Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#874) blise válasza F-ECT$ (#871) üzenetére


blise
tag

szia

hát nem tudom hogy szoktak e köszönni a fórumban, én szoktam ez van, nem kell viszonozni. én speciel a nagybetűket nem szeretem használni, de az meg az én heppem, ez van.
oktatási rendszerekről:
én speciel egy nevenincs szervezetben végeztem el a kezdő tanfolyamot, a neve UDI és a CMAS Germany szervezete. A papirokon rajt a CMAS jelzés, azt hittem hgy majd néznek rám bután, hogy ez mi a ...., igaz egyiptomban még nem voltam soha, és ha így folytatodik akkor ez idén sem változik, sajnos. az adrián ez nem volt probléma, igaz ott is magyar bázison voltunk.
oktatás és lehuzásról:
hát nálunk az alap tanfolyam része volt a haladó tananyag is, meg még utánna párszor elhangzott a későbbi tanfolyamokon is. az uszoda rész és a nyiltvizi rész szintén a megbeszéltek szerint zajlott, sőt túl is lett teljesitve a merülések számát illetően.
mivel én győri vagyok ezért a helyi egyesületnél csináltam a tanfoylamot. volt két csapat is, de mivel oylan lehetőségeim vannak amilyenek ezért választottam őket, mert kevésbé tüntek lehuzosnak.
a másik csapatnál pl a tanfolyam nyiltvizi része valamelyik tengeren lett volna, ami persze + x ft ba került volna. na én azt már pont nem engedhettem meg magamnak. ha mondjuk ez egy választható opció akkor esetleg, amugy ők asszem PADI rendszerben oktatnak.
amúgy semmiképpen nem a rendszerekkel van a bajom, mert mint bizonyára mindenhol elhangzik, a lényeg mindenhol ua. max az oktató személyisége az ami nem mindegy.
én azóta a klubb tagja lettem, elég sokat is találkozom velük.
rendszerek közti átjárás:
én eddig azt hittem, hogy ez ugy zajlik ahogy te gondolod. hát ezek szerint nem, én tuti nem fogok még1x kifizetni egy csomo pénzt ugyanazért a dologért. na ez a lenyulás
búvárboltok:
hát ezen a téren is sajnos az anyagiak a mérvadóak, egyrészt ha kinézek valamit, akkor az tuti nincs az adott helyen és sokat kell várni rá. én igyekszem mindnet vaéami akcióban venni, ez van mikor sikerül van mikor nem, legutobb a mosquito t pl nem sikerült.
utolag kiderült, hogy x ember tudott volna ocsobban hozni, persze ez mindig mindennel igy van.
hát kb most enniy jutott eszembe
szia

''A katona, ha vki mozog annak szalutál,ha valami nem mozog, azt odébb viszi, ha nem lehet odébb vinni, akkor lefesti...''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.