges csikokat kapok a képernyőre, amit csak egy reset old meg. Azon kivul hogy lefényképezem és a képpel megyek reklamálni boltba (köcsögölni fognak, ismerem a fajtájukat), mit tehetek még? Nincs ujabb BIOS a kartyara, folyamatosan elojon idonkent a hiba mindegyig driverrel volt legalabb 1 ilyen fagyás... VTX HD6770 1GB, ez a csunya muanyag előtetős verzió...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#20318) HoaryFox válasza wwenigma (#20317) üzenetére


HoaryFox
őstag

Első gondolatom memóriahibára utal... szerintem nagyon mást nem tudsz tenni :(

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#20319) Pocok256 válasza wwenigma (#20317) üzenetére


Pocok256
veterán

Csere érett a kártya igen.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#20320) Sanyi19 válasza wwenigma (#20317) üzenetére


Sanyi19
őstag

Ugyanezt csinálta a VTX HD5670-em, gariztasd, ki kell cserélniük, nekem is cserélték. Ezen semmi driver nem segít. Ha vissza veszed a GPU-t mondjuk 750-re és a RAM-ot is visszább 3600 körülre akkor is jelentkezik? Mondjuk mindenképp cseréltesd de pár napig talán úgy el lehet vele lenni.

Csaszykj: AGP Hotfix-es driverrel nézted?

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#20321) general válasza Sanyi19 (#20320) üzenetére


general
addikt

a linkelt oldalról nem lehet letölteni semmit, hibát jelez nálam... pedig nekem is nagyon kéne!

egyébként nekem is van hasonló problémám:

win xp reinstall, minden rendben, felmegy a rendszer, majd a régóta használt 11.3-as Catalystot is felteszem (azért ezt a verziót, mert az egyetlen játékom, amit néha még használok, ezzel megy bug mentesen), újraindul a gép, majd semmi...... a nagy sötét. Safe Mode-ban bejön a rendszer végre, de nem látja a Catalystot, uninstallálni sem tudom...
ez mitől lehet? igen, természetesen hotfix drivereket használok az agp-s rendszeremhez.

a másik nagyon bosszantó és számomra érthetelen dolog, amit már más is jelzett nemrég, hogy hiába töltök le szinte bármilyen verziójú Catalyst Hotfixet, pl a legutolsó 12.6-ot is, a telepítendő modulok közt minden van, csak éppen Display Driver nem!! ez hogy lehet? tehát hiába telepítem fel bármelyik letöltött verziót, nem történik semmi, a lényeget nem rakja fel, csak a körítést...

kérem, ha tud valaki segíteni, tegye meg, megőrülök, 3 napja megy ez a mizéria! :((

(#20322) Bali27


Bali27
addikt

A következő végleges Catalyst amikor kijön, pezsgőt bontok és örömömben berúgok :):):)

(#20323) Muerte válasza Bali27 (#20322) üzenetére


Muerte
addikt

Akkor is ha lesz egy rakás hiba benne? ;] :DDD

(#20324) bozont válasza Bali27 (#20322) üzenetére


bozont
veterán

Ahelyett hogy ennyit szenvedsz tedd fel végre a 12.11beta-t, és keress vissza mert többször volt róla szó hogy mikor jön a következő whql. ;)

(#20325) Sanyi19 válasza Bali27 (#20322) üzenetére


Sanyi19
őstag

[link]

Remélem ez jó lesz.

Valamint ha eszközkezelőből megpróbálod betallózni a videokártya illesztőprogramot akkor mit ír? Nem támogatott? Mármint a 12.6 vagy bármelyik másik verzió telepítő mappájából.

[ Szerkesztve ]

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#20326) Sanyi19


Sanyi19
őstag

12.4 AGP Hotfix [link]

BeriHampeR: Érdekes ez, gondolom próbáltad több Catalyst-al is? Ilyen régebbiekkel..
Lehet haldoklik a kártya, vagy a táp nem ad neki elég áramot meg kellene nézni másik táppal, vagy a kártyát másik gépbe. Mert akkor amikor drivert tölt be onnantól nincs kép ha jól értelmezem. Ez akár GPU hiba is lehet sajnos.

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#20327) Csaszykj válasza Sanyi19 (#20326) üzenetére


Csaszykj
aktív tag

:R

(#20328) BeriHampeR válasza Sanyi19 (#20326) üzenetére


BeriHampeR
aktív tag

Lehet rosszul írtam le.

Még1x.

Gépben integrált VGA üzemelt, kezembe került egy ATi HD4850,

Beraktam a kártyát, adott képet, de Catalyst drivert nem telepítette fel, gondoltam azért mert az integrált rajta volt, töröltem az integrált drivert, ezután kell a restart, s ekkor nem tölt be a Win7 hanem az ablaknál lefagy(amikor előjön és ott díszeleg a win logo) az fagy le, ezután indítás javitás opció, visszaállítás és újra felkerült az integrált driver :D

mindvégig a Hd4850 volt benne.

(#20329) Sanyi19 válasza BeriHampeR (#20328) üzenetére


Sanyi19
őstag

És eszközkezelőbe megjelenik mindkét videokártya? Telepítsd onnan, vagy tiltsd az integráltat bios-ba.

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#20330) Csaszykj válasza Sanyi19 (#20326) üzenetére


Csaszykj
aktív tag

Hali!

Kipróbáltam a 12.4-es Hotfix-et is, azzal is kéket kaptam restart után. HD 3450-ről van szó még mindig.

Win7el gond nélkül üzemelt a kártya, most XP-t szerettem volna feltenni.

Ati2dvag-re hivatkozik az xp, végtelen státuszba került. Soha nem láttam még ilyen "kék-et", csak most először.
Régebbi drivert majd a hsz.-ekből megpróbálok vadászni, ha esetleg linkelnétek, megköszönném.

12.3, 12.4, 12.6 amivel eddig próbálkoztam. :R

SP3 van a gépen, .net 3.5, msxml, összes win frissítést telepítettem.

Köszönöm!

(#20331) Sanyi19 válasza Csaszykj (#20330) üzenetére


Sanyi19
őstag

11.11 AGP: [link]

régi 10.4 AGP: [link]

Megpróbálhatod ezekkel. Alaplap illesztői egyébként fent vannak? Érdekes, hogy kék halál lesz. Nem kellene az újabbakkal sem. Win7-en melyiket használtad? Annak a megfelelőjével se jó?
Nem hibásodott meg véletlen a kártya?

[ Szerkesztve ]

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#20332) Csaszykj válasza Sanyi19 (#20331) üzenetére


Csaszykj
aktív tag

Win7 SP1 32bit
Persze igen fent vannak.
A winyó megdöglött amin volt az a driver, amivel használtam win7el, sajnos.
3 hetet pihent a gép, nem hiszem hogy meghibásodott volna. :R

Köszönöm a linkeket, próbálgatom nemsokára őket. :R
Ha nem lesz más, akkor megy vissza a win7, csak a webcam nem akar működni vele, ezért akartam visszatérni az XP-hez.

(#20333) BeriHampeR válasza Sanyi19 (#20329) üzenetére


BeriHampeR
aktív tag

Köszönöm szépen, már nem aktuális, így nem tudtam letesztelni h jó lett volna. Boldog új évet minden segítő és értelmes kollégának.

(#20334) Csaszykj válasza Csaszykj (#20332) üzenetére


Csaszykj
aktív tag

XP-vel végleg feladtam.
Húztam most reggeljében egy Win7et, a gyártó oldaláról szedtem le hozzá drivert, épp telepíti, kíváncsian várom a végeredményt.

(#20335) SkyS1gn válasza Csaszykj (#20334) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Helyes, helyes! Bár én lehet akkor egyből 8-ra ugrottam volna :)

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#20336) Csaszykj válasza Csaszykj (#20334) üzenetére


Csaszykj
aktív tag

Ugyanazt produkálja mint XP-vel is.

Kékhalál, csak most mást ír....

Oldalra is rakom,mert az agyvizem felfőtt tőle... :W
.
11.11, 12.1 és 12.6 win7 driverrel próbáltam, a sapphire oldaláról....

(#20337) Tomix24 válasza Csaszykj (#20336) üzenetére


Tomix24
addikt

Nem normális működés.. Gari.. Tök egyértelmű.

(#20338) Sanyi19 válasza Csaszykj (#20336) üzenetére


Sanyi19
őstag

Lehetséges, hogy a kártya GPU-ja is meghalt a másik winyóval, valami táp vagy alaplap hiba miatt. És mikor a driver indítaná a GPU-t akkor lesz a kékhalál, mert nem indul el.

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#20339) TeeJay


TeeJay
félisten

hozzáértőktől kérdezném hogy van mód arra hogy egy Radeon 5470 mobility GPU-t le tudjak tekerni a notimban? legfrissebb Catalyst van Win7 SP1 64bit mellett
és jó lenne ha lentebb lehetne tekerni hogy ne melegedjen 50fok felé mert akkor mindig teker a ventilátor holott a procim 42fokos sincs.

néztem az ilyen Ati Tray tools meg hasonló dolgokat de nem akarom kékhalálra vezetni a gépet.

szóval mi az a program amiben a powerplay cuccokat tudnám minimumra tekerni
akkor is ha a laptop folyamatosan hálózatról üzemel és nekem nincs szükségem ekkora VGA teljesítményre?
köszönöm

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#20340) #85552128 válasza TeeJay (#20339) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nem nagyon van mobility kártyákhoz ilyen.
Én úgy szoktam, hogy a CCC-ben vagy az energiagazdálkodásnál beállítom a PowerPlay részben, hogy a kiegyensúlyozott profilon a GPU ne max teljesítményen, hanem "Maximális akkumulátor élettartamon" legyen.
Aztán ha csak netezek videózok akkor marad a Kiegyensúlyozott profilon, ha játszok vagy valami erősebb kell akkor meg átváltom teljesítménycentrikusra.
Bár ez is kártyafüggő lehet, de így nem melegszik nálam annyira, mivel ebben az esetben csak a 2D és UVD órajelekre engedi váltani.

[ Szerkesztve ]

(#20341) Sanyi19 válasza TeeJay (#20339) üzenetére


Sanyi19
őstag

HD7750/7770 topicba volt szó idle értékek módosításáról, bios csere nélkül. [link]

Gondolom ez a megoldás 5470 M-nél is működik. Remélem tudtam segíteni. Üdv!

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#20342) Csaszykj válasza Sanyi19 (#20338) üzenetére


Csaszykj
aktív tag

Táp problémára gyanakszok, kicsi.
A winyó már döglődő volt évek óta, s egy kivétel majd visszahelyzés után adta be a végleges kattogást.
HA lesz normálisabb erősebb tápom, újra próbálkozok.
Míg a winyó működött, gond nélkül üzemelt, tehát reménykedek csak, hogy ennyivel megúszom.

Addig kérek kölcsön vmi gagyit, csak menjen a gép, mert már a fülem rágják, s unalmas hogy a notim elé sem tudok ülni :DDD

Köszönöm szépen Sanyi és a többieknek is!

(#20343) Bali27


Bali27
addikt

12.11 betát fel akarom majd tenni. Melyik a legjobb megoldás (Win8-on) ha mondjuk megszivom és 2 nap mulva kijönne a final? Auto install, vagy uninstall, esetleg uninstall és valami cleaner?

(#20344) #85552128 válasza Bali27 (#20343) üzenetére


#85552128
törölt tag

"Express uninstall all ATi software" opciót használtam eddig a CIM-be mindig, soha semmi baj nem volt belőle, mindig fel tudtam rakni az új driver-t W7-en meg most W8-on is.
Bár az utolsó két driver-t rögtön az régi verzióra raktam rá és nem okozott neki gondot.
Felesleges a cleaner, akkor használom ha tényleg úgy néz ki hogy valami visszamaradt az előző installból és problémát okoz, de leginkább maga a cleaner szokott galibát okozni, mert olyan dolgokat is eltávolít amit nem kéne.

[ Szerkesztve ]

(#20345) Bali27 válasza #85552128 (#20344) üzenetére


Bali27
addikt

ok köszi a gyors választ

(#20346) Jakuu válasza #85552128 (#20344) üzenetére


Jakuu
őstag

Na meselj, mit tavolit el amit nem kene ? :D
Birom az ilyen demagog hozzaszolasokat. A cleaner csak es kizarolag az ATI bejegyzeseket tavolitja el (termeszetesen akkor, ha az ATI-hoz hasznaljuk), amik a driverrel kerulnek bejegyzesre , semmi egyebet. Tehat ugyanolyan allapotba kerul a registry, mint az elso ATI driver feltelepitese elott. Ergo, ha gond van, akkor olyan, mintha az elso ATI driver telepitese elotti allapotbol probalkoznank a driver telepitesevel.

Tehat, felesleges azt allitani, hogy olyat is torol, ami mashoz tartozik. Ha problema adodik, akkor az nem a cleaner hibaja, hanem az, hogy a rendszeren mar eleve hiba volt, vagy a driver okozza.
Nem veletlenul tortenik meg az, hogy sok esetben segit a cleaner hasznalata. Foleg a mindenfele alpha,beta hackelt es hasonlo driver valtozatok utan, amik nem egyszer sikeresen szetcseszik a megjelenitest.

(#20347) InfiniteReality válasza Jakuu (#20346) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Én meg az olyat bírom, hogy "használj cleanert mert az kell". Nem, a cleaner nem kell. Szükséges rossz, amit akkor kell használni, ha valami gond van. Mióta ATI/AMD kártyám van (kb mióta az első Radeon kijött), azóta mindig RÁTESZEM az új drivert az előzőre. Régen, még anno XP alatt és régebbi driverekkel valóban akadtak gondok, de ma már ilyenek jóideje nincsenek. 1-2 éve van a mostani kártyám (6970) és eddig MINDIG rátettem az előzőre az új drivert. Mindig egy szép zöld pipa volt a végeredmény.
Csak nincs teleszemetelve a Windowsom, nem pistike főzött verziót használok, rendesen van frissítve minden szoftverkomponens.
Szerintem ezek fontos dolgok. Ja és nincs fent 3 viruskereső, külön antispyware anti mittutoménmicsoda csoda optimalizálóprogram, de gond sincs ilyen módon a géppel.
Nem, alapvetően NEM KELL cleanereket használni, csak ha valami gond adódik.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#20348) Jakuu válasza InfiniteReality (#20347) üzenetére


Jakuu
őstag

"használj cleanert mert az kell"
Most mar csak az erdekelne, hogy en ilyet hol irtam. :D
Termeszetesen akkor kell hasznalni, amikor szukseg van ra, hogy rendbe tedd amit az elozo driver elcseszett. Az pedig neked kulon szerencse, hogy az uj driverekkel nincs problemad, mikozben tele van kisebb hibakkal es ezen a froumon is rengetegen panaszkodnak valami miatt.

(#20349) TeeJay válasza #85552128 (#20340) üzenetére


TeeJay
félisten

én mindenhogy max akkuélettartamra állítottam de nem veszek észre nagy különbséget...
az a tippem hogy alapjáraton sem a legalacsonyabb frekvencián járatja márpedig nekem az lenne jó :)
utánanézek mit lehet alkotni ;)

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#20350) TeeJay válasza Sanyi19 (#20341) üzenetére


TeeJay
félisten

egyelőre kifogott rajtam de megpróbálom újra hátha
francokért nem lehet állítani a GPU órajelet üresjáratban
feleslegesen nekem ne tekerje fel mert nincs rá szükség mivel csak 2D és DXVA-ra van használva szinte :B

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.