Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21301) KaitouP válasza DrTechnoid (#21299) üzenetére


KaitouP
veterán

Mit használsz mellette? Dead Silence ilyenkor jól jöhet, ill. minden olyan perk, ami segít láthatatlan maradni. Szűk helyeket használd ki, és legyél nagyon gyors.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#21302) TaRka94


TaRka94
senior tag

Srácok, xboxon hogy kell "cancelelni" hogy pl a kést ne dobja el?

(#21303) DrTechnoid válasza Laraxior (#21300) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nagyjából minden jött nekem is aminek nekiugrottam, de ez nem adja :DDD
Amúgy nonhc módban is instakill a kés ?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#21304) TaRka94 válasza DrTechnoid (#21303) üzenetére


TaRka94
senior tag

Igen, de 10 smg golyóba meg nem halnak:DDD:DDD

[ Szerkesztve ]

(#21305) Laraxior válasza DrTechnoid (#21303) üzenetére


Laraxior
titán

Hja, pajzs a háton, kézbe a bicska. Futóperk, battlehardened, meg a stun gránát. :K
Bár a két almaszeletelővel már lassabban fog mozogni az emberünk a késhez képest.
Még a két botot be akarom húzni, de ahhoz is fel kell készülni agyilag :DDD

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#21306) DrTechnoid válasza Laraxior (#21305) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nekem az meglett gyorsan , ki is húztam damascusra azt is , de ettől megkészülök . Amúgy stun megér egy próbát, de én füstbe berohanással szoktam tolni. Nem a killekkel van gond , hanem a hátulról killekkel :DDD

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#21307) Laraxior válasza DrTechnoid (#21306) üzenetére


Laraxior
titán

Stuntól belassul a marha, úgy lehet kerülgetni, ha esetleg előlről mennél felé. :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#21308) Lomha 8V válasza nepszter1 (#21292) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Ha csak Warzone, akkor szerintem a Plunder. Ott szépeket lehet aratni, akár egyedül is.

(#21309) nyul105 válasza Tsebacsi (#21296) üzenetére


nyul105
senior tag

Osztogatja a dupla xp tokent eléggé, amúgy most van a rumble is, plusz plunder.

Szerk.bár 2x xp lehet nem számit bpassra. Passz

[ Szerkesztve ]

(#21310) KaitouP


KaitouP
veterán

Warzone mobilra, valakinek? [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#21311) Tsebacsi válasza nyul105 (#21309) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Rumble nem ad sok xp-t sajna, Kingslayer jobb volt ilyen szempontból.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#21312) Linem válasza Tsebacsi (#21311) üzenetére


Linem
senior tag

Ráadásul a Rumble sem a régi.
Már nem lehet úgy darálni az enemyt, mint régen, mert megtanultak nagyon sokan jól játszani. :DDD Az elején olyan könnyű volt a kezdők ellen.

(#21313) Tsebacsi válasza Linem (#21312) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mire kimondtuk már véget is ért a rámbül időszak :P

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#21314) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ezeket a hülye promptokat, gitárhangot lootolásnál/pénzcsörgést nem lehet valahogy configból halkítani/kikapcsolni? Elképesztően idegesítőek.
Nem egyszer haltam már azért, mert éppen kibaszott hangosan csörgött a pénz cash dropnál, vagy éppen akkor nyomta be az acélos gitárszólót a játék lootolás közben, amikor már körülöttem ólálkodott az ellen...
Nem is értem mért nem lehet ezeket külön szabályozni/kikapcsolni menüből egy kompetitív játékban...

[ Szerkesztve ]

(#21315) Tsebacsi válasza Fitzgerald (#21314) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Engem az érkező attack heli choppers hangja zavar, kb. ugyanezen okból.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#21316) KaitouP válasza soo277 (#21298) üzenetére


KaitouP
veterán

Felesleges a szemforgatás. Az a tény, hogy a játék főhőse nagyon szexi, aki ráadásul kicsit provokálja is a játékost azzal hogy engedi láttatni nőies bájait, egészen pontosan egy, azaz 1%-a a játéknak. (Kérdés, hogy miképpen értelmezhetőek egy android "nőies" bájai, amikor nincs is neme, nemi identitása.) A formás combok és fenék, az aranyos pofi mögött jóval több van, mint amennyi egy kép, vagy a játék borítója megmutat magából, és ha elég nyitott vagy ahhoz hogy belekezdj a Nier: Automata-ba, akkor az végül egy ízig-vérig open world Hack&Slash / RPG kalanddal jutalmaz meg téged, egy olyan történettel, ami - barátnőm beszámolója révén úgy tudom - nem egyszer lesz tearjerking, olyan zenével, hangulattal és atmoszférával, hogy karikába pisilsz majd a gyönyörtől.

Ez akkor működik csak persze, ha a japán "stílusra, szemléletre" nyitott vagy. Nem minden nyugati embernek veszi be ezt a gyomra, valaki zsigerből tiltakozik ellene, pedig nem kéne - sok nagyszerű történetet mesél el egy-egy, leggyakrabban japán alkotás. Persze, vannak perverzióik, de ezen azért az esetek túlnyomó többségében túl lehet lendülni.

Jó játék a Call of Duty - a maga műfajában. Én is szeretem, nem véletlen teszek a topikért, a játékot kedvelők közösségéért, puszta örömből. De az évről évre csak alig-alig megújuló, egymás halomra lövésén túl bőven nagyobb kincsekre lehet lelni, és érdemes is az élményeket ilyen alkotásokkal gazdagítani, mint például a Nier: Automata.

Bocsi az offért, nem itt akarok kiselőadást tartani a játékról, privátban viszont szívesen beszélek róla. :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#21317) Acheron válasza DrTechnoid (#21299) üzenetére


Acheron
őstag

A pajzsnál is kellett a "Digital" Camo -hoz ötven kill hátulról. Mi az, ami miatt a kés nehezebb? (komolyan érdekel, az 50 pajzs hátulról kill már megvan, a kés nincs, igazt, nem is próbáltam még.)

(#21318) Laraxior válasza Acheron (#21317) üzenetére


Laraxior
titán

Szerintem a pajzshoz nehezebb, hiszen az lassabb cucc, neha kettot is kell verni az ellenre hogy fekudjon. Kessel mindig eleg vágás :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#21319) Acheron válasza Laraxior (#21318) üzenetére


Acheron
őstag

Core módban lehet, de sajnos én oda nemigen megyek, nem jön be, nem tudom megszokni. HC -n közel egykutya a kés és pajzs, bár a gyors halál miatt az injured és a 3×kill küldetések ott nehezebbek. De a késről tényleg nem tudok nyilatkozni, talán ha kettőt "vágtam" vele. :F
No, ez is szép, egész napos meló után végre leülnék játszani, és tíz perc után kivág, hogy nincs Intetnet... Tiszta öröm, mióta a Voda megvette a UPC-t, nem az első eset, korábban két, három évente ha egy lyen volt... :(
No sebaj, legalább alszok egy jót...

[ Szerkesztve ]

(#21320) nyul105 válasza KaitouP (#21316) üzenetére


nyul105
senior tag

Nem vittem még végig, elkezdtem a simát, utána feltettem a textura modot, de újra kell kezdeni ugye....
Kérdés: te texture moddal vitted végig? Nekem ugy jobban tetszik, de kiváncsi vagyok.

Amúgy ami vicces, hogy ha a szoknyája alá nézel, elhesseget :) 5 perccel később meg lerobban róla a ruha és az totál oké.

Szerk.: bocs, hogy nem privátban ment ez :W

[ Szerkesztve ]

(#21321) KaitouP


KaitouP
veterán

HIVATALOS: Szeptember 29.-én rajtol a Season 6: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#21322) prokxy válasza KaitouP (#21321) üzenetére


prokxy
veterán

Ti beneveztek rá? Nekem ez a S5 betette a kaput rendesen, kb. mint a diablo 3-nál. Egyszerűen nem érzem a bugit, hogy megvegyem.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#21323) Tsebacsi válasza prokxy (#21322) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én tuti, kell egy hülyeség amivel elütöm az időt, plusz idegesíteni kell valamivel az asszonyt is :DDD

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#21324) oriic válasza prokxy (#21322) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilvan, nem hagyunk ki semmit. Cold Warig kell vmivel tolni.

Live-Die-Respawn

(#21325) KaitouP válasza prokxy (#21322) üzenetére


KaitouP
veterán

Egy utolsó hajrá keretén belül még igen, aztán utána már valószínűleg nem játszok vele többet. :) A kiszivárgott tartalmak (értem ezalatt főleg a fegyvereket, amiket láttunk) ígéretesnek tűnnek, és pont annyi löketet adhat, ami kiemel egy kicsit a "kiégés" státuszából, így kicsit már belefáradtan, de szűk egy hónapon belül igyekszem letudni a következő szezont. Most végre az S5 kimaxolásával végre élni tudtam/tudok annak a vágyamnak, hogy mással is játsszak, CoD mellett (a barátnőmmel folytatott közös játékon kívül) nem nagyon van másra idő, holott a backlog hatalmas - így most sokkal jobban élvezem például a korábban említett andoridok vs. gépek harcát. :D

Majd oriicot piszkálom kicsit hétvégente, hogy jöjjön lődözni, elhülyülünk, úgy kicsit mókásabb lesz a játék. :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#21326) Frod válasza prokxy (#21322) üzenetére


Frod
addikt

Én lehet visszamegyek Apex-be, mivel nem fogom tudni annyira kihúzni a bp-t, hogy összejöjjön az ingyen kredit a következőre. Pénzt meg nem költök rá. Ha meg nincs "miért" húzni, akkor meg ugye minek. :)

Do you see the white shadow?

(#21327) oriic válasza KaitouP (#21325) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kell engem piszkalni jovok en ha tudok. :D Most piheno van nalam is, ugye en is Niert tolom, igy pont jo lesz a 6. szezon a az idei COD elott.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#21328) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Üdv!
Az Xbox Live nektek sem megy?
Vagy nálam van a hiba :R

Up:. Közben kiderült, hogy Xbox Live hiba van

[ Szerkesztve ]

(#21329) allin00 válasza TaRka94 (#21302) üzenetére


allin00
csendes tag

Megnyomod a fegyver váltó gombot. Alapbol az Y lesz.

(#21330) oriic válasza zoltannagy (#21328) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Box topikban volt szo rola, hogy leallas van, tudnak rola.

Live-Die-Respawn

(#21331) Tomassy00 válasza Laraxior (#21300) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Ja ja shipment ezt nagyon adja. Nekem is meg lett hamar, kb mire észbe kaptam már fel is volt "oldva". :)

(#21332) TaRka94 válasza allin00 (#21329) üzenetére


TaRka94
senior tag

Köszi. Közben rájöttem. :N

(#21333) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Egy kérdésem lenne,most vettem észre ezt.... :D
Hogy lehet unlockolni ?(warzone).....köszi... :R

(#21334) Tsebacsi válasza ScomComputer (#21333) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Általában 200 killel az adott alap célkereszttel, tudtommal.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#21335) DrTechnoid válasza ScomComputer (#21333) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Az előtte lévőket is meg kell csinálni sajnos vagy nem sajnos. Tegnap HusKerrs nem egész 3 óra alatt megcsinálta az SMG-t Blue Dot-ra. Majd meglepődött Warzone-ba belépvén amikor fel akarta műteni egy AR-re , ott meg minden lakaton :DDD . Szóval ha ezekre megcsinálod, attól még a többi fegyverosztályra is ki kell húzni :((

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#21336) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Köszönöm szépen a válaszokat ! :R :R

(#21337) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

Volt ma d.u. egy update amivel lement az átlag fps 150ről 80-90re, és állandó fagyások jelentek meg, másnál is? :O

(#21338) ScomComputer válasza Sanyi.il (#21337) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nálam semmi gond,csak szokatlan nagy volt ma cheater aktivitás a warzone-ban,nem tudom miért nem nyírja már ki őket a covid örökre... :(((

(#21339) nanorambo válasza prokxy (#21322) üzenetére


nanorambo
őstag

Kimaxoltam a season 5-öt, így most van 1500 CP-m. Biztos, hogy megveszem a season 6-ot, én még nagyon jól elvagyok a játékkal. :)

(#21340) KaitouP


KaitouP
veterán

Black Ops - Cold War nyílt alpha teszt most hétvégén minden PS4 játékosnak (csak PS4-en), kód nélkül! Pre-load holnaptól.

Gyertek a játék topikjába: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#21341) Acheron válasza KaitouP (#21340) üzenetére


Acheron
őstag

Majd ha lesz PC -n is :P
(Esetleg decembertől PS 5 -ön :D)
(#21322) prokxy: Mindenképp. Amíg nincs új rész, megy a régi race (jujj, ez csíp kicsit :DDD )

(#21342) boogie84


boogie84
veterán

Üdv!
Lemaradtam erről a zöld SCAR-ról. Tudja valaki, hogy melyik pakkban volt? Ha lenne újra megvenném.
:R

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#21343) Pedro78 válasza boogie84 (#21342) üzenetére


Pedro78
senior tag

Fegyora ha ramesz akkor mellette kilistazza milyen skinek vannak belole a shopban es elvileg ha ott rakattintasz akkor kidobja a bundlet.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#21344) boogie84 válasza Pedro78 (#21343) üzenetére


boogie84
veterán

Hogy en erre miert nem gondoltam... Koszi! :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#21345) AAntii


AAntii
őstag

Kéne egy kis buff ennek az originnek, csak 60%-ban azzal ölnek meg warzoneban, keveslem!

@Laraxior: Remélem lesz belőle akimbo is!

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#21346) Laraxior válasza AAntii (#21345) üzenetére


Laraxior
titán

Jön már a season 6-ban. AA-12 lesz a neve ;]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#21347) Acheron


Acheron
őstag

Nem sok húszast tettem volna arra, hogy egyszer meglesz...

(#21348) DrTechnoid válasza Acheron (#21347) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Grat! A lőfegyverek többsége egyszerű mint a faék , a launcherekkel van némi gond, de leginkább az hogy nagyon lassan lehet velük haladni.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#21349) Block01


Block01
csendes tag

Sziasztok.Had kérdezzek már valamit.(Face off játék)Az hogy a fenébe lehet hogy a HDR+hangtompító+nagy optika előbb felkapja ,céloz ,lő 10 ből 10 szer talál ,természetesen fejlövés,és jóval gyorsabb nálam,mint én aki csípőből használja a sörétest?Vagy akibe tegnap elött futottam bele, nem fogta a sörét( FMJ+DRAGONS) négyet kapott közelről és meg se kottyant neki.Na jó mondom megint csak fejlövés lesz,átváltok pisztolyra az ellenfél lefagy (gondolom fegyvert cserélt)beleengedem az egész tárat,és semmi.Otthagytam.Persze a játék végét nem várja meg ,kilép.Amilyen szerencsém van ,vagy a játék istenével futottam össze vagy talán (csaló) :Y

(#21350) Laraxior válasza Block01 (#21349) üzenetére


Laraxior
titán

Ilyen a játék. Van amikor szappanbuborékot lősz, van amikor ha mellélősz is meghal.
Játékosnak sok köze nincsen az egészhez... :DDD
Ez van. Azonfelül van még egy csodás SBMM rendszer is, csak hogy szuper legyen a dolog.

Pont a minap láttam egy videot, hogy a csávó ment fel a kötélen valamelyik felhőkarcolóra.
Fentről folyamatosan lőtte egy másik, valami AR-el, végig találatjelző. Az emberünk simán felért a tetőre, még ott is kapta az áldást, de simán visszalőtt, és lelőtte csórikámat... :DDD

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.