Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22351) venom8888 válasza Laraxior (#22347) üzenetére


venom8888
őstag

Nalatod :)

(#22352) s.bala31 válasza AAntii (#22349) üzenetére


s.bala31
őstag

"A 60 euró Ózdról (behelyettesítheted bármely másik kevésbé gazdag várossal) lehet soknak tűnik, de Nyugat-Európából szerintem egy próbát megér alapon nem kell rajta sokat agyalni." Nyugat-Európában is vannak csórók akik inkább le fogják warezolni a sp verziót és kész, egy próbát megér alapon :)

(#22353) oriic válasza AAntii (#22349) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volt már róla szó többször hivatalosan is, hogy Warzone beépül Cold War-ba és minden megszerzett cuccunk megmarad:

[link]

Cold War indulásakor és miután a pontos részleteket megismertük, a Warzone usereket majd meg fogjuk kérni, hogy a CW topikjában menjen majd az ingyenes játékról a diskurzus.

Live-Die-Respawn

(#22354) AAntii válasza oriic (#22353) üzenetére


AAntii
őstag

Ha nyitnátok neki egy külön topikot sem lenne hülyeség.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#22355) jozefgucci1 válasza AAntii (#22354) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+1 Arról nem beszélve , hogy már most is rengetegen csak a Wz-t tolják és a multi-t meg sem veszik , tehát ez tekinthető különálló résznek is akár .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#22356) oriic válasza AAntii (#22354) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Külön topik biztos nem lesz, felesleges is, hiszen bár külön is elérhető lesz továbbra is a Warzone, az lényegében az aktuális évi COD szerves része lesz továbbra is. (Multiban elért cuccok BR módban is használhatóak lesznek és BR-ben megszerzett extrák is a sima multiban)

Live-Die-Respawn

(#22357) AAntii válasza oriic (#22356) üzenetére


AAntii
őstag

És a modern warfareben nem lehet majd a warzonera kattintani? Vagy onnantól annak nem szerves része? Saját magatoknak csináltok gondot a közös topikkal, de persze majd igyekszem megtalálni mindig az aktuálist, max majd szóltok.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#22358) szinesz.bob válasza oriic (#22356) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Szerintem nem lenne felesleges.
Engem nem érdekel ,hogy mi van a multiban, mennyi a csaló,pályák, mmr stb.
Csak warzone-t játszom. Most nézhetek 2 topicot, hátha van valami, ami engem is érdekel.
És lehet nem én vagyok az 1etelen ezzel.... :R

(#22359) tupacamaru válasza szinesz.bob (#22358) üzenetére


tupacamaru
veterán

+1

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#22360) oriic válasza szinesz.bob (#22358) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amíg nem jelenik meg a játék és nem tudjuk meg a részleteket felesleges erről beszélni. (Fun fact, két topik helyett nagyon sok értelme lesz három topikot néznie majd egyeseknek...)

Térjünk vissza a témára ha megjelent CW.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#22361) KaitouP válasza szinesz.bob (#22358) üzenetére


KaitouP
veterán

és (#22354) AAntii

Felejtős, és anno ezt a kört már lefutottuk. Felesleges plusz munka lenne. Jelen állás szerint az aktuális Call of Duty adja a Warzone tematikáját is, a Modern Warfare "féle" Warzone alap már nem frissül tovább nagy eséllyel (legalábbis nem szignifikánsan). Az, hogy egyeseket mi nem érdekel, az egy dolog, az meg a másik, hogy mi lenne ésszerű - javasolt utóbbi szerint cselekedni. Egyelőre nagyon sok minden nem tisztázott a Warzone jövőjével kapcsolatban, okosabbak majd csak a játék megjelenésekor leszünk. Topikgazda oriic kollégámmal (mint jelenlegi és újonnan megjelenő CoD játékok "illetékes" topikgazdái) mérlegelni fogjuk a külön topikot, amennyiben az szükséges lesz, egyelőre felesleges, ráadásul gondolni kell azokra is, akiket minden érdekel, és nem szeretne három topikot olvasni. Van két fő topik ami a Warzone-t is illeti, (a Modern Warfare szépen lassan amúgy is leépül, a BO4 topik már teljesen üres) ami folyamatosan kezelve van, és szálak kötik a Warzone-t az adott fő játékhoz, legalább olyan szálak, mint ami az adott játék módjai között van. Ennyi erővel lehetne külön Zombie mód topik is, hiszen valakit nem érdekel a Multiplayer mód.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22362) nanorambo válasza oriic (#22353) üzenetére


nanorambo
őstag

Olyan szempontból érdekes, hogy mondjuk ha 10 évig kihúzzák a warzonet, akkor a végé majd közel egy TB lesz a mérete, ha minden részből minden skin és kozmetikai cucc benne lesz,

[ Szerkesztve ]

(#22363) KaitouP válasza nanorambo (#22362) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezért sem egyértelmű, hogy mit terveznek egyáltalán a játékmóddal.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22364) AAntii válasza KaitouP (#22361) üzenetére


AAntii
őstag

Azt, hogy innen költözik a warzone topik, a kollégád lengette be. Hogy mi ésszerű, mi nem, abba abszolút felesleges belemenni, úgyis az lesz amit mondtok, ha ésszerű, ha nem, aztán majd megyünk utánatok, vagy nem. :R

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#22365) Laby


Laby
senior tag

Srácok ez az új JAK shotgun ez valami vicc? Komolyan, ezt nem lehet más csak egy tréfa. Értem én hogy minden új fegyvert túlhúznak, hogy gyorsan mindenki azzal akarjon menni, majd nerfelik. Értem ezt a trükköt a játékkészítőktől, de valamit ennyire hogy lehet túltolni? Multiban, warzoneban, 3 pajzzsal, fejen állva, 300 méterről tök mindegy, 1 max 2 golyó vagyok azzal a robbanó f*s lőszerrel. Távcsövet raknak az emberek egy Shotgun-ra érted? Távcsövet! Mert több száz méterre lő, mintha lézer lenne a lőszer és robban és véged. Közelharcba ugyan ez, és ráadásul még automata is.
Kicseszett vicc hogy képesek így berakni a játékba. Mindezt úgy, hogy 1 hete volt Origin nerf, mert mindenki csak azzal rohangált. Ennyire nem volt túltolva semmi.

(#22366) lowzor válasza Laby (#22365) üzenetére


lowzor
veterán

Szerintem az S6-tal tették eddig a legrosszabbat az egész játékkal.
Lehet, hogy tényleg azért csinálták, hogy inkább menjen mindenki Cold War bétázni, és vegyék meg minél többen. :D

[ Szerkesztve ]

(#22367) Block01 válasza Laby (#22365) üzenetére


Block01
csendes tag

Úgy látom akkor csak nekem jött be a jak.Merc+20 drum +fmj+chokee, és szigorúan csípőből tüzelve. Amióta van a drop zone játékmód a tdm-re rá se nézek.Végre ki tudtam próbálni killstreak rendszert,mert eddig csak perkeket használtam.Bár a wheelsont a jó istenért nem tudom irányítani.
Ha sikerül megszerezni a nyuggernautot (mert annyira siet) na akkor nincs ellenfél.

(#22368) gjung44 válasza Block01 (#22367) üzenetére


gjung44
tag

azt tudod hogy a merc nem segit a hipfire lövésben jak-nál? csak az 5 mw

(#22369) Block01 válasza gjung44 (#22368) üzenetére


Block01
csendes tag

tudom csak így jobban kontrollálható,nem rúg akkorát,az a zöld ferde csík idegesít a képernyőn.

[ Szerkesztve ]

(#22370) gjung44 válasza Block01 (#22369) üzenetére


gjung44
tag

oké, azt hittem azért használod. de szerintem többet ér a mercnél az 5mw ha szigoruan csipöböl lösz :)

(#22371) Block01 válasza gjung44 (#22370) üzenetére


Block01
csendes tag

én állandóan (ész nélkül:) rohangálok,ezzel a csodával meg 5-10méteren célozni nem nagyon kell

(#22372) Laby válasza oriic (#22245) üzenetére


Laby
senior tag

A 6. szezonra ígért Bundle-k közül nem lehet kideríteni, hogy melyik mikor érkezik a játékba?
A Yellow Tracer pack-ra várok (M13 tracerre pontosabban) kb. az első tracer megjelenése óta.

(#22373) Linem válasza Laby (#22372) üzenetére


Linem
senior tag

A 16BIT tracer pack sem rossz. :DDD Ma kipróbáltam, felvettem az egyik csapattársam fegyverét. ;] Nagyon poénos, ahogy pixelkockákra robbannak szét az enemyk.

(#22374) oriic válasza Laby (#22372) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sajnos nem tudni előre melyik pakk mikor várható.

Live-Die-Respawn

(#22375) Trebron09


Trebron09
őstag

Attól hogy jön az új Cod meg megy már a béta ez a topik miért lett már elhanyagolva? :F

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#22376) KaitouP válasza Trebron09 (#22375) üzenetére


KaitouP
veterán

Én nem látom úgy hogy el lenne hanyagolva, aktívak a srácok. :D És több mint 22.000 hozzászólásunk van, WOW! :Y

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22377) prokxy


prokxy
veterán

Azt lehet tudni, hogy lesz S7? Vagy a 6 az utolsó?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22378) KaitouP válasza prokxy (#22377) üzenetére


KaitouP
veterán

Vlsz utolsó, de még nem lett kimondva semmi. Bármi lehet.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22379) GAbre


GAbre
veterán

Miért nem lepődöm meg,hogy még csak zombi sincs benne :)
oriic:
Mert cold war :D
Hát azért vmi demó pálya nem ártott volna....

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#22380) oriic válasza GAbre (#22379) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint a bétában? MIért lenne? :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#22381) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ezzel a directx hibával nem lehet mit kezdeni? A mai patch-ig jó volt.. ma már nem tudok képfrissítést sem állítani, sőt random elszáll játék közben is... :(

Kilőttem az MSI Afterburnert, megoldódott.. Csodás.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#22382) KaitouP válasza hackeeeee (#22381) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezekkel a programokkal (Afterburner és társai) érdemes kezdeni ilyenkor, aztán ha ezek se, akkor kell mélyebbre nyúlni.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22383) hackeeeee válasza KaitouP (#22382) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Vannak érdekes dolgok azért, mondjuk átrakom 240hz-ről 120-ra, kilépés után újra 240-en van alapból.

Monitorozásra kell, mert muszáj.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#22384) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

A megvehető wapon pack csomagok rotálódnak? Elképzelhető, hogy egy-egy már kikerült újra bekerül? Kéne egy fegyó nagyon. :DDD

(#22385) KaitouP válasza Evil Snowman (#22384) üzenetére


KaitouP
veterán

Elképzelhető. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22386) BandiHUN válasza Evil Snowman (#22384) üzenetére


BandiHUN
veterán

Néha úgy is megtalálsz jópár épp a store-ben nem levő cuccot,hogy ahol választasz fegyvert,ott mellette ott lesz egy arany store ikon is,ott ahol amúgyis választanál,és a listából kikeresheted,ami kell neked.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#22387) Laraxior


Laraxior
titán

Ti is kaptatok feladatot e-mailben a pawntakespawntól? :U

Ő lesz az

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#22388) lacy86 válasza Laraxior (#22387) üzenetére


lacy86
addikt

Jaja.
De mit is kell csinalni pontosan? 🤪

Igy mar OK :)

[ Szerkesztve ]

(#22389) Laraxior válasza lacy86 (#22388) üzenetére


Laraxior
titán

A sorrendet nem vágom :DDD Úgyhogy így marad ott ahol...
Mondjuk még van egy halom bunkerajtó amihez nincsen kód, azok is szivároghatnának lassan...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#22390) prokxy válasza Laraxior (#22387) üzenetére


prokxy
veterán

Kaptam, ment is a kukába, az hittem igazi spam.
Shotit nem próbáltam még, mivel meg sincs. Menni kell hozzá játszani 7 különböző meccset, 1 hónap alatt nem voltam annyiban. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22391) Laraxior válasza prokxy (#22390) üzenetére


Laraxior
titán

Én se mentem végig a 7-et, ahogy megvolt egy körben, már ki is léptem :DDD
Mondjuk tehetnének bele valami normális pörgős játékmódot, Shoot the Ship pl....
ez a HQ olyan gagyi... ha pont rosszkor vagy rossz helyen, akkor nézheted több, mint fél percig spectatorban :(((
Kicsit több idő lett kiaranyozni az AA12-t így :DDD

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#22392) prokxy válasza Laraxior (#22391) üzenetére


prokxy
veterán

Most öltem 11-et shotival, 0 hipfire, azt elfelejtettem, h úgy kell. :D Na majd ha leszek este, holnap akár, megcsinálom. :)

szerk: na igen, sajnos ez a nincs mapválasztás elég szar, tölt a pálya, már lépek is ki, amíg bead vmi normálisat.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22393) Laraxior válasza prokxy (#22392) üzenetére


Laraxior
titán

Hát pedig Originnel nem nehéz a hipfire. Csak nyomkodni kell az egeret, mint süket a csengőt :DDD Hát még az AA12-vel... ;]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#22394) Evil Snowman válasza BandiHUN (#22386) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Vágom, sajnos az AN-94-nél nekem csak a 16 bit tracer van ott amit említettél, ez meg a Prototype 661 pack része. :)

(#22395) Szellem. válasza Laraxior (#22393) üzenetére


Szellem.
nagyúr

AA-12 egy igen beteg shoti. :) Lehet vele abàlni rendesen az ellent.😁

(#22396) prokxy válasza Laraxior (#22393) üzenetére


prokxy
veterán

Nem az, h nehéz, csak a 3 killre emlékeztem,de a hipfire-re nem :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22397) mufflika


mufflika
tag

Sziasztok. Vannak olyan baráti társaságok, akik jönnének játszadozni ?

Vagyunk vagy 6 8 -an., szinte mindennap nyomjuk, multi és warzone és egyre többet saját custom szervert csinálunk. A sok csaló miatt. akinek van ilyenbe kedve, az jöhetne, 4-4 6-6 mikor mennyien összejövünk. Kicsit jobb a feelingje, főleg, ha még gyűlne egy jó mag hozzá.
Akit érdekelne a dolog, az privátba írjon és elküldöm a discord elérést. köszi. :R

(#22398) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Elvileg One-on már nincs régió korlát de azért rákérdezek... aktivált valaki US Battle Pass Editiont EU-ban innen? Elfogadja az microsoftstore?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22399) Laraxior


Laraxior
titán

A point blank kill az az amikor közvetlen közelről kapja a tutit? :F

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#22400) oriic válasza Laraxior (#22399) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:K

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.