Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22851) KaitouP válasza Micsurin (#22850) üzenetére


KaitouP
veterán

2400 CP alsóhangon sztem.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22852) Evil Snowman válasza KaitouP (#22851) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Pontosan annyi. :DDD

(#22853) szgabor12 válasza Linem (#22849) üzenetére


szgabor12
tag

De hát a pinget is az SBMM dönti el. :DDD Én sem hiszek a mindenható SBMM-ben. Mindenkinek vannak szar napjai, szar meccsei, van aki az SBMM-el magyarázza, meg van aki azzal, hogy most nem megy. Meg ez az 1 K/D körül tartás is érdekes, nem értem én se miért lenne érdekük ez. De ha ez mégis létezik, akkor kiváltságosnak érzem magam, mert szeptember eleje óta 0.36-ot nőtt Warzone-ban az arányom.

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#22854) Micsurin válasza KaitouP (#22851) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi, 20+ USD. Ott marad, miafranc. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22855) prokxy válasza szgabor12 (#22853) üzenetére


prokxy
veterán

Ezt az 1 körüli KD tartást nem én találtam ki, itt és külföldi fórumon is olvastam, de még ha nem is igaz, az SBMM rendszer a COD-ban a legrosszabb sztem.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22856) Micsurin válasza prokxy (#22855) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ettől még az is jobb amikor BF-ben a privát szerverek soft capet vezetnek be. Ha túl jó vagy rendszeresen kapsz egy random admin killt. :DDD

9-10. lil bird roadkillnél poén tud lenni mikor kihullik a pilótád akit addig tápoltál. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22857) nutella1 válasza prokxy (#22855) üzenetére


nutella1
őstag

Ez az első COD, ahol nem számít mennyire vagy jó, maga a játék leszabályoz. Soha életemben nem láttam még olyat produkálni a széria megjelenése óta, hogy az egyik körben lősz egy 73-16-ot, a másikban pedig egy 13-36-ot. Ez nagyon nem függ attól, kikkel tesz össze a játék, oda spawnoltat be ahová akar, és akkor már eleve hátrányban vagy. Ráadásul, újabban nekem is feltűnt, hogy HC-n valakibe már rég beleengedek 3-4 skulót, semmi baja, mire ő rámfordítja a fegyvert és kimúlok. Jajaja, abszolút hihető kategória.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#22858) Dave567 válasza szgabor12 (#22853) üzenetére


Dave567
addikt

[link]

Akkor ez egy béna laggos játékos?
Vagy poénkodik csak??

Érdekes dolgok fordulnak elő azért... :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#22859) pulffy


pulffy
őstag

Már minden sz@rhoz van tracer bp ,de az M13 még mindig nem... :(

Tiert skip nekem nem jött eddig, pedig nyomtam a bétát

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#22860) lowzor válasza shotika (#22847) üzenetére


lowzor
veterán

A Shoot the Rusty Ship lenne a legjobb, de a Shoot the Ship-el is megelégednék.
Legalább az Amaxhoz is meg tudnám csinálni az Obsidiant.
Most a legszarabb pályákra akar rádobálni állandóan, a statom is általában rohadt szar rajtuk.
Bezzeg mikor nagy kegyesen bedobott a Rust-ra, mentem egy hatalmas kört.

(#22861) nutella1


nutella1
őstag

A hét végén nem óhajtanak utoljára egy dupla xp-t, nem tudja véletlenül valaki?

https://erdélyízei.com

(#22862) KaitouP válasza Evil Snowman (#22852) üzenetére


KaitouP
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22863) Laby válasza pulffy (#22859) üzenetére


Laby
senior tag

Én is arra várok már ezer éve. Pár hete kiadták, hogy a sárga pack M13 lesz az új szezonban, de mindjárt vége a szezonnak és még mindig nem rakták ki.
Gondolom már nem kell sokat várni, hogy bekerüljön, csak nem akarnak minden tartalmat egyszerre kirakni. Úgyhogy várakozhatunk még...

(#22864) shotika válasza lowzor (#22860) üzenetére


shotika
őstag

Rust is jöhet.

Én alapvetően 6v6 HC Domot játszom, néha a HQ is befigyel, viszont amikor HC 10v10-re megyünk, szinte folyton a legrosszabb mapokat dobálja (Eufrátesz Bridzs, Anyah Palace), ráadásul sokszor TDM-et rak be. Vagy órákig kergetjük egymást, vagy 2 perc alatt megvan a 100 kill. Az oké, hogy Core-on rengeteg mód van, de HC-én kevesebb, és ami van, az sincs rendesen átgondolva.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#22865) CptAdamica válasza Linem (#22849) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk most kicsit gondolkoztam rajta és lehet pszichésen próbál befolyásolni a rendszer, hogy mindig visszatérj játszani és próbálj jobb és jobb lenni, mert ha csak kilőnél a csillagok felé, akkor már lehet nem maradna sok motiváció, hogy visszatérj.

Megyen!

(#22866) salvation


salvation
aktív tag

Sziasztok! id alapján meg e lehet e találni az emailcímet belépésnek mert ma nem tudtam belépni a battlenetbe mert kért jelszót viszont mikor kértem és beengedett más id szám volt a nevem, mellett és eltüntek a megvett játékok is --mi lehet a gond ? :B

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#22867) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Csak meglett végre a 16, pont azzal, hogy a Rogue BP Blueprintet megkaptam, amiben van dragon's breath és hála annak végig tudtam menni a store-on...
Egész jó ez a Pumpkin, kár hogy csak 30-as tárja van (nincs meg sajna a Grau alapban).

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#22868) Dave567 válasza CptAdamica (#22865) üzenetére


Dave567
addikt

Hiába akarsz jobb lenni... Ez a rendszer egy hülyeség.
Persze sok mindentől függenek a dolgok, pl S6 előtt 30-40 ms szervert keresett, most már felmegy 70-80ra is....
A játékban 30-50-ig van nekem, persze az enemy meg 80-200 al jön...

(#22869) csibe1 válasza salvation (#22866) üzenetére


csibe1
addikt

Nemrég volt a hír, hogy sok Activision fióka adatai kiszivárogtak. [link]

Javasolták a jelszóváltást az Activision és a Battlenet fióknál is.
Ezek szerint te erről lemaradtál.
Keresd meg az ügyfélszolgálatot, és mondd el vagy írd meg mi a gondod.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#22870) H14 válasza szgabor12 (#22853) üzenetére


H14
csendes tag

én egész egyszerűen rövidre tudom zárni ezt a kérdést : 1000 óra játékkal létezhetetlen az, hogy shipmenten Comebacket lőjön egy ilyen kaliberű vki.... shipmenten, comebacket... csak a ravaszt húzod, és megölsz vkit, én meg kétpercig rendszeresen nem ölök senkit... ez nem rossz nap, nem esek/kelek a sok killstreaktől vagy a szerencsétlen spawnoltatástól, egyszerűen minden egyes egyvéegyet elbuksz, teljesen mindegy, mennyire profi az ellen! ilyen normálisan egy shipmenten, egy nem kezdő playerrel nem forsulhat elő! itt valami bűzlik! és ennyi :C

(#22871) Evil Snowman válasza KaitouP (#22862) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

:D

(#22872) GAbre válasza GAbre (#22842) üzenetére


GAbre
veterán

Mellesleg kikapcsolt raytracingel is,és alap beállításokkal is ilyen.

Avatar

(#22873) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Van olyan marksman puska amit érdemes kihúzni mert Warzoneban is jól jöhet? Nem kimondott long ramge csipát keresek. Ezt az SPR208-at tartom gyanúsan alkalmasnak. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22874) Micsurin válasza Micsurin (#22873) üzenetére


Micsurin
nagyúr

...mikor én 0.5kd-val szaladgálok 5.-ként a csapatban enemy top 1-2 meg 34/5 és 29/2.... krva sok értelme van ennek a játéknak így. Az első 8-10 órában nem szívatott azóta viszont kb játszhatatlan. :U :W

Így folytatja pár nap és lesz hely a vinyón mert letolom a kampányt azt megy fel apróra. Ennek így teljességgel nulla értelme van.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22875) hcol7 válasza H14 (#22870) üzenetére


hcol7
senior tag

(#22876) prokxy válasza Micsurin (#22874) üzenetére


prokxy
veterán

Én ilyenkor elgondolkodom mi is volt a rossz: fegyver választás, rossz helyen mozogtam, rossz perkek, stb. Persze van h a kövi körben ugyanúgy szívatnak.
Nekem pl. nincs loadout-om különböző mapokra, ugyanazt viszem a sawmill-re, mint egy rust-ra. Mondjuk ehhez hozzátartozik, hogy van 5 pálya az egész játékban, oda van minden optimalizálva, ami tetszik és ott valóban jól is szokott menni. Csak már a 6. keresésre, elvetésre rohadtul elmegy a kedvem és bemegyek ezen sz@r mapokra, hátha beadja kövire a shipmentet, shoot-ot, rust-ot, vacantot, stb.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22877) juve600 válasza csibe1 (#22869) üzenetére


juve600
nagyúr

sajnos feltörték a fiókját...........
-kapott tegnap délelőtt egy e-mailt amiben biztonsági kódot küldött neki a blizzard,persze nem ő kérte
- egy perc múlva újabb e-mail amiben azt írja a blizzard hogy sikerült megváltoztatni az e-mail címét,persze nem ő volt
- erre a két e-mail-re írtunk vissza hogy feltörték a fiókot és kérjük az eredeti mail cím visszaállítását
-természetesen a mail fiók jelszavát is megváltoztattuk
- kell még mást tenni ???
:R

(#22878) szgabor12 válasza H14 (#22870) üzenetére


szgabor12
tag

Ne haragudj, de én ezt nem tudom értelmezni, hogy itt mit akartál mondani.

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#22879) szgabor12


szgabor12
tag

Általánosságban válaszolva, mert jó páran válaszoltatok: nem tagadom sem a ping, sem az SBMM létezését, csupán leírtam az én véleményemet, hogy a mindenhatóságában nem hiszek, és abban, hogy direkt kiszúrna az emberekkel. Amikor szar köröm van, az esetek 90%-ában meg tudom a halálaimat magyarázni azzal, hogy vagy én voltam béna és rájöttem mit kellett volna másképp csinálnom, vagy rájövök, hogy olyan szinten kijátszottak, hogy megtapsolom. A maradék 10%-ban igen, van olyan, hogy cheaterrel találkozik az ember (mert léteznek igen, nem tagadom, én is találkoztam már velük, bár 3 hetente jó, ha 1-gyel találkozok szerencsére), és van olyan, hogy a ping miatt nem regisztrál hitet amíg ő megfordul és lelő, ilyen is van.

Az 1 K/D körüli tartást nem állítottam, hogy ti találtátok ki. Amikor elkezdtem a Warzone-t május végén (nagyjából 10 év kompetitív FPS játék kihagyása után), rettentő szarul kezdtem, az első 100 meccsemig nagyjából 0.5 körül lehettem. Hozzászoktam a játékhoz, irányításhoz, fegyverekhez, most tartok 1000 meccsnél, és 2.38-nál és folyamatosan nő, van hogy gyorsabban, van hogy lassabban. Ezért nem hiszek benne.

De én ezt nem vitafolytatónak szánom, szeretném is lezárni ezzel, tényleg tiszteletben tartom más véleményét és remélem senki nem vette magára egyik kommentem se, csupán leírtam a saját véleményem is a témáról. :R

[ Szerkesztve ]

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#22880) Linem válasza szgabor12 (#22879) üzenetére


Linem
senior tag

Pedig az SBMM, mint mindenható, létezik, és ő alakítja a sorsunkat. ;]

A tréfát félretéve, én is csak azért reagáltam egy hozzászólás erejéig, mert már többször is olvastam, hogy másoknak a sorsát a játékban az SBMM határozza meg, és elgondolkodtam, hogy ezt csak viccből írják, vagy a feszültséglevezezés miatt a bénázásokat ráfogják valamire.
Az én rossz meccseimnél mindig elismerem, hogy nagyon elbénáztam, mire sikerül célbavenni valamit már kapom a lövedéket, stb. Vagy amikor itt van előttem az enemy, és kapkodom összevissza az egeret, de nem sikerül eltalálnom. Van ilyen. :U Olyan is van, hogy a ping miatt már nincs is ott, de beadja. Vagy amikor mindketten egyszerre halunk az enemyvel.

(#22881) Micsurin válasza prokxy (#22876) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha ln vagyok a végdísz azt beszoktam ismerni játékok esetén is. :D De este konkrétan volt pár TDM-em ahol köpni nyelni nem tudtam bárhol voltam (counter UAV volt killcam szerint nem volt nála heartbeat sem) kaptam a prefiret, ugrálás közben sprayelt el a gyerek... majd bespawnoltam kapásból két enemynek háttal szóval amolyon god said NOPE menj vissza feeling volt... :C A legparább amúgy amit pont beírtam az egy Crash TDM volt az ellenfél top 2 playere valami 10.0 kd körül végzett. :U

M4 + AUG(9mm) volt nálam amúgy stimpack + proximity mine. De térdelve szemre emelt puskával nem lőttem olyan pontosan mint a némelyik srác kiugorva sprintelve valahonnan hipből.

Következő meccs meg megint nem tudom mi a franc volt (építkezési terület alul cső alagúttal nem tudom a nevét most kapásból :B ) ott rövid csövet tettem az M4-re és már már én éreztem pofátlannak a szitut mert az előző meccs ismétlődött meg csak visszafelé... amire SPR208-al kinéztem az quickscope 1 hit lett meg laza 2-3-4-5-6x kill streakek voltak nem hittem a szememnek. Kicsit kaotikus nekem ez a rendszer.

Azt se értem bármilyen AR-t próbálok egyszerűen kiderül, hogy bármire is legyen kihegyezve az a rothadás M4 úgyis jobban csinálja... :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22882) Tsebacsi válasza Linem (#22880) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mindig könnyebb azt is írni, hogy bénázás, tegnap pl. olyan kevés hp-ja maradt az egyik delikvensnek hogy konkrétan röhögtem az egészen. Tőlem azt hiszel, amit akarsz, ahogy mi is. :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#22883) Micsurin válasza Tsebacsi (#22882) üzenetére


Micsurin
nagyúr

...mikor hamarabb kezdesz el lőni majd látod halál vörös volt már a gyerek de egy isteni áldás segítésével mégis ő hozta le? :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22884) nanorambo válasza Micsurin (#22850) üzenetére


nanorambo
őstag

Tökre hasonlít Krueger Dystopian skinjére. Nekem arra fáj a fogam. Mire kimaxolom a BP-t pont meglesz 2000 cod pont

(#22885) Micsurin válasza nanorambo (#22884) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jaja tényleg hasonlít. De Kruegert legalább még meglehet szerezni ellenben Ghosttal vagy Price-al, utóbbit még fizetve sem... :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22886) szgabor12 válasza Micsurin (#22873) üzenetére


szgabor12
tag

Egy szavazat az SPR-re. :K

A Kar is egész kellemes, de nekem az SPR jobban fekszik. Ha gondolod este küldök rá setupot, ha hazaértem, hogy én hogyan használom.

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#22887) Tsebacsi válasza Micsurin (#22883) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nincs lélekjelenlétem ilyenkor a prtsc-re nyomni, hogy utána idelinkelhessem, hogy ugyemegmondtam :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#22888) nanorambo válasza Micsurin (#22885) üzenetére


nanorambo
őstag

Szerintem lesz majd még price bundle. Mondjuk valami old school price vagy ilyesmi. :D

(#22889) oriic válasza nanorambo (#22888) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

CoD4-es tankerhajos, maszkos skinje johetne pl.

Live-Die-Respawn

(#22890) Micsurin válasza szgabor12 (#22886) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Megköszönném! :R Próbálgattam a Kart is de a gondom vele pusztán az esztétikai tényező meg részben, hogy az SPR-nek gyorsabb érzésre az aim timeja. De lehet csak érzés...

Amit nem egészen értek azok a hitboxok megoszlása a test egy hitbox? Vagy 2? Vállra lőve stabilan 1 hit kill az SPR és fejre is persze ellenben váll-mellkas övre célozva kicsit random mintha ott lenne egy sweetspot ami fölött adja a dmg multipliert és 1 hit kill alatta meg 2 hit kellene testre.

Tsebacsi 3 napja ha megvan? Abból 2 napja a régebbi kontival játszok amin csúsznak már az analógok, ha meghal akkor a szarabbik haljon bele a COD-ba. Jó kis kiegyenlített esélyek...:DDD

nanorambo Két hét van hátra, szerintem már nem lesz semmi extra. :D 25 dodo meg azért még mindig sok egy op-ért. Az már egy egy harmad CP2077. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22891) KaitouP válasza oriic (#22889) üzenetére


KaitouP
veterán

Jajaja, big like.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22892) nanorambo


nanorambo
őstag

Olyan szinten hülyek az emberek hogy az már fáj.
Azért veszítettük el a menetet mert az egyik idióta csapattársam kitalálta hogy teamkillezni fogja azokat akik szerinte noobok :D

Nem tudom miért nincs reporting opció ilyenre is..

(#22893) DrTechnoid válasza oriic (#22889) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én éltem a gyanúval hogy kiveszik a mi Prájszunkat úgyhogy megjelenéskor gondoskodtam róla :DDD :

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#22894) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

#BlackOpsColdWar will be integrated into #Warzone in December, alongside the release of its first Season!

Live-Die-Respawn

(#22895) KaitouP


KaitouP
veterán

Ajándék a PawnTakesPawn teljesítéséért:

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22896) KaitouP válasza KaitouP (#22895) üzenetére


KaitouP
veterán

Menete: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22897) KaitouP


KaitouP
veterán

A Warzone jelene és jövője: [link]


God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22898) Micsurin válasza KaitouP (#22895) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nekem nem ad be pop up notit ahol kódot kéne beírni. :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22899) nanorambo válasza KaitouP (#22896) üzenetére


nanorambo
őstag

A honlapra codos adatokkal kell bejelentkezni? (activision fiók?)

#22898Micsurin:
nekem sem

[ Szerkesztve ]

(#22900) Micsurin válasza nanorambo (#22899) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem enged be azokkal, új accot kellett reggeljek.

De úgysem dob fel semmit, néztem az achievement fül alatt is a redeemet de ott sem engedi beváltani a kódot. A vidi alatt meg nem jelenik meg semmi. :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.