Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19859) bul07 válasza bul07 (#19812) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát ezt se fogom kipróbálni :(

Fene se gondolta hogy még mindig nem fut W8.1-en, egy nyamvadt játékért nem fogok wint telepíteni :N

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19866) KaitouP


KaitouP
veterán

Akkor most szólok először és utoljára, hogy a témát lehet befejezni! Folytathatjátok a játékkal kapcsolatos témázást, a csalásról, bugokról, és legeslegfőképpen az egymással szemben tanúsított személyeskedésről - kinek nem inge... - LE LEHET KATTANNI! Ne kelljen moderátort kérni, mert akkor könnyen lehet hogy ejnye bejnye helyett megy pihenőre az illető. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19867) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Az az egyik küldetésem, hogy csináljak 75 shotgun killt. Én csak a Warzone-t nyomom és abban számomra lehetetlen feladatnak bizonyult ez. Most ingyenes multi hétvége van, gondoltam így megoldom. De nem számolja a killeket. A Bruen-re is rá akartam menni, de egy füstös killt sem számolt. Ebből az ingyenes hétvégéből semmit nem fogok kihozni, azt már látom. :D

(#19876) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na meglett a stadionos bluprint, simán vadállatul néz ki ez a Galil variáns.

Meg mellé kaptam egy ilyet is. Az más téma, hogy az én saját hülyeségem miatt nem voltam képes nyerni, mert ledownoltam enemy-t, de a gáz utolért és Jugg ruhában lassú voltam. :( (Szerencsétlenség vagyok esküszöm...)

alt="" title=""

De köszi Edems-nek itt is, bitang jó kis kör volt.:)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#19877) zgospel


zgospel
őstag

A hangok borzasztóan gyengék ebben a játékban. Legalábbis amikkel eddig játszottam százszor jobb térhatást tudtak, akár egy gagyi TV beépített hangszórón is.

Komolyan mondom sztereóban eldönthetetlen, hogy milyen irányból hallani a lépéseket. Fent vagy lent, elöl vagy hátul, ezek még hagyján, de hogy a jobb és balt is nehéz eldönteni ebben a fosban az komoly... Ha bekapcsolom a Logitechnek a digitális surround effektet, akkor egy fokkal értelmezhetőbbé válik, de nyilván szarból várat nem lehet.

Lehet játékon belül bármit állítani ami nem tűnik egyértelműnek elsőre az opciók között? Vagy ez ennyit tud és kész?

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#19878) prokxy válasza oriic (#19876) üzenetére


prokxy
veterán

Ti mikor játszotok? Kb. sosem futunk össze. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19879) Dictator^ válasza Lomha 8V (#19867) üzenetére


Dictator^
veterán

Még van adva, hogy az adott mission Warzone mission -e vagy sem.
Ha jól emlékszem a shotgunos kill mission csak a Warzone módokban oldható meg.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#19880) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nagy ötlet volt ez az ingyenes multi. Gondoltam megyek pár karikát azt jól van. :) Aha. Azóta csak azzal nyomom. Kérdés érdemes-e megvenni vagy sem?

ISO-t kihúztam maxra multi alatt, SKS lasszan kész, Fennec szintén. Aztán jöhet az AN-94. :D

Fene a pofájukat. :D A HArbor remaster meg kellemes emlékeket idéz. :)

(#19881) prokxy válasza Evil Snowman (#19880) üzenetére


prokxy
veterán

Van még pár hónap a kövi részig, szóval simán. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19882) zgospel válasza Evil Snowman (#19880) üzenetére


zgospel
őstag

Teljes áron nem, úgy elég drágának tartom. Ha valóban 1-2 hónap múlva jön a következő rész, akkor pláne nem tartom jó dealnek már a vásárlást teljes áron. PC-n tudtommal nincs használt játék vásárlás meg eladás, de konzolon ez jó opció lehet, úgy már simán megéri. Szerintem.

De ezeket neked kell eldöntened :D A kérdőjel az, hogy az új verzió érkezésével milyen hamar anyátlanodik el a jelenlegi játék.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#19883) lnk válasza zgospel (#19882) üzenetére


lnk
aktív tag

Szia

Próbáld ki az audio mixet high boostra állítani. Most nem vagyok gépnél de azt hiszem az audió fülön a legelsők között van.

(#19884) Dragon3000 válasza zgospel (#19882) üzenetére


Dragon3000
veterán

Sokszor akciós a játék, most is 11500Ft-ért meg lehetett venni battleneten a standard verziót.

(#19885) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!
Bruen megszerzésére mit javasolnátok? Nem vagyok túl jó játékos és a játék sincs meg csak warzone. Most a free ideje alatt gondoltam rámegyek.

(#19886) lnk válasza gorje (#19885) üzenetére


lnk
aktív tag

Szia
Perk: restock asszem ez tölti újra a gránatokat ha nem akkor kijavítanak. Aztán shrapnel perk ezzel két füst gránattal kezdesz
Felszerelsz egy lmgt holoval eldobod a füstöt aztán várod hogy jöjjenek. Ha van jobb módszer a többiek leírják. Másik bár én egyet sem néztem meg közülük de ha youtubra beírod fastest bruen unlock akkor találsz egy pár videót hogyan lehet gyorsan megszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#19887) regener


regener
veterán

PC-n, egérrel játszva miért rak össze 90%-ban CSAK PS4/XB1 gamepedesek ellen?
Délelőtt multiztam, csak egeres konzolosok és PC-sek voltak egyaránt velem és ellenem is, most viszont a lobby 90%-a mindig gamepades konzol, ami az aimlock miatt igazán undorító és míg én becélzom egérrel ő csak a lövés gombot nyomja. Legalábbis ennél több nem látszik a killcamből.

Csalót pedig tegnap találtunk 2-t Warzoneban, még a killcam is pörgött.

(#19888) gorje válasza lnk (#19886) üzenetére


gorje
senior tag

Köszi szépen!
Alakul ez, már csak 8x kell😂

(#19889) Laraxior


Laraxior
titán

Új rekord :C
Két kártyát is találtam egy dobozban, de már csak egy bunkerbe volt idő bemenni :D

viszont játék közben elkezdett remegni a kép, és mintha bevillant volna az az orosz felirat...
Másnál is csinálja ezt?

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#19890) FaTHI válasza Laraxior (#19889) üzenetére


FaTHI
őstag

Én ma összeszedtem egy piros kártyát de azt hová dugjam fingom sincs gondoltam és hajtottam a pénz után :DDD

(#19891) Laraxior válasza FaTHI (#19890) üzenetére


Laraxior
titán

A legegyszerűbb ha a prisonnál levő bunkerhez mész, vagy ami fent van a Dam-nál.
Némelyiket elég nehéz megtalálni, de ezeket könnyű kiszúrni.
...és ide be is enged a piros kódkártya.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#19892) tupacamaru válasza Laraxior (#19889) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nekem is csinálja és 2.5 millió fölött Onyx lesz majd a gyémántból. :B ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19893) Laraxior válasza tupacamaru (#19892) üzenetére


Laraxior
titán

:Y
Akkor belehúzok, mert azt még nem láttam :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#19894) oriic válasza Laraxior (#19889) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A képremegés a hamarosan induló event-hez felvezetés. (Elvileg augusztus 10 környékén lesz)

#19878) prokxy

Teljesen random, most is ráírtam délelőtt, hogy van-e kedve jönni megcsinálni az easter-egg-es küldit.

Live-Die-Respawn

(#19895) prokxy válasza oriic (#19894) üzenetére


prokxy
veterán

Azt nekem is kellene, megint össze kéne hozni a bandát, mint az mp7-esre. :)
Ha lesztek ma-holnap este, írjatok rám. Szólok Zeronak, Laranak azt mehet.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19896) oriic válasza prokxy (#19895) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én ma már nem leszek, de holnap meló után szívesen segítek. Nem nehéz dolog amúgy, a háromból 2 kártyát kell csak megtalálni, utána már sima liba. :) CSak az idő néha ellenünk van.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#19897) prokxy válasza oriic (#19896) üzenetére


prokxy
veterán

Köszönöm, én csak este 8 után vagyok, de vmikor összehozzuk. :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19898) s.bala31


s.bala31
őstag

Bekapcsoltam az egy órás double Xp és double weapon Xp-t erre a második meccs felénél kifagyott. Persze miután visszaléptem a 2 token elveszett, ez így elég szívás.
Nemrég olvastam itt hogy talán ez lesz az utolsó season, ez igaz vagy csak pletyka? Jó lenne tudni mert akkor nem gyűjtögetem a cp-t hanem vennék belőle valami csilivili packot :)

(#19899) Laraxior válasza s.bala31 (#19898) üzenetére


Laraxior
titán

Csakhogy duplaXP-s eventkor nem működnek a tokenek :))

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#19900) Lomha 8V válasza Dictator^ (#19879) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Tényleg? Akkor ezt megszívtam, Warzone-ban egyszerűen nem megy a shotgunnal. Nem tudom felvenni a harcot a sorozatlövő fegyverekkel, sem a távolsággal ahonnan kapom az áldást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.