Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19901) zgospel válasza Lomha 8V (#19900) üzenetére


zgospel
őstag

Warzoneban szinte használhatatlanok a shotgunok, nagyon gyengék. Kb addig van értelmük, amíg landolás után megy a zúzda, és a többiek pisztollyal jönnek, te meg még nem találtál jobbat. De amint normális fegyverek kerülnek elő a shotgun kvázi hasznavehetetlenné válik a játékban.

Pedig multiban nagyon lehet vele zúzni.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#19902) omfgk válasza zgospel (#19901) üzenetére


omfgk
addikt

Az Origin 12 azért nagyon erős.

Persze nagyon korlátozottan lehet használni. Kicsit is elkezded nyújtani a távolságot vele akkor véged.
De ha egy épületben összefut vele az ember akkor instant halál.

(#19903) prokxy válasza Lomha 8V (#19900) üzenetére


prokxy
veterán

2 fegyó legyen nálad, egy AR és egy shoti. Csináld a feladatokat, gyűjtsd a zsetont, de úgy, hogy a shoti legyen a kezedben mindig. Főleg igaz ez, ha a feladatot lezárod. Amikor meglátsz vkit, AR-rel ledown-olod és shotival befejezed. ;)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19904) atee


atee
őstag

Tényleg semmiség, de néha az algoritmus nem áll a helyzet magaslatán, amikor a play of the game visszajátszást választja...
Imádom amikor egy f@szláma bedurrant egy panzerfaustot 3 kill és ez van a hekyett, hogy lőttem mondjuk 4 db. 357 es lövésből egymás után 4 fejest 3 sec alatt nem háttal álló ellenfeleknek. :C

D-day 2002-01-04 01:54

(#19905) lowzor válasza atee (#19904) üzenetére


lowzor
veterán

Én volt hogy lőttem egy nagyon szép 5-ös multi killt AK+Magnum kombóval, mégis az RPG-st rakta be helyettem. De minden 2. play of the game-be RPG-st látok kb.

(#19906) Lomha 8V válasza zgospel (#19901) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Igen, sajnos rájöttem én is.

Prokxy: köszönöm a tanácsot, erre nem is gondoltam, hogy a már fekvő ellent is beleszámolja, pedig hát logikus.

(#19907) danilla


danilla
őstag

Valaki már találkozott olyan buggal, hogy nem tudja az armore plateket használni? Hiába volt nálam 8, nem tudtam feljavítani az armorom. :(

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#19908) prokxy válasza danilla (#19907) üzenetére


prokxy
veterán

Igen, 1 megoldás volt rá, veszel egy armor packot és utána megjavul.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19909) danilla válasza prokxy (#19908) üzenetére


danilla
őstag

Vettem, nem segitett. :)) No nembaj, remelem többert nem lesz ilyen.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#19910) Laby válasza Laraxior (#19777) üzenetére


Laby
senior tag

Warzone megjelenése óta működik. Viszont a Ghost-ok olyankor sem látszódnak.
Multiplayer-ben van olyan hogy mindenkit látsz mozgás közben, a Ghost perk-et csak sima pöttyként, mint egy sima UAV-nál másokat.
Na Warzone-ban ez sincs, aki Ghost perk-es az semennyire sem látszik.

(#19911) szgabor12 válasza Laby (#19910) üzenetére


szgabor12
tag

Én úgy tudom látszik a Ghost perk-es is, csak bizonyos távolságon belül nem (ezt sajnos nem tudom pontosan mekkora a távolság, talán 150-200m).

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#19912) -FLY-> válasza atee (#19904) üzenetére


-FLY->
őstag

Törci-amped-c4, paraszt, látványos. Mindegy, hogy hány dolláros előfizu pörög kínára, vagy, hogy milyen dobozka van a kontroller mögött, mindent is elvisz. Ha így nézzük ezek csodafegyverek. :R

(#19913) vaakuum


vaakuum
addikt

Help pls!

NEm tudom, jó helyre írtam-e, de emlékeim szerint valami COD játék volt, aminek a nevét keresem. Azt tudom biztosan, hogy multiban lehetett olyan karakterrel is menni, aminek a vállán volt egy olyan automatikusan targetoló fegyver, mint ami a Predatorok vállán szokott lenni. Azt nem tudom, hogy ehhez a fegyvereket kellett-e sorban kinyitni, vagy ez valami bónusz karakter volt... Még annyi, hogy talán MS store-ból volt letöltve, de ez már nem biztos infó.
MEg tudná valaki mondani, melyik játék volt az?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#19914) Lomha 8V válasza vaakuum (#19913) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Azt hiszem az Infinite Warfare-ben volt olyan droid, aminek a vállán volt fegyver.

(#19915) oriic válasza vaakuum (#19913) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fegyverre nem emlekszem de talan XS1 Goliathon volt vall raketa veto. (Ez az Advanced Warfare-ben volt streak)

Live-Die-Respawn

(#19916) vaakuum válasza Lomha 8V (#19914) üzenetére


vaakuum
addikt

Köszi a tippet, ránéztem, de nagyon nem tűnik ismerősnek. :(
A fegyverek egyébként normál ballisztikus fegyverek voltak, semmi hókuszpókusz, és sorban lehetett hozzájuk nyitni a kiegészítőket.
Ami még valószínű, hogy valami ingyenes változat volt, ami rémlik, hogy volt benn eolyan játékmód, amikor egymás zászlóját kellett megszerezni és a sajáthoz hazavinni, amit persze menet közben a másik csapat is megszerezhetett...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#19917) KaitouP válasza oriic (#19915) üzenetére


KaitouP
veterán

Úgy úgy, azóta bekerült a CoD Mobile-ba is.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19918) nyul105


nyul105
senior tag

Sziasztok,
Az miért lehet, hogy piros kártyával nem tudok bemenni a dél-délnyugati bunkerekbe? Nem aktív a numpad, nincs lámpája sem... ezeket deaktiválták most?

Más: nálatok is lagtenger volt a hétvége? Bal oldalt állandóan kaptam a kis papirocskákat (packetloss) :F

(#19919) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Érdekesség, hogy kicsoda [Marcus "Lerch" Ortega] Season 5 operátor.

(#19920) regener


regener
veterán

Warzone-ban néha elkezd zavarosodni a kép és kiír valamit.
Erre valami magyarázatot kérhetek, hogy mi ez és mire jó? :)

(#19921) Laraxior válasza regener (#19920) üzenetére


Laraxior
titán

voilá

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#19922) oriic válasza regener (#19920) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Irtam mar korabban. Ez egyfajta teaser, amivel vagy az roadmapen latott ingame eventet vagy az idei COD reszt, a Black Ops Cold Wart vezetik fel.

szerk: Laraaaaaa

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#19923) Laraxior válasza oriic (#19922) üzenetére


Laraxior
titán

Ha valaki rákérdez legközelebb, egységesen azt írjuk, hogy VGA hiba lehet ;] :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#19924) Laby válasza regener (#19920) üzenetére


Laby
senior tag

Ez valami VGA hiba lehet!

(#19925) nyul105 válasza regener (#19920) üzenetére


nyul105
senior tag

Valószínű haldoklik a vga :(

(#19926) sarkadifeca válasza Evil Snowman (#19880) üzenetére


sarkadifeca
tag

Szia! Én is kb. 1 hónapja vettem meg, (akkor pont akciós volt egy darabig), mert már kiidegelt a BF V. Nem bántam meg eddig nagyon tetszik a multi is meg a warzone is.

[ Szerkesztve ]

régi rendszer - 5 piros - 0 fekete ; új rendszer - 44 pozitív - 0 negatív; legújabb - 20 pozitív - 0 negatív

(#19927) Acheron válasza KaitouP (#19737) üzenetére


Acheron
őstag

Ma elvileg kiderül, mi is ez (ha még ki nem derült)

(#19928) KaitouP válasza Acheron (#19927) üzenetére


KaitouP
veterán

Miért érzem úgy, hogy ő már tudja? :F ;]

Én szavaztam. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19929) TheCloWn25 válasza regener (#19887) üzenetére


TheCloWn25
csendes tag

Szintén ezt tapasztalom és sajnos a crossplay-t nem engedi kikapcsolni.
Sokkal jobban zavar a konzolos aim assist mint a PC-s csalók.

(#19930) regener válasza Laraxior (#19921) üzenetére


regener
veterán

+oriic
+Laby
+nyul105

Köszi a válaszokat, már dobom is ki a GPU-t :DDD

Olyan ~4600 hsz után csupa frissen tértem vissza, üdítő lövöldözni egy kicsit a sok RPG szerűség után :)

[ Szerkesztve ]

(#19931) Dictator^ válasza nyul105 (#19925) üzenetére


Dictator^
veterán

Leírták, hogy mi. Nem VGA hiba. Nézd meg a lentebb lévő linket.

Amúgy van grafikai glitch a játékban season 5 óta.
Van, hogy a Gulágban kezdődik, aztán spectateben tovább megy, majd ha visszavásárolnak a gamebe akkor néha megszűnik.
Minden csapattársamnál előjön néha.

A glitch az, hogy semmit nem látni, tele lesz a képernyő grafikai hibával, ami kirakar mindent a képernyőről..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#19932) KaitouP


KaitouP
veterán

Kiderült a titokzatos láda tartalma: [link] és [link]

Mivel ez már az új Call of Duty-ról szól, így célszerűbb lenne az érdemi hozzászólásokat a játék új topikjában megtenni. :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19933) Linem válasza KaitouP (#19932) üzenetére


Linem
senior tag

hát... :N én többet vártam tőlük. :U

(#19934) zgospel válasza TheCloWn25 (#19929) üzenetére


zgospel
őstag

Borzasztóan overpowered a konzolos aim assist... Multiban folyton kikapcsolom a crossplayt, és rögtön élvezhetőbbé válnak a játékok. Warzoneban bazi idegesítő. Én értem hogy a kontrollernek sok hátránya van az egérhez képest, de ez a mértékű assist szerintem túlzás.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#19935) Linem


Linem
senior tag

A free weekend multi vonatkozik a HC-ra is?
Az utóbbi pár napban megszaporodtak a véletlen lelövések. :DDD Meccsenként minimum 1 társam hátba lő. Eddig azért ez ritka volt. Ezért gondoltam, hogy megjelentek az új userek HC-ban is.
Bezzeg, ha én lövök le valakit véletlenül, mert elém szalad, akkor az első, hogy bosszút állnak rajtam. :D

(#19936) kiserik válasza zgospel (#19934) üzenetére


kiserik
senior tag

Ki lett tárgyalva 1000-szer, semmi köze a konzolos aim assistnak ahhoz, amit tapasztaltok. Annak a Cronus maxhoz van köze.

(#19937) zgospel válasza kiserik (#19936) üzenetére


zgospel
őstag

Nem a recoilról van szó, hanem ahogy ráugrik az emberre és ahogy pl oldalmozgásnál rajta tartja az emberen.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#19938) nyul105 válasza Dictator^ (#19931) üzenetére


nyul105
senior tag

Csak vicc volt, rögtön a felette levő 2 hszből kiderül.
Akinek szántuk ő értette, az a lényeg.

(#19939) DrTechnoid válasza Linem (#19935) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nem lehet HC-t indítani ha egy olyan társaddal vagy egy lobby-ban akinek nincs meg a teljes játék , mi is ezt akartuk tolni már pénteken is, de kiderült hogy csak a neki felkínált módokat pályákat tudjuk együtt csapatni.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#19940) Acheron válasza zgospel (#19937) üzenetére


Acheron
őstag

Kipróbáltam PC -n kontrollerrel tolni, a gyárilag engedélyezhető aim assist kb sz@rt sem ér, ugyanúgy célra kell tartanod (én nem érzékeltem különbséget), max átfutáskor lassít egy pillanatra. Mindezt egy kontrollerrel, ami szvsz nehezebben irányítható, mint egy egér - bill. Önmagában nem nevezném komoly előnynek.
Ha kiugró előnyként érzékeled, akkor nagy valószínűséggel a (#19936) kiserik által említett eszközbe (vagy hasonlóba - van pár) futottál bele, messze nem csak a recoil -ra használható, olvass utána a neten, ebben a fórumban is találsz róla pár linket - de pls, ne itt akard kitárgyalni, van topikja (vissza- és rákereshető).
Kezd bejönni ez az AN-94, még a végén barátok is lehetünk, a pontosságra még gyúrni kell, de HC -n eddig remekül lehetett darálni vele.
Mindeközben valamiféle perverziótól hajtva a maroklőfegyverekkel is elkezdtem szórakozni, a .50 GS kvázi pár headshot -ra áll az aranytól. Érdekes használni, aki szereti a pontlövőket, elég jól elboldogulhat vele rövid - középtávon. Épületen belül sokkal inkább preferálom a shotikat, a nagyobb szórás miatt jóval nagyobb eséllyel talál - de középtávon a pisztoly (és alighanem a revolver is) jóval pontosabb, őszintén, meglepően messzire lehet vele pontosan lőni jó beállítással. Nagyon kíváncsi leszek majd a burst -os Renettire, különösen akimbo -ban HC -n, vajon mennyiben hasonlítható az MW2 Glock 18 -ához?

(#19941) prokxy


prokxy
veterán

Megcsináltuk a Contraband Contract-ot, le is adtuk a táskát, Plunderben, kaptunk 100e-t azt blueprintet nem. Ez vmi bug vagy van többféle contract?

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19942) N@idia válasza oriic (#19876) üzenetére


N@idia
őstag

Az egyik legjobb körünk volt én nagyon élveztem minden percét főleg, hogy a jugger is meglett és sikerült egy második hely is, ami kb winnek is mondható, mert az utolsó ember is down lett, na de az a fránya gáz sajnos csak el kapott a végére, de majd legközelebb... :DDD

Én köszönöm Oriic a skint, bár azt hittem nem fog összejönni annyi nekifutás után, de csak sikerült! :C

(#19878) prokxy
Én szerda estétől leszek, ha minden jól megy discordon megtalálható vagyok. Láttam, hogy irtál is játékba, de nem tudtam már válaszolni időben. Oriic meg olyan, mint a fehér holló olyan ritkán van... :D

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#19943) BerserkGuts válasza kiserik (#19936) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:C ;]
egyszerű mint az 1x1

konzol assist az csak oldal irányból segit kicsit jobb vagy bal oldalt lassít

de nem fog beleszólni fel és le mozgásba szóval amikor valaki tökéletes fejeseket tol vagy mindig pontosan a melkasba talál

+még ugrásból is ami teljesen kamu ha felugrasz elmozdul a célkereszt vagyis elmozdulna de a csíttel rádragad

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#19944) prokxy válasza N@idia (#19942) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem a BF-es DC tabu, max másikra megyek, szerencsére van pár, majd küldök meghívót, ha partyban leszünk. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19945) Laraxior


Laraxior
titán

Plunderben dobnak le újabban Juggernaut pakkot :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#19946) oriic válasza Laraxior (#19945) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Siman be a palyara?

Live-Die-Respawn

(#19947) Laraxior válasza oriic (#19946) üzenetére


Laraxior
titán

:K
Most éppen a stadion közepén landolt.
Kb az egész Quarry-t felszedtem egyedül, anélkül, hogy bárki járt volna a környéken :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#19948) prokxy válasza Laraxior (#19947) üzenetére


prokxy
veterán

Du leszek. :)
Erre vmi ötlet? "Megcsináltuk a Contraband Contract-ot, le is adtuk a táskát, Plunderben, kaptunk 100e-t azt blueprintet nem. Ez vmi bug vagy van többféle contract?"

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19949) Laraxior válasza prokxy (#19948) üzenetére


Laraxior
titán

Az új Seasonnal jött új Blueprint, de nekem adta már be megint azt a Lonely Lagoon-ost amit már megszereztem az ezelőtti seasonba.
Asszem EBR-re adja a mostanit:
Bár ezzel a feladattal se találkoztam túl gyakran. Gyakorlatilag az új szezon óta kétszer. Többször találtam red cardot, mint ilyen feladatot..

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#19950) -FLY-> válasza BerserkGuts (#19943) üzenetére


-FLY->
őstag

Egy világ dőlt bennem össze, szóval akik xardobozról 100-at lőne össze 150
-ből, azok nem őszport játékosok, hanem egyszerű csalók? :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.