Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19601) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Valaki nezte mar vonatot?

Live-Die-Respawn

(#19602) Laraxior válasza oriic (#19601) üzenetére


Laraxior
titán

:K
Megy az szépen, de nem lehet megállítani...és dugig van ládákkal :D

A plunder viszont megint 4 személyes lett.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19603) Dragon3000 válasza Acheron (#19589) üzenetére


Dragon3000
veterán

Később akár pár száz KB/s-re is be tud lassulni.

Méret csökkenést én csak ps4 esetén olvastam, de lehet tévedek.

(#19604) Laraxior válasza Dragon3000 (#19603) üzenetére


Laraxior
titán

Patch előtt:
"Battle.net mappa, MW2, MW2 remastered = 251GB. "

Most: 260GB

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19605) Dragon3000 válasza Laraxior (#19604) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ezt most miért nekem írtad? Pc-n tolod, így nem mondasz ellen annak, amit olvastam.

(#19606) KaitouP válasza oriic (#19595) üzenetére


KaitouP
veterán

Vagy az, de akkor annak megfelelő skint kellett volna kapjon. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19607) Laraxior válasza Dragon3000 (#19605) üzenetére


Laraxior
titán

Nem is ellentmondásképpen írtam.
Csak azért, hogy igazad van, a mostani ~60GB letöltés nem plusz, hanem nagyjából fájlcserék. Nem sok plusz megy hozzá.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19608) KaitouP válasza oriic (#19601) üzenetére


KaitouP
veterán

Aha, megint késnek. Nem is MÁV lenne.

;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19609) oriic válasza KaitouP (#19606) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rakerdeztem Twitteten, bar nem hiszem hogy valaszolnak. :B

Live-Die-Respawn

(#19610) Dragon3000 válasza Laraxior (#19607) üzenetére


Dragon3000
veterán

Korábban írtam én is, nekem csak az mw alap és a warzone van meg, így 192,7-ről 201,3-ra hízott :D

Csak kíváncsiság, de miért vannak ekkora eltérések a különböző platformokon? Pc és ps4 között nincs sok, de azt olvastam, hogy xbox esetén 80+GB a frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#19611) Atla válasza csuzda (#19600) üzenetére


Atla
senior tag

Számít ! Nekem is Amerikábúl gyün 3.6MB-al ,egyébként belassult 100Kb -ra az europai szerverről. Ott még alszanak az emberek valszinű.

(#19612) KaitouP válasza oriic (#19609) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem baj, a szándék megvolt. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19613) pulffy


pulffy
őstag

Mást is szívatott ps4-en? 8-10 ig próbálkoztam de nem engedett be... Pedig kipróbáltam volna a Stadiont ,Trainstationt a Warzoneban :( , most mát csak szombaton.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#19614) Pedro78 válasza Trebron09 (#19553) üzenetére


Pedro78
senior tag

Atmasolod, es a kliensben beallitod neki az uj helyet mint letoltesi ut, majd raengeded, ellenorzi es kesz.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#19615) keIdor


keIdor
titán

Jól látom, megint új season? Akkor megint nem játszunk két napig. :DDD
Új szezon, újabb 48 óra letöltés, hurrá.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19616) KaitouP válasza keIdor (#19615) üzenetére


KaitouP
veterán

Itt most visszaolvasva elég pozitív tapasztalatok is jöttek a letöltése kapcsolatban PC-n.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19617) TaRka94


TaRka94
senior tag

Nekem is jön rendesen mobilnettel. 1óra és meg van.

(#19618) keIdor válasza KaitouP (#19616) üzenetére


keIdor
titán

38kb/s-2.66mb/s-ig láttam már mindent, de lassú.
S4-nél volt, hogy 100kb/s volt a max.
60+GB patchek 2 havonta... nem tetszik az irány.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19619) Laraxior válasza keIdor (#19618) üzenetére


Laraxior
titán

Nem lesz 60GB-al nagyobb a mappa. Csak 9-10GB a plusz.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19620) szinesz.bob válasza Dictator^ (#19549) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Most se jó a duda... :(((
A graun viszont megvan a 4 hely a matricának. :)
50%

(#19621) keIdor válasza Laraxior (#19619) üzenetére


keIdor
titán

De letölt ennyit, majd gondolom nagyrészét felülírja.
Akkor is rejtély, hogy itt mi foglal amúgy 200GB-ot. Sok játék a mai napig megáll 50-nél.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19622) Dragon3000 válasza keIdor (#19618) üzenetére


Dragon3000
veterán

60+GB most max xbox esetén van, amúgy az eddigi 80GB-hoz képest ez elég kicsi lett. A nagy méretre az egyik magyarázat, hogy a fájlok többször is megvannak, mert így gyorsabb volt az elérés és betöltés konzolok esetében, ahol csak hdd van, bár, hogy ez igaz vagy sem nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#19623) ates2


ates2
senior tag

500 B/sec a letöltés :D

(#19624) DrTechnoid válasza ates2 (#19623) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Reggel pont a kávémat kortyolgattam amikor fél 9 körül kiírta a kliens hogy install van a játékhoz , és végig szedte átlag 60Mb/s-el , annál jobban nem gyorsult be mint ahogy a steam szokott.
Vonatot merre találni ? mert ugrottam egy solo-t, végig teljesen délen voltam a sínek környékén míg nem jött a gáz, de híre-hamva nem volt vonatfüttynek.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#19625) Tsebacsi válasza DrTechnoid (#19624) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Promenade east-nél láttam egy plunder elején, többen arra is ugrottak.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#19626) Laraxior válasza DrTechnoid (#19624) üzenetére


Laraxior
titán

Mutatja a térkép hogy hol megy :K
Elvileg északon indul, aztán, hogy meddig jut a végéig, azt nem tudom, de bazi nagy nyüzsgés van körülötte :K :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19627) AAntii válasza Laby (#19578) üzenetére


AAntii
őstag

Nekünk akkor csinálja, ha két kör között lerakod tálcára a játékot és netezel, zenét állítasz, stb., de azt sem mindig, hanem teljesen random. A megoldás, vagy nem rakod le tálcára a játékot sosem, vagy játék restart, egyéb okosság nincs. Amd videokártya specifikus a dolog.

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#19628) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

ilyen már volt valakinek?
pc, reggel megnyitottam a Battle.net-et. Most haza jövök, fogad, hogy nincs elég hely. de már csak 3.5 giga van hátra. öröm boldogság. csinálok helyet. Update bepirosodik, és kiírja, hogy 3 gigával tölti de meg se mozdul...
pc restart: pipa
pause, régióváltás: pipa
letöltési sebesség baszokorálás: pipa
most a scan és repair meg, de ez is megy vagy 20 perce...

ha ezzel a fos ingadozással kell újra szedni az egészet megörülök... :O :W

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#19629) WaterWave


WaterWave
veterán

Stadion tetszik, szép lett, de a vonat nagy csalódás...
Extra loot nincs rajta vagy nem tapasztaltam, konkrétan ha mellette futsz csak egy árnyalattal gyorsabb. Azon túl, hogy újdonság, nincs értelme rá ugrani szerintem.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#19630) keIdor válasza Egonyolc (#19628) üzenetére


keIdor
titán

Minden szezonnál ez van nálam, pedig itt a jó net.
44%, reggel óta jön, de most ismét megállt, ez ilyen.
2 hónap múlva folyt köv.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19631) Egonyolc válasza keIdor (#19630) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

közben lefutott a scan, és hajlandó volt újra indulni, de ....
és még egyszer...
mondjuk úgy, hogy ha programozó lennék nem dicsekednék azzal, hogy ezen a luncheren/ updateren dolgoztam, ez már a Steam-es POE update szint....

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#19632) Laby válasza AAntii (#19627) üzenetére


Laby
senior tag

Ez oké, csak én nem rakom le tálcára. Semmi nem fut a háttérben sem. Egyszer csak magától rákezd, és nem hagyja abba.

(#19633) Dragon3000 válasza Laby (#19632) üzenetére


Dragon3000
veterán

Egy dolgot tudok még javasolni, windows újra telepítés, volt akinek csak ez oldotta meg a gondokat. Nálam megy az msi afterburner, az experience overlay is, amíg keresi a lobbyt le is szoktam tenni tálcára és böngészek, szerencsére egyik gond sem jelentkezett.

(#19634) AAntii válasza Laby (#19632) üzenetére


AAntii
őstag

Lehet, hogy egyébként is előjönne nálunk a hiba, csak mi erre fogtuk. A tünetek ugyanazok, egyszer csak gondol egyet a játék, és 5 mp-enként akad egy ordas nagyot, ami miatt játszhatatlan és a gpu kihasználtság ugra-bugrál egy kicsit. Egy biztos, amd videokártyánál tapasztaltuk ugyanezt többen is, nvidia kártyával nem, pedig a a gépek többi összetevője ugyanaz volt, csak volt közben vga csere. Hogy erre van e megoldás? Nem tudom, szerintem ez már az amd-s topik témája, ha megtudsz valamit, írj!

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#19635) szgabor12 válasza WaterWave (#19629) üzenetére


szgabor12
tag

És megéri a stadionba ugrani az elején, vagy nagyobb a mészárlás, mint a superstoreban?

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#19636) Laraxior válasza szgabor12 (#19635) üzenetére


Laraxior
titán

Stadion, vonat és környéke most nem a legkifizetődőbb életbiztosítás szempontjából... :DDD

egyébként az elején sokan ugranak Promenadon az óriáskerék és környékére, mivel ott megy el a vonat az elején, szedik is ki a vonatrablókat rendesen :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19637) Vikus válasza KaitouP (#19546) üzenetére


Vikus
tag

Arról lehet tudni, hogy mikor válik elérhetővé? Vagy hogy lehet lekapni? Mert oké, az van írva aug. 5. viszont se store-ban nem találom, se a játékban. Anno a season 3-as combat pack-ot lekaptam.. azon kívűl semmi mást nem látok.. :U Lehet amiatt nem engedné?

(#19638) szgabor12 válasza Laraxior (#19636) üzenetére


szgabor12
tag

Nem is a saját életemet féltem, hanem az ellenfelekét ;]

Viccet félretéve, a vonat engem valahogy nem vonz, viszont a stadion inkább, főleg ha könnyebben össze lehet lootolni a loadoutra valót, mint superben, supert az esetek nagyobb részében túl szoktam élni, de ha még annál is nagyobb a harc, akkor lehet inkább nem oda ugrok először. :D

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#19639) KaitouP válasza Vikus (#19637) üzenetére


KaitouP
veterán

Elvileg 5.-től, ami a mai nap, hogy a mai nap óra szerint mikor azt nem tudom, de gondolom fel lenne tüntetve. Próbáld meg úgy megkeresni, hogy a PS menüjéből lemész a játék adatlapjára, és ott nézed meg az Add-Ons opciónál.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19640) soo277 válasza Egonyolc (#19628) üzenetére


soo277
őstag

Nyugi,holnap már jó lesz :) ,nekem 1gb nettel ,3mb al szedi,bármelyik régioba,majd lejön nyugi, addig menj ki a friss levegőre most úgy sincs annyira meleg :DD

BT: wersoo#21211

(#19641) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Azért ez a méretbeli különbség PC-n is érdekes ám. Olvastam hogy kinek menny volt itt, nekem meg ennyi volt:

Ennyi lett:

Live-Die-Respawn

(#19642) Vikus válasza KaitouP (#19639) üzenetére


Vikus
tag

Próbáltam.. semmi.. :U Na mindegy, akkor majd este rápróbálok hátha időzóna miatt nem mutatja.. Remélem azért beadja.. :K

(#19643) KaitouP válasza Vikus (#19642) üzenetére


KaitouP
veterán

Kicsit várni kell akkor, biztos akadt valami probléma. Emlékeim szerint a legutóbbi sem jelent meg egyből.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19644) Trebron09 válasza Trebron09 (#19592) üzenetére


Trebron09
őstag

:F

Elbeszélgetek én magamban... :U Én meg addig tölteni se tudom mivel nem fér el.

[ Szerkesztve ]

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#19645) juve600 válasza oriic (#19641) üzenetére


juve600
nagyúr

elindítottam reggel 8kor, 16-kor jött le az egész játék, 220 gb-ot töltött ,a játék most 194gb

benne van a sesason5 is szerencsére

[ Szerkesztve ]

(#19646) s.bala31


s.bala31
őstag

300Mb-s nettel 486 b/s-al jön. Úgy néz ki még egy kicsit várnom kell addig elmegyek a boltba.

(#19647) AAntii válasza Trebron09 (#19553) üzenetére


AAntii
őstag

Átmásolod, módosítod a battle.net letöltési mappáját arra, ahová másoltad, behasheli és megy minden tovább.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#19649) Dragon3000 válasza oriic (#19641) üzenetére


Dragon3000
veterán

Gondolom benne van az, hogy ki mikortól szedte le, nekem az egyik frissítésnél belefutottam abba a hibába, hogy az egész játékot újra húzta, így ez miatt is lehet eltérés, illetve, ha valaki először csak a warzone-t használta és később vette meg az alapjátékot, gondolom minden frissítés alkalmával marad valamennyi szemét, így 1-2GB eltérés lehet.

(#19650) Tomko78 válasza s.bala31 (#19646) üzenetére


Tomko78
őstag

500 nettel sem jobb :DDD én már csak kínomban nevetek ezen , hogy Béláim az úrban ezt túltoltuk ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.