Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31201) soo277 válasza Vanir (#31200) üzenetére


soo277
őstag

Meg van köszi :K

BT: wersoo#21211

(#31202) Vanir válasza Vanir (#31196) üzenetére


Vanir
veterán

(#31203) nagybá válasza Vanir (#31202) üzenetére


nagybá
senior tag

Te jó ég, ilyen random custom mapokon is voltak warok? :O

Amúgy szép munka! :)

(#31204) Vanir válasza nagybá (#31203) üzenetére


Vanir
veterán

Cluster és Marketcenter hivatalos versenymap lett CG laddereken, az 1:50-nél látható Shantytown már kevésbé, bár az open ladderen bent maradt. :) Én szerettem őket, mert nagyon untam már sokezer óra után ugyanazt az öt pályát. :DDD
Amúgy pedig köszönöm!

(#31205) soo277 válasza Vanir (#31204) üzenetére


soo277
őstag

Utolsó shoot nagyon gyönyörű :)

BT: wersoo#21211

(#31206) SipiBcs válasza Vanir (#31202) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nice work. :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#31207) Vanir válasza SipiBcs (#31206) üzenetére


Vanir
veterán

SipiBcs és soo277: :R
Még egy rész hátravan a szériából, de az lájtosabb hangvételű lesz, 2014-ben már nem sokat játszottam. :)

(#31208) Casanova* válasza Vanir (#31207) üzenetére


Casanova*
veterán

hogy lehet ilyen jól pontosan célozni? mi a jó egérbeállítás,mi a trükkje?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31209) Vanir válasza Casanova* (#31208) üzenetére


Vanir
veterán

Kb. 50 centin fordultam a 360-at ekkortájt, ezzel még éppen kényelmesen tudtam forogni (CS-ben kisebb sensim van, 70 centi körül). Igazából a beleölt párezer óra alatt alakult ki.

(#31210) Casanova* válasza Vanir (#31209) üzenetére


Casanova*
veterán

értem,köszi!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31211) athomi válasza Vanir (#31204) üzenetére


athomi
veterán

fura, mert rettenet gyenge pályák a gyáriakhoz képest :)

(#31212) Vanir válasza athomi (#31211) üzenetére


Vanir
veterán

Van mit csiszolni rajtuk, de Clustert kifejezetten szerettem, szerintem semmi gyenge nincs benne. Egy-két épületet alacsonyabbra terveztem volna, mert elég nehezek a spotfüstök, de ezen kívül semmi baja kompetitivitás szerint. Marketcenter már más tészta, azt nem raktam volna be, Shanty meg be se került az amatőr/main ladderbe, és nem véletlenül.

(#31213) etejedu


etejedu
őstag

Sziasztok! Engem hq szerver érdekelne! Tudtok ajánlani?

(#31214) etejedu válasza etejedu (#31213) üzenetére


etejedu
őstag

A gametracker lite nem találja a játékot! :U

[ Szerkesztve ]

(#31215) Casanova*


Casanova*
veterán

Nate Gibson-CoD4 Promod :: Crazy Streak mindegyik codban olyan profi szinten tolja,hogy hihetetlen. nála jobb codost nem ismerek. vegyes cod

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31216) Casanova* válasza Casanova* (#31215) üzenetére


Casanova*
veterán

ez a vegyes,ez a jó link.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31217) Vanir válasza Casanova* (#31215) üzenetére


Vanir
veterán

Azert egy public dm video alapjan ne vonj le messzemeno kovetkezteteseket. :DDD

(#31218) csurenzoo válasza Vanir (#31217) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Pedig már kezdtem örülni, hogy a régi hasacze-s Gibson / Team Polák-os gyerekről készült valami szép videó :))

(#31219) Casanova* válasza Vanir (#31217) üzenetére


Casanova*
veterán

:D mondj egyet,aki nagyon profi! megnézném a videóit. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31220) csurenzoo válasza Casanova* (#31219) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

r1zu már cod1-ben is jó volt. De cod4-ben "virágzott" ki. Cod4-ben Stevyként ismerheted:)
vCod movie
Cod4-ben rengeted videó van róla.

Vagy agazzi, plazma, mick, spaR, Fuchsstute, Yersinia Pestis, ollander,solz, luckeR. A lista végtelen.

(#31221) Casanova* válasza csurenzoo (#31220) üzenetére


Casanova*
veterán

őket ismerem,de más coddal (újabb codok) nem játszanak,csak cod4? nade,akit linkeltem. tdmeken nagyon sokat öl és max csak 3-at,mikor egyet sem hal,az a nem semmi. és minden codban,mindig így darál nade.ezek a cod4 frag videók ,csak jelenetek,összevágott videók.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31222) Casanova* válasza csurenzoo (#31220) üzenetére


Casanova*
veterán

persze nem azt mondom,hogy nade a legjobb. csak az ő játéka tetszik legjobban. minden codban és minden játékmódban,sd-ben is hihetetlenül jól játszik. de tdm-ben nála jobb nem hiszem van. rengeteg videója van fent. durván darálósak.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31223) Vanir válasza csurenzoo (#31220) üzenetére


Vanir
veterán

Amugy spaR milyen nemzetisegu? Nemet ugye? A multkor mintha Atheist toltott volna fel egy vCoD UK vs Germany meccset es ott talalkoztam a nevevel. Csak azert furcsa, mert CoD4-ben meg szinten volt egy spaR nevu ismerosom aki pedig angol.

(#31224) csurenzoo válasza Vanir (#31223) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Német a gyermök.

(#31225) etejedu


etejedu
őstag

Hali megint!
Mindig csak a problémák! :U
Nekem mindegyik szerver laggol megakad úgy percenként 2 mpre és így kb esélytelen a játék. 10 megás netem van. Régebben (2010-2014) is kb ennyi volt és nem voltak ilyen problémáim még a gépem is gyengébb volt. Egyszerűen nem értem. :F Steam bekavarhat offline is? (most nosztalgiábol vettem meg steamre is)

[ Szerkesztve ]

(#31226) etejedu válasza etejedu (#31225) üzenetére


etejedu
őstag

Na most sikerül elindítani game trackeren keresztül, csak most meg állandóan kéri szerverindításkor a pb enabled-et. Amit ugye átállítottam, de valahogy mire újra indítanám trackeren keresztül, ugyanúgy kikapcsolva látom a beállításoknál! :F Ezt lehet valahogy rögzíteni? Mert csak átállítani lehet, de sem apply sem semmi nem írja hogy fixálva van a beállítás. :F
Tudna valaki segíteni?

(#31227) czanki90


czanki90
csendes tag

Az lenne a kérdésem hogy miért nem indul el ha Gametracker weboldalon talált szervernél rányomok hogy JOIN. Pedig elsőre elindult csak kiléptem mert nem jó profilnév volt beírva, és utána nem akaródzik neki.
A gametracker lite is elvan indítva, de ez a program nálam szerót nem talál.
:W
Jah és az 55-ős profilomat bemásoltam mint eddig már vagy tucatszor és nem fogadta el!

[ Szerkesztve ]

(#31228) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

Létezik, hogy ezzel már senki nem multizik? Nem talál egy szervet se. Vagy vmit nem jól állítottam be?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#31229) nagybá válasza petymeg (#31228) üzenetére


nagybá
senior tag

Az utóbbi lehet a ludas. Végtelen magyar szerver: http://www.gametracker.com/search/cod4/HU/

(#31230) petymeg válasza nagybá (#31229) üzenetére


petymeg
addikt

Köszi, én a játékon belül próbáltam keresni, azzal nem ment. Gametrackerrel talál párat.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#31231) etejedu válasza petymeg (#31230) üzenetére


etejedu
őstag

Pedig játékon belül is talál rengeteget. Biztos valami beállítás hiba, nekem is volt ilyen.
Nekem pl a tracker nem indit el szerókat.
Pl bb klán hq szerverére a mai napig nem sikerült felcsatlakoznom. Kinlódtam vele eleget.

(#31232) // Chaka //


// Chaka //
tag

Na lassan egy év után nem bírtam magammal, leporoltam a COD4 DVD-t. Csak semmi függőzés, strat módban dobálok néhányat, hogy elüssem az időt. Ez két estén keresztül meg is állt, de eljött a tegnap este. Mindennek ellent tudok állni, csak a kísértésnek nem :=) Az ONYX sd szervere volt az első hasznos találat a GameTracker-en. 4 map lement, és ha nincs késő este, ment volna több is. Egyetlen problémám van mindössze. Tűzharc után azt látom a KillCam-ban-ben, hogy bár én a hirtelen megjelenő, és ezzel egy időben engem ellövő alak valójában sokkal korábban látott, mint én őt. Ez a "sokkal" kb. fél másodperc. Az én ping-em 17-18, a többieké tipikusan ennek a kétszerese. A gyilkosom kilő 3-4 lövedéket pisztolyból, amiből én egy lövést érzékelek. Az AKU-m sorozata pedig hiányos az ellen felől nézve. COD2 puskás szerveren hasonlót tapasztaltam, csak ott vaklőszernek hívták. A szerverek utálnak engem? A netem a mérések szerint kifogástalan (100/60 Digi, 1-2ms jitter). Füst nélkül a 125fps stabil (mondjuk tűzharc közben nem annyira bztos a dolog).

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#31233) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

A steamchartson neztem es kb 300 playert ir a CoD:MW-re, viszont nincs kulonszedve ugye a multiplayer, ugyhogy a kerdesem, hogy ez a single playerrel jatszok szama, azon belul is csak a steamen vasaroltake? Csak mert 1800 Ft-ba kerul argepen es erdeklodnek, hogy van-e ertelme megvenni, mennyi player van multiban?

(#31234) jaffa 2843 válasza geckowize (#31233) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Semmi köze a Steam statisztikának a CoD4-hez. Nekem is csak azért van meg Steam-en is mert valamelyik oldal 5 dollárért osztogatta a Steam kulcsokat. A cod4 nem steamplay-es.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#31235) geckowize válasza jaffa 2843 (#31234) üzenetére


geckowize
őstag

És mennyi player van? Csak hogy most érdemes beruházni? Visszaolvastam pár oldalt és írta valaki, hogy a virágboltinak csak annyi a hátránya, hogy nem enged fel original key-es szerverekre, de ha aki megveszi, az is azt tölti le, mert nem is lehet felrakni win8tól kezdve dvd-ről..

(#31236) // Chaka // válasza geckowize (#31235) üzenetére


// Chaka //
tag

A W8 dologról nem tudok, de multiban szerintem csak tört szervereken találsz játékosokat. Mikor még magasan ragyogott a CoD4 csillaga, akkor is ritkább volt az origi szerver a nagyközönség számára. A csapatban játszóknál volt jelentősége az eredeti játéknak. Visszatérve a W8 dologra: multiban a játék teljesen azonos a tört és eredeti változatban. Konkrétan nincs is szükség a crack-re, csak single módban. Ha tévedek, majd kijavít valaki.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#31237) geckowize válasza // Chaka // (#31236) üzenetére


geckowize
őstag

Nem sajnálom rá az 1800 Ft-ot, úgyhogy megveszem. Van olyan szerver, ahol PH-sok vannak? A topic tagjai melyik szerveren szokták tolni? Engem egyébként kicsit zavart, hogy felléptem egy szerverre és másodpercenként leveluppolt, aztán lvl55 lettem hirtelen... A High XP-s szervereket sem értem, mi a jó az ilyenekben? Az, hogy minden fegyver és perk unlockolódik? Jó, hogy nem egyből golden fegyvereket lehet választani, akkor aztán van értelme játszani a semmiért.

(#31238) nagybá válasza geckowize (#31237) üzenetére


nagybá
senior tag

BadBoys, Nyárádi-s szerverekre megyek legszívesebben, ha valami agyatlanság kell.
Level Up-os témához hozzászólva: COD mindig a statról szólt, nem azért, hogy szinteket lépj. Főleg úgy, hogy 5-ös szinttől (azt hiszem) megkaptad az AK-t, ami a legOP-bb fegyver az egész játékban. Onnantól kezdve tök mindegy, hogy mid van :D

(#31239) jaffa 2843 válasza nagybá (#31238) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

És ez így van rendjén. Multiban a fejlődés nem járhat előnnyel a másik játékossal szemben. A legnagyobb ostobaság a világon a multis kompetitív fejlődéses rendszer. Ha csak skineket meg ruhákat, fegyverfestéseket és más játékmechanikába bele nem piszkáló dolgokat változtat, az oké.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#31240) csibe1 válasza geckowize (#31237) üzenetére


csibe1
addikt

Ránéztem az 1800Ft-os boltra, de ha nem a közelben laksz akkor ne ott vedd meg, mert 1990Ft a posta, röhej.
Inkább mediamarkt , ott most ingyen szállítják ki.
A legtöbb szerver tört, de ami megvan eredetiben annál se használom az origi kulcsot ha nem muszáj, mert CoD2-nél is egy időben divat volt a kulcsokat lenyúlni.Ahova meg kellett az eredeti csak pár kattintás volt a gyári kulcsot hozzáadni a registryhez, és már lehetett is játszani.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#31241) GibsonSG válasza Vanir (#31202) üzenetére


GibsonSG
tag

Szia!

A videóban van egy map, ami nem default map. Melyik ez a map? Melyik szerveren játszol?

(#31242) jaffa 2843 válasza GibsonSG (#31241) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

mp_cluster
mp_shantytown_eu
mp_marketcenter

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#31243) Vanir válasza GibsonSG (#31241) üzenetére


Vanir
veterán

Ez kompetitív 5v5 Promod SD,a CyberGamer main és open ligáiból, szóval nem public szerverek. Szerintem Cluster lesz a map amire gondolsz. :)

(#31244) GibsonSG válasza jaffa 2843 (#31242) üzenetére


GibsonSG
tag

Igen, a Cluster lesz az. Köszönöm a válaszokat.

(#31245) csibe1 válasza csibe1 (#31240) üzenetére


csibe1
addikt

Tegnap vagy tegnapelőtt megrendeltem MM-ből, ma reggel át is vehettem a postán, és semmi egyebet nem kellett fizetnem csak a játék árát. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#31246) etejedu


etejedu
őstag

Sziasztok! Gametrackeren kivül van más alternatíva? Mert nekem folyton kilép a lite valami hibára hivatkozva (win8.1 és win 10 is eljátszotta) és a szervereket így nem tudom elindítani, csak játékon belül amik iszonyatosan rosszak!

(#31247) Vanir válasza etejedu (#31246) üzenetére


Vanir
veterán

Keresd meg a szervert Gametrackeren, másold ki az ip-t és konzolból csatlakozz.

(#31248) etejedu válasza Vanir (#31247) üzenetére


etejedu
őstag

:R

(#31249) // Chaka // válasza etejedu (#31246) üzenetére


// Chaka //
tag

Nekem az asztalon kint van egy szöveges dokumentum, és benne soronként a /connect xx.xx.xx.xx:xxxxx csatlakozási parancsok. Kimásolom, beszúrom a konzol sorba, és van jóság :=)

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#31250) csibe1 válasza etejedu (#31246) üzenetére


csibe1
addikt

Qtracker

Ezt használom már jópár éve.
Csinálsz egy mappát a játék nevével és utána ott hozzá tudod adni a szervereket.
Látod, hogy épp milyen pálya megy, hányan játszanak, a játékosok nevét.
Lehet hozzá mapshotot leszedni, akkor betesz a bal alsó sarokba egy képet a pályáról,
az alap pályákról van kép.
Gametrackerről kimásolod a szerver IP-t és hozzáadod, akkor a lista alján látod, frissítés után meg betűrendbe teszi a szervereket.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.