Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22651) Komi28 válasza Acheron (#22612) üzenetére


Komi28
senior tag

Köszi, próbáltam, de nem lett jobb :(

(#22652) csibe1 válasza Micsurin (#22643) üzenetére


csibe1
addikt

"Ping danger in the world"

Ennyit ír instrukciónak. Azóta már megjelöltem futkározó emberkéket, de semmi változás, ugyanúgy 3 van meg a tízből.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#22653) csibe1


csibe1
addikt

Mentem egyet megint Plunderen, és beadta, hogy 8th place, pedig második lettem:

Ez mi lehet?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#22654) Dictator^


Dictator^
veterán

Damben van esély valahol ahol könnyebben megvan a halloween láda?
Kb 10. alkalommal ugrok oda, nyitottam vagy 100 ládát már, és semmi..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#22655) oriic válasza Dictator^ (#22654) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Felső tűzoltó állomásnál kezdj és onnan menj lefele. 8-10 láda után nem húznám időt, kilépés, majd újra ugyanoda ugrás.

Live-Die-Respawn

(#22656) KaitouP válasza Dictator^ (#22654) üzenetére


KaitouP
veterán

Poén ez a ládaelosztás. Eddig "csak" hármat találtam meg, ebből kettő viszont úgy kb. hogy pont elé pottyantam az égből. :DDD A harmadikat viszont órákig kerestem... Most jó, hogy itt van a sima BR Solo mód, ott azért hatványozottan könnyebb.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22657) Dictator^ válasza oriic (#22655) üzenetére


Dictator^
veterán

Eddig mindig lentre ugrottam és mentem airport felé (a DAM rész alatt természetesen).
Felmentem a tűzoltóságra és egyből meglett. Köszi :D Bár gondolom random, de na.. ez jól jött.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#22658) Micsurin válasza oriic (#22655) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ezt a tűzoltóságot annyira nyomják, hogy már a tetőn toljuk általában a partyt... :DDD

csibe1 Pedig nekem fixen ezekre adta meg: playerek, ellenséges helikopterek, killstreakek (pl turretek), claymore-ok.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22659) Linem


Linem
senior tag

Na jó, mára elég volt mégis az Eventből. Hospitalban sokadik meccsen nyitom ki a századik ládát, de semmi. :D Majd holnap folytatom.

(#22660) Micsurin válasza Linem (#22659) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nyugi a Hospital még a könnyebb eset Dam és Superstore.. beleőszül az ember. :DDD

Laraxior én meg random töklámpásként szórtam volna el a pályán nem fix spotokra, a map-ot x event zónára felosztva az event objecteket.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22661) nanorambo válasza Dictator^ (#22654) üzenetére


nanorambo
őstag

Én a tűzoltó toronyban találtam meg kb első nekifutásra.

(#22662) csibe1 válasza Micsurin (#22658) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi, majd akkor figyelek rá. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#22663) prokxy válasza Micsurin (#22660) üzenetére


prokxy
veterán

Bele, egy agybaj amúgy ez a DAM. :D
Ma 6-7 próba megvolt, de még most sincs meg.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22664) csibe1 válasza Micsurin (#22658) üzenetére


csibe1
addikt

Pingeltem pár embert, de semmi, ugyanúgy csak 3-at jelez a 10-ből. :(

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#22665) Micsurin válasza csibe1 (#22664) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hányszor nyomod meg a pingelést? A dupla nyomás a danger pin. :D

Egyébként próbáld ki, én mikor eluntam ugrottam a legnagyobb tömeggel és mass pingeltem mindenkit is. Első meccsen beadta rá a 10-et, és duplán pinggeld, hogy piros rombuszra váltson.

Más ötletem nincs. :(

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22666) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megjött tier skip nekünk, akik játszottak Cold War bétával.

Live-Die-Respawn

(#22667) Micsurin válasza oriic (#22666) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Cool akkor instant van piros Julietem. :DDD :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22668) csibe1 válasza Micsurin (#22665) üzenetére


csibe1
addikt

Mehh, jó tudni. :DDD
Akit bepingeltem annál piros rombusz lett, de eltűnt valamerre.
Utána nézem, hogy nem adta meg. Megpróbálom majd ugrás közben, köszi a tippet! :)
Közben meg az új shoti is kellene, de ez a hipfire érdekes egy dolog, nem akarja megadni pedig nem veszem fel irányzékra a shotit.
Párszor már kedvem támadt tökön rúgni aki anno kitalálta ezt ;] :DDD

Az előbb egy csávó alig akart meghalni, két tár az MP7-esből - előtte a helikopter sorozta meg - plusz 3 lövés az új sniperből, aztán újratöltöttem az MP7-est, mert attól féltem elfut még a végén. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#22669) Linem


Linem
senior tag

még ha lenne 60 láda a superstore-ban, de nincs.. azt a pár ládát 5 másodperc alatt kinyitják, és kezdhetem elölről :(

[ Szerkesztve ]

(#22670) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Egy piros szemű farkasos skin-t keresek, mintha láttam volna valakinél vagy csak haluztam

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#22671) Qtya72 válasza oriic (#22666) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Akkor adja a 10 szintet, ha megvettem a battle pass-?

[ Szerkesztve ]

(#22672) Micsurin válasza Qtya72 (#22671) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem, ha toltad a CW bétát és elérted a 10-es szintet akkor jár a tier skip ha jól rémlik.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22673) Qtya72 válasza Micsurin (#22672) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Elvittem lvl 40-ig, de szintet nem kaptam.

(#22674) nanorambo válasza DrTechnoid (#22670) üzenetére


nanorambo
őstag

A fegyvereknél a marksman rifle.ök között nézd végig mindegyiknek a store-ban megvásárolható változatát, azok között van valahol. Már, ha erre gondolsz.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#22675) Linem


Linem
senior tag

Nagy nehezen meglett nekem is az Event. :DD A Superstore rövidebb oldalán az irodák mellett egyből a tetőn volt a láda.

(#22676) KaitouP


KaitouP
veterán

Nekem is megjött:

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22677) Szellem. válasza oriic (#22666) üzenetére


Szellem.
nagyúr

És mennnyi Tier skip lett?? Nekem nem jött semmi még pedig CW-ben 40-ig elmentem.

(#22678) Bobcat35


Bobcat35
csendes tag

Megvan mind a 16 trick, de sehol sem találom a bónusz fegyvert!
Fel kell még vmit oldani?

(#22679) oriic válasza Szellem. (#22677) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én hármat kaptam.

Live-Die-Respawn

(#22680) Szellem. válasza oriic (#22679) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem tudom, hogy mi alapján küldik ki. A haverom akivel együtt mentünk csütörtökön már megkapta Free Bundle-vel együtt. Nekem ma csak a Free Bundle-t dobta be a Tier Skipet nem.

(#22681) Micsurin válasza oriic (#22679) üzenetére


Micsurin
nagyúr

mod.: 3+1 kéne legyen.

Valamiért 10 rémlett.... ez így kb nesze semmi fogd meg jól.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22682) Linem


Linem
senior tag

Én is elértem 14 tier-ig a CW-ben 1 óra alatt, de már sokra nem mennék vele, mert pár napja kész vagyok a 100-as BP-vel.

(#22683) Bobcat35


Bobcat35
csendes tag

Én a pumpkin punisherre gondoltam, azt nem találom sehol sem.
Amúgy csak a Warzone-ban lehet majd csak használni?

(#22684) zozika84


zozika84
őstag

Üdvözletem az uraknak.

Még mindig nincs arra mód, hogy a crossplatform csak ps4 és Xbox között működjön?

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#22685) Linem válasza Bobcat35 (#22683) üzenetére


Linem
senior tag

Az AR fegyvereknél a Grau mellett az Armory között tudod kiválasztani.

(#22686) Hzoltan969 válasza Szellem. (#22680) üzenetére


Hzoltan969
tag

Nekem még sem free bundle, sem tier skip. :U

(#22687) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Nah olyan jó nyugodt nap volt gondoltam ideje kicsit pihenten befejezni a napot, szóval megyek megint megpróbálom a Dam treat-et megszerezni. 99%, hogy hajnal 2-ig fogok ragelni. :DDD :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22688) BITBOYS válasza Micsurin (#22687) üzenetére


BITBOYS
addikt

Generátor teremben a gát aljánál adta be nekem a megfelelő ládát, szóval ott is érdemes nézelődni :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#22689) Micsurin válasza BITBOYS (#22688) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi! Mivel ma solozok, oda fixen nem fogok lejutni mert egyedül kevés leszek a darálóba. :DDD Vagy nem a zipline alján lévő teremre gondolsz?

Szerintem megy a rush majd a tűzoltóságra. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22690) Linem


Linem
senior tag

Én ebben a kisházban találtam meg elég gyorsan. Ráadásul ide senki sem jött, amikor nyitottam.

(#22691) lacy86 válasza Dictator^ (#22654) üzenetére


lacy86
addikt

Nekem a tuzoltosag “elotti” garazsban adta be a ládát.
kb. 20x ugrottam amugy arra 🤪🤪🤪

(#22692) Micsurin válasza Linem (#22690) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R be is adta. Csak beszívtam, megint. :DDD Nem figyeltem és Port is hiánzyik ott meg lövésem sincs merre lesznek ládák. :))

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22693) Micsurin válasza Micsurin (#22692) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:C :C :C

Fuh, az Xbox appból mentett képek minősége ijesztőbb mint a jump scare-ek voltak. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22694) Trebron09 válasza Szellem. (#22677) üzenetére


Trebron09
őstag

Én egy skipet sem kaptam, bétát elvittem a 37.-es szintig. :o

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#22695) JSaN válasza Linem (#22690) üzenetére


JSaN
addikt

Tegnap este neki alltam en is ennek az eventnek, mondom nyomjuk le most hetvegen.
Haat 3 ora alatt 9 helyet megtalaltam, kozben voltam itt is. De ez messze brutalis, mindenki ide ugrik alig tudom hol keressem, 10x ugrottam ide de semmi, ladaig alig jutok el mert oljuk egymast. hagytam is, most folytatom, es megprobalom hogy oda le ugrok az also hazhoz hatha.

Betaztam en is, lv20ig kb, de semmit nem kaptam, tovabba halloween giftet se kaptam idaig.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#22696) CptAdamica válasza Linem (#22690) üzenetére


CptAdamica
veterán

Sokan írják, hogy szenvedtek a Dam ládával, én tegnap először ugrottam a gáthoz és az 1. ládával a tűzoltóságon meg is oldottam. Gondolom ez csak azért volt, mert leszartam az egész ládanyitogatást, ha kerestem volna, akkor biztos nem találom meg. :D

Megyen!

(#22697) Atla


Atla
senior tag

Srácok! Jelenleg melyik játékmod felel meg a Cyber attacknak? Hide and seek?? Kellene 3-mat nyernem.

(#22698) JSaN válasza JSaN (#22695) üzenetére


JSaN
addikt

Na oda ugrottam az bal also hazhoz, es elso ladabol elsore meg lett. :C
De igy is huzos volt mert harman tamadtak ram egyszerre, es mindet leszdtem. Ez is ritka nalam WZ-ben.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#22699) csibe1 válasza Micsurin (#22693) üzenetére


csibe1
addikt

Gratula! :D :C

#22696 CptAdamica
Nekem is tök véletlenül lett meg a Superstore, az megint egy jó hely. :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#22700) BandiHUN válasza Micsurin (#22693) üzenetére


BandiHUN
veterán

Gratula! :C :R
Én még neki se fogtam,ma lehet bohóckodok valamit az eventből,kellene feladat is operátor missziókhoz warzone-ben...

Kérdés:az eventet milyen módban lehet csinálni,Plunderben is lehet?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.