Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21901) Trebron09


Trebron09
őstag

Én azt nem értem hogy ha már úgyis utolsó battle pass.. (mondjuk akkor miért számol újból visszafelé mind eddig... utána?) miért nem tették be a szabad pálya választást vagy hogy milyen "pályatípusokon" akar az ember játszani. Értem én hogy egy évig akarják a több pénzt behúzni a játékért, de utána mi lesz mondjuk aki most veszi meg.. úgy értem anno ha nem vetted meg a COD4-et csak két évvel később ugyanazt az élményt nyújtotta, most ez egyáltalán nincs így, ezért hamar ki fog kopni ez a játék.

[ Szerkesztve ]

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#21902) Tomko78 válasza Trebron09 (#21901) üzenetére


Tomko78
őstag

Mert nem biztos hogy utolsó , ha az új Cod is olyan lesz mint a BO4 akkor sokan inkább a MW fognak játszani , úgy hogy ezt a MW nem kell még temetni :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#21903) Linem válasza nanorambo (#21892) üzenetére


Linem
senior tag

Akkor már értem, hogy mi történik velem néhány TDM meccsen. A semmiből jönnek a lövedékek. Azt hittem, hogy többen csalnak, de akkor csak sima bug.

(#21904) pulffy


pulffy
őstag

Minek kell ezt a f@szom Juggernautot betenni a WZbe? :F Egész mapot túléli... :W

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#21905) nyul105


nyul105
senior tag

sziasztok, a narancssárga kis lapocskák képernyő baloldalán egyértelműen a lag miatt vannak (ami szerver és netfüggő), vagy lehetnek hddről töltések, egyéb miatt is ?

(#21906) lajosx válasza oriic (#21886) üzenetére


lajosx
őstag

Basszus akkor jól érzem,sajnálom azért. Köszi az infót :R

(#21907) Dave567 válasza nyul105 (#21905) üzenetére


Dave567
addikt

A net miatt van..
Én két szolgáltatónál is vagyok, mindkettő ugyan úgy csinálja, van amikor kevésbé...

(#21908) Dave567 válasza Trebron09 (#21901) üzenetére


Dave567
addikt

Cod 4-et még elég sokan játsszák, amit nem csodálok, amik most vannak, azoknak annyi..

[ Szerkesztve ]

(#21909) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ezt a truckos módot elfogadnám állandónak. Csak szerdáig lesz? :(

Megyen!

(#21910) oriic válasza CptAdamica (#21909) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Esélyes, de előre ezt nem árulják el.

Live-Die-Respawn

(#21911) CptAdamica válasza oriic (#21910) üzenetére


CptAdamica
veterán

Pedig Plunder helyére benyomhatnák. :D Nagyon jó kis móka.

Megyen!

(#21912) CptAdamica válasza CptAdamica (#21911) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ilyen köröket tolok javarészt, méltó lezárása a napnak egy győzelem. :D

Megyen!

(#21913) Acheron válasza nanorambo (#21898) üzenetére


Acheron
őstag

Nem igazán értem az új "snipert" érintő hozzászólásokat. Egyrészt nem sniper, hanem marksman rifle - nagyon nem ugyanaz, még ha összevont kategória is ebben a játékban platinázáshoz. Másrészt Core módban - talán épp ezért - harmatgyenge, egy lövés biztosan nem elég belőle, és kínosan lassan tölt újra - legalábbis amíg alapon van. Jó példa erre tegnapelőtt az állomás, ahol a két kocsi között elém háttal kiugró komát öt méterről sóztam teli testen hátba, amibe persze nem halt bele, ellenben míg a következő skuló csőre húzásával bíbelődtem, kényelmeden megfordult és lesorozott egy automatával. Ezt sorozatban adta a játék. Gyakorlatilag esés - kelés van vele. Igaz, a HC -n ennek szöges ellentéte, ott valóban remekül lehet vele aratni - már ha valaki szereti/tudja használni az ilyen jellegű fegyókat (Rush -on minden alkalommal imádtam, sajnáltam, hogy véget ért a játék). De hogy ebben általánosságban mi az OP, azt nem értem... :F

(#21914) Trebron09 válasza Acheron (#21913) üzenetére


Trebron09
őstag

Én most találkoztam egy olyan játékossal akinek már ki volt aranyozva... kérdezték is tőle hogy csinálta... azt mondta hogy shipmenten könnyű volt, biztos van már erre is valamilyen 'mód'.

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#21915) lowzor válasza Acheron (#21913) üzenetére


lowzor
veterán

Core-ban eddig akárhányszor lőttek le vele, mindig egy lövés volt, és rengetegen használják, volt hogy az egész másik csapat ezzel ment.

(#21916) RaZroX


RaZroX
addikt

Hali! Ezidáig Xboxon codoztam, viszont most átülök PC-re. Azzal tisztában vagyok, hogy újra meg kell venni a gamet, de a boxon használt accot, hogy tudom majd tovább használni? :R

This is the way

(#21917) szalaitoomi


szalaitoomi
friss újonc

.

[ Szerkesztve ]

(#21918) Frod válasza Acheron (#21913) üzenetére


Frod
addikt

Jackfrags videóját érdemes megnézni a témával kapcsolatban.
Gyakorlatilag sem bullet drop, sem bullet travel nincs egyáltalán ha az egyik típusú lőszert(?) használja, hanem instant 1-hites railgun kb a fegyver.

Do you see the white shadow?

(#21919) oriic válasza RaZroX (#21916) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Activision fiokodat ossze kell kotni Battle nettel.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#21920) nyul105 válasza Acheron (#21913) üzenetére


nyul105
senior tag

Szia,

Azért OP, mert hitscan, ahogy írták is, egy railgun... ez quakeben jó dolog, de akkor hiányolom a plasma gunt.
Fénysebességgel utazik a lövedéke, ez eléggé OP.
Gyereket lekaptam zuhanás közben úgy, hogy 250 méterre volt. Egyszerű pixelvadászat, előtte még senkit se sikerült zuhanás (ernyő nélkül) közben lelőnöm levegőben...

(#21921) RaZroX válasza oriic (#21919) üzenetére


RaZroX
addikt

Nekem ezt dobja ki, amikor az Activision profilnál rákattintok a battle.net-re.

Megoldva!

(#21922) oriic: a continue gomb után külön bejelentkeztem a battle.net accomra és egyből vissza dobott ide, hogy linkelve van! :R

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#21922) oriic válasza RaZroX (#21921) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet h hozza van mar csatolva? Warzone-t esetleg szedd le, ott egybol latszik ha megvannak cuccaid.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#21923) h_benjamin válasza voyi (#21864) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Szerintem a v-syncet tedd offra fölösleges főleg hogy ha g-sync van.

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#21924) nyul105 válasza h_benjamin (#21923) üzenetére


nyul105
senior tag

Nvidia panel: gsync on, vsync on.
Ingame: vsync off, frame per sec (fps) limit: 140.
Így kell beállítani.

(#21925) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

2 hónapja nem játszottam , gondoltam ma megyek egy kört :DDD
Azt tudtam hogy volt azóta frissítés hozzá , de na ~120GB update ..... elmennek a 'csába
Ott rohadjon meg :W

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#21926) mobal válasza Pro!Petya (#21925) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

De miért kell kiakadni ekkora updaten? :D Nyilván okkal ekkora. Ha sok kis fájl lenne akkor meg az lenne a gond, hogy sokat tölt. :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#21927) lowzor válasza mobal (#21926) üzenetére


lowzor
veterán

Én 2 napig töltöttem (úgy, hogy nappal le volt állítva, mert használni is kellett a netet). :)
2 (szar) pályáért, meg talán 1 értelmes fegyverért (AS VAL) ez nagyon megérte.

(#21928) jozefgucci1 válasza Pro!Petya (#21925) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+ amennyiben visszaolvasol a jelenlegi helyzetben játszhatatlan a játék . Az új fegyver átlő minden falon egy bug miatt és boldog -boldogtalan azt tolja így :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#21929) Pro!Petya válasza jozefgucci1 (#21928) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Király , akkor még pihentetem továbbra egy kicsit ezt a játékot :K
addigra hátha lesz vagy 200GB is amit majd le kell szednie :DDD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#21930) Dave567 válasza mobal (#21926) üzenetére


Dave567
addikt

Ha értelmes javításokat hozna az is remek lenne....

(#21927) lowzor: Kb most ez a leghasználhatóbb fegyver, mert semmi se kell rá, elég csak lőni vele, persze szépen rá vezeti az Acti, hogy vedd meg a Bp-t, mert most jelenleg az AS-Val a leghasználhatóbb..

[ Szerkesztve ]

(#21931) prokxy válasza Pro!Petya (#21929) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem is parkolóban van. Néha elkap a gépszíj és elindítom, de 20 perc után már idegesít a balansztalanság.
A másik meg a tempómmal van a baj: az új csipa most erős, lehetne vele érvényesülni, de még kell vagy 3 szint hozzá. Asval meg...na talán 2 hét múlva...addig mind2 nerf lesz valszeg azt mennek a tucatcuccok közé és a büdös életben nem veszem elő egyiket sem. Tudom, velem van a baj, h nem tudom már 6. alkalommal is ugyanazt csinálni újra és újra. :)

Dio3-ban is mire összeszedtem a gear-t, addig lenerfelték vagy volt egy sokkal jobb azt amit addig szereztem cuccot mehetett a kovácshoz, gg. :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#21932) csabamigo válasza Dave567 (#21930) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Valamiért úgy emlékszem hogy mikor bejött az s6 akkor a bp-ban (nem vettem meg) nem volt free a as-val aztán a hétvégén megkaptam de lehet én nem emlészem jól...

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#21933) oriic válasza csabamigo (#21932) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

BP fegyverek mindig ingyenesek, szoval Dave567 fenti hozzaszolasanak igy semmi ertelme. :D

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#21934) KaitouP válasza Dave567 (#21930) üzenetére


KaitouP
veterán

:W

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#21935) csabamigo válasza oriic (#21933) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Köszi, akkor rosszul emlékeztem és tényleg free volt
Ma akkor lehet ki is próbálom de most beszippantott a FAL...

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#21936) lowzor válasza Dave567 (#21930) üzenetére


lowzor
veterán

Én még annyira nem tudom milyen, mert a 10-es szinten tartok a BP-ben. Viszont párszor felvettem a földről, akkor jónak tűnt.

(#21937) Dave567 válasza csabamigo (#21932) üzenetére


Dave567
addikt

Igen, tudom, nekem is mindjárt meg lesz. De aki meg veszi nem kapja meg egyből?
Vagy ennyi ráérős ember van? :DDD

(#21938) szgabor12 válasza Dave567 (#21937) üzenetére


szgabor12
tag

Nem kapja meg egyből, mindenkinek a 31-es szint teljesítésénél jár.

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#21939) pulffy


pulffy
őstag

Nekem az új fegyók nem nagyon szimpik, eleve nem vagyok sniper/marksmanos típus, az új AR meg hát meh... Multiba még elmegy, de WZ semmi esetre sem...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#21940) prokxy válasza Dave567 (#21937) üzenetére


prokxy
veterán

Meg még mennyi burzsuj! :D 2 nap alatt jópár olyat láttam, akinek az S6-os végi emblem már be volt téve! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#21941) nanorambo válasza pulffy (#21939) üzenetére


nanorambo
őstag

Nekem az as val nagyon bejön. Viszont sajnos nagyon bugos, amit tegnap már részleteztünk. De ezt leszamítva tenyleg eleg jó fegyver.

(#21942) aerosmith válasza jozefgucci1 (#21928) üzenetére


aerosmith
őstag

na ez szép, akkor megnézem :DDD

(#21943) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Val egész kellemes, 10-es lőszer üt igazán nagyot, de semi auto (macrozni kell :D )
Új sniper 30 felett kezd brutális lenni, egész jól alakítható.

mod: Most jött egy update, tudja valaki mit hozott?

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#21944) Dave567 válasza szgabor12 (#21938) üzenetére


Dave567
addikt

Köszi..

(#21945) Dave567 válasza prokxy (#21940) üzenetére


Dave567
addikt

Hát igen, szerintem addig ott ülnek a gép előtt amíg meg nem lesz a fegyó..

Bár ilyen Latency mellett elég könnyű... JÓÓ LETT A PATCH, mert rég volt ilyenem..
Persze így több is kell az enemybe...

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#21946) Liem


Liem
kezdő

Sziasztok csak egy kérdésem lenne mindenkire vadásznak mimden meccsén? Mert engem 95%-ban mindig megjelölnek függetlenül attól hogy br. vagy plunder.

(#21947) Tsebacsi válasza Liem (#21946) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Best of válasz by csibe1:

"Ez több mindentől is függ, de pár dolgot érdemes figyelembe venni.
Rakétakerülők tízparancsolata:
1. Ne fordíts hátat a rakétának. Lehet, hogy tábla van a hátadon "Ide lőjetek!" felirattal.
2. Ne integess a közeledő rakétának, lehet azért talál meg téged.
3. Kapcsold ki a nyomjelződet, hátha akkor nem talál meg a rakéta.
4. Szedj le magadról minden rakétamágnest!
5. Szedd le a hátadról az "Ide lőjetek!" táblát!
6. Igyekezz, hogy abba az 1%-ba kerülj akit nem kap el a rakéta!
7. Figyelj rá, hogy minél többen legyenek közted és a rakéta között, ha mégis betalál.
8. Tegyél táblát a sisakodra "Nem vagyok célpont!" felirattal, ha mégis integetnél.
9. Tegyél táblát a hátadra "Veled vagyok" felirattal, hogy ha esetleg elfutnál akkor is megismerjen.
10. Ne menj olyan helyre ahol eltalálhatnak.
+1 Ne indítsd el a játékot, akkor garantáltan megúszod a rakétatámadást. :D"

Amúgy pedig megérzik a félelmet, és már a repülőn kipécéznek Téged! :K

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#21948) Liem válasza Tsebacsi (#21947) üzenetére


Liem
kezdő

Köszi hogy válaszoltál valaki rakétás kérdésére de én a bounty contract-ra gondoltam. :DD

(#21949) oriic válasza Liem (#21946) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tobbnyire igen, de ez fugg attol is milyen kozel vagy a contracts-hoz szerintem.

Live-Die-Respawn

(#21950) Lomha 8V válasza Liem (#21946) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Nálunk a csapatból 90%-ban rám vadásznak, és szintén ilyen arányban tesz meg engem parancsnoknak. Nem tudni az okát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.