Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22701) oriic válasza BandiHUN (#22700) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, legtöbben ott csináltuk.

Live-Die-Respawn

(#22702) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok,
keresem egy ideje a következő problémára megoldást, de sajnos nem sikerült megoldanom.
Multiplayerben nincs problémám, de warzoneba egy idő után FPS droppom van. Stabilan 90-100FPS-em van de kb 1 óra game után leeseik egy időre 30-40 Framere a VGA sebessége miközben maxon megy a VGA. Aztám egy időre csak 60FPS van. Néha akadozik is. Van valakinek hasonló problémája?

Felbontás: 3440 x 1440
CPU:3700X
16Giga ram
VGA: RTX2080 Super

(#22703) DrTechnoid válasza BandiHUN (#22700) üzenetére


DrTechnoid
őstag

A gátat csináltam solo br-ben,szinte egyedül loot-oltam ki az egészet, és a generátorházban találtam meg az utolsót. A többi sima ügy volt plunderben is. Talán a superstore volt az olyan ami szopóágra tett párszor a rengeteg érkező miatt, de a többi az könnyű préda volt így utólag.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#22704) lacy86


lacy86
addikt

Train station helyen 15 ládát nyitottam ki.
Egyik se volt a haloween láda.

Azt hittem csak DAM ilyen nehez.

Bakker 😅😅😅😅😅
Most beégtem.
en azt olvastam hogy Train station 😁😁😁

[ Szerkesztve ]

(#22705) tupacamaru válasza lacy86 (#22704) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem az állomáson van hanem a körbe járó vonaton. ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#22706) Dictator^ válasza lacy86 (#22704) üzenetére


Dictator^
veterán

Igen, de a Train az nem a station, hanem maga a vonat, ami megy körbe a mapon.
Első ugrásnál meglett.
Most haver mondta, hogy neki is kéne, egyből leugrottunk rá BR-ben, és meg is lett neki.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#22707) Micsurin válasza BandiHUN (#22700) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Dam-ot nyomd le és Superstoret ha ezek megvannak utána már pikk pakk pörög végig az event! :K

Dam meg, az említett hát balra a gát előtt. 1-2 láda lesz arra ha nem adják be akkor kilép és újra. Superstore azt hiszem déli oldal felől betudsz ejtőernyőzni kapásból az épületbe egy emelvényes részen keresztül ott jobb kéz felé sprintelve a fal mentén mindig lesz 2-3 láda szinte.

csibe1 Köszi! Nem rossz cucc de csalódás, várom továbbra is a SCAR-H-t és a Mother of Pearlt. :B ...szeretem a SCAR tompa kelepelését.


DrTechnoid egyedül? Az igeen, szinte lehetetlen volt a napokban ezt összehozni. :DDD Nekem Plunder, solo-duo-trio BR-ben legalább a session fele harmada Dam-ra ugrott vagy mint a földi hadsereg szaladt oda vagy robogott amivel tudott.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22708) JSaN


JSaN
addikt

Na meg lett egyedul solo BR-ben a fegyver, igazabol a DAM es SUPERSTORE ami nehez foleg utobbi a DAM utan. A tobbi gyerekjatek, ugy kell ugorni hogy amerre a kor szukul azzal ellentetes oldalon kel gyujtogetni ott nincs senki, hamar meg van de a SUPERSTORE az valami brutalis ra ment a delutanom, ha nem ugrottak oda mindig 30-40en akkor egy se.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#22709) lacy86 válasza JSaN (#22708) üzenetére


lacy86
addikt

En ma az utolso 4 dobozért kb 3-4 orat elcsesztem 🤪🤪🤪
Superstore folyamatosan full, “train station” szitu nagy beéges reszemrol ( ezzel min. 1 ora elment ) 😅😅😅
Amugy a megszerzett fegyo nem rossz.
Annyit csinaltam, hogy a TAC laser-t lecsereltem egy gyorsabb toltesre.

Viszont Nekem mára ennyi. Kieegtem ma teljesen.

(#22710) csibe1 válasza Micsurin (#22707) üzenetére


csibe1
addikt

Kipróbáltam az új cuccokat, megvan, enni nem kér.
Majd ha úgy van játszok még velük, de sajna nem lehet változtatni rajtuk.
Nekem az Electra kellene, éjjel jó dolog a thermal távcső. :)
Most inkább a Plunderben tolom a Recon küldetéseket, hogy jöjjön a cucc a fegyverekhez; de még így is megvan legtöbbször 2-3-ik hely. :D

Egyedül vittem ki én is, lehet azért tartott a Superstore olyan sokáig. :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#22711) Laraxior válasza lacy86 (#22709) üzenetére


Laraxior
titán

Nagyobb tar jo lenne hozza, de akkor ugrik a narancs szin :O

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#22712) lacy86 válasza Laraxior (#22711) üzenetére


lacy86
addikt

Az volt az elso amit csereltem de utana vettem eszre hogy fekete a tár.
Amugy nem rossz a narancs + fekete combo 🧐🧐

(#22713) Micsurin válasza csibe1 (#22710) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Egy tökös dotot a sightba eltudtam volna azért még képzelni. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22714) Bobcat35 válasza Linem (#22685) üzenetére


Bobcat35
csendes tag

Én is ott keresem, de nem találom, szerintem nem dobta be a fegyvert, létezhet?
Mindenkinek egyből beadta? Pedig teljesítve

[ Szerkesztve ]

(#22715) Micsurin válasza Bobcat35 (#22714) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Bug, ilyenkor újra végig kell szaladj az a terület ahol dob konfettit a láda oda még nem számolta el rendesen a treat-et ergo ott meg kell keresd újra! :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22716) Bobcat35


Bobcat35
csendes tag

És azt honnan tudom h melyik az?
Vagy csak az utolsót kell újra keresni?

[ Szerkesztve ]

(#22717) Micsurin válasza Bobcat35 (#22716) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ezt mondom szaladn végig a listán elég 1 láda. Ha az adott területen a láda nem dob konfettit nyitáskor akkor nem azon a területen van a gebasz. Ettől jobb ötlet nincs, ezt is konkrétan a devek posztolták... :DDD :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22718) Bobcat35


Bobcat35
csendes tag

kössz, mepróbálom

(#22719) Dave567


Dave567
addikt

Jöhetne már a köcsö. shipment, nem tudom gyapni az ellenfelet AA12-vel.....

(#22720) regener


regener
veterán

A gátnál én ezeket próbáltam csak (sárga és piros kör). Fent a sárga már lehet nem is tartozik hozzá.
A piros pedig egy olyan kisépület aminek a földszintjén mindig ottvan egy doboz és majdnem mindig volt az emeletén is egy ahová kintről lehet feljutni a lépcsőn. A fentiben volt nekem, de random persze.

(#22721) Micsurin válasza regener (#22720) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha dobott konfettit a sárgában a láda akkor számolja azt is.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22722) lacy86 válasza regener (#22720) üzenetére


lacy86
addikt

Nekem a zölddel jelolt részen volt a láda.
[kép]

(#22723) Linem válasza regener (#22720) üzenetére


Linem
senior tag

A piros helyre nagyon sokan estek, amikor én próbáltam keresni. A sárga jó lehet, ha az is még a DAM-hoz tartozik.

#22719 Dave567 Nagyon jöhetne. Van még pár fegyverem, amivel én is erre várok.

(#22724) Dave567 válasza Linem (#22723) üzenetére


Dave567
addikt

Mp5+ AA12 huhh remek páros, simán nyerek... :DDD

(#22725) regener válasza Micsurin (#22721) üzenetére


regener
veterán

Hát azt már meg nem mondom, elég is volt egyelőre mindet most délután szedtem ki :DDD

#22722 lacy86
A társaság úgygondolta hogy nekem nem hagynak ott ép ládát, meg volt aki rögtön felment a hegyre és sniperrel vadászott, sok öröme lehetett benne remélem ;]

#22723 Linem
ISO+Kés+Dead Silence és csak futottam a késsel mint a bolond így mindig bejutottam, csak nem volt ott rögtön :C

Mindezek mellett még ha nem is tökéletes (régebben volt róla szó) a részen elférne szerintem egy interaktív vagy éppen a "gyári" térkép.

(#22726) KaitouP válasza regener (#22725) üzenetére


KaitouP
veterán

Topiko összefoglalóra gondolsz? Rendben lecsekkolom a linkeket, és ha olyan, rögzítem az összefoglalóban.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22727) regener válasza KaitouP (#22726) üzenetére


regener
veterán

Igen, csak nem volt energiám kiírni :D
Ha lesz még hasonló event akkor könnyebb vizuálisan is megmutatni mire gondol épp aki egy helyszínt jelöl meg valamihez.

(#22728) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Spok elszabadult :D Ez mit eszik :F
[link]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#22729) AAntii válasza BITBOYS (#22728) üzenetére


AAntii
őstag

Számomra ezek az emberek mindig érdekesek. Nem azért, mert nem céloz baromi jól, hanem ahogy írták is kommentben alatta, épkézláb lobbyban ha nincs trophy az autón, akkor ha olyan környéken haladsz vele, ahol emberek is vannak, kb. 10 mp alatt kiszedik alólad. Ha egy kis körben sokat tollászkodsz és mondjuk a gát alatti embereket célzod, akkor a gátról simán fejbe lőnek, ez mondjuk majdnem megtörtént, csak a gáton álló sniper egy egyhelyben álló embert nem tudott fejbe küldeni. És az olyan helyzetkről még nem is beszéltem, amikor third partyznak, ami a duoknál a nagyobb létszám miatt még esélyesebb. Ahogy az előző héten megrendezett twitch rivals után Deadfoxékban is felmerült, mintha gyengébb lobbyban lennének ezek a szupermanek, egy-egy ilyen "világrekordért" 10-20-50 gyengébb meccset be lehet vállalni, nem tudom a sbmm a legutolsó hány meccset veszi alapul. Egy lobby-Élő pontszám elférne a sarokban és akkor reálisan lehetne kalapot lengetni, vagy legyinteni, attól függően hogy milyen összetételű banda ellen sikerült beverni az 50 killt. (Ezért a twitch rivals pubg versenyek is jobban tetszenek nekem, ott az egyes csoportok résztvevői ugyanazok ellen játszanak, így a br játék szerencsefaktorát leszámítva nem az dönt.)

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#22730) Linem válasza AAntii (#22729) üzenetére


Linem
senior tag

Én erre a problémára a multiban azt a megoldást találtam ki, hogy ezeket a bizonyos superman fickókat meccsek végén blokkolom. Van már több tucat ilyen nálam. Biztos van aki szeret velük játszani, de én inkább a saját csapatomban is normál emberekkel szeretek játszani. :U

(#22731) Frod


Frod
addikt

A 16 event pack bármilyen játékmódban elérhető, vagy csak zombie royale-ban?

szerk: oké, közben visszatekertem, hogy lehet másban is :R

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#22732) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ti mekkora playerbase esésre számítotok novemberben? :F
Még mindig ingok, hogy Warzone mellé a Cold Wart vagy az MW-t húzzam be(BF3-4 után eddig ez számomra a legjobb BF pótlék modern lövölde, pont a hidegháborús téma zavar a BO-ban) szinte minden + utóbbi mellett van a szememben de félek kicsit a hirtelen megcsappanó játékos bázistól. :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22733) jozefgucci1 válasza Micsurin (#22732) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Két teljesen másfajta játék a kettő és akkor elég finoman fogalmaztam . :DDD Nem gondolnám , hogy aki átmegy a CW-re játszani az nem jön vissza néha -néha , mert a nyílt béta alapján eléggé megoszló véleménnyel voltak róla . Nézd vissza a másik topikot , osztották rendesen .Bár nehéz lesz mert azt a topikot teleszemetelték rendesen :C

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#22734) Dragon3000


Dragon3000
veterán

Pár hónapja már fenn áll a hiba, a barátlistámon több embernek is ugyanazt a nevet írja a játék, eléggé zavaró, ha keresek valakit. Játékban és akikkel egy regimentben vagyok a regiment részen a jó nevet írja, ez mitől lehet?

(#22735) Micsurin válasza jozefgucci1 (#22733) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi! :R

Én is osztottam többek között. :D Mint írtam minden + az MW oldalán van a szememben csak 17k-18k-t sokallok úgy egy címért, hogy fennáll az esélye, hogy nyárra a playerbase fele szublimál.

Az Avengerst már behúztam, nem kéne még egy "szellem cím". :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22736) meke válasza Micsurin (#22732) üzenetére


meke
csendes tag

Szia, én megvenném az MW-t, már az ára se olyan vészes, használtan van elég sok és jó a multi része. Mondjuk nekem a CW nem jött be a látottak alapján :(

(#22737) Cheesus


Cheesus
senior tag

Warzone-ban, a járművekből szóló zene hangerejét csak a "Master Audio" csuszkaval lehet növelni, külön nem? Elég zavaró hogy a kocsi zaja teljesen elnyomja a zenét.

https://www.twitch.tv/csehla

(#22738) Laby válasza Dragon3000 (#22734) üzenetére


Laby
senior tag

Hát ez nálam-nálunk 3-4 hónapja jelen van. :D Amúgy kis betűvel a név alatt kiírja a rendes nevet is, úgyhogy nyilván nem ideális, de így is megtalálod a pajtásaidat.

#22732Micsurin
Szerintem óriási játékosbázisa van ahhoz, hogy elbírjon pár évig egy új játékot. Főleg úgy, hogy milyen megoszló (legtöbbünk szerint sz*r a helyes szó :D) egy játék lesz-lett a CW.
Baráti körben többen mentünk volna nyomni vele, de béta után mindenki visszamondta az előrendelést is, és elengedtük a játékot. 2020-ban borzalmas egy szint, úgy elejétől a végéig. Persze lesznek sokan akik átmennek, és tetszik nekik, de így hogy crossplay a MW nem hiszem hogy 1-2 évig bármi lobby-t találós gondod lenne.

(#22739) Dragon3000 válasza Laby (#22738) üzenetére


Dragon3000
veterán

Tudom, de ettől még zavaró, hogy a nagyobb részen a lista harmadának ugyanazt a nevet adja ez a vacak, amúgy nem új hiba, hanem már pár hónapos, ahogy írtam is, de a sok frissítés hatására sem történt változás, így gondoltam rákérdezek hátha van erre valami megoldás.

(#22740) laragirl83 válasza Laby (#22738) üzenetére


laragirl83
őstag

Adom. En megvettem preorder, de beta hétvége után ment a refund.. :(

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#22741) DrTechnoid válasza Dragon3000 (#22739) üzenetére


DrTechnoid
őstag

A másik kedvencem amikor free for all-ban a meccs kezdetén a felső sorba kiírja hogy ki nyert. Ha esetleg nem tűnt fel ezidáig, csekkoljátok. :DDD De am ez is rohadt régi bug, azóta se törődik vele a kutya sem.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#22742) Linem válasza Laby (#22738) üzenetére


Linem
senior tag

A CW-re tényleg találó a szó, amit írtál. :DDD Viszont azért nehéz mégis ezt megmondani előre, hogy mi lesz, mert sok mindentől függ. Például ha a top streamerekből sokan átmennek MW-ről a CW-re és ezt fogják hype-olni, akkor a játékos bázis jó része ebbe az irányba fog mozdulni.
Az MW attól függetlenül, hogy egész jól sikerült, a népszerűségében a streamerek is sokat segítettek. Nagyjából megállapítható már pár éve, hogy amit online játszanak a nagyok, azok lesznek a befutó top játékok a többségnél. Sajnos befolyásolhatóak a gamerek, ezért is nehéz megjósolni, hogy mi lesz.
Én is arra tippelnék, hogy a CW nagy bukás lesz, és marad az MW továbbra is. Persze az sem mindegy, hogy az Activision melyiket fogja jobban erőltetni a játékosok felé, mert például egy bétába minek dupla XP egyből, amikor az MW-nél már mióta nincs megint. Ha leveszik a kezüket az MW-ről, és inkább a CW-ben lesznek plusz kedvezmények, dupla XP, event-ek, free cuccok, akkor ez is befolyásoló tényező lesz. :F

[ Szerkesztve ]

(#22743) jozefgucci1 válasza Laby (#22738) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A második felével a mondandódnak teljesen egyetértek , csupán annyival egészíteném ki , hogy sokan ráuntak erre a részre ezért lépnének tovább. Ami érthető is hiszen valószínűleg ez volt itt az utolsó season , így nem sok új tartalmat kapunk csak hát ugye ez nem minőségi továbblépés lenne ahogyan te is említed .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#22744) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszönöm a válaszokat :R

Behúztam, augusztus óta másodjára mozdultam ki, kezd veszélyes lenni a tendencia. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22745) shotika válasza Linem (#22742) üzenetére


shotika
őstag

"például egy bétába minek dupla XP egyből" - Hogy minél előbb elérjék a cuccokat a játékosok. A béta célja a tesztelés, és nem az, hogy xp-t farmoljon az ember.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#22746) ЯΞD válasza Cheesus (#22737) üzenetére


ЯΞD
senior tag

A hang beállításoknál legalul be lehet állítani külön.

(#22747) nanorambo


nanorambo
őstag

Mindig ilyen lassú volt a battle pass progress? Most mintha sokkal lassabban adná a szinteket.

(#22748) malystryx válasza nanorambo (#22747) üzenetére


malystryx
senior tag

Nekem is feltűnt hogy most sokkal kevesebbet ad. Általában 4-5 HC meccs volt az előző szezonban egy BP szint, most 1-1,5 órát kell játsszak hogy lépjek szintet egyáltalán. Viszont mostanában ha összejövünk haverokkal vállalom a Warzone-t, ott fél szint egy 10-15 perces játék. Jobban megéri. :) Nem tudom miért vették vissza a fejlődési rátát multiban.

(#22749) BandiHUN válasza malystryx (#22748) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nekem az XP is kevésnek tűnik...pedig ellőttem a dupla xp-imet is,annyira rossz köröket sem megyek,igaz bevállalom a pontfoglalást,az idegesítő ellenfeleket,közepes ölésszám,és nem sokra jutottam most,tuti valamit mókoltak.Viszont a BP nekem jól megy,nagyjából egyszerre lesz meg a 155 a 100BP-vel,simán indultam,nem +20-szal,viszont DOM,HQ megy,ott lehet sokat segíteni,UAV-t kilőni,lőszeres láda(amit még mindig lőnek ki birkák a ponton,aztán jön a kill :DD),talán mostanság jobban óvatosabb vagyok,és több a defend,mert sokan tolják könnyű fegyóval,szaladgálnak,nincs idegesítőbb,mint a pontok után szaladni állandóan...
De egyébként érthető lenne a varia,most akarják kihúzni a népből az utolsó kört ezzel a résszel,mert aztán a fizetők úgyis az újra mennek,ha lesz 7,ha nem,én se fogok kínlódni már,de pl.most akciós a tier skip,és nem is véletlen,hogy nincs shipment-shoothouse,vegyél pakkot,hogy legyen maxosabb fegyvered,a Halloween komoly event,komolyabb,mint a Karácsony...látszik,hogy oda is tették magukat most,valahol ez befektetés is.Ez épp olyan,mint ahogy az SBMM beleszól a meccsekbe,partikba is.Biztos nem semmi algoritmus,ami elintézi,hogy a fél meccset simán hozó fix 2 pontos csapattal,hirtelen elfelejtsünk célozni úgy ánblokk,és a végére épphogy be tudjuk rántani a kört úgy,hogy senki nem lép ki,de a végén már az ellenség chopper gunnere meg wheelsonja között cikkcakkozva épp pár ponttal nyerünk.És SOK ilyen köröm van.Mikor hirtelen elkezd a felpimpelt AK csak hitmarkerezni a kör közepétől. :W

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#22750) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Srácok Soap hol van? MW1 és 2 közt vagyunk időben nem? Mert soft rebootolták a szériát. Na de hol van Soap? És ez a Ghost miért nem az a Ghost(Riley)?

Tudom tudom COD-ot nem divat a sztori meg a kampány miatt tolni.* :DDD

*edit: de én vagyok olyan eretnek, hogy a HALO-kat is a sztori miatt tolom végig. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.