Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#4701) Pickit3 válasza Intruder2k5 (#4698) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Nálam is volt ilyen, hogy az minden kattintásnál dobált ki vagy egyszerűen nem engedett be. Kértem egy elfelejtett jelszót mire azt írta ki hogy nem is létezek fent ph-n. Két hét után meguntam és csináltam egy új profilt, de az elejében ez is dobált, de most már bekopott és műxik. :D

Más:
Anomáliát észleltem! Jelzi a "hozzászólás buborék", hogy 3 új hozzászólás érkezett, rákattintok és megjelenek az utolsó hozzászólások. A legutolsóra válaszolok és válasz után látom, hogy már hárman válaszoltak neki. De nem azért mert lassan válaszoltam hanem a válaszom után jeleníti meg a "friss" hozzászólásokat. Pl: Egy gyerek 16:15kor kérdez valamit a topikban, megnézem 16:29 és mivel nem látok választ ezért válaszolok 16:30kor majd válasz után látom, hogy 16:20kor válaszoltak rá néhány perc eltéréssel már hárman. Nem sűrűn fordul el csak az esetek 25-30%-ban. Nem az erősségem a fogalmazás, de remélem érthető. :B

(#4702) fi:zi'k válasza Pickit3 (#4701) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem is volt már hasonló 1-2 alkalommal.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4703) sz.balazs.95 válasza Pickit3 (#4701) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

második eset már velem is előfordult, igaz, elég ritkán.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4704) herdsman12


herdsman12
őstag

Nem működik az időintervallumos keresés.
Hiába állítom be az elmúlt két évet, visszamegy az idők kezdetéig.
Gyógyítható?

(#4705) bugmenot1


bugmenot1
tag

ezmivoltez?

(#4706) Lauda válasza bugmenot1 (#4705) üzenetére


Lauda
félisten

Feature. ;]

(#4707) Pickit3


Pickit3
aktív tag

De szerencsétlen vagyok, csak velem fordulnak el ilyen különleges anomáliák?! Írok az egyik hozzászólónak majd a másik hozzászólóhoz teszi be a válaszom. Vajon miért utál engem ennyire a ph motor? :O

[ Szerkesztve ]

(#4708) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Privátoknál a kereső napok óta nem működik. várható javítás?

(#4709) Intruder2k5 válasza BRIKLY (#4708) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nekem működik, most is, és tegnap este (éjfél körül kerestem) is működött.

(#4710) BRIKLY válasza Intruder2k5 (#4709) üzenetére


BRIKLY
veterán

Ez érdekes, próbáltam több emberrel folytatott privát beszélgetésben is keresni, de nincs találat semmire. hiába írok olyan szót,ami tudom,hogy van,akkor se talál semmit. :(

(#4711) DJ. Ru$y válasza BRIKLY (#4710) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Megnéztem, nálam is működik jelen pillanatban, és tegnap ~5-6 körül is működött.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4712) Keeperv85 válasza BRIKLY (#4710) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nekem is ilyen volt két hete, aztán jó lett, most megint felváltva 503, vagy nincs találat…

(#4713) BRIKLY válasza Keeperv85 (#4712) üzenetére


BRIKLY
veterán

Na,azt hittem egyedül maradok ezzel a problémával. Már nem tudtam hol keressem a hibát,de akkor csak nem nálam van. :D

(#4714) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Lezso, az normális jelenség hogy a korábban linkelt adatlapokat nem lehet megnyitni? Pl itt. Ha kitörlöm az automatikus captcha kód cuccot a link mögül, és újat ad, egyből megjelenik. Létezik, hogy az így linkelt adatlap egy idő után lejár és nem lesz elérhető, csak ha szórakozik az ember a linkkel? Mert ha igen, akkor elég rossz újítás volt ez, ha ezentúl a linket is még vissza kell törölgetni, ha azt akarom hogy később is meg lehessen nyitni egy adatlapot az adott linkről..

(#4715) Sk8erPeter válasza pepe091 (#4714) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hát ja, ez gázos, eleve nem értem, miért kellett ezt a 302 HTTP-kódot küldős, átirányítós megoldással megcsinálni, meg miért is kell, hogy szerepeljen a query stringben a CAPTCHA kódja (és miért nem láthatatlan módon kerül ez elintézésre).

Sk8erPeter

(#4716) adi mester


adi mester
tag

Sziasztok.
Privát küldése közben még mindig jön "a manóba" üzenet, majd valamikor nézzetek már rá, köszönet :R

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#4717) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Apróság, és nem is tudom, hogy itcafe-s rios hiba, vagy hardverapro, de beírom ide, aztán legfeljebb lezso6 átirányít...

Szóval itcafe fórum, jobb oldalon az apróhirdetések mezőben ott van egy hirdetésem, amire be van állítva, hogy kérek email értesítést, ha új hozzászólás érkezik. Ha fölé viszem az egeret, akkor függetlenül az aktuális beállítástól, mindig azt írja, hogy mostantól szeretnék emailt kapni, ha új hozzászólás érkezik A képen is aktív az értesítés, látható a pipa. Egyébként a funkció működik, csak a felugró üzenet nem jó.

(#4718) #90933760 válasza Intruder2k5 (#4717) üzenetére


#90933760
törölt tag

Oda nem kétféle szöveg kéne, hanem inkább csak simán át kéne írni arra, hogy "e-mail értesítő". Aztán ha pipa akkor tudod hogy be van kapcsolva, ha nem pipa akkor nincs.

(#4719) Lauda válasza Intruder2k5 (#4717) üzenetére


Lauda
félisten

Logouton is mindig ugyan az a szoveg.

(#4720) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Nem tudok pü-t küldeni olyan tagnak, akivel sok privátom van, jön a manós szöveg.
Kb 5x próbáltam most.
Reszelés megy vagy vmi nem hiba van?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4721) Intruder2k5 válasza fi:zi'k (#4720) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nálam meg volt némi lassulás, és egy 503-mas hiba, bár már vagy egy órával ezelőtt...

(#4722) BRIKLY válasza fi:zi'k (#4720) üzenetére


BRIKLY
veterán

Nálam is jönnek a manók. :(

(#4723) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#4720) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Lezso!
Ezzel tudsz kezdeni vmit?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4724) lezso6 válasza fi:zi'k (#4723) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Önálló életre kelt az adatbázis ("öntisztulás"), múlt héten is volt ilyen, azt hittem kész lett, de ezek szerint nem. Tegnap épp a privátokat takarította kb 16:30 és 21:30 között, nagyon jó időintervallumot választott. :( Illetve még ma reggel 8:30-9.30 között is volt egy kisebb takarítás (de nem ilyen durva), most hirtelen nincs kedvem kibogarászni, de minden bizonnyal ez is a privátokhoz köthető.

Nem lenne ezekkel a dolgokkal probléma, ha a szerverben kicsit erősebb RAID tömb lenne, de sajnos ez van. Általában évben egyszer szokott lenni ilyen durvább "öntisztulás", egy adattömegre, de ez utóbbiból (a nagyobbakból) több is van, pl privátok, privátbeszélgetések, hozzászólások, naplózás, stb.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4725) pepe091 válasza lezso6 (#4724) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Az adatlap linkelésekkel lesz kezdve valami? :B

(#4726) fi:zi'k válasza lezso6 (#4724) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem tudom csináltál-e vmit, de most megy. :R

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4727) lezso6 válasza pepe091 (#4725) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, javítani fogom.

(#4726) fi:zi'k: Miért, mikor nem ment, mióta megy? Nem csináltam semmit, elvileg már rég mennie kéne, csak az általam írt időintervallumokban volt lassulás.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4728) BRIKLY válasza lezso6 (#4727) üzenetére


BRIKLY
veterán

Nekem 11:49-kor sikerült ma az első privátot elküldeni annak akivel igen sok db van.

(#4729) lezso6 válasza BRIKLY (#4728) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, az még javítás alatt van, de már csak EGY darab kódrész van, ami megfogja az egészet. Beolvassa az összes privát üzenetet a beszélgetésben (számoláshoz), ami több ezer üzenetnél khmm, RAID-döglesztő. :B

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4730) fi:zi'k válasza lezso6 (#4727) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

12:52-kor írtam, és az előtte lévő 10-15 percben még nem ment.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4731) lezso6 válasza fi:zi'k (#4730) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sokprivátos beszélgetés? Akkor eggyel fentebb ott a válasz. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4732) fi:zi'k válasza lezso6 (#4731) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az.

Eggyel fentebb ez a hsz-em van. :P

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4733) BRIKLY válasza lezso6 (#4729) üzenetére


BRIKLY
veterán

Értem. Olyanra azért ugye nem kell számítani,hogy törölni kell a sok privátot? :F kicsit rosszul esne. Teszem hozzá nekem csak 1 emberrel van több ezer,konkrétan közel 22k :B

(#4734) lezso6 válasza BRIKLY (#4733) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Erre sajnos nem tudok garanciát vállalni, hogy sose lesz korlátos a privát. Nagyon sok helyet foglalnak, de itt nem feltétlen arra kell gondolni, hogy elfogy a hely, hanem arra, hogy a teljesítmény a mérettel növekedésével arányosan csökken. Főleg, hogy a jelenlegi privát tárolás adatstruktúrája nagyon nem optimális ekkora beszélgetésekhez (1000+). Azt majd mindenképpen fel kell újítani nulláról, csak kérdés, hogy mikor, én már legalább 3 éve tervezem. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4735) EmberXY válasza lezso6 (#4734) üzenetére


EmberXY
addikt

Valamilyen archiválásra nincs lehetőség, hogy a sok ezer üzenetet ne kelljen mindig újra feldolgozni, csak ha muszáj? :F

Up the Irons!

(#4736) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Reszelgetés megy? Csak azért kérdem, mert 503 jön nyakra-főre.

(#4737) Lauda


Lauda
félisten

Privi irasnal az eredmenyt duplikalva tette be. :DDD WTF? Lezso, vannak itt meg teendok. ;] :P

sz.balazs.95 :))

[ Szerkesztve ]

(#4738) sz.balazs.95 válasza Lauda (#4737) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Inkább kétszer, mint egyszer se :P :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4739) .DLL


.DLL
veterán

Üdv!

Adatlap módosításnál nem enged tovább mondván a "A megadott belépési e-mail cím hibás!" pedig belépni sikerült vele... :F

(P.H.)

(#4740) .DLL válasza .DLL (#4739) üzenetére


.DLL
veterán

Waccap, van valakinek ötlete, hogy miért nem fogadja el az "adataim" menüpont alatt a jól bevált bejelentkezési e-mail címemet?

(P.H.)

(#4741) lezso6 válasza .DLL (#4740) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Eldobható email, azért. Azokról nem lehet regisztrálni, illetve akinek van, nem tud adatot módosítani.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4742) .DLL válasza lezso6 (#4741) üzenetére


.DLL
veterán

2006 óta azzal lépek be, a fiókot annál is régebben használom, igaz egy ideje aktívan csak gmial-t, de ma is beléptem a fiókba, él még.

(P.H.)

(#4743) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Sziasztok, nem tudom hogy hiba-e, de engem eléggé zavar, hogy mostanában nem jegyzi meg rendesen a belépésemet egyik oldal (PH, MA, IT, GP, HA) sem. Egyrészt eleve nem értem, hogy miért minden oldalon külön-külön bejelentkezni, miért nem elég, ha pl. PH!-n belépek, ezt követően a többi "kapcsolt" oldalon is automatikusan beléptetve találnám magam.

Mindenesetre mostanában az történik, hogy a böngésző egyszer csak elfelejti a bejelentkezett állapotomat (minden belépésnél bepipálom az összes checkboxot [Időkorlát nélkül belépve maradok, Ne korlátozzon a jelenlegi IP-címemre, Nem lépek ki más gépekről / böngészőből]), és jelentkezhetek be újra. Portáltól független a dolog, mindegyiknél tapasztalom. Általában ha az egyik oldalon (pl. a PH!-n) belépek, akkor egy másikon (pl. a GP-on) kiléptet a böngésző. Böngészési előzményeket meg hasonlókat nem törölgettem.

Mac OS X 10.10.3, Safari 8.0.5

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#4744) Ndruu válasza bLaCkDoGoNe (#4743) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Előfordul, hogy a sütik összeakadnak a böngészőben. Törölni kell őket, aztán egy böngésző újraindítás után már biztosan jó lesz.

Harrrr!!!!

(#4745) bLaCkDoGoNe válasza Ndruu (#4744) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#4746) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!

valami változás volt a motorban?
50-re van állítva a blokkonkénti hsz szám, de többet mutat.
frissítésnél nem ugyanoda ugrik vissza az oldal, hanem az utolsó hsz-hoz vagy éppen random valahova.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#4747) sz.balazs.95 válasza zeon.hu (#4746) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

ha /friss.html végződésű az oldal, akkor blokkmérettől függően ha az utolsó blokk kicsi, akkor azokat a Ri/OS összevonja.
Pl. ha 50-es blokk van beállítva, és az utolsó blokk 5 hsz.-t tartalmaz, akkor azokat összevonja, így csinálva egy 55-ös blokkot, hogy ha az utolsó 5 hsz.-ből valamelyik egy korábbira válasz, akkor ne kelljen visszalapozni.
Ez már így van egy ideje.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4748) zeon.hu válasza sz.balazs.95 (#4747) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ok, de akad olyan, ahol 90+ hsz-t mutat, csak feltűnt volna, ha eddig is ilyen.
frissítésre ötlet (F5)?

#?*@&!

(#4749) sz.balazs.95 válasza zeon.hu (#4748) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Na az viszont tényleg érdekes.
a frissítésre nem nagyon tudok ötletet mondani. :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4750) lezso6 válasza zeon.hu (#4748) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hol? Asszem 50-75% plusz lehet max, szóval a 90+ 50-es blokk esetén nem fordulhatna elő.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.