Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22151) Laby válasza Fred23 (#22141) üzenetére


Laby
senior tag

Csak annyit, hogy sokkal könnyebben, gyorsabban kimaxolsz 1-1 fegyvert. Amit utána loadout formájában könnyedén hasznodra fordítod.
Ha erre nem érzel késztetést, akkor semmi pluszt nem fog adni ha meglesz a multiplayer is.

(#22152) Fred23 válasza Laby (#22151) üzenetére


Fred23
nagyúr

& prokxy:
Köszik!
Nem veszem meg. :N
"Amit utána loadout formájában könnyedén hasznodra fordítod."
Nem olyan könnyen, mert el kell érte menni. Egy fokkal jobb tán csak, mint abban reménykedni, hogy valami tényleg használható lesz annál, akit éppen lelőttem.

(#22153) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Az elmúlt 2 szezon teljesen kimaradt, a hétvégén kicsit játszottam BO CW beta előtt. Van egy rakás 2xp token is, hadd fogyjon. Az "új" pályák tetszenek, multin kívül mást nem próbáltam. Ami feltűnt, hogy sokkal több a sniper és rifle, mint korábban. Egyszer felvettem egy rifle-t, az nagyon beteg volt. Összességében jól szórakoztam, egy pár körbe beletelt, mire két egyeneset tudtam lőni.

(#22154) Doki16


Doki16
addikt

Egy ismerősömnek megvan a teljes játék Battleneten. Meg lehet ezt a játékot valahogy úgy osztani vagy csak bejelentkezni az ő felhasználójával, hogy viszont a saját Activison felhasználómmal tudjak játszani? Nekem nincs meg a teljes játék és szeretném kicsit húzni multiba a saját cuccaimat. :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#22155) szgabor12 válasza Fred23 (#22152) üzenetére


szgabor12
tag

,,Nem olyan könnyen, mert el kell érte menni."

Loadoutot venni is tudsz, nem csak megvárni amíg leesik az első kör végén, ebben az esetben nem kell érte elmenni, így már könnyedén a hasznodra tudod fordítani. És elmenni se egy nagy dolog érte, mert általában nem a pálya másik végére esik, és ha szerencséd van csak a tiéd esik oda.

,,Egy fokkal jobb tán csak, mint abban reménykedni, hogy valami tényleg használható lesz annál, akit éppen lelőttem."

Szerintem egy foknál kicsit több, mondjuk úgy 4-5 fokkal. Sokkal magabiztosabbnak érzem magam a saját fegyvereimmel, amik az én játékomhoz vannak szabva, mint amikor felveszem valakiét a földről és más játékstílust követelne meg, mint ami nekem fekszik.

Természetesen ezek a dolgok akkor állnak, ha már ki vannak húzva a fegyverek amiket szeretsz használni, ha még alacsony szintűek akkor az ellenfelektől felvett fegyverek használhatóbbak általában. :K

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#22156) oriic válasza Fred23 (#22152) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Venni is lehet, sot elsokent erdemes azt beszerezni, aztan a leeso dobozbol meg Ghostos szettet kiszedni.

Live-Die-Respawn

(#22157) Fred23 válasza szgabor12 (#22155) üzenetére


Fred23
nagyúr

"Loadoutot venni is tudsz"

Köszi, ez nekem új volt!

Perpill még csak alacsony szintű fegyóim vannak.

oriic: Neked is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#22158) soo277


soo277
őstag

Na erre mit mindjak :DDD fogyhat rendesen a MagneB6
[link]

BT: wersoo#21211

(#22159) szgabor12 válasza Fred23 (#22157) üzenetére


szgabor12
tag

Igen, így már kicsit érthetőbb a dolog, ebben az esetben tényleg valószínűbb, hogy a földről/ellenféltől felvett fegyver jobb lesz, mint amit jelenleg Te össze tudsz állítani.

Ajánlom, hogy plunderben supply run küldetésekkel húzz fel pár fegyvert, amit használnál sima BR-ben, és akkor már meg fogja érni venni és elmenni is a loadoutért. :K

Ha jól tudom arra a fegyverre kapod az xp-t ami épp a kezedben van a küldetés elvégzésekor, de javítson ki valaki, ha tévednék.

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#22160) lacy86 válasza KaitouP (#22149) üzenetére


lacy86
addikt

Bocsi :B :B

Koszonom srácok a segitseget :K ;)

(#22161) csibe1 válasza Fred23 (#22157) üzenetére


csibe1
addikt

Másrészt attól is függ mit találsz a pályán a ládákban, ami kb. olyan, mint a lottó.
Nekem volt olyan, hogy földetérés után 5 perccel már olyan 2 Legendary fegyverrel (assault rifle/sniper) futkároztam, ami a fene se tudja mikor lesz meg egyébként. :D
Máskor meg a Gulag után annak is örültem ha egy shotit találtam végre, mert úgy kifosztották a környéket. :DDD

(#22159) szgabor12
"Ha jól tudom arra a fegyverre kapod az xp-t ami épp a kezedben van a küldetés elvégzésekor,"

Igen, jól mondod. :K
Van egy rakat kiegészítőm a még meg sem lévő fegyverekhez, mert épp azok voltak nálam amikor meglett a küldetés. :D

(#22154) Doki16
Szerintem ez nem járható, de majd kijavítanak ha mégis.
Amúgy nem félsz, hogy tudathasadásos lesz a szever, mert nem tudja eldönteni ki is vagy éppen? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#22162) Doki16 válasza csibe1 (#22161) üzenetére


Doki16
addikt

Én is gyanítom, hogy nem megoldható, de hátha mégis csinált már ilyet valaki :)

Akkor marad a Plunder meg a Contract vadászat ezerrel. :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#22163) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Eddig legtöbbször megvettem a battlepass-t.
Mostanság vettem észre,ha nem veszem meg elején,akkor kedvezményes ajánlatokat kapok.
Ezek,hogy szoktak menni valakit tudja?
Később nagy discount várható,vagy 1x dob fel spec ajánlatot és kész?

Avatar

(#22164) nanorambo válasza GAbre (#22163) üzenetére


nanorambo
őstag

Milyen kedvezményes ajánlatokra gondolsz?
Úgy tudom, hogy a battle pass ára folyamatosan 1100 pont. A plusz bp tiereket tartalmazó battplepass pakk az elején is "akciós" mindig.

Nekem az tűnt fel, hogy aktuálisan birtokolt cod pontok alapján szabja személyre az árakat a cod. (nem száz százalék de többször feltűnt) Pl ha nincs pontom, akkor az egyik operátor bundle 1600 pont. Ha van 1600 pontom, akkor ugyan az a bundle 2000. Persze lehet csak rosszul figyeltem, de full digitális shop, ahol figyeli az aktuális egyenleged, simán "trükközhetnek" vele.

(#22165) Laby válasza nanorambo (#22164) üzenetére


Laby
senior tag

Ez elég hamar kiderülne, és nem kis botrány lenne belőle.
Inkább csak arról lehet szó, hogy van amikor kedvezménybe rakják az adott bundle-t és van amikor "normál" áron van.

(#22166) KaitouP


KaitouP
veterán

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22167) KaitouP


KaitouP
veterán

A játék fő életciklusának a végére csak megjön ez az opció. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22168) Tsebacsi válasza KaitouP (#22167) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem tiszta ez mire is jó? Lehet uninstallálni specifikusan? :F

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#22169) GAbre válasza nanorambo (#22164) üzenetére


GAbre
veterán

Igen,de most is volt valami -500-as felugró akciós ablak.
Múltkor is,azt hiszem,hogy a következő seasonban viszakapnám azt,de épp más gondom is volt,hogy végigolvassam.

Avatar

(#22170) KaitouP válasza Tsebacsi (#22168) üzenetére


KaitouP
veterán

Többfajta uninstalling opciót kapnak a PC játékosok, vélhetően azért, hogy mert marha sok tárhelyet foglal a játék. Hogy ez pontosan mit takar, az nem tiszta, de holnap kiderül.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22171) DiamondBack válasza KaitouP (#22170) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Remélem előszőr szívatásképpen le kell tölteni az updatet, és majd csak utána töröheted ami nem kell :D

(#22172) Szotyi222


Szotyi222
aktív tag

Mennyire erős laptopon megy szépen?

(#22173) Evil Snowman válasza Szotyi222 (#22172) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

i59300H + 16GB RAM + GeForce 1660Ti 6GB 90-100 fps. Low grafon. Kompetetív gamebe pont hidegen hagy a csillogás meg a részletességge a tereptárgyaknak.

[ Szerkesztve ]

(#22174) Szotyi222 válasza Evil Snowman (#22173) üzenetére


Szotyi222
aktív tag

Akkor ha 9750h Rtx 2060 16gb ram nál már élvezhető lehet :DD

Etől nézegetek felfelé

[ Szerkesztve ]

(#22175) Acheron válasza KaitouP (#22167) üzenetére


Acheron
őstag

Időszerű. Nem mindenki tolja a Warzone -t, ami így csak feleslegesen foglal tárhelyet - bízom benne, hogy ezzel ez eltávolítható lesz. De hogy azon túl mit lehet még "specifikusan" eltávolítani a fő játékból, arra kíváncsi leszek.

(#22176) KaitouP válasza Acheron (#22175) üzenetére


KaitouP
veterán

Én is, pedig én nem nyomok PC-n. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22177) lowzor válasza Acheron (#22175) üzenetére


lowzor
veterán

Remélem a single-t is el lehet majd.

(#22178) AAntii


AAntii
őstag

Akinek nincs meg a multi annak szerintem a plundernél jobb játékmód nem kell a fegyverhúzásokra, egy-egy eseménydúsabb, nem 5 perces körben 10-20 killt be lehet rámolni, vagy 5-6 küldetést megcsinálni, ízlés és játékstílus szerint. Ha nem akarsz sok időt eltölteni ezzel, akkor kb. 4 fegyvert megcsinálsz, amik most a legnépszerűbbek és a következő nerfig-buffig megvagy! :)

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#22179) tupacamaru válasza AAntii (#22178) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én cask Plunder-t játszok, és most csináltam meg az összes fegyvert max szintre, kivéve a pisztolyokat. Visszasírtam az SKS-t meg a FAL-t, amikor elértem a Kar98-MK2-ig. Még a nyílpuska is százszor használhatóbb mint ez a két okádék. :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#22180) Linem válasza tupacamaru (#22179) üzenetére


Linem
senior tag

Ne is mondd. Az MK2 és a Kar98 kicsinált teljesen. Kb. mint a lasssított felvétel, mire nagy nehezen felemeltem és hajlandó volt kiengedni egy töltényt, addig négyszer lelőttek bármivel. :(

(#22181) KaitouP válasza tupacamaru (#22179) üzenetére


KaitouP
veterán

Jó az a Kar98, csak tudni kell használni. :DDD [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22182) csƵ válasza tupacamaru (#22179) üzenetére


csƵ
őstag

Nekem ezekkel 90%-ban nem volt elég egy lövés.

(#22183) Laraxior válasza AAntii (#22178) üzenetére


Laraxior
titán

Hát a multi mostanság eléggé egysíkú, kb a 90% az SPR-el megy és ennyi. :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#22184) Zimmi91 válasza KaitouP (#22181) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nekem is a kar a kedvencem, nagyon jól lehet vele szedegetni az embereket :DDD
Assaultra melyik a legjobb? Eddig az m13-at fulloztam ki, de nem érzem olyan jónak vagy csak rossz a loadoutom rá :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#22185) lacy86 válasza Zimmi91 (#22184) üzenetére


lacy86
addikt

Kilo,grau 👍

(#22186) szgabor12 válasza Zimmi91 (#22184) üzenetére


szgabor12
tag

+1 a Kilora.

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#22187) Frod válasza KaitouP (#22181) üzenetére


Frod
addikt

Jó, mennyémá, ennek a gyereknek mi a baja :DDD
Komolyan nem értem, hogy csinálják ezeket, konkrétan az első fél perc már wtf.

Nekem talán egy kezem elég, hogy megszámoljam hányszor volt KAR a kezemben, sosem volt elég 1 lövés. Nem is erőltettem tovább.

Do you see the white shadow?

(#22188) Doki16


Doki16
addikt

Warzoneban van valami titka a Contraband contract-ok megszerzésének, hogy mikor tűnik fel? Idáig egyszer láttam egy játékosból esni, de nem sikerült megcsinálni, mert megöltek.
Csinálgatom ezerrel a sima contractokat, de soha nem jelent még meg ilyen. Nektek sikerült már találni?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#22189) Tsebacsi válasza Doki16 (#22188) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Pont tegnap esett egy, tök véletlen plunder közben, és a kollégával ki is tudtuk szedni (valami foscsi marksman fegyót adott). Nem emlékszem pontosan milyen küldi után dobta fel, szerintem tök random. :F

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#22190) KaitouP válasza Zimmi91 (#22184) üzenetére


KaitouP
veterán

M4A1 FTW, de azért van jópár alternatíva. Kinek mi all kézre. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22191) KaitouP válasza Frod (#22187) üzenetére


KaitouP
veterán

Nézd, nem akarok egy profi játékost sem az egekbe magasztalni, de ezt jelenti a pro gaming, amit látsz. Itt van skill, rengeteg gyakorlat minden mozdulatban, több ezer játékóra, stb. A profi ligában, eSport bajnokságokon is így, vagy ennél durvábban tolják. Ez egy szint, el lehet érni, rengeteg gyakorlással. Kb. annyi mint hogy te hogy vezetnél egy F1-és autót, meg egy többszörös VB bajnok hogy vezeti ugyan azt az autót.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22192) huby80


huby80
senior tag

Valaki árulja már el hogy a heti küldetések ből miért van kész mindig a fele úgyhogy be se léptem a játékba? 😁

(#22193) Evil Snowman válasza Doki16 (#22188) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

2 különbözőt találtam, meg is csináltam. Ki is írta hogy mgszereztem, de a Blueprinteknél nincs ott. :D

(#22194) BITBOYS válasza KaitouP (#22181) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jó a Kar, csak tudni kell használni.. a kontrollert :D
Nekem ez soha nem fog menni :N hiába próbálom, számomra kezelhetetlen fps-re.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#22195) Szotyi222 válasza KaitouP (#22181) üzenetére


Szotyi222
aktív tag

Ez vagy tehetség vagy csaló.
Utóbbira tippelek. :W

(#22196) Laraxior válasza Szotyi222 (#22195) üzenetére


Laraxior
titán

Azért kell hozzá enemy is.. az első pár másodpercben volt nem egy olyan ellen, aki csak nézett szembe, de nem is lőtt rá.
Nah meg ugye a videovágás-szerkesztés korában...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#22197) prokxy válasza Laraxior (#22196) üzenetére


prokxy
veterán

Fene tudja ezeket...ott matat az asztal alatt, lehet nem is játszik, hanem épp... :D Viccet félretéve ki tudja mi van a kontroller kábelének a végén... ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22198) Tsebacsi válasza Laraxior (#22196) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Plunder alatt most egy ipse volt, neki azonnal 1 hit down az új marksman fegyó, én sniperrel még kékre se tudtam sebezni abból a távból, előtte is igen érdekesen hordott az aug-ja, m13-al se lehetett lelőni. Az ilyeneket imádom... Ja amúgy drop money-t kempelt...

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#22199) Laraxior válasza prokxy (#22197) üzenetére


Laraxior
titán

Én is most megyegetek ezzel az új cuccal, az SPR-el... néha tisztán látom, hogy mellélőttem, és beadta. Szóval igen, vicces kis program ez a Warzone... Mert, hogy tudás nem kell hozzá az biztos. Majd a program eldönti, hogy ki hal és ki nem. :K

(#22198) Tsebacsi: Pont ezért nem állok le szinte soha lövöldözni. Ha ahhoz támad kedvem akkor inkább a multi. Itt jobb elkerülni mindenkit :K

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#22200) Tsebacsi válasza Laraxior (#22199) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ilyenek után nekem is elmegy a kedvem még az élettől is :P

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.