Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30951) jegenye77


jegenye77
addikt

És még engem banánolnak a Team DeathMatch || Have Fun szerverről :DD :D :)
Végre nem volt csaló és pár körön keresztül elég jól ment erre... vicc az egész.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#30952) Casanova* válasza jegenye77 (#30951) üzenetére


Casanova*
veterán

szánalmas az összes magyar admin. aki jól játszik,azt kickelik vagy bannolják. :W

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#30953) Vanir válasza Casanova* (#30952) üzenetére


Vanir
veterán

Sajnos a public része a játéknak (főleg magyar szinten) soha nem volt a legjobb. Ebbe bele kell törődni, és nem szabad feljárni az ótvarabbnál ótvarabb szerverekre. Van néhány normális külföldi kiszolgáló, gametrackeren a magas pontszámúakat érdemes bogarászni.

(#30954) Casanova* válasza Vanir (#30953) üzenetére


Casanova*
veterán

nem is járok fel magyar szerverekr,csak külföldire. egyébként már nem találok no HC tdm magyar szerót. :(

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#30955) Casanova*


Casanova*
veterán

:DD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#30956) etejedu válasza Casanova* (#30955) üzenetére


etejedu
őstag

Fetrengeg! :))

(#30957) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Játszik valaki ezzel a játékkal még normálisan promod-ot? Szívesen elszórakozgatnék néha-néha, de a public nem az én világom. Agyatlanság van ott csak, de azt nagyon magas szinten űzik. :U

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#30958) jegenye77 válasza jaffa 2843 (#30957) üzenetére


jegenye77
addikt

Pont ma lett nekem is elegem.Katasztrófa mi megy.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#30959) jegenye77


jegenye77
addikt

A héten két Német és egy Francia szeróról is kitiltottak :F
Grat nekik :C

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#30960) jaffa 2843 válasza jegenye77 (#30959) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Há' biztos csáltál. Az admin meg tudja állapítani egyből, főleg ha belövöd. :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#30961) jegenye77 válasza jaffa 2843 (#30960) üzenetére


jegenye77
addikt

Szerintem "belőttem" párszor adminkát :B
Amúgy miért van eltűnve több pálya is?Pl.:shipment,carentan,bloc.
Sok,helyen csak ugyan az a 4 pálya megy :(( broadcast,crash,crossfire,strike

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#30962) jaffa 2843 válasza jegenye77 (#30961) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Jahogy nem promod? Ehhez nem tudok hozzászólni.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#30963) jegenye77 válasza jaffa 2843 (#30962) üzenetére


jegenye77
addikt

Miért is? :F

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#30964) jaffa 2843 válasza jegenye77 (#30963) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Promod warmapok közt pl nem szerepel Broadcast.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#30965) jegenye77 válasza jaffa 2843 (#30964) üzenetére


jegenye77
addikt

Mondjuk ezt nem vágom,hogy mit jelent!? :F

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#30966) Vanir válasza jegenye77 (#30965) üzenetére


Vanir
veterán

A Promod egy modifikáció a játékhoz, amit azért hoztak létre, hogy a CoD4 is kompetitíven játszható legyen a CoD2-höz hasonlóan. Versenyeken, ligákban általában 5 map szerepelt csak (Backlot, Crash, Crossfire, Citystreets/District, Strike), illetve néhány ligában (lásd AU Cybergamer) ez kiegészült még néhány pályával (Season és egyéb CS-ből rippelt mapok, Vacant ésatöbbi).

(#30967) etejedu


etejedu
őstag

Sima Hq hc szerveren jàtszil még valaki?

(#30968) Casanova*


Casanova*
veterán

speculart hiába kapcsolom be a menüben,az cfg-ben offolva van. mi a parancs,srácok?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#30969) Casanova* válasza Casanova* (#30968) üzenetére


Casanova*
veterán

megvan!

r_rendererinuse 1
r_rendererpreference 1

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#30970) Casanova*


Casanova*
veterán

stat táblázatot szeretném alapra állítani. ami most van,írtó ronda. mik a parancsok?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#30971) Casanova* válasza Casanova* (#30970) üzenetére


Casanova*
veterán

na ezt is megoldtam. na most már pipec a cfg-m :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#30972) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Üdv!

Nem tudtam hol érdeklődjek, kedvem kaptam megint valami online FPS-hez.. cod uo volt a mindenem régen, orrba-szájba CB-ztünk, de meg mondom őszintén cod 2, cod 4 óta fogalmam sincs mivel játszanak az emberek. Mit lenne érdemes elkezdeni neten nyúzni, ahol még vannak emberek? Tudtok segíteni, mit javasoltok? :) Gépigény nem számít

Köszönöm!

• Honor Magic5 Pro •

(#30973) Casanova* válasza fpatrik17 (#30972) üzenetére


Casanova*
veterán

cod 5-6-7-8-9-10

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#30974) Vanir válasza fpatrik17 (#30972) üzenetére


Vanir
veterán

CS:GO

(#30975) jaffa 2843 válasza fpatrik17 (#30972) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

QuakeLive :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#30976) Bird01 válasza Casanova* (#30865) üzenetére


Bird01
csendes tag

Megkésve de meg van a válasz.Az internetet kapcsold le a telepítés alatt .

(#30977) Casanova* válasza Bird01 (#30976) üzenetére


Casanova*
veterán

már megoldtam,azért köszi! :R

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#30978) Hevius


Hevius
tag

Üdv srácok! Biztos kis millióan kérdezték már ezt de segítséget szeretnék kérni win8-on szeretném futtatni a cod 4-et. Feltelepítettem minden rendben ment és miután indítanám a játékot azt írja, hogy a iw3sp.exe leállt.
Próbálkoztam kompatibilitással win7re állítva meg xp sp3-ra is ugyan ezt dobja.
Mi erre a gyógy mód? :)
Köszi a segítő válaszokat előre is, ha kérhetem privátba is írjatok ezt nem feltétlen tudom mindig megnézni. :R :R :R

(#30979) jaffa 2843 válasza Hevius (#30978) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Próbáltál már egy jack dugót dugni a mikrofon bemenetedbe?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#30980) Hevius válasza jaffa 2843 (#30979) üzenetére


Hevius
tag

Igen próbáltam már, nem változtatott a helyzeten, azt még hozzá kell tegyem laptopról van szó de szerintem nem sokat számít. :)

(#30981) Hevius


Hevius
tag

Viszont érdekes ha a multiplayert indítom jó, elindul a játék, ha spre kattintok egyből hiba.. de ha multiból megyek sp-re akkor is hibát dob.. valaki még esetleg ötlet? :)

(#30982) csurenzoo válasza Hevius (#30978) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Nekem mindig is működött a játék 8 alatt, még jacket se kellett bedugni a gépbe.
Hátha bejön az egyik: tippek

[ Szerkesztve ]

(#30983) Thermaltake


Thermaltake
tag

Sziasztok!

Olvastam itt pár oldallal előbb, hogy az eredeti dvd-ről problémás, az-az lehetetlen feltenni.
sajna nálam is megáll az updating componens...-szövegnél...
valaki itt azt tanácsolta, hogy torrentről lehúzás és telepítés után a multi része gond nélkül menni fog.
Engem az érdekelne, ha én is így tennék, akkor van-e veszélye ,hogy valaki(k) hozzá férjenek a saját serial-omhoz, és "ellopják"?
mj.: ma du-n újra raktam a rendszert (nem pont emiatt de így kapóra jött), és sajnos így sem lehet feltenni. a kb 29.. frissítést eltávolítottam, majd újraindítást követően az újbóli telepítés is sikertelen maradt.
Várom mielőbbi segítségeteket.
üdv.:
Feri

(#30984) jaffa 2843 válasza Thermaltake (#30983) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Én régebben ha telepítettem, akkor mindig warez képfájlt használtam. Mondjuk amióta meg tudtam venni steam-re olcsóért, azóta nem foglalkoztam ilyennel. Ha van egy haverod, akinek telepítve van akkor egy pendrive-val hazaviszed a teljes játékmappát, majd otthon csak egy kulcsot kell beleírnod meg saját profilt készíteni.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#30985) Vanir válasza Thermaltake (#30983) üzenetére


Vanir
veterán

Semmi ilyen veszély nem fog fellépni.

(#30986) Thermaltake válasza Vanir (#30985) üzenetére


Thermaltake
tag

Köszönöm a gyors segítséget! ;)
Akkor majd nézek valami alap kiadást belőle.
Van régebbről olyanom ,hogy "only multi"- az pont jó lehet? Tehát nincs is benne single rész.

(#30987) // Chaka // válasza Thermaltake (#30986) üzenetére


// Chaka //
tag

Másodszor telepítem a COD4-et úgy, hogy megáll telepítés közben. Kb. 15-20 perc után tovább megy, és simán feltelepszik DVD-ről. Ez nem tudom, hogy mennyire netfüggő, nekem 60/20 Digi van.
Szerk.: Ha a netet letiltod, akkor is megáll update-elni?

[ Szerkesztve ]

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#30988) // Chaka //


// Chaka //
tag

A minap kb. egy órát eltököltünk, amíg találtunk 4v4 meccset a cod4.wars-on. 5v5 kategóriában se találtunk volna. Maradt még valahol valami a cod4 promodból?

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#30989) Thermaltake válasza // Chaka // (#30987) üzenetére


Thermaltake
tag

Komolyan? Írta itt más is, hogy nem is áll a telepítés, hanem "letölti a netről"-de eddig én is lehetetlennek véltem ezt a teóriát, hiszen....hova megy fel milyen "algoritumus" utasítja, hogy ha már nem 2013 van akkor a netről szedjen le valamit mellé ,hogy felmenjen. Mert ugyebár régebben ilyen probléma sosem volt.
Tehát 15-20 perc? Lehet adok neki még egy lehetőséget így.... bár a dvd-t folyamatosan pörgetni a meghajtó, ha ctrl+alt+del-el megszakítom a setup exe-t akkor is prög tovább a lemez de mintha nem olvasná csak pörgetni ész nélkül, maxon.
Nálunk most azt hiszem 100/50-es net van.
mj.: akkor is megállni látszik a dolog, ha nem csatlakozik a hálózathoz a rendzser, de úgyan úgy pörög a "fekete lemez". (Sub Bass Monster) :))

(#30990) Thermaltake válasza // Chaka // (#30987) üzenetére


Thermaltake
tag

Hihetetlen!!! Sikerült! Vártam ~ 15 percet és mire ránéztem már ~ 70%-nál járt a telepítés.
Köszönöm szépen a segítséget.
:R

(#30991) Thermaltake


Thermaltake
tag

Este játszottam kicsit, de...ahogy ~ 2 éve is, most is eszement *aszság megy a szervereken. Csalók, túl sok játékos, érthetetlen bannolások, kickelések,..kvázi élvezhetetlen játékmenet.
A GameRanger-t ésa Gametracker-t, hogy kell használni? Le kell tölteni a kliens az oldalukról, aztán megkeresi az éppen aktuális szervereket? Be kell másolni az ip címeket a játékon belül, vagy tudja indítani a *.exe-t a kezelőfelületen keresztül is?
Tudnátok ebben is segíteni?
Előre is köszönöm.

(#30992) SipiBcs válasza Thermaltake (#30991) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ha jól tudom akkor az X-Fire-el áll kapcsolatban, ha a gametreckeren klikkelsz, akkor visz tovább az X rendszerébe és joinolhatsz, de kihangsúlyozom, hogy ez csak halvány emlék! :)

A legegyszerűbb szerintem, ha letöltöd az X-Fire-t, beloggolsz és rákeresel a szerverekre. Rengeteg van itthon is és a közeli országokban is. A legtöbb találat szerintem HC TDM, HC HQ és Promod SD lesz, de van koth, KK és FFA is bőven, mi több még zombit is találtam valamelyik nap! :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#30993) haverkulum válasza jegenye77 (#30950) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Nekem van 1-2 CoD4 szerverem, sima és promod is, tudnék biztosítani a PH-s népnek egyet ha van rá igény :D

(#30994) nagybá válasza haverkulum (#30993) üzenetére


nagybá
senior tag

Úúúú az nagyon király lenne! :D

(#30995) jegenye77 válasza haverkulum (#30993) üzenetére


jegenye77
addikt

Na az jó lenne :K

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#30996) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Van aki még warozik promodon? Néha kedvem lenne egy csatára de a pulictól a hajam kihullil.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#30997) jegenye77 válasza haverkulum (#30993) üzenetére


jegenye77
addikt

Akkor lesz ebből valami?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#30998) szilva01 válasza jaffa 2843 (#30996) üzenetére


szilva01
őstag

En is waroznek csak bena vagyok :DDD

(#30999) haverkulum válasza jegenye77 (#30997) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Lesz-lesz, csak a hétvégén dolgom van, hétfő este vagy kedden tudok foglalkozni a témával, akkor összehegeszteném, addig találjátok ki, hogy promod vagy alap legyen-e :D

(#31000) jegenye77 válasza haverkulum (#30999) üzenetére


jegenye77
addikt

Jó lenne ha minden pálya lenne és nem csak az ami a promod-ban szokott.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.