Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#5751) szabogabor10 válasza Neil Watts (#5749) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ezek mind Gubek-Einste-nek írt válaszok. Ami azért érdekes, mert ezek szerint a Gubek-Einste által írt hsz-eket látod, ugye?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5752) Neil Watts válasza Mate (#5750) üzenetére


Neil Watts
veterán

Hát ez nagyon durva :D

Kiváncsiságból belenéztem a listába és kiszedtem mindemkit, hogy meglássam mi az igazság. Miután ez megtörtént hirtelen helyrejött a topik, ám (és innentől kezd érdekes lenni) nem volt olyan a listában akihez a hiányzó hszek tartozhattak volna -első pillantásra.

Plusz: a tiltott emberek közt volt Gubek-Einste -ahogy sejtetted- is a rendszer szerint - aki az adott topikban TG, magyarán rejteni sem tudnám - azt pedig nyilván nem kell ecsetelnem, hogy nem is tiltottam és nem is tiltanám le :) Ennel ellnére láttam a HSZ-ei többségét, így nem értem mi van. :D

Az sem teljesen tiszta, hogy most a rejt gomb miért aktív nála :D

U.i.: Konkrétan most a fórum teljes területén az összes TG által koordinált topikban tudnám rejteni a TG-ket ha akarnám :D Kiszedtétek a rejthetelen funkciót?

De azt még mindig nem értem, hogy a ft. hogy került be a listámba, na mindegy.

:R

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#5753) Mate válasza Neil Watts (#5752) üzenetére


Mate
nagyúr

Mivel le volt tiltva ezért nem jeleníti meg a rendszer a hsz-eit, illetve a hsz-eire érkezett válaszokat. Igen ám, de mivel ott tg, nem tudod rejteni. Ami eredménye az lett, hogy az ő hsz-ei megjelentek, viszont a rá érkezett válaszok nem.

(#5754) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Sziasztok! Volna egy problémám..Prémium tagságot vásároltam,de 1 hete azt írja nem vettem semmit és ujra van reklám..Mit tehetek azon felül,hogy újra veszem az éves tagságot?!Köszönöm! :(((

(#5755) Mate válasza ONEFREE (#5754) üzenetére


Mate
nagyúr

Írj neki és utána néz.

(#5756) lezso6 válasza ONEFREE (#5754) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Biztosan fizettél? Én azt látom, hogy el sem indult a tranzakció. Nézd meg a paypalt / számlatörténetedet légyszi, hogy valóban levonták-e.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5757) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Ha mindenképp el akarjátok cseszni, csináljátok jól...

Keresd a hibát

(#5758) Bjørgersson válasza SUPREME7 (#5757) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szabad a gazda.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5759) Rimuru válasza Bjørgersson (#5758) üzenetére


Rimuru
veterán

LOGOUT blog link? [link] (kinezet nem bug, usercss)

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#5760) Lauda válasza SUPREME7 (#5757) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem az lehet a hiba, hogy a bambanonak 12.18-i az utolso blogja, igy neki mar nem lehetne kint a felirat. Ha mindenkeppen valamibe bele akar kotni valaki, akkor nagy nehezsegek aran ebbe bele lehet.

(#5761) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ha egy topik címében a & karakter szerepel akkor e-mail értesítőben a tárgy nem jó, míg a levéltörzsben nincs gond.

Ha ez a levelezőprogram hibája akkor nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5762) dqdb válasza Winner_hun (#5761) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ha ez a levelezőprogram hibája akkor nem szóltam.
Nem a levelezőprogramé.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#5763) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Eléggé érdekes bugba futottam hsz írás után:

Hely
Hogy néz ki:

Hogy néz ki:

Leírás: A kijelölt területen mintha lenne egy láthatalan karakter, pedig csak egy szóközt ütöttem. :)
OS: Win 10 x64
Böngésző: Chrome 49.0.2623.75 m

Köszi!

Üdv. core2

(#5764) dqdb válasza Neil Watts (#5763) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ez nem hiba, hanem a sorkizárt tördelés velejárója, ami az üres helyet megpróbálja egyenletesen elosztani a soron belül. A PH nyers szöveget ad át a böngészőnek, így az nem tudja, hogy a - jel nálad nem a szöveg része.

.msgblk .text p {
text-align: justify;
overflow: hidden;
}

Ezen csak az segíthetne, ha bővülne a PH-n a formázási lehetőségek sora sorszámozott és sorszám nélküli listával, mert ott a bullet és az első szó közötti távolság mindig fix lehetne.

Amíg nincsen ilyen lehetőség, addig félmegoldásként felsorolásoknál alkalmazhatod a balra igazítást.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#5765) Neil Watts válasza dqdb (#5764) üzenetére


Neil Watts
veterán

...ééés valóban, Ezt eddig észre sem vettem, köszi. Legalábbis így még szinte sosem jött ki a sorhossz hogy ezt eredményezze.

:R

Üdv. core2

(#5766) w333


w333
félisten

Srácok már 2-3 napja érzem azt hogy nagyon lassú a PH ... nálam van a hiba ? van amikor 10-20 másodpercet is kell várni míg lefrissül az oldal, Chrome bal alul csak annyit ír hogy "várakozás a szerverre : prohardver.hu" :(

Köszi :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#5767) CoolMan válasza w333 (#5766) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

(#5768) Véreshurka


Véreshurka
senior tag

Helló!

Ha belépek az oldalra akkor joob oldalon nem látom a már elmentett topikokat, sőt úgy néz ki, mintha be sem léptem volna. Írni, válaszolni tudok. Nálam van a hiba?

El Psy Kongroo

(#5769) Intruder2k5 válasza Véreshurka (#5768) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Valószínűleg igen. Előzmények, sütik, és a gyorsítótár törlése a böngészőben, esetleg próbáld meg másik browser-al. De lehet már egy-két F5 is megoldja.

(#5770) Lauda válasza Véreshurka (#5768) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Szerintem doglodik a motor es nem toltodott be, az elobb nalam is hasonloan nezett ki. Toltotte meg, de csak porgott a karika.

(#5771) Véreshurka válasza Intruder2k5 (#5769) üzenetére


Véreshurka
senior tag

és (#5770) Lauda:

Köszönöm, most itthon minden ok. Legközelebb majd használom a javaslatokat. :R

El Psy Kongroo

(#5772) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hogy tud valaki két privát üzenetet küldeni ha még nem olvastam el az elsőt? Én amikor próbáltam akkor az előzőbe beleszerkesztette az új üzenetet.

Van egy ilyen figyelmeztető üzenet ilyenkor: 5 percen belül írtál már privát üzenetet ennek a feladónak, ezért ez az üzenet hozzáfűzésre kerülhet az előzőhöz.
Kipróbáltam, 6-7 perccel az üzenet elküldése után is kiírja és nem enged új privátot küldeni.

mod: na még lehet szerkeszteni de már új privátot lehet küldeni. Az 5 perc nem 5 perc (vagy csak prémiumoknál több, viszont akkor itt át kéne írni az 5 percet).

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5773) makoss


makoss
addikt

Üdv!

A google chrome topikban mondták, hogy írjak ide ha bug tapasztalható: [link]
Minden oldalnyitás után felugrik :(
Köszönöm! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#5774) Véreshurka válasza Véreshurka (#5768) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Sajnos még mindig csinálja. Próbálkoztam a javasolt törlésekkel, megnéztem két másik böngészővel is, de azoknál is ugyanezek a problémák. Opera-t használok alapértelmezetten, Firefox-al és IE-el próbáltam még pluszban. Érdekes, mert egyébként otthon ugyanezekkel a böngészőkkel működik.

Igazából nekem nem para, csak gondoltam jelzem a problémát.

El Psy Kongroo

(#5775) tkesy


tkesy
őstag

Ha a kedvencek menüpontban állva jelentkezek ki a m.prohardver.hu-ról akkor 404-es hibát dob a böngésző (chrome), plusz a normál weboldalra mutató hivatkozás van benne.

Nem lehetne ezt valahogy javítani? (vagy nálam nem stimmel vmi?)

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#5778) Sonja


Sonja
veterán

bul07 hozzászólásainál (pl. Steam topik #86631-es hozzászólás) az aláírás nálam "kicsúszik a keretből", lásd a képet. Gondolom nem tördeli a motor. :F Ez ilyen, vagy esetleg az aláírást kellene rövidítenie?! :B

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#5779) Mate válasza Sonja (#5778) üzenetére


Mate
nagyúr

Nálam jól jelenik meg.

(#5780) Sonja válasza Mate (#5779) üzenetére


Sonja
veterán

Firefox 45 alatt nálam is jó, de Chrome 49 alatt ilyen. :F Érdekes.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#5781) aswyx


aswyx
csendes tag

Ugy dontottem elofizetek ha mar olyan regen olvasgatok itt. Ami rogton 2x nem sikerult Firefox alol, (44, OS X Yosomite) egyszer bekapcsolt ad-blockerrel egyszer meg a nelkul (uBlock origin). Bankartyas fizetes, feltelek elfogadasa, redirect hardverapro, aztan ott allt egy feher blokkal az oldal kozepen es nem csinalt semmit, csak mondta, hogy fizetes inditasa, vagy mi (bocs, mar bezartam).

Jo, megoldottam Chrome alol, (ad-block: on), de azert egy masodpercing elgondolkodtam, hogy talan tul lusta vagyok erre...

Es most a korabbi vasarlasaim alatt van ket folyamatban levo a sikeres mellett.

Logikusnak tunik (remelem), hogy csak egyszer lesz levonva (emailt csak egyet kaptam), de gondoltam szolok, hogy:

a) ha valaki nem annyira elkotelezett az elso sikeretelen proba utan lehet feladja
b) jo lenne ha a ket korabbi fizetes nem mondana, hogy meg folyamatban van a sikeres utan

[ Szerkesztve ]

Én vezettem, azt mondd meg, én vezettem?!?

(#5782) nullpoint


nullpoint
senior tag

Sziasztok!

Prohardverre nem tudok bejelentkezni. Itcafe, Mobilarena, Gamepod, Logout, Hardverapro rendben. Bejelentkezett felhasználóként akartam ide írni, és a hozzászólás írásához újra kérte a bejelentkezést.
(firefox 44.0.2)

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#5783) RazoR


RazoR
veterán

Üdv Urak!

Pár napja mintha bugos lenne nálam a PH, a fórumoknál legalul ahol lehet lapozgatni nem látszanak a nyilak és az ok gomb is fehér. A Hardverapró, logout, stb. jó, csak a prohardverrel van ez. Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#5784) Bjørgersson válasza RazoR (#5783) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Írtam a másik topikban is, Ctrl + F5?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5785) RazoR válasza Bjørgersson (#5784) üzenetére


RazoR
veterán

Nem segít

(#5786) nullpoint


nullpoint
senior tag

Sziasztok!

Prohardverre még mindig nem tudok bejelentkezni Firefoxban. Itcafe, Mobilarena, Gamepod, Logout, Hardverapro rendben. Bejelentkezve kezdtem ide írni, a hozzászólás elküldéséhez újra kérte a bejelentkezést.
(firefox 45.0)

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#5787) monosz


monosz
őstag

Üdv!

Sikeres belépés után ez fogad:
Csak a PH-n van,Logout rendben.

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#5788) #16729600


#16729600
törölt tag

Nálam pár napja eléggé haldoklik az oldal ( Ausztriai elérés ), ráadásul a fórumra kattantva sokszor ez fogad:

(#5789) cattus


cattus
őstag

Hi!

Kissé megbolondult a jobboldali box (mind az itt szóltam hozzá, mind a kedvencek), nem törli az új hsz-ek piros indikátorját, még akkor sem, ha többedszerre kattintok rá.

Do the thing!

(#5790) Intruder2k5 válasza cattus (#5789) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Előzmények, cache, cookie-k törlése, és CTRL+F5. Nálam hibátlanul működik.

[ Szerkesztve ]

(#5791) nullpoint válasza monosz (#5787) üzenetére


nullpoint
senior tag

Nálam ugyanez van. Várom nagyon a választ a rendszergazdák részéről. Te milyen böngészőt használsz? Nekem firefoxban nem megy, chromeban igen. Cahche törlés, clean install nem segített.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#5792) gt7100


gt7100
tag

Nem tudom, bugnak számít-e, de bejelentkezés után a jobb oldalon megjelenik, hogy 1 új privát üzenetem van.
Privátok közt nyoma sincs.
A saját fogalmaim szerint ez bug. ;)

(#5793) nullpoint válasza gt7100 (#5792) üzenetére


nullpoint
senior tag

Ott lesz a legfelső sorban ha odakattintasz, a rendszer küldött üzit a Veletech-hel kapcsolatban.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#5794) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi,

Ilyen még nem volt, azt mutatja jobb oldalt h van egy új privát üzenetem, de amint kattolok rá semmi, nem mutatja h jött volna bárkitől bármilyen üzenet is... Az utolsó párat megnyitogattam, de már mind olvasott üzenet volt.

Mi a teendő ilyenkor?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5795) SUPREME7 válasza runner 125 (#5794) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nézz kicsit fentebb, lett egy "rendszerüzenetek" rész a normál privátlista felett.

(#5797) runner 125 válasza SUPREME7 (#5795) üzenetére


runner 125
nagyúr

Na szép, nagyon nem tűnt fel. Kösz!

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5798) nullpoint válasza runner 125 (#5797) üzenetére


nullpoint
senior tag

Pontosan a te hozzászólásod felett írtam le hogy mi az az üzenet :) Előtted kérdezték és arra válaszoltam.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#5799) lezso6 válasza runner 125 (#5794) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mostantól új üzenetnél rikít a fejléc, ezen durvább már csak a stroboszkóp effekt lenne. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5800) lezso6 válasza nullpoint (#5791) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez mióta van?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.