Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31251) etejedu válasza csibe1 (#31250) üzenetére


etejedu
őstag

:C :R

Hupsz! ennek is ugyanaz a baja mint a gametrackernek. Sajna ez is leáll! Viszont akkor mi a baj ha mindkét kliens kilép/leáll /kifagy!??? :F :F :F

[ Szerkesztve ]

(#31252) etejedu


etejedu
őstag

Steamen belül hol találom a validáló kódót? Valamiért nekem nem irja be alapból a játékban pedig kéne hogy müködjön az egyik szerver illetve most perpillanat egyik sem megy. :D

(#31253) cashback válasza etejedu (#31252) üzenetére


cashback
őstag

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#31254) etejedu válasza cashback (#31253) üzenetére


etejedu
őstag

:R :R :R

(#31255) csibe1 válasza etejedu (#31251) üzenetére


csibe1
addikt

Nálam semmi gondja, a portable verziót használom legalább 6 éve. (Win7 x64)
Nem tudom miért fagy ki nálad. :(

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#31256) etejedu válasza csibe1 (#31255) üzenetére


etejedu
őstag

Most újra a gametracker van fent, ami egy darabig működött majd ez is összefo..ta magát. :U

Bár most akartam nyomni erről egy szkrinsotot de végül mégis összejött az inditás! :Y
A gépem, a tracker, a win vagy ezek kombinációja hülye. Vagy én? :D

(#31257) Cheesus


Cheesus
senior tag

Sziasztok!

Régen elég sokat játszottam MP-ben egy tök is HC magyra szerveren, a Hardcore Fejér megyén. Az lenne a kérdésem, hogy azért lehet még találni olyan HC szervereket, ahol nincs szétmoddolva a játék, tehát alap pályák vannak stb, és az adminok normálisak (h magyar vagy külföldi az szinte mindegy)?

A másik pedig, hogy feltétlen kell egy külső program szerverkeresőnek, vagy el lehet boldogulni a beépítettel is?

https://www.twitch.tv/csehla

(#31258) Vanir


Vanir
veterán

Közben összedobtam a 2014-es demókbol egy kis klipet.

(#31259) Redneck


Redneck
veterán

Üdv!

Szerettem anno a CoD 4-et, de sosem volt meg. Lehet most megvenném, de nem tudom érdemes e. Lehet még multizni vele?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#31260) Casanova* válasza Redneck (#31259) üzenetére


Casanova*
veterán

hogyne lehetne. rengetegen játsszák még. sok évig lehet még ezzel játszani. biztos vagyok benne! nagyon megéri megvenni. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31261) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Sziasztok!

Megkértek, hogy konfiguráljak újra egy cod4 szervert. Ebben kérhetem itt a segítséget?

(#31262) jaffa 2843 válasza DrojDtroll (#31261) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Kicsit konkrétabban? :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#31263) DrojDtroll válasza jaffa 2843 (#31262) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Luxhostingnál van egy szerver bérleve. (Ez nem tudom menyire fontos)

Megadták ott a webadmin bejelentkezési adatokat.

Pl.: olyasmi módosítás kellene, hogy hány map legyen kiválasztható ha mapszavazás van.

(#31264) etejedu válasza etejedu (#31256) üzenetére


etejedu
őstag

Közben rájöttem! Nem szereti ha a steam be van kapcsolva! Amiota nincs probléma nélkül működik!
Azért gondolhattam volna hogy a kettő együtt nem lesz pariba! :U

[ Szerkesztve ]

(#31265) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Van valami jó modolási, konfigolási útmutató?

(#31266) #78687232 válasza cashback (#31253) üzenetére


#78687232
törölt tag

Gyönyörű ez a kép :o

(#31267) Gergello válasza Vanir (#31151) üzenetére


Gergello
addikt

Remélem nem zavar a kérdésem: (persze más is válaszolhat, ha van infója)

CS:Go-n kívül van most olyan játék, ahol van van valamilyen (fél)amatőr "kompetitív" liga ?

Cod1, uo, Cod2, Cod4 ezekkel játszottam, de még, akkor amikor a cb clanbase létezett, szóval ezer éve, kicsit hiányzik most a csapatjáték, lenne hozzá kedvem. Clanbase-nek lett egyáltalán valamilyen alternatívája ? Esl-ben csak a cs:go-t látom.

Néztem pl. az overwatch-ot, de nekem már túl gyors iramúnak tűnik. Valami régi módibb kellene.

(#31268) Vanir válasza Gergello (#31267) üzenetére


Vanir
veterán

CoD2 és a CoD4 is megy a Cybergamer keretein belül, előbbi kicsit jobban pörög. Elvileg nevezési díjasok már a ligák. Ezeken felül nem nagyon tudok mit mondani, én másfél-két év CS:GO meccselés után most átálltam az OW-re kezsuölködni. :)

(#31269) Gergello válasza Vanir (#31268) üzenetére


Gergello
addikt

Köszönöm a válaszod !
Az általad említett oldal már hasonlít a cb-re, igaz kilométerekre van, azért örülök, hogy létezik még ilyesmi.
Azért látszik rajta kicsit, hogy az a népszerűség/aranykor már lement.

(#31270) pckownz


pckownz
senior tag

Utoljara xFire-en jatszottam :)
Most kicsit elkapott a nosztalgia, korbeneztem, es latom, hogy mindenhol highexp hc (fokent) tdm meccsek vennek.
Regi jo natur promod sd mar nem dukal? Mert akkor lehet inkabb offolom a projektet... :(

(#31271) Vanir válasza pckownz (#31270) üzenetére


Vanir
veterán

Mazarini szervere letezik meg ha minden igaz, azon kivul nem tudok egyet sem.

(#31272) pckownz válasza Vanir (#31271) üzenetére


pckownz
senior tag

Remelem a remake kicsit felkavarja a vizet, CoD2 -be oltem tobb ezer orat, CoD4-be sem keveset, es hianyzik a multi, de valahogy ezeket az uj jatekokat nem tudja lenyelni a gyomrom. CSGO-t probaltam, de en olyan fegyverrel nem lovok, amivel nincs ADS.... :(((

(#31273) Vanir válasza pckownz (#31272) üzenetére


Vanir
veterán

Garantálom, hogy a remake egy fos lesz. :(

(#31274) Gergello válasza pckownz (#31270) üzenetére


Gergello
addikt

Pont ugyanezt tapasztaltam.
Sajnos ezekből már csak a szép emlékek maradtak meg. Korábbi Cod-oknál (Cod 1, UO) is PAM módos sd szervert már nem is találni szinte, ha véletlenül igen, akkor mindig ugyanaz 3-4 pálya, annak ellenére, hogy amikor még aktív volt a közösség, akkor rengeteg pályán lehetett wart játszani. Tdm kevésbé érdekes, ha véletlenül vannak az sd szerveren, akkor a csapattársak 90% mintha először játszana (mit keres egy 10+ éves játékban ?), vállalhatatlanul amatőr, megöli a játékélményt szinte.

TF2, Overwatch ezek valahogy nem az én világom, hiányzik belőle az a lassabb, taktikus játék ami egy-egy codos warban megvolt. Az újabb ugrálós, pattogós, falramászós codokkal ugyanez a bajom. Amit én szerettem, az ezekben már nincs meg, ezek mind már egy más világ.

Elmúlt már ezeknek az ideje sajna. :( Én újra felraktam a Cod:uo-t, publicon játszok még vele 1-2 hétig, hogy csillapítsam a nosztalgiát, de már csak 5% az élvezeti értéke ahhoz képest, ami annak idején volt.

Az idő mellett leginkább a Clanbase bezárása tett be a közösségnek szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#31275) pckownz válasza Gergello (#31274) üzenetére


pckownz
senior tag

En az Xfire-t is hasonloan nyomosnak tartom.

Vajon IRC-n meg mindig megvannak a Cod2wars/Cod4wars szobak? :D

Crysis3 volt az ami meg megfogott a bow miatt, de sajnos az sem az igazi. Nekem annyira hianyoznak a bolt action rifle-ok jatekmenetei, hogy ha BF1 bevalik, akkor tuti gepet epitek ra. De tenyleg, ideges vagyok ez miatt, Diablo 2-bol a mai napig porog a battlenet, de nincs normalis kozosseg olyan fps-ben, ahol nem az a lenyeg, hogy rafekudj az egerre es rohanj elore...

(#31276) Vanir válasza pckownz (#31275) üzenetére


Vanir
veterán

Már nincs quakenet IRC, lelőtték pár éve.

(#31277) Gergello válasza Vanir (#31276) üzenetére


Gergello
addikt

Biztos ? Nekem már nincs fent irc kliens, de web kliensen keresztül most tudtam csatlakozni.

irc.lc/quakenet/cod4.wars/

(#31278) Vanir válasza Gergello (#31277) üzenetére


Vanir
veterán

Furcsa, száz százalék, hogy nem működött egy ideig, hivatalosan lekapcsolták az egészet.

(#31279) szilva01


szilva01
őstag

Itt van egy pár sd szerver.

(#31280) szilva01 válasza szilva01 (#31279) üzenetére


szilva01
őstag

Egyébként ha még lehet warokat kereseni akkor low- szinten szívesen játszanék párat hétvégente! :DDD

(#31281) Hamuuuu


Hamuuuu
tag

Hali all!
Kellene nekem egy kis segítség. Nem játszottam már cod4-t 1 éve. Gondotlam előveszem kicsit és nosztalgiázok. WIN10-m van és nagyon nem akar működni. Cod4mp.exe hibával leáll.
PB-t cybergamerről szedtem le. Sima patchelés megvolt.
Van valami új, amit nem tudok esetleg?

"A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

(#31282) Vanir válasza Hamuuuu (#31281) üzenetére


Vanir
veterán

Dugj egy mikrofont a mikrofon jack bemenetbe.

(#31283) Hamuuuu válasza Vanir (#31282) üzenetére


Hamuuuu
tag

Ennél azért kicsit bonyoltultabb a probléma....
A létező összes opcióval kisérleteztem már, ami miatt régen leállt....

[ Szerkesztve ]

"A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

(#31284) nagybá válasza Hamuuuu (#31283) üzenetére


nagybá
senior tag

Amit Vanir mondott tényleg működik.

(#31285) Hamuuuu válasza nagybá (#31284) üzenetére


Hamuuuu
tag

Tudom,hogy működik,de nem ez a probléma.Kihúztam és újracsatlakoztattam amúgy.
Beállítások betöltésénél van a gond,ott áll le a folyamat. Config csere nem segitett.
Újratelepítem,hátha fixeli.

"A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

(#31286) Hamuuuu


Hamuuuu
tag

Köszi a segitségeket. :R Megoldótott egy reinstall-l. Jó lett volna megtudni, mi lehetett a probléma.

"A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

(#31287) tévelygő válasza Hamuuuu (#31281) üzenetére


tévelygő
aktív tag

Indítsd a játékot win7 kompatibilitási módban (jobb egér katt a parancsikonra, tulajdonságok, kompatibilitás) illetve még tedd be a pipát a "program futtatása rendszergazdaként" elé.

[ Szerkesztve ]

Sony RX 10

(#31288) Hamuuuu válasza tévelygő (#31287) üzenetére


Hamuuuu
tag

Már működik,de köszi a tanácsot.
Tudtok ajánlani valami létező szervert,ami nincs szétskinelve?promod only

"A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

(#31289) haligábor


haligábor
tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy nem tudok belépni egyik szerverre sem, ugyan is azt irja ki folyamatosan hogy server connection timed out........ elszámol 11ig és ezt dobja minden szeronál....

Valaki tud erre valami megoldást mi lehet a baj?

(#31290) tévelygő válasza haligábor (#31289) üzenetére


tévelygő
aktív tag

Helló!
Nekem amikor ilyen gondom volt,akkor egy router-modem újraindítás megoldotta.

Sony RX 10

(#31291) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Hali ,felraktam vissza cod4-et , rég nem játszottam már vele , az a problémám , hogy 60 fps a max. A kérdésem , hogy a régi com_maxfps ... már nem működik ? mert akármennyit írok nem fogadja el. vagy mi lehet az oka ?

(#31292) Vanir válasza GrG1210 (#31291) üzenetére


Vanir
veterán

Vsync-t kapcsold ki. A com_maxfps-nek működnie kell.

(#31293) GrG1210 válasza Vanir (#31292) üzenetére


GrG1210
aktív tag

Kösz , sikerült , erre nem is gondoltam , amióta beherangozták a Remastered-et kedvem támadt nosztalgiázni , és örülök , hogy felraktam kb.: 6 év után , Ha ezt az újj cod4-et külön meglehet majd venni , elfogadható áron , akkor erre még beruházok , de gondolom ezzel sokan lennének így.

(#31294) Vanir válasza GrG1210 (#31293) üzenetére


Vanir
veterán

Elvileg csak az Infinite Failfare-rel lehet megvenni együtt, de ne legyen igazam.

(#31295) Hunork


Hunork
veterán

Hali!

Nekem honosítás kérdésem lenne. Megvan a magyarítás. (tudom, angolul ennyit kell tudni, tudok is, csak jó érzés anyanyelven olvasni...)
Azonban nekem Steam verzió van meg, és a honosítás telepítő vagy azt írja ki, hogy nincs fent az 1.5 patch, vagy ha véletlenül elindul, akkor meg nem talál bejegyzést, de közben engedi a mappa keresést, és mikor megmutatom neki, csak a Mégsem gomb aktív.
Valakinek ötlet, javaslat, bármi? :F

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#31296) minek?:S


minek?:S
őstag

Üdv.

Valaki tudna ebben segíteni? [link]

üdv.:M.

Üdv.:M.

(#31297) Skillerz


Skillerz
tag

Hello! Ez egy freegamehosting bug. Hol működik, hol nem, router vagy settopbox restart megszokta oldani általában. Probáljátok meg ezt a szerver hostingot

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#31298) Vanir


Vanir
veterán

(#31299) // Chaka // válasza Vanir (#31298) üzenetére


// Chaka //
tag

Baaaaaaaaz! Úgy hiányzik!

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#31300) Casanova* válasza Vanir (#31298) üzenetére


Casanova*
veterán

hali! majd benevezel ide?? :DDD lesz új cod4 is pc-én verseny. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.