Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#20051) Bali27 válasza dobobazsy (#20050) üzenetére


Bali27
addikt

Szerintem bármelyiket használhatod.. Nekem amikor Sapphire 6850-em volt bármit feltehettem alig volt különbség...
Az uj drivereket meg főleg a 7-es szériára hegyezik ki.

(#20052) taknyi válasza televana (#20048) üzenetére


taknyi
aktív tag

Elég gáz,mert nekem az AMD oldaláról letöltöttel is azt csinálja. Sapphire HD 4850 vapor-x 1Gb...

[ Szerkesztve ]

World of Tanks privátban http://aprod.hu/hirdetes/world-of-tanks-planetside-hawken-jatekok-ID16eOd.html

(#20053) televana válasza taknyi (#20052) üzenetére


televana
csendes tag

Először nekem is, de jött hozzá egy registry cleaner, ami semmit sem segítet, majd win 7 újra telepítés, és az óta jó! Nálam valszeg, az előző driverek kavartak be, a sok "ráfrissítéssel"...

(#20054) Pocok256 válasza #16729600 (#20044) üzenetére


Pocok256
veterán

Ja nem megy.... Azért ez elég nagy blamázs, hogy 12.8 óta selejtes ez a funkció.. Nem is tudom, hogy gondolja ezt a tisztelt AMD ... :(

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#20055) princeps27


princeps27
tag

Sziasztok olyan problémám lenne, hogy újraraktam a gépet és a régi drivert raktam fel (hd5770), szeretném frissíteni a legújabbat leszedtem az AMD honlapjáról, de telepítés vége felé kékhalál újraindulás és azt írja AMD driver nincs megfelelően telepítve (Beta driverrel is kipróbáltam ugyan ez). Vkinek vmi ötlete, hogy mi lehet a gond, válaszokat köszönöm.

(#20056) dobobazsy válasza Bali27 (#20051) üzenetére


dobobazsy
őstag

akkor a 12.11 beta sem okozhat változást? olvastam az ati oldalán elég szép javulásokat hozhat.. de akkor azok csak a 7xxx-re érvényesek?

[ Szerkesztve ]

(#20057) szasanyi válasza dobobazsy (#20056) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, de általánosságban azért olyan nagy javulásra ott se gondolj.

(#20058) Alpachino válasza dobobazsy (#20056) üzenetére


Alpachino
veterán

Igen...a 7-es szériában akár 7-10% gyorsulás is mérhető... :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#20059) dobobazsy válasza szasanyi (#20057) üzenetére


dobobazsy
őstag

köszönöm a válaszokat. azért még lehet kipróbálom a bétát :DDD :R

(#20060) Orange99


Orange99
csendes tag

Sziasztok!

Remélem jó topicot választottam a problémám leírása végett. Amennyiben nem, pls jelezzétek.

Nemrég vásároltam egy DELL Inspiron 5520-as Notebookot. Windows 7 64 bit-el használom.

A választásom azért esett erre, mert AMD HD 7670M-es kártyával adták és az infóim szerint ez elkezel 6 monitort is. Nekem 3 lenne lényeges.
Az i7-es proci mellett van benne egy Intel HD Graphics 4000-es kártya is. Amennyiben jól értettem a 2 VGA dual módban fut, azaz, csak akkor kapcsolja be az AMD-t, ha az aktuális feladatot nem tudja ellátni az Intel.

Amikor a Notebook kijelzője mellé felrakom a 2. monitort, azaz 3 kijelző futna párhuzamosan és a windowsban beállítanám az asztal kiterjesztését a 3. képernyőre is, automatikusan leválaszt 1 képernyőt, és marad a notebook kijelzője +1 random monitor. Ebből arra következtettem, hogy az Intel kártya nem bírja el, viszont nem is áll át az AMDre. Gondolom valamilyen driver problémának köszönhetően.

Az eszközkezelő látja mindkét kártyát, viszont néhány driver nem megy fel rá. A Catalyst egy lebutított formáját látom (más AMD kártyánál van lehetőség CCC-ben beállítani a monitorokat - tapasztalatom szerint).

Jelenleg ennyit látok a CCC-ből:

Amikor az AMD honlapján használom a driver autodetect funkciót, kidobja ezt a drivert, hogy telepítsem: catalyst_mobility_64-bit_util.exe.

A telepítés végén ez a hibaüzenet fogad:

Bármilyen programot használok, ami menet közben érzékeli a videó kártya típusát, csak az INtelt érzékeli. Gyakorlatilag a gép nem használja a komolyabb videó kártyát, bárhogy feszülök.

Megköszönném, ha valaki segítene a probléma megoldásában.

Amennyiben valamilyen információra szükségetek van, pls jelezzétek.

Köszönöm,
O.

(#20061) Muerte válasza Orange99 (#20060) üzenetére


Muerte
addikt

A dell honlapjáról telepítsd fel a drivereket mert csak azokkal megy rendesen ez a hybrid vagy enduro "okosság".
Illetve ha van rá mód biosban tiltsd le az intelt utána és akkor csak a dedikáltat fogja használni.

(#20062) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

Illetve ha van rá mód BIOS-ban tiltsd le az intelt ... !

+1

de majd a további engem is érdekel - a 3 monitor használata ...hogyan tovább ?
Mert van egy - adott egy AMD vga kari DualDVI és 2db DP csatival - a 3. monitor az istenér se akar menni ! 2 igen akárhova dugjuk !
Ami van : a 2db DP portban egy-egy DP ti DVI átalakító - igy megvan a 3db DVI kimenete . Szegény haver meg haját tépi mert nem tudja használni ...
Mi lehet a gond ? Bármelyik kettőn megy ki a kép de 3.-on semmi , vagy épp átvált másik két monitorra ...

[ Szerkesztve ]

(#20063) Orange99 válasza Muerte (#20061) üzenetére


Orange99
csendes tag

A dell honlapjáról töltöttem le minden drivert elsőnek.

A Biosban sajnos nem engedi letiltani.

(#20064) Orange99 válasza _DiEGO_ (#20062) üzenetére


Orange99
csendes tag

Van egy DVi meg egy HDMI port, úgy gondoltam erre kötöm a 2 monitort, de ezek szerint ez nem megfelelő. Leírnád egy hozzá nem értő embernek, hogy akkor mi lenne a jó kapcsolási mód?

(#20065) _DiEGO_ válasza Orange99 (#20064) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Ha mégegyszer elolvasod amit írtam - láthatod ,magam is ezt kérdésként tettem fel !

Nem tudom , én sem tudok havernak segíteni ezért várom a további fejleményeket :K

De az úgy sztem nem fog menni DP - DisplayPort hiányában ...

(#20066) Muerte válasza Orange99 (#20063) üzenetére


Muerte
addikt

De eszközkezelőben a dedikált vga tulajdonságainál is rendben van az illesztőprogram?Ha feldobsz egy FurMark-ot meg egy GPUz-t és elindítod a bench-et, GPUz-n meg a szenzor fület akkor kiderül egyből hogy megy-e a dedikált vga-d.

(#20067) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Az AC3 topikban nem tudnak segíteni. Egyszerűen szétesik a kép a játékban. Mitől lehet? Driver reinstall esetleg 12.11 segíthet?
(OS: windows8, Driver: 12.10, AC3:1.01 patch)
Ami még érdekes, hogy néha a Firefox is szokta csinálni...
Segítsetek pls, mert baromi idegesítő.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#20068) Muerte válasza adamssss (#20067) üzenetére


Muerte
addikt

Vsynch-el is?

(#20069) adamssss válasza Muerte (#20068) üzenetére


adamssss
veterán

12.11 megoldotta. Azért az vicces, hogy az AMD-nek nincs hivatalos whql drivere ami normálisan vinné. :(

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#20070) Pocok256 válasza _DiEGO_ (#20065) üzenetére


Pocok256
veterán

Hydravision pont ilyen feladatokra lett kitalálva ha jól tudom.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#20071) Orange99 válasza Muerte (#20066) üzenetére


Orange99
csendes tag

Eszközkezelőben rendben van az illesztőprogram, de amikor még nem raktam fel az illesztőprogramot, akkor is rendben találta...

GPUz szerint nem használja a VGA-t, mikor megy a bench.

Érdekes, hogy Furmark szerint csak 1VGA van a gépemben, mégpedig az AMD, de mikor megy a bench, csak az INtelt használja (itt már kiírja, hogy GPU1-2).

Érdekes...

(#20072) szasanyi válasza adamssss (#20069) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, sztem is elég sok a "vicc". Hónapok óta toldozzák - foltozzák a Beta drivert, és semmi hír egy végleges (de főleg jó!) WHQL driverről. Azt ne is mondjam, hogy a GCN hogyan teljesít a GCN optimalizált FC3-ban (1080p., DX11, Ultra). De különben én vagyok a hülye, ha sokadszor is bedőlök az ígéreteknek, és áldozok 80k-t egy VGA-ra. :W Az a gyanúm, nem vagyok egyedül... nem mintha ez vigasz lenne.

(#20073) Abu85 válasza szasanyi (#20072) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A GCN nagyjából 15-20%-kal jobban teljesít FC3-ban, mint a vele azonos áru, vagy valamivel drágább Kepler. Mi az amit itt elvárnál? Nem elég a 20%?
Nem hiszem, hogy lesz WHQL driver már idén. Még mindig sok a teendők listája. Úgy döntöttek, hogy addig nem küldik el a drivert, amíg nem pakolnak bele minden új funkciót. Szóval szerintem 13.1-es WHQL driver lesz. Addig béták fognak jönni. A 12.11 beta 11-et el lehetne küldeni WHQL-re, mert átmenne, de három hét, mire az MS aláírja.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#20074) SzlobiG válasza szasanyi (#20072) üzenetére


SzlobiG
félisten

Valóban vicces, hogy már a mennyi is béta 11?-nél jár a catalyst.:( Ezt mindég eljátsszák ha új gémek jönnek emlékszek rá azt sokszor meg se tudják oldani rage-t a mai napig nem tudták.

(#20075) szasanyi válasza Abu85 (#20073) üzenetére


szasanyi
félisten

Ezt mivel támasztod alá? Csak mert a nálam a gépemben van és nem azért mondom, mert Pistike haverjának uncsitesósa ezt ezt hallotta vkitől. :( Magas grafikai beállításokkal (1080p, DX11, Ultra, VSync, HDAO) a játék játszhatatlan - pont. Ez tény, és ami nagyon elkeserít az az, hogy ez GCN optimalizál, Gaming Evolved játék. Ezért mondtam, hogy csalódás mert ha ez sem olyan ami elvárható, akkor mi? Egyébként lehet, hogy azt is csak én tapasztalom, hogy a Beta11 + CAP nem hozott javulást e téren.
Igaz, a DX9 jó és ezekkel a beállításokkal jól fut VSync mellett is (ami egyébként kell, mert nagyon töredezik a kép, ami sztem nagyon zavaró), na de egy ilyen árú és közel csúcskategóriás kártyán csak ez várható el szerinted? :U

(#20076) SzlobiG válasza szasanyi (#20075) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor akadozik ha nincs meg a fix 60FPs vsyncel ha már pl 55 akkor már akadozik olyan mint az új nfs. Keress olyan beállítást hogy meglegyen a fix 60fps dx11-el. AA-t lődd ki, tegyél SSAO-t.

Mod: Vannak még itt finomságok más AMD tulajoknál is.

[ Szerkesztve ]

(#20077) Abu85 válasza szasanyi (#20075) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Már méregettem. De van frissített bench is, ami a legújabb patch-csel és driverekkel készült. [link]
Igen. A Far Cry 3 nagyon gépigényes, de azon kevés játékok egyike, ami globális illuminációt számol valós időben. Ráadásul az egyetlen program, amiben ez kikapcsolhatatlan része a rendernek. Ilyet a Far Cry 3 előtt senki sem vállalt még be.

(#20076) SzlobiG: Az SSAO és a HDAO a GCN-nél nem csinál nagy sebességkülönbséget. Persze gyorsabb az SSAO, de közel sem lehet vele annyit nyerni, mint Kepleren, mert a HDAO-t a GCN nagyon gyorsan csinálja.
Van egy megoldás a DX11-es kód MSAA melletti akadozására. Próbáld ki. De egyébként a fejlesztők észrevették, és dolgoznak rajta.
Addig is. C:\user\[username]\mydocuments\mygames\farcry3\gamerprofile.xml - ebbe kell beírni a MaxFps="45" parancsot. A fájlt írásvédetté kell tenni, és utána nem fog akadozni MSAA mellett sem. Esetleg próbálhatod más paraméterrel is.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#20078) Muerte válasza Orange99 (#20071) üzenetére


Muerte
addikt

Mivel nem vált át a dedikáltra,ez kizárólag beállítás vagy driver hiba lehet.

(#20079) bozont válasza Abu85 (#20077) üzenetére


bozont
veterán

Kicsit off, de a FC3 beállításoknál az az Alpha coverage mit is csinál pontosan? Meg ezt a gpu frame buffer mire jó? Érdemes valamit beállítani vagy maradjon kikapcsolva?
Érdekes ez a játékmotor, MSAA és vsync nélkül, 1920x1200-ban high beállításon (kivéve Post FX és árnyékok, ezeket még lejjebb vettem) 45-50fps-sel fut a konfigomon, még is baromira darabos az egész (12.11b11 és a hozzávaló alkalmazásprofil is fent van). :( Kipróbálom ezt a fix fps dolgot hátha segít. Amúgy vsync esetén mi a jobb 1 vagy 2 frame?
Az SSAO és HDAO között tényleg nincs sok sebességbeli különbség, még ezzel a 7770-nel sem.

(#20080) E1even válasza SzlobiG (#20074) üzenetére


E1even
senior tag

Az Nvidiánál is 5 béta driver van, mondjuk az mégsem 11. :DDD ;]
Inkább mind a két gyártó vicces amit csinálnak ezzel a sok bétával.
Ennyire nem fel készülni mind két oldalon az új játékokra!? :F :U
Pedig elvileg hónapokkal előtte megkapják a játékok kódjait vagy együtt dolgoznak a fejlesztőkkel, hogy meg tudják csinálni rájuk a drivereket.
Ennyire szabad kezet kapnak ezek után is a fejlesztők, hogy csak így változtassanak szinte pont a játék megjelenése előtt? :F
Jó, tudom, hogy drága a WHQL minősítés, na de ennyire? :D

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#20081) TwentySix


TwentySix
aktív tag

Windows 8 (64) ala melyik beta verziot celszeru feltenni? A .net4 support-os vagy a sima drivert?

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#20082) Abu85 válasza bozont (#20079) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az Alpha to coverage az átlátszó textúrák élsimítása. Gyakorlatilag egy TrSSAA.
A GPU frame buffer az az, hogy maximum hány képet számíthat előre a motor. Minél több memória van a VGA-n annál nagyobb számot érdemes megadni. De ezt egyénileg kell megnézni, hogy melyiknél a legjobb a teljesítmény.
2 frame jobb, mint 1 frame. Gyakorlatilag ez a tripla pufferelés dupla pufferelés helyett. Ha sok VRAM van akkor érdemes azt használni.

A HDAO nyilván általánosan lassabb, mint az SSAO, mert jobb a minősége is. GCN mellett a compute hatékonyság miatt érdemes megnézni HDAO-val is a sebességet, mert messze nem lassul annyit, mint a Kepler architektúrával. Röpke méréseim szerint Kepleren -10-15 fps-be kerül a váltás, míg GCN-en -4-6 fps-be.

(#20080) Eleven82: A béta 11 csak név. Csak a 3, 4, 5, 6, 8, 11 volt publikus. A többi belsőleg volt elérhető.
Azért adnak ki manapság bétákat, mert a Windows 8 sok módosítást igényel. Ezt valószínűleg mindkét cég meg szeretné oldani, mire elküldenek egy drivert WHQL tesztre. Azért ez nem csak sokba kerül, de sokáig is tart.
A Far Cry 3-hoz azért érkezett day0 patch, mert még szeptemberben az AMD segítségét kérte az Ubi, hogy rakják rendbe a compute shadereket. Nyilván volt rá egy hónapjuk, ami nem sok idő. Nyilván nem ismerem a pontos részleteket, de ez a játék szeptemberben még TWIMTBP cím volt, vagyis az NV reklámozta. Utána kell Gaming Evolved cím. Valamin összekülönböztek. Ez sosem tesz jót egy játék fejlesztésének.

(#20081) TwentySix: A 12.11 béta 11 a hozzá tartozó CAP-pel. Ha nincs .net 4 a gépen, akkor nyilván a .net4 verziót töltsd le.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#20083) E1even válasza Abu85 (#20082) üzenetére


E1even
senior tag

Értem, köszi szépen a tájékoztatást! :K ;) :R

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#20084) adamssss válasza szasanyi (#20072) üzenetére


adamssss
veterán

Egyet értek.
Én személyesen (persze lehet h tényleg csak én vagyok ezzel így) becsapva érzem magam. Kifezettem elég sok pénzt egy premium termékért és a support a béka segge alatt van két szinttel. Lehet szépíteni meg minden egyéb pozitívumot felhozni, de jelen pillanatban nem egy játék van amihez nincs rendes támogatás. Ez vicc. Vagy még annak ks rossz. Egyszer már ugyanez volt egy 4870x2-vel, de azt betudtam a dual gpu-nak. De hogy itt mi a baj...? Valaki magyarázza már el pls

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#20085) bozont válasza adamssss (#20084) üzenetére


bozont
veterán

Még is melyik játékról van szó? Mert én ezzel a 7770-nel nagyon jól elvagyok, várakozásaimon felül teljesít az 1920x1200 ellenére. És komolyabb problémám egyik játékkal sem akadt. A FC3-ra is sikerült olyan beállítás találni ami mellet már szépen fut. Egyedül a Post FX van lowra és az árnyékok mediumra téve, minden más maxon, HDAO-val és MSAA off.
De pl pont a FC3 esetében nem az AMD vagy nVidia tehet a lassúságról, hanem a fejlesztők.

Akinek meg nem mindegy hogy beta vagy WHQL van írva a Catalyst után, az váltson nV-re, bár lehet ott sem lesz más a helyzet, de ezt nem tudom. Jó, mondjuk a CF terén van mit fejleszteni ez tény.

(#20086) Gerisz


Gerisz
addikt

Sziasztok!

Olyan bajom van, hogy vettem Öcsémnek egy monitort egy LG TM2792-t. Játékban BO II nem tudom a felbontást 1360x1024 fölé állítani. Miért lehet ez? Most tettem fel a cata 12.11 B11-et, meg a 12.11 cap 2-t is, de semmi.

5850 HDMI-vel.

[ Szerkesztve ]

(#20087) Gerisz válasza Gerisz (#20086) üzenetére


Gerisz
addikt

Most 1600x900 a max.
Nem tudom mi lehet

(#20088) radi8tor válasza Gerisz (#20086) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem kérdezz rá BO II topicban.
Úgy rémlik másnak is volt ilyen gondja a játékkal korábban.

⭐ Stella

(#20089) adamssss válasza bozont (#20085) üzenetére


adamssss
veterán

Az elején hasonló problémám volt a BF3-al, farcry 2-vel. Lehet viccesen hangzik, de a sanandreast is baromi szarul jeleníti meg, míg a lenti gépen amiben egy 8800gt van tökéletesen megy.
No mindegy, lehet másnak minden ok, csak tényleg baromi idegesítő, hogy beta driverekkel kell szöszölni.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#20090) Gerisz válasza radi8tor (#20088) üzenetére


Gerisz
addikt

Van ott is probléma, de megoldást nem találtam.

De az enyémen tökéletesen megy. A driver ugyan az. Azt nem hinném, hogy azért lehet nekem beállítani mert 7950-em van.

(#20091) szasanyi válasza Abu85 (#20082) üzenetére


szasanyi
félisten

A beállításoknál a Alpha to coverage esetében csak ezek vannak: OFF, STANDARD, ENHANCED és GPU Max Buffered Frames ahol 1 az érték, ami lehet 2, 3, 4 akár. Erről beszélsz, hogy legyen 2, vagy ha nem akkor nem értem. :B

(#20092) radi8tor válasza Gerisz (#20090) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezt próbáld ki:

Catalyst Control Center -> My Digital Flat Panels -> Properties (Digital Flat-Panel) and activate "Enable GPU scaling"

⭐ Stella

(#20093) Gerisz válasza radi8tor (#20092) üzenetére


Gerisz
addikt

Néztem köszönöm!
Ha kikapcsoltam akkor lehetett föntebb venni.

(#20094) radi8tor válasza Gerisz (#20093) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor ez megoldotta?

⭐ Stella

(#20095) InfiniteReality válasza adamssss (#20084) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Hogy mi a baj? A GCN egy teljesen új architektúra, a jövőnek építve, amire a mai játékok még nincsenek egyértelműen felkészülve. De az AMD jól látta, hogy ebbe az irányba kell fejleszteni. Nem egy ilyen váltás történt már meg a történelem során, s végül majd mind igazolta magát.
A másik gond az FC3ban az NV->AMD váltás, s minderre a fejlesztőknek 1 hónapjuk volt, ami nagyon kevés.
A Win8 is bekavar a driverekbe, sokmindent máshogy kezel mint a Win7.
A WHQL-esítés pedig nem csak hogy drága, de plusz 2 hét minimum, mire kijöhet a driver. Elvileg a WHQL állapot biztosítja azt, hogy a legtöbbféle konfigon rendesen fog menni a driver.
Persze az ahogy registrycleanerezett, mókolt, pistikewindowsokat nem számítva... pedig sok embernek van ilyen, aztán csodálkozik hogy valami nem megy.
A másik nagy idiótaság a magyar (angoltalanított) Windows. Állítom Neked, sok driverprobléma onnan ered...

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#20096) Gerisz válasza radi8tor (#20094) üzenetére


Gerisz
addikt

Jah, nem.
Csak ha be van kapcsolva akkor csak 1360x1024, ha ki van akkor pedig 1600x900.

[ Szerkesztve ]

(#20097) Abu85 válasza szasanyi (#20091) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A TrSSAA az paraméterezhető. Valszeg a standard a 2x, míg az Enhanced a 4x.
A max frame buffer bármi lehet. Igazából itt az a legjobb, ha végigpróbálsz minden opciót. Sajna nem általános, hogy melyik a legjobb. Elméletben természetesen a legnagyobb szám az, de a gyakorlatban nem biztos, hogy van annyi VRAM a VGA-n, hogy jó legyen a sebesség. Ezt mindenkinek egyénileg kell megnézni. Az 1 vagy a 2 nagyjából minden gépen jó eredményt kell, hogy adjon.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#20100) belinho válasza InfiniteReality (#20095) üzenetére


belinho
senior tag

A bulldozer is kijött már egy jó ideje, arra is azt mondták a jövőnek van építve, a többit gondolom tudod!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.