Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) Lenry


Lenry
félisten

régen nem úgy volt, hogy az "itt szóltam hozzá" boxban áthúzásra kerültek a törölt topikok?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5002) Bjørgersson válasza Lenry (#5001) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5003) Lenry válasza Bjørgersson (#5002) üzenetére


Lenry
félisten

már nem

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5004) Ittnemaz


Ittnemaz
aktív tag

üdv!

opera minivel mind wifiröl mind mobilnetröl belépésnél "kitiltott ip 5 nap stb "-t ir.
hardverapro és ph is.
esetleg ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#5005) Delila_1


Delila_1
veterán

Kedves Lezso!

Egyszer már kijavítottad, hogy a privát üzenetekről nem kaptam (néhány más ember sem) email értesítést. Pár napja megint előjött ez a hiba.
Kérlek, tegyél róla.
Köszi.

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#5006) Delila_1 válasza Delila_1 (#5005) üzenetére


Delila_1
veterán

Módosítás: egyik fórumtag privijéről kapok értesítést, a másikról nem. :(

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#5007) lezso6 válasza Delila_1 (#5005) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Legutóbb valami spam-szűrés miatt nem ment, egyes szolgáltatók blokkolnak emaileket, mert hogy sok jön róla globálisan.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5008) Delila_1 válasza lezso6 (#5007) üzenetére


Delila_1
veterán

Na és az hogy lehet, hogy az egyik fórumtárs privijéről kapok értesítést, a másikéról nem? Az email a PH-tól jön.

Ma délután felváltva leveleztünk 2 taggal, és következetesen csak egyikük leveléről kaptam értesítést.

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#5009) canniball válasza Delila_1 (#5008) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem lehet, hogy egyikük mobil felületről írt a másik nem? Úgy rémlik ilyenkor mintha a feladó is más lenne.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#5010) solarix45


solarix45
senior tag

Üdv!

Mostanában egyre többet használom az Opera Mini-t a telefonomon, és azt vettem észre, hogy a PH oldalak nem irányítanak át a mobil verzióra. Vagyis mikor megnyitok egy linket, vagy csak a főoldalt egy másik mobil böngészővel, automatikusan át vagyok irányítva a mobil oldalra. Viszont Opera Mini-vel nem.
Nem tudom, miért, PH-n kívül az Origo-t találtam még, amelyik ezt nem teszi meg, a legtöbb általam felkeresett oldalnál működik. Úgyhogy gondolom, nem 100%-ig a böngésző a hibás.

Esetleg tudnátok ezen adjusztálni kicsit?

Köszi :)

(#5011) Delila_1 válasza canniball (#5009) üzenetére


Delila_1
veterán

Ma tudtam meg, hogy egyikük molbilról küldte, erről kaptam értesítést, a másikról, ami PC-ről jött, nem. Ma mindkettő bejött, prímán működik. Remélem, így is marad.

Szerintem nem a küldés helye volt a ludas, mert az értesítést mindkét esetben a PH küldi ki nekem.

Szerk.: Elkiabáltam. :( Az újabb üzenetről nem jött értesítés.

[ Szerkesztve ]

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#5012) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

lezso megint tiszta lassú az egész fórum. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5013) Intruder2k5 válasza Bjørgersson (#5012) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hol? Én nem tapasztalok ilyet... De tényleg.

(#5014)
Hát, akkor most szerencsés vagyok, mert nálam tényleg nem érződik, most megy rendesen. Bár néha elgondolkodik picit kattintáskor, de szerintem a legdurvább sem volt több 2-3mp-nél, ez meg betudható a csúcsidőnek.

[ Szerkesztve ]

(#5014) Bjørgersson válasza Intruder2k5 (#5013) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az egész fórumon össze-vissza, teljesen véletlenszerűen. Van amikor villámgyors az egész, van amikor fél perc kell egy topik betöltéséhez vagy egy hozzászólás elküldéséhez.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5015) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#5014) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na, az előbb már 503-at is kaptam. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5016) Lauda válasza Bjørgersson (#5015) üzenetére


Lauda
félisten

A forum villamgyors.

Egyebkent 503 helyett kaphatnal BAN-t inkabb. :U ;]

[ Szerkesztve ]

(#5017) Bjørgersson válasza Lauda (#5016) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Most valóban az. :K

Tudod hol tudsz jelenteni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5018) Lauda válasza Bjørgersson (#5017) üzenetére


Lauda
félisten

A topikgazdakat en privatban osztom. ;]

(#5019) kukinyo


kukinyo
addikt

Sziasztok
Privát üzeneteknél nálam nem működik a kereső.
Itt a Szakértő úr jelezte hogy nála maradéktalanul teszi a dolgát.
Létezik ez?
A keresőt a fórumban, topikokban tudom használni, tehát user error kilőve.

[ Szerkesztve ]

(#5020) lezso6 válasza kukinyo (#5019) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hosszú beszélgetések esetén csak az utolsó 1000 üzenetben keres a globális privát kereső.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5021) Intruder2k5 válasza lezso6 (#5020) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Na ezt is jó tudni, köszönjük! :)

Ez egyben azt is jelenti, hogy ha tudom kinél kellene keresnem amit keresek, és belépek az adott fórumtárssal történt privát beszélgetések közé, ott már minden privátban keres?

(#5022) kukinyo válasza lezso6 (#5020) üzenetére


kukinyo
addikt

Tényleg érdekes, rövid beszélgetésnél sikeres a keresés.
Viszont van egy olyan beszélgetésem ami kicsivel több mint 2000 üzenet. Több szóval is kipróbáltam az utolsó oldalról, nem jelez ki találatot.

(#5023) Winner_hun válasza lezso6 (#5020) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hát nem tudom.. egyszer meg lett nagyjából csinálva a kereső, aztán visszacsináltad a régire. Azóta nem jó a keresés. Kevesebb mint 1100 üzenet, ha belépek a beszélgetésbe akkor az utolsó oldalakról nem kapok eredményt. Ha az összes privát között keresek akkor kidobja a személyt hogy ott van találat de ha rákattintok hogy megnézzem, mi is az akkor Nincs találatot kapok.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5024) callmeakos


callmeakos
veterán

Tiszteletem.
Érdekes dologra figyeltem fel. Nemrégiben kaptam 8 email értesítőt arról, hogy a fórumra a jelszavam megváltozott, és mindegyik emailben más a kód. A fura az hogy semmi ilyet nem kérvényeztem, vagy nem tudok ilyen dologról. Egyenlőre még be vagyok jelentkezve, de nem tudom hogy most mi a helyzet, megváltozott a jelszavam, és ha igen, melyikre, de legfőképpen a kérdés az: hogy miért?

[link]

Oké. közben kijelentkeztem, és kiderült tényleg megváltozott a jelszavam (miért?). Gyors kértem egy emlékeztetőt, illetve belépés után új, erősebb jelszót adtam meg. Továbbra sem értem miért volt ez.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#5025) DJ. Ru$y válasza callmeakos (#5024) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mivel csak emailcím kell hozzá, ezért több lehetőség van:
1, Valaki balf@sz volt és elírta az email címét, mivel nem kapta meg, ezért legördülőből ismét felhozta, mert azt hitte, hogy jó a cím stb.

2, Egy kedves jó akaród, aki az egyik topikból biztos van csinálta direkt...

[Elvileg meg tudják nézni lezso-ék, hogy milyen IP-ről kértek emlékeztetőt]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5026) callmeakos


callmeakos
veterán

Gyanítom hogy utóbbi mert most arra keltem hogy jött egy email értesítő hogy elfelejtett jelszó. Ennek utána kellene nézni mert ez nagyon nem frankó. (persze ha tényleg van erre lehetőség)

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#5027) james001 válasza callmeakos (#5026) üzenetére


james001
veterán

Most nekem is előjött ez a dolog,vagy 11 jelszó emlékeztetőt kaptam. Gondolod hogy a barátunk az energiaitalos topikból csinálta?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#5028) Bjørgersson válasza james001 (#5027) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezért nem kellene publikus mail címet megadni az adatlapotokon. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5029) Intruder2k5 válasza callmeakos (#5026) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ebben ne nagyon reménykedj, mert bár...

1. Utánanézni egész biztos van lehetőség, de az IP címet kiadni már kétséges, hogy jogszerű-e. Persze más lenne a helyzet egy hatósági eljárás során, de felteszem emiatt nem akarsz rendőrségi feljelentést tenni, illetőleg akkor már nem Te kéred majd a címet, hanem a hatóság.

2. Ha meg is kapnád, mire mennél vele? Magyarországon az internet szolgáltatók nem szolgáltatnak olyan pontos publikus IP lokalizációs adatokat, hogy az alapján egy magánszemély megtalálja az IP címhez tartozó előfizetőt. Ergo legfeljebb annyit tudnál meg az IP címből, hogy egy Telekom, egy UPC, egy Invitel, stb... előfizető szórakozik veled.

3. Esetlegesen azzal lehetne jutni valamire, ha az IP cím társítható lenne egy PH usernévhez is, de ezt ugye Te jó eséllyel megint csak nem fogod megtudni mint magánszemély.

(#5030) DJ. Ru$y válasza james001 (#5027) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem ezt írtam 2 hozzászólással feljebb. :)

Intruder2k5
Ne aggódj, az az IP cím párosítható több tíz vagy több száz "fake" userhez, történt ez az, az elmúlt fél évben, amiben te nem voltál benne és nem is tudsz róla valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5031) james001 válasza Bjørgersson (#5028) üzenetére


james001
veterán

Közben megváltoztattam mindent. Elmehet a francba ez a srác most már komolyan,a semmi miatt b*sztat itt mindenkit. Eleve ő volt az aki nem fogadott szót a topikban,normálisan nem anyázva megkértük hogy nyugodjon már le de ehelyett meghülyült. :U Na mindegy. :(

(#5030) DJ. Ru$y: Ja igen bocsi átsiklottam a hsz-ed felett :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#5032) callmeakos válasza james001 (#5031) üzenetére


callmeakos
veterán

Ez bizony ő. 1 óra alatt 48 értesítőt kaptam, ez az ő "stílusa". Megváltoztattam én is az emailt de most már konkrétan elmehet a 'csába. Hihetetlen.

Intruder2k5
Ahogy Rusy írta, ennek már van előzménye. Nem kevés boldog és kellemetlenebb pillanatot okozott már a kis gyökér a moderátoroknak. Eddig mindig beérte azzal hogy éjjel szét offolja az Edrinkes topikot 5 vagy 10 kamureggel.

All→M8

(#5033) Intruder2k5 válasza callmeakos (#5032) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én ezt értem, de Te akkor se nagyon vagy ezzel előbbre, ettől még nem fogod tudni, hogy ki az. Mármint település, utca, házszám... Én ezt értettem a fentebbiek alatt.

[ Szerkesztve ]

(#5034) DJ. Ru$y válasza Intruder2k5 (#5033) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Modik, adminok, Kalandor már tudják, a többi már nem lényeg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5035) Winner_hun válasza Bjørgersson (#5028) üzenetére


Winner_hun
félisten

De, nyugodtan meg lehet adni. Csak ne ugyanaz legyen mint a belépési e-mial cím (azt ugyanis megfelelő jogosultság nélkül nem lehet látni).

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5036) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

De egy kérdés ezzel kapcsolatban, én ugyanis eddig még nem változtattam ilyen módon jelszót... Ha valaki kér ilyen emailt, annak egyből új jelszót küld az oldal, ha jól értem? Ha igen, esetleg meg lehetne változtatni olyan módon, hogy az emailben csak egy link lenne, amennyiben Te kérted a jelszó emlékeztetőt akkor kattints rá, ha pedig nem, akkor hagyd figyelmen kívül a levelet. Így aztán ez az egész nem lenne, még publikus címmel se.

(#5037) koxx válasza james001 (#5031) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nézd meg a mailcímem :) a megoldásig sajnos be kellett vezetni ezeket a "szigorításokat".

(#5038) DJ. Ru$y válasza Intruder2k5 (#5036) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ja, csak amit leírtál, nem ennyiben merül ki, ennek van egy szerveroldali része is, amire meg nem biztos, hogy lezso-nak most épp ideje van. :DDD De igen, gyakorlatban megoldható.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5039) Intruder2k5 válasza DJ. Ru$y (#5038) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezt én nagyon jól tudom, hogy nem egy radio button átkapcsolása a megoldás!

(#5040) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Privátoknál bal oldalon 2x van gamepod témák. Direkt van a szakmaiban és az általánosban is benne?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5041) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Sziasztok,
Kb. fél órája folyamatosan jönnek az e-mailek, hogy új hozzászólás érkezett az egyik témában. Semmit nem állítottam, de mégis kapom. Ez miért lehet?
Egy jelszómódosítást azért csinálok...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#5042) TigerCat válasza TigerCat (#5041) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Sikeresen leiratkoztam. De hogy miért kezdtem el kapni, fogalmam sincs...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#5043) saelin válasza TigerCat (#5042) üzenetére


saelin
veterán

Lehet véletlen ráböktél a levél ikonra. Velem is előfordult már és nem vettem észre.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5044) TigerCat válasza saelin (#5043) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Hmmm, azt az ikont sosem használtam még, köszi!
:-)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#5045) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Ez a jelenség mitől lehet?: [link] Hiába görgetem le, akkor is ott van ha vissza görgetek. Naponta 1x-2x fordul elő, ha ráfrissítek eltűnik. :F Csak itt tapasztaltam még.

Köszi!

(#5046) Kalandor válasza SunMount3r (#5045) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Videókártya hiba szokott lenni az ilyesmi (driverfrissítés, stb.).

(#5047) Lauda válasza SunMount3r (#5045) üzenetére


Lauda
félisten

Ez nalam is szokott lenni es nem jottem ra mitol. Most itt arrebb gorgettem es talaltam is egyet:

Rafrissitek egyszer, kicsit masabb lesz, de marad, meg egyszer frissitek eltunik. :F

Fel perc mulva:

Rakerdezek a vga topikjaban akkor, ha ez okozhatja.

[ Szerkesztve ]

(#5048) SunMount3r válasza Kalandor (#5046) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Az a fura, hogy csak a PH!-s lapcsaládnál csinálja, más weblapokon, fórumokon soha. Úgyhogy nem hinném, hogy videokártya probléma.

(#5049) saelin válasza SunMount3r (#5048) üzenetére


saelin
veterán

Esetleg böngésző? Nekem androidon az opera mini szokott hasonlókat produkálni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5050) lezso6 válasza SunMount3r (#5048) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ilyen hibát konkrétan nem lehet csinálni (semmi rajzolást nem végez a kódunk), ez valami glitch lesz. Nekem is szokott lenni néha. Windows 8.1, Chrome, Intel HD4400.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.