Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19951) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Küldetés teljesítve :C

Még a crossbow is beugrott, pedig arra nem mentem rá. Annyira bejött ez a quickscope, hogy nem tudtam leállni :D
Sima warzone alatt ez soha nem teljesült volna.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#19952) KaitouP válasza BITBOYS (#19951) üzenetére


KaitouP
veterán

Na látod, csak ment az. :K :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19953) prokxy válasza Laraxior (#19949) üzenetére


prokxy
veterán

Ezt értem,tegnap beadta nekünk is ezt a kék contractot, oda fel is raktuk a tatyót,de blueprintet nem kaptunk, csak 100e xp-t. :U

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19954) Laraxior


Laraxior
titán

...és megvan :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19955) zgospel válasza prokxy (#19953) üzenetére


zgospel
őstag

Nem mindig ad blueprintet a contraband, figyelni kell hogy mit ír ki rewardnak. Nagy variálás nincs mondjuk, de nem minden alkalommal dobja a blueprintet.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#19956) BITBOYS válasza KaitouP (#19952) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igen, átszellemültem teljesen arra a pár órára :)
Ez totál nem az én játékstílusom volt, de jókat röhögtem közben, főleg shipmenten :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#19957) shotika válasza Laraxior (#19954) üzenetére


shotika
őstag

Nice! :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#19958) Lomha 8V válasza Laraxior (#19954) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Az igen. Nyugtass meg, hogy nem randomokkal. :D

(#19959) Laraxior válasza Lomha 8V (#19958) üzenetére


Laraxior
titán

De :K :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19960) zgospel válasza Laraxior (#19959) üzenetére


zgospel
őstag

Most nekem is lejött másodikra egy első hely full randomokkal. Rengeteget számít ha 2-3 ember a csapatban a célra összpontosít és nem áll le ugyanazon a helyen harcolni 2 másik csapattal.

Első játékra olyanokkal dobott össze hogy agyhúgykövet lehet tőlük kapni. Én voltam a squad lead, a repülő a Port-tól a gátig haladt. Bejelöltem hogy Airportra ugrunk. Erre az egyik barom kiugrik már rögtön a portra, jelölés nélkül, a második bejelöli a Superstoret (ahova még haverokkal is 5x meggondolom hogy ugrok-e) és odaugrik, a harmadik meg AFK és a térkép végén esett ki a gépből :D :D
Csodacsapat :D

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#19961) Laraxior válasza zgospel (#19960) üzenetére


Laraxior
titán

sosem szabad leállni ott ahol nagyon sokan vannak. tuti, hogy elkapnak. Hiába szedsz le egyet, vagy kettőt, a végén úgyis szívás lesz.

Jelölgetés... mostanában nagy divat, hogy mindenki jelölget mindent, még azt se tudjuk ki a leader... Persze az sem oszt vagy szoroz nekik... nyomok egy "F"-et, akkor legyen már a góré... én meg csinálom a dolgom.
4ből, ha már 3 ember csinálja amit kell akkor azért be lehet kerülni egy top3-ba. :K
Csak hát így egy kicsit megugrott az összeglimit is a győzelemhez. Bőven 1M felett kell lenni, hogyha első akar lenni a csapat.

Érdekes, mert ma sokat játszottam, de azóta se láttam többször ezt a Juggernautos ládát bedobni :F
Valaki találkozott vele plunderen?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19962) minimumgame


minimumgame
tag

Nektek megy a szerver?
Error code 8192

(#19963) sayCet


sayCet
aktív tag

csak minket nem enged be a játék?

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#19964) s.bala31 válasza sayCet (#19963) üzenetére


s.bala31
őstag

Engem se.

(#19965) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Engem sem enged be már megint. Én nem emlékszem, hogy volt olyan játékom ahol ennyit szórakozott a kliens szerver. Ez már a nagyon sokadik.

(#19966) pckownz


pckownz
senior tag

Nyilvan, activision status page alapjan minden kiraly :C

(#19967) Laraxior


Laraxior
titán

Vacsorázzatok, fürödjetek meg.. nézzétek meg a híradót.. :U ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19968) ScomComputer válasza Laraxior (#19967) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nekem "Server Maintenance"-t ír , elmennek az anyjukba,miért nem csinálják éjszaka,hazajön az ember a melóból,tolna egy kis gamet,oszt ez van...nem akarom nézni a híradót... :N
(#19969) zgospel: no ebből,lehet tényleg híradó,meg kaja lesz... :D

[ Szerkesztve ]

(#19969) zgospel


zgospel
őstag

https://gamingintel.com/server-status/warzone/

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#19970) Laraxior válasza ScomComputer (#19968) üzenetére


Laraxior
titán

Már hogy kinek legyen éjszaka?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19971) ScomComputer válasza Laraxior (#19970) üzenetére


ScomComputer
veterán

Természetesen nekem... :DDD
Más...megoldhatnák már ezt az OC problémát is...gondoltam én,mert mind az 5700Xt-t mind a rtx2070-t vissza kell venni,mert még a gyári oc alatt is dev error-t dob(pláne manual +ba)...bár ahogy olvasgattam utána anno,az engine nem bírja az oc-t,szóval ez így marad... :O

[ Szerkesztve ]

(#19972) Laraxior válasza ScomComputer (#19971) üzenetére


Laraxior
titán

;] :DDD :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19973) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!
Mostanság csak ritkán játszottam a warzone-al aztán láttam hogy van most free multi, úgy sem játszottam még vele. Hát ez gcijó :D (igaz még van mit tanulnom...), Xboxra hol a legolcsóbb most a játék?

[link]
3. player of the game-em :B :C

Ha esetleg van kedve valakinek játszani vagy beférek a csapatba, szívesen kipróbálnám milyen. Így random emberekkel nem az igazi :R

(#19974) prokxy válasza ScomComputer (#19971) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem 2070S van, alapban OC-s, de húztam a gpu és ram órajeleken is, több napig ment hibátlanul, majd visszavettem, mert sok értelme nem volt. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19975) omfgk válasza Laraxior (#19970) üzenetére


omfgk
addikt

És kezdjük ott ,hogy alapból az EU az nem az elsődleges/legfontosabb piac...

(#19976) pulffy


pulffy
őstag

Szerverek mennek felétek?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#19977) Pedro78 válasza pulffy (#19976) üzenetére


Pedro78
senior tag

En bent vagyok, de szervert nem talal, csak crossplay enabled alatt, ez mi mar.

[ Szerkesztve ]

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#19978) Lomha 8V válasza Laraxior (#19959) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Akkor csak én kapok mindig retardáltakat? :D

Szerver: havernál PS-en nem megy, nekem PC-n minden rendben.

(#19979) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

GENERAL FIXES:

Fix for an issue where explosive rounds on the Rytec AMR could still be equipped in CDL modes
Fix for an error players could receive when opening the weapon armory
Fix for an exploit in the Shooting Range trial
WEAPONS:

FAL:

Increased headshot damage (2 hit at range with 1 headshot)
Reduced near damage (limbs and lower torso always 3 shot)
Holger-26

Increased damage range
Increased ADS speed
Bruen MK9

Reduced damage range
M91

Increased near damage
Increased ADS Speed

Live-Die-Respawn

(#19980) nyinya válasza oriic (#19979) üzenetére


nyinya
tag

Mindenki rá fog kattanni a Holger-re...

Öreg gamer

(#19981) KaitouP


KaitouP
veterán

Ezen a héten a Modern Warfare-ben: [link] (Semmi érdekes, de Shoot the Ship 24/7 az lesz.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19982) KaitouP válasza oriic (#19979) üzenetére


KaitouP
veterán

FAL szerintem jó lesz így, bár nem tartom indokoltnak a hs dmg növelést. Holger-nek viszont örülök, mert ott a király G36C örökké imádom setupom ( <3 <3 <3 ), ideje elővennem. :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19983) juve600 válasza KaitouP (#19982) üzenetére


juve600
nagyúr

G36C örökké imádom setup
erről lehet tudni valamit ???
:R

(#19984) prokxy válasza nyinya (#19980) üzenetére


prokxy
veterán

Lehet meg kéne szereznem :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19985) KaitouP válasza juve600 (#19983) üzenetére


KaitouP
veterán

Lehet, 5 percet kérek. :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19986) juve600 válasza KaitouP (#19985) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

(#19987) KaitouP válasza juve600 (#19983) üzenetére


KaitouP
veterán

Csak neked csak most:

My lil' beautiful. :B :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19988) juve600 válasza KaitouP (#19987) üzenetére


juve600
nagyúr

:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

(#19989) Laraxior válasza prokxy (#19984) üzenetére


Laraxior
titán

Én előszedtem a PKM-et. Hátha egyszer majd meglesz :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19990) omfgk válasza oriic (#19979) üzenetére


omfgk
addikt

FAL:
Increased headshot damage (2 hit at range with 1 headshot)
Reduced near damage (limbs and lower torso always 3 shot)

:F

Ez már megint mi a franc?
Tehát eddig nagyon erős volt hiszen 1 hit HS közelre. Ahhoz nem nyúltak.
Viszont most már távolra is 2 hit ha az egyik egy HS...

Eddig úgy volt ,hogy 55 dmg távolra (HS) és 40 testre.
Az 55-ből lett most 60+ így akár 100 méteren is 2 hit ez a szar. :W

Tehát ez egy FAL buff eddig. MP-ben

Reduced near damage (limbs and lower torso always 3 shot)
Ez viszont közel sem elég arra ,hogy ezt ellensúlyozza.
Aki eddig nem volt elég pontos vele az ezek után se fogja használni. Viszont aki eddig is jó volt vele az most még jobb lesz.

Nem ártana ha olyan valaki csinálná ezeket a fegyver update-eket aki amúgy ért is hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#19991) lowzor


lowzor
veterán

Ez azoknak van, akik nem tudják ugyanezt quick play-ben kiválasztani?

(#19992) prokxy válasza lowzor (#19991) üzenetére


prokxy
veterán

A shoot the ship-et nem találom, pedig elvileg az jött volna most.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19993) TaRka94 válasza prokxy (#19992) üzenetére


TaRka94
senior tag

Jobb lett volna meg berakták a 3v3 gunfightot:W

(#19994) lowzor válasza prokxy (#19992) üzenetére


lowzor
veterán

Látod, ezt a HC TDM and Kill Confirmed-öt fontosabbnak tartották, amit amúgy pár kattintás beállítani a quick play filterben. :D
Én egy Rust + Shoot House-on sem sértődtem volna meg.

[ Szerkesztve ]

(#19995) laragirl83


laragirl83
őstag

Nálam még mindig error code 8192-vel kiléptet... :(((

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#19996) pulffy válasza prokxy (#19992) üzenetére


pulffy
őstag

Szerda este 7 után jön .

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#19997) Acheron válasza lowzor (#19994) üzenetére


Acheron
őstag

+1
Ugyanezeket a pályákat komálnám együtt, nagyon :K Mondjuk HC -n :B :D

(#19998) -FLY-> válasza omfgk (#19990) üzenetére


-FLY->
őstag

Spray modos FAL lett az isten. Amúgy nem kell hozzá tudni annyira célozni szerintem, minimálisra redukálva a recoilt is azért mozog, pár golyóból így is úgy is elvisz, meg simán bemakkolható a fej sprayel is.

(#19999) Rinkasime


Rinkasime
tag

Én asszem eldobom a bruent és előveszem a PKM-et :D :K

(#20000) nyinya válasza prokxy (#19984) üzenetére


nyinya
tag

Nem egy nagy kunszt kihúzni, jól kezelhető, főleg úgy ahogy GhostPetya is összerakta egy pár hozzászólással ezelőtt.

Öreg gamer

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.