Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19101) Slavia


Slavia
aktív tag

(#19102) Slavia válasza Slavia (#19101) üzenetére


Slavia
aktív tag

A probléma nem a képben van ha nem abban hogy 1660 super mellett is teli van grafikai hibával az egész játék de ez még... ( fullscreen/fullscreenbordeless)

[ Szerkesztve ]

(#19103) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Hali!

Warzoneban a grafikai beállításoknál mire kell figyelni, hogy látható, szép legyen a minőség?
Felrakom maximumra és kifolyik a szemem olyan homályos, ha az élsimítást 1x-esre teszem talán a legjobb, de így is olyan mintha FHD helyett HD-ban játszanék. Render 1920x1080-ra van rakva.

Vagy ez ilyen, ennyit bírtak belőle kihozni? Xboxon is baromi ronda.
Pubg very lowon élesebb.

[ Szerkesztve ]

(#19104) omfgk válasza Grave_444 (#19103) üzenetére


omfgk
addikt

NV filter.

Valamennyi fps-t elvesztesz vele (kb 10% volt nálam), viszont totál más lesz a grafika.

Details:
Sharpen: 12%
Clarity: 100%
HDR Toning: 0%
Bloom: 0%
Brightness:
Exposure: 10%
Contrast: 2%
Highlights: 20%
Shadows: -30%
Gamma: 0%
Sharpen:
Sharpen: 57%
Ignore film grain: 15%

Én is pont ezért használtam.
Annyira mosott szar jellege van az egész játéknak ,hogy az hihetetlen. Aztán mondjuk elindítasz egy BF5-öt és kibassza a szemedet a sok részlet.

[ Szerkesztve ]

(#19105) Linem


Linem
senior tag

Segítséget kérnék, még új vagyok COD-ban. A platinához melyik alap AR fegyvereket kell kimaxolni aranyra? Valahol azt olvastam, hogy nem kell az összeset.

[ Szerkesztve ]

(#19106) Grave_444 válasza omfgk (#19104) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Tehát Nvidia Freestyle a megoldás? Ingame nincs valami? Így inkább letörlöm.

(#19107) prokxy válasza Grave_444 (#19106) üzenetére


prokxy
veterán

Film grain és társait kapcsold ki. Motion blur-t dettó.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19108) Dragon3000


Dragon3000
veterán

Pedig pályán belülre dobtam a füstöt :D

(#19109) BITBOYS válasza Dragon3000 (#19108) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nálam nem látszik mostanában a füstgránát. Eldobom, pukkan és ennyi :D Mondom magamban, mi a f@sz :F

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#19110) JSaN válasza BITBOYS (#19109) üzenetére


JSaN
addikt

Nekem olyan van az utobbi napokban hogy a fustgranat eldobom mukodik faszan.
Csak kozben villodzik, es siman latom mogotte az enemy-t.
Es hat kihasznalom. ;]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#19111) Acheron válasza Linem (#19105) üzenetére


Acheron
őstag

Az első nyolcat, a Grau és az AMAX érkezett a következő szezonokban, azokat nem feltétlenül szükséges.

(#19112) Dictator^


Dictator^
veterán

Nem tudom hanyadjára sz@pjuk be, hogy Dam-ből nem tudunk felmenni a hegyekre időben.
BR Trio, maradt 3 Trio 1-1-1 emberrel.. mi meg kompletten hárman. Nem tudom hanyadik alkalom amikor a fightok miatt már késő elindulni.
Nincs valamilyen titkos feljáró Dam déli részéből fel a tüzoltóságra?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#19113) prokxy válasza Dictator^ (#19112) üzenetére


prokxy
veterán

Másik oldalon ugyanez, ott is amiatt haltunk nem 1x, hogy nem tudtunk felmenni...én nem tudok utat, pedig próbáltuk többször is.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19114) lowzor


lowzor
veterán

Ma jöttem rá, hogy az Amax a BF4-ben is nagy kedvencem volt.
Abban ACE 52 CQB-nek hívták.

(#19115) pehaa válasza Dictator^ (#19112) üzenetére


pehaa
tag

A tűzoltóságnál nem tudom, de a gát másik szélén fel lehet menni! :U

[ Szerkesztve ]

(#19116) venom8888 válasza Szeszkazán (#19068) üzenetére


venom8888
őstag

Igen,pontosan. Neked is? Pedig jo a gepem,es a netem is. Nem hiszem el,hogy nem tudtak kijavitani 4 szezon alatt.

(#19117) Laby válasza Dictator^ (#19112) üzenetére


Laby
senior tag

Mindkét oldalt fel lehet menni.

Ha szemben állsz a gáttal akkor bal oldalról lassabb és nehezebb is, arra egyszer próbáltam de csak felidegesített úgyhogy azt elengedtem.
Jobb oldalról viszont nagyon könnyű.
Berajzoltam a térképen.
[kép]

Felmászol a létrán, majd ott a szikla mellett lesz végig egy ilyen szűk feljáró. Azt kell végig követni, 2 részen nagyon beszűkül, ott érdemes lelassítani és a szikla felé nézni., hogy ne ess le. Végig mész, majd a gát meredek részén oldalt fel lehet futni a sarokba. Onnan visszafordulsz és a sziklák tetején vissza kell sétálni egy kicsit, és onnan már betudsz menni az egyik falu mellett.

(#19118) BerserkGuts válasza Grave_444 (#19106) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Jól látod mostani full grafika csal kicsit homályosítják a textúrákat
de hozzá teszem ez 1080p-n mert 4k-n valahogy mégis szép élesebb marad

Depth of Field-et is kapcsold ki meg amit írtak: film grain: 0.00 Meg az összes blur-t

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#19119) KaitouP


KaitouP
veterán

Nem mai (tegnap vagy tegnap előtti) , de azt hiszem nem szerepelt:

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19120) kill_switch válasza Acheron (#19111) üzenetére


kill_switch
senior tag

Ram7 sem kell platinához.

(#19121) prokxy válasza kill_switch (#19120) üzenetére


prokxy
veterán

Tök jó ezeket tudni! Miket goldoztam ki eddig, h a platina meglegyen?
M4, M13, Grau, Amax! :W :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19122) Linem válasza Acheron (#19111) üzenetére


Linem
senior tag

Köszönöm, igyekszem megoldani a következő szezon előtt.

(#19120) kill_switch Akkor ezt is levettem a listáról, köszi.

(#19123) Tomassy00 válasza prokxy (#19121) üzenetére


Tomassy00
senior tag

:D Nekem M4 meg Grau már rég gold, most pár napja viszem az M13 + Amax -ot, szintén a platina miatt :D Basszameg :K

(#19124) Acheron válasza kill_switch (#19120) üzenetére


Acheron
őstag

Jogos, én kérek elnézést! :)
Annyira régen megvan, hogy alapnak néztem.

(#19125) lowzor válasza prokxy (#19121) üzenetére


lowzor
veterán

Most unalmamban én is nekiálltam (hogy legyen egy kis kihívás, mert elkezdtem kicsit unni a játékot).
AK, Oden, M4, Kilo van meg eddig.
FAL, FAMAS, M13, SCAR van vissza.
Szerencsére a FAMAS kivételével nem a nulláról kezdem őket.

[ Szerkesztve ]

(#19126) kill_switch válasza lowzor (#19125) üzenetére


kill_switch
senior tag

Én is így vagyok vele, de sajnos miután meglett a dama még jobban eluntam a játékot, most már nem nagyon van ami hajtson. Az obsidian nem tetszik, az emblémáknak meg végképp nem látom semmi értelmét, hogy farmolva legyenek. Hetek óta nem játszottam, úgy vagyok vele, hogy ha jön a kövi pass, akkor megyek. Ha nem jön, akkor meg nem megyek.
Lehetne több cucc a pass-okba, mert az a 100tier lemegy kb 2-3 hét alatt. Túl jelentőségteljes dolgokat úgy sem rakosgatnak bele, igazán duplázhatnák. :) Azt meg már rég elérte a játék, hogy ha nincs semmi ami hajtson, akkor inkább el sem indítom, mert úgy is a játék dönti el, hogy milyen meccseim lesznek, azért meg nincs kedvem játszani, hogy ropogjon a kezemben a controller az idegtől, mert órákon keresztül szivat a játék. A közösségről meg gondolom nem kell sokat mondanom. :D

(#19127) Acheron válasza lowzor (#19125) üzenetére


Acheron
őstag

Tegnap voltál eszemben, elkezdtem az AMAX -al foglalkozni, egész kellemes kis fruska, bár a pontosságra, recoil -ra még gyúrnom kell. Visszanézem majd, milyen setupot javasoltál, bár nekem még sok minden nincs nyitva, lévén tegnap nulláról indultam. AR -ből már csak ez nem gold.
FAL -t és FAMAS -t szerintem HC -n told, ott elképzelhető, hogy még élvezni is fogod. Nem annyira rusholós egyik sem, ellenben nagyon pontosak és erősek.
(#19126) kill_switch: Én is most érzem, hogy kezd laposodni a játékkedv, tartani kellene egy kis szünetet. A hátralévő fegyverek egy - két kivétellel már nem csábítanak goldozásra, a játék meg olyan, amilyen, az általad is említett két tényező miatt erősen csökkent a "fun factor" benne - legalábbis számomra. De azért még mindig jó kis levezetés ez a nap végén.

[ Szerkesztve ]

(#19128) dombi81 válasza rolio1 (#19030) üzenetére


dombi81
senior tag

Volt szerencsém egyik ismerősömnél kipróbálni a Cronusmax-ot, egyértelmű csalás. Akkora aim rásegítés van benne, ha mellé lősz is telibe trafál. De vajon hány loser használhatja még ezt? Teljesen legális ez? Hiszen színtiszta cheat.

[ Szerkesztve ]

(#19129) prokxy válasza Acheron (#19127) üzenetére


prokxy
veterán

Azokat én is HC-n terveztem, mert Core-ban sztem sokat szívnék vele.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19130) lowzor válasza kill_switch (#19126) üzenetére


lowzor
veterán

Én a mostani BP-knél is örülök, ha végigtudom őket vinni a végéig. A jelenleginél is csak a 92-es körüli szintnél tartok.
Kicsit az is visz előre a platinázásban, hogy az Amax-nál nem tetszik nekem a gold, és hátha platinában jobban néz majd ki.
Amúgy igen, már nem sok játékkedvem lenne, ha nem maradt volna ilyen kihívás a játékban.

(#19127)Acheron:

Itt az Amax setupom: [kép]
Ez neked nem biztos, hogy bejönne, mert a run n gun játékstílusomhoz csináltam úgy, hogy még értelmes maradjon a recoil.
Eredetileg no stock volt rajta, de lecseréltem miután nerfelték.
Rá lehet tenni a nagy csövet is, de nekem az már nagyon lelassította.
A recoilt amúgy én a commando + compensator kombóval szoktam megoldani. Ezek szépen kiegyenlítik egymást, és az ADS is elég jó marad. Plusz még a Tac Laser is rásegít kicsit az aiming stability-re.

Pont ezzel a kettővel kezdtem, mert ezek a mumusaim, és túl szeretnék lenni rajtuk minél hamarabb. :D
HC-n csinálom őket, persze. Azt mondjuk nem mondanám, hogy élvezem velük a játékot, mert távol állnak a rohangálós játékstílusomtól.

(#19131) Acheron válasza dombi81 (#19128) üzenetére


Acheron
őstag

Épp a minap linkeltem erről egy cikket. Elvileg ez az eszköz "csak" arra való, hogy testre szabd vele a kontrollered. Emellett viszont valójában bármibe bele tudsz nyúlni vele - és ezt használják is számosan. Ha rákeresel, egy rakás cikket és YT videót találsz erről. Arcpirító csalásra ad lehetőséget, a lebukás veszélye nélkül. Ámbár azt nem teljesen értem, hogy ha az egér makrót tudják detektálni, ezt miért nem?
Igazán csak egy megoldás lenne "ellene" - mindenkinek ilyen eszköz kell, és akkor megint egyelők az esélyek ;] (persze csak ha egér - billentyűvel is működik :D ).
(#19129) prokxy: Sima Core módban a sok találat igény miatt nagy szívás tud lenni a kisebb tűzgyorsaság a rengeteg automata fegyver között. HC -n viszont mindkettő OSOK fegyó, ott rendkívül hatásosak tudnak lenni.
(#19130) lowzor
Köszönet a setupért és a javaslatokért (nem lettem volna rest megkeresni, de így még könnyebb :R )
Igen, gondoltam, hogy ezért nem fekszenek, nem is arra valók igazán, de azért megoldható. Nekem a headshotok okoztak fejtörést a FAL -al, azzal bíbelődtem a legtöbbet, de csak meglett végül. A FAMAS pedig már MW2 -ben is nagy kedvenc volt. Persze nálad tutira nem ez lesz a setup, mivel nem ugyanaz a stílusunk. :)

[ Szerkesztve ]

(#19132) dombi81 válasza Acheron (#19131) üzenetére


dombi81
senior tag

Az gond, hogy valószínűleg a legtöbben a könnyebb utat választják ezzel, és ahogy éreztem kontrollerrel, nemhogy nulla hátrányom, még előnyöm is származott jócskán belőle. Ez egyfajta Godmode. Megdöbbentő mindenesetre. Így már érthető sokak miért játszanak annyira kiemelkedően kontrollerrel is.

[ Szerkesztve ]

(#19133) Lomha 8V válasza Acheron (#19127) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Az AMAX nekem is bejön, de sajnos távolra pontatlan, akármit csinálok vele. De közepes távolságig nagyon jó, az biztos.

(#19134) Acheron válasza Lomha 8V (#19133) üzenetére


Acheron
őstag

Eddig nekem is hasonló a tapasztalat, de mivel még sok kiegészítő nincs nyitva (L30 még csak) próbálgatom, hátha sikerül egy nekem jól fekvő setupot összehozni, az AK -nál összejött. Mindenesetre nem lesz pontlövő fegyó, de ezzel együtt is tetszik.
(#19132) dombi81: Nem általánosítanék, egész biztosan van, aki e nélkül is kifejezetten jól játszik kontrollerrel is - de persze látható, milyen könnyű használni az ilyesmit.
Közben megvan a saját kérdésemre a válasz, miért nem detektálható úgy, mint az egér makró - mert nem azon az eszközön van a szoftver, amin a játék. Szép. De ez itt eléggé off, úgyhogy én elengedem, használni nem szeretném, másokkal pedig nem tudok mit kezdeni - reklámot meg végképp nem akarok csinálni neki.

(#19135) KaitouP válasza dombi81 (#19132) üzenetére


KaitouP
veterán

Kiemelkedően játszok (az átlagot nézve) kontrollerel ilyen eszköz nélkül is. És sokan mások is. Ne húzzuk rá mindenkire ezt a dolgot pls.

Offot az ilyen kiegészítőkkel meg lehetőleg hagyjuk, nem ide tartozik a téma.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19136) Dragon3000 válasza KaitouP (#19135) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ezt soha nem fogod tudni megállítani, sok helyen lehet olvasni, hogy minden pc-s csaló, mert, hogy pc-n van rá lehetőség, közben konzolon is van rá lehetőség, persze ez nem lényeges. Amúgy mindig mindenhol az általánosítás az alap, sajnos ezzel nem lehet mit kezdeni.

(#19137) x_pnK


x_pnK
tag

Srácok, valaki tudna tippeket adni, hogy pajzshoz milyen classal érdemes nekifutni?
Próbáltam már mindent, de irtó noob vagyok vele mindenhogyan. :D
Pisztolyok mellett már kb csak ez kéne a damascushoz... :(

(#19138) dombi81 válasza KaitouP (#19135) üzenetére


dombi81
senior tag

Ugyanúgy kiemelkedően játszom, pc-n. Persze kinek mi a kiemelkedő. Számomra csak az volt a meglepetés, hogy kontrollerrel mennyivel könnyebb volt így. Ennyi, téma vége.

(#19139) omfgk válasza KaitouP (#19135) üzenetére


omfgk
addikt

Miért lenne ez off?

Azért jó ha tudja mindenki ,hogy bizony konzolon is vannak csalók.
Vannak olyan országok ahol a szupermarketben is lehet venni moddolt vagy custom kontrollereket.

Természetesen kisebbségben vannak az ilyen játékosok, de azért bőven akadnak ilyenek.
Recoil, fire-rate és egyéb nyalánkságok. Gyakorlatilag kiszűrhetetlenek a legtöbb játékban.

Sok PC játékos erről nem tud. Azt hiszik ,hogy csalók csak PC-n léteznek és a konzol a fair play fellegvára.
Természetesen sokkal kevesebb a trükközgető arányaiban konzolon, de bizony-bizony vannak férgek ott is.

Persze ha ez a téma lenne itt boncolgatva 50-100 hsz-en keresztül az már egy kicsit sok, de tekintve a rengeteg csalót a Multiban, azért nem árt megjegyezni ,hogy lehet ,hogy közülük néhány xbox/ps4 tulaj.

[ Szerkesztve ]

(#19140) KaitouP válasza omfgk (#19139) üzenetére


KaitouP
veterán

A topik témája a címben szereplő videojáték, nem a perifériák, vagy perifériák kiegészítők. Ne értetlenkedjünk már. Minimális off senkit nem zavar, és hagyva is van, senki nem akarja kinyírni a beszélgetést. Akkor szólok, amikor túl van lépve az a bizonyos limit, es szerintem van annyira jó az ítélőképességem, hogy tudjam hogy ez mikor történik meg.

Itt viszont napok (hetek?) óta másról sincs szó, mint a csalók utáni hisztiről, és a különböző hardveres, szoftveres cheat eszközökről. Off hozzászólás keretein belül egy határig lehet is erről témázgatni, viszont most már egy kicsit sok. Ezért lett többször is kérve, hogy mellőzzük.

Akinek csalás gyanúja van XY játékos felé, annak különböző platformok állnak rendelkezésre játékon belül és kívül hogy jelentse azt az illetékes csoportnak. Ha valakit nagyon frusztrálnak, ott fejezze ki nem tetszését, pláne, hogy talán ez esetben tudnak is a jelenséggel mit kezdeni. Amennyiben nem érzi hogy kérésének eleget tettek, lehet mással játszani, senkinek sem kötelező szenvednie a csalóktól.

A hardveres eszközökhöz meg csak halkan súgom meg, hogy amennyiben a konzolgyártó nem tiltja az eszköz használatát, addig bármennyire etikátlan, nem számít csalásnak. Sad but true.

Ismételten kérem tehát, hogy a topik névadó témáját illetően folytatódjon továbbra is a diszkurzus, az off mindig szabad - egy bizonyos mértékig. Eltérő esetben meg kell keresni, vagy igény szerint létrehozni egy megfelelő topikot. Köszöntem!

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19141) BandiHUN válasza KaitouP (#19140) üzenetére


BandiHUN
veterán

Na ez az,jöjjön mindenki segíteni inkább pajzsozni,mert egyszerűen egyetlenegy triplakillre voltam képes,és csak az van,a duplák is simán meglettek,hadd legyek már damascus... :R :R :R

Persze minden tippet is örömmel fogadok,akinek kész van...sajna sima módon ledobnak mindig valamivel :W Shipment sem segít... :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#19142) BerserkGuts válasza Dragon3000 (#19136) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:C :DD hát igen de milyen jó kifogás már nem "én kjozolon játszok mert nincs csaló" :DDD

zgospel: az aim assist az vertikálisan nem segít semmit szóval abból nem lesz head shot 100% ehhez kell egy aimbot is de az se lesz olyan pontos ahhoz is kell még a no recoil is xD

eléghalmozott csalás csokor kell az ilyen szép killekhez az meg egyértelmű hogy a világ legjobbjai se tudnak így játszani sokat hibáznak nem minden lövés tökéletes ellenben a csalók így buknak le :B ;]

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#19143) zgospel válasza omfgk (#19139) üzenetére


zgospel
őstag

Na igen, tegnap belefutottam egy ilyenbe, kill cam alapján egyértelmű volt hogy konzolos. Oldalról mentem rá, nem tudta hogy jövök, elkezdtem lőni, és már az armorját is leszedtem mire rámfordult, de a fordulása pont rajtam állt meg és 3 golyóból szétkapott. Pedig rohadt nagy előnnyel kezdtem el tunkolni egy Grauval.
Szóval ez a konzolos aim assist egy kicsit erősre sikerült néhány szituban, pláne ha még meg van támogatva egy ilyen eszközzel. Amíg itt nem írtak róla azt se tudtam hogy létezik ilyen. :U

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#19144) KaitouP válasza BandiHUN (#19141) üzenetére


KaitouP
veterán

Private lobby es pajzsozás valakivel? Bár így nem challenge, de ha mindenképpen ki akarod farmolni... :DDD Sajnos érdemben magához a pajzsozáshoz nem tudok hozzászólni, utalom amióta létezik a szériában, de páran már megcsinálták, asszam b. fórumtárs is, ha erre jár, biztosan mond pár trükköt. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19145) BerserkGuts válasza KaitouP (#19144) üzenetére


BerserkGuts
őstag

warzoneban jó trükközni vele hátat fordítasz gyorsan kiüriti kicsit a 30-as tárat ha szerencséd van vissza fordulsz és szétlövöd még ő táraz xD

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#19146) Dictator^ válasza Laby (#19117) üzenetére


Dictator^
veterán

Köszönöm, ezt meg fogom nézni, mert nem egy gém ment már el ezzel..
Jelzek majd, hogy sikerül -e.

(#19115) pehaa: Igen, azt tudom, hogy a tűzoltósághoz vezet egy út nyugatról, de ahhoz nagyon körbe kéne menni.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#19147) Acheron válasza BerserkGuts (#19145) üzenetére


Acheron
őstag

Csak kezdők lőnek el egy tárat egy teknősre - tök felesleges. Ha elsőre nem sikerül elkapni, míg "kilátszik a husi a páncélból", és egyenesen rádfordul, akkor a golyó már csak nagy szerencsével használ, talán ha a lábnál el tudod csípni. Ha ilyen van, én egyből dobom a thermitet - ha eltalálja, ha közvetlenül mellé megy, vége (de többnyire eltalálja :D ) Ha meg már kifogytam a thermitből, és akkor érkezik, megpróbálom kimozogni és egy kicsit oldalról elkapni - de ehhez tér (és némi szerencse) kell, jóval ritkábban is sikerül.

(#19148) Linem


Linem
senior tag

Az összes camo-t egész könnyen hozom, de a hipfire már kikészít. Ez a negyedik arany fegyverem 3 hónap alatt, de 3 meccsenként maximum 1 hipfire kill-t tudok elérni, és akkor szerencsém van. A többi kihívásnak harc során legalább van értelme, de itt a levegőbe lövöldözni egy rám célzó ellenséggel szemben... Vagy csak én vagyok béna a lézerrel, és másoknak ez volt a legkönnyebb. :O

(#19149) lowzor válasza Linem (#19148) üzenetére


lowzor
veterán

Ne már, Shipmenten 1 kör alatt legalább 10-20 hipfire killt össze lehet szedni.

(#19150) KaitouP


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.