Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31101) Vanir válasza Attila75 (#31100) üzenetére


Vanir
veterán

Hozzászólás szerkesztése gomb, és akkor nem floodolod szét a topikot. ;)

(#31102) Casanova* válasza Attila75 (#31098) üzenetére


Casanova*
veterán

itt nagyon adta :D

ez USA szerver. csoda,hogy itt senki nem csalózott le ilyen stattal. a végén annyit írtak,hogy GG. nagyon kulturált egy szerver,senki nem pofázik,és senki nem csal.

anno Picinova néven játszottam. most nem cod4-ezek már 2 éve. azért egy only killhouse FFA no HC érdekelne! :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31103) // Chaka //


// Chaka //
tag

A nade makró jóságos dolog. Nekem nem kellett, mert minimum 100 órát dobáltam strat módban. Na de megírtam egy cimborámnak, és benne maradt az egeremben, mert egy picivel kisebb a szórása. A mókás az, hogy eltelt 2-3 év (!) és még mindig odacsap a hüvelyk ujjam a szpésznek :=)
Persze mindezen kár vitát nyitni, mert már nem lesz, ahol használjam. Az origim-et is már csak tiszteletből nem adom oda senkinek. Az 5115BB22 GUID nem becstelenedett meg :=)

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#31104) ZetorGumi válasza Casanova* (#31102) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Azta mekkora pingek voltak az enemynél. :DDD

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#31105) Casanova* válasza ZetorGumi (#31104) üzenetére


Casanova*
veterán

érdekes egy szeró. ilyen nagy pinggel is nagyon szépen,selymesen fut a game.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31106) Ledfold


Ledfold
tag

Sziasztok!

Xfire helyett mit ajánlanátok COD4 szerver kereséshez stb.?

Ha valamiről úgy érzed rossz, akkor tehetsz semmit vagy valamit. A semmit már próbáltam... S. T. - Alkudj meg ha tudsz, de ha nem tudsz, ne tedd! P. C.

(#31107) Vanir válasza Ledfold (#31106) üzenetére


Vanir
veterán

A beépített szerver keresőt, vagy ezt.

[ Szerkesztve ]

(#31108) Attila75 válasza Ledfold (#31106) üzenetére


Attila75
tag

http://www.getgsc.com/

Sokan erre tértek át.

(#31109) tévelygő válasza Attila75 (#31108) üzenetére


tévelygő
aktív tag

Sziasztok! A GSC nálatok jól működik? Regisztráció után sikerült elindítani. Minden játéknál kilistázza a szervereket,de pont a cod4-nél száll el hibával listázás során. Error kód nincs , de hiba logot lehet küldeni. Amíg nem zárom be a hibalog ablakot addig nem lép ki a program, de amint bezárom már ki is lép.
Egyébként valóban jó lenne ha működne...

[ Szerkesztve ]

Sony RX 10

(#31110) S1M0N


S1M0N
senior tag

Sziasztok!
Megvettem Steam-en a játékot, viszont a magyarítás nem jó hozzá, 1.5-ös patchet hiányol, de a játék verziószáma meg 1.7...
Keresgéltem ezzel kapcsolatban, de nem nagyon találtam semmit sem.
Anno a dobozos verzióra simán feltelepült, pedig emlékeim szerint azt is felpatcheltem 1.7-ig, mielőtt magyarítottam volna.

Van valakinek ötlete?

(#31111) tévelygő válasza S1M0N (#31110) üzenetére


tévelygő
aktív tag

Itt megtalálod az összes patch-et. Telepítsd fel az 1.4-től kezdve sorba az összeset!
[link]

Sony RX 10

(#31112) SipiBcs válasza tévelygő (#31111) üzenetére


SipiBcs
őstag

A Steam automatikusan frissíti a játékot 1.7-re a telepítéskor. A kolléga a natúr magyar nyelvet keresi... bár ha jól emlékszem csak fizetős oldalon találtuk meg.

A single-hez jó lehet, de olyan sok dialógus nincs benne, hogy anélkül ne lehetne végigvinni, a multihoz szetintem felesleges.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#31113) S1M0N válasza SipiBcs (#31112) üzenetére


S1M0N
senior tag

Igen, de a Steam-es 1.7-es verziónál írja ki a magyarítás, hogy nincs feltelepítve az 1.5, ezért nem is folytatódik a magyarítás telepítése.

Természetesen a single részhez lenne jó a magyar felirat, a multival anno játszottam annyit, hogy abból elég is volt. :D

Megvan dobozosan is a játék, csak gondoltam hátha valaki tudja a megoldást a Steam-es verzióhoz.

A magyarítás meg ingyenesen tölthető, csak a Steam-es verzióhoz nem jó.

(#31114) tévelygő válasza S1M0N (#31113) üzenetére


tévelygő
aktív tag

Akkor írja ki a steames telepített játékból a serial számot és telepítsen egy virágbolti verziót hagyományos módon a kimásolt serial felhasználásával. Azt patch-elheti kedvére.

Sony RX 10

(#31115) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Haveromnak codozni támadt kedve, dobozos változatokat vásároltunk.
Fel vannak telepítve a javítások de a játék így is állandóan kidobál.
Bannolva vagyok stb. (akkor jártam először a szerverem... illetve akartam volna)

Ez mitől lehet? Mit lehet vele kezdeni?

:R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#31116) SipiBcs válasza Predator2 (#31115) üzenetére


SipiBcs
őstag

Megszűnt a játék PB támogatása kb. fél éve. A legutolsó frissítést kell bemásolni a játék PB mappáját felülírva.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#31117) 4264adam


4264adam
veterán

Sziasztok!

Lehetséges, hogy frissítenék Windows 10.-re. Szeretném most már nem mindig előröl kezdeni a MP statomat. A mentéseket ki tudom valahonnan másolni és majdan az új rendszer ugyan oda vissza és onnan folytatom ahol abba hagytam? Ha igen hol van az a mappa?

(#31118) Vanir válasza 4264adam (#31117) üzenetére


Vanir
veterán

mpdata fájlt a kulcsoddal együtt kimented, új Windows felrakasa utan visszarakod. A profiles mappan belul van valahol, telefonrol nem tudom pontosan megnezni

(#31119) MésziGab


MésziGab
tag

Hali

Mennek még szerverek?
Érdemes beszerezni az eredeti játékot?

(#31120) gPoint


gPoint
tag

helló, xfire- hibáról tud valaki valamit? nem tudok csatlakozni. A régi xfire van fent de újjal sem megy egy ideje. csatlakozásnál csak számol vissza és semmi....

(#31121) KaitouP válasza gPoint (#31120) üzenetére


KaitouP
veterán

A Xfire -nek már rég vége egy ideje, megszűnt.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#31122) tévelygő válasza gPoint (#31120) üzenetére


tévelygő
aktív tag

Xfire megszűnt,leállt! Használd a játék beépített szerverkeresőjét!

Itt is tudsz szervereket keresni: [link]

Sony RX 10

(#31123) gPoint válasza KaitouP (#31121) üzenetére


gPoint
tag

kár. szerettem. számolt órákat stb... bár 4k óra felett már oly mindegy :D

(#31124) KaitouP válasza gPoint (#31123) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát ez van sajnos... A játék viszont él, a beépítt kereső egy rakat szervert dob, szóval hajrá. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#31125) gzoli2 válasza MésziGab (#31119) üzenetére


gzoli2
tag

Szia, rengetegen játszák még. Original kulcs nem kell bár ahol nézik ott általában aktivak az adminok is szóval megéri megvenni márcsak emiatt is.

Vhk clán , még aktiv uo hq klán. www.vhkclan.atw.hu

(#31126) urbi73


urbi73
senior tag

Hali . Kb négy éve nem multiztam már , mi újság azóta ? vannak még jó szerverek ?
Már majdnem megfeledkeztem hogy nekem meg van eredetiben ez a játék , valamikor nagyon sokat játszottam , szerettem nagyon .

-

(#31127) urbi73


urbi73
senior tag

Na úgy látom még ez a fórum is behalt , nem hogy játék , sajnos . :O

-

(#31128) Vanir válasza urbi73 (#31127) üzenetére


Vanir
veterán

CS:GO-ban a jövő. ;]

(#31129) jaffa 2843 válasza urbi73 (#31127) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ennyi idő alatt 5x feltelepíthetted volna és játszhattál volna 3 napig. :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#31130) szilva01 válasza urbi73 (#31127) üzenetére


szilva01
őstag

Pont a hetvegen probaltam jatszani de delelott egyszeruen nem talaltam olyan promod szervert amin lettek volna.

[ Szerkesztve ]

(#31131) Skillerz válasza szilva01 (#31130) üzenetére


Skillerz
tag

Mintha a játék jobban kihalt volna mind a Cod2, pedig az is elég sz*rul áll. Tud valaki egy normális Promod servert amin azért még játszanak néha? Magyarból csak a "Badboys" servert ismerem, ami nem is lenne rossz, mint utolsó türhető promod szerver, viszont annyira inkompetens admin csapat van rajta, hogy borzalom (fekete pb shot ban 2015-ben komoly??? :( ). A másik amit ismerek az a Mazarini féle, de az meg sokszor üres, és sok a nagy pinges, feltünően jól játszó, cirilbetüvel írogató egyén :)

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#31132) Casanova* válasza Vanir (#31128) üzenetére


Casanova*
veterán

CS:GO egy gagyi game. nem kell benne zoomolni. :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31133) Vanir válasza Casanova* (#31132) üzenetére


Vanir
veterán

Tudom, hogy csak viccnek szántad, de azért hozzászólnék. A legmagasabb szinten (nem a multiplayer rangot értve ez alatt) kodnégyeztem, de még az a szint is nevetségesesen alacsony a CS profi szinthez képest. Sokkal skill-igényesebb játék, sokkal nehezebb, mint a CoD. Nagyob benne a kihívás. :)

(#31134) Casanova* válasza Vanir (#31133) üzenetére


Casanova*
veterán

ez igaz,de akkor is gagyi. milyen jó lenne,ha zoomolni kell benne. sok codosnak azért nem tetszik mert ,,no zoomos,, a cs go. jó messzire is no zommal lehet lőni, mi ez már??? az ilyentől úgy elmegy a kedvem. viszont célozgatni,lőni a cod nehezebb,mint cs go.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31135) jaffa 2843 válasza Vanir (#31133) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nincs a CS-vel semmi baj, csak kibxott unalmas játékmenete. Meg akkor már 1.6, na oda kellett a skill. Ez a futkozva lövés egy vicc.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#31136) csurenzoo válasza jaffa 2843 (#31135) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Cod4-ben is csak rá kellett feküdni a bal klikkre és rábízni magunkat az fps-re :D

(#31137) jaffa 2843 válasza csurenzoo (#31136) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Itt nem arról van szó, amikor a fél képernyőt az ember tölti ki... :U

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#31138) Vanir válasza Casanova* (#31134) üzenetére


Vanir
veterán

Na, az utolsó részével vitatkoznék a leginkább... CS-ben rengetegszer fordul elő, hogy valaki nem tudja hátba/oldalba lőni az ellenfelet akár néhány méterről a nem megfelelő spray control miatt. CoD-ban azért ilyet nagyon nagyon ritkán látni, ugyanis ott szinte csak vertikálisan rúg vissza a fegyver, oldalra alig tér ki, ergo ha egy picit lefele húzod az egeret akkor fixen el fogod lőni a tagot.
A mai napig inkább kodoznék, ha nem 30 aktív kompetitív csapat lenne, mert sokkal jobban bejön a mechanikája, a movement, és a q3 motor által nyújtott "feature"-k (reloadshot és társai). Viszont azért azt se felejtsük el, hogy CS:GO-ban ha kileakelnek valami nagyobb bugot, akkor az egy nap alatt fixelve van. A CoD4-hez nem jött frissítés 2008 óta, és könyékből tudnék mondani 15 olyan eszméletlenül idegesítő bugot, ami miatt néha elment a kedvem az egész játéktól. És akkor még nem is beszéltem az anticheatekről...
Teljesen szubjektív, hogy ki melyik játékot szereti jobban, nem is akarok ezzel flamewart indítani, de az tény, hogy a CS:GO bejövetele szinte kiírtotta a CoD4-et. Sajnos ez van, haladni kell a korral, az élet más területein is így van. Az újabb CoD részek nevetségesen szarok multi terén, kompetitivitás egyáltalán nincs bennük, így aki tovább akarta folytatni a versenyszerű lövöldét az átvonult csézni. :)

És így a végére halkan megjegyezném, hogy nagyon durván szidtam a CS-t annak idején, ugyanígy a zoom hiányából adódóan, illetve a játékmenet lassúsága sem tetszett, de már nem csak hogy megszoktam, hanem meg is szerettem, pedig nem hibátlan játék ez sem (64 tickes hivatalos szerverek, nevetséges netcode és a cyka blyat).

jaffa 2843: igen, a rohangáló ellenféltől bekapom az egygolyós fejest az nekem is a kedvencem tud lenni... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31139) Casanova* válasza Vanir (#31138) üzenetére


Casanova*
veterán

hát én a cs.go-t nem tudtam megszeretni, nem is baj. :D viszont az új codok nagyon bejönnek. a bo3 a legjobb cod. nagyon tetszett a bétája. csibészes. :) eszméletlen jókat lehet benne sd-zni .

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31140) tDr1v3r válasza jaffa 2843 (#31135) üzenetére


tDr1v3r
veterán

^this

Az 1.6-ot szerettem, de a GO... sokan nagyon szeretik, innét fórumról is van aki komolyabban tolt 1.6-ot és imádja az újat, de nekem nagyon nem adja. 1.6-al még most is fel merek menni pubra úgy hogy közel egy éve (mit közel, napokon belül lesz az XO-m évfordulója) nem is játszottam PC-n, de a GO instant halál volt még úgy is hogy évekig hozzá se nyúltam a kontrollerhez FPS-nél, csak egérrel toltam mindent.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#31141) Vanir


Vanir
veterán

Na, ma nem voltam rest, és írtam két személyes cikket is a Logout-ra, az egyik a CoD4-gyel foglalatoskodik. Akinek van kedve (és ideje), az olvassa el, és írja le oda kommentbe a véleményét, hátha kedvem támad még ilyenekhez.

[ Szerkesztve ]

(#31142) Casanova* válasza Vanir (#31141) üzenetére


Casanova*
veterán

nagyon jó írás! a videóid kib@szott jók,eszméletlen jól tolod! :K :Y :C

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31143) Vanir válasza Casanova* (#31142) üzenetére


Vanir
veterán

Örülök, hogy elnyerte tetszésedet! :R

(#31144) Casanova* válasza Vanir (#31143) üzenetére


Casanova*
veterán

neked itt a helyed. :K itt is nagyon jókat lehet csipázni. xboxon hamar megtanulhatod az irányítást. :) xboxon mindig komoly bajnokságok vannak,lesznek. majd az új cod bo3-mal is. komoly összegeket lehet nyerni. :Y xbox one-n rengetegen codoznak és egy csalóval nem találkozol.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31145) jaffa 2843 válasza Casanova* (#31144) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Konzol meg az FPS... Gondolom viccnek szántad. :DD

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#31146) Casanova* válasza jaffa 2843 (#31145) üzenetére


Casanova*
veterán

hát egérrel lenne jobb. :) csak hát pc-n hanyatlik a cod...

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31147) Vanir válasza Casanova* (#31144) üzenetére


Vanir
veterán

Értékelem a szándékot, de ki van zárva, hogy az életben én konzolt vegyek. :DDD

No, meg a CoD4 után nem találkoztam kompetitív szinten akár értékelhetőnek nevezhető CoD-dal...

[ Szerkesztve ]

(#31148) jaffa 2843 válasza Vanir (#31147) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

CoD4 is csak a promod miatt lett az, ami. Egyébként elég ratyi volt :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#31149) Vanir válasza jaffa 2843 (#31148) üzenetére


Vanir
veterán

Tény, de sajnos a későbbi játékokhoz nem adták ki a modtools-t egy jó ideig/soha. A Black Ops simán felválthatta volna a CoD4-et, ha időben lehet moddolni, illetve, ha nem lenne olyan optimalizálatlan, hogy minimum grafon 70 FPS-em van benne, míg CS:GO-ban mondjuk 200... De persze, ha öreganyámnak kereke lett volna, omnibusz lett volna. :))

[ Szerkesztve ]

(#31150) Casanova* válasza Vanir (#31149) üzenetére


Casanova*
veterán

bo3 -ban nagyon jókat lehet sd-zni. legjobb cod! :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.