Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30901) SipiBcs válasza senzaj (#30900) üzenetére


SipiBcs
őstag

A telepítés alatt is legyen bedugva egy mikrofon és egy headset a megfelelő hangkártya aljzatba, indítsd rendszergazdaként és ha esetleg régi a win-ed, akkor telepítés előtt takarítsd ki a registry-det, valószínűleg ott lesz szemét az utolsó telepítés óta, de volt hardware változásod... ez utóbbi a legesélyesebb! :)

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#30902) senzaj válasza SipiBcs (#30901) üzenetére


senzaj
senior tag

keresem ccleanerbe, nem találom hol kell ... :(

Meg van, de még mindig nem jó.... :W :W

[ Szerkesztve ]

(#30903) SipiBcs válasza senzaj (#30902) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nézd meg manuálisan... gogli a barátod... cod4 regitry.. megmutatja az elérési utat! :)

Esetleg ezzel.

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#30904) senzaj válasza SipiBcs (#30903) üzenetére


senzaj
senior tag

Nem találok róla semmit a már felsoroltakon kívül sajnos.
Fent sincs a cod4, így ez nem segít sokat. Minden registry file tisztítva pedig.... :O

(#30905) Vanir válasza senzaj (#30904) üzenetére


Vanir
veterán

Futtatás -> regedit -> HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> Wow6432Node -> Activision mappa 64 bites rendszer esetén.

(#30906) senzaj válasza Vanir (#30905) üzenetére


senzaj
senior tag

Nincs Activision mappa. :N :DDD

(#30907) Vanir válasza senzaj (#30906) üzenetére


Vanir
veterán

CD-ről telepíted? Mert ha igen, akkor ezt tudom ajánlani. Ha nem, akkor igazából passzolok, talán Win újrahúzás megoldja, bár azt te döntöd el, hogy megéri-e neked avagy nem.

(#30908) senzaj válasza Vanir (#30907) üzenetére


senzaj
senior tag

Igen, eredeti lemezről...
Megpróbálom még ezt. Ha így sem megy hagyom a picsba.... win újrahúzást nem ér meg a dolog. :(

(#30909) laceszgamer válasza senzaj (#30908) üzenetére


laceszgamer
addikt

Valami nagyon nem stimmel a CoD4 lemezével, dobozos van még nekem is, még AW megjelenése előtt gondoltam kis nosztalgia... hát lemezről véletlen sem sikerült feltenni.

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#30910) senzaj válasza laceszgamer (#30909) üzenetére


senzaj
senior tag

Így is: updating component registration.....

(#30911) SipiBcs válasza senzaj (#30910) üzenetére


SipiBcs
őstag

Szedd le autentikus forrásból és onnan telepítsd. Beírod a dobozos key-t és jatszol. :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#30912) tévelygő


tévelygő
aktív tag

Üdv!
Az lenne a kérdésem,hogy az utóbbi időben egyre gyakrabban találkozom a szerveren olyan játékosokkal, akiknek azonos a GUID-juk.
Én úgy emlékszem , erre régebben nem volt lehetőség, a PB azonnal kidobta duplikált guid üzenettel az ilyent. Ez most miért nem működik?
A pbsv cfg-ben szerepel ez a bejegyzés, pb_sv_guidrelax 4 , de valamiért nem működik.
Ha tudtok segíteni, kérem ne tartsátok magatokban!
Köszönöm!

Sony RX 10

(#30913) tévelygő válasza tévelygő (#30912) üzenetére


tévelygő
aktív tag

Gyors meg lett a válasz. Nem 4 hanem pb_sv_guidrelax 3 a helyes érték!

Sony RX 10

(#30914) Gyula84


Gyula84
veterán

hali

valaki ismer innen bad boysos adminokat? tesomat csak úgy kibannolták 5/0 nál

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#30915) Vanir válasza Gyula84 (#30914) üzenetére


Vanir
veterán

Nem lepődnék meg ilyenen. :DDD

(#30916) nakos1212 válasza Gyula84 (#30914) üzenetére


nakos1212
senior tag

Nem nagyon érdemes magyar szervereken játszani, márcsak azért sem, mert egy magyar promod szerveren nagyobb a pingem, mint egy görög 32-es ffa-n.
A szar communityről, az igazságtalan bannokról és a bunkózásokról nem is beszélve.
Sokkal jobb azt olvasni, hogy nice shot, minthogy kanyád offold.

[ Szerkesztve ]

(#30917) // Chaka //


// Chaka //
tag

Néha még warozgatunk a srácokkal, és hülyét kapok a videokártya fps lagok miatt. Milyen kártyával stabil (füst nélkül) a 250fps? Na a COD4 miatt önmagában nem vennék másikat, annyit azért nem ér. De pl. a Warface is szebb grafikáért kiált. 10000 ember játszik, de egy oldalon sem gyűjtik listába az alkalmas típusokat. Vagy Google annyira nem a barátom? :U

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#30918) SipiBcs válasza // Chaka // (#30917) üzenetére


SipiBcs
őstag

Én Ati HD5870-el játszom a AW-t és a CoD4-et is. Az AW FPS-t még nem mértem, de a CoD4ben fix 250 megvan füstben is, cfg-vel a 333 is, de azt nem szeretem, mert csúszkál a karakterem! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#30919) // Chaka // válasza SipiBcs (#30918) üzenetére


// Chaka //
tag

Az a kártya egy állat! A 450W-os tápegységem szerintem rövidzárként élné meg a bekapcsolást :=) De köszi a tippet.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#30920) SipiBcs válasza // Chaka // (#30919) üzenetére


SipiBcs
őstag

Procitól függően kell alá az 500W körüli táp, bár a jó minőségű cuccokból lehet elmenne 450-el is :)

Amit nem írtam le, hogy alatta van egy 4770K :D Az kihajcsa!!4! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#30921) Casanova* válasza // Chaka // (#30917) üzenetére


Casanova*
veterán

codra nvidia kártyát vegyél!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#30922) // Chaka // válasza Casanova* (#30921) üzenetére


// Chaka //
tag

pl. GTX650Ti ? Ha netán éppen ilyened lenne ....

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#30923) Casanova* válasza // Chaka // (#30922) üzenetére


Casanova*
veterán

ez jó :K vagy erősebbet, gtx660 ti

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#30924) // Chaka //


// Chaka //
tag

Azt hiszem, a 750Ti kezd szimpatikussá válni. Kerítek is egy malacperselyt :DDD

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#30925) Casanova* válasza // Chaka // (#30924) üzenetére


Casanova*
veterán

na az igen zsír kártya :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#30926) jaffa 2843 válasza SipiBcs (#30920) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Néztél már valós mérésen alapuló fogyasztást? Tudod, hogy minek kell 500W-os táp valójában? :U (normális tápról beszélünk, nem a ráhazudott 500W-os szemetekről.)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#30927) Vanir válasza // Chaka // (#30917) üzenetére


Vanir
veterán

Figyelj arra is, hogy ne legyen bottleneck a proci. Ha a proci is gyenge/régi, akkor nem sokat fog érni egy jobb kártya. (Nekem az E8500-al nem volt meg a stabil 250 a HD6870 mellett, i5-2300-al már meg sem mozdult.)

(#30928) // Chaka // válasza Vanir (#30927) üzenetére


// Chaka //
tag

Perpillanat A10-5800K van, amiben 4db 3.8/4.2GHz mag van. A CPU nem gyenge, viszont a GPU-val egy tokban, egy memória buszon néha előáll a lag problem. Szeretem a közelharc szitukat, és olyankor a képfrissítés szerintem szenvedésben van. De lehet, hogy teljesen rossz az elméletem. Alapból 200fps áll füst nélkül. Tudom, hogy a 125/250 a kívánatos, de én nem ugrálok, nem strafelek, még a létrákon is rühellek felmászni. Gyakorta előfordul, hogy összetalálkozok valakivel, és olyan brékesen mozog, mintha lagolna, és (látszólag) egy golyóval ellő. És szidom a rohadt orosz édesanyját (mikor tudom, hogy nem orosz). A lagométerem atom vékony, egyenes. Szóval már arra gondolok kínomban, hogy a CPU/GPU besokall egy pillanatra.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#30929) SipiBcs válasza jaffa 2843 (#30926) üzenetére


SipiBcs
őstag

Picit számonkérőnek érzem a hozzászólásodat! Nem, még nem mértem valós fogyasztást!

A megfelelő topicban leírtakhoz viszonyítottam és ott leírják, hogy egy minőségi, tehát nem szemétnek titulált 450-es táp nem tudja a 5870-es kártya igényeit kielégíteni. Ebből kiindulva mertem ide elhelyezni a hozzászólásomat. Ha neked erről van érdemi megnyilvánulásod, akkor minden bizonnyal szívesen olvassák a CoD4 topicot olvasók és fejlesztik a gépüket vagy cserélik az alkatrészeket. ;)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#30930) // Chaka // válasza SipiBcs (#30929) üzenetére


// Chaka //
tag

Valakinek mond valamit a "Vargáné és Tsa" tápegység? :)

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#30931) nakos1212 válasza // Chaka // (#30930) üzenetére


nakos1212
senior tag

azt szeressük.....
ha azzal tönkremegy a géped talán a házat meg lehet menteni.....

(#30932) // Chaka // válasza nakos1212 (#30931) üzenetére


// Chaka //
tag

:DDD

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#30933) SipiBcs válasza // Chaka // (#30930) üzenetére


SipiBcs
őstag

Én csak hallottam róla, de sosem volt hozzá "szerencsém" :D

Anekdotákat meséltek a kigyulladó számítógépekről! :DD

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#30934) jegenye77


jegenye77
addikt

Visszatértem a jó öreg COD4-hez :K
Viszont alig találok olyan szerót ahol ne lenne csaló.
Tudtok ajánlani olyat ahol ki is dobják egyből és TDM szeró!?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#30935) nakos1212 válasza jegenye77 (#30934) üzenetére


nakos1212
senior tag

külföldi, pl jff szerverek, gametrackeren lehet fasza szerókat találni.
Magyar szerverek szóra sem érdemesek.

(#30936) jegenye77 válasza nakos1212 (#30935) üzenetére


jegenye77
addikt

Ne is xfire-n próbálkozzak?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#30937) nakos1212 válasza jegenye77 (#30936) üzenetére


nakos1212
senior tag

Ott lehet, csak a magyar community-t kerüld el messziről.

(#30938) Bjørgersson válasza jegenye77 (#30936) üzenetére


Bjørgersson
félisten

GameRangeren is szétnézhetsz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30939) jegenye77


jegenye77
addikt

Köszönöm!Megnézem ezeket.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#30940) apevia


apevia
aktív tag

Sziasztok !

Van egy olyan problémám hogy bármit csinálok azt írja ki hogy működés leáll !

Ötlet :F

[ Szerkesztve ]

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#30941) Vanir válasza apevia (#30940) üzenetére


Vanir
veterán

Win7 alatt:
A mikrofonod bemenetébe be kell dugnod a mikrofonod, vagy bármilyen más jack dugót.(A lényeg, hogy valami be legyen dugva.)

(#30942) etejedu válasza Vanir (#30941) üzenetére


etejedu
őstag

A cod4 is olyan mint a nők; csak dugva jó tartani! :DDD

(#30943) haverkulum


haverkulum
aktív tag

Hali, egy kérdéssel fordulnék azokhoz, akik kicsit otthon vannak szerver üzemeltetés és moddolás témában :) Az megoldható valahogy, hogy ha valaki feljön a szerverre első alkalommal, akkor lenullázzam a rangját vagy esetleg megadni, hogy más fájlba mentse mint az alapértelmezett? Lanpartyra lenne a legideálisabb, hogy ne az legyen, hogy 1-2 ember fullos ranggal jön oda azokkal szemben akiknek friss telepítése van :)

(#30944) laceszgamer válasza haverkulum (#30943) üzenetére


laceszgamer
addikt

Tuti, hogy megoldható, ha azt meg tudják oldani, hogy instant maxoljon mindent, nekem volt egy ilyen " élményem " , hogy beléptem egy szerverre és első kill után hopp minden maxra... a kár csak az volt, hogy szerettem volna normálisan fejlődgetni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#30945) Vanir válasza haverkulum (#30943) üzenetére


Vanir
veterán

Csinál egy új profilt és kész.

(#30946) SipiBcs válasza Vanir (#30945) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ha haverok vagytok, akkor nem telik semmiből ebben megállapodni. Mindenki friss profilt nyit, akkor nulláról indul a szint!

Még a végén megjön a kedvem egy hétvégi 48 órás LAN-hoz! :D

Azt nem tudom miért Vanir-nak válaszolok! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#30947) ZetorGumi válasza haverkulum (#30943) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Openwarfare modpéldául.
Vagy Frontlines.
Abban újra kell rankolgatni.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#30948) nakos1212 válasza haverkulum (#30943) üzenetére


nakos1212
senior tag

vidd oda az easyaccount nevű programot, és nem lesz ilyen gond, mert az feltesz mindenkit 55-ös szintre.

(#30949) apevia


apevia
aktív tag

#30941) Vanir Köszönöm !! .

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#30950) jegenye77


jegenye77
addikt

Az miért van,hogy az a szeró van tele mindig amin van wh-s?
Nem lehetne összehozni egy olyat ahol lennénk páran akik biztos semmi szart nem használnak?Esetleg innen lennénk annyian?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.