Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30101) tévelygő válasza olah30 (#30100) üzenetére


tévelygő
aktív tag

"players- profiles" mappa tartalmát másoltad?

Sony RX 10

(#30102) olah30 válasza tévelygő (#30101) üzenetére


olah30
csendes tag

Igen.
Előtte a már meglévő (új profilomat lementettem mashova, ami kb lv33 volt) és miútán a régivel nem ment, godoltam visszarakom azt, erre azt is lenullázta... :)

(#30103) RaZroX válasza olah30 (#30098) üzenetére


RaZroX
addikt

Level Hack xD

This is the way

(#30104) csurenzoo


csurenzoo
aktív tag

Pár cgs frag:
link

(#30105) pr1mzejEE válasza csurenzoo (#30104) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Jó lett!

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#30106) dudu5130


dudu5130
őstag

Win 8 alatt már megy a multi?

(#30107) Vanir válasza dudu5130 (#30106) üzenetére


Vanir
veterán

Igen.

fifty: szépek :K

[ Szerkesztve ]

(#30108) dudu5130 válasza Vanir (#30107) üzenetére


dudu5130
őstag

Megoldotta a pb?

(#30109) odorgg válasza dudu5130 (#30108) üzenetére


odorgg
addikt

+

Csak folyamatosan pink screenshotokat fogsz produkálni, aminek nem biztos hogy mindenhol örülnek majd, de megy :K

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#30110) dudu5130 válasza odorgg (#30109) üzenetére


dudu5130
őstag

Az faja. Köszi!

(#30111) dudu5130


dudu5130
őstag

Na akkor. Ahogy már az imént láttátok érdeklődtem, hoyg megy-e már win 8on a multi. feltettem, patcheltem, elindítottam, visszatettem a régi configom és azóta az indítás pillanatában hibajelentéssel leáll. Mitől van ez?

(#30112) csurenzoo válasza dudu5130 (#30111) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Admin jogokkal, windows 7 kompatibilitással indítottad már ?

(#30113) dudu5130 válasza csurenzoo (#30112) üzenetére


dudu5130
őstag

úgy még nem. De amíg nem buheráltam a configot, miért indult el?

(#30114) tDr1v3r válasza dudu5130 (#30111) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Dugd be a mikrofont a hangkártyád mikrofon bemenetébe, míg indítod. Windows 7 alatt nekem se kellett, csak 8 alatt...

Amúgy, másnál is van olyan bug, hogy sima Promod-ot nem tud elindítani a játék a főmenüből? Mods-on belül elindítom, de nem tölt be... szerveren okésan betölt, mondjuk ott is bugos (fegyverválasztón nem tudok kattintani, csak számbillentyűkkel tudom vezérelni).

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#30115) csurenzoo válasza dudu5130 (#30113) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Néha nekem is szenvedett a játék, beraktam egy configot, amivel elindult utána beraktam az enyémet és rendesen működött a játék.
Találtam már megoldást az uac elleni fekete shotokra is( ha kell ). A pb pink shotokról nem tudok nyilatkozni, mert kinézi meg manapság ?

(#30116) Vanir


Vanir
veterán

(#30117) regener


regener
veterán

Üdv, ma gondoltam nyomok pár kört a haverokkal egy hosszú idő után, de olyan gondom van hogy ha a játékban az fps szám eléri a 200-at akkor elkezdek "laggolni" mintha túl lenne terhelve a proci, pedig 50%-ot sem haladja meg magonként a terhelés.
Próbáltam 1024x768-ban minden grafika teljesen lehúzva, ugyanígy 1680x1050-ben kimaxolva amíg a max fps 125-re van állítva addig folyamatos a game és minden meseszép. Viszont ha pl beállítom hogy com_maxfps 250 akkor már akadozik, 333-on meg játszhatatlan.
Gépem az adatlapomon, BF3 ultrán énekel szóval valami nem kóser.

Nézegettem a sys_mb, sys_lockthreads, sys_sse és sys_smp_allowed parancsokat is de semmi sem segített (mb alapból 1gb, lockthreads alapból off, sse bekapcsolva, smp_allowed engedélyezve)
Procinál kikpacsolva a SpeedStep és a TurboBoost is.

Ötlet?

Kipróbálom majd a cod2-t is.

[ Szerkesztve ]

(#30118) jaffa 2843 válasza regener (#30117) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Friss cfg-vel is csinálja? (kitörlöd/áthelyezed a sajátodat és megpróbálod utána, majd később visszarakod, ha nem javult meg)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#30119) regener válasza jaffa 2843 (#30118) üzenetére


regener
veterán

Na ezt még nem próbáltam, de megpróbálom majd, viszont amúgy is a gyári cfg van, csak fps számot/kijelzést és rate-t szoktam állitani.

(#30120) regener válasza jaffa 2843 (#30118) üzenetére


regener
veterán

Jó lett, köszi az ötletet, mostmár lehet darálni :R

(#30121) ONEFREE válasza F3@R (#50) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

Tegnap csomagoltam. 4 dvd 2 booklet. Iszonyat a minimum gép igénye. HD 5870 Nv 450 gts Dx 11.

[ Szerkesztve ]

(#30122) csibe1 válasza ONEFREE (#30121) üzenetére


csibe1
addikt

Feltűnt, hogy egy 6 és fél éves hsz-re válaszoltál? :D :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#30123) // Chaka // válasza regener (#30117) üzenetére


// Chaka //
tag

A CoD2-t ne próbáld ki. Tegnap felraktam, fél órát tököltem, amíg sikerült a PB-t frissíteni (nem olyan egyszerű, mint régen...), majd kipróbáltam a pub szervereken. Magyarországon 5db-ot talált az x tdm/minimum 8 játékos szűrővel. Németország, Cseh/Lengyel stb. hasonló. Rendesen beállított mod nem volt köztük egy sem. A társaság rajtuk elég vegyes. Szóval két órát a délutánból az ördögnek adtam.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#30124) regener válasza // Chaka // (#30123) üzenetére


regener
veterán

Pedig a réfi pbsetup.exe tegnap felfrissítette a cod4-et, a bf3-at és 4 bétát is.
Mi lett benne nehéz?
Csak az akadás miatt akartam kiprobálni, de megoldódott, valami cfg baja volt.

(#30125) // Chaka // válasza regener (#30124) üzenetére


// Chaka //
tag

Kb. egy éve törölték a pbsetup-ból a cod2-, nincs benne a legördülő listában. Csak trükközéssel tudod a legutóbbi frissítést feltenni.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#30126) csibe1 válasza // Chaka // (#30123) üzenetére


csibe1
addikt

Délután még általában dolgoznak az emberek, erre nem gondoltál?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#30127) // Chaka // válasza csibe1 (#30126) üzenetére


// Chaka //
tag

Ez olyan később délután volt, kb. 6 és 8 között. Néhány éve akkor már volt élet. Olyan szervert kerestem, amelyik sima pam modos, nincs pályafüst, és lehetőleg only rifle. Az első két kritérium már túl sok volt. Ha találtam volna, és a t-online net is jó, akkor jó lett volna kikapcsolódásnak. Valamiért a pub és free szerverek közül cod4-ben rossz a kapcsolat Németország felé, dél Franciaország felé, de jó észak Franciaország felé és Lengyelország felé. A kedvencem egy lengyel szeró lett, mert ott bár 70-80 körül van a ping, de a lagometer általában sima. Szóval nem kedvez annyira a közelharcnak, de legalább kimennek a lövedékek a csövön.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#30128) dudu5130


dudu5130
őstag

Tudtok olyan magyar SD pubot ami sima promodos? Semmi kreált fos mód nincs rajt?

(#30129) csurenzoo válasza dudu5130 (#30128) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Szerver neve.:PUB:. Promod! by:clans.hu
Szerver IP 193.138.125.87:29047

Ezt lestem le x-ről, ezen játszik pár ismerősöm :D

(#30130) dudu5130 válasza csurenzoo (#30129) üzenetére


dudu5130
őstag

Köszi. Már herótom van a sok agyon színezett embertől és fegyvertől. Régebben a clancore-nak volt egy natúr pubja, de nem találtam már promodos sd-t sehol már. Csak ilyen szar modosat.

(#30131) dudu5130 válasza csurenzoo (#30129) üzenetére


dudu5130
őstag

Ezen az új x-en hogy lehet ip szerint keresni? Ezt is sikerült olyan fosra megcsinálniuk, hogy nem igaz.

(#30132) csurenzoo válasza dudu5130 (#30131) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Én még a régit használom. Szerverek -> Kedvencek -> Jobb klikk -> Egyedi Ip hozzáadása.

(#30133) dudu5130 válasza csurenzoo (#30132) üzenetére


dudu5130
őstag

Azt vágtam. Lehet vissza is rakom mert ez nagyon rossz. Teljesen átláthatatlan az egész.

(#30134) pr1mzejEE válasza dudu5130 (#30133) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Szerintem sem ér többet 2 ft-nál.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#30135) cseresznye88


cseresznye88
csendes tag

Sziasztok!
Lehet, hogy most leordítotok, hogy megint nem jó helyre írok a fórumban, de kérlek, ha tudok segítsetek.
A problémám a következő lenne. Vettem/ rakattam össze egy PC-t, ennek 7 hónapja, konfigja a következő :
CPUA-AMD FX-8350 4.0GHz 16M 8C TDP125W 1866MHz Black Edition sAM
- AG-Gigabyte GA-990FXA-D3 AM3 ATX 4XDDR3 Glan Audio7.1 SATA3 USB3
- SAPPHIRE ATI RADEON PCX HD7770 1GB DDR5 TV
- Kingston DDR3 8GB 1600MHz HyperX 2x4GB Kit XPM
- Samsung SSD 128GB PRO BASIC, MZ-7PD128BW ( 840 Series, SATA3, SATA 6GB/s)
- Samsung SH-224A 22x sata dvd író fekete
- CoolesMaster Hyper TX3 EVO 1156/1155/775/754/939/940/AM2 COOLER + van egy CoolerMaster 400W feletti táp + coolermaster ház

Problémám : FPS laggolok, egyik napról a másikra. Feltettem a Cod2-t, Cod4-et, melyet X-fire által játszok, Black ops 2-t megcsináltam multiba fourdeltaone-nal, MW3-at is multiba, mindegyiknél fps laggom van. szerver szerint a legmagasabb fps-ekkel játszottam, fixen, pl. 250- 250-nel, nem mozdult meg, akár füstgránát volt, akár bármi más. Nem max. grafón játszok egyikkel sem. sőt pl. farcry 3, crysis 3 , battlefield stb singleben is laggom van, szerintem az is fps lagg. Frissítettem a videokártyám, de alapból a legújabb volt rajta. Feltettem a Sentinelt is, a szerint is tökéletes a kondíciója.
Nem segít az asztali összeállítás, game booster, újraraktam a gépet már 2x eddigi 7 hónap alatt, akkor 2 hónapig jó volt. van tisztító progim is, mindig tiszta a gépem, vírusírtónak avirám van. asztalon összeállítása: rainmeter + rocket dock egységes ikonnal .

Nem tudom, mi lehet a baja :( Ma újra akarom rakni pendriveról az op.-ot , de nem szeretném, ha 3 havonta kellene ismételnem :S Mit tegyek ? Vegyek új tápot, nagyobbat ?
Segítsetek!- egy lány

[ Szerkesztve ]

(#30136) jaffa 2843 válasza cseresznye88 (#30135) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Gyorsan ráguglizva a dolgokra, annyi körvonalazódott számomra, hogy a proci miatt van ez a probléma. AMD téren nem vagyok otthon, esetleg tedd fel a kérdésed a saját topikjában, hátha csak valami beállítás lesz BIOS-ban.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#30137) // Chaka // válasza cseresznye88 (#30135) üzenetére


// Chaka //
tag

Istenem, egy ilyen erőmű ... a 8 közül egy mag is elég lenne szinte. Próbaképp nem lehetne másik operációs rendszert feltenni a jelenlegi mellé? A Windows 7 32 vagy 64 bites teljesen stabilan kell, hogy működjön. Legalább 6-féle videokártyával és ugyanennyiféle CPU-val, egyebekkel próbáltam már, és mindig úgy működtek, ahogy elvárható volt ...
Ui.: igen, jah, FX nem volt köztük.

[ Szerkesztve ]

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#30138) csibe1 válasza cseresznye88 (#30135) üzenetére


csibe1
addikt

Azt nem írtad, hogy milyen oprendszert használsz.
Az viszont furcsa, hogy kb két hónap után jön elő a gond.
A táp vásárlás nem biztos, hogy jó megoldás, mert akkor telepítés után egyből előjönne a gond, és állandóan meglenne.

(#30137) // Chaka //

A 32 bites rendszert nem érdemes felrakni, mert még a 4GB RAM-ot sem látja meg teljes egészében.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#30139) // Chaka // válasza csibe1 (#30138) üzenetére


// Chaka //
tag

Jaja, ez így van. Olyan sok éve 2 vagy 4G RAM-om volt, hogy teljesen hozzászoktam az érzéshez. A CoD nem kívánt többet :=)

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#30140) // Chaka //


// Chaka //
tag

Körbenéztem, és elég változatos kínlódások voltak fps laggal. Egyiknek bejött a radeon pro driver a ccc helyett, a másiknak az ati crossfire letiltása. De ez a újratelepítés utáni javulás beleköp minden levesbe. A táp dögösebb is lehetne, de az újratelepítés a gyenge tápot nem oldaná meg...

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#30141) tDr1v3r válasza cseresznye88 (#30135) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Rendszer mi van fent? Windows 7 vagy 8? Állítólag utóbbi jobban kezeli a Bulldozer alapú FX-eket.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#30142) cseresznye88


cseresznye88
csendes tag

jaj, igen, elfelejtettem írni, annyira elöntötte az agyamat az ideg :D
Win 7 Ultimate x64 van / volt fenn. Most mondanám, hogy nem eredeti volt fenn,de úgyis tudjátok :) de loaderrel volt aktiválva, mikor alapból hazahoztam, akkor sem volt rajta eredeti, amit közöltek is vele.
Köszönöm, mindenkinek a segítséget, megpróbálom, akkor a 8-at felrakni.
Csak kicsit idegesítő, hogy nem 2 ft-omba került a gép és szenvedek vele :S

(#30143) csibe1 válasza cseresznye88 (#30142) üzenetére


csibe1
addikt

Itt írnak hasonló problémáról.
Kérdezz majd rá az alaplapod topikjában.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#30144) Zin


Zin
senior tag

Loosing pac key 9005-re megoldást?
Win7 64 bit. pb frissitve, s kidob.google amit talál van egy jo leirás de nem értem....
config_mp.cfg be bind TAB "+scores;pb_sleep 500" és a bind W "+forward;pb_sleep 500" at bekell írni vagy átírni a meglévőt.
be bind TAB az mi? a fájl megvan amit ir, de utánna kinai :S

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#30145) csurenzoo válasza Zin (#30144) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

A géped és a pb közötti átvitel : 0.5 másodperc. Ez a legmagasabb érték, amit beállíthatsz. A rossz internet kapcsolattal rendelkező játékosoknak ajánlják, de lehet jó a te problémádra is.
Én még egy cl_packetdup paranccsal is próbálkoznék a pingednek megfelelően.
0, ha LAN-n vagy
1, ha 20-40 közötti a pinged
2, ha 40-60 és így tovább egészen 5-ig lehet. Valaki esküszik, hogy 5-tel jobb lesz a hitrege.

(#30146) Zin válasza csurenzoo (#30145) üzenetére


Zin
senior tag

Jo itt nem pingrol volt szo.Amit bemasoltam nem ertem h mit hova kell irni...

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#30147) SipiBcs válasza Zin (#30146) üzenetére


SipiBcs
őstag

A 9005-ös hibakód a neted problémájára utal. Magas ping, esetleg szakadozó kapcsolat. :K

Nálam például soha ilyen probléma nem volt, majd kb 1 hónapja elkezdett kidobálni ezzel a szerverekről. Csak az segített hogy a gépemhez vezető összes csatlakozást ki be húzkodtam jó pár alkalommal. Valószínűleg oxidálódott valamelyik csatlakozási pont.

Beírni az ilyen parancsokat a console-ba tudod. A nulla gomb benyomásával jön le felül és oda tudod bemásolni! :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#30148) Zin válasza SipiBcs (#30147) üzenetére


Zin
senior tag

XP volt fent most Win 7 64b
De érdekes eddig semmi nem volt gond,csak amiota masik a rendszer....Oxidálódást kizárom...

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#30149) dudu5130 válasza Zin (#30148) üzenetére


dudu5130
őstag

nekem a pb client uninstallja és újra rakása oldotta meg. Innen leszedheted. A Here szócskára kattintva már tölti is.

(#30150) Vanir


Vanir
veterán

Kis gameplay, elég hosszúra sikeredett, de legalább izgalmas mérkőzés volt. :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.