Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30801) nakos1212 válasza MaciG (#30800) üzenetére


nakos1212
senior tag

rpg perk elsőnek :)

(#30802) MaciG válasza nakos1212 (#30801) üzenetére


MaciG
addikt

Ezt most nem értem. :B

BANZAII

(#30803) nakos1212 válasza MaciG (#30802) üzenetére


nakos1212
senior tag

első perk között van olyan ami rpg-t ad, azal lelövöd a helit :)
bár 40+-os ffan sok sikert hozzá :)

(#30804) MaciG válasza nakos1212 (#30803) üzenetére


MaciG
addikt

Azt értem hogy lelövöm, de akkor egyből kell hívni az enyémet, hogy ne előzzenek be?

BANZAII

(#30805) nakos1212 válasza MaciG (#30804) üzenetére


nakos1212
senior tag

igen

(#30806) nagybá válasza nakos1212 (#30803) üzenetére


nagybá
senior tag

Meg úgy általában :D Olyan dugóhúzókat tol a levegőben az a rakéta, hogy csuhúj :D

(#30807) feka007


feka007
nagyúr

Valakinek van arra magyarázata, hogy hogyan lettem egy kör erejéig god mode-os, mikor nincs fent cheat a gépemen, és esküszöm, hogy nem cheateltem? :D Egyszerűen képtelen voltam meghalni, ment az anyázás, meg minden, de akkor se cheateltem.. Persze ettől még kihasználtam a helyzetet, hatalmas poén volt, ammo-m már rég üres, más fegyvert meg nem engedett felvenni, úgyhogy késsel nyomultam fél játék alatt. :D Na szóval, hogy lehetett ez? Van egyáltalán olyan cheat, ami god mode-ot ad? Oké, aim-ot meg wh-t régen volt, hogy kipróbáltam, de most tettem fel megint hosszú idő után a gamet, és kajak nincs fent semmi cheat a lvl55 hacken kívül..

[ Szerkesztve ]

(#30808) Vanir válasza feka007 (#30807) üzenetére


Vanir
veterán

Bug.

(#30809) feka007 válasza Vanir (#30808) üzenetére


feka007
nagyúr

És ez elég ritka, nem? Tehát szerencsés vok :DD :C

(#30810) SipiBcs válasza feka007 (#30809) üzenetére


SipiBcs
őstag

Anélkül, hogy téged cseszegetnélek...

Én tutti azonnal ki és beléptem volna, nehogy a nevem mellé tegyék a cheater jelzőt. A KT TDM szerverén alkalmasint játszom és általában az élen vagy az első háromban fejezem be a mappot... nagyon nem csípném, ha elterjedne rólam, hogy akár még bug miatt is, de előnyben voltam.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#30811) feka007 válasza SipiBcs (#30810) üzenetére


feka007
nagyúr

De ez túl jó volt ahhoz, hogy abbahagyjam :DD ;]

(#30812) dipeti


dipeti
senior tag

Valaki nem jön pcw-zni most? 3v3

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#30813) Vanir


Vanir
veterán

Ma este kezdődik talán az utolsó értelmes létszámú magyar CoD4 Lan, az ICL22.
Info, stream, csoportok itt: [link]

(#30814) Keni21 válasza Vanir (#30813) üzenetére


Keni21
tag

:C :C :C hajrá, hajrá!!!! :DD

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#30815) // Chaka // válasza Vanir (#30813) üzenetére


// Chaka //
tag

Az imént néztem a maratoni meccseteket a Don't Cry ellen ... basszus, volt már ilyen az ICL történetében?

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#30816) Vanir válasza // Chaka // (#30815) üzenetére


Vanir
veterán

Nem tudom, de kibaszottul megérdemelték a győzelmet, nagyon jól játszottak.

(#30817) // Chaka // válasza Vanir (#30816) üzenetére


// Chaka //
tag

És ti is, mert partiban voltatok :)

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#30818) Vanir válasza // Chaka // (#30817) üzenetére


Vanir
veterán

Így a streamet visszanézve elég durván lehet hallgatni az ordibálásainkat, ez tetszik. ;] Szegény csehek három centire ültek előttünk és néha nagyon összerándultak. :DDD

(#30819) mindkilla


mindkilla
tag

Teljesen laikusként, a cs:go miért népszerűbb ennyivel? A döntőről a streamet 5.000 nézőnél nyomtam ki, 5 percnél tovább nem tudott lekötni. Tbh cod4 mellett komolytalannak is tűnt..

(#30820) jaffa 2843 válasza mindkilla (#30819) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ennek az okát én is a mai napig kutatom. Nem értem, hogy miért jó, hogy 4-en, 5-en berontanak egy ajtón és lövöldöznek. Ráadásul olyan steril az egész játék, hogy szinte akarja, hogy lépjek ki. :D
Próbáltam eleget mindenféle CS-t, csapatban, egyedül, 1.6-tól a GO-ig, de igazából nem tartom "jó" játéknak. (Hozzáteszem az 1.6 volt a legjobb, legtöbb skillt igénylő)

Ha a fun-faktort nézzük a jelenlegi (FPS) versenyjátékoknak, akkor az én sorrendem:
CoD(4)
Quake Live (szvsz a legtöbb skillt igénylő játék)
CS

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#30821) csurenzoo válasza mindkilla (#30819) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Kb 10 év codról váltottam cs:go-ra. Eleinte vegyes érzelmeim voltak a játék iránt, de most már nagyon tetszik miután beleöltem egy kis időt. Nekem a régi cod1 feelingjét hozza vissza a játék talán azért jön be.
Na meg végre nincs, az hogy bouncelgatnak felettem az emberek, meg fél téglával nyomják a gombot ész nélkül és az fps majd beadja alapon lövöldöznek. Meg nincs hp visszatöltés :D ( már cod2 óta idegesített a dolog )

(#30822) laceszgamer válasza jaffa 2843 (#30820) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én is játszottam eleget CoD-al és CS-vel is, de azért elég erőteljes a különbség a két játék között. A CoD mindig is az arcade vonalat vitte, a szórakozás a fő, a Cs-ben viszont sokkal komolyabban vesznek mindent, kezdve a nem töltödő élettel, szóval jobb kétszer is meggondolni mit csinál az ember, nincs oylan, hogy ez msot nem sikerült 5 másodperc pihi és újra. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#30823) // Chaka // válasza laceszgamer (#30822) üzenetére


// Chaka //
tag

Az élet visszatöltődése nem túl realisztikus CoD-ban. A sakkozókat miért nem zavarja, hogy a csikónak nincs lába, és a ló valójában egyenesen is tud menni? :)

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#30824) laceszgamer válasza // Chaka // (#30823) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem is mondtam hogy a CoD realisztikus. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#30825) // Chaka // válasza laceszgamer (#30824) üzenetére


// Chaka //
tag

Egyik fps játék sem közelíti a valóságot semmilyen mértékben. Akinek volt a kezében valami flinta, az tudja, akit meglőttek, az még jobban tudja. Ez utóbbi szerencsére ritka mifelénk :) Szerintem mindenki próbálta már megkeresni a kiutat a CoD4 halálból. Hittünk egy kis ideig a BO2-ben (mert a kiadó nem cáfolta meg elég erőteljesen), sokan CS-vel próbálkoztak, a legtöbben meg egyszerűen leléceltek.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#30826) tévelygő


tévelygő
aktív tag

nem ide

[ Szerkesztve ]

Sony RX 10

(#30827) laceszgamer válasza // Chaka // (#30825) üzenetére


laceszgamer
addikt

Páran voltunk még katonák.... :)

A gond viszont ott van, hogy sok alternatíva nincs is, tehát főként a CoD-BF-CS trió van és ennyi, a többiek szinte mind a futottak még kategóriában indulnak, Titanfall próbálkozott még, de szerintem a népszerűsége enyhén szólva elmarad a várakozásoktól.
Régen Ugye még ott volt az Unreal Tournament meg a Quake, de ezek is kikoptak teljesen.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#30828) Gyula84 válasza Vanir (#30813) üzenetére


Gyula84
veterán

ilyenkor veszem mindig észre, hogy k@rvára nem tudok lőni :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#30829) // Chaka // válasza Gyula84 (#30828) üzenetére


// Chaka //
tag

Én meg azt, hogy k. nem tudok futni :) Igazán lehetne egy akadálymentesített mod is :DDD

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#30830) Vanir


Vanir
veterán

(#30831) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Sziasztok,

A G2030-as proci mellé szeretnék venni újonnan GTX kártyát cod4-hez,mit vegyek? help pls.
A cél stabil 250fps low grafon fhd-ban.

[ Szerkesztve ]

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#30832) laceszgamer válasza SZKEBE75 (#30831) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ár amire gondoltál?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#30833) SZKEBE75 válasza laceszgamer (#30832) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Minél olcsóbban. :)
A GTX750-re gondoltam,de lehet hogy túlzás lenne.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#30834) laceszgamer válasza SZKEBE75 (#30833) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát elégnek elég lenne bőven igen. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#30835) ThodEE


ThodEE
őstag

Sziasztok!

Nagyon tettszik nekem a hide and seek nevü [HnS] mod, de nem csak az interneten hanem LANon is szoktunk CoD4 ezni és jó lenne ha tudnék indítani ilyen szervert a saját gépemről.
Elég minimális a hozzáértésem, emiatt szeretnék segítséget és útbaigazítást kérni :)

Köszönöm előre is a tanácsokat, linkeket :R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#30836) ZetorGumi válasza ThodEE (#30835) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Az internetről letöltött alap HnS modhoz jár szerver cfg. Azt kell az egyedi igényeidhez szabni.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#30837) ThodEE válasza ZetorGumi (#30836) üzenetére


ThodEE
őstag

:R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#30838) ThodEE válasza ZetorGumi (#30836) üzenetére


ThodEE
őstag

Töltöttem le HnS modot, bemásolom a mappába és semmi változás :(((

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#30839) ZetorGumi válasza ThodEE (#30838) üzenetére


ZetorGumi
addikt

A server.cfg-jében beállítottál mindent?
Ha igen, akkor helyezd át a main mappába.
Utána indítsd el a játékot, töltsd be a modot, és konzolba /exec server.cfg
Utána elvileg be kell, hogy írja a beállításokat a te player cfg-dbe, onnantól meg ha futtatsz szervert, akkor megy a beállításokkal.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#30840) SipiBcs válasza ThodEE (#30838) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ha jól értelmezem, akkor te a saját gépeden szeretnél szervert indítani.

Ezzel spec én sosem próbálkoztam, de nem hiszem, hogy másképp kellene moddolni, mint ha egy bérelt szerveren futna. Ha megvan a szerver cfg-d, akkor konzol paranccsal kellene átállítani.

Egy kis guglizással szerintem rálelsz a megfelelő parancsokra!

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#30841) ThodEE válasza SipiBcs (#30840) üzenetére


ThodEE
őstag

Eddig azt se tudtam mit keressek :D

Köszönöm az útbaigazításokat :R

Sikerült is, eddig nem tünt fel hogy van MOD fül a játékba :DDD

:R :R :R

[ Szerkesztve ]

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#30842) ZetorGumi válasza ThodEE (#30841) üzenetére


ZetorGumi
addikt

A jó cserkész ott segít, ahol tud. :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#30843) nagybá válasza ZetorGumi (#30842) üzenetére


nagybá
senior tag

Légy résen :)

(#30844) ZetorGumi válasza nagybá (#30843) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Kién? ;]

[ Szerkesztve ]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#30845) nagybá válasza ZetorGumi (#30844) üzenetére


nagybá
senior tag

Azt hittem ha már ismered a cserkésztörvényeket, akkor már te is cserkész vagy :D
Cserkész köszönés:
-Jó munkát!
-Légy résen!

(#30846) ZetorGumi válasza nagybá (#30845) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Jah, igen. :DDD Így már megvan. :D

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#30847) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Sziasztok!

Egyik ismerősömnek nicns egy erőmű teljesítményű laptopja, szóval laggol rajta a játék.
Nem is mai és ráadásul egy laptopról beszélünk.
Viszont szeretnénk játszani. Tud valaki valami FPS configot ami tényleg segít?

EUNE: iNeeko

(#30848) csurenzoo válasza WinnerB0Y (#30847) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

data.hu/cfg-m Ez a cfg-m. Nekem sincs egy erőgépem de jó fps-m volt vele. Egy próbát megér

(#30849) 4264adam


4264adam
veterán

Sziasztok!

Új gépet vásároltam és az eredeti Call of Duty SP elindul de a Mp bármilyen indítási beállítással sem üzemel, fekete képernyő majd hiba által kilép. Windows 8.1 Professional van a gépen mert UEFI-s a gép. Valaki tud megoldást rá?

(#30850) jaffa 2843 válasza 4264adam (#30849) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

dugj egy jack-et a mikrofon bemenetbe. :K

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.