Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31501) Casanova* válasza Vanir (#31500) üzenetére


Casanova*
veterán

Qli és Stevy iszonyat jók voltak,még most is. Olyan szinten játszanak,hogy annál jobban nem lehet már játszani. :D Írtad,hogy ,,nagyon messze vannak a legjobb játék címszótól,,, Remélem vicceltél! :U Sok cod4 fragmovie-t,meg esport versenyeket néztem. Náluk jobbakat nem láttam. [qLimAxzU - Overused] Nem tudom láttad-e ezt a videót. Ez a legdurvább,amit valaha láttam. Hogy lehet így játszani,lőni... Hihetetlen. Szerintem a Qli a legjobb! :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31502) Vanir válasza Casanova* (#31501) üzenetére


Vanir
veterán

Ha csak csipásokról beszélünk, akkor:
FoXx, Sukramze, distant, ono, neither, senzaj, decks, zelken, revalz
Tuti kihagytam egy csomót. :D
Még egyszer: maximálisan tisztelem mind Qlit, mind Stevyt, de bőven eljárt felettük az idő úgy 2011-12-re.
Nem a fragmovie számít. Az elmúlt 3-4-5 évre visszatekintve FoXx-nál nem tudok jobb játékost mondani, mégsem nagyon találsz róla videókat.

(#31503) Casanova* válasza Vanir (#31502) üzenetére


Casanova*
veterán

Atyaég,Ők is milyen jók! :Y

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31504) jaffa 2843 válasza Vanir (#31496) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Jól éreztem, hogy közbe-közbe elkapott az agyvérzés szele? :D Jellemzően következő körben 2-3 kill, aztán visszaáll tölteni a rage helper ;]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#31505) Vanir válasza jaffa 2843 (#31504) üzenetére


Vanir
veterán

Az a vicc, hogy ez még teljesen nyugodt volt. :DDD

(#31506) zalman90


zalman90
őstag

Üdv. Előre leszögezem. Nem csaltam :DDD Eló szedtem régi kedvenc poros játékom hogy megnézzem mit tud az uj hardverekkel, valakinek olyat irtam amit nem kellett volna és ez lett az eredmény:





Le lehet valahogy szedni? :B ha nem az se baj, csak kíváncsiság vezért mert nekem nem sikerült :DDD

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#31507) jaffa 2843 válasza zalman90 (#31506) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Csak simán fogta az admin és kitiltott az adott szerverről.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#31508) zalman90 válasza jaffa 2843 (#31507) üzenetére


zalman90
őstag

ezt értem. arra lenék kíváncsi mire ment ez a ban.. cseréltem a mac adresstől kezdve mindent, és még mindig bannolva vagyok..

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#31509) jaffa 2843 válasza zalman90 (#31508) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

játékkulcs alapján tiltott. Azt, hogy mire fel, azt meg csak a butthurt admin tudja :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#31510) zalman90 válasza jaffa 2843 (#31509) üzenetére


zalman90
őstag

akkor írom részletesebben :D cseréltem cd kulcsot, sőt ujra telepítettem a játékot, cseréltem pb-t, ip-t, megváltoztattam egy időre a mac adress-t, a ban pedig még mindig ott van :DDD

az érdekelne mi ezaz ID, honnan szedi ki , lehet e valahol modosítani hogy ne legyek bannolva

ahogy irtam, csak a kíváncsiság vezérel ;]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#31511) Vanir válasza zalman90 (#31510) üzenetére


Vanir
veterán

Feltetelezhetoen CoD4X-es, nem hivatalos 1.8-as szerver, ott generalodik valami egyedi GUID valahogy, es arra ment a ban.

(#31512) zkiss0


zkiss0
tag

Sziasztok!
Ez idáig sose játszottam csak single playert bármilyen FPS-sel, most viszont otthon LAN-ban kipróbálnám a játékot (COD4 2007). Mit és hogyan kell beállítani a multihoz - van-e könnyen érthető (angol megy, a beállítások kapcsán már inkább segítségre szorulok ).. :R
Ha rossz helyen kérdezem, akkor bocs, ebben is segítséget kérek! :U
Köszönöm! :)

Windows XP, mert megérdemled! :-)

(#31513) marec1122


marec1122
senior tag

Sziasztok! Rég nem próbálkoztam a strat modot indítani és most megpróbáltam és nem megy. Tud esetleg valaki segítani. Kiválasztom valamelyik promod mode ot amikor indítom a helyi szervert de mgéis mindig hardcore mode ba indul el. Van vlami módja a próbléma megoldásának?

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#31514) Keni21 válasza marec1122 (#31513) üzenetére


Keni21
tag

pml220-at indítsd el. Utána consoleba írd be /devmap mapneve :)

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#31515) marec1122 válasza Keni21 (#31514) üzenetére


marec1122
senior tag

sajnos így is hardcore mode ba indul el.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#31516) Keni21 válasza marec1122 (#31515) üzenetére


Keni21
tag

Akkor próbálj meg egy free hostingos szervert hátha sikerül. Ott be kell lépni majd elsőre rconba

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#31517) marec1122


marec1122
senior tag

köszi de sjanos azt is kipróbáltam.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#31518) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

PROMOD néven készül egy CoD4 promodra hajazó játék

frag movie #1

Steamen lehet jelentkezni a tesztelésre. [link]

/s

(#31519) csibe1 válasza wjbhbdux (#31518) üzenetére


csibe1
addikt

Szépszép, valaki ellopta a skinpackot a játékból? :F
Ettől valahogy nem dobtam hátast. :(

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#31520) Hencso


Hencso
Ármester

Sziasztok.
Futatt itt valaki még szervert?
Úgye 1.7 után megszünt a pb támogatottság így amik vannak rcon tool progik mind 1 kupac kaki lett nos olyan embert keresek akiknek még van szerverük pl a Bad Boys HC HQ szerver adminjait is akár kellene egy kis segitség mert fut a szerver de az istenért nem akar rcon parancs ra sem csinálni semmit.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#31521) Hencso válasza zalman90 (#31508) üzenetére


Hencso
Ármester

Cserélj cd keyt...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#31522) Hencso


Hencso
Ármester

[gyertek ] lődözni :D

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#31523) Hencso


Hencso
Ármester

[én volnék anno ]
[szintén] régi szép idők :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#31524) csibe1 válasza Hencso (#31523) üzenetére


csibe1
addikt

Ugyanarra a videóra mutat mindegyik link. :)

Jó, hogy van szerótok, de nálam nem jön be a HQ.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#31525) Hencso válasza csibe1 (#31524) üzenetére


Hencso
Ármester

páran járunk promodra is ;) többsége hc hq zik ...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#31526) Dave567 válasza Hencso (#31525) üzenetére


Dave567
addikt

Én is örülnék egy Normál szervernek, sőt még mennék is, de lehetne változatos is.
A MODokat utálom, meg, hogy meg van szabva mit használj....
Sőt még pénzbe is beszállnék, ha úgy van.

(#31527) Hencso válasza Dave567 (#31526) üzenetére


Hencso
Ármester

Szia.
Hát HC HQ játszunk inkább .. a szerveren tilos a gl ls md jugger és az sk .. ennyi a követelmény meg nem kell rajta ülni a hq n mikor véded de azért nem a map másik végéről persze :D ha ez így meg felel szívesen látunk :)

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#31528) Dave567 válasza Hencso (#31527) üzenetére


Dave567
addikt

SZia

Még Patchelnem kell, aztán meglátom mikor érek rá. :R

(#31529) Hencso válasza Dave567 (#31528) üzenetére


Hencso
Ármester

szuper :)

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#31530) Casanova* válasza Hencso (#31523) üzenetére


Casanova*
veterán

Jól nyomod! Anno nem játszottál Picinova vagy Sagat nevű játékos ellen,tdm-en? Nem emlékszel erre a névre? Ő volt a tdm egyik királya. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31531) Hencso válasza Casanova* (#31530) üzenetére


Hencso
Ármester

Ritkán nyomtam tdm et ... hc hq de inkáb promod .. mostmeg low --- a skillem :DD

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#31532) Casanova* válasza Hencso (#31531) üzenetére


Casanova*
veterán

Anno volt egy nagyon jó tdm/sd promod cseh szerver. Esport Mazarini-ék szervere volt. Itt játszottak a profi versenyzők. Legendás Lucker,Mazarini és paradox,stb... Soha nem felejtem el,egyszer első lettem a profik ellen. :D
És volt egy jó FFA szerver is. Hívtak oda,hogy verjem meg az admint,mert mindig ő az első. Azt többször megvertem. :D Hihetetlen, eszméletlen jó aimom volt. Rengeteg szerverről kibannoltak. Mindenki azt hitte,hogy csalok. Mióta az irodai golyós egeremet lecseréltem optikai gaming egérre,azóta nem tudok olyan jól aimozni. Mai napig nem tudok úgy lőni,mint akkor a golyós egérrel. Egyszerűen nem tudom felfogni. :D Vicc! Most vennék egy golyós egeret poénból,de nem kapni sehol. :(

Kb. ilyen statjaim voltak tdm-en ak-47-el. Ez egy kanadai szerver volt 160-as pinggel. Európai szervereken már szinte nem tudtam játszani egyiken se. Mindenütt kibasztak,mint macskát szarni. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31533) Dave567 válasza Casanova* (#31532) üzenetére


Dave567
addikt

160 as pingel én is megtenném.... Ez a nooobságnak a teteje

(#31534) Hencso válasza Dave567 (#31533) üzenetére


Hencso
Ármester

Már most kétségbe esek mikor jönnek fel a külföldi emberek 100+ os pingel...
De gyertek tolni mert 6 honapra béreltünk szerot. Ha gondoljátok privátban facebookot eltolom be jelöltök azt beraklak titeket a a csoportba.

Amugy a ban ra vissza kanyarodva "1.8 as patch ID t néz ha ezzel bannolnak akkor kb mindenhonnan ki vagy téve és hardver csere szükséges"

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#31535) Casanova* válasza Dave567 (#31533) üzenetére


Casanova*
veterán

Milyen noobságnak a teteje? Hogy mi? 😁 Usa,Kanada és ázsiai szervereken mindig ilyen magas volt a pingem. Európai szerveren alacsony 40-60-as pingem volt.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31536) Hencso válasza Casanova* (#31535) üzenetére


Hencso
Ármester

Nekem német szerveren volt 30 as .. habár Ácson fasza a net..
Császáron is elmegy most ilyen 17 23 as pingel vagyok.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#31537) Dave567 válasza Hencso (#31534) üzenetére


Dave567
addikt

Van 1.8 as patch?
1.7 ig van nekem. az nem jó?

(#31538) Dave567 válasza Casanova* (#31535) üzenetére


Dave567
addikt

Úgy hogy amíg te simán leszeded az ellenfelet addig nekik kín szenvedés, mert laggolsz össze vissza.
Nekem is magas ott, de nem is megyek olyan szerverre, mert nobbság....

(#31539) Casanova* válasza Dave567 (#31538) üzenetére


Casanova*
veterán

Nézd meg jobban a képet! Többieknek 200-as pingjük volt. Teljesen mindegy mennyi volt a pingem,alacsony pinggel is ugyanúgy adta. Amúgy 160-250 pinggel még nem laggolsz semmit. 300-400as pinggel már igen.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31540) Casanova* válasza Casanova* (#31539) üzenetére


Casanova*
veterán

Írtam,hogy kibannoltak szinte az összes európai szerverről. Ezért mentem egy kanadai szerverre.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31541) Hencso válasza Dave567 (#31537) üzenetére


Hencso
Ármester

Cod4x.me innen letudjátok szedni.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#31542) csibe1 válasza Hencso (#31541) üzenetére


csibe1
addikt

Az 1.8-as patch mi is igazából?
Nem igazán tűnik hivatalos patch-nek. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#31543) Hencso válasza csibe1 (#31542) üzenetére


Hencso
Ármester

1.7 után a punk buster nem támogatta a cod4 ez a patch erre jött nagyon sok szerveren ez is van fent. Pl elevator sem müködik benne...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#31544) szimcsi


szimcsi
senior tag

Sziasztok!

Játék felajánlotta, hogy van új verzió, 20.6
Ha elindítom a frissítést, hiba miatt leáll a folyamat:
"call of duty update failed
unable to read updater library from remote host!"

Win10-et használok.

XP

(#31545) Hencso válasza szimcsi (#31544) üzenetére


Hencso
Ármester

szia.
cod4x ről szedtem le leg utóbb de most valamiért nem elérhető az oldal. 20.1 el is tökéletesen megy a game.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#31546) neo81


neo81
senior tag

Sziasztok!
Tudja valaki, hogyan lehet azt beállítani COD4x multiban, hogy minél tisztább legyen a kép, ne legyen homály, por és füst, ahogy ezen a képen is van?:

Mert alaphelyzetben kb. így néz ki:

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#31547) jaffa 2843 válasza neo81 (#31546) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Gyanítom, hogy ez promod

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#31548) neo81 válasza jaffa 2843 (#31547) üzenetére


neo81
senior tag

Tegnap játszottam egy cod4x szerveren, és amikor bárki lelőtt, utána mindenkinél láttam, hogy honnan sikerült neki, és azt a képminőséget akkor csak 1 ellenfelemnél láttam. :F

[ Szerkesztve ]

(#31549) neo81 válasza jaffa 2843 (#31547) üzenetére


neo81
senior tag

Pontosabban kb. így nézett ki:

(#31550) Hencso válasza neo81 (#31549) üzenetére


Hencso
Ármester

Amit be kereteztem azt kapcsold ki.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.