Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20651) lacy86


lacy86
addikt

“Know your histroy” -ra lesz még alkalom?

(#20652) oriic válasza lacy86 (#20651) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Legközelebb ma este fél 8kor.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#20653) lacy86 válasza oriic (#20652) üzenetére


lacy86
addikt

Koszi 👍
( nem lattam hogy tegnap este már linkelted , bocsi )

(#20654) BITBOYS válasza oriic (#20644) üzenetére


BITBOYS
addikt

SKS-nek lett buleprintje? Akkor arra rámegyek én is..ritka példány :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#20655) Garsza


Garsza
veterán

Valaki adjon tanácsott ezzel a disconectel mit lehet kezdeni hogy ne dobáljon le. Az előbb kb. fél óra alatt 2 ledobott.
PC -n játszom.

(#20656) pulffy


pulffy
őstag

Másnak is bugos a store? Nem enged rá menni...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#20657) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Van új megszerezhető blueprint Warzone-ban.

[link]

Live-Die-Respawn

(#20658) KaitouP válasza oriic (#20657) üzenetére


KaitouP
veterán

Mióta vagy te indiai gáj? ;]

Blueprint: KELL! :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#20659) Lifer092


Lifer092
senior tag

Puszilom aki kitalálta az SBMM létezését. Már 3 napja végig élvezhető volt a játék, 20+ killek legalább, semmi tryhard stb. Csodálkoztam is mondom biztos szabin van az sbmm, hát, tegnapi nap lecsapott, aztán visszakaptam az elmúlt 3 nap killjeit háromszorosan, fekvés formájában. Már azt hittem hogy a CoD Leauge-be dobott be, és valahol közvetítenek is.... :U

A hányás elkapott attól a 4 meccstől amit tegnap mentem. Így inkább a kontroller és az én egészségem érdekében kikapcsoltam. A legtöbb játékos az enemyben úgy szedte a killeket mint ha a családja élete múlott volna rajta. Nagyon élvezetes mikor végig vérpisti lobbyba kerül az ember délutánonként.

(#20660) nanorambo válasza Lifer092 (#20659) üzenetére


nanorambo
őstag

Nekem ami egyre jobban feltűnik mostanában, az a killek és hitek nagyon furcsa "osztogatása". Van olyan, hogy igazából céloznom sem kell, csak lövök és mindenki meghal. Még en is szarul érzem magam, mert olyanokat is bead a játék, ami szerintem teljesen nyilvánvaló, hogy nem találtam el.

Máskor meg szépen, óvatosan becelzom a gyereket, meghúzom a ravaszt és semmi. Tisztán látni, hogy testre lőttem, de még a hitmarker sem jelenik meg. Olyankor általában az ellenség észrevesz és ledarál.

[ Szerkesztve ]

(#20661) atee válasza Garsza (#20655) üzenetére


atee
őstag

Amerikaira kell rakni a régiót! Az első 1-2 hónapot leszamítva csak így tudok én is játszani! Különben kidob ugyan evvel az üzenettel!
Minden patch után rápróbalok, de van, hogy már a menüből repülök :C ha europain vagyok!
Amerikaival is volt már indítas után ilyen üzenetem, de max 2-3 alkalommal összesen, betöltés közben!

D-day 2002-01-04 01:54

(#20662) Lifer092 válasza nanorambo (#20660) üzenetére


Lifer092
senior tag

Igen, többek között ezt én is észrevettem. Van hogy az M4 bizonyos távra akkorát üt mint az állat, de van hogy ugyanarra a távra, szintén M4-el 1 tár kell 1 játékosba (kis túlzás, de több kell bele jóval). De persze ő két pöcögtetéssel lelő. Ping mindenkinek jó volt akkor. Bár az egy dolog tudom. De ezek szerintem biztos szerver gondok.

(#20663) Frod válasza oriic (#20657) üzenetére


Frod
addikt

Újabb noob kérdés: mire jó egy blueprint?
Úgy értem ha az adott fegyver eleve jó magas szinten már megvan nekem, akkor pl biztos tudok életképesebb opciót összeállítani, mint ezek a gyárilag összetett blueprint-ek, nem?
Vagy sokan csak a "skin" miatt használják, aztán az attachment-eket megvariálják rajta?
(Egyelőre más hasznukat nem láttam még azon kívül, hogy ha van egy nagyon alacsony szintű fegyverem, akkor abból jobb használni a bp-verziót.)

Do you see the white shadow?

(#20664) jozefgucci1 válasza Lifer092 (#20662) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ezek a gondok szerintem szerverproblémára vezethetőek vissza , tuti Desync van . Ezért lehetnek olyan szituk is , hogy te már fedezékben vagy ,de még kapod a találatot vagy , hogy tiszta célpontot lőnél és nem mutat semmit a marker :DDD Multiban azt mondom annyira nem érdekel , mert na bumm -1 kill ,de warzonban emiatt bukó lehet az egész kör is .

Frod : A skin az csak skin semmi másra nem jó . Nálam amíg nincs meg az arany vagy platina addig nincs is festés a fegyvereken .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#20665) vaakuum


vaakuum
addikt

Az normális dolog, hogy érzésre már rég a házfal mögött vagyok benn, mikor megkapom az utolsó 1-2 golyót? Killcamon visszanézve is az látszik ilyenkor, hogy az utlosó lövedékek már a falat/konténert/tereptárgyat lövik, de a célkereszt kb. azokon keresztül rám mutat.
Vagy ez a konzolos lock miatt van, hogy a takarásba is utánam jön a lövedék? Vagy ilyenkor mindent átüt?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#20666) oriic válasza vaakuum (#20665) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs konzolos lock, ezt felejtsuk mar el. Aim assist van ami inkabb zavaro mint hasznos dolog.

Sima FMJ perkkel at lehet loni a beton falon is (vekonyabb falakon meg anelkul is). Ha loves kozben jelez a hitmarker, hiaba futsz be sarkon, boven leszednek mert kovetik a mozgasod.

Tegyuk hozza, h killcam nem mindig megbizhato, sot...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#20667) Lionel válasza oriic (#20666) üzenetére


Lionel
csendes tag

Ez az őskövület "lag comp" hatása. Mióta COD létezik mindig kaotikusan működött és borzalmas anomáliákat tud okozni. Egy időben direkt korlátozták egyes "játékosok" a hálózati kapcsolatuk sebességét, hogy előnyre tegyenek szert a játékban. MW3-ban az angolai játékosok szinte verhetetlenek voltak.

(#20668) SoulReaver válasza jozefgucci1 (#20664) üzenetére


SoulReaver
veterán

Jó napot kívánok! Átnyergeltél a wot ból? :)

[ Szerkesztve ]

(#20669) jozefgucci1 válasza SoulReaver (#20668) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Helló :DDD Igazság szerint mindig is FPS fan voltam anno még Cod1-el kezdtük aztán jött a MoHa AA szóval a wot csak kitekintés volt ( 5év ) . :B

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#20670) Szellem. válasza oriic (#20447) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Lehet, hogy nem értem a képet, de nem kéne duplaxp-nek lenni? Nekem a kép alapján ez jött le.

(#20671) oriic válasza Szellem. (#20670) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Majd jon az is. A roadmap a szezon hatramarado idejere vonatkozik.

Live-Die-Respawn

(#20672) omfgk válasza Lionel (#20667) üzenetére


omfgk
addikt

SBMM nélkül nem lenne ennyire durván érezhető a lag kompenzáció, de mivel skill mutatók alapján rakja össze a lobbykat és nem a net kapcsolatok alapján ,így nagyon érezhető.

(#20673) Lionel válasza omfgk (#20672) üzenetére


Lionel
csendes tag

Alapvetően a lag kompenzáció és az SBMM is hasznos dolog lenne. Az a baj, hogy mindkettő rosszul működik. Azt végképp utálom, hogy az SBMM nem csak a lobby-k összeállításába szól bele. Szerintem az is nagy hiba, hogy nem lehet játékmódot választani. Így a "quick play"-t használva mindig új lobby-ba kerül az ember. A korábbi játékoknál, ha összeállt egy élhető lobby azzal maradhatott az ember, ha nem tetszett, keresett másikat. Azt sem értem, hogy egy ilyen játéknál, ahol ezerféle kinézetű játékos van, miért nincs "ricochet" mód legalább HC-n.

(#20674) oriic válasza Lionel (#20673) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Szerintem az is nagy hiba, hogy nem lehet játékmódot választani."

De lehet, csak ugye manuálisan, az adott lobby az fix marad.

Live-Die-Respawn

(#20675) Lionel válasza oriic (#20674) üzenetére


Lionel
csendes tag

Sajnos ha a Quick Play szűrőjében kizárólag a HC DOM-ot választod, minden alkalommal új lobby-ba kerülsz.

(#20676) Garsza válasza atee (#20661) üzenetére


Garsza
veterán

Hol kell átállítani a régiót? És ha Amerikai régióban leszek nem lesznek magasak a pingjeim?

(#20677) JSaN válasza Garsza (#20676) üzenetére


JSaN
addikt

Battleneten a play gomb felett vagy egy kis foldgomb ikon, ott lehet regiot valtani.

Ez a disconnect problema nekem is elojott 2 hete, azota szar. Megjelenes ota jatszom, de ilyen disconnect problem nem volt az elmult 2 hetig, azota 10-20 percenkent szakadozik, alig tudok befejezni meccset. A fejlodesben is megrekedtem az utolso 5-10 szint keserves lassan halad.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#20678) KaitouP


KaitouP
veterán

Call of Duty: Black Ops - Cold War béta kulcs szerzési lehetőség, részletek a játék topikjában: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#20680) KaitouP válasza oriic (#20679) üzenetére


KaitouP
veterán

Besírtam. :DDD ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#20681) csabamigo


csabamigo
aktív tag

Üdv
Srácok, hogy tudom a CR-56 AMAX ot kilockolni?
Miazagunbuttkills?
Elnézést ha köztudott de nekem ez új!

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#20682) szgabor12 válasza Szellem. (#20670) üzenetére


szgabor12
tag

15 perce megy a dupla xp hétvége.

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#20683) Garsza válasza atee (#20661) üzenetére


Garsza
veterán

Kösz a segítséged. Megoldotta a gondot a régió váltás. Azóta 1x se dobott le.

(#20684) mcwolf79 válasza csabamigo (#20681) üzenetére


mcwolf79
veterán

AR-vel kell leütni az ellenfelet .
amugy Gugli a barátod :
[link]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#20685) csabamigo válasza mcwolf79 (#20684) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Köszi

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#20686) KaitouP


KaitouP
veterán

Állítólag 5 gold után jutalom (Games of Summer):

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#20687) nyul105 válasza KaitouP (#20686) üzenetére


nyul105
senior tag

Gunfight tournamentnél, ha cancel-ellni akarsz (esc), akkor csirkehang jön be :D

[ Szerkesztve ]

(#20688) prokxy


prokxy
veterán

Ez a 2XP eléggé összefújta a szemetet megint...megjelentek a lelőhetetlen szuperhősök. :W

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#20689) lowzor válasza prokxy (#20688) üzenetére


lowzor
veterán

Én meg már nem is tudom mihez használni, mert minden gold meg platina, amit kedvem volt megcsinálni.
A szintet meg leszarom, hogy hányas vagyok.

(#20690) lacy86 válasza lowzor (#20689) üzenetére


lacy86
addikt

Akkor nekem is csinalhatnal egy par goldot es platinat 😅🤪

(#20691) KaitouP válasza nyul105 (#20687) üzenetére


KaitouP
veterán

LOL WTF. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#20692) Gigi01


Gigi01
őstag

Sziasztok!

Rég voltam itt,és játékban,részben vr,de inkább életváltás végett.
Van itt rajtam kívül,aki Ausztriából(én Graz) van?Internet témában kéne segítség priviben,mert iszonyat jönnék vissza. :B

(#20693) nyul105 válasza KaitouP (#20691) üzenetére


nyul105
senior tag

Jó kis bruen skint lehet nyerni amúgy a tournamenttel :)
Spoiled rotten a neve, kár hogy így a nerf után jött.. :(

(#20694) KaitouP válasza nyul105 (#20693) üzenetére


KaitouP
veterán

Gondolom akkor az egy másik fő nyeremény.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#20695) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jönnek a creator code-ok.

[link]

Live-Die-Respawn

(#20696) nyul105 válasza KaitouP (#20694) üzenetére


nyul105
senior tag

van ez a gunfight tournament, én ott kaptam a bruen skint.

A summer féle grau skin meg ha aranyérmezel ilyen skill-terepeken, ma ilyen ugrálgatós van, az nem volt nehéz.
5 lesz, de még csak az 1. nyitott.

(#20697) Frod válasza nyul105 (#20696) üzenetére


Frod
addikt

"nem volt nehéz"

Elsőre lett valami 2:35, aztán harmadjára 1:23...
Ugye 0:40 alatt kellene, szóval szépen el is engedtem a dolgot, mentem lövöldözni inkább :DDD

Do you see the white shadow?

(#20698) TaRka94 válasza nyul105 (#20696) üzenetére


TaRka94
senior tag

Nem volt nehéz? :DDD

Én is hagytam inkább, felb*szta az agyam.

(#20699) nyul105 válasza Frod (#20697) üzenetére


nyul105
senior tag

Najo, nem úgy értettem, hogy harmadszorra meglett, de azt hittem nehezebb lesz.

Nekem elsőre 1:30, de 5 perc után 45-50ek. Összesen 20 perc volt, mert a végén nehezen adta be a szalma(vagy valami barna téglatest alakú rakások)- ra ugrást, de végül rájöttem, hogy jobb oldalra a magas rakásra ugrani könnyebb.
37.7s lett amúgy, van egy két olcsó trükk, ha gondoljátok leírom, én miken spóroltam. Ja és nem szabad gázba esni, mert az duplán rossz a bünti miatt.

Amúgy bill+ egér a trükkje, controllerrel ez tényleg durva lehet, ezt elfelejtettem írni.

Szerk.: a gunfight tournament viszont bugos volt, sokszor volt, hogy megnyertem a kört, de kidobott a lobbyból, és kezdhettem újra... gondolom kilépett a mellém kisorsolt csapattárs :(

[ Szerkesztve ]

(#20700) prokxy válasza TaRka94 (#20698) üzenetére


prokxy
veterán

Én 2 próbát nyomtam, elsőre nem is értettem mit kell csinálni, másodjára már láttam, h mi a tök ez, majd ki is léptem. Mert ha még a skin tetszene is, akkor talán, de az, h még egy blueprint legyen...felejtős.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.