Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20501) oriic válasza Laraxior (#20499) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a raketa lent a 10esnel. De van kulon a 11-esben egy robbanofej is. Allitolag kulon lesz majd meg egy event.

Live-Die-Respawn

(#20502) Dictator^


Dictator^
veterán

Bementem plunderezni egy kicsit, de még mindig vannak olyan játékosok akiknek fogalma sincs arról, hogy mit kell csinálni :) Élvezet így a játék..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#20503) logaritmus válasza NViktor (#20475) üzenetére


logaritmus
tag

Egy héten belül ki fogsz kerülni a ban poolbol. addig csak csalokkal fogsz tudni játszani, mással nem. Ha meg megy veled más is aki nincs a poolban szintén csak csalokat fog bedobni a poolbol :D . Tapasztalat, várd ki az egy hetet. Semmit sem fogsz tudni tenni ellene, nem foglalkozik vele a support.

(#20504) sith7 válasza KaitouP (#20496) üzenetére


sith7
nagyúr

& oriic

Beteg :D

(#20505) Laraxior


Laraxior
titán

Plunderbe visszakerültek a Self-Revive kitek :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20506) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Metro is jon

I can confirm we will be getting a subway in #Warzone 🤯

Live-Die-Respawn

(#20507) shifty! válasza KaitouP (#20496) üzenetére


shifty!
senior tag

Holy hell, fel kell tennem az eredeti MW-t, nosztalgia igényem lett. Beteg

;]

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#20508) prokxy válasza Laraxior (#20505) üzenetére


prokxy
veterán

Ki sem kellett volna venniük. :)
Végre, nem az lesz, h egy tetőn kempelő makkmarci véletlen eltalál azt bukok 200e-t.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#20509) KaitouP válasza oriic (#20506) üzenetére


KaitouP
veterán

Azta betyár, ez igen. :DD Jobb mint a vonat.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#20510) KaitouP válasza shifty! (#20507) üzenetére


KaitouP
veterán

Mennyit toltam én is anno ilyen őrült szervereken, te jó ég... :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#20511) Lomha 8V válasza KaitouP (#20483) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Sajnos mostantól nem él ez az "élvezetes" lehetőség. :D

(#20512) KaitouP válasza Lomha 8V (#20511) üzenetére


KaitouP
veterán

Mondanám hogy "kár" de lehet inkább "szerencsére". :DDD Mai gyerekek amúgy se bírnák, nem úgy mint mi anno. ;]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#20513) prokxy


prokxy
veterán

Azért a játék tesz róla, hogy szétbassza az embert az ideg néha...
Shoot house, hogy van az, amikor én kinézek, várom a sarkon az enemyt, ő jön és mire megjelenik halott is vagyok, időm nincs reagálni?
Nem 1x van ilyen, hanem rohadt sokszor. Killcam alapján látom azt, h én állok mint egy hülye és nem lövök, ő meg az lmg-vel (150-es tárral!) becéloz és leszed. Pingje ugyanúgy 40-50, mint nekem.
Másik kedvenc, hogy a c4 nem sebez semmit, oda dobtam mellé, megint a SBMM szívat?
4-et nem tudtam sorban ölni, nemhogy vmi értelmes KS-et összehozni, pedig a megszokott, ismert fegyveremmel mentem, nem lvlup-oltam semmit, stb...

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#20514) Atla válasza prokxy (#20513) üzenetére


Atla
senior tag

Ez kiakaszt engem is ,és nem értem miért van! Állok a sarkon célozva,tehát egy gombot kell nyomnom hogy lelőjjem,erre beszalad céloz és még le is lő! Mondom ilyen nincs.... :(

(#20515) nanorambo


nanorambo
őstag

Nekem is sokszor van, hogy killcamben látom, hogy nem igazán úgy történt, ahogy amúgy az en oldalamról latszódott.
Van hogy már reg benn vagyok fedezék mögött és meghalok. Killcamben még pont csak futok a fedezék mögé és úgy öl meg.
Vagy ahogy te, allok a sarokban, hogy amint jön valaki csak meghúzom a ravaszt és lelövöm erre ő öl meg. Killcamban csak allok egyhelyben ő neki meg arra is van ideje hogy rámforduljon és megöljön.

Hiaba alacsonyak a pingek szinte biztos hogy a network a ludas.

[ Szerkesztve ]

(#20516) Laraxior


Laraxior
titán

Van itt még meglepi Plunderben :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20517) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Felvettem valakitől egy FiNN LMG-t, ugye ez nekem nem volt benne a választható listába. Most megjelent, és azt írja, hogy csapjak le LMG-vel egy embert hét meccs alatt és megkapom. Milyen fegyvereket lehet így megszerezni, vagy hogy működik ez a dolog??

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20518) tupacamaru válasza Laraxior (#20516) üzenetére


tupacamaru
veterán

Neked teljesen mindegy, úgyse lősz le vele senkit. ;) :N

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20519) Laraxior válasza tupacamaru (#20518) üzenetére


Laraxior
titán

Kipróbáltam, bent a barlangban lehet vele reszelni, de amúgy semmire sem jó.
Az új módim a pajzs a hátamon... így biztonságosan szaladhatok az ellen elől ;] :DDD

Avg. Life 06m 50s :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20520) tupacamaru válasza Laraxior (#20519) üzenetére


tupacamaru
veterán

Már próbáltam, hátulról jó, de ha szemből lőnek, akkor lehetetlen visszalőni mert úgy rázza a fegyvert a pajzsot ért lövedék.

Hol látod ezt az időt?

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20521) Laraxior válasza tupacamaru (#20520) üzenetére


Laraxior
titán

https://cod.tracker.gg/warzone

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20522) tupacamaru válasza Laraxior (#20521) üzenetére


tupacamaru
veterán

6m 20s. ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20523) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az update elvette az Infinity Ward-os calling cardomat. :(

Live-Die-Respawn

(#20524) KaitouP válasza oriic (#20523) üzenetére


KaitouP
veterán

Az nem dev calling card?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#20525) oriic válasza KaitouP (#20524) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg de, viszont egy két hete nálam is felbukkant. :D

Live-Die-Respawn

(#20526) nanorambo


nanorambo
őstag

Miért jó a matchmaking szerint, hogy olyan csapat ellen rak be, ami fullra egy darab klán tagjaiból áll, tehat nyilvan kommunikálnak. A mi csapatunkban meg alapból csak feleannyian vagyunk mint ők.
Ennek így nem sok ertelme van. Egyszerűbb lenne játék nelkül kiírni higy vesztettél, és nem húzná az időmet...

(#20527) KaitouP válasza oriic (#20525) üzenetére


KaitouP
veterán

Vagy developer vagy, csak titkolod. ;] :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#20528) oriic válasza KaitouP (#20527) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván: :D

Amúgy pár perc alatt meglett új LMG. Hát ez nagyon beteg, szét fogják nerfelni egy két héten belül az fix. :D

Live-Die-Respawn

(#20529) KaitouP válasza oriic (#20528) üzenetére


KaitouP
veterán

Meg kell paskolni az enemyt érte valamilyen LMG-vel párszor? :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#20530) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Akkor ezért ütött vágott ma mindenki? :D

(#20531) oriic válasza KaitouP (#20529) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy meccs alatt 1 embert kell ölni ütéssel, úgy hogy LMG van nálad. PKM-re felment melee mod a cső végére, meg melee perk és bumm.

Egy kill--->leave game--->indít következőt--->melee kill---> leave game stb.... Max 6-8 perc alatt meglett.

Live-Die-Respawn

(#20532) sith7 válasza oriic (#20531) üzenetére


sith7
nagyúr

hm ... :U :(

(#20533) oriic válasza sith7 (#20532) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MI a gond? A leave-elés. ;] Ez van, néha lehetek én is rosszfiú.

Live-Die-Respawn

(#20534) sith7 válasza oriic (#20533) üzenetére


sith7
nagyúr

:K

(#20535) lacy86


lacy86
addikt

Ezt az uj LMG-t hogy lehet megszerezni?
vagy lehet en nem ertem mit kell csinalni.
7 kulonbozo meccsen kell 1 melee kill ugy hogy LMG-vel vagyok?

(#20536) KaitouP válasza oriic (#20531) üzenetére


KaitouP
veterán

G36C Minivel csapkodom őket, eddig 2 meccsből két csapás megvan. Nem lépek ki inkább, egyrészt felesleges idő elmegy a matchmakingel, másrészt közben húzom a napi küldit. Multitask. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#20537) KaitouP válasza lacy86 (#20535) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#20538) tupacamaru válasza lacy86 (#20535) üzenetére


tupacamaru
veterán

Úgy is jó ha ledown-olt és akkor csapod le.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20539) lacy86 válasza KaitouP (#20537) üzenetére


lacy86
addikt

En ugy csinaltam hogy az elejen megoltem 2-3 embert kessel es utana vegig LMG-vel voltam.
Igy nem szamolt semmit ...

(#20540) KaitouP válasza lacy86 (#20539) üzenetére


KaitouP
veterán

De pont az a lényeg, hogy magával az LMG-vel, a fegyverrel (puskatussal) kell nyaklevest adni az ellenfélnek.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#20541) lacy86 válasza KaitouP (#20540) üzenetére


lacy86
addikt

Jah ... 😅😅😅😅😅😅

(#20542) oriic válasza KaitouP (#20540) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt amúgy benéztem én is, fogtam a kardokat és azzal mentem darálni először. :D

Live-Die-Respawn

(#20543) Frod válasza oriic (#20542) üzenetére


Frod
addikt

Ha már kardok... én ugye friss hús vagyok a szériában, de az valami meta amikor a csávó pajzzsal a hátán, és valamilyen karddal/késsel valami mérgezett mókus tempóban rohangál és darál!? Nem egy ilyenbe futottam már bele, szerintem teljesen rontja az immerziót.

Do you see the white shadow?

(#20544) oriic válasza Frod (#20543) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Camo-t húz épp, gondolom. Kés+pajzs kombót össze lehet rakni loadoutnak.

Live-Die-Respawn

(#20545) Tomko78


Tomko78
őstag

Azért így nem olyan rossz az új lmg :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#20546) Dave567 válasza nanorambo (#20515) üzenetére


Dave567
addikt

Már volt róla szó, hibás itt minden...

(#20547) juve600


juve600
nagyúr

jó az új pecs
magyar zászló nálam nincs :W

(#20548) SoulReaver válasza juve600 (#20547) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem kilépked valamiért. Leáll valami progi, de nem volt időm sem megnézni mi...

(#20549) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Volt két ilyen meccs, kb 1 percig tartott és a felvett pénzt nem számolta....

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20550) Acheron válasza Tomassy00 (#20464) üzenetére


Acheron
őstag

Ezek a legjátszhatóbb pályák, nem véletlen, hogy külön módként mindig feltűnnek (Sajnos a Rust nem, pedig épp oly ikonikus pálya az is) Óriási közönség kedvenc lenne még a Terminal, de eddig valamiért ez nem került be a játékba :F
(#20469) GhostPetya: A legszebb, hogy újra van Shoothouse és Shipment (minek ezeket időről időre kivenni?) - folytatódhat a maroklőfegyverek húzása (is).
Btw húzás - A launchereknél nem teljesen világosak a küldetések. Ölök velük (spec most épp csak a PILA -val) szép számban, de a skin progress alig halad. Nem nagyon látom az esélyét, hogy ezeket goldra (platina?) húzzam :F
(#20470) Dragon3000: Valamit biztosan javítottak az európai szervereken, én dél körül kezdtem leszedni, de az elmúlt alkalmakhoz hasonlóan 60+ MB/s sebességgel szedte le pár perc alatt a frissítést - a shaderek újraépítése majd tovább tart, mint a letöltés. Jó az irány :K
(#20487) oriic: Wow, ez jó hír, kicsit később engedik el az epizód kezét, ez dícséretes!

Rég vettem már skint, most ez az új Velikan (Shadow company) arc nagyon bejött, brutál jól néz ki - mondhatni passzol a COD nickemhez :D

(#20544) oriic: Ilyen összeállításnál mik azok a Perk beállítások, amivel a leggyorsabban lehet mozogni? Tudom, volt már leírva a topicban, de - kövezzetek meg - húzós nap után vagyok, nincs lelkierőm hosszasan keresgélni :B :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.