Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31351) chungee


chungee
addikt

Sziasztok!

Hogyan tudom beállítani hogy egérút hosszabb legyen miközben érzékenység válatozatlan maradjon vagy akár érzékenyebb:F 3200dpi-s az egerem és százasával tudok léptetni.

(#31352) Laby válasza chungee (#31351) üzenetére


Laby
senior tag

Sziasztok!

Miért van az, hogy akár Cod 4, akár Cod 5-ben szerverre szeretnék felmenni (hardcore mód), rengeteg szerver közül válogatva, mindig egy ugyan azon szerverre dob át. Hiába teljesen másra szeretnék felmenni, betölt egy pályát ahol csak botok vannak, gondolkodik egy picit majd bedob ugyan arra az egy szerverre.

Valaki tud segíteni?

Köszönöm!

(#31353) venomka1


venomka1
aktív tag

Sziasztok. Szeretnem megvenni a jatekot, csak nem tudom menyien jatszanak meg vele, erdemes beruhazni?

(#31354) jaffa 2843 válasza venomka1 (#31353) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ezer Ft nem olyan nagy összeg.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#31355) venomka1 válasza jaffa 2843 (#31354) üzenetére


venomka1
aktív tag

csaki az a kerdes mennyien jatszanak meg vele, vagy olyan mint a ghost hogy percekig keresi a jatekosokat

(#31356) jaffa 2843 válasza venomka1 (#31355) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Mivel itt normális dedikált szerverek vannak, oda mész, ahol vannak. :)

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#31357) // Chaka // válasza jaffa 2843 (#31356) üzenetére


// Chaka //
tag

Meglepő, de találni még kihalatlan hazai promod és HC szervereket is. Sőt: néha még war-okat is szerveznek.

[ Szerkesztve ]

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#31358) Vanir válasza // Chaka // (#31357) üzenetére


Vanir
veterán

CG is porog, foleg a pugok. Eleg fun. :)

(#31359) HaZsolt válasza jaffa 2843 (#31354) üzenetére


HaZsolt
őstag

Honnan érdemes beszerezni újonnan? Sehol sem találok.

(#31360) Vanir


Vanir
veterán

holy shit (vigyázz, hangos lesz :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#31361) xboxadam válasza Vanir (#31360) üzenetére


xboxadam
csendes tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Megvettem eredetiben a játékot. Nem lehet feltelpíteni. "Updating component registration" -nál nem megy tovább a telepítés során. Utána olvastam azt írják hogy egy windows frissítést törölni kell mert nem engedi úgy felrakni. Nekem nincs olyan számú win frissítésem. Meg tudom oldani hogy valahogy feltelepítem ? Tört verziót megpróbáltam annál is ugyanakkor megáll a telepítés. Nagyon köszönöm. :R

(#31362) pckownz válasza xboxadam (#31361) üzenetére


pckownz
senior tag

Tolts le egy telepitett (tort) verziot, majd add meg neki az eredeti kulcsodat :)
Viragboltban talalsz ilyet.

(#31363) xboxadam válasza pckownz (#31362) üzenetére


xboxadam
csendes tag

Nem működik úgyse... ha a törthöz beírom az eredeti kódot. Akkor is ugyanott megáll.

(#31364) Vanir válasza xboxadam (#31363) üzenetére


Vanir
veterán

Elore telepitett verziot tolts, ne sima tort telepitot.

(#31365) xboxadam válasza HaZsolt (#31359) üzenetére


xboxadam
csendes tag

Platinumshop.hu-ról tudsz rendelni.

(#31366) xboxadam válasza Vanir (#31364) üzenetére


xboxadam
csendes tag

Írtam privát üzenetet Vanir.

(#31367) // Chaka // válasza xboxadam (#31363) üzenetére


// Chaka //
tag

Simán lehet telepíteni a "gyári" változatot. Nekem is megáll telepítés közben, és negyed órán át semmi látható nem történik. Aztán továbbmegy, mint ha mi sem történt volna. Ez a kb. negyed óra az én esetemben két telepítésnél ugyanúgy játszódott le. 2011-ben vettem meg a játékot, és akkoriban a telepítés várakozás nélkül végig ment. Ugyanaz a Windows 7, ugyanaz a telepítő lemez. Van benne valami trükkös, de ezen kár agyalni. Ha türelmesen vársz, a folyamatnak nálad is tovább kell mennie.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#31368) Vanir válasza // Chaka // (#31367) üzenetére


Vanir
veterán

Írta az úriember nekem privátban, hogy megoldódott végül a problémája, simán hagyott neki időt és feltelepült.

(#31369) // Chaka //


// Chaka //
tag

Unalmamban az imént bekopiztam egy COD4 pub szerver látogatóinak GUID-jait a Google keresőbe. Promod SD szerver. Egy kis statisztika. Egyedül az én GUID-om tanúskodik bármiféle múltról, illetve még néhány ember GUID-ja a valahonnan való ban-olásokról. Rosszabb esetben Master Ban Index. De általában semmilyen találat nincs. Na jó, nézzük meg az ellenpróbát. Beirkáltam a régi csapattársaim GUID-jait. A találatok hasonlóak az enyémhez. Excello, ESL, saját régi honlap, CG stb. Azt gondolná a magamfajta (nagyon) egyszerű gamer, hogy csak új húsok vannak a placcon. De nem, mert a mozgásuk alapján vannak minimum 1000 órás játékosok közöttük. Hát ez nem egy világmegváltó hozzászólás, csak lefoglaltam magam pár percre :)

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#31370) nagybá válasza // Chaka // (#31369) üzenetére


nagybá
senior tag

~5000 órával csatlakozom én is :P

(#31371) gPoint válasza // Chaka // (#31369) üzenetére


gPoint
tag

Öt hatezer óra itt is... De minek? Így visszagondolva értelmesebb dolgokra is fordíthattam volna legamább a felét. ;]

(#31372) // Chaka // válasza gPoint (#31371) üzenetére


// Chaka //
tag

Nekem vagy 2000 órával kevesebb, de a világot nem váltottam meg. A kis csipetcsapattal jó volt együtt játszani, és szerintem az megérte. A minap sütött a nap, fogtunk egy távcsövet, elmentünk madarászni a városi parkokba, teljesen jó volt. De 2000 óra madarászás ... a Bükk kicsit megszárad, jövő hétvégén (remélem) elmegyünk mászkálni, azt is szeretek, de minden nap ... és folytathatnám. Szóval az időnkből jut is, marad is. Sosem lehet tudni, hogy minek vesszük hasznát később, vagy mire nézünk úgy vissza, hogy tök jó volt ez vagy az.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#31373) Vanir válasza gPoint (#31371) üzenetére


Vanir
veterán

Same, no regrets. Nagyon sok embert megismertem, sokakkal kozuluk a mai napig beszelek / egyutt jatszom.

(#31374) szilva01 válasza Vanir (#31373) üzenetére


szilva01
őstag

:DDD :C

(#31375) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Ha valakit érintene esetleg, a tescoban most 1800 a goty edition.

(#31376) Vadernagyúr válasza pauliboy23 (#31375) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Engem érdekelne,szóval lehet holnap megveszem.. Amúgy ennek a résznek a remastered verziója sokkal jobb,mint az eredeti? :)

PSN: joskovagyok199

(#31377) jaffa 2843 válasza Vadernagyúr (#31376) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

De legalább rosszabb :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#31378) Vanir válasza Vadernagyúr (#31376) üzenetére


Vanir
veterán

Végtelenül sokkal rosszabb.

(#31379) HaZsolt válasza pauliboy23 (#31375) üzenetére


HaZsolt
őstag

Melyik Tescoban? Linket tudsz adni?

(#31380) HaZsolt válasza pauliboy23 (#31375) üzenetére


HaZsolt
őstag

s

[ Szerkesztve ]

(#31381) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Üdv!

Egy gyors kérdés felraktam a cod 4-et kicsit multizni (tört játék)
Kérdésem érdemes megvenni a játékot vagy ugyan úgy elérhető lenne az összes szeró esetleg mégtöbb ?

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#31382) tévelygő válasza lakatosturbo (#31381) üzenetére


tévelygő
aktív tag

Ugyanazokat a szervereket éred el a tört játékkal is mint az eredetivel.

Sony RX 10

(#31383) lakatosturbo válasza tévelygő (#31382) üzenetére


lakatosturbo
aktív tag

Köszönöm!

Akkor teljesen mindegy.

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#31384) Vanir válasza tévelygő (#31382) üzenetére


Vanir
veterán

Nagyon nem. Eredeti szerverre nem fog felengedni tört kulccsal. Persze elég kevés eredeti szerver maradt mára.

(#31385) // Chaka //


// Chaka //
tag

Van egy kis problem. (Mint tudjátok,) jó ideje játszok online. Mától gondolt egyet a COD4 vagy a Digi, és megbolondult. Teljesen jó a netem, amíg nem csatlakozom fel a BB vagy BK klán pub szerverére. Minden csatlakozásba belefagy, és a netemet megszakítja. A router tápját ki kell húznom, mert magától nem javul meg. Az Oreix pub szerverre simán felmegy szakadás nélkül. Ezen nincs olyan mod, mint az előző kettőn, talán azért. Na de miért mától?? Próbaképp töröltem a modokat, de nem használt.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#31386) // Chaka // válasza // Chaka // (#31385) üzenetére


// Chaka //
tag

Estére megjavult. Kutya legyek, ha értem. A googlin alig volt találat a dologra, és semmi magyarázat nem született. Erről tehát ennyit.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#31387) Vanir


Vanir
veterán

Életem egyik legdurvább pug-ja: [link] 3-1-től 6-1-ig 3 1v3, meg még van benne sok finomság. Ha valaki nagyon unatkozna. :D

[ Szerkesztve ]

(#31388) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

Igazából a Gametrackerrel és a COD WOW-ral kapcsolatban lenne kérdésem. Csak a WOW topik halott. Szóval, hogy tudok csatlakozni szerverre GT-vel? Mert ha a GT honlapon kiválasztom a kívánt WOW szervert és rányomok, hogy csatlakozzon, akkor kiírja, hogy telepítsem a GT Lite-tot, ami viszont telepítve van. Azért lenne fontos, mert a WOW-ban hülyeségeket mutat, olyan szervereket amik már nem is léteznek és mindig ugyanazokat ugyanannyi játékossal. Rá nem tudtam jönni, hogy miért...

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#31389) Vanir válasza petymeg (#31388) üzenetére


Vanir
veterán

Az a WoW az WaW lesz gondolom. Amúgy meg kimásolod az IP-t és konzolban /connect ipcím.

(#31390) petymeg válasza Vanir (#31389) üzenetére


petymeg
addikt

Ja igen Waw. Köszi a segítséget, így már boldogulok.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#31391) gPoint


gPoint
tag

Legutóbbi fissítés utáni lagra van valakine megoldása?
Fix 125/333 fps össze vissza ingadozik, lagometer félmásodpercenként lagol, játékra alkalmatlan így. Annyi infóm van, hogy másnál is előfordult a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#31392) Vanir válasza gPoint (#31391) üzenetére


Vanir
veterán

Legutóbbi frissítés? What? :D 1.7 2008-ban jött, azóta semmi.

(#31393) gPoint válasza Vanir (#31392) üzenetére


gPoint
tag

Cod4x es vagy milyen frissítésre gondolok.

(#31394) Vanir válasza gPoint (#31393) üzenetére


Vanir
veterán

Ja, hát el kell felejteni azokat a szervereket, és kész. Semmi érdemi update-t nem tartalmaz lényegében.
Amúgy a CoD4 mappából menjen egy uninstall a modra (van rá valami .exe elvileg), aztán töltsd le újra. Hátha.

(#31395) gPoint válasza Vanir (#31394) üzenetére


gPoint
tag

ok, megpróbálom, köszi! Azért toltam fel annak idején, mert ha jól emlékszem anélkül nem tudtam felmenni a megszokott szerókra. Ezek szerint e nélkül is megy? Az az igazság, hogy nem mélyedtem el a témában..

(#31396) Vanir válasza gPoint (#31395) üzenetére


Vanir
veterán

Abort-ra kell menni amikor megpróbálja letölteni a patch-et, és egy /reconnect-el vissza, ha nem csatlakozna automatikusan.

(#31397) gPoint válasza Vanir (#31396) üzenetére


gPoint
tag

szuper! este tesztelem, jelzem ha sikerült. köszi még 1x :)

(#31398) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Milyen TDM szervert ajánlotok ahol nincs mod és nem üres? Egyszerűen nem találok:(.

(#31399) // Chaka // válasza Vanir (#31396) üzenetére


// Chaka //
tag

Az az abort már nem működik, mindenképpen kell a patch. Illetve alig van már promod sd szerver, ahol még van élet, és azok közt csak ilyet láttam.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#31400) Vanir válasza // Chaka // (#31399) üzenetére


Vanir
veterán

Nekem működött abort-tal tegnapelőtt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.