Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) Lauda válasza Sk8erPeter (#5300) üzenetére


Lauda
félisten

Dolgoznak rajta, gondolom ok is szeretnek minel elobb bevezetni. Nekem mindegy milyen modon tamogatom az oldalt. Jelenleg a kivetelek kozott van, amint bevezetik a tagsagot, arra fogok elofizetni. ;)

(#5302) Sk8erPeter válasza Lauda (#5301) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Most egyébként Te a PH! nemhivatalos védelmezője lettél? :U Kicsit kezd irritáló lenni, hogy mindenre megvan a bullshitelős, szinte már marketingszerű válaszod, akárki akármit is vet fel, Te ott vagy, és kimagyarázod. :) Nem is tudom, hány éve ígérgetik, utána lehetne nézni, hogy mikor hangzott el először a "klubkártya", "klubtagsági" vagy hasonló, kapcsolódó szavak egyike, nekem most erre nincs kedvem, mindenesetre a lényeg az, hogy amennyiben nem teszik lehetővé, hogy ilyen módon is támogatni lehessen az oldalt a reklámok elkerülése érdekében (vagy csak úgy), akkor ne legyen akkora a felháborodás, ha valaki mégis blokkolja a számára zavaró reklámokat itt is. Egyébként mielőtt erre is megjegyzést tennél, nálam is a kivételek között szerepel a PH! ezer éve, de meg tudom érteni azt is, aki nem akarja nézegetni a reklámokat.

Sk8erPeter

(#5303) Lauda válasza Sk8erPeter (#5302) üzenetére


Lauda
félisten

Most egyébként Te a PH! nemhivatalos védelmezője lettél?

Ezt nem tudom mit jelent.

Kicsit kezd irritáló lenni, hogy mindenre megvan a bullshitelős, szinte már marketingszerű válaszod, akárki akármit is vet fel, Te ott vagy, és kimagyarázod.

Erre van egy javaslatom, ugord at a hozzaszolasaim.

de meg tudom érteni azt is, aki nem akarja nézegetni a reklámokat.

Ha becsukja kapuit az oldal azt is meg fogod erteni gondolom....

(#5304) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Please ezt a vitát itt ne folytassátok, nem tartozik a topik témájához! Köszi!

(#5305) sz.balazs.95 válasza Sk8erPeter (#5300) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Egyszerűen csak arra gondoltam, hogy ha mondjuk a userek 75%-a legalább olyan böngészőt használna, ami alapértelmezetten blokkolja a követő tartalmakat, akkor megoldanák azt, hogy ne is legyenek ilyen tartalmak - ugyanis kivitelezhető a dolog - számos olyan reklám van, ami átmegy a szűrésen.

Erre gondoltam csak, semmiféle összeesküvés elméletre. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5306) randras


randras
veterán

Egyre többször van A manóba! Valami nem sikerült a művelet végrehajtása közben...privát küldéskor, miért?

(#5307) Intruder2k5 válasza randras (#5306) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hány üzeneted van azzal a partnerrel, ahol ezt kapod? Gondolom több száz...

(#5308) randras válasza Intruder2k5 (#5307) üzenetére


randras
veterán

Igen, most hogy mondod olyan 700 feletti beszélgetéseknél csinálja.

(#5309) zeon.hu válasza randras (#5308) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

én keresni nem tudok az 50 feletti privátokban.
van közel ezres is, rém bosszantó.

#?*@&!

(#5310) randras válasza zeon.hu (#5309) üzenetére


randras
veterán

Nekem az speciel működik, nemrég volt egy erre irányuló javítás, nekem megoldotta.

(#5311) randras válasza Intruder2k5 (#5307) üzenetére


randras
veterán

Hopp, most 23 üzenetesnél megint. :U

(#5312) Lauda válasza randras (#5311) üzenetére


Lauda
félisten

Valoszinu munka folyik a hatterben, azert dobalja az uziket es lassu az oldal egy ideje.

(#5313) Bjørgersson válasza randras (#5311) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem a háttérben megy valami, mert hozzászólás írásnál meg 503-at kapok, valamint az egész oldal baromi lassú.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5314) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Arra lettem ma figyelmes, hogy néha az átirányítások nem működnek, és üres oldalra dobnak.
Pl. ha az új kommentet jelző ikonra kattintok, vagy a privát üzenet elküldésére, akkor üres oldalra továbbít néha.

Fx 42.0 & Ubuntu 14.04 LTS

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5315) w333


w333
félisten

Srácok mi ez a sok "503" :F

Arról nem is beszélve hogy atom lassú az egész PH lapcsalád :(

Gondoltam jelzem :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#5316) Gézengúz válasza w333 (#5315) üzenetére


Gézengúz
addikt

(#5317) w333 válasza Gézengúz (#5316) üzenetére


w333
félisten

Köszi :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#5318) Goose-T


Goose-T
veterán

Hali!

Írtam egy Logoutos bejegyzést, és nem lehet hozzászólni, pedig be van pipálva a "Szabad hozzászólni" opció. Még én sem tudok hozzászólni. A "Hozzászólok" linkre ha rányomok, bejön a szerkesztő, amikor viszont az OK gombra nyomok, annyit ír csak ki, hogy "Érvénytelen adatok". Ez egy elég komoly hiba szerintem. Megnézné valaki?

Eladó gitáros cuccok: http://tinyurl.com/94uy6j9b *** Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#5319) Habugi


Habugi
addikt

Jó reggelt,

Durván tegnap délután óta van egy olyan jelenségem a fórumon, hogy hiába pipálom be hogy időkorlát nélkül belépve maradhassak, cirka 5-10perc elteltével ha frissítek eldobja a logint és logolhatok be újra, kvázi kidob.. :)

Van hogy 1-2 percenként is előadja..

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5320) Habugi válasza Habugi (#5319) üzenetére


Habugi
addikt

Sztorno.., lokál probléma volt, mondjuk nem derült ki hogy micsoda.

10percel azután hogy postoltam ide már cirka 20sec-enként kidobott. Bővítményeket kilőttem, Avast tegnap motort frissített így arra gyanakodván azt is de a jelenség maradt. Utána Firefox gyorsítótár törölve lett, CCleaner és csináltam egy jelszó váltást is.

Na azóta minden rendben.. :U

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5321) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Privátoknál a listázás jó de a lenyíló menüben a blokkok sorrendje felcserélődött.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5322) -v-


-v-
addikt

Ez az "a manóba :( " dolog mikor fog megoldódni? Van hogy hatodjára se tudok elküldeni egy privát üzenetet ...

(#5323) sz.balazs.95 válasza -v- (#5322) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

mondja egy manó ;] :DDD :P

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5324) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Létezik, hogy az automatikus öt percen belüli privátösszevonás nem működik jól? Nem az első eset, hogy duplán fűzi az előzőhöz a frissen írtat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5325) Winner_hun válasza Mister_X (#5324) üzenetére


Winner_hun
félisten

Létezik mert volt hogy néhány percen belül 3 db különböző tartalmú privátot kaptam egy felhasználótól úgy, hogy szerkesztési időn belül volt és nem nyitottam meg egyik üzenetét se a küldések között.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5326) sutszi


sutszi
veterán

Most jó megfoghatatlan hibával jövök... Az utóbbi időben olyan mintha lenne egy 1-2 másodperces késleltetése az oldalnak. A PH lapcsaládon belül navigálok és kattintás után érezhető szünet van mire beölti az oldalt. A net kapcsolat okés, azzal tuti nincs gond... Böngésző lehet? (Chrome up to date) Hardver szintén nem lehet...

mit tudok tenni az ügy érdekében?

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#5327) Sk8erPeter válasza sutszi (#5326) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Simán függhet a szerver aktuális terheltségétől is, hogy mennyi idő alatt tölt be az oldal. Ha ugyanezt tapasztalod másik gépen is, ahol nagy eséllyel kizárható a konfiguráció/oprendszer/böngésző aktuális gyengélkedése valamilyen szempontból, akkor valszeg a szerver aktuális késleltetése hibáztatható. Mondjuk a böngésző fejlesztői paneljének Network fülén és más módszerekkel is (pl. Wireshark, stb.) figyelgethető lenne, hogy mennyi idő alatt tölt be az oldal, és hol van esetleges szűk keresztmetszet, kliens- vagy szerveroldalon.

Sk8erPeter

(#5328) sutszi válasza Sk8erPeter (#5327) üzenetére


sutszi
veterán

Figyelgetni fogom még. Most kifejezetten gyors a reakció. Lehet tényleg a szerver terheltségét éreztem párszor...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#5329) bzoley válasza Sk8erPeter (#5327) üzenetére


bzoley
veterán

Nálam is komolyan belassul csúcsidőben. Most épp kritikán aluli.

(#5330) sutszi válasza bzoley (#5329) üzenetére


sutszi
veterán

Egy darabig jó volt délután, de az utóbbi kb 30-40 percben megint előjött...Szóval nagyon úgy tűnik, hogy PH szerver nem bírja szuflával. Már csak azért is gondolom, mert más oldalak mennek rendben.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#5331) bzoley válasza sutszi (#5330) üzenetére


bzoley
veterán

Egy-két hete figyeltem fel rá, hogy délutánonként egyre jobban lassul. Egyelőre a mostani a legrosszabb.

(#5332) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!
Létezik, hogy a reklámok méretezése az oldalon megjelenik, de maga a reklám elmarad? Szerver oldali a jelenség, vagy fícsör?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5333) Bjørgersson válasza bitpork (#5332) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Létezik, utóbbi időben nekem is csomó ilyen van. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5334) bitpork válasza Bjørgersson (#5333) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

DE még mindig nem tom h bug v fícsör? :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5335) Bjørgersson válasza bitpork (#5334) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Gondolom nem fícsör. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5336) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!

Tegnap óta ez van.

-

mi a probléma??

üdv

(#5337) Sk8erPeter válasza nagyfejü (#5336) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Biztos nem engedi a motor a helyesírási hibákat és a feleslegesen erőltetett többszörös kérdőjelek használatát. ;]

"Az új hardverapróval kapcsolatos hibákat az ÚJ HARDVERAPRÓ - CSAK konkrét bugreportok topic-ban jelezzétek! Köszönjük!"

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#5338) sz.balazs.95 válasza Sk8erPeter (#5337) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ó, ha ez így lenne... :)) :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5339) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Az bug, hogyha egy cikk kétszer szerepel a cikkajánlóban, amiért két oldalon is megjelent?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5340) -v-


-v-
addikt

Nem lehet valahogy kitörölni a régi privát üzeneteket? Rakás sz.r, van hogy tizedjére tudom elküldeni mert amanóba :U komolyan .. milyen fogyatékos backend van az oldal mögött.. ezek a privát üzenet threadjeim akkor örökre használhatatlanok lesznek, mert lassan nem fogok tudni üzenetet küldeni többet?

(#5341) Bjørgersson válasza -v- (#5340) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor szerinted miért van ott minden üzenetnél törlés gomb? ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5342) -v- válasza Bjørgersson (#5341) üzenetére


-v-
addikt

Én az egészet akarom, nem egyesével. De az egészet meg nem lehet:

"503 - Service Unavailable
Sajnos kérését pillanatnyilag nem tudjuk teljesíteni. Kérjük próbálja újra egy kicsit később.
Unfortunately your request can not be fulfilled at the moment. Please try again later."

(#5343) Bjørgersson válasza -v- (#5342) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, az egészre gondoltam én is. Az egész oldal 503-azik most, meg be is van lassulva, legalábbis nálam. Próbáld meg később.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5349) DJ. Ru$y válasza -v- (#5348) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tessék.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.