Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21501) Block01 válasza x_pnK (#21499) üzenetére


Block01
csendes tag

Köszi.De a shoout the ship-et már rongyosra játszottam.Amikre gondoltam:aisle9,aniyah incursion,atrium,bazaar,cargo,gulag showers,hill,king,speedball,stack,trench,stadium.

(#21502) Block01


Block01
csendes tag

De az a baj ,hogy egyik sem igazi cqb pálya.Valami olyan lenne jó ami igazi épületharc.Szobáról szobára ,helységről helységre lehetne ostromolni támadni vagy megvédeni azt.Talán a Vacant áll hozzá még a legközelebb.Mondjuk egy tíz perces mérkőzésben öt percig próbálj meg megtartani egy épületet,aztán csere.Így mind a két csapat lehetne védekező vagy támadó állásban is.Nagyon kedvelem például amikor Khandor Hideoutban az ellenfél befoglal egy épületet,hogyan tudom kifüstőlni onnan őket.

[ Szerkesztve ]

(#21503) x_pnK


x_pnK
tag

Hát, ebben az esetben sajnos nem tudok mit mondani. :N
Nagyritkán szokott lenni "Face Off Moshpit" playlist, ami azt hiszem 3v3 no killstreak, saját loadoutokkal. Ott szoktak lenni ezek a kisebb gunfightos mapok.

(#21504) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új skin.

[link]

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#21505) csibe1 válasza Laraxior (#21497) üzenetére


csibe1
addikt

Nekem is fent van a BF3-al együtt. :)
Eszembe is jutott, hogy valamikor jó lenne megint felmenni a Grand Bazaar-ra meg Noshahr Canals-ra vagy Omanra egyet lövöldözni. :D
Szépszép a BF1, de veszett kevés benne a jármű, minimum dupla annyi kellene.
A BF5 meg valahogy nem jött be.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#21506) lacy86 válasza oriic (#21504) üzenetére


lacy86
addikt

Ha meg van a kapott kod , azt hova is kell beirni? :)
Elfelejtettem 😅😅😅

(#21507) oriic válasza lacy86 (#21506) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A lényeg lemaradt, elnézést. :D

https://profile.callofduty.com/promotions/redeemCode

Live-Die-Respawn

(#21508) lacy86 válasza oriic (#21507) üzenetére


lacy86
addikt

Igy mar sikerult 🤪🤪😅

(#21509) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Más sem tud belépni az activison vagy callofduty.com fiókjába?

(#21510) danilla válasza Szellem. (#21509) üzenetére


danilla
őstag

En nem tudok, nem fogadja el a jelszavam, pedig jot irok be. Jelszoemlekezteto email pedig nem jon meg.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#21511) Laraxior válasza danilla (#21510) üzenetére


Laraxior
titán

Nagyjából félmillió Activision fiókot törtek fel, érdemes jelszót változtatni! :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#21512) Szellem. válasza Laraxior (#21511) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Közben megoldódott, mert rendszer gond volt, de én már amikor megjelent a hír azonnal módosítottam meg a battle.netben is.

(#21513) dudu5130


dudu5130
őstag

Mi ez az új 222 Gb telepítés???

(#21514) danilla válasza Laraxior (#21511) üzenetére


danilla
őstag

Megtettem amikor jott hir. Ez mar az uj jelszo. Amivel tegnap meg sikeresen beleptem :))

Most beengedett.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#21515) Laraxior válasza danilla (#21514) üzenetére


Laraxior
titán

Mára el is lopódott :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#21516) csibe1 válasza dudu5130 (#21513) üzenetére


csibe1
addikt

Az szép mennyiség. Le akartad tölteni a netet? :D

Nálam csak a Warzone van fent, de tegnap frissített 200MB-ot aztán annyi.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#21517) dudu5130 válasza csibe1 (#21516) üzenetére


dudu5130
őstag

Nem. Ma indítom a gépem és ez várt. Pár napja már nem játszottam mondjuk.

(#21518) csibe1 válasza dudu5130 (#21517) üzenetére


csibe1
addikt

Mehh, szépen meghízott a játék, anno 175GB volt a gépigényben.
Most nézem, hogy a Warzone magában 106,4GB; ez se rossz. :D

Ez olyan mintha nem lenne fent a játék, legalábbis a kliens nem látja, szerintem.
Ezt a BF3-4 meg bármelyik másik játék is csinálja ha rendszertelepítés előtt nem mented le a registrykulcsot.
Nálad nem volt géptelepítés, de mégis úgy csinál a kliens mintha lett volna.
A tapasztaltabbak majd megmondják mi a helyzet; hogy itt is lehet-kell-e játszani a telepítővel fájlmásolgatással-áthelyezéssel (Origin-BF) vagy felismeri-e a gépen lévő fájlokat ha folytatod a telepítést, és akkor nem kell letölteni csak ellenőrzést csinál.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#21519) Acheron


Acheron
őstag

Tegnap megint bepróbálkoztam a Core móddal, nos, tűzfegyverekkel sosem lesz a kedvencem. LMG -vel 5 - 6 lőszer kell a fickókba, hogy hulljanak, ez kb a nevetséges (és élhetetlen) kategória. Ellenben teljesen rákaptam a bicskákra, most, hogy végigvittem őket, ez core módban egy igazán élvezetes és kihívást jelentő móka. Gyorsan mozogva pl pillanat alatt meg lehet kerülni valakit egy konténernél, és amíg ő azt hiszi, épp engem cserkész be, már hátulról lehet nyiszatolni...
Ezzel együtt is nyilván gyakran kiszednek, bicska - pisztoly párbajban azért a pisztolynak jobbak átlagban az esélyei :) Viszont kérdés: valahogy ki lehet kapcsolni a Killcam -ot? Ritka idegesítő, hogy mindig végig kell nézni a mozit - megy vele az idő, ami alatt inkább játszanék.

(#21520) lowzor válasza Acheron (#21519) üzenetére


lowzor
veterán

Én ezért szoktam az Amax/AK/Oden trióval nyomni a Core-t, azokból elég kevesebb golyó is. SMG-k közül a .41-es Uzival is nagyon jól lehet darálni, nem véletlenül azzal van a legtöbb killem.
Az LMG-k egy határ szart nem érnek Core-ban szerintem, egyedül az SA87-nek és az MG-nek van értelmezhető tűzereje.

[ Szerkesztve ]

(#21521) Acheron válasza lowzor (#21520) üzenetére


Acheron
őstag

Ott kissé át kell értelmezni a korábbi játékstílusom, kezdem érteni a Rush stílust előnyben részesítőket. De ehhez kellene egy nagy tűzerejű (egy - két lövésből ölő), és ugyanakkor gyors mozgást lehetővé tevő fegyó. A kés nagyon jó, mert rögtön öl, de rendkívül kicsi a hatótáv, és mint látom (hallom) a killcamokból, olyan hanggal futok az ellen után, mintha legalábbis Godzillát reggeliztem volna előtte... (nyolc kilométerről hallani, hogy jövök, a Death silence meg ugye korlátozott)

(#21522) lowzor válasza Acheron (#21521) üzenetére


lowzor
veterán

Core-ra én most az Amaxot és a .41-es Uzit ajánlom, legalábbis nekem azok adják legjobban.
Ha a rush stílusra akarsz ráállni, ezeket a setupokat ajánlom: [kép] [kép]
Egy-két lövésből ölésre mondjuk csak az Oden képen Core-ban. Torzó tetejétől 2 golyó, stopping powerrel fejre 1 golyó.

[ Szerkesztve ]

(#21523) Acheron válasza lowzor (#21522) üzenetére


Acheron
őstag

Köszönöm az ajánlást, ki fogom próbálni :K
Nem tudom, rá akarok -e állni a rush -ra a saját, jól bevált (bár nem plusszos K/D - t hozó :D ) stílusomról, de azt látom, hogy ha nyakamba akasztok egy pajzsot, fogok egy bökőt, akkor pl Shoothouse - Shipment pályákon semmivel sem rosszabb a statom, mint bármelyik tűzfegyverrel - és még brutálisan élvezem is a játékot. De olyankor, amikor az ellenfél észrevesz, és öt méterről rámfordul, jó lenne egy gyors, da hatásos tűzfegyver, mert mire a késsel odaérek, többnyire cselekvésképtelen hulla vagyok :D

(#21524) Acheron


Acheron
őstag

Vicces ez a core mód, az ellenfél egy shotgun lövéssel leterít. Nekem ehhez három lövés kell, ugyanabból a fegyverből...
Ilyenkor mi van?

(#21525) Laby válasza Acheron (#21524) üzenetére


Laby
senior tag

Jobban van összerakva a fegyvere, jobban céloz, közelebbről lő... Ha nem elfogultan nézed, mint az emberek nagy része, akkor megvan mindennek a magyarázata.
Plusz valószínűleg van, hogy Téged sem ölnek meg 1 lövésből, csak 3-4-ből, máskor meg Neked megy elsőre. Csak az ugye nem tűnik fel, így csak az ellenpélda marad meg. :)

(#21526) nanorambo


nanorambo
őstag

[link]
MW ben valahogy sokkal komolyabbnak tűnnek a fegyverek. Cold Warban olyanok, mint valami játékpisztoly.

(#21527) lowzor válasza Acheron (#21524) üzenetére


lowzor
veterán

Core-ban azért egy fokkal kevésbé undorító a shoti, mint HC-ban. HC-ban a pálya túlsó feléből szedegetnek azzal a sárkányos szarral.

(#21528) Acheron válasza Laby (#21525) üzenetére


Acheron
őstag

Van igazság abban amit írsz, főleg az ellenpélda rész, sajnos a negatív dolgok mindig jobban feltűnnek, a jó pedig "természetes", ilyen az emberi természet. A játék sodrában pedig nehéz objektívnek maradni, mégha ezzel a mondatoddal is egyet tudok érteni.
Ezzel együtt is maradok inkább HC vonalon, nem tudok megbarátkozni a Core lassú tempójával. És ebben csak részben van benne az, hogy mennyi ideig kell sorozni valakit, míg kifekszik, sokkal inkább zavar, hogy fele időben a killcam -ot nézegetem (OK, tudom, nem kell meghalni, és nincs killcam :D ). Ha kikapcsolható lenne, talán még próbálkoznék is, mert a késes meccsek igazán itt élvezhetők (éppen annak köszönhetően, hogy én sem halok egy lövéstől - hogy a pozitívumát is megemlítsem a Core módnak a másik oldalról nézve :) ) de így ebben a formában erre sajnálom a játékidőt (egy - két órát tudok általában este rászánni, amikor a család már elcsendesedett, nem ilyenfajta mozival akarom ezt tölteni).
(#21527) lowzor: Én mindenhol kedvelem, használom leginkább közelharcra, de hosszabb távra ritkán - a lassúsága és a korlátozott hatótáv erősen kompenzálja az erejét. De értem, miről beszélsz, HC -n valóban tud bosszúságot okozni egy hosszabb távra hangolt shoti a "sárkánylehelettel".

(#21529) huby80 válasza nanorambo (#21526) üzenetére


huby80
senior tag

Mert a fegyer hang gyengébb szerintem azért tünik ugy....

(#21530) lowzor válasza Acheron (#21528) üzenetére


lowzor
veterán

Ha nem meggymagköpködőkkel mész, akkor nem kell sokáig sorozni senkit. Nem kötelező megnézni a killcamot, egy gombnyomással kinyomható. HC-ban a falnak megyek attól, hogy nincs, mert néha jó visszanézni azt, hogy hogy öltek meg.
Mondjuk engem a teamkill akaszt ki legjobban HC-ban, szerintem agyonvágták vele az egészet.

(#21531) norbertoth


norbertoth
senior tag

Sziasztok!

Hogyan tudom beállítani a light machine gun fegyvernél hogy gyorsabban töltsön újra? Ha van ilyenre lehetőség :R

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#21532) oriic válasza norbertoth (#21531) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Minden fegyvernek van olyan perkje hogy Sleight of Hand. Ha azt rakod be, akkor gyorsabb lesz kicsit a reload.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#21533) porse válasza Acheron (#21528) üzenetére


porse
senior tag

Nem tudom min játszol, de PS en el lehet nyomni a killcamet, es rak is vissza egyből.

... szerintem.

(#21534) norbertoth válasza oriic (#21532) üzenetére


norbertoth
senior tag

Köszönöm!

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#21535) prokxy válasza Laraxior (#21511) üzenetére


prokxy
veterán

Üdv újra, Lara, ez fake volt, úgy tudom. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#21536) Laraxior válasza prokxy (#21535) üzenetére


Laraxior
titán

Nem baj, én nem változtattam meg úgyse... mit lopnak el tőlem? Nekem sincsen semmim. :DDD
game? :DDD

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#21537) oriic válasza prokxy (#21535) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Source? Vagy csak azért mert Acti azt mondta? :) (A bejegyzésük amúgy is ott van a hírben)

Discordon amúgy is néhány fiókot megosztottak, aztán elkezdték törölni őket. [kép]

Sokat elmond arról, hogy az Acti amúgy is fellőtt "hirtelen" egy oldalt, ami az accountok biztonságáról szól. [link]

De nyilván azt hisz mindenki amit akar. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#21538) prokxy válasza oriic (#21537) üzenetére


prokxy
veterán

Egyik fórumon olvastam, de akkor lehet a kérdőjelet nem néztem a végén? :B Telón láttam talán tegnap. Mondom fake, akkor nem foglalkozom vele.
Nem aggódom mert 2FA van, szóval ha vinni akarják, látom.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#21539) Szellem. válasza prokxy (#21538) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Activision.com oldalon hol van 2fa? Én nem találtam, ellenben a battle.neten, mert ott tényleg van.

(#21540) prokxy válasza Laraxior (#21536) üzenetére


prokxy
veterán

Jah, mehet! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#21541) oriic válasza Szellem. (#21539) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Activision oldallán nincs 2FA. (Battle.nethez van csak)

Live-Die-Respawn

(#21542) Dave567 válasza Acheron (#21524) üzenetére


Dave567
addikt

És az miért van, hogy valamikor az ellenfél gránátrobbanása jobban sebez mint az enyém, meg az rpg is??

(#21543) etrop01 válasza Dave567 (#21542) üzenetére


etrop01
tag

EOD perk

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#21544) laragirl83 válasza Acheron (#21521) üzenetére


laragirl83
őstag

Nem tudom, nálam még mindig mp5/mp7 45ös ill. 60as tárral run'n'gunra megfelelő setuppal felülmúlhatatlan. 
(Core)
HCban kb mind1 mivel mek, ugye 1hit, ott reakcióidő és pontosság dönti el a bulit

[ Szerkesztve ]

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#21545) boogie84 válasza laragirl83 (#21544) üzenetére


boogie84
veterán

Ha egy hit lenne HC-ben jobban orulnek. De mostanaban meg az AK es a SCAR is hit markert ad valamiert. Pingek rendben...

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#21546) lowzor válasza laragirl83 (#21544) üzenetére


lowzor
veterán

Az MP7 szerintem nagyon gyengén sebez Core-ban. Sokszor jártam úgy vele, hogy rengeteg golyót belelőttem belőle valakibe, és még vígan futkosott, én meg meghaltam.
HC-ban tuti, hogy nem 1 hit, de még talán 2 sem. Max nagyon közelről, a test felső részére.

[ Szerkesztve ]

(#21547) KaitouP válasza KaitouP (#21455) üzenetére


KaitouP
veterán

Valaki nézi a topikot és lopik:

:DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#21548) Dave567 válasza etrop01 (#21543) üzenetére


Dave567
addikt

Semmi köze hozzá, azon felül...

(#21549) oriic válasza Dave567 (#21548) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De igen. Neki van EOD, vagyis a te támadásod a rakétával vagy gránáttal túlélhető: "Take Less Explosive Damage."

(Még mindig játszol a játékkal? Ejj látom van aki sosem tanul és szereti a szenvedést! ;] ) Remélem BO: CW-t már kihagyod majd ezek után, nem szeretnénk, hogy az is megviseljen téged, annyi jó játék van a világon :)) )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#21550) Acheron válasza lowzor (#21530) üzenetére


Acheron
őstag

Tegnap nagy nehezen megtaláltam a "gombot" de érdekes módon egyszer kilép a killcamból, egyszer nem, még nem jöttem rá, min múlik. Elkönyveltem, hogy bennem van a hiba :)
Mindenesetre tegnap core -on kiaranyoztam a Kali stick -et és a Kodachis kardokat, jó móka volt.
A TK szokható, bár kínos, ha én követem el. Ha engem lőnek le, nem is foglalkozom vele - kivéve ha direkt volt.
(#21542) Dave567: Kitárgyaltuk fentebb. Az Oriic által írt EOD is okozhat ilyet. No és ott az SBMM ;]
(#21544) laragirl83: SMG -ket rég próbáltam, meglehet előveszek egy setupot próbaképpen, köszi a tippet. Azért HC sem mindig egy hit, de tény, hogy nem kell "pumpálni" az ólmot az ellenfélbe. Ezért szeretem a FAMAS -t ott, nehéz vele hibázni. Persze nem lehet olyan gyorsan felkapni, mint egy SMG -t, rushra nem feltétlenül ajánlható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.